Grenlandspusens 11. internasjonale utstilling 2. november 2019
Arrangørklubb Grenlandspusen
Starter 02.11.2019 Slutter 02.11.2019
Påmelding starter 01.07.2019 Påmelding lukkes 21.10.2019
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:15 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 250   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 2610.15.79726
Epost grenlandspusen.utstilling@gmail.com
Sted Heistadhallen, Lundedalen. Porsgrunn
Funksjonærer Utstillingsleder og kontakt i hallen - Siv Cathrine F Brauter - +47 94148060 - grenlandspusen@gmail.com
Tilleggsinfo
Husk at katter som skal stille som veteran/senior, avl i tillegg til ordinær klasse må meldes på i denne klassen også.

Avlskatter som kun stiller i avlsklassen skal være til stede på utstillingen.

Skal du delta begge dager må du huske å melde på begge dager!

Ikke glem at vi har tema Halloween! Vær kreativ med burpynt etc! (Men ikke skrem kattene :-) )

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 74 64 0 0 10
2 89 80 0 0 9
3 47 42 0 0 5
4 44 40 0 0 4
Huskatter 11 11 0 0 0
Totalt 265 237 0 0 28

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO a NO*Cosmopolitan's Tallulah Belle 1 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
2 EXO a 24 (N) Stargate's Kornelia 1 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
3 EXO e 22 N'Hemingway D'Eden Lover 1 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC NOM
4 EXO g 24 (N) Stargate's Odelia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
5 EXO fs 24 62 (N) Almodovar Tornerose 1 Hunnkatt 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
6 PER n FI*Mimosan Ronaldo 1 Hannkatt 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
7 PER n (N) Avonlea Dream's Ulrikke 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Funk Bobby EX1 CAC NOM
8 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro HP NOM BIS
9 PER f (N) Du Monet Gucci Girl 1 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir Abs
10 PER n 22 IT*Dalidà Del Falco d'Oro 1 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
11 PER f 22 (N) Stargate's Phedra 1 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
12 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
13 PER a 03 NO*Mimix Blue Hawaii 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
13 PER a 03 NO*Mimix Blue Hawaii 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
14 PER d 03 (N) Stargate's Rheta 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Funk Bobby EX1 CAC
15 PER d 03 NO*Mimix Asko 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1
16 PER f 02 62 (N) Lord Bute's Macarena My Love 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1 NOM
17 PER g 03 (N) Lord Bute's Lay All Your Love On Me 1 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
18 PER d 03 22 BR*Lotie Lionel Luthor 1 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
19 PER n 33 (N) Supergranny Eminem 1 Hannkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
20 PER f 33 NO*Mickeybell Melody 1 Hunnkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
21 PER g 33 (N) Supergranny Donatella 1 Hunnkatt 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
22 PER f 21 33 St.Jude Chloe of Purrboxes 1 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM
23 RAG n 03 (N) Diadem's Ozzy 1 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
24 RAG n 03 NO*Elins Diamanter Quidam 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
25 RAG n 03 NO*Skarven Audhumbla 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM
26 RAG n 03 (N) Diadem's Paztelle Doll 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
27 RAG n 03 (N) Amasing Star's Hermes of Malibu 1 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir Abs
28 RAG n 03 (N) Ragedy's Ypperlige Yummy 1 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM BIS
29 RAG n 03 DK Nordhaven's O'Malley 1 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX2
30 RAG n 04 SE*Ocmamis Katja 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
31 RAG n 04 NO*Noble Origins' Playful Pluto 1 Hannkatt 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP NOM
32 RAG a 03 DollyBirds "Pour Elle"Sollis 1 Hannkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
33 RAG a 03 (N) Wickmann's Whiskey 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1
34 RAG a 03 (N) Wickmann's Queenie 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
35 RAG a 03 (N) Diadem's Princess Dolly 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 BIV NOM BIS
36 RAG a 03 NO*Skarven Bestla 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX2
37 RAG a 03 (N) Ragedy's Zoom in Zacarias 1 Hannkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
38 RAG a 03 (N) Diadem's Vivi 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Funk Bobby 1 BIS Beste Veteran
39 SBI n (N) Prekestolen's Sokrates 1 Hannkatt 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
40 SBI n Nerey Adoration*RU 1 Hannkatt 9 (Åpen) Funk Bobby EX1 CAC BIV NOM
