Min katt
Østfoldkatten 15.10.17
Arrangørklubb Østfoldkatten
Starter 15.10.2017 Slutter 15.10.2017
Påmelding starter 06.07.2017 Påmelding lukkes 06.07.2017
Åpent for publikum fra 00:00 Åpent for publikum til 00:00
Veterinærsjekk starter 00:00 Veterinærsjekk slutter 00:00
Bedømmelse starter 00:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 900   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost age.pedersen@lyse.net
Sted Rakkestad
Funksjonærer
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 129 129 0 0 0
2 168 168 0 0 0
3 94 94 0 0 0
4 61 61 0 0 0
Huskatter 8 8 0 0 0
Totalt 460 460 0 0 0

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n (N) Almodovar Amaretto 1 Hannkatt 1 (SC) Lukasik-Weber Daria HP
2 EXO n (N) Almodovar Tiger Woods 1 Hannkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
3 EXO n (N) Almodovar Impreza 1 Hunnkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 No Cert
4 EXO n (N) Avonlea Dream's Posh 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX1
5 EXO f (N) Almodovar MiMi 1 Hunnkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
6 EXO f (N) Almodovar Ynde 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael Abs
7 EXO fs (N) Almodovar Fairytale 1 Hunnkatt 2 (SP) Edström Michael HP
8 EXO g 24 (N) Stargate's Odelia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca-Folch Yan EX1 NOM
9 EXO n 01 62 S*Yomano's Porthos 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Sundqvist Malin EX1
10 PER w 62 Abele del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS NOM
11 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
12 PER n FI*Mimosan Ronaldo 1 Hannkatt 7 (CH) Sundqvist Malin EX1 CACIB NOM
13 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 7 (CH) Sundqvist Malin EX1 CACIB
14 PER d Boggie's Samuel 1 Hannkatt 6 (IP) Sundqvist Malin EX1 CAGPIB NOM
14 PER d Boggie's Samuel 1 Hannkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 1
15 PER f (N) Opheim Anabella Leone 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX1 CAC
16 PER g (N) Du Monet Rebecca 1 Hunnkatt 1 (SC) Edström Michael HP NOM
17 PER n 22 Boggie's Immanuel 1 Hannkatt 5 (IC) Stoa Caroline Abs
18 PER a 22 S*Hagabodas Optimus 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte Abs
19 PER d 22 (N) Almodovar Miss Marple 1 Hunnkatt 7 (CH) Sundqvist Malin EX1 CACIB
20 PER d 22 DK*DiKeRo's Kiss'n Hug 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Sundqvist Malin Abs
21 PER ns 11 S*Ogopogo's Girl Of Mine 1 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
22 PER ns 11 S*Ogopogo's Hold Your Horses 1 Hannkatt 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
23 PER ny 11 S*Ogopogo's Zafari Gold 1 Hunnkatt 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB NOM
24 PER ny 12 S*Ogopogo's Zavannah Sunrise 1 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
25 PER ny 22 S*Ogopogo's Kingsman 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1 NOM
26 PER n 02 62 Morning Star av Reffsgård (N) 1 Hannkatt 1 (SC) Lukasik-Weber Daria Abs
27 PER n 02 62 S*Yomano's Maserati 1 Hannkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB
28 PER a 02 62 (N) Bombalurina's Barnaby 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
29 PER a 03 (N) Bombalurina's Abby Sciuto 1 Hunnkatt 10 (KAS) Roca-Folch Yan EX1 CAP NOM
30 PER c 03 Westpoint 78 Pt. Platinum 1 Hannkatt 3 (GIC) Edström Michael EX1 No Cert
31 PER d 02 62 (N) Lord Bute's Money Money Money 1 Hannkatt 7 (CH) Sundqvist Malin EX1 CACIB
32 PER d 02 62 Schneider's Everlyn 1 Hunnkatt 10 (KAS) Sundqvist Malin EX1 CAP NOM
33 PER d 02 62 Blessing av Reffsgård (N) 1 Hannkatt 15 (Avl) Sundqvist Malin Beste avlshann
34 PER e 02 62 Pepsi av Reffsgård (N) 1 Hannkatt 1 (SC) Edström Michael HP NOM
35 PER e 02 62 Miss Hollywood av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1 NOM BIS
36 PER f 02 62 (N) Bombalurina's Ella Fitzgerald 1 Hunnkatt 7 (CH) Lukasik-Weber Daria EX1 CACIB NOM
37 PER f 02 62 Just in Time av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX1 NOM
38 PER g 02 62 (N) Bombalurina's Christmas Carol 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1
39 PER g 02 62 S*OhFour's Love Edition 1 Hunnkatt 4 (GIP) Edström Michael Abs
40 PER g 03 (N) Bombalurina's Louise 1 Hunnkatt 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS NOM
41 PER g 03 (N) Lord Bute's Lay All Your Love On Me 1 Hunnkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
42 PER g 03 (N) Bombalurina's Doris Day 1 Hunnkatt 10 (KAS) Kaae Dorte Abs
43 PER fs 02 S*Barrac Palinkas Moving On 1 Hunnkatt 4 (GIP) Lukasik-Weber Daria EX1 CAPS NOM BIS
43 PER fs 02 S*Barrac Palinkas Moving On 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 1 BIS
44 PER d 02 21 62 S*Livanda's Benjamin 1 Hannkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS NOM BIS
45 PER n 33 S*Böörs Carrie Anne 1 Hunnkatt 5 (IC) Roca-Folch Yan EX1 CAGCIB
46 PER n 33 PL*Pers-Megicats Rossanna 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca-Folch Yan EX1 CAC
47 PER d 33 S*Böörs Captain Beefheart 1 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
48 PER e 33 S*Böörs Charlie Parker 1 Hannkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
49 PER n 21 33 (N) Purrbox Gaudi 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1 NOM
50 PER g 21 33 Florindo's Barbara of Walker 1 Hunnkatt 7 (CH) Sundqvist Malin EX1 CACIB
51 PER g 21 33 (N) Purrbox Gaia 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sundqvist Malin EX1 NOM
52 RAG n PL*Ragissa Walia 1 Hunnkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB
53 RAG n S*Wihlthos KatOmba 1 Hannkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB
54 RAG a S*Creamy Blueeye Gemma Honeybean 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC
55 RAG a (N) Ragedy's Diamonddust Duke 1 Hannkatt 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
