Min katt
Adelkattens Winter Show 09.02 2019
Arrangørklubb Adelkatten
Starter 09.02.2019 Slutter 09.02.2019
Påmelding starter 14.11.2018 Påmelding lukkes 22.01.2019
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 500   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost agber@online.no
Sted LetoHallen, Dal, Norge
Funksjonærer
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 98 94 0 0 4
2 179 167 0 0 12
3 72 64 0 0 8
4 115 104 0 0 11
Huskatter 14 14 0 0 0
Totalt 478 443 0 0 35

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n (N) Almodovar Tiger Woods 1 Hannkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP NOM
2 EXO n Dom Perignon del Falco d'Oro*IT 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
3 EXO a NO*Cosmopolitan's Tallulah Belle 1 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
3 EXO a NO*Cosmopolitan's Tallulah Belle 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
4 EXO d NO*L'Arnestad's Beauty Diamantos 1 Hannkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
5 EXO f (N) Almodovar Ynde 1 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
6 EXO a 24 (N) Stargate's Kornelia 1 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
7 EXO g 24 (N) Stargate's Odelia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
8 EXO fs 24 62 (N) Almodovar Tornerose 1 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone Ikke resultat
9 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
9 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 17a (Senior) Hornell Henry 1 BIS Beste hunn senior
10 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS NOM BIS
11 PER n FI*Mimosan Ronaldo 1 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX2
12 PER n (N) Sécurité Dressed Like Armani 1 Hannkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
12 PER n (N) Sécurité Dressed Like Armani 1 Hannkatt 17a (Senior) Hornell Henry 1 BIS Beste senior kat 1
13 PER d Delfief Djengis 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro Abs
14 PER d (N) Sécurité Molin Rouge 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
16 PER d (N) Bombalurina's John Mcenroe 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
17 PER e (N) Bombalurina's Vanilla Cream 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
18 PER f (N) Stargate's Phoibe 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
19 PER f (N) Du Monet Gucci Girl 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 BIV
20 PER f NO*L'Arnestad's NusseSusse 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
21 PER n 22 (N) Purrbox Thunderstruck 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
22 PER n 22 IT*Dalidà Del Falco d'Oro 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM
23 PER a 23 (N) Purrbox Royal Flush 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1
24 PER d 22 DK*DiKeRo's Kiss'n Hug 1 Hunnkatt 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB NOM
25 PER f 22 (N) Stargate's Phedra 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
26 PER ns 11 S*Ogopogo's Hold Your Horses 1 Hannkatt 6 (IP) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
27 PER ny 11 S*Ogopogo's Jambalaya 1 Hunnkatt 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
28 PER ny 12 S*Ogopogo's Zavannah Sunrise 1 Hunnkatt 3 (GIC) Lund Lone Abs
29 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
29 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 17b (Veteran) Gustaitiene Jurgita 1 BIS Beste veteran kat 1
30 PER n 02 62 (N) Bombalurina's Jack Sparrow 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
30 PER n 02 62 (N) Bombalurina's Jack Sparrow 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2 kat 1
31 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
32 PER a 03 (N) Bombalurina's Abby Sciuto 1 Hunnkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro Abs
33 PER d 02 62 Led Zeppelin av Reffsgård (N) 1 Hannkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
34 PER d 02 62 (N) Lord Bute's Hugo Boss 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
35 PER e 02 62 (N) Bombalurina's Valentino Rossi 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
36 PER e 02 62 Indian Summer av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
37 PER e 03 S*Freeloader's Snoopi 1 Hannkatt 1 (SC) Stoa Caroline HP
38 PER g 02 62 Touch of Heaven av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
38 PER g 02 62 Touch of Heaven av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 3 kat 1
39 PER g 03 NO*Mimix Princess 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
40 PER g 03 NO*Mimix Hope 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
41 PER g 21 33 (N) Purrbox Gaia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline Abs
42 RAG n Adenragdoll Freyja 1 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
43 RAG n (N) Azzi's Prada 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
43 RAG n (N) Azzi's Prada 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kat 1
43 RAG n (N) Azzi's Prada 1 Hunnkatt 19 (Kull) Westerlund Marie Beste kull kategori 1
44 RAG n 03 NO*Fagerlis Storm 1 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
45 RAG n 03 (N) Amasing Star's Yue-Yan of Milo 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC BIV NOM
46 RAG n 03 NO*Glassrosens McQueen 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX2
47 RAG n 03 (N) Diadem's Ozzy 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 NOM
48 RAG n 03 (N) Ragedy's Ypperlige Yummy 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline Abs
49 RAG n 03 S*Pussels Rebell 1 Hannkatt 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
50 RAG n 04 NO*Fabled Olivin's Embla 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS BIV NOM