41 SBI n Zelda of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Funk Bobby EX1 NOM
42 SBI n NO*Stalderkattens Hermine 1 Hunnkatt 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP NOM
43 SBI a Tin May av Ontario 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
44 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro HP
44 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Funk Bobby 2
45 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 17a (Senior) Saarela Veikko 1 BIS Beste Senior
45 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS
46 SBI a Sweetnes Desaleen av Ontario 1 Hunnkatt 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB BIV BIS
47 SBI a (N) Tonefjellet's Olivia 1 Hunnkatt 8 (PR) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPIB
48 SBI b Queen Amidala of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
49 SBI c Noicy of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
49 SBI c Noicy of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 - 103,250
50 SBI c NO*Alvedansen Lady Sansa 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1
51 SBI c Lucky One of Sembelance (N) 1 Hannkatt 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM
52 SBI c NO*Zaphirpusen Zalto 1 Hannkatt 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
53 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 2 (SP) Funk Bobby HP NOM
53 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett - 107,400
54 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro HP NOM BIS
55 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
56 SBI n 21 (N) Eikerskogens Just go with it 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
57 SBI a 21 (N) Eikerskogens Alice in Wonderland 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
58 SBI b 21 Queen Conchita av Ontario 1 Hunnkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
59 SBI f 21 NO*Stalderkattens Pia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
60 MCO I / MCO n (N) Afelio Cecilia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1
61 MCO I / MCO n (N) Bargello Dis 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
62 MCO III / MCO n 22 Afelio Dream Player 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
63 MCO III / MCO n 22 NO*Agderpuz Big Mufasa 2 Hannkatt 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
64 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Nordic Lynx's Lambohrgini 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
65 MCO V / MCO d 22 LV*RigaVip Imperator 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
66 MCO VI / MCO d 09 22 Gaianes Red Messi 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
67 MCO VII / MCO ns 25 (N) Afelio Hennessy 2 Hannkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX3
68 MCO VII / MCO es 22 (N) Nordic Lynx's Incanto 2 Hannkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB BIV
69 MCO VII / MCO as 24 (N) Quiet's Buddy 2 Hannkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX2
70 MCO VII / MCO as 22 IT*Lionheart Kings Denise 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX2
71 MCO VII / MCO ns NO*Wonderbar Cosma 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
72 MCO VII / MCO ns 22 NO*Agderpuz Carmen 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
73 MCO VII / MCO ns NO*Ejsten Ghost of Dragon's 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
74 MCO VII / MCO es Royal Euro Harvey 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX2
75 MCO VII / MCO fs 25 NO*Skarekatten Alva 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
76 MCO VIII / MCO ds 09 22 NO*Lady Sansa's Daenerys Targaryen 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB BIV
77 MCO VIII / MCO ns 09 (N) Spellbound's Annie Oakley 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
78 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Grand Paws Ailo 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
79 MCO VIII / MCO fs 03 22 (N) Spellbound's Duchess 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
80 MCO IX / MCO w 62 NO*Ejsten Frozen Queen 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
81 NEM I / NEM a NO*Blue Stella Scorpius 2 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
82 NEM I / NEM as 21 Yaroslav of White Frost 2 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan Abs
83 NEM I / NEM a 21 Klever Snejnaya Zima 2 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM
84 NEM I / NEM n 21 SE*Teslatassarnas Merkurius 2 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
85 NEM I / NEM a 21 Barbie z Kociego Domu*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 No Cert
86 NEM I / NEM as NO*FurryBlessings Crescenda 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan Abs
87 NEM I / NEM a 21 NO*Anjas Beloved Fillipha 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM BIS
88 NEM II / NEM a 09 21 NO*CreamPuff's BonBon 2 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
89 NEM II / NEM ns 09 21 Fiona Duma Pawla*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