56 RAG a 21 NO*Glassrosens Candy Crush 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
57 RAG n 03 NO*Glassrosens Don't Stop Me Now 1 Hannkatt 5 (IC) Sundqvist Malin EX2
58 RAG n 03 S*Creamy Blueeye Vicky Virena 1 Hunnkatt 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB
59 RAG n 03 S*Krickelins Milo 1 Hannkatt 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB
60 RAG n 03 (N) Diadem's Happy Happiness 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Sundqvist Malin Abs
61 RAG n 03 NO*Dan Dara's Take a look at my ChaCha 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Sundqvist Malin EX1 CAC BIV NOM BIS
62 RAG n 03 (N) Diadem's Imadusa 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sundqvist Malin EX3
63 RAG n 03 NO*Raggedly Yours Annabelle 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sundqvist Malin EX2
64 RAG n 03 NO*Raggedly Yours Carrie 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sundqvist Malin EX4
65 RAG n 03 S*Admire's They call me Karma 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sundqvist Malin EX1 BIV NOM
66 RAG n 03 NO*Glassrosens I Want It All 1 Hannkatt 10 (KAS) Sundqvist Malin EX2
67 RAG n 03 NO*Glassrosens Play The Game 1 Hannkatt 10 (KAS) Sundqvist Malin EX1 CAP
68 RAG n 04 ES*Brugidolls Hiyori 1 Hannkatt 9 (Åpen) Roca-Folch Yan EX1 CAC
69 RAG n 04 S*Fagertassens Donna Karan 1 Hunnkatt 4 (GIP) Roca-Folch Yan EX1 CAPS
70 RAG a 03 NO*Fagerlis Arete 1 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael Abs
70 RAG a 03 NO*Fagerlis Arete 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
71 RAG a 03 NO*Fagerlis Mimosa 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1
72 RAG a 03 (N) Diadem's Ice Ralph 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael Abs
73 RAG a 03 NO*Dan Dara's Call 911 - I'm On Fire! 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1 NOM BIS
74 RAG a 03 S*Dan Dara's Dexter 1 Hannkatt 2 (SP) Edström Michael HP NOM
75 RAG a 03 S*Dan Dara's Mr Money Talks 1 Hannkatt 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
76 RAG a 03 SE*Vitflingans Lilla Blå 1 Hannkatt 6 (IP) Edström Michael EX2
77 RAG a 03 S*Dan Dara's Naima Sollis of Diadems 1 Hunnkatt 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP BIV NOM
77 RAG a 03 S*Dan Dara's Naima Sollis of Diadems 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 2
78 RAG a 03 (N) Diadem's Ulysses Soltone 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
79 RAG a 04 S*Settebello's Han Solo 1 Hannkatt 5 (IC) Roca-Folch Yan EX1 CAGCIB
80 RAG a 04 SE*Malidat's Astrida of Admires 1 Hunnkatt 5 (IC) Roca-Folch Yan Abs
81 RAG a 04 S*Creamy Blueeye Ida Jacqueline 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca-Folch Yan EX1
82 RAG a 04 (N) Ragedy's Everlasting Blue Diamond 1 Hannkatt 6 (IP) Roca-Folch Yan EX2
83 RAG a 04 S*Asterion's Orion 1 Hannkatt 6 (IP) Roca-Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
84 RAG c 04 SE*Maggiedoll's Emperor Palpatine 1 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
85 RAG n 03 21 SE*Vitflingans Melissa 1 Hunnkatt 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
86 RAG a 03 21 SE*Vitflingans Valentino 1 Hannkatt 6 (IP) Sundqvist Malin EX1 CAGPIB
87 RAG b 03 21 S*Raggarungarna's Voody 1 Hannkatt 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB NOM
88 SBI n (N) Totenkatten's Kastiel 1 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
89 SBI n NO*Stalderkattens Jackie 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
90 SBI n NO*Stalderkattens Jackpot 1 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB NOM
91 SBI n S*Varicella's Golden Zika 1 Hannkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
92 SBI n (N) Arclight's Liberty Queen 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX2
93 SBI n (N) Cat Baloo's Jolene 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
94 SBI n S*Storeklev's Lady Madonna 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX2
95 SBI n Shapur Cava 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
96 SBI n S*Mandelstenens Iza 1 Hunnkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
97 SBI n SE*Amloves Freedom 1 Hannkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
98 SBI a (N) Tonefjellet's Olivia 1 Hunnkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB
99 SBI a (N) Santogato's Coco Chanel 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX1 CAC
100 SBI b (N) Kvernkatten's Lady in Red 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM
101 SBI b S*Everglow's Naomi 1 Hunnkatt 2 (SP) Stoa Caroline HP
101 SBI b S*Everglow's Naomi 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 3
102 SBI c DK Liljebacken Sweet Never Let You Go 1 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB NOM
103 SBI c Shapur Stardust 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
104 SBI d NO*Stalderkattens Elias 1 Hannkatt 1 (SC) Roca-Folch Yan HP NOM
105 SBI d NO*Stalderkattens Gina 1 Hunnkatt 5 (IC) Roca-Folch Yan EX1 CAGCIB NOM
106 SBI d S*Meinking's Super Trouper 1 Hannkatt 4 (GIP) Roca-Folch Yan EX1 CAPS
107 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP NOM
108 SBI f Backkara's Mona Lisa 1 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS NOM
109 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
110 SBI g Backkara's Go-Go Girl 1 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline Abs
111 SBI g Backkara's In Design 1 Hunnkatt 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM
112 SBI n 21 S*Storeklev's Jackie O 1 Hunnkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
113 SBI a 21 DK*Liljebacken Shine of Luck 1 Hannkatt 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
114 SBI b 21 S*Ma'ha Gita Epic Poetry 1 Hunnkatt 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
115 SBI d 21 NO*Cathabar's Linus 1 Hannkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
