Min katt
Adelkatten lørdag 03.12.2022
Arrangørklubb Adelkatten
Starter 03.12.2022 Slutter 03.12.2022
Påmelding starter 06.09.2022 Påmelding lukkes 11.11.2022
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:30 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:30 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Nei
Maks antall katter 500   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS MCO Minimum antall katter for rase-BIS 50
Bankkontonummer 1602.46.42899
Epost lindaortang@hotmail.com
Sted Stangehallen, 2335 Stange
Funksjonærer Showsekretær: Linda Ortang
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 111 104 0 0 7
2 236 216 0 0 20
3 93 87 0 0 6
4 72 67 0 0 5
Huskatter 15 15 0 0 0
Totalt 527 489 0 0 38

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n NO*L'Arnestad's Pinky 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1
2 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 8 (PR) Stark Mats EX1 CAPIB NOM
3 PER n IT*Welcome Diabolik 1 Hannkatt 1 (SC) Berner Annika HP BIV NOM BIS
4 PER n (N) Lea Blue Storm 1 Hannkatt 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB
5 PER n NO*Parsa Empire Beauty 1 Hannkatt 9 (Åpen) Berner Annika Abs
6 PER a Tombrock's Bruce 1 Hannkatt 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB
7 PER f (N) Sirkeline's Rihanna 1 Hunnkatt 5 (IC) Stark Mats EX1 CAGCIB NOM BIS
8 PER f Åsgreina's Lykke 1 Hunnkatt 7 (CH) Stark Mats EX1 CACIB
9 PER f NO*Parsa Empire Milla 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stark Mats Abs
10 PER n 24 Tombrock's Henning 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX1 NOM BIS
11 PER d 24 NO*Parsa Empire Milo 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika Abs
12 PER as 11 (N) Lea Blue Olivia 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1 NOM
13 PER d 03 22 BR*Lotie Lionel Luthor 1 Hannkatt 3 (GIC) Berner Annika EX1 CACS
14 PER n 33 (N) Lea Blue Billy Blue Eyes 1 Hannkatt 7 (CH) Stark Mats EX1 CACIB
14 PER n 33 (N) Lea Blue Billy Blue Eyes 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3 - 100,0000
15 PER n 33 (N) Supergranny Betzy the Baroness 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stark Mats EX1 CAC
16 PER n 21 33 Benoma Emma Lee 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika Abs
17 PER d 21 33 (N) Purrbox Helios 1 Hannkatt 10 (KAS) Berner Annika Abs
18 PER f 21 33 St.Jude Chloe of Purrboxes 1 Hunnkatt 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
19 RAG n S*Grand Gathinoz Precious Papaï 1 Hannkatt 5 (IC) Stark Mats EX1 CAGCIB NOM
19 RAG n S*Grand Gathinoz Precious Papaï 1 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse 1 - Beste avlshann 94,6667
20 RAG n NO*Kirsten's Skatter Tia 1 Hunnkatt 5 (IC) Stark Mats EX1 CAGCIB
21 RAG n NO*Aurolinas Ester 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stark Mats EX1 CAC
22 RAG n NO*TrønderDolls Cornelia 1 Hunnkatt 7 (CH) Stark Mats EX1 CACIB
23 RAG n NO*TrønderDolls Edgar 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stark Mats EX2
23 RAG n NO*TrønderDolls Edgar 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4 - 95,7500
24 RAG n NO*TrønderDolls Edvin 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stark Mats EX1 BIV
25 RAG n NO*TrønderDolls Esmeralda 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stark Mats EX1
26 RAG a NO*KystDolls Sakura 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX1
27 RAG a SE*Birmatösen's Stuart 1 Hannkatt 6 (IP) Berner Annika EX1 CAGPIB NOM
28 RAG b NO*KystDolls Electra 1 Hunnkatt 10 (KAS) Berner Annika EX1 CAP NOM
29 RAG n 03 (N) Diadem's Paztelle Doll 1 Hunnkatt 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB NOM
30 RAG n 03 Namastè Goku Super Saiyan 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX1 NOM
31 RAG n 04 SE*Birmatösen's Calvin 1 Hannkatt 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB NOM BIS
32 RAG a 03 ES*Capriccio Dolls Indian Boy 1 Hannkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
33 RAG a 03 (N) Diadem's Uberto 1 Hannkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC BIV NOM
34 RAG a 03 NO*Dusty Pearl's Cocluette 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta Abs
35 RAG a 03 NO*Eztrellas Dream's Chazing Blueberry Pie 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1 NOM BIS
37 RAG a 03 NO*Fagerlis Pretty Amazing Grace 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX2
38 RAG a 03 (N) Diadem's Zero 1 Hannkatt 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP NOM
39 RAG a 03 (N) Diadem's CandyGirl Sollis 1 Hunnkatt 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP NOM
39 RAG a 03 (N) Diadem's CandyGirl Sollis 1 Hunnkatt 17a (Senior) Edstrøm Anne-Gro 1 BIS Beste senior
39 RAG a 03 (N) Diadem's CandyGirl Sollis 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 - 110,0000
41 RAG a 04 NO*Fagerlis Hermione Granger 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX2
41 RAG a 04 NO*Fagerlis Hermione Granger 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5 - 89,6667
42 RAG a 04 NO*TrønderDolls Daniela 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
43 RAG a 04 NO*Dusty Pearl's Dizzie 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
44 RAG a 04 (N) Azzi's Poseidon 1 Hannkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
45 RAG a 04 NO*Dan Dara's A kiss never killed anybody 1 Hunnkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan Abs
46 RAG a 04 (N) Ragedy's Everlasting Blue Diamond 1 Hannkatt 17a (Senior) Edstrøm Anne-Gro Abs
47 SBI n NO*Stalderkattens Niccoline 1 Hunnkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP BIV NOM
48 SBI n (N) Elina's Amore Mio 1 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
49 SBI n NO*Dimes Hallin 1 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
50 SBI n Shapur Tiana 1 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX2
51 SBI n NO*Rovdefjorden's Cienna 1 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
52 SBI n NO*Fumapusene Pippin 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
53 SBI n Nemi Medicat*SK 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
54 SBI n (N) Elina's Bellamore Valentino 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