90 NEM II / NEM es 03 21 Hiyaansh Perelka*PL 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 BIV
91 NFO I / NFO n (N) Tigersmilets Milla Makron 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
92 NFO I / NFO n (N) Konnerudpusen's Frøya 2 Hunnkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 1 BIS Beste senior
92 NFO I / NFO n (N) Konnerudpusen's Frøya 2 Hunnkatt 2 (SP) Stoa Caroline HP NOM
93 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Fia Zarine 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
94 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro HP NOM BIS
95 NFO III / NFO n 23 (N) Stallo's Elle 2 Hunnkatt 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro Abs
96 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 3 (GIC) Saarela Veikko Abs
97 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Migoto's Yohannes 2 Hannkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB NOM
98 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Ignarikets Bror 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
99 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's FIFA 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX2
100 NFO V / NFO d (N) Migoto's Pernille 2 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko Abs
101 NFO V / NFO f 22 (N) Migoto's Ginni 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1
102 NFO V / NFO f 22 S*Safari Kittens Selina Kyle 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko Abs
103 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
104 NFO VI / NFO d 03 23 S*Myselisia's Dagg 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1
105 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Hugo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan Abs
106 NFO VI / NFO g 09 22 (N) Migoto's Himmel 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan Abs
106 NFO VI / NFO g 09 22 (N) Migoto's Himmel 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
107 NFO VII / NFO ns 23 (N) Tigersmilets Josefine Baker 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargebedømt
107 NFO VII / NFO ns 24 (N) Tigersmilets Josefine Baker 2 Hunnkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
108 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP
109 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM
110 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Iver 2 Hannkatt 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro HP NOM
111 SIB III / SIB ny 24 Damman Amur Maximus 2 Hannkatt 1 (SC) Stoa Caroline HP NOM BIS
112 SIB III / SIB ny 22 (N) CarilloCat Gold Fever 2 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
113 SIB III / SIB ny 22 IT*Matiblue Bamhi 2 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline BIV NOM BIS
114 SIB III / SIB n 22 Tephy Vivalavita*RU 2 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline Abs
115 SIB III / SIB n 24 Kudeyar Sladkoe Pyatnyshko 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
116 SIB III / SIB ny 22 NO*Rødrev Lucia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
117 SIB III / SIB n 22 NO*Smaragd Hjerte Dolce Vita 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX2
118 SIB III / SIB ny 22 S*Solsibs Jasna Zeusovna 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline Abs
119 SIB III / SIB n 24 NO*Lindviksmoen Maxima 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline Abs
120 SIB III / SIB ny 24 NO*Rødrev Nora 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 BIV NOM
121 SIB III / SIB n 22 NO*Asoras Dominic 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
122 SIB III / SIB n 22 NO*KeylaKatt Maisie 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargebedømt
122 SIB III / SIB ny 22 NO*KeylaKatt Maisie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
123 SIB III / SIB n 22 NO*KeylaKatt Mille 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline Abs
124 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Siberikos Alamos 2 Hannkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
125 SIB IV / SIB ny 09 22 NO*Dronningbergets Calliga 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
126 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Siberikos Raymona 2 Hunnkatt 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM BIS
127 SIB V / SIB f 24 NO*Sibirpoten's Iriz 2 Hunnkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB NOM
128 SIB V / SIB f 24 Quintina Sariola 2 Hunnkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro Abs
129 SIB V / SIB f 24 (N) Solstorms Chippewa Dreamcatcher 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
130 SIB VII / SIB ns 22 NO*Lindviksmoen Rhea 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
131 SIB VIII / SIB ns 09 SE*Ajca's Söta Suzzie 2 Hunnkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV NOM
132 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
133 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Lindviksmoen Smootchie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 NOM