116 SBI e 21 Diva Delilah Paix de Tibati (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte Abs
117 SBI g 21 IDP*Holygateway's Afrodite 1 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
118 MCO I / MCO n S*Blue Impala's Ronja PabloDottir 2 Hunnkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB
119 MCO I / MCO a SE*HeavenArch's Tarald of Heaven 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX1 CAC BIV
120 MCO I / MCO n S*Sätra Brunns Luna 2 Hunnkatt 7 (CH) Lukasik-Weber Daria EX1 CACIB
121 MCO I / MCO a S*Coonery de Vos Shima 2 Hunnkatt 6 (IP) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGPIB NOM
122 MCO I / MCO a NO*Lady Sansa's Avatar 2 Hannkatt 10 (KAS) Lukasik-Weber Daria EX1 CAP
123 MCO II / MCO a 09 SE*WildTail's Jameson Of Thunder 2 Hannkatt 6 (IP) Sundqvist Malin EX1 CAGPIB
124 MCO III / MCO a 24 (N) Quiet's Shadow 2 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
125 MCO III / MCO n 22 SE*Luddtassens Chocolate Chip 2 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX2
126 MCO III / MCO n 24 (N) Endless Zuccarello 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
127 MCO III / MCO n 22 NO*SaucerfulSecret Cowboy Cat 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
128 MCO III / MCO n 23 (N) Spellbound's Wårinn 2 Hunnkatt 8 (PR) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPIB
129 MCO III / MCO n 22 (N) Arctic Coon's Grizzly 2 Hannkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan Abs
130 MCO IV / MCO n 03 22 S*Laterna Magica's Bastion 2 Hannkatt 5 (IC) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAGCIB
131 MCO IV / MCO n 03 22 S*Topzy Tail's Malcolm 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAC BIV
132 MCO IV / MCO n 09 24 NO*WesterosCat Drogon Dracarys 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lindelöf Sirpa, MSK EX1
133 MCO IV / MCO a 03 22 NO*WesterosCat Daenerys Stormborn 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lindelöf Sirpa, MSK EX1
134 MCO IV / MCO n 09 23 (N) Spellbound's Kayden 2 Hannkatt 4 (GIP) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAPS
135 MCO IV / MCO n 09 22 S*Mating S*Mating Mascot 2 Hannkatt 4 (GIP) Lindelöf Sirpa, MSK EX2
135 MCO IV / MCO n 09 22 S*Mating S*Mating Mascot 2 Hannkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 3
136 MCO V / MCO d Distant Fire Afterglow*PL 2 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS BIV NOM
137 MCO V / MCO d SE*Gläntan's Python 2 Hannkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
138 MCO V / MCO f 22 NO*Antelis Ronja 2 Hunnkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB NOM
139 MCO V / MCO f 24 PL*Jurtomia Comunque Andare 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline Abs
140 MCO V / MCO d NO*Tyritoppen's Da Capo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
140 MCO V / MCO d NO*Tyritoppen's Da Capo 2 Hannkatt 19 (Kull) Wilczek Anna 1
141 MCO V / MCO e 22 NO*SaucerfulSecret Carmina Cat 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX4
141 MCO V / MCO e 22 NO*SaucerfulSecret Carmina Cat 2 Hunnkatt 19 (Kull) Wilczek Anna 3
142 MCO V / MCO d NO*SaucerfulSecret Cayenne Cat 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX3
143 MCO V / MCO g NO*Tyritoppen's A Capella 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX2
144 MCO V / MCO g 22 NO*Tyritoppen's Pitch Perfect 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 BIV NOM
145 MCO V / MCO d 22 (N) Golden Sunset Garfield 2 Hannkatt 2 (SP) Stoa Caroline HP NOM
146 MCO V / MCO d 24 Bluesrags Kal P.Dal 2 Hannkatt 10 (KAS) Stoa Caroline Abs
147 MCO VI / MCO d 09 24 Herkules av Persicum 2 Hannkatt 5 (IC) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAGCIB
148 MCO VI / MCO d 03 22 S*Topzy Tail's Midaz 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAC BIV NOM
149 MCO VI / MCO f 02 21 62 (N) Mydele's Palett 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 NOM
150 MCO VI / MCO f 09 25 OranGina by Imagine Glamour*CZ 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lindelöf Sirpa, MSK Abs
151 MCO VI / MCO d 09 22 SE*Sankt Halvard's Patsy 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lindelöf Sirpa, MSK Abs
152 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Lindelöf Sirpa, MSK HP
153 MCO VI / MCO g 03 22 (N) Mydele's Vilje 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Kaae Dorte Abs
154 MCO VII / MCO ds Afelio Karma 2 Hannkatt 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS BIV NOM
155 MCO VII / MCO ns 22 NO*Brookvalleys Clooney 2 Hannkatt 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
156 MCO VII / MCO ns 22 S*Checkers Michelisz 2 Hannkatt 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
157 MCO VII / MCO ds 22 (N) Big Kitty Khaleesi 2 Hunnkatt 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
158 MCO VII / MCO ns S*Checkers Kelly 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Chadaj Marek EX1 CAC
159 MCO VII / MCO es 11 SE*Luddtassens Ur so gay 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Chadaj Marek EX1
160 MCO VII / MCO ns 22 Ecliptic Liv 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Chadaj Marek EX1 BIV NOM
161 MCO VII / MCO ds Juno av Altezza (N) 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Chadaj Marek EX1
162 MCO VII / MCO ns 22 Jana av Altezza (N) 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Chadaj Marek EX1
163 MCO VII / MCO ns (N) Arctic Coon's Tahiti 2 Hunnkatt 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
163 MCO VII / MCO ns (N) Arctic Coon's Tahiti 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 2
164 MCO VII / MCO gs Miracle av Tussepus (N) 2 Hunnkatt 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
165 MCO VIII / MCO ds 09 S*Topzy Tail's Zimba 2 Hannkatt 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS BIV NOM