55 SBI n NO*Dimes Moon 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
56 SBI n NO*Rovdefjorden's Aron 1 Hannkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB NOM
57 SBI n NO*Stalderkattens Kaisa 1 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse 1 - Beste avlshunn 104,3333
58 SBI a NO*Fruitblossom's O’Pearly Dolls Onyx 1 Hannkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
59 SBI a Tin May av Ontario 1 Hunnkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB BIV
60 SBI a NO*Fruitblossom's Rajah 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1
61 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 2 (SP) Ziemianska Marta HP
61 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Bjuran Karina 1 BIS Beste veteran
62 SBI a NO*Fruitblossom's Napoleon Bonaparte 1 Hannkatt 8 (PR) Ziemianska Marta EX1 CAPIB
63 SBI b NO*Svibel's someone special 1 Hunnkatt 5 (IC) Stark Mats EX1 CAGCIB
64 SBI b (N) Horvli's Kiri 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stark Mats EX1 NOM
65 SBI b (N) Prekestolen's Lincoln 1 Hannkatt 10 (KAS) Stark Mats EX1 CAP NOM
66 SBI c (N) Veiten's Romeo 1 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
67 SBI c NO*Dimes Alisson 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC BIV
68 SBI c NO*Kennel Sagatun Soju 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
69 SBI a S*Eikefjord's Little bit of Sunshine 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta Abs
70 SBI c NO*Zaphirpusen Zalto 1 Hannkatt 2 (SP) Edvardsen Geir Johan HP
71 SBI d S*Ida's Zeb Macahan 1 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS NOM
73 SBI f NO*Rovdefjorden's Cindy 1 Hunnkatt 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB NOM
74 SBI f (N) Cat Baloo's Tequilla Dreaming 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Funk Bobby Abs
75 SBI f (N) Prekestolen's Grevinne Zenobia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Funk Bobby Abs
76 SBI f (N) Prekestolen's Løvehjerte 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Funk Bobby EX1 NOM
77 SBI f (N) Cat Baloo's UpsyDaisy 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1 BIV NOM
78 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 2 (SP) Funk Bobby HP NOM BIS
79 SBI f (N) Prekestolen's Månestråle 1 Hunnkatt 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
80 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 1 (SC) Stark Mats HP BIV
81 SBI g (N) Ultra Vires Arwen Undómiel 1 Hunnkatt 3 (GIC) Stark Mats EX1 CACS
82 SBI g (N) Prekestolen's Irina Rose 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stark Mats EX1 NOM
83 SBI h (N) Kvernkatten's Queen Amidala 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
84 SBI n 21 NO*Stalderkattens Ronja 1 Hunnkatt 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS NOM
85 SBI n 21 NO*Stalderkattens Reidar 1 Hannkatt 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
86 SBI a 21 (N) Zazzario Munti 1 Hannkatt 3 (GIC) Berner Annika EX1 CACS
87 SBI a 21 (N) Kamahama's Anastasia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC
88 SBI a 21 (N) Eikerskogens Kalesi 1 Hunnkatt 6 (IP) Berner Annika EX1 CAGPIB
89 SBI b 21 Shapur Kowloon 1 Hunnkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB BIV
90 SBI b 21 (N) Elina's Bellamore Skylar 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1
91 SBI b 21 NO*Alvedansen Tanana 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1
92 SBI d 21 NO*Stalderkattens Tobias 1 Hannkatt 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB NOM
92 SBI d 21 NO*Stalderkattens Tobias 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 1 - Beste oppdrett 112,0000
93 SBI d 21 NO*Stalderkattens Qornelius 1 Hannkatt 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
94 SBI e 21 NO*Bjørkemyrskatten Benjamin 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1 BIV
95 SBI e 21 NO*Bjørkemyrskatten Belinda 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX2
95 SBI e 21 NO*Bjørkemyrskatten Belinda 1 Hunnkatt 19 (Kull) Bjuran Karina 1 - Beste kull kategori 1
96 SBI e 21 NO*Bjørkemyrskatten Bibbi 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1
97 MCO I / MCO n NO*SaucerfulSecret Imma Cat 2 Hunnkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
98 MCO I / MCO n (N) Endless Qatar 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta Abs
99 MCO I / MCO n Buffy av Dølbakken (N) 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX2
100 MCO I / MCO a NO*Knight Hart's Harley Quinn 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
101 MCO I / MCO n (N) Mydele's Ra 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1 BIV NOM
102 MCO I / MCO a (N) Ladejarlen Storm 2 Hannkatt 8 (PR) Ziemianska Marta EX1 CAPIB NOM
103 MCO II / MCO a 09 (N) Big Kitty Ludde 2 Hannkatt 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB
104 MCO II / MCO n 02 64 Bevito Emilitacoon*LT 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina Abs
105 MCO II / MCO n 03 NO*Velvetkitty's Chablis 2 Hannkatt 10 (KAS) Hauge Aina EX1 CAP
106 MCO II / MCO a 09 (N) Galions Cats Øyvor 2 Hunnkatt 10 (KAS) Hauge Aina Abs
107 MCO III / MCO n 22 NO*Brookvalleys Dancing Queen 2 Hunnkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB NOM
108 MCO III / MCO n 22 NO*Skarekatten Embla 2 Hunnkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX2
109 MCO IV / MCO n 09 22 IT*Furry Fellows Giulio Tito Cesare 2 Hannkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB BIV NOM
110 MCO III / MCO n 22 (N) Mydele's Maya 2 Hunnkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
111 MCO III / MCO n 22 NO*Knight Hart's First Lady 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX2
112 MCO III / MCO n 24 NO*Old Orchard Tyra 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
113 MCO III / MCO n 22 (N) Endless Tiana 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
114 MCO III / MCO n 25 NO*Skarekatten Milo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM
115 MCO III / MCO n 22 NO*Fenriskatten Caesar 2 Hannkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
116 MCO IV / MCO n 09 22 DK My CrazyHits' Kiss me Quick 2 Hannkatt 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
117 MCO IV / MCO n 09 25 Red Line Cooper 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1 NOM BIS