133 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Lindviksmoen Smootchie 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
134 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP
134 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 - 99,000
135 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 3 (GIC) Urban Martin EX1 CACS BIV NOM BIS
136 BEN n 24 (N) Kelam's Gucci Girl 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Urban Martin EX1
137 BEN n 24 Malek Angel Felis*CZ 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Urban Martin EX1
138 BEN n 24 NO*Snow Spots Cheyenne 3 Hunnkatt 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB
138 BEN n 24 NO*Snow Spots Cheyenne 3 Hunnkatt 17a (Senior) Funk Bobby 1 BIS Beste Senior
139 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 1 (SC) Funk Bobby HP NOM
140 BEN n 22 33 NO*Nuria's You're So Fine 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Funk Bobby EX1 NOM
141 BEN n 24 33 Arcticbengals White Secret 3 Hunnkatt 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB NOM
142 BML I / BML ns 11 31 Baheras Wb Annika 3 Hunnkatt 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
143 BSH a NO*Mimmi's Katteri Roxy 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
144 BSH b NO*Aalta Nor Shamina 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Funk Bobby Abs
145 BSH ns 11 Windersfayre Silver Viking 3 Hannkatt 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
146 BSH ns 11 Roserita Silver Melchior 3 Hannkatt 9 (Åpen) Funk Bobby EX1 CAC
147 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qamaro 3 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargebedømt
147 BSH ns 24 64 Lady Mary's Silver Qamaro 3 Hannkatt 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
148 BSH ny 11 Golden Thanika Kafidim 3 Hunnkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP NOM
149 BSH ny 11 NO*Malekatten Natasja 3 Hunnkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
150 BSH ny 25 NO*Malekatten Odin 3 Hannkatt 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB NOM
151 BSH ay 25 NO*Golden Poem Gianni 3 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan Abs
152 BSH a 02 62 SE*Lindhouse Oliver! 3 Hannkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
153 BSH d 02 62 Rebeca Alsyra Per-Lu-So*CZ 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Urban Martin EX1 NOM
154 BSH g 02 62 Daphnia von Mariberg*CZ 3 Hunnkatt 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
155 BUR h NO*Plushies Emina 3 Hunnkatt 2 (SP) Funk Bobby HP NOM BIS
156 KBL I / KBL n 22 Skazka from Amber House 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1 NOM BIS
157 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 1 (SC) Urban Martin HP
158 KBL II / KBL n 09 24 (N) RGJ Cat's Kurazh 3 Hannkatt 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
159 KBL IV / KBL d 03 22 DK*Silky Catz Captain America 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
160 KBS I / KBS ny 22 DonFlock Jazzie 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Urban Martin EX1 CAC NOM
161 KBS II / KBS n 09 22 Dinamit Island Julapp 3 Hannkatt 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS NOM
162 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP NOM BIS
163 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP
163 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Urban Martin 1 BIS Beste Veteran
164 KOR (N) Ayram Iris 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1
165 MAU ns NO*Gooseberry Shh.. It's Top Secret! 3 Hannkatt 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB
166 MAU ns NO*Gooseberry Fantasea 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Urban Martin EX1 NOM
167 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP
168 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP NOM BIS
168 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett - 108,250
169 OCI c 24 NO*Bakste Pus Darwin 3 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM
170 OCI bs 24 S*Hot Country's Frostrose 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1
171 ABY n Ngorongoro af Khartoum 4 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM BIS
172 ABY n Ingave's Liza 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
173 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17b (Veteran) Urban Martin 1
174 ABY a (N) Tarquinias Imala Fortuna 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Urban Martin 1 BIS Beste veteran
175 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 1
176 ABY o Thamos Vilja 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Urban Martin EX1
177 ABY o S*Jabari's Ziggy Stardust 4 Hannkatt 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS NOM
178 ABY o (N) Nature's Joana Chanel 4 Hunnkatt 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB
179 ABY p (N) Nature's Enzita 4 Hunnkatt 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM
180 DRX I / DRX n NO*Ole Brumm Happy 4 Hunnkatt 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP NOM