166 MCO VIII / MCO fs 09 (N) Skjærvikens Aurora 2 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
167 MCO VIII / MCO es 09 SE*Warner Lynx's Beetlejuice 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
168 MCO VIII / MCO ns 09 23 S*Froztstjärnan's Zante 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1 BIV
169 MCO VIII / MCO ns 09 22 NO*Wonderbar Ares 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael Abs
170 MCO VII / MCO ns 22 NO*Wonderbar Adelè 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Chadaj Marek Abs
170 MCO VIII / MCO ns 22 NO*Wonderbar Adelè 2 Hunnkatt 19 (Kull) Wilczek Anna Abs
171 MCO VIII / MCO ns 09 22 NO*Wonderbar Afrodite 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX2
172 MCO VIII / MCO ns 03 23 S*Island Coon's Kay Gray 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1 NOM
173 MCO VIII / MCO as 03 22 SE*Cherry Lynx's Laphroaig 2 Hannkatt 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM
174 MCO VIII / MCO fs 09 22 S*Topzy Tail's Amazing Chick 2 Hunnkatt 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM
175 MCO IX / MCO w 62 SE*Lotshusens Superfly 2 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
176 MCO IX / MCO w 62 SE*Gyllenstrålen's Little White Wolverine 2 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 No Cert
177 NEM I / NEM a 21 Ophelia iz Rossiyskoy Korony 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sundqvist Malin EX1 CAC NOM
178 NEM I / NEM n 21 Grand Nevskiy Sapfir 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sundqvist Malin EX1
179 NEM I / NEM a 21 Riviera Omili Stars 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sundqvist Malin EX2
180 NEM I / NEM as 21 Yagodka of White Frost 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sundqvist Malin EX1 BIV NOM
181 NEM I / NEM a 21 Klever Snejnaya Zima 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Sundqvist Malin EX1 BIV
182 NEM I / NEM a 21 Avrora of White Frost 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sundqvist Malin EX1
183 NEM II / NEM a 09 21 Dunai Snejnaya Zima 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAC
184 NEM II / NEM a 02 21 P*Salome Nebesnaja Lazur' 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lindelöf Sirpa, MSK EX1
185 NEM II / NEM a 09 21 Oksana Tzar-Koshka 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 BIV NOM
186 NEM II / NEM ny 09 21 Rika Nas od Królowych*PL 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lindelöf Sirpa, MSK EX2
187 NFO I / NFO n NO*Haapsdatter's Christian Sinding 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Sundqvist Malin EX1 NOM
188 NFO I / NFO n (N) Konnerudpusen's Frøya 2 Hunnkatt 2 (SP) Sundqvist Malin HP NOM
188 NFO I / NFO n (N) Konnerudpusen's Frøya 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 4
189 NFO II / NFO n 01 62 S*Myselisia's New Jersey 2 Hannkatt 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
190 NFO II / NFO n 03 NO*Zeras Ezz 2 Hannkatt 7 (CH) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACIB BIV NOM
191 NFO II / NFO n 09 S*Zimexis Hannibal King 2 Hannkatt 7 (CH) de Guerny Ventura Philippe Abs
192 NFO II / NFO n 09 (N) Vargskogens Ramoja 2 Hunnkatt 9 (Åpen) de Guerny Ventura Philippe Abs
193 NFO II / NFO n 09 (N) Tingoskattens Faxe 2 Hannkatt 12 (Kattunger) de Guerny Ventura Philippe EX1 NOM
194 NFO II / NFO n 09 NO*Haapsdatter's Charles Villiers Stanford 2 Hannkatt 12 (Kattunger) de Guerny Ventura Philippe EX2
194 NFO II / NFO n 09 NO*Haapsdatter's Charles Villiers Stanford 2 Hannkatt 19 (Kull) Wilczek Anna 2
195 NFO II / NFO n 03 SE*Storytail's Berlioz 2 Hannkatt 4 (GIP) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAPS NOM
196 NFO II / NFO n 09 S*Kronängens Jacob Black 2 Hannkatt 8 (PR) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAPIB
197 NFO III / NFO n 22 S*Just Catnap's Charles Fifty Nine 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
198 NFO III / NFO n 24 (N) Migoto's Zonya 2 Hunnkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS NOM
199 NFO III / NFO n 24 S*Kronängens Edward Cullen 2 Hannkatt 8 (PR) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPIB NOM
200 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Ruskekattens Duo 2 Hannkatt 3 (GIC) Lukasik-Weber Daria Abs
201 NFO IV / NFO n 03 24 S*Dalkullans Da Vinci 2 Hannkatt 3 (GIC) Lukasik-Weber Daria EX1 CACS
202 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB NOM
203 NFO IV / NFO n 03 22 SE*Miramac's Afrodite 2 Hunnkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB BIV NOM
204 NFO IV / NFO n 09 23 S*Räserråttan's Noppe 2 Hannkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX2
205 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tingoskattens Tina 2 Hunnkatt 7 (CH) Lukasik-Weber Daria EX1 CACIB
206 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's Tamlin 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX1 BIV NOM
207 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Dent 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX1
208 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Fiskerjenta's Troll 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX1 NOM
209 NFO IV / NFO a 09 24 NO*Zeras Gabriel 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX2
210 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tingoskattens Fluffy 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX1
211 NFO IV / NFO n 03 22 NO*Haapsdatter's Clara Schumann 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX2
212 NFO IV / NFO n 03 23 S*Little L's Misty Rose 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX3
213 NFO IV / NFO n 03 24 S*Sjöhorvan's Elvis 2 Hannkatt 2 (SP) Lukasik-Weber Daria HP
213 NFO IV / NFO n 03 24 S*Sjöhorvan's Elvis 2 Hannkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 1
214 NFO IV / NFO nt 09 22 S*Spin Engine's Gold-X 2 Hannkatt 2 (SP) Lukasik-Weber Daria HP