51 RAG n 04 (N) Azzi's Presley 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
52 RAG n 04 (N) Happy Pops Yulia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
53 RAG n 04 S*Asterion's Friday I'm In Love 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro Abs
54 RAG n 04 SE*Lil'Magics Cayenne 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX2
55 RAG n 04 Irys Milkyland*PL ** 1 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX2
56 RAG n 04 NO*Raggedly Yours Wolfgang 1 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP NOM
57 RAG a 03 NO*Fagerlis Sunshine 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
58 RAG a 03 (N) Ragedy's Yojo 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX3
59 RAG a 03 NO*Fagerlis Amarone 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 BIV NOM
60 RAG a 03 NO*Silkypaws Gigi Grant me a Wish 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX2
61 RAG a 03 S*Dan Dara's Dexter 1 Hannkatt 2 (SP) Lund Lone HP NOM
62 RAG a 03 NO*Kjernekroken's MorBel Toulouse 1 Hannkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
63 RAG a 04 S*Grand Gathinoz Qoola Qonrad 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
64 RAG a 04 (N) Azzi's Olivia 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 BIV NOM BIS
65 RAG a 04 (N) Azzi's Poseidon 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
66 RAG b 04 (N) Miragg's The King 1 Hannkatt 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB NOM
67 RAG a 03 21 ES*LechatteRagdoll Rick Grimes 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
68 RAG a 03 21 Jesse Pinkman Lechatteragdoll*ES 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
69 RAG a 04 21 (N) Azzi's Oline Pernille 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
70 SBI n S*Calmiza's Iza 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 NOM BIS
71 SBI a (N) Santogato's Coco Chanel 1 Hunnkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
72 SBI a NO*Scorpio Nebula Zultan 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1
73 SBI a Giorgio Armani av Kosepus (N) 1 Hannkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP NOM
74 SBI b S*Apple Road's Chokeberry 1 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC NOM
75 SBI b (N) Almetun Cat's Chanel Sabella 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX2
76 SBI b Queen Amidala of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC BIV NOM BIS
77 SBI b (N) Almighty Remus Lupin 1 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Utenfor Bedømmelse selskapskatt
78 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM BIS
78 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
79 SBI f (N) Cat Baloo's Mille Fleur 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
80 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
81 SBI b 21 NO*Condotti's Iridessa 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
82 SBI c 21 Lavendel Lilly av Ontario 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
83 SBI cs 21 Suzi von Oldima 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
84 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 S*Lejongapet's Meta Metronidazol 1 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
85 TUV e 61-63 / TUV e 62 Vanadu's Nothing Else Matters 1 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
86 TUV f 61-63 / TUV f 62 S*Rytorps Blaze of Glory 1 Hunnkatt 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB NOM BIS
87 MCO I / MCO n NO*SaucerfulSecret Alfred Cat 2 Hannkatt 5 (IC) Stark Mats EX1 CAGCIB BIV
88 MCO I / MCO a DK Gentle Cat Eyes Miss Moneypenny 2 Hunnkatt 7 (CH) Stark Mats EX1 CACIB
89 MCO I / MCO a NO*Lythrum Ollivander 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
90 MCO I / MCO n NO*Nordic Leon's Freya 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stark Mats EX1
91 MCO I / MCO a NO*Lythrum Piccolo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Stark Mats EX1
92 MCO I / MCO n 22 Lynx Lynx Frodo 2 Hannkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
93 MCO II / MCO n 09 NO*Pilts Army Bombadilla Lady 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1
94 MCO III / MCO n 22 NO*Brookvalleys Dancing Queen 2 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone Abs
95 MCO III / MCO n 22 NO*Ejsten Atlantiz 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 BIV
96 MCO III / MCO n 22 NO*Pilts Army Billie Jean 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX2
97 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Ewan Rossy 2 Hannkatt 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB
98 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Mydele's Erik 2 Hannkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC BIV NOM
99 MCO IV / MCO a 09 22 Christopher Szarotka*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX2
100 MCO IV / MCO n 03 24 (N) Endless Callista 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX3
101 MCO IV / MCO n 09 22 (N) Mydele's Ella 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC NOM
101 MCO IV / MCO n 09 22 (N) Mydele's Ella 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kat 2 (delt)
102 MCO IV / MCO n 09 22 Becca av Åsly 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX2
103 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Pilts Army Adele 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX4
104 MCO IV / MCO n 03 22 Umberto Vivacoon*PL 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita Abs
105 MCO V / MCO f SE*Sankt Halvard's Greta Garbo 2 Hunnkatt 3 (GIC) Stark Mats EX1 CACS
106 MCO V / MCO d 25 (N) Mydele's Joker 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stark Mats Abs