118 MCO IV / MCO n 09 22 IT*Mount Desert's Hei Jude 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX2
119 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Skarekatten Brownie 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1
120 MCO V / MCO d SE*KobbaCat's Hilding 2 Hannkatt 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB
121 MCO V / MCO d 23 NO*Ejsten Maximus 2 Hannkatt 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB BIV NOM
122 MCO V / MCO f NO*Skarekatten Mira 2 Hunnkatt 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB NOM
123 MCO V / MCO e 25 Luxury of Black Sea Maui 2 Hannkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC
124 MCO V / MCO e 22 (N) Zimicco's Vilja 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC
125 MCO V / MCO f Cristal Gracia Felina*KZ 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX2
126 MCO V / MCO f 09 23 HR*Felis Admiranda Thalia 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargeendret
126 MCO VI / MCO f 09 23 HR*Felis Admiranda Thalia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1 BIV
127 MCO V / MCO g IT*Gloriana's Lynx Jasmine Midnight 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX1
128 MCO V / MCO d 09 Cava av Dølbakken (N) 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargeendret
128 MCO VI / MCO d 09 Cava av Dølbakken (N) 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1
129 MCO V / MCO f 22 NO*Fenriskatten Luna Lovegood 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX1 BIV NOM BIS
130 MCO V / MCO d NO*SaucerfulSecret Katriona Cat 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX2
131 MCO V / MCO d NO*Fjordlynx Garfield 2 Hannkatt 8 (PR) Berner Annika EX1 CAPIB
132 MCO V / MCO d 24 Quiet Milo 2 Hannkatt 10 (KAS) Berner Annika Abs
133 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 1 (SC) Ziemianska Marta HP NOM BIS
133 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 17a (Senior) Bjuran Karina 1 BIS Beste senior
134 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Merridancers Deilig De Luca 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX2
135 MCO VI / MCO d 09 22 NO*Ejsten Leo 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
136 MCO VI / MCO f 09 (N) Nordic Lynx's Amarige 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
137 MCO VII / MCO es 23 (N) Nordic Lynx's In Love 2 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
137 MCO VII / MCO es 23 (N) Nordic Lynx's In Love 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 6
138 MCO VII / MCO ds 11 NO*Lady Sansa's Jamie Outlander 2 Hannkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
139 MCO VII / MCO fs 25 NO*Skarekatten Alva 2 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
139 MCO VII / MCO fs 25 NO*Skarekatten Alva 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 5
140 MCO VII / MCO ns (N) Ladejarlen Paint It Black 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna Abs
141 MCO VII / MCO ns 11 Nargo D'Oracol*RO 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX2
142 MCO VII / MCO ns S*PreciousBlue's YayZee 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC BIV NOM
143 MCO VII / MCO fs (N) Ladejarlen Angie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX2
144 MCO VII / MCO gs 11 (N) Nordic Lynx's Bianca 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
145 MCO VII / MCO ns 22 NO*Ageria's Cinderella 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX4
146 MCO VII / MCO fs 24 NO*Silvervalley Jinx 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX
146 MCO VII / MCO fs 24 NO*Silvervalley Jinx 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargeendret
147 MCO VII / MCO ns PL*Zerbinetta Insta 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX3
148 MCO VII / MCO ns 22 PL*Zerbinetta Jonia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX
149 MCO VII / MCO as 22 ES*Gattacamoon Uniq 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX2
150 MCO VII / MCO ns 11 Falkor H of Daabeckcoon 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1
151 MCO VII / MCO fs (N) HeLo's Farm Frøya 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 BIV NOM
152 MCO VII / MCO fs NO*SaucerfulSecret Jasmin Cat 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX2
153 MCO VII / MCO ns 22 (N) Mydele's Coonis 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM
154 MCO VIII / MCO ns 09 Vivat Coon*UA Ghost 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1 NOM
155 MCO VII / MCO as 22 NO*Candy Crush Bluebell 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
156 MCO VII / MCO ns NO*Lady Sansa's Frida 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX2
157 MCO VII / MCO ns 22 NO*Brookvalleys Alfonso 2 Hannkatt 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS NOM
157 MCO VII / MCO ns 22 NO*Brookvalleys Alfonso 2 Hannkatt 17a (Senior) Bjuran Karina 2
158 MCO VII / MCO fs 22 (N) Ladejarlen Cornflake Girl 2 Hunnkatt 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
158 MCO VII / MCO fs 22 (N) Ladejarlen Cornflake Girl 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2
159 MCO VII / MCO ns NO*Lady Sansa's Wrath of Pucifer 2 Hannkatt 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
160 MCO VII / MCO ds 25 NO*Knight Hart's Ducati 2 Hannkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
161 MCO VII / MCO ns NO*Minate Espresso Sølvfot 2 Hannkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX2
162 MCO VII / MCO fs 25 NO*Knight Hart's Great Gatsby 2 Hunnkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
163 MCO VII / MCO fs 22 NO*Lady Sansa's Viola 2 Hunnkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX2
164 MCO VIII / MCO ns 03 (N) Spellbound's Weisor 2 Hannkatt 1 (SC) Hauge Aina HP BIV NOM BIS
165 MCO VIII / MCO ns 09 NO*AlmPara Dario 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX2
166 MCO VIII / MCO ns 09 NO*Candy Crush Bottega Venezia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX3
167 MCO VIII / MCO fs 09 22 NO*Fenriskatten Katniss Everdeen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC NOM
168 MCO VIII / MCO ns 09 22 NO*Narumskogens Kovu 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1
