Min katt
RORAK søndag 08.10.2023
Arrangørklubb Rorak
Starter 08.10.2023 Slutter 08.10.2023
Påmelding starter 01.08.2023 Påmelding lukkes 29.09.2023
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 15:00
Veterinærsjekk starter 08:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 10:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 300   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 32045811106
Epost utstilling23@rorak.no
Sted Orrehallen, Roslandsvegen 358, 4343 Orre
Funksjonærer Utstillingsleder : Jarle Frøystad : utstilling23@rorak.no

Spørsmål vedr påmelding til utstillingen :
Signe Sirevaag Thorsen mob 97594861
Åge Pedersen mob : 91644557 

Spørsmål vedr påmeldinger: utstilling23@rorak.no


Assistentleder : Cecilie Einarsen : ceciliee94@hotmail.com

Tilleggsinfo FIFes og NRRs regelverk skal følges.

HUSK at avl, oppdrett, senior, veteran, kull, fargebedømning og selskapskatt må meldes på separat. 

Vi har plass til sturdibur, dere trenger ikke ta med egne bord. Det finnes bord i hallen.


Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 56 51 0 0 5
2 87 84 0 0 1
3 23 23 0 0 0
4 19 19 0 0 0
Huskatter 2 2 0 0 0
Totalt 187 179 0 0 6

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 PER es Roserita Snødronningen 1 Hunnkatt 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
2 PER f 03 22 Boggie's Lady Mary 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1
3 RAG n NO*Stagedolls Felix 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Nyman Pia EX1
4 RAG n 03 (N) Angellion's Puccini 1 Hannkatt 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
5 RAG n 04 NO*Sevgi's Shinju 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1
6 RAG n 04 NO*Noble Origins' Playful Pluto 1 Hannkatt 2 (SP) Funk Bobby HP NOM BIS
7 RAG a 04 (N) Angellion's Dulcinea 1 Hunnkatt 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
8 RAG a 04 NO*Sevgi's Paimon 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Nyman Pia EX1
9 RAG a 03 21 NO*Noble Origins' Ymse 1 Hunnkatt 4 (GIP) Ziemianska Marta EX1 CAPS NOM
10 SBI n NO*Lunarlight's Bellatrix 1 Hunnkatt 1 (SC) Nyman Pia HP
11 SBI n NO*Dimes Hallin 1 Hunnkatt 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS NOM
12 SBI n Nemi Medicat*SK 1 Hunnkatt 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
13 SBI n NO*Melises Amanda 1 Hunnkatt 5 (IC) Nyman Pia Abs
14 SBI n (N) Sweet Melody Brianna 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Nyman Pia EX1 NOM
15 SBI n Carmen Johnnatarie-E 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Nyman Pia EX2
16 SBI n (N) Prekestolen's Karex 1 Hannkatt 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
17 SBI a NO*Fruitblossom's O’Pearly Dolls Onyx 1 Hannkatt 1 (SC) Pruchniak Sebastian HP
18 SBI a Princess Leia of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 17a (Senior) Nyman Pia 2
18 SBI a Princess Leia of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX1 CAPIB
19 SBI a (N) Veiten's Queen Bee 1 Hunnkatt 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX2
20 SBI a Camellia av Isblomst (N) 1 Hunnkatt 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP NOM BIS
21 SBI b NO*Svibel's someone special 1 Hunnkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
22 SBI b Shapur Mercedes 1 Hunnkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
23 SBI b (N) Honeyheart's Wise Master Yoda 1 Hannkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta Abs
24 SBI b (N) Honeyheart's Master Dobby 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX2
25 SBI b Shapur Cayenne 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1 BIV NOM BIS
26 SBI b NO*Stjernepusen Violet 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1
27 SBI b Shapur Catania 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 2 106,25 poeng
28 SBI b Shapur Gucci 1 Hunnkatt 19 (Kull) Funk Bobby Beste kull
29 SBI c Noicy of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 17a (Senior) Nyman Pia 1 BIS Beste senior
29 SBI c Noicy of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 1 (SC) Funk Bobby HP NOM BIS