107 MCO V / MCO d 22 Maine Lord Spenser av Persicum 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stark Mats EX1 CAC
108 MCO V / MCO f 22 (N) Merridancers Rihanna 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stark Mats EX1 CAC
109 MCO V / MCO f 22 NO*Stormjegerens Ran 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stark Mats EX2
110 MCO V / MCO g DK*Westpricecats Freya 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stark Mats EX1 BIV NOM
111 MCO V / MCO d 22 (N) Golden Sunset Garfield 2 Hannkatt 2 (SP) Stark Mats HP
112 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Stormjegerens Khal Drogo 2 Hannkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB BIV NOM
113 MCO VI / MCO f 09 22 DK*Yoon Coon's Ellie Benelli 2 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB NOM
114 MCO VI / MCO d 03 22 Maine Valentino av Persicum 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
115 MCO VI / MCO d 09 22 Uslav Akella Leader 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
116 MCO VI / MCO f 09 22 Tarantella Azarius Prime 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro Abs
117 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Merridancers Fenrir 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
118 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro HP NOM
119 MCO VII / MCO ds 22 UA*Bluesmaine Edelweiss 2 Hannkatt 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB BIV NOM
120 MCO VII / MCO as 24 (N) Quiet's Buddy 2 Hannkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
121 MCO VII / MCO ns 23 NO*Nordic Leon's Dixie Chick 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
122 MCO VII / MCO ds 22 NO*Lythrum Oliver 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
123 MCO VII / MCO ns 25 (N) Mydele's Vilde 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 BIV NOM
124 MCO VII / MCO fs 24 (N) Nordic Lynx's Happy Heart 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX3
125 MCO VII / MCO fs 11 (N) Nordic Lynx's Heartbreaker 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX2
126 MCO VII / MCO ns 22 (N) Hringariki Brage 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Laskowska-Malaga Grazyna EX2
127 MCO VII / MCO ns 22 NO*Ejsten Atlaz 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 NOM
127 MCO VII / MCO ns 22 NO*Ejsten Atlaz 2 Hannkatt 19 (Kull) Stoa Caroline Kull nr 2
128 MCO VII / MCO ns 22 NO*Ejsten Kon-Tiki 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Laskowska-Malaga Grazyna EX3
129 MCO VII / MCO ns 22 (N) Hringariki Frøya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
129 MCO VII / MCO ns 22 (N) Hringariki Frøya 2 Hunnkatt 19 (Kull) Stoa Caroline Beste Kull kategori 2
130 MCO VIII / MCO gs (N) Quiet's Milla 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stark Mats EX1 BIV
131 MCO VII / MCO ns (N) Arctic Coon's Tahiti 2 Hunnkatt 2 (SP) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
131 MCO VII / MCO ns (N) Arctic Coon's Tahiti 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline Abs
132 MCO VII / MCO gs Miracle av Tussepus (N) 2 Hunnkatt 6 (IP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGPIB NOM
133 MCO VIII / MCO gs 03 25 UA*Arine Neytiri 2 Hunnkatt 5 (IC) Stark Mats EX1 CAGCIB
134 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stark Mats EX1 CAC
135 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Bernini 2 Hannkatt 7 (CH) Stark Mats EX1 CACIB
136 MCO n 23 Odetta Eshkin Kot*RU 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1
138 NEM I / NEM a NO*Blue Stella Scorpius 2 Hannkatt 7 (CH) Stark Mats EX1 CACIB BIV
139 NEM I / NEM a 21 NO*CreamPuff's Chloé 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stark Mats EX1 CAC NOM
140 NEM I / NEM a 21 NO*CreamPuff's Elvira 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stark Mats EX1 NOM
141 NEM I / NEM n NO*NevaSky's Ebo 2 Hannkatt 10 (KAS) Stark Mats Abs
142 NEM II / NEM a 09 21 Dunai Snejnaya Zima 2 Hannkatt 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB BIV
143 NEM II / NEM n 09 21 SE*Aurora Stars Beauty 2 Hunnkatt 7 (CH) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACIB
144 NEM II / NEM n 03 21 Watson Vizantiysky Podarok 2 Hannkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
146 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Tarzan 2 Hannkatt 5 (IC) Stark Mats EX2
147 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Hannkatt 5 (IC) Stark Mats EX1 CAGCIB BIV NOM
148 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Zorro 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stark Mats EX1 CAC
149 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stark Mats EX1 CAC
149 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 5 kat 2
150 NFO II / NFO a 09 NO*Kerrs Pink's Elena 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stark Mats EX1
151 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Hannkatt 6 (IP) Stark Mats EX1 CAGPIB NOM
152 NFO II / NFO a 09 (N) Tingoskattens Betty Boop 2 Hunnkatt 6 (IP) Stark Mats EX1 CAGPIB NOM
153 NFO III / NFO n 22 (N) Fodnaheia's Patrizia 2 Hunnkatt 1 (SC) Lund Lone Abs
153 NFO III / NFO n 22 (N) Fodnaheia's Patrizia 2 Hunnkatt 17a (Senior) Stoa Caroline Abs
154 NFO III / NFO n 22 (N) Fiskerjenta's Erle 2 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
155 NFO III / NFO n 22 (N) Tingoskattens Storm 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 BIV NOM
156 NFO III / NFO n 22 (N) Stølsgarden Ulva 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
157 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS NOM
158 NFO III / NFO a 22 (N) Migoto's Viola 2 Hunnkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP NOM
159 NFO IV / NFO n 09 22 S*Golden Oracle's Breeze 2 Hunnkatt 3 (GIC) Westerlund Marie Abs