169 MCO VIII / MCO fs 09 11 Kit's Coon Cherry Blossom 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1 BIV NOM
170 MCO VIII / MCO fs 09 22 NO*Lady Sansa's Alida 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX2
170 MCO VIII / MCO fs 09 22 NO*Lady Sansa's Alida 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 8
171 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS NOM BIS
172 MCO VIII / MCO ns 09 NO*Never Naked Seiko 2 Hannkatt 8 (PR) Hauge Aina EX1 CAPIB
173 MCO IX / MCO w 61 (N) Mydele's Fia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1
174 MCO IX / MCO w 62 NO*Lady Sansa's Frost 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1
175 NEM I / NEM ds Porthos Velikii Ohotnik 2 Hannkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB BIV
176 NEM I / NEM as 21 (N) CarilloCat Sigrid To EvaCat 2 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
177 NEM I / NEM ns 21 Rudolf II Love of Prague 2 Hannkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina Abs
178 NEM I / NEM f 21 NO*Mystery Snowflake Geneva 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
179 NEM II / NEM g 09 21 NO*Deilige Du Benedicte 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
180 NFO II / NFO n 03 (N) Migoto's Ulf 2 Hannkatt 7 (CH) Stark Mats EX2
181 NFO II / NFO n 03 S*Milda ma Tildes Vilje Stark 2 Hannkatt 7 (CH) Stark Mats EX1 CACIB NOM
182 NFO II / NFO n 09 SE*Lisselbacks Othilia 2 Hunnkatt 7 (CH) Stark Mats EX1 CACIB
183 NFO II / NFO n 09 NO*Ulvings Alexander Kielland 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Stark Mats EX1 BIV
184 NFO II / NFO n 09 NO*Jera-sjø Kitty 2 Hunnkatt 6 (IP) Stark Mats EX1 CAGPIB
185 NFO II / NFO n 03 S*Rockringen's Blackout 2 Hannkatt 8 (PR) Stark Mats EX1 CAPIB BIV NOM
186 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Fia Zarine 2 Hunnkatt 8 (PR) Stark Mats Abs
187 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Zorro 2 Hannkatt 10 (KAS) Stark Mats EX1 CAP
188 NFO III / NFO n 22 NO*Ignarikets Edvard 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
189 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 2 (SP) Edvardsen Geir Johan Abs
189 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 17a (Senior) Bjuran Karina Abs
190 NFO III / NFO n 24 S*Uncut Diamond Lamboghini 2 Hannkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB NOM
191 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Ignarikets Bror 2 Hannkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS BIV NOM
192 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's FIFA 2 Hannkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro Abs
193 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
194 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Iconic Foxx 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
195 NFO IV / NFO n 09 24 SE*Iconic Fiorella 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC NOM
196 NFO IV / NFO n 03 24 NO*Prinsdalskauens Snusmumriken 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
197 NFO IV / NFO n 03 22 S*Myselisia's After Dusk 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro Abs
198 NFO IV / NFO a 02 21 64 NO*Sognepusen Bessie de Belle 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV NOM
199 NFO IV / NFO n 09 24 SE*Lisselbacks Rebella 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX2
200 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Jera-sjø Zelda 2 Hunnkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB NOM
201 NFO IV / NFO n 03 24 Nimbus av Senit (N) 2 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro Abs
202 NFO V / NFO f 23 IT*Eryn Galen Fimbrethil 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca-Folch Yan EX1 CACIB
203 NFO V / NFO d 24 (N) Tingoskattens Nidar 2 Hannkatt 9 (Åpen) Roca-Folch Yan EX2
204 NFO V / NFO d 22 NO*Løkeveien Amandus 2 Hannkatt 9 (Åpen) Roca-Folch Yan EX1 CAC BIV
205 NFO V / NFO d 24 (N) Sandøy Logi 2 Hannkatt 8 (PR) Roca-Folch Yan EX1 CAPIB NOM
206 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Vargskogens Ametyst 2 Hunnkatt 3 (GIC) Stark Mats EX1 CACS
207 NFO VI / NFO g 03 Åsgreina's Amazing 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stark Mats EX2
208 NFO VI / NFO f 09 Åsgreina's Bella 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stark Mats EX1 CAC
210 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Tingoskattens Saga 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stark Mats EX1 NOM BIS
211 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Alneskatten's Naughty Redhead 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Stark Mats EX1
212 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Sandøy Menja 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stark Mats EX2
213 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Kerrs Pink's Joséphine de Malines 2 Hunnkatt 19 (Kull) Edstrøm Anne-Gro Beste kull
213 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Kerrs Pink's Joséphine de Malines 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stark Mats EX3
214 NFO VI / NFO f 09 22 S*Viento's Tequila Rose 2 Hunnkatt 4 (GIP) Stark Mats EX1 CAPS BIV NOM
214 NFO VI / NFO f 09 22 S*Viento's Tequila Rose 2 Hunnkatt 17a (Senior) Bjuran Karina 2
215 NFO VI / NFO f 09 24 SE*Entourage's Matilde 2 Hunnkatt 10 (KAS) Stark Mats EX1 CAP
216 NFO VII / NFO ns (N) Ekebergtrollet's Gyri 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca-Folch Yan EX1 CACIB
217 NFO VII / NFO ds 22 NO*Løkeveien Amanda 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca-Folch Yan EX2
218 NFO VII / NFO ds 24 S*Fitnesscats Billie 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca-Folch Yan EX1 BIV
219 NFO VII / NFO ns 24 NO*Ulvings Amadeus Mozart 2 Hannkatt 19 (Kull) Edstrøm Anne-Gro Kull 3
219 NFO VII / NFO ns 24 NO*Ulvings Amadeus Mozart 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca-Folch Yan EX1
220 NFO VII / NFO fs 24 S*Mustela's Aletheia 2 Hunnkatt 6 (IP) Roca-Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
221 NFO VIII / NFO ns 09 22 NO*Loza's Gabor 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
223 NFO VIII / NFO fs 03 24 (N) Tingoskattens Umbrella 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan Abs