214 NFO IV / NFO nt 09 22 S*Spin Engine's Gold-X 2 Hannkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 2
215 NFO IV / NFO n 09 22 S*Räserråttan's Kjell 2 Hannkatt 4 (GIP) Lukasik-Weber Daria EX1 CAPS BIV NOM
216 NFO IV / NFO n 03 24 S*Pysida's Vasall 2 Hannkatt 6 (IP) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGPIB
218 NFO V / NFO f 24 (N) Migoto's Johanne 2 Hunnkatt 1 (SC) Edström Michael HP NOM
218 NFO V / NFO f 24 (N) Migoto's Johanne 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 1 BIS
219 NFO V / NFO f S*Safari Kittens Ilma Starke 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
220 NFO V / NFO f 24 Muffin's The One And Only 2 Hunnkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
221 NFO V / NFO f 24 S*Just Catnap's Sassenach 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
222 NFO V / NFO d (N) Migoto's Pernille 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
223 NFO VI / NFO d 03 23 DK*Sakeena's Antoine de Saint-Exupéry 2 Hannkatt 3 (GIC) Knýová Linda EX1 CACS BIV NOM BIS
224 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Siri 2 Hunnkatt 3 (GIC) Knýová Linda EX2
225 NFO VI / NFO f 09 24 S*Pysida's Zim-Zalabim 2 Hunnkatt 3 (GIC) Knýová Linda EX1 CACS
226 NFO VI / NFO e 09 22 SE*Kattzelius Freswick de Alba 2 Hannkatt 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
227 NFO VI / NFO d 02 21 62 S*Pax' Icon 2 Hannkatt 7 (CH) Knýová Linda EX1 CACIB
228 NFO VI / NFO f 02 21 62 S*Myselisia's Juno 2 Hunnkatt 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
229 NFO VI / NFO d 09 22 S*Pysida's Ballerina 2 Hunnkatt 7 (CH) Knýová Linda EX2
230 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Magnus Elias 2 Hannkatt 7 (CH) Knýová Linda EX2
231 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Trollkremens Berhild 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Knýová Linda EX1 CAC
232 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Zeras Erle 2 Hunnkatt 7 (CH) Knýová Linda EX1 CACIB NOM BIS
233 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Fodnaheia's Niccolo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX2
234 NFO VI / NFO d 09 24 NO*Zeras Gemini 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX1 BIV NOM BIS
235 NFO VI / NFO f 09 24 SE*Entourage's Matilde 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX1
236 NFO VI / NFO f 03 S*Zygot's Daisy 2 Hunnkatt 4 (GIP) Knýová Linda Abs
237 NFO VI / NFO f 03 SE*Nillas Alice 2 Hunnkatt 4 (GIP) Knýová Linda EX1 CAPS NOM
238 NFO VI / NFO d 03 22 SE*Nillas B:son 2 Hannkatt 4 (GIP) Knýová Linda EX1 CAPS NOM BIS
239 NFO VII / NFO gs 24 NO*Vestfoldperlas Aminda 2 Hunnkatt 3 (GIC) Lindelöf Sirpa, MSK Abs
240 NFO VII / NFO ds 22 S*Dalkullans Gyllenhammar 2 Hannkatt 7 (CH) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CACIB
241 NFO VII / NFO ns 24 S*Skottvallen's Lurviga Ludvig 2 Hannkatt 4 (GIP) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAPS
242 NFO VII / NFO fs 24 S*Älvdansens Gloria Gervitz 2 Hunnkatt 10 (KAS) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAP
243 NFO VIII / NFO ds 09 22 DK*Sakeena's Aston Martin 2 Hannkatt 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
244 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
245 NFO VIII / NFO ns 09 24 S*Isgården's Pokey Dots 2 Hunnkatt 5 (IC) Chadaj Marek Abs
246 NFO VIII / NFO ds 03 22 SE*Life of Nature Indium 2 Hannkatt 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
247 NFO VIII / NFO ns 03 23 NO*Kerrs Pink's Chianti Blend 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Chadaj Marek EX1 CAC NOM
248 NFO VIII / NFO ns 02 21 63 (N) Migoto's Riana 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Chadaj Marek EX1 BIV NOM
249 NFO VIII / NFO fs 03 22 (N) Tingoskattens Henni 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Chadaj Marek EX2
250 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Vargskogens Tigris 2 Hannkatt 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS BIV NOM
251 NFO VIII / NFO ns 09 22 S*Myselisia's Dancing Queen 2 Hunnkatt 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS NOM
251 NFO VIII / NFO ns 09 22 S*Myselisia's Dancing Queen 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 3
252 NFO VIII / NFO ns 09 22 S*Herodes Akitoz 2 Hannkatt 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
253 NFO VIII / NFO as 09 22 S*Herodes Azlan 2 Hannkatt 8 (PR) Chadaj Marek EX1 CAPIB
254 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Iver 2 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS NOM
255 NFO IX / NFO w 63 (N) Migoto's Isabelle 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS NOM
256 SIB I / SIB n S*Zaribs Stepka 2 Hannkatt 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
257 SIB II / SIB a 09 SE*Crazy Tails Leonard 2 Hannkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
258 SIB III / SIB n 22 NO*Hinikas Idefix 2 Hannkatt 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS BIV
259 SIB III / SIB ny 24 Damman Amur Maximus 2 Hannkatt 9 (Åpen) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC
260 SIB III / SIB n 24 NO*Heggdalkatten Irina Nikitova 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) de Guerny Ventura Philippe EX1 NOM
261 SIB III / SIB n 22 IT*Matiblue Bamhi 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) de Guerny Ventura Philippe EX1 BIV
262 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Foxy 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) de Guerny Ventura Philippe EX2
263 SIB IV / SIB ny 09 24 NO*Guriskogens Pus Tigris 2 Hannkatt 5 (IC) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAGCIB
264 SIB III / SIB n 24 S*Spinnsibbs Ottilija Timf 2 Hunnkatt 7 (CH) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACIB NOM
265 SIB IV / SIB n 09 22 S*Klintgården's Pjotr Timf 2 Hannkatt 4 (GIP) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAPS NOM