160 NFO IV / NFO n 02 21 62 S*Myselisia's Vienetta 2 Hunnkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS BIV NOM BIS
161 NFO IV / NFO n 03 22 Norsvana Heddal 2 Hannkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
162 NFO IV / NFO n 02 21 61 S*Myselisia's Yakimo 2 Hannkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC NOM
163 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Zelda 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC
164 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's Yali 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX2
165 NFO IV / NFO a 09 22 (N) Tingoskattens Rolle 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1
166 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tumay's Oscar 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie Abs
167 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 BIV NOM
167 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdret kat 2 (delt)
168 NFO IV / NFO n 03 24 DK*Smedegaard's Too-Ticki 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie Abs
169 NFO IV / NFO a 09 24 NO*Zeras Line 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX3
170 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Tumay's Prince 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1 NOM
171 NFO IV / NFO n 09 23 NO*Ignarikets Andrius 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX2
172 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Øytun's Camelia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX2
173 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 2 (SP) Westerlund Marie Abs
174 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB NOM
174 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 1 BIS Beste veteran kat 2
175 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Hunnkatt 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB NOM
176 NFO V / NFO f 24 (N) Stiv Kuling's Maleficent 2 Hunnkatt 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
176 NFO V / NFO f 24 (N) Stiv Kuling's Maleficent 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 4 kat 2
177 NFO V / NFO f 23 (N) Fiskerjenta's Spurv 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC BIV NOM
178 NFO V / NFO d 22 Muffin's Will 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1
179 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Magnus Elias 2 Hannkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
180 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX2
181 NFO VI / NFO f 03 24 (N) Migoto's Embla 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
182 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Alneskatten's Harley Davidson 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX2
183 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Fodnaheia's Niccolo 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC BIV
184 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Mestro's Obelix 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX3
185 NFO VI / NFO d 02 21 62 S*Myselisia's Avicii 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX
186 NFO VI / NFO f 03 22 NO*Havstrilens Gwen Stefani 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
187 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Konnerudpusen's Frigg 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX3
188 NFO VI / NFO g 09 24 (N) Stiv Kuling's Vidiya 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX2
189 NFO VI / NFO f 09 23 (N) Fiskerjenta's Perle 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV NOM
190 NFO VI / NFO f 01 62 S*Hemligheten's Doris 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX2
191 NFO VI / NFO f 03 22 Azalea´s Athena 2 Hunnkatt 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPS
191 NFO VI / NFO f 03 22 Azalea´s Athena 2 Hunnkatt 17a (Senior) Stoa Caroline 1 BIS Beste senior
192 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Tingoskattens Noddy 2 Hannkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB BIV
193 NFO VI / NFO f 09 22 S*Viento's Tequila Rose 2 Hunnkatt 8 (PR) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPIB NOM BIS
194 NFO VI / NFO d 09 24 NO*Zeras Gemini 2 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP
195 NFO VII / NFO as DK*Kastbjerg's Izabell Maise 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Paloluoma Anne EX1 NOM
196 NFO VII / NFO ns S*Toemas Frasse 2 Hannkatt 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
197 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS BIV NOM
198 NFO VIII / NFO ds 09 24 (N) Tingoskattens Joppe 2 Hannkatt 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB NOM
199 NFO VIII / NFO as 03 22 NO*Brolandskogen's Jaran 2 Hannkatt 9 (Åpen) Paloluoma Anne EX1 CAC
200 NFO VIII / NFO ns 03 24 (N) Migoto's Åsta 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Paloluoma Anne EX1 CAC
201 NFO VIII / NFO ds 03 22 S*Djupbäcken's Citronmeliss 2 Hunnkatt 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
202 NFO VIII / NFO ds 03 24 (N) Konnerudpusen's Brage 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
203 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
204 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Ravnklo's Dhyana 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX1
205 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Ravnklo's Shanti 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX3
206 NFO VIII / NFO fs 09 S*Hemligheten's Dimma 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX2
207 NFO VIII / NFO ns 09 S*Luna Fortuna Nightshadow 2 Hannkatt 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB NOM