224 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 NO*Ulvings Astrid Martine 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
225 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS NOM BIS
226 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 1 (SC) Bjuran Karina HP BIV NOM BIS
226 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 17a (Senior) Bjuran Karina 1
226 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 7
227 NFO IX / NFO w 61 (N) Alneskatten's Painkiller 2 Hannkatt 19 (Kull) Edstrøm Anne-Gro Kull 2
227 NFO IX / NFO w 61 (N) Alneskatten's Painkiller 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX2
228 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's Nirvana 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX2
229 NFO IX / NFO w 62 NO*Kerrs Pink's Jolly Elf 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
230 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 2 (SP) Bjuran Karina HP NOM
231 NFO IX / NFO w 63 (N) Alneskatten's Batman 2 Hannkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1 BIS Beste veteran
231 NFO IX / NFO w 63 (N) Alneskatten's Batman 2 Hannkatt 4 (GIP) Bjuran Karina EX1 CAPS
232 SIB VII / SIB as 22 NO*North Saga Valhall 2 Hannkatt 9 (Åpen) Roca-Folch Yan EX1 CAC
233 SIB III / SIB n 22 Pax Philipe av Holskogen (N) 2 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX2
234 SIB III / SIB n 22 Radislav ForestHunter 2 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
235 SIB III / SIB n 22 (N) CarilloCat Maxi-Taxi 2 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX2
236 SIB III / SIB ny 24 (N) Siberikos Evita 2 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB BIV NOM BIS
237 SIB III / SIB ny 24 (N) CarilloCat Romeo 2 Hannkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC NOM
237 SIB III / SIB ny 24 (N) CarilloCat Romeo 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 4
238 SIB III / SIB n 24 Efim Dostoyanie Sibiri 2 Hannkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX2
239 SIB III / SIB n 24 NO*Vinduskarmens Lakris 2 Hannkatt 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
240 SIB III / SIB n 24 (N) Nordskjæret's Ulrikke 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
241 SIB III / SIB n 22 (N) Siberikos Lillegull Jr. 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM
242 SIB III / SIB ny 24 NO*KeylaKatt Theodor 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
243 SIB III / SIB n 24 NO*Mighty Morris Taras Nikita 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX2
244 SIB III / SIB n 22 (N) Nordskjæret's Vita 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX2
245 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Tulla Tallulah Tiara 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 BIV NOM
246 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Fearless 2 Hannkatt 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM BIS
247 SIB III / SIB ny 24 NO*Rødrev Nora 2 Hunnkatt 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB BIV NOM
248 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Solstorms Jazzing my Cellini 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
249 SIB IV / SIB ny 09 24 Imma Max od Królowych*PL 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan Abs
250 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Edalunds Knogjärn 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
251 SIB IV / SIB ny 09 24 NO*Lindviksmoen Agnes 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Abs
251 SIB IV / SIB ny 09 24 NO*Lindviksmoen Agnes 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
252 SIB V / SIB f 24 (N) Nordskjæret's Tuva Tugger Datter 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca-Folch Yan EX1 CAC
253 SIB VI / SIB f 02 21 64 (N) Solstorms Dirty Diana 2 Hunnkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB NOM
254 SIB VI / SIB f 09 24 S*AceroRamos Honey Crunch 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 NOM
255 SIB VII / SIB ns 24 NO*North Saga Odin 2 Hannkatt 7 (CH) Roca-Folch Yan EX1 CACIB NOM
256 SIB VII / SIB ns 22 (N) CarilloCat Silver Sky 2 Hannkatt 9 (Åpen) Roca-Folch Yan Abs
257 SIB VII / SIB ns 22 NO*Vinduskarmens Melis 2 Hannkatt 10 (KAS) Roca-Folch Yan EX1 CAP
258 SIB VII / SIB fs 24 NO*Lindviksmoen Orakel 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca-Folch Yan Abs
259 SIB VII / SIB ns 22 NO*Quettinger Wald Dipa 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca-Folch Yan EX1 CAC NOM
260 SIB VII / SIB ns 24 NO*Smaragd Hjerte Ljusinda 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca-Folch Yan EX1
261 SIB VII / SIB as 24 Anel's Kittens Xandras Freya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca-Folch Yan EX1 NOM
262 SIB VII / SIB ns 24 NO*Tokleperlen Isobel Ross 2 Hunnkatt 10 (KAS) Roca-Folch Yan EX1 CAP
262 SIB VII / SIB ns 24 NO*Tokleperlen Isobel Ross 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargeendret
263 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP BIV
263 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 3
265 SIB VIII / SIB fs 09 24 NO*Vindbrest Jumbo Visma 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
266 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Evacats Dark Dream 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX2
267 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Evacats Die Another Day 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV
268 SIB VIII / SIB fs 09 24 NO*Evacats Dirty Dancing 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro bedømt
269 SIB VIII / SIB ns 03 22 NO*Quettinger Wald Harmonie 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
270 SIB IX / SIB w 61 (N) CarilloCat The One 'n Only 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca-Folch Yan EX1 NOM
271 TUA III / TUA a 24 NO*Kaldveldalens Draco 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan Abs
271 TUA III / TUA a 24 NO*Kaldveldalens Draco 2 Hannkatt 19 (Kull) Edstrøm Anne-Gro Abs
272 TUA III / TUA n 24 NO*Kaldveldalens Harry Potter 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
273 TUA VII / TUA as 24 Veslegards Balcan Beauty 2 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