266 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Edalunds Elsie 2 Hunnkatt 6 (IP) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAGPIB NOM BIS
267 SIB VI / SIB d 09 23 SE*Hökhöjdens Goldeen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
268 SIB VI / SIB f 09 24 SE*Gongroff's Marie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
269 SIB VII / SIB ns 24 SE*Långbrodalens Sergei 2 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
270 SIB VII / SIB ns 24 S*Anel's Kittens Donna 2 Hunnkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
271 SIB VII / SIB fs 24 NO*Grensedalen Emily 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline Abs
272 SIB VIII / SIB ns 09 11 d'Artagne Marnie 2 Hunnkatt 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB
273 BEN n 22 NO*Arntin's Goldie 3 Hunnkatt 5 (IC) Roca-Folch Yan EX1 CAGCIB
274 BEN n 22 (N) Ingøy's Aliyah 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca-Folch Yan EX1 CAC NOM
275 BEN n 24 (N) Golden Art Dancing Queen 3 Hunnkatt 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGCIB
276 BEN n 24 (N) Golden Art Waterloo 3 Hannkatt 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGCIB NOM
277 BEN n 24 (N) Bengaluna's My Ferrari of Clear Spots 3 Hunnkatt 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe EX2
278 BEN n 24 NO*Nuria's The One and Only 3 Hannkatt 9 (Åpen) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC
279 BEN n 24 NO*Snow Spots Evelyn 3 Hunnkatt 9 (Åpen) de Guerny Ventura Philippe Abs
280 BEN n 24 SE*Clear Spots Buffy 3 Hunnkatt 9 (Åpen) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC
281 BEN n 24 (N) Ingøy's Timeless 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) de Guerny Ventura Philippe EX1 BIV NOM
282 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) de Guerny Ventura Philippe HP
282 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 17b (Veteran) Lis Helene 1
283 BEN n 24 NOMagicWhisper NOMagicWhisper Bella 3 Hunnkatt 2 (SP) de Guerny Ventura Philippe Abs
284 BEN n 24 S*Neospride Hot Lemon 3 Hunnkatt 6 (IP) de Guerny Ventura Philippe Abs
285 BEN n 24 IDP*Khayal Romeo 3 Hannkatt 10 (KAS) de Guerny Ventura Philippe Abs
286 BEN n 24 IDP*Khayal Wallerius 3 Hannkatt 10 (KAS) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAP NOM
287 BEN n 22 33 Laskalinas Kent 3 Hannkatt 3 (GIC) Roca-Folch Yan EX1 CACS
288 BLH h Suncat's Fields of Gold 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX1 NOM
289 BLH ns 21 33 Rozmaryn Mortishia*PL 3 Hannkatt 7 (CH) Roca-Folch Yan EX1 CACIB
290 BML I / BML bs 12 31 Baheras Wb Yatsie 3 Hunnkatt 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
291 BSH n Björnligans Busige XKalibur 3 Hannkatt 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
292 BSH a ES*Canción de Cuna (III) Fabuloso 3 Hannkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC NOM
293 BSH a Maximo del Millars*ES 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1 NOM
294 BSH c Harold Kingdom of Monako*RU 3 Hannkatt 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
295 BSH c NO*KeepCalm Sweet Suzanne 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) de Guerny Ventura Philippe EX1
296 BSH e Moneypenny of Czankra*PL 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca-Folch Yan EX1 NOM
297 BSH e S*Applecat Prinz Claudius 3 Hannkatt 8 (PR) Roca-Folch Yan EX1 No Cert
298 BSH f S*Applecat's Queenie 3 Hunnkatt 2 (SP) Lis Helene HP NOM
298 BSH f S*Applecat's Queenie 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Lis Helene 2
299 BSH n 24 SE*EmViPi Amanda Zahui 3 Hunnkatt 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
300 BSH f 24 Björnligans Rock Tina 3 Hunnkatt 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
301 BSH d 24 Björnligans Rock Tin-Tin 3 Hannkatt 4 (GIP) Roca-Folch Yan EX1 CAPS NOM
302 BSH ns 11 Ghia Silverium*PL 3 Hunnkatt 7 (CH) Kaae Dorte Abs
303 BSH ns 11 Jadwiga's Jolene 3 Hunnkatt 8 (PR) Kaae Dorte EX1 CAPIB NOM BIS
304 BSH ns 22 62 Lady Mary's Silver Nathan 3 Hannkatt 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
305 BSH ns 22 64 LV*Ice Florence Soprano 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Knýová Linda EX1 NOM
306 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qamaro 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca-Folch Yan EX1
307 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qiara 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca-Folch Yan EX1 NOM
308 BSH ny 11 Jantar Made By God 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Tausen Marteinn EX1 NOM
309 BSH ny 11 Golden Thanika Kafidim 3 Hunnkatt 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
310 BSH ds 11 Lady Mary's Hamlet Surprise 3 Hannkatt 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB NOM
311 BSH fs 22 62 Lady Mary's Ellie Eugenia 3 Hunnkatt 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
312 BSH a 03 Sajoma's Wasco 3 Hannkatt 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
313 BSH d 02 62 Suncat's Bonfire Heart 3 Hunnkatt 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
314 BSH b 33 Pirot Unique 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX1
315 CYM 51-52 / CYM n 01 21 51 64 Mistysprings Fandango 3 Hannkatt 6 (IP) Tausen Marteinn Abs
316 KBL II / KBL n 09 Medvezhonok av Yedikule (N) 3 Hannkatt 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
317 KBL II / KBL n 09 Ekarma 3 Hunnkatt 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
318 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Tausen Marteinn HP BIV NOM
319 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Tausen Marteinn HP
319 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Lis Helene 1 BIS Beste Veteran
320 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Tausen Marteinn EX1 CAC
321 KOR (N) Jona's Sirius 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Tausen Marteinn Abs