208 NFO VIII / NFO ns 02 21 63 (N) Migoto's Riana 2 Hunnkatt 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP BIV NOM
209 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zona 2 Hunnkatt 10 (KAS) Paloluoma Anne EX2
210 NFO IX / NFO w 62 (N) Stølsgarden Umtiti 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1
211 NFO IX / NFO w 61 S*Luna Fortuna Figlio della Luna 2 Hannkatt 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
212 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB NOM BIS
213 SIB III / SIB n 22 (N) Einhaugen's Adrian Fenrisen 2 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB BIV NOM
214 SIB III / SIB a 22 SE*Lurvtrollets Fröken Ellie 2 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
215 SIB III / SIB n 22 NO*Heggdalkatten Lo Zudatter 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC NOM
216 SIB III / SIB n 23 NO*Vinduskarmens Gnist 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1 BIV NOM
217 SIB III / SIB n 24 NO*KeylaKatt Lucy 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
218 SIB III / SIB n 24 S*AmiliiSibiri's Aleksandra Kollontaj 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX2
219 SIB III / SIB n 22 S*Sibelinaz Oryx 2 Hannkatt 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
220 SIB IV / SIB n 09 24 Kedr Onix Gloria*RU 2 Hannkatt 1 (SC) Hornell Henry HP BIV NOM BIS
221 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Kongskogens Tyrihans 2 Hannkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC
222 SIB IV / SIB n 09 24 Esenia Zaimka*UA 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry EX1 NOM BIS
223 SIB IV / SIB n 09 22 NO*Dronningbergets Alinea Spring 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry EX2
224 SIB V / SIB f (N) Fjascho's Kaitcina 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hornell Henry Abs
225 SIB V / SIB f 24 NO*Vinduskarmens Europa 2 Hunnkatt 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS NOM
226 SIB VI / SIB f 09 (N) Solstorms Magda-Min Midtsommernattsdrøm 2 Hunnkatt 3 (GIC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACS NOM
227 SIB VI / SIB fy 09 24 Jewerly Flower Vivalavita*RU 2 Hunnkatt 7 (CH) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACIB
228 SIB VII / SIB fs (N) CarilloCat Dobronega 2 Hunnkatt 1 (SC) Gustaitiene Jurgita HP
229 SIB VII / SIB ds 11 SE*Gongroff's Dynamit Harry 2 Hannkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita Abs
230 SIB VII / SIB ns 22 NO*Smaragd Hjerte Czarina 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
231 SIB VII / SIB fs 22 (N) Siberikos Born To Be My Baby 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV
232 SIB VII / SIB es 22 NO*Hachiko Cuddles 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX2
233 SIB VII / SIB ns NO*Heggdalkatten Monster My Darling 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
234 SIB VII / SIB ns 24 NO*Heggdalkatten Mia My Darling 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1
234 SIB VII / SIB ns 24 NO*Heggdalkatten Mia My Darling 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 3 kat 2
235 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB BIV
236 SIB VIII / SIB ns 09 S*Silveråsen's MELISSA Spilloffsia 2 Hunnkatt 7 (CH) Hornell Henry EX2
237 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Lindviksmoen Harriet 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC
238 SIB VIII / SIB fs 09 23 Tyché White Witch*CZ 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1
239 SIB IX / SIB w 64 Mount Blanc Vistula*PL 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1 NOM BIS
240 TUA II / TUA n 09 FI*Elekatin Pulun Taavi 2 Hannkatt 7 (CH) Stark Mats EX1 CACIB
241 TUA VI / TUA f 09 S*Wi'nte Sams Désirée 2 Hunnkatt 7 (CH) Stark Mats EX1 CACIB
242 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Biernaczyk Marcin HP BIV NOM
243 BEN n 22 Artizto Catz Mo Farah 3 Hannkatt 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX2
244 BEN n 22 S*Leopardettes Firestarter 3 Hannkatt 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
245 BEN n 22 S*Leopardettes Florence Braveheart 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
246 BEN n 24 Yves Saint-Laurent Angel Felis*CZ 3 Hannkatt 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
247 BEN n 24 (N) Ingøy's Timeless 3 Hunnkatt 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
248 BEN n 24 S*KungsgardenCats Panda Whale 3 Hannkatt 7 (CH) Paloluoma Anne EX2
249 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB BIV NOM BIS
250 BEN n 24 NO*Majormoen's Argon 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX3
251 BEN n 24 NO*Majormoen's Atlas 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX2
252 BEN n 24 NO*Mystic Marsi Leonardo 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX1 NOM
253 BEN n 24 (N) Ingøy's Soulspring 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX1
254 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) Paloluoma Anne HP NOM
254 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 17b (Veteran) Lund Lone 1 Beste hann veteran
255 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 1 (SC) Westerlund Marie HP
256 BEN n 24 32 NO*Bella Belissimo Baileys 3 Hannkatt 9 (Åpen) Paloluoma Anne EX1 CAC
257 BEN n 24 33 Frodo vom Rittersaal*D 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 NOM
258 BLH d 03 IDP*Rozehip's Gimli 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1
259 BLH f 03 S*Ullstrumpans Älva 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1
260 BLH ns 21 33 Unbelivable Uma of Golden Esperanza 3 Hunnkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin Abs
261 BML I / BML ns 11 SE*Miss World's New York 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1
262 BSH n S*Eel Frank's Chicago 3 Hannkatt 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