274 TUA VII / TUA fs 24 NO*Kaldveldalens Luna 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
275 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
275 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 17a (Senior) Funk Bobby 1 BIS Beste senior
276 BEN n 24 NO*Nuria's Glimt 3 Hannkatt 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB BIV NOM
277 BEN n 24 (N) Kelam's Oh La La 3 Hunnkatt 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
277 BEN n 24 (N) Kelam's Oh La La 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 5
278 BEN n 24 Beri Prime Tigris*PL 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Funk Bobby EX1 CAC
279 BEN n 24 (N) Kelam's Victoria 3 Hunnkatt 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB NOM
279 BEN n 24 (N) Kelam's Victoria 3 Hunnkatt 17a (Senior) Funk Bobby 1
280 BEN n 24 Bohemiansforest Nurias Inyanga 3 Hannkatt 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
280 BEN n 24 Bohemiansforest Nurias Inyanga 3 Hannkatt 17a (Senior) Funk Bobby 3
281 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 1 (SC) Roca-Folch Yan HP
282 BEN n 24 33 Arcticbengals White Secret 3 Hunnkatt 2 (SP) Roca-Folch Yan HP
283 BLH ns 11 64 (N) Wilois Thora 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone NOM
283 BLH ns 11 64 (N) Wilois Thora 3 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargeendret
284 BLH ns 21 33 Tomas Mirabella House 3 Hannkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB NOM
285 BSH a (N) Hotcat's Fonzo 3 Hannkatt 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
286 BSH a Lewis v h Kieksenhof 3 Hannkatt 5 (IC) Funk Bobby Abs
287 BSH b NO*Calm River Cupid 3 Hannkatt 7 (CH) Lund Lone Abs
288 BSH j Diadora's Xhosa Makoti 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1 NOM
289 BSH o 24 (N) Zipp Cinna-Spot-Boy 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 NOM BIS
290 BSH ns 24 62 (N) Wilois Ulv 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX2
290 BSH ns 24 62 (N) Wilois Ulv 3 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargeendret
291 BSH ns 24 62 (N) Wilois Ulvar 3 Hannkatt 19 (Kull) Hauge Aina Kull nr 2
291 BSH ns 24 62 (N) Wilois Ulvar 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 BIV
291 BSH ns 24 62 (N) Wilois Ulvar 3 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargeendret
292 BSH ns 24 62 (N) Wilois Umar 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX3
292 BSH ns 24 62 (N) Wilois Umar 3 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargeendret
292 BSH ns 24 62 (N) Wilois Umar 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 6
293 BSH ns 24 62 (N) Wilois Una Isabelle 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
293 BSH ns 24 62 (N) Wilois Una Isabelle 3 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargeendret
294 BSH ns 22 62 Lady Mary's Silver Winston 3 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
295 BSH ns 22 64 Otto de Bellissimo (N) 3 Hannkatt 7 (CH) Roca-Folch Yan EX1 CACIB NOM
295 BSH ns 22 64 Otto de Bellissimo (N) 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
296 BSH ns 22 64 Purrpie's Harley 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca-Folch Yan EX1
297 BSH ns 22 64 Rose de Bellissimo (N) 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca-Folch Yan EX1 BIV
298 BSH ns 22 64 Olivia de Bellissimo (N) 3 Hunnkatt 8 (PR) Roca-Folch Yan EX1 CAPIB NOM BIS
299 BSH ny 11 Jantar Made By God 3 Hannkatt 3 (GIC) Roca-Folch Yan EX1 CACS
300 BSH n 33 NO*Attpåkatten Theodore Barnaby 3 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone Abs
301 BSH ny 21 33 NO*Superpusen Ea 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca-Folch Yan EX1 CAC
302 BUR n NO*Shining Beauty's Ariel 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone Abs
303 BUR b Silky Majesty Terrific 3 Hannkatt 8 (PR) Roca-Folch Yan EX1 CAPIB NOM
304 KBL I / KBL n Malenkaya Rozinka av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 2 (SP) Lund Lone HP
304 KBL I / KBL n Malenkaya Rozinka av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 17a (Senior) Funk Bobby 2
305 KBL II / KBL n 09 Medvezhonok av Yedikule (N) 3 Hannkatt 8 (PR) Funk Bobby EX1 CAPIB NOM
305 KBL II / KBL n 09 Medvezhonok av Yedikule (N) 3 Hannkatt 17a (Senior) Funk Bobby 2
306 KBL II / KBL ns 09 22 DK Silky Catz Flora Danica 3 Hunnkatt 8 (PR) Funk Bobby EX1 CAPIB
307 KOR (N) Jona's Aurora Borealis 3 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
308 KOR SE*Amixam's Helix 3 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
309 KOR NO*Mo Paws Boost 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. Abs
310 KOR NO*Mo Paws Bella 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 BIV
311 KOR NO*Mo Paws Bonita 3 Hunnkatt 19 (Kull) Hauge Aina Abs
311 KOR NO*Mo Paws Bonita 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. Abs
312 KOR NO*Makalaus Celestia 3 Hunnkatt 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM
313 KOR (N) Jona's Akio 3 Hannkatt 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
314 MAU ns NO*Gooseberry CheckMate 3 Hannkatt 10 (KAS) Roca-Folch Yan EX1 CAP
315 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 1 (SC) Jones Steven L. HP
316 MAU ns 24 NO*Gooseberry Tempo Tactics 3 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB BIV NOM BIS
317 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen's Gambit 3 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
318 MAU ns 24 NO*Gooseberry Give Me Space 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM
319 MAU ns 24 NO*Gooseberry Ivy 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
320 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 6 (IP) Jones Steven L. Abs
320 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 17a (Senior) Funk Bobby Abs
320 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 3
321 MAU ns 24 NO*Gooseberry AlphaZero 3 Hannkatt 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM
322 OCI n 24 FI*Moosegrove Caleb 3 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
323 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus Poker Face 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC NOM BIS
324 OCI a 24 NO*Bakste Pus Helia 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Funk Bobby EX1 CAC NOM