181 DRX IV / DRX f 03 Xandra Kardiá av Jamas (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM
182 DRX V / DRX n 23 S*Fiddlestix Elijah 4 Hannkatt 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB NOM
183 DRX V / DRX n 22 NO*Lindormens Ilia 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Urban Martin EX1 BIV NOM
184 DRX V / DRX n 24 NO*Lindormens Jessie 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Urban Martin EX2
185 DRX V / DRX n 24 (N) Svartholen's Bill Compton 4 Hannkatt 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
186 DRX VI / DRX n 09 24 Guntilla's Hassel 4 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
187 DRX IX / DRX w 63 Great Gella Happymiau*PL 4 Hunnkatt 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
187 DRX IX / DRX w 63 Great Gella Happymiau*PL 4 Hunnkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 1 BIS Beste senior
188 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM BIS
189 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM BIS
190 OSH n 22 Isis Angel Felis*CZ 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
191 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 1 (SC) Saarela Veikko HP
192 OSH b 22 Katzwijm's Twix 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 NOM
193 OSH b 25 NO*Ennakeem's Hector Barbossa 4 Hannkatt 7 (CH) Urban Martin Abs
194 OSH b 03 24 Fleas Witherspoon Yeswecat 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Urban Martin EX1 NOM BIS
195 PEB I / PEB w 63 Nevagrace Michelle 4 Hunnkatt 5 (IC) Urban Martin Abs
196 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 1 (SC) Saarela Veikko HP NOM
197 SIA h NO*Zamaradi Caja 4 Hunnkatt 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB NOM
198 SIA n 21 FI*Triangle Chico 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
199 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP NOM BIS
200 SOM n Somaliann Sachiel 4 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
201 SOM n Tilsim dan Lisha 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir Abs
202 SOM n (N) Arclight's Daniyah 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
202 SOM n (N) Arclight's Daniyah 4 Hunnkatt 19 (Kull) Roca Folch Yan Beste Kull
203 SOM n (N) Arclight's Denali 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX2
204 SOM n (N) Arclight's Dyani 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX3
205 SOM n NO*Stalderkattens Cash a Million 4 Hannkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
206 SOM n (N) Kiachero Ziimo 4 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
207 SOM o Ferox Quippe Aurora 4 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
208 SPH I / SPH n DK*Exclusive Smile Bianca 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Urban Martin EX1 CAC
209 HCL Missy Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Funk Bobby 1 NOM
210 HCL Charlie Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Urban Martin 1 NOM BIS
210 HCL Charlie Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1 BIS Beste veteran
211 HCL Diesel Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Urban Martin 2
212 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Funk Bobby 1 NOM
213 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Urban Martin 3
213 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 1 BIS Beste senior
214 HCS Lollipop Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Funk Bobby 2
215 HCS Oliver Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Funk Bobby 3
216 HCS Trixi Anabel Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Urban Martin 2
217 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Urban Martin 1 NOM BIS
236 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Funk Bobby EXO fs 24 62, PER d 03, PER f 02 62, PER g 33, PER n, SBI e, SBI g, SBI n, BEN n 22 33, BML I, BSH b, BSH g 02 62, BSH ns 11, BSH ns 24 64, BUR h, KBL I, KBS II, OCI bs 24, HCL, HCS, VETA 3, VETB 1 32
Isakov Vladimir EXO a, PER a 03, PER d 03 22, PER f, PER f 22, RAG n 03, SBI b, SBI n 21, ABY n, DRX IV, OSH f, OSH n 22, SOM n, VETA 2, VETA 4, VETA Huskatter, VETB Huskatter 32
Roca Folch Yan MCO VIII, NEM I, NFO VI, NFO VIII, SIB VII, BEN n 22, BSH a, BSH a 02 62, BSH ay 11, BSH ny 11, KBL IV, KOR, MAU ns 24, OCI c 24, SOM n 31
Saarela Veikko MCO III, MCO V, NEM II, NFO IV, NFO V, SIB IV, SIB VIII, ABY p, DRX IX, DRX VI, OSH b 22, OSH j, SIA n, SIA n 21, SIA o 21, SOM o, VETA 1 30
Saetre Raymond Alessandro EXO g 24, PER d, PER f 33, PER n 33, RAG n 04, SBI a, SBI a 21, SBI f, SBI f 21, MCO IV, MCO VI, MCO VII, NFO II, NFO III, NFO IX, NFO VII, SIB V 34
Stoa Caroline EXO a 24, EXO e 22, PER f 21 33, PER g 03, PER n 22, RAG a 03, SBI b 21, SBI c, MCO I, MCO IX, NFO I, SIB III 34
Urban Martin BEN n 24, BEN n 24 33, BSH d 02 62, BSH ny 25, KBL II, KBS I, MAU ns, ABY o, DRX I, DRX V, OSH b 03 24, OSH b 25, PEB I, SIA h, SPH I, HCL, HCS, VETB 3, VETB 4 33
Utenfor Bedømmelse NFO VII (13c), SIB III (13c), BSH ns 24 64 (13c), PER a 03, SBI c, SBI e, NFO IV, NFO VI, SIB VIII, BEN n 22, MAU ns 24 11
8 dommere