263 BSH a NO*Aalta Nor Sabato 3 Hannkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin Abs
264 BSH a Oxford of Britney Shache*RU 3 Hannkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
265 BSH a DK*Apiatif's Blue Lady Adele 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin Abs
266 BSH a NO*Mimmi's Katteri Picasso 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1
267 BSH b SE*BaraBus Bubbles Devere 3 Hunnkatt 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB NOM
268 BSH c Harold Kingdom of Monako*RU 3 Hannkatt 3 (GIC) Westerlund Marie Abs
269 BSH c Amanda av Ramsdal (N) 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1 NOM BIS
270 BSH b 24 SE*BaraBus Jelly Bomb 3 Hunnkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
271 BSH ns 11 Holtas Apache Princess 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Lund Lone 1 BIS Beste veteran kat 3
272 BSH ns 22 64 (N) Fanatrollet Ada 3 Hunnkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB NOM
273 BSH ny 11 Golden Thanika Kafidim 3 Hunnkatt 2 (SP) Westerlund Marie HP NOM
274 BSH ay 11 Anjei Aelle Gatto deRey*RU 3 Hannkatt 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
275 BSH ay 25 NO*Golden Poem Gianni 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1
276 BSH j 33 Kruzinkal Cathinka 3 Hunnkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
276 BSH j 33 Kruzinkal Cathinka 3 Hunnkatt 17a (Senior) Gustaitiene Jurgita 1 BIS Beste senior kat 3
277 BUR n DK*Nadikat's Ganzani 3 Hannkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB NOM
278 CYM 51-52 / CYM n 09 52 FI*Pikkeen Mignon 3 Hunnkatt 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
279 KBL I / KBL n Malenkaya Rozinka av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
280 KBL II / KBL ns 09 22 DK Silky Catz Flora Danica 3 Hunnkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
281 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
282 KBL II / KBL n 09 Malenkaya Moya av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
283 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Biernaczyk Marcin HP NOM
283 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Lund Lone 2
284 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
285 KOR (N) Ayram Chantana 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM
286 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 2 (SP) Biernaczyk Marcin HP NOM
287 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 2 (SP) Biernaczyk Marcin HP
288 MAU ns NO*Gooseberry Shh.. It's Top Secret! 3 Hannkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC
289 MAU ns NO*Gooseberry Be More Pacific 3 Hannkatt 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS NOM BIS
290 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB NOM BIS
290 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kat 3
291 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 2 (SP) Paloluoma Anne HP NOM BIS
292 MAU ns 24 NO*Gooseberry Prancer 3 Hannkatt 17a (Senior) Gustaitiene Jurgita 1 Beste hann senior
294 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus Bad Medicine 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Paloluoma Anne VG1
295 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus I'll sleep when I'm dead 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Paloluoma Anne EX1 NOM BIS
296 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Blaze of Glory 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX2
297 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
297 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2 kat 3
298 OCI c 24 NO*Bakste Pus Darwin 3 Hannkatt 9 (Åpen) Paloluoma Anne EX1 CAC
299 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
300 XLH n 24 NO*Bella Belissimo Damita 3 Hunnkatt 18 (Utenfor konkurranse) Paloluoma Anne 1 utenfor konkurranse
301 ABY n (N) Mayas Pride Oona 4 Hunnkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred Abs
302 ABY n S*Cat Claw's Master-Piece 4 Hannkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
303 ABY n (N) Hakrilas Hera 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
304 ABY n S*Cat Claw's Master-Class 4 Hunnkatt 7 (CH) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACIB BIV NOM
305 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 2 (SP) Wittich Soojarit Alfred Abs
305 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17a (Senior) Westerlund Marie Abs
306 ABY n (N) Coconille's Cornelias Marie 4 Hunnkatt 4 (GIP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAPS
306 ABY n (N) Coconille's Cornelias Marie 4 Hunnkatt 17a (Senior) Westerlund Marie 4
307 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 8 (PR) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAPIB BIV
307 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 17a (Senior) Westerlund Marie 2 Senior nr 2
308 ABY n IT*Solarian Valentino 4 Hannkatt 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred Abs
309 ABY n Ingave's Nadina 4 Hunnkatt 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred EX2
309 ABY n Ingave's Nadina 4 Hunnkatt 17a (Senior) Westerlund Marie 2
310 ABY n Ingave's Una 4 Hunnkatt 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAP
311 ABY n Thamos Timbuktu 4 Hannkatt 17b (Veteran) Hornell Henry 1 BIS Beste veteran
312 ABY a S*Backilandets Adela von Ekorntorp 4 Hunnkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
313 ABY o (N) Mayas Pride Noah 4 Hannkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB NOM
314 ABY o SE*Sockerkringlans Esmeralda 4 Hunnkatt 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
315 ABY o SE*Guapisima's Bounze 4 Hannkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita Abs