325 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 3 (GIC) Roca-Folch Yan EX1 CACS
326 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Sweet but Psycho 3 Hunnkatt 7 (CH) Roca-Folch Yan EX1 CACIB NOM
326 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Sweet but Psycho 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 4
327 OCI b 24 SE*Hot Thundereans Do You Love Me 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca-Folch Yan EX1 BIV
328 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Rumors 3 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
329 OCI o 24 S*John-Johns Red Hawk 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca-Folch Yan EX1 NOM BIS
330 SRL I / SRL a FI*Be-Curly Man In The Moon 3 Hannkatt 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB BIV
331 SRL I / SRL b NO*Chibinichi Koko Loko 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1
332 SRL I / SRL n NO*Chibinichi Black Baccara 3 Hunnkatt 19 (Kull) Hauge Aina kull nr 1
332 SRL I / SRL n NO*Chibinichi Black Baccara 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1
333 SRL III / SRL f NO*Chibinichi Danse Du Feu 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca-Folch Yan EX1 NOM
334 SRL IV / SRL d 03 24 NO*Chibinichi Brianna Randall Fraser 3 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB NOM
335 SRL IV / SRL e 09 NO*Chibinichi Wiggenweld 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
336 SRL IV / SRL ds 03 24 NO*Chibinichi Beatrix Kiddo 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 BIV NOM
337 SRL IV / SRL d 03 24 NO*Chibinichi Irresistible Jamie Fraser 3 Hannkatt 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS NOM BIS
337 SRL IV / SRL d 03 24 NO*Chibinichi Irresistible Jamie Fraser 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2
338 SRL VII / SRL r 33 NO*Serotonin Snowball 3 Hunnkatt 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
339 SRL VIII / SRL e 09 33 NO*Serotonin Yamachichi 3 Hunnkatt 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB NOM
340 ABY n Ngorongoro af Khartoum 4 Hannkatt 1 (SC) Lund Lone HP NOM BIS
340 ABY n Ngorongoro af Khartoum 4 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
341 ABY n (N) Mayas Pride Qiri 4 Hunnkatt 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
343 ABY o (N) Tejas Jelena 4 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna Abs
343 ABY o (N) Tejas Jelena 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
344 ABY o S*Aucuparia's Cepheus von Reich 4 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM
345 ABY o (N) Tejas Qi 4 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna Abs
346 ABY o Carmel von Reich (N) 4 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna Abs
347 ABY o Ingave's Eros 4 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
348 ABY o (N) Tejas Oline 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
349 ABY o Ingave's Gently 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 BIV
350 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's That's Not the Tea, Hunty 4 Hunnkatt 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS BIV
351 CRX II / CRX n 03 (N) Tarquinias Fade to Black 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1
352 CRX II / CRX a 09 (N) Tarquinias Stefania 4 Hunnkatt 19 (Kull) Edstrøm Anne-Gro 1 Beste kull
352 CRX II / CRX a 09 (N) Tarquinias Stefania 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
353 CRX V / CRX a 24 (N) Tarquinias Give That Cat a Banana 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1 NOM
354 DRX II / DRX n 09 Fotine av Jamas (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1
355 DRX III / DRX g 24 (N) Diamond Heart's Jacklin 4 Hunnkatt 2 (SP) Hauge Aina HP
356 DRX IV / DRX f 03 Xandra Kardiá av Jamas (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone Abs
357 DRX V / DRX n 24 NO*Beautiful Hearts Alvin Amadeus 4 Hannkatt 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS
358 DRX II / DRX a 09 NO*Beautiful Hearts Isaac Ivo 4 Hannkatt 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB NOM
358 DRX VI / DRX a 09 NO*Beautiful Hearts Isaac Ivo 4 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargeendret
359 OSH n NO*Ennakeem's Bambi 4 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS BIV NOM BIS
360 OSH n NO*RoGis Fairytale Everests Gunhilda 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
361 OSH n Toya Angel Felis*CZ 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
362 OSH n 22 Isis Angel Felis*CZ 4 Hunnkatt 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS NOM BIS
363 OSH n 22 NO*Nerlys Black Mocha 4 Hannkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP NOM
364 OSH b 22 (N) Ingoy's Yalta 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1
365 OSH b 24 HU*Shagio-Chen Kislany 4 Hunnkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin Abs
366 OSH b 24 (N) Almazonas Fucking Handsome 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1 NOM BIS
367 OSH c 25 Madunka Snape 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1 NOM
368 OSH p 24 (N) Ingoy's Xante 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
369 RUS NO*Furbonacci A-Punk Buffy 4 Hunnkatt 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS BIV NOM
371 RUS Yuki Makaita Mon Petit Gars*PL 4 Hannkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB NOM
372 RUS Tsaritzas Wanda 4 Hunnkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
374 RUS Grisaille's Victory 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX2
375 RUS S*Wildtbergs Han Solo af Toredys 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1
376 RUS NO*Russerlia Blue Moon 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1 BIV
377 RUS Arvi Neytiri*PL 4 Hunnkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP NOM
378 SIA w 67 Merkur Spellbound 4 Hannkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
379 SIA a NO*Fjordpus Ezekiel 4 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
380 SIA a Enrico av Bumiral (N) 4 Hannkatt 2 (SP) Wilczek Anna HP
380 SIA a Enrico av Bumiral (N) 4 Hannkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1 BIS Beste veteran