30 SBI c (N) Veiten's Romeo 1 Hannkatt 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
31 SBI c Shapur Omega 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1
32 SBI c (N) Honeyheart's Pretty Scary Suger Plum Fairy 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX2
33 SBI c Shapur Dior 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1 BIV NOM
34 SBI d S*Ida's Zeb Macahan 1 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshann 112 poeng
34 SBI d S*Ida's Zeb Macahan 1 Hannkatt 1 (SC) Nyman Pia HP NOM BIS
35 SBI e NO*av Løno Johanne 1 Hunnkatt 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
36 SBI f NO*av Løno Laura 1 Hunnkatt 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
37 SBI f (N) Veiten's Tomine 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Pruchniak Sebastian EX1 NOM BIS
37 SBI f (N) Veiten's Tomine 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse nr 3 106 poeng
38 SBI g (N) Veiten's Rose 1 Hunnkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB NOM
39 SBI n 21 Alaska of Sembelance (N) 1 Hannkatt 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB NOM
40 SBI a 21 NO*Husdyrlykke's Akira 1 Hunnkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
41 SBI a 21 NO*Stalderkattens William 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1
42 SBI b 21 NO*Alvedansen Tanana 1 Hunnkatt 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB NOM
43 SBI b 21 Nevada of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
44 SBI c 21 Hakuna Matata of Sembelance (N) 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett 108 poeng
44 SBI c 21 Hakuna Matata of Sembelance (N) 1 Hannkatt 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB NOM
45 SBI c 21 (N) Tonefjellet's Kickstart 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1
46 SBI g 21 NO*Stalderkattens Vanessa 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
47 MCO I / MCO n NO*Candy Crush Bottega Valpolicella 2 Hunnkatt 5 (IC) Ziemianska Marta Abs
48 MCO I / MCO n S*Lindevoll's P-Mumfie 2 Hannkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB NOM
49 MCO II / MCO a 09 NO*AlmPara Gaia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Nyman Pia EX1 CAC
50 MCO III / MCO n 22 NO*Skarekatten Embla 2 Hunnkatt 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
51 MCO III / MCO a 22 NO*Knight Hart's Harry Potter 2 Hannkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
52 MCO III / MCO n 22 Maine Bellini av Persicum 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1
53 MCO III / MCO n 24 NO*Nordic Leon's Narnia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1 BIV NOM BIS
54 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Skarekatten Brownie 2 Hunnkatt 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
55 MCO IV / MCO n 03 22 (N) Snødekatten Thai Vestan 2 Hannkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC
56 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Candy Crush Thunderstruck 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse utgår
56 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Candy Crush Thunderstruck 2 Hannkatt 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB BIV
57 MCO V / MCO f NO*Skarekatten Mira 2 Hunnkatt 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
58 MCO V / MCO g IT*Gloriana's Lynx Jasmine Midnight 2 Hunnkatt 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
59 MCO V / MCO d 25 NO*Fenriskatten Morticia Addams 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Nyman Pia EX1 BIV NOM
60 MCO V / MCO f NO*Lygre's Briana 2 Hunnkatt 8 (PR) Nyman Pia Abs
61 MCO V / MCO g 22 NO*Aarracat's Nylah The Stunning 2 Hunnkatt 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP NOM
62 MCO VI / MCO f 03 Sawadee Ka av Persicum 2 Hunnkatt 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB BIV
63 MCO VI / MCO d 09 Cava av Dølbakken (N) 2 Hunnkatt 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
64 MCO VI / MCO g 09 (N) Bargello Desember 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX2
65 MCO VI / MCO f 03 NO*AlmPara Hannah 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC
66 MCO VI / MCO f 03 NO*Candy Crush Rose Gold 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen EX1
67 MCO VII / MCO fs 25 NO*Skarekatten Alva 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 2, 97,5 poeng
67 MCO VII / MCO fs 25 NO*Skarekatten Alva 2 Hunnkatt 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS BIV
68 MCO VII / MCO ns 22 (N) Bargello Calais 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
69 MCO VII / MCO fs 22 NO*Lygre's Frida 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Pruchniak Sebastian Abs
70 MCO VII / MCO ns NO*Knight Hart's Nelson 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
71 MCO VII / MCO ns SE*Dernolens Alfons 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Pruchniak Sebastian EX1
72 MCO VII / MCO ds 22 Ludvig 2 Hannkatt 6 (IP) Pruchniak Sebastian Abs
73 MCO VIII / MCO as 09 22 NO*Candy Crush Craving Carl 2 Hannkatt 5 (IC) Nyman Pia Abs
74 MCO VIII / MCO ds 09 NO*Aarracat's Divine Nala 2 Hunnkatt 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM
75 MCO VIII / MCO fs 09 22 (N) Skjærvikens Odessa 2 Hunnkatt 7 (CH) Nyman Pia Abs
76 MCO VIII / MCO fs 09 NO*Lygre's Gerda 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Nyman Pia Abs
77 MCO VIII / MCO fs 09 22 Gloriana's Lynx IT*Esperanza Spalding 2 Hunnkatt 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
78 NEM I / NEM n 21 NO*Hemakri Ralph 2 Hannkatt 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
79 NEM I / NEM n NO*ESTA Aria 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Pruchniak Sebastian EX1
80 NEM I / NEM a 21 NO*Heremas Royal Kili 2 Hannkatt 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX1 CAPIB NOM
81 NEM I / NEM a NO*NevaSky's Simon 2 Hannkatt 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX2
82 NEM II / NEM n 03 21 NO*Hemakri Sanne 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Nyman Pia EX1
83 NFO I / NFO n NO*Sogningen Connie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
84 NFO II / NFO n 03 NO*Sogningen Clara 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC
85 NFO II / NFO n 09 NO*Sogningen Cornelius 2 Hannkatt 10 (KAS) Billing Jørgen EX1 CAP NOM
86 NFO III / NFO n 24 (N) Fodnaheia's Maestro 2 Hannkatt 1 (SC) Nyman Pia Abs
87 NFO III / NFO n 23 (N) Benzn Melody 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Nyman Pia EX1
88 NFO III / NFO n 24 S*Zygot's Zakk Wyld 2 Hannkatt 17a (Senior) Nyman Pia 1 BIS Beste senior
88 NFO III / NFO n 24 S*Zygot's Zakk Wyld 2 Hannkatt 2 (SP) Nyman Pia HP NOM BIS
89 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Fodnaheia's Lexi Jones 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse utgår
89 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Fodnaheia's Lexi Jones 2 Hunnkatt 1 (SC) Ziemianska Marta HP BIV NOM
90 NFO IV / NFO n 02 21 64 NO*Tussavetto's Audumla 2 Hunnkatt 7 (CH) Ziemianska Marta Abs
91 NFO IV / NFO n 03 24 NO*Lurvemonsens's Kaleesi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
92 NFO II / NFO a 09 (N) Sandøy Njål 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1
92 NFO IV / NFO a 09 22 (N) Sandøy Njål 2 Hannkatt 19 (Kull) Billing Jørgen Beste kull
93 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Lurvemonsens's Baloo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1
94 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Havstrilens Champagne 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1 NOM
94 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Havstrilens Champagne 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett 112,33 poeng
95 NFO IV / NFO n 03 24 NO*Lurvemonsens's Bianca 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX2
96 NFO IV / NFO n 01 21 64 (N) Fodnaheia's Kimiya 2 Hunnkatt 2 (SP) Ziemianska Marta HP NOM BIS
97 NFO IV / NFO n 03 24 Imre av Isblomst (N) 2 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Utenfor Bedømmelse Abs
98 NFO V / NFO f 24 S*Milda ma Tildes HjärtAnn 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1
99 NFO V / NFO f 24 (N) Sandøy Norill 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1
100 NFO VI / NFO d 03 22 (N) Tingoskattens Under 2 Hunnkatt 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CAGCIB NOM
101 NFO VI / NFO f 09 24 S*Fitnesscats Duchess 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen EX1 BIV NOM
102 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Sandøy Nor 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX2
103 NFO VI / NFO d 09 24 NO*Neverwoods Rhonas 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1 NOM
104 NFO VI / NFO g 09 24 (N) Sandøy Noria 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1
105 NFO VI / NFO f 03 24 S*Pysida's Zinnia 2 Hunnkatt 17a (Senior) Nyman Pia 1
106 NFO VIII / NFO ns 03 24 S*Wildwood's Lotus 2 Hannkatt 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
107 NFO VIII / NFO fs 09 22 S*Utblicken's Magic 2 Hunnkatt 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS NOM BIS
108 NFO VIII / NFO ds 09 22 NO*Neverwoods Teferi 2 Hannkatt 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB BIV NOM
109 NFO VIII / NFO ns 03 22 S*Curly line Vesterman 2 Hannkatt 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX1 CAPIB
110 NFO IX / NFO w 64 NO*Havstrilens Unique Repeat 2 Hunnkatt 3 (GIC) Billing Jørgen EX1 CACS
111 NFO IX / NFO w 63 NO*Havstrilens Ziggy Stardust 2 Hannkatt 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
112 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's Prosecco 2 Hannkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC
113 SIB III / SIB ny 24 Gaya Max od Królowych*PL 2 Hunnkatt 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
114 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Xantippe 2 Hunnkatt 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
115 SIB III / SIB n 22 NO*Grensedalen Bianka 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pruchniak Sebastian EX1 BIV NOM BIS
116 SIB III / SIB n 24 NO*Gullbergskatten Kiara 2 Hunnkatt 6 (IP) Pruchniak Sebastian EX1 CAGPIB NOM
117 SIB V / SIB f 24 NO*Vindbrest Stella Artois 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Nyman Pia EX1 NOM
118 SIB VII / SIB ns NO*Fredtun Shamrock 2 Hannkatt 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
119 SIB VIII / SIB ns 09 NO*Fredtun Dragonstone 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1
120 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 17a (Senior) Martikainen Arja 1 BIS Beste senior
120 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 2 (SP) Martikainen Arja HP NOM BIS
121 BEN n 24 (N) Kelam's Rozita 3 Hunnkatt 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB NOM
122 BEN n 24 (N) Kelam's Victoria 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett 112,33 poeng
122 BEN n 24 (N) Kelam's Victoria 3 Hunnkatt 17a (Senior) Martikainen Arja 2
122 BEN n 24 (N) Kelam's Victoria 3 Hunnkatt 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
123 BEN n 24 33 Arcticbengals White Secret 3 Hunnkatt 2 (SP) Funk Bobby HP NOM BIS
124 BLH ny 11 NO*LinPus Amy 3 Hunnkatt 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
125 BLH ny 11 NO*LinPus Champiz 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Funk Bobby EX1 BIV NOM BIS
126 BLH ny 11 NO*LinPus Bessie 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Funk Bobby EX1
127 BSH a PL*Amazing Aisha Thor 3 Hannkatt 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB NOM
128 BSH b 24 (N) Svartholen's Miss Monneypenny 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Martikainen Arja 1 BIS Beste veteran
128 BSH b 24 (N) Svartholen's Miss Monneypenny 3 Hunnkatt 8 (PR) Funk Bobby EX1 CAPIB
129 BSH ns 11 Roserita Silver Melchior 3 Hannkatt 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
130 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 1 (SC) Funk Bobby HP
131 BUR n NO*Ozzybabe Rocks Achilles Last Stand 3 Hannkatt 2 (SP) Funk Bobby HP NOM
132 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 17a (Senior) Martikainen Arja 1
132 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Martikainen Arja HP