316 ABY o Sanddrop's Chiara 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita Abs
317 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 2 (SP) Gustaitiene Jurgita HP
317 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 17a (Senior) Westerlund Marie 2 Seniorhann nr 2
318 ABY o S*Jabari's Ziggy Stardust 4 Hannkatt 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP NOM
319 CRX VI / CRX ns 01 21 64 SE*Arextocats Selina Kyle 4 Hunnkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
320 DRX I / DRX n NO*Ticonias Bell P-39 Airacobra 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
321 DRX II / DRX n 03 Iris av Jamas (N) 4 Hunnkatt 1 (SC) Gustaitiene Jurgita Abs
321 DRX II / DRX n 03 Iris av Jamas (N) 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
322 DRX II / DRX n 03 NO*Ticonias Lisa Lashes 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita EX1
324 DRX III / DRX g 24 (N) Diamond Heart's Jacklin 4 Hunnkatt 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
325 DRX IV / DRX f 09 CHI*Doduni*PL 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX2
326 DRX IV / DRX g 03 24 SE*Recce Pod Militsiya 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC BIV
327 DRX IV / DRX f 01 64 Ekplixi av Jamas (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred Abs
328 DRX IV / DRX f 03 Tasia av Jamas (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1
328 DRX IV / DRX f 03 24 Tasia av Jamas (N) 4 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargebedømt
329 DRX IV / DRX d 02 62 Vangelis av Jamas (N) 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1 NOM
330 DRX V / DRX a 24 SE*Recce Pod Super Zajtjik 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1
331 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod Harpalt 2.0 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1 NOM BIS
332 DRX VII / DRX n 21 33 (N) Diamond Heart's Odin 4 Hannkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX3
333 DRX VII / DRX n 21 33 NO*Mutte Hjerte's God of War 4 Hannkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX2
334 DRX VII / DRX n 21 32 S*Fairycoons Notting Hill 4 Hannkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC BIV
335 DRX VIII / DRX f 09 21 33 SE*Recce Pod Lalunia 4 Hunnkatt 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB NOM BIS
336 DRX IX / DRX w 62 SE*Aftonlötens Doris 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry EX1
337 OSH w 64 B'Ellephant Cristall 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1 NOM
338 OSH n Sweet Cats Game, Set and Match 4 Hannkatt 3 (GIC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACS
339 OSH n NO*Intelligent Apollo 4 Hannkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
340 OSH n NO*Tauriel Athelas 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
340 OSH n NO*Tauriel Athelas 4 Hannkatt 19 (Kull) Stoa Caroline Beste Kull kategori 4
341 OSH b FI*LoveOriental Ustin 4 Hannkatt 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
342 OSH c PL*Divine Madness Daario Naharis 4 Hannkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC
343 OSH e S*Limericks Fraser 4 Hannkatt 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
344 OSH f Wi-Wi by Eastern Nymph 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita Abs
345 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB NOM BIS
346 OSH g NO*Tauriel Arkenstone 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1
347 OSH h Anastasiya Olympia av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX2
348 OSH h PL*Divine Madness PL*Divine Madness Triss Merigold 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC NOM
349 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB
350 OSH n 24 (N) Almazonas Medusa Versace 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita EX1
352 OSH b 22 O*Kay Kantri Park's Da Vinci 4 Hannkatt 3 (GIC) Hornell Henry EX2
353 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS BIV
354 OSH b 22 S*Jean Dark Giselle 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC
355 OSH b 24 HR*Cat Global Thor 4 Hannkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita Abs
356 OSH d 22 S*Broddan's Pink Floyd 4 Hannkatt 7 (CH) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACIB
357 OSH f 24 S*Tammee's Golden Ginny 4 Hunnkatt 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
358 OSH o 03 NO*Ennakeem's Madama Butterfly 4 Hunnkatt 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB NOM
359 OSH n 03 24 O*Kay Shon Galaxy Cat 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry EX1 NOM BIS
360 PEB I / PEB w 63 Nevagrace Michelle 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
361 RUS S*Wildtbergs Venus Verus 4 Hunnkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB
362 RUS NO*John d'Angelo Blue Baloo Bobrov 4 Hannkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB
363 RUS S*Wildtbergs Havamal Exanimo i Norr 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC BIV
364 RUS NO*Kramola Bella 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1
365 RUS S*Sirius Watch That Man 4 Hannkatt 4 (GIP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAPS
366 RUS S*Wildtbergs Elina Slo:sa 4 Hunnkatt 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAP NOM
367 SIA w 67 NO*Aceso My Hero Aslan 4 Hannkatt 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
367 SIA w 67 NO*Aceso My Hero Aslan 4 Hannkatt 17a (Senior) Westerlund Marie 1 NOM BIS Beste senior kat 4
368 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB NOM BIS
369 SIA a NO*Tauriel Belladonna 4 Hunnkatt 3 (GIC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACS
370 SIA b NO*Vinaya Tiffany 4 Hunnkatt 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