381 SIA a NO*Zamaradi Denver 4 Hannkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM BIS
382 SIA c NO*Ennakeem's Ikos 4 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
382 SIA c NO*Ennakeem's Ikos 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
383 SIA g 21 NO*Ennakeem's Go Go Gaga 4 Hunnkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
384 SOM n NO*St. Charles Aslan 4 Hannkatt 5 (IC) Hauge Aina Abs
384 SOM n NO*St. Charles Aslan 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
385 SOM n NO*St. Charles Dalilah 4 Hunnkatt 5 (IC) Hauge Aina Abs
386 SOM n (N) Arclight's Denali 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina Abs
387 SOM n NO*St. Charles Hitachi 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1 BIV NOM
388 SOM n (N) Kiachero Rhea 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1
389 SOM n (N) Kiachero Salma 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX2
390 SOM n Iza Izabella av Rubicon 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina Abs
391 SOM n NO*Stalderkattens Cash a Million 4 Hannkatt 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS NOM BIS
391 SOM n NO*Stalderkattens Cash a Million 4 Hannkatt 17a (Senior) Hauge Aina 1 BIS Beste senior
392 SOM n (N) Kiachero Noni Pepino 4 Hannkatt 8 (PR) Hauge Aina Abs
393 SPH II / SPH n 03 SE*Naked Magic Gaga 4 Hunnkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
394 THA n NO*Thaihouse Edward 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1
395 THA b Zita Happiness Tricky Tail 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1
396 HCL Chloe Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Biernaczyk Marcin Abs
396 HCL Chloe Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Hauge Aina Abs
397 HCL Pernille Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Biernaczyk Marcin 1 NOM BIS
398 HCL Juan Mata Garcia Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Biernaczyk Marcin 1 NOM
399 HCL Milo Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Biernaczyk Marcin 2
400 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 2
400 HCS Linus Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Hauge Aina 1
401 HCS Moonlight Angel Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 2
402 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 1 BIS Beste veteran
402 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 3
403 HCS Cæsar Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 3
404 HCS Charlie Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina Abs
405 HCS Panzer Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 1 NOM
406 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 1 NOM BIS
406 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 17a (Senior) Hauge Aina 1 BIS Beste senior
407 NFO IX / NFO w 63 NO*Havstrilens Ziggy Stardust 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
408 RAG a 04 NO*Fagerlis Luna 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
409 SBI n (N) Almighty Luna Lovegood 1 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX3
410 NFO V / NFO f 22 SE*Kattzelius Dalelia de Alba 2 Hunnkatt 6 (IP) Roca-Folch Yan EX1 CAGPIB
410 NFO V / NFO f 22 SE*Kattzelius Dalelia de Alba 2 Hunnkatt 17a (Senior) Bjuran Karina 3
411 NFO VI / NFO f 03 22 SE*Miramac's Cascade 2 Hunnkatt 7 (CH) Stark Mats Abs
412 NFO VI / NFO f 09 24 S*Dalkullans Rulta 2 Hunnkatt 5 (IC) Stark Mats EX1 CAGCIB BIV NOM
413 NFO VI / NFO g 09 24 S*Dalkullans E.T. 2 Hunnkatt 8 (PR) Stark Mats EX1 CAPIB
414 NFO VI / NFO f 09 22 S*Beyond JuicyFruit 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stark Mats EX1 BIV NOM BIS
415 SIB III / SIB ny 24 NO*Grensedalen Orion 2 Hannkatt 2 (SP) Jones Steven L. HP
416 SIB III / SIB n 22 SE*Tsarhegens Van Gogh 2 Hannkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
417 SIB III / SIB n 22 SE*Edalunds Gulligull 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX3
418 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Einhaugen's Nilja Tildedatter 2 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB BIV NOM
419 BLH a S*Lur Per's Carl-Otto 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
420 SOM a Wendy Mi Amore av Revebo (N) 4 Hunnkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
421 SIB VIII / SIB ns 09 24 (N) Fjascho's Nurik 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
476 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Berner Annika PER a, PER d 03 22, PER d 21 33, PER d 24, PER n, PER n 21 33, PER n 24, RAG a, RAG b, RAG n 03, SBI a 21, MCO V 28
Biernaczyk Marcin MCO III, MCO VII, CRX II, OSH b 24, RUS, SIA g 21, SOM a, THA b, HCL 36
Bjuran Karina KULL 1, NEM I, NFO IX, SIB VI, HCS, VETB 1, VETA 2 28
Edstrøm Anne-Gro KULL 2, KULL 4, NEM II, NFO IV, SIB VIII, VETA 1, VETB 2, VETB 4 28
Edvardsen Geir Johan RAG a 04, SBI c, SBI d, SBI n, NFO III, NFO VIII, SIB IV, TUA III 36
Funk Bobby RAG n 04, SBI d 21, SBI e 21, SBI f, BEN n 24, BSH a, BSH j, KBL II, OCI a 24, SRL I, SRL VII, VETA 3 34
Hauge Aina KULL 3, MCO II, MCO VIII, CRX V, DRX II, DRX III, DRX V, SOM n, VETA 4, VETB Huskatter, VETA Huskatter 36
Jones Steven L. SIB III, TUA VII, BLH a, BSH o 24, KOR, MAU ns 24, OCI n 24 38
Lund Lone BEN n 22, BLH ns 11 64, BLH ns 21 33, BSH b, BSH n 33, BSH ns 22 62, BSH ns 24 62, BUR n, KBL I, OCI c 24, SRL IV, SRL VIII, ABY n, DRX IV, OSH b 22, OSH c 25, OSH n 22, SIA c, SIA w 67, THA n 29
Roca-Folch Yan NFO V, NFO VII, SIB IX, SIB V, SIB VII, BEN n 22 33, BEN n 24 33, BSH ns 22 64, BSH ny 11, BSH ny 21 33, BUR b, MAU ns, OCI b 24, OCI o 24, SRL III 36
Stark Mats PER f, PER n 33, PER w 62, RAG n, SBI b, SBI g, NFO II, NFO VI 40
Utenfor Bedømmelse TUA III (13c), MCO VIII (13c), MCO V (13c), MCO VII (13c), SIB VII (13c), SIB IV (13c), NEM II (13c), BLH ns 11 (13c), BSH ns 11 (13c), BSH ns 24 62 (13c), DRX II (13c), PER n 33, RAG a 03, RAG a 04, RAG n, SBI d 21, SBI n, MCO VII, MCO VIII, NFO IV, NFO IX, SIB III, SIB VIII, TUA VII, BEN n 24, BLH ns 21 33, BSH ns 22 64, BSH ns 24 62, MAU ns 24, OCI b 24, SRL IV, ABY n, ABY o, SIA c, SOM n 43
Wilczek Anna MCO VII, ABY o, OSH n, OSH p 24, SIA a, SPH II 34
Ziemianska Marta EXO n, PER as 11, PER f 21 33, RAG a 03, SBI a, SBI b 21, SBI h, SBI n 21, MCO I, MCO IV, MCO IX, MCO VI 41
14 dommere