321 KOR (N) Jona's Sirius 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
322 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 2 (SP) Tausen Marteinn HP NOM
323 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB NOM
324 MAU ns NO*Gooseberry Zooom! 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1 NOM
325 MAU ns NO*Gooseberry Tiffany 3 Hunnkatt 2 (SP) Kaae Dorte HP
326 MAU ns NO*Gooseberry Special Effects 3 Hannkatt 2 (SP) Kaae Dorte HP BIV
327 MAU ns NO*Gooseberry Be More Pacific 3 Hannkatt 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
328 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 1 (SC) Knýová Linda HP NOM
328 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
329 MAU ns 24 NO*Gooseberry Show'em What You're Made Of 3 Hannkatt 1 (SC) Knýová Linda HP
330 MAU ns 24 NO*Gooseberry Angel Eyes 3 Hunnkatt 1 (SC) Knýová Linda HP
330 MAU ns 24 NO*Gooseberry Angel Eyes 3 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn
331 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 1 (SC) Knýová Linda HP NOM BIS
332 MAU ns 24 NO*Gooseberry Where's My Crown 3 Hunnkatt 1 (SC) Knýová Linda HP
333 MAU ns 24 NO*Gooseberry It's My Life 3 Hunnkatt 3 (GIC) Knýová Linda EX1 CACS
334 MAU ns 24 NO*Gooseberry Overexposed 3 Hannkatt 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
335 MAU ns 24 Aequinoctium Bite Me! 3 Hannkatt 7 (CH) Knýová Linda EX1 CACIB
336 MAU ns 24 Maulantis Teyla 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Knýová Linda EX1 CAC
337 MAU ns 24 NO*Gooseberry Livin' On The Edge 3 Hannkatt 2 (SP) Knýová Linda HP
338 MAU ns 24 NO*Gooseberry L's Silver Dollar 3 Hannkatt 2 (SP) Knýová Linda HP BIV NOM
339 MAU ns 24 NO*Gooseberry Infinity 3 Hunnkatt 4 (GIP) Knýová Linda EX1 CAPS
340 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 2 (SP) Knýová Linda HP NOM
341 MAU ns 24 NO*Gooseberry Neon & On & On 3 Hannkatt 6 (IP) Knýová Linda EX1 CAGPIB
342 MAU ns 24 NO*Gooseberry L's Moonlight 3 Hannkatt 10 (KAS) Knýová Linda EX1 CAP
343 OCI n 24 FI*Amare-Cattus Brage The Brave 3 Hannkatt 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS NOM
344 OCI n 24 SE*Alsmarks Imryldeen 3 Hunnkatt 1 (SC) Lis Helene HP BIV NOM
345 OCI n 24 SE*OzzySpot's Bam-Bam 3 Hannkatt 5 (IC) Lis Helene Abs
346 OCI n 24 NO*Antelis Freaky Styley 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Lis Helene EX1 CAC
347 OCI b 24 NO*Spotted Warrior Starscream 3 Hunnkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB NOM
348 OCI b 24 S*Pagngle's Zentropa 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte Abs
349 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Crazy 3 Hannkatt 5 (IC) Roca-Folch Yan EX1 CAGCIB NOM BIS
350 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Tausen Marteinn EX1 CAC
351 OCI o 24 FI*Moosegrove Mercy 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Tausen Marteinn EX1 NOM BIS
352 OCI cs 24 NO*Antelis Charlotte Sometimes 3 Hunnkatt 7 (CH) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACIB NOM
353 SIN Dancetaria Muffin for Kustens 3 Hannkatt 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
354 SIN SE*Melur Iris 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lis Helene Abs
355 SIN S*Kustens Lucy in Sky With Diamonds 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX1 NOM BIS
356 SIN Katzalano Whiterock 3 Hannkatt 8 (PR) Lis Helene EX1 CAPIB NOM BIS
357 SOK Halasi's Bello Otieno 3 Hannkatt 6 (IP) Roca-Folch Yan Abs
358 ABY n Sanddrop's Arwen 4 Hunnkatt 5 (IC) Chadaj Marek Abs
359 ABY n S*Primuz-Zezam Luzia 4 Hunnkatt 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB NOM
360 ABY n (N) Mayas Pride Oona 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Chadaj Marek EX1 CAC
361 ABY n (N) Mayas Pride Hermine 4 Hunnkatt 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP NOM
361 ABY n (N) Mayas Pride Hermine 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Lis Helene 2
362 ABY a (N) Nature's Gypsy Rose 4 Hunnkatt 5 (IC) Tausen Marteinn EX2
363 ABY a Ingave's Vilje 4 Hunnkatt 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB BIV
364 ABY a NO*Nalea's Alessa 4 Hunnkatt 5 (IC) Tausen Marteinn EX3
365 ABY o Ingave's Yannis 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX1 NOM
366 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 2 (SP) Lis Helene HP NOM
367 BAL d 21 S*Broddan's Mario 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Tausen Marteinn Abs
368 CRX I / CRX b SE*Rex Perspective Nintendo 64 4 Hannkatt 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB NOM
369 CRX I / CRX n (N) Tweeget Prince O' Miracle 4 Hannkatt 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS NOM BIS
370 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Illegal Fun 4 Hunnkatt 5 (IC) Lis Helene EX1 No Cert
371 CRX II / CRX a 02 62 SE*Curls etc. Chocolonely Blueberry 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lis Helene EX1 NOM BIS
372 CRX IV / CRX f 03 SE*Curls etc. Maya Plisetskaya 4 Hunnkatt 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
373 CRX IV / CRX g 03 S*Axiom's Route 66 4 Hunnkatt 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB NOM
374 CRX V / CRX n 24 SE*Rex Perspective Vanessa Ives 4 Hunnkatt 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
375 DRX I / DRX b SE*Derexified Mags Cohen 4 Hunnkatt 3 (GIC) Lis Helene EX1 No Cert
376 DRX III / DRX h Hirka av Jamas (N) 4 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
377 DRX III / DRX f S*Fairycoons Miss April fool 4 Hunnkatt 2 (SP) Wilczek Anna HP NOM
378 DRX IV / DRX g 09 23 Ophelia av Jamas (N) 4 Hunnkatt 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
379 DRX IV / DRX f 09 22 Lustans Panini 4 Hunnkatt 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
380 DRX VI / DRX n 09 24 SE*Derexified Remus Lupin 4 Hannkatt 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS NOM
381 DRX VI / DRX n 03 24 NO*Ticonias Lolita Lempica 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Chadaj Marek EX1 NOM
382 DRX VIII / DRX n 09 32 SE*Lucifers dream Misterys Phantom 4 Hannkatt 3 (GIC) Lis Helene Abs
383 DRX VIII / DRX a 09 21 33 Illume av Jamas (N) 4 Hunnkatt 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
384 OSH b S*Garmabia's Napoleon 4 Hannkatt 5 (IC) Tausen Marteinn Abs
385 OSH n 24 Nero Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
386 OSH ns 25 S*Splendid's La Marca 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Chadaj Marek EX1 NOM
387 OSH a 25 Katzwijm's Enrico Caruso 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Tausen Marteinn EX1 NOM BIS
388 PEB I / PEB n Verona Silver Bullet 4 Hunnkatt 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
389 PEB III / PEB f 21 SE*Odd I's Carol Anne 4 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM BIS
390 RUS FI*Zarin Vertigo 4 Hannkatt 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS NOM
391 RUS S*Koroleva Pavlina of Clara 4 Hunnkatt 5 (IC) Lis Helene EX1 No Cert
392 RUS FI*Susanssin Beauty In All She Is 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Lis Helene Abs
393 SIA a S*Tammee's Fabulous Felicio 4 Hannkatt 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
394 SIA n 21 Folder Golden Oriental*EE 4 Hannkatt 9 (Åpen) Chadaj Marek Abs
395 SIA n 21 Hanna Tabby Cat ** 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Chadaj Marek Abs
396 SIA o NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna Abs
397 SIA c 21 Tyrion Lannister Divine Madness*PL 4 Hannkatt 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
398 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
399 SOM n (N) Kiachero Noni Pepino 4 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
400 SOM n Yasha vom Zankelstein*D 4 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX2
401 SOM n (N) Arclight's Billy the Kid 4 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
402 SOM n (N) Kiachero NeonLiuz 4 Hannkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
403 SOM n (N) Arclight's Burnt Sienna 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
404 SOM n Sanddrop's Mickey 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna Abs
404 SOM n Sanddrop's Mickey 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
405 SOM n NO*Oyapus Dakila 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM
405 SOM n NO*Oyapus Dakila 4 Hunnkatt 19 (Kull) Roca-Folch Yan 1
406 SOM n (N) Kiachero Lima 4 Hunnkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX2
407 SOM n (N) Arclight's Ahiiga 4 Hannkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM
408 SOM n Nemi av Revebo (N) 4 Hunnkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB BIV
408 SOM n Nemi av Revebo (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Lis Helene 1 Beste Veteran
409 SOM n (N) Kiachero Genesee 4 Hunnkatt 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
410 SOM n Jemina av Revebo (N) 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
411 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 2 (SP) Tausen Marteinn HP NOM BIS
411 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Lis Helene 1
412 HCL Gizmo Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Wilczek Anna Abs
412 HCL Gizmo Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Roca-Folch Yan Abs
413 HCL Embla Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Wilczek Anna 1 NOM BIS
414 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Wilczek Anna 1 NOM BIS
415 HCS Saria Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Wilczek Anna 3
416 HCS Lazy Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Wilczek Anna 1 NOM
416 HCS Lazy Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Lis Helene 1
417 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Wilczek Anna 2
445 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Chadaj Marek MCO VII, NFO VIII, ABY n, CRX V, DRX IV, DRX VI, OSH ns 25, PEB I, SIA n 21 36
de Guerny Ventura Philippe NFO II, SIB III, BEN n 24, BSH c, KBL II, OCI cs 24 31
Edström Michael EXO f, EXO fs, PER a 02 62, PER c 03, PER e 02 62, PER g, PER g 02 62, PER ns 11, RAG a 03, SBI d 21, SBI n 21, MCO VIII, NFO V 36
Edvardsen Geir Johan PER d 02 21 62, PER d 33, SBI c, SBI n, MCO III, MCO IX, NFO III, NFO IX, SIB II, SIB VI, VETB 1 34
Knýová Linda NFO VI, SIB I, BLH h, BSH ns 22 64, MAU ns 24 34
Kaae Dorte PER a 22, PER g 02 62, PER g 03, PER n 21 33, PER ny 11, PER ny 22, RAG a, RAG b 03 21, RAG n 03 21, SBI a 21, SBI b 21, SBI e, SBI e 21, MCO VI, BSH a, BSH ds 11, BSH fs 22 62, BSH ns 11, MAU ns, OCI b 24 28
Lindelöf Sirpa, MSK MCO IV, MCO VI, NEM II, NFO VII, SIB IV 23
Lis Helene BSH b 33, BSH d 02 62, BSH f, BSH ns 22 62, OCI n 24, SIN, ABY o, CRX II, DRX I, DRX VIII, RUS, VETB 3, VETB 4, VETB Huskatter 29
Lukasik-Weber Daria EXO n, PER f, PER f 02 62, PER fs 02, PER n 02 62, RAG n, SBI a, MCO I, NFO IV 36
Roca-Folch Yan KULL 4, EXO g 24, PER a 03, PER n 33, RAG a 04, RAG n 04, SBI d, BEN n 22, BEN n 22 33, BLH ns 21 33, BSH d 24, BSH e, BSH ns 24 62, BSH ns 24 64, OCI c 24, SOK, VETB Huskatter 27
Stoa Caroline PER e 33, PER n 22, PER ny 12, PER w 62, RAG c 04, SBI b, SBI f, SBI g, SBI g 21, MCO V, SIB VII, VETB 2 34
Sundqvist Malin EXO n 01 62, PER d, PER d 02 62, PER d 22, PER g 21 33, PER n, RAG a 03 21, RAG n 03, MCO II, NEM I, NFO I, SIB VIII 32
Tausen Marteinn BML I, BSH a 03, BSH f 24, BSH n, BSH n 24, BSH ny 11, CYM 51-52, KOR, OCI o 24, ABY a, BAL d 21, CRX I, CRX IV, OSH a 25, OSH b, OSH n 24, SIA a, SIA c 21, SPH II 30
Utenfor Bedømmelse EXO f, PER d 02 62, PER e 02 62, PER g 02 62, PER ns 11, RAG a 03, RAG a 21, SBI e, SBI g, NFO IV, NFO V, NFO VIII, BSH ns 24 62, KOR, MAU ns 24, SOM n 24
Wilczek Anna KULL 2, DRX III, PEB III, SIA o 21, SOM n, HCL, HCS 26
15 dommere