370 SIA b NO*Vinaya Tiffany 4 Hunnkatt 17a (Senior) Westerlund Marie 1 Beste hunn senior
371 SIA d Rushana Lunar Kedi 4 Hunnkatt 7 (CH) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACIB
372 SIA h NO*Zamaradi Caja 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
373 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS NOM BIS
374 SIA n 03 21 Timille Rebel 4 Hannkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC NOM
375 SOM n Vidama's Shakyra 4 Hunnkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
376 SOM n Bella Bonita av Rubicon 4 Hunnkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin Abs
377 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB NOM
378 SOM n (N) Kiachero Unike Tallulah 4 Hunnkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
379 SOM n (N) Kiachero Wiania 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
380 SOM n FI*Amajan Roda Roselina 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin Abs
381 SOM n NO*Oyapus Dakila 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin Abs
382 SOM n NO*Oyapus Fea 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin Abs
383 SOM n SE*Eldvaktarns Bilimbi 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM
384 SOM n (N) Kiachero Ziimo 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1
385 SOM n SE*Vesselkattens Skrållan 4 Hunnkatt 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB NOM
386 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
386 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kat 4
387 SOM n (N) Kiachero Náyah Leona 4 Hunnkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin Abs
389 SOM a SE*Guapisima's Ramona 4 Hunnkatt 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
390 SOM o (N) Kiachero Ziro Zorroto 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1
391 SOM ns NO*Triforce Shy Guy 4 Hannkatt 5 (IC) Hornell Henry Abs
392 SPH I / SPH a SE*Naked Magic Emerald 4 Hannkatt 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAP NOM
393 SPH II / SPH n 02 62 NO*Elegant Soul Balder 4 Hannkatt 6 (IP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGPIB
394 HCL Embla Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Paloluoma Anne 2
395 HCL Missy Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Paloluoma Anne 4
396 HCL Tiril Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Paloluoma Anne 3
397 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Paloluoma Anne 1 NOM
397 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline NOM BIS Beste veteran huskatt
398 HCL Diesel Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Paloluoma Anne 1 NOM BIS
399 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Stoa Caroline 2
399 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Biernaczyk Marcin 2
400 HCS Muffin Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Stoa Caroline 1 NOM
401 HCS Lollipop Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Stoa Caroline 3
402 HCS Trixi Anabel Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Stoa Caroline 2
403 HCS Stefan Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Stoa Caroline 1 NOM BIS
403 HCS Stefan Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Biernaczyk Marcin 1 NOM BIS Beste senior Huskatt
404 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Stoa Caroline 3
405 OSH d 24 Nala Tikokit*LT 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
406 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Havstrilens Neneh Cherry 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
407 DRX IV / DRX d 09 23 Oshina Happymiau*PL 4 Hunnkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB
439 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Biernaczyk Marcin BEN n 22, BLH f 03, BLH ns 21 33, BSH a, BSH ay 11, BSH b, KBL I, KOR, OCI b 24, OSH g, OSH h, SIA h, SIA o 21, SOM n, VETA Huskatter 40
Edstrøm Anne-Gro EXO a, EXO n, PER a 03, PER d, PER w 62, RAG n 04, MCO VI, NFO VI 41
Gustaitiene Jurgita MCO II, MCO IV, SIB VII, ABY a, ABY o, CRX VI, DRX I, DRX II, DRX III, DRX VIII, OSH b 24, OSH d 24, OSH f, OSH f 24, OSH n 24, PEB I, VETB 1, VETA 3 39
Hornell Henry NFO IX, NFO V, SIB IV, SIB IX, SIB V, SIB VIII, DRX IX, DRX V, DRX VII, OSH b, OSH b 22, OSH c, OSH e, OSH n 03 24, OSH o 03, SIA b, SIA n, SIA w 67, SOM a, SOM ns, SOM o, VETA 1, VETB 4 40
Laskowska-Malaga Grazyna PER d 02 62, PER d 22, PER e, PER e 02 62, PER g 03, PER ns 11, PER ny 11, RAG a 03 21, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG b 04, SBI cs 21, SBI f, SBI n, MCO VII, NEM II, SIB VI 38
Lund Lone EXO f, EXO fs 24 62, EXO g 24, PER f 22, PER g 02 62, PER ny 12, RAG a 03, SBI b, SBI b 21, SBI c 21, SBI g, TUV d 61-63, TUV e 61-63, TUV f 61-63, MCO I, MCO III, MCO n 23, NFO III, SIB III, VETB 3 43
Paloluoma Anne NFO VII, NFO VIII, BEN n 24, BEN n 24 32, BSH ay 11, CYM 51-52, MAU ns 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI o 24, XLH n 24, HCL 38
Stark Mats MCO I, MCO IX, MCO V, MCO VIII, NEM I, NFO II, TUA II, TUA VI 28
Stoa Caroline KULL 2, KULL 4, EXO a 24, EXO d, PER a 23, PER e 03, PER f, PER g 21 33, PER n, PER n 01 62, PER n 02 62, PER n 22, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI e, HCS, VETB 2, VETA 2, VETB Huskatter 41
Utenfor Bedømmelse MCO IV (13c), DRX IV (13c), EXO a, PER g 02 62, PER n 02 62, RAG n, SBI b, SBI e, MCO IV, NFO II, NFO IV, NFO V, NFO VI, SIB VII, MAU ns 24, OCI b 24, DRX II, OSH n, SOM n 21
Westerlund Marie KULL 1, NFO IV, BEN n 22 33, BEN ns 24 33, BLH d 03, BML I, BSH b 24, BSH c, BSH j 33, BSH n, BSH ns 22 64, BSH ny 11, BUR n, KBL II, MAU ns, VETA 4 42
Wittich Soojarit Alfred ABY n, DRX IV, OSH d 22, OSH j, OSH n, OSH w 64, RUS, SIA a, SIA d, SIA n 03 21, SPH I, SPH II 32
12 dommere