133 KOR (N) Ayram Spring 3 Hunnkatt 1 (SC) Martikainen Arja HP
134 KOR NO*Makalaus Celestia 3 Hunnkatt 2 (SP) Martikainen Arja HP NOM
135 MAU ns 24 NO*Gooseberry Tempo Tactics 3 Hannkatt 1 (SC) Martikainen Arja HP NOM BIS
136 MAU ns 24 NO*Gooseberry The Sky's My Limit 3 Hunnkatt 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS NOM BIS
137 SRS III / SRS h CurlyCharm Surprise 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1 NOM BIS
138 ABY a (N) Mayas Pride Una 4 Hunnkatt 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB NOM
139 ABY a Dame Edna aus Abusir 4 Hunnkatt 2 (SP) Billing Jørgen HP NOM
140 CRX I / CRX n Harry Wave Cult*LT 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1
141 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's That's Not the Tea, Hunty 4 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshunn 116,67 poeng
141 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's That's Not the Tea, Hunty 4 Hunnkatt 1 (SC) Martikainen Arja HP NOM BIS
142 CRX II / CRX n 03 (N) Tarquinias Fade to Black 4 Hannkatt 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS NOM
143 CRX V / CRX a 24 (N) Tarquinias Give That Cat a Banana 4 Hannkatt 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS NOM
144 CRX VI / CRX a 03 24 (N) Tarquinias Wintermist 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Martikainen Arja EX1 NOM BIS
144 CRX VI / CRX a 03 24 (N) Tarquinias Wintermist 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 2 116,67 poeng
145 DRX VI / DRX b 09 24 NO*Nordic Aliens Chan 4 Hannkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC
146 OSH n (N) Ingoy's Wirkon 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Martikainen Arja EX1 NOM BIS
147 OSH n NO*Ennakeem's Fèeriè De Galadriel 4 Hunnkatt 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS NOM BIS
148 OSH b Merkur Marlowe 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen EX1 NOM
149 OSH n 03 NO*Ennakeem's Eno 4 Hannkatt 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS NOM BIS
150 RUS S*Flax Ulla to Makaita 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Martikainen Arja EX1
151 SIA c NO*Ennakeem's Ikos 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett 120 poeng
151 SIA c NO*Ennakeem's Ikos 4 Hannkatt 1 (SC) Billing Jørgen HP NOM BIS
152 SIA c NO*Ennakeem's Nox 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1
153 SIA d Damon Hill's Global Player 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1 NOM
154 HCL Pernille Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Ziemianska Marta 1 NOM BIS
155 HCS Amelia Serafina Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Martikainen Arja 1 NOM BIS
156 NFO VIII / NFO ns 09 (N) Kloa's Julius 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Pruchniak Sebastian Abs
157 NFO VII / NFO ns S*Just Catnap's Carlos 2 Hannkatt 9 (Åpen) Pruchniak Sebastian Abs
158 NFO VII / NFO ns (N) Kloa's Edda 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pruchniak Sebastian Abs
158 NFO VII / NFO ns (N) Kloa's Edda 2 Hunnkatt 19 (Kull) Billing Jørgen Abs
159 MCO IX / MCO w 63 NO*Plei Meg Milli 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
179 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Billing Jørgen KULL 2, MCO IV, MCO VI, NFO II, NFO IX, NFO VI, SIB VII, SIB VIII, ABY a, CRX I, CRX V, DRX VI, OSH b, SIA c, SIA d 32
Funk Bobby KULL 1, PER es, PER f 03, RAG n 03, RAG n 04, SBI c, SBI c 21, SBI e, BEN n 24, BEN n 24 33, BLH ny 11, BSH a, BSH b 24, BSH ns 11, BUR n, SRS III 26
Martikainen Arja BEN n 22, BUR b, KOR, MAU ns 24, CRX II, CRX VI, OSH n, OSH n 03, RUS, HCS, VETA 3, VETB 3 18
Nyman Pia RAG a 04, RAG n, SBI d, SBI n, MCO II, MCO V, MCO VIII, NEM II, NFO III, SIB V, VETA 1, VETA 2 31
Pruchniak Sebastian SBI a, SBI b 21, SBI f, SBI g 21, SBI n 21, MCO IX, MCO VII, NEM I, NFO VII, NFO VIII, SIB III 32
Utenfor Bedømmelse SBI b, SBI c 21, SBI d, SBI f, MCO IV, MCO VII, NFO IV, BEN n 24, CRX II, CRX VI, SIA c 13
Ziemianska Marta RAG a 03 21, SBI a 21, SBI b, SBI g, MCO I, MCO III, NFO I, NFO IV, NFO V, HCL 27
7 dommere