Adelkattens juleshow lørdag 30.11.19
Arrangørklubb Adelkatten
Starter 30.11.2019 Slutter 30.11.2019
Påmelding starter 01.09.2019 Påmelding lukkes 10.11.2019
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 550   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost agber@online.no
Sted Letohallen, Dal
Funksjonærer Hallsjef/utstillingsleder: Tor Arild Jacobsen
Sekretariat: Linda Ortang
Kasserer/innsjekk: Brita Schjervheim
Potet: Anne Gro Bergersen
Tilleggsinfo Du må gjerne ta med eget bur, men husk at minstemålene oppgitt i Utstillingsreglementet må følges. Vi setter opp bord til å ha buret på.
Du må også huske å krysse av for "har med eget bur" på påmeldingsskjemet. Ønske om burplassering (ved siden av x og lignende) sendes på mail til agber@online.noSkal du ha med selskapskatt, må du sende mail til agber@online.no. Kun 1 selskpskatt pr utstiller. En selskapskatt skal dele bur med en annen påmeldt katt. Den får IKKE eget bur. Den skal også gjennom veterinærkontrollen som alle de andre kattene. Melder du på til Avl, skal avlskatter som ikke er påmeldt i vanlig klasse, være til stede i bur på utstillingen. Den skal også gjennom veterinærkontrollen.

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 127 119 0 0 8
2 243 224 0 0 19
3 100 88 0 0 12
4 73 66 0 0 7
Huskatter 18 18 0 0 0
Totalt 561 515 0 0 46

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n (N) Almodovar Tiger Woods 1 Hannkatt 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB NOM BIS
2 EXO fs (N) Almodovar Fairytale 1 Hunnkatt 2 (SP) Kabina Martin HP NOM BIS
2 EXO fs (N) Almodovar Fairytale 1 Hunnkatt 17a (Senior) Krogh Minna 1 BIS Beste senior
3 EXO n 22 NO*L'Arnestad's Ronaldo 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Krogh Minna EX1
4 EXO n 24 Anitwas Spritzee 1 Hunnkatt 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
5 EXO fs 24 62 (N) Almodovar Tornerose 1 Hunnkatt 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
6 PER w 62 S*Scarlet's Davidoff 1 Hannkatt 9 (Åpen) Kabina Martin Abs
7 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
7 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 17a (Senior) Krogh Minna 2
8 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 1 (SC) Bjuran Karina HP BIV NOM BIS
8 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
9 PER n (N) Opheim Solvei Adriana 1 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
10 PER n (N) Lea Blue Storm 1 Hannkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
10 PER n (N) Lea Blue Storm 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
11 PER n (N) Sécurité Montifaud Noir 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1 NOM
12 PER n (N) Sécurité Melanie 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1
13 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 1 (SC) Bjuran Karina HP
14 PER d (N) Opheim Ottavia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 NOM
15 PER e (N) Du Monet Oh My Gosh ! 1 Hannkatt 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP NOM
16 PER f (N) Stargate's Phoibe 1 Hunnkatt 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS
17 PER f NO*L'Arnestad's NusseSusse 1 Hunnkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
18 PER f (N) Opheim Mai 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1 BIV NOM
19 PER g S*Scarlet's Coco Chanel 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Krogh Minna EX1 CAC NOM
20 PER n 22 NO*L'Arnestad's Rambo 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Krogh Minna EX1 NOM BIS
20 PER n 22 NO*L'Arnestad's Rambo 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
21 PER f 22 (N) Stargate's Phedra 1 Hunnkatt 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
22 PER ns 11 (N) Lea Blue Yatzy 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX1
23 PER ns 12 (N) Lea Blue Timber 1 Hannkatt 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
24 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 2 (SP) Krogh Minna HP
24 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 17b (Veteran) Jones Steven L. 1 BIS
25 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 5 (IC) Kabina Martin Abs
26 PER a 03 (N) Bombalurina's Blueberry Cupcake 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1
27 PER e 02 62 (N) Bombalurina's Valentino Rossi 1 Hannkatt 10 (KAS) Wilczek Anna Abs
28 PER f 02 62 (N) Lord Bute's Macarena My Love 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna Abs
29 PER g 02 62 Lille Fame av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
30 PER g 03 (N) Lord Bute's Lay All Your Love On Me 1 Hunnkatt 3 (GIC) Kabina Martin Abs
31 PER g 03 (N) Bombalurina's Juni 1 Hunnkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
32 PER g 03 Nicoline av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1
33 PER d 03 22 BR*Lotie Lionel Luthor 1 Hannkatt 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB NOM
34 PER f 02 21 62 S*Livanda's Flower Power 1 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
35 PER n 33 NO*Vacralina's Leonardo Da Vinci 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Krogh Minna EX1
36 PER d 21 33 (N) Purrbox Ztardust NFS 1 Hunnkatt 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
36 PER d 21 33 (N) Purrbox Ztardust NFS 1 Hunnkatt 17a (Senior) Krogh Minna 1
37 PER f 21 33 St.Jude Chloe of Purrboxes 1 Hunnkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB
38 RAG n Braya Miss Mary Goodnight 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC NOM
38 RAG n Braya Miss Mary Goodnight 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
39 RAG n Braya Supernova Osiris 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
40 RAG n 03 NO*Fagerlis Storm 1 Hannkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX2
41 RAG n 03 NO*Whimsical's Jack Skellington 1 Hannkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB
42 RAG n 03 Hugo Azure Eyes*PL 1 Hannkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
43 RAG n 03 NO*Glassrosens McQueen 1 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX2
44 RAG n 03 SE*Birmatösen's Maia 1 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB BIV NOM BIS
45 RAG n 03 NO*Elins Diamanter Quidam 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1
46 RAG n 03 NO*Skarven Audhumbla 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1
47 RAG n 03 NO*Elins Diamanter Storm 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
48 RAG n 03 S*Asterion's In My Dreams 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX2
49 RAG n 03 (N) Diadem's Paztelle Doll 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 BIV
50 RAG n 03 NO*Arctic Sapphire Dior 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX3
50 RAG n 03 NO*Arctic Sapphire Dior 1 Hunnkatt 19 (Kull) Hauge Aina Kull nr 2
51 RAG n 03 NO*Arctic Sapphire Donatella 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX4
52 RAG n 03 NO*Bettmo's Greate Rachel 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina Abs
53 RAG n 03 NO*Glassrosens Halloumi 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX2
54 RAG n 03 DK Nordhaven's O'Malley 1 Hannkatt 10 (KAS) Bjuran Karina EX1 CAP
56 RAG n 04 (N) Happy Pops Vitani 1 Hunnkatt 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
57 RAG n 04 (N) Happy Pops Yulia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Krogh Minna EX1 CAC
58 RAG n 04 Braya Halo Olivina 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX1 BIV
59 RAG a 03 NO*Fagerlis Arete 1 Hunnkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
60 RAG a 03 S*Sun Hill Doll's Eleganta Elsie 1 Hunnkatt 7 (CH) Kabina Martin Abs
61 RAG a 03 NO*Bettmo's Beautiful Mette 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin Abs
62 RAG a 03 NO*Fagerlis Jasmine 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC BIV NOM
63 RAG a 03 NO*Bettmo's Greate Chandler Eros 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin Abs
64 RAG a 03 NO*Glassrosens Macavity 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1
64 RAG a 03 NO*Glassrosens Macavity 1 Hannkatt 19 (Kull) Hauge Aina Abs
64 RAG a 03 NO*Glassrosens Macavity 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5
65 RAG a 03 NO*Glassrosens Bombalurina 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX4
66 RAG a 03 NO*Glassrosens Demeter 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX3
67 RAG a 03 NO*Glassrosens Foxtrot 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX2
68 RAG a 03 NO*Skarven Bestla 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1
69 RAG a 04 NO*Skarven Cuda 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX1
70 RAG b 04 (N) Miragg's The King 1 Hannkatt 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
71 RAG n 03 21 NO*Arctic Sapphire Lempicka 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX2
72 RAG n 03 21 Vanilka Abeaxus, CZ 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX1 NOM BIS
73 RAG n 03 21 NO*Glassrosens Valentina Teresjkova 1 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn
74 RAG n 04 21 S*Sun Hill Doll's HeartbreakingHampus 1 Hannkatt 7 (CH) Krogh Minna Abs
75 SBI n (N) Prekestolen's Sokrates 1 Hannkatt 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
76 SBI n (N) Prekestolen's Umbro 1 Hannkatt 9 (Åpen) Krogh Minna EX1 CAC
77 SBI n NO*Stalderkattens Niccoline 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Krogh Minna EX1 CAC BIV
78 SBI n (N) Arclight's Obelix 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX1
79 SBI n (N) Khanikatts Aíza 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Jones Steven L. Abs
79 SBI n (N) Khanikatts Aíza 1 Hunnkatt 10 (KAS) Krogh Minna Abs
80 SBI a Tin May av Ontario 1 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
81 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Bjuran Karina HP NOM
81 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Jones Steven L. 1
82 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 4 (GIP) Bjuran Karina EX1 CAPS
83 SBI b Yin von Oldima 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
84 SBI b DK*Oddenvejen's Tallulah B. 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna Abs
85 SBI c NO*Zaphirpusen Zalto 1 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM
86 SBI d NO*Stalderkattens Olivia 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Krogh Minna EX1
87 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 2 (SP) Bjuran Karina HP NOM
87 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
88 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP
89 SBI f (N) Prekestolen's Filippa Queen 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
90 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
91 SBI h Edna av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 No Cert
92 SBI n 21 IT*De Beers del Sacro & Profano 1 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
93 SBI n 21 (N) Eikerskogens Just go with it 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
94 SBI a 21 (N) Eikerskogens Alice in Wonderland 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
95 SBI a 21 (N) Eikerskogens Kalesi 1 Hunnkatt 8 (PR) Bjuran Karina EX1 CAPIB
96 SBI d 21 NO*Cathabar's Linus 1 Hannkatt 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
97 SBI e 21 White Wolf vom Blütengarten*A 1 Hannkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB NOM
97 SBI e 21 White Wolf vom Blütengarten*A 1 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Avlshann nr 2
98 SBI e 21 NO*Stalderkattens Oliver 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1
99 SBI e 21 NO*Stalderkattens Odessa 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1 BIV NOM
100 SBI f 21 NO*Stalderkattens Penny 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM
100 SBI f 21 NO*Stalderkattens Penny 1 Hunnkatt 19 (Kull) Hauge Aina Beste kull
101 TUV n 61-63 / TUV n 21 61 S*Lejongapet's Folke Flagyl 1 Hannkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB NOM
102 TUV g 61-63 / TUV g 63 S*Lejongapet's Petra Petidin 1 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
103 MCO I / MCO n NO*SaucerfulSecret Alfred Cat 2 Hannkatt 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
104 MCO I / MCO a NO*Lythrum Piccolo 2 Hannkatt 9 (Åpen) Krogh Minna EX1 CAC
105 MCO II / MCO n 09 NO*Royal Raccoon's Tiara Saabrina 2 Hunnkatt 3 (GIC) Frithiof Jörgen EX1 CACS
106 MCO II / MCO a 09 NO*Lythrum Ollivander 2 Hannkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen Abs
107 MCO II / MCO n 09 NO*Gracefulness Adoncia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Frithiof Jörgen EX1
108 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Maya Mi 2 Hunnkatt 1 (SC) Frithiof Jörgen HP BIV
109 MCO III / MCO n 22 NO*Brookvalleys Dancing Queen 2 Hunnkatt 5 (IC) Frithiof Jörgen EX1 CAGCIB
111 MCO III / MCO n 22 DK*Lyngkatten's Gravity 2 Hannkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen EX1 CAC NOM
112 MCO III / MCO n 22 NO*Narumskogens Caitopia 2 Hannkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen EX2
113 MCO III / MCO n 23 Glamour Next Level*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen EX2
114 MCO III / MCO n 23 HoneyDevil Cool Girl 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen EX1 CAC
115 MCO III / MCO n 22 NO*Narumskogens Eros 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Frithiof Jörgen EX1 BIV
116 MCO III / MCO n 22 Opium SilLynx 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Frithiof Jörgen EX2
117 MCO III / MCO a 22 NO*Gracefulness Azul 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Frithiof Jörgen EX1
118 MCO III / MCO n 22 Lynx Lynx Frodo 2 Hannkatt 6 (IP) Frithiof Jörgen EX1 CAGPIB
119 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Mydele's Erik 2 Hannkatt 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB BIV NOM
120 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Nordic Lynx's Lambohrgini 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Krogh Minna EX1 NOM
121 MCO IV / MCO n 09 24 NO*Fenriskatten Diablo 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Krogh Minna EX2
122 MCO IV / MCO n 03 22 NO*Never Naked Stole The Show 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX1
123 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Royal Raccoon's Lilo Ambrosia 2 Hunnkatt 2 (SP) Krogh Minna HP NOM
124 MCO V / MCO d 22 Maine Lord Spenser av Persicum 2 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
125 MCO V / MCO f 22 (N) HeLo's Farm Olea 2 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
126 MCO V / MCO f 22 (N) Nordic Lynx's Good Girl 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX2
127 MCO V / MCO f NO*Never Naked Sol Sàga 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
128 MCO V / MCO f NO*Nordic Leon's Jessie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 BIV
129 MCO V / MCO f 22 (N) Nordic Lynx's Masterpiece 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse utgår
130 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Stormjegerens Khal Drogo 2 Hannkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS BIV
131 MCO VI / MCO d 03 22 Maine Valentino av Persicum 2 Hannkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
132 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Merridancers Fenrir 2 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
133 MCO VI / MCO d 09 22 NO*Vaiana's Bagheera 2 Hannkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. Abs
134 MCO VI / MCO d 09 Svyatogor Akella Leader 2 Hannkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. Abs
135 MCO VI / MCO f 03 BR*Triunfo Octavia Blake 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
136 MCO VI / MCO f 09 22 SE*Mo'Ce'Es' Cat's Irma 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. Abs
137 MCO VIII / MCO es 09 22 NO*Grand Paws Ailo 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Knýová Linda EX2
138 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Narumskogens Drogo Jr. 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
139 MCO VI / MCO f 03 24 NO*Fenriskatten Adria 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
140 MCO VI / MCO f 09 (N) Merridancers Amy Winehouse 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX2
141 MCO VI / MCO d 03 23 SE*Coltish Millie Vanillie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 BIV NOM
142 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Jones Steven L. HP
143 MCO VII / MCO es 22 (N) Nordic Lynx's Incanto 2 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan Abs
144 MCO VII / MCO ds 22 NO*Lythrum Oliver 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
145 MCO VII / MCO ns 22 NO*Silkepoter Balder 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
146 MCO VII / MCO ns 22 NO*Wonderbar Dusty 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
147 MCO VII / MCO es 22 (N) Noja's Vaiana 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC BIV
148 MCO VII / MCO ns 22 Jessica NoBabyGlare*RU 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
149 MCO VII / MCO ns 23 NO*Nordic Leon's Dixie Chick 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX3
150 MCO VII / MCO as NO*Sula's Stjerne Amina Queen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
151 MCO VII / MCO ns NO*Wonderbar Cosma 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX2
152 MCO VII / MCO ns 22 (N) Endless Fabiano 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan Abs
153 MCO VII / MCO ns NO*Ejsten Ghost of Dragon's 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
154 MCO VII / MCO ns 22 SE*IsaLexCia's Lady Gaga 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
155 MCO VII / MCO ds 11 NO*Lady Sansa's Jamie Outlander 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
156 MCO VII / MCO es NO*LamboKitty Pixel Moon 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX2
157 MCO VII / MCO es NO*LamboKitty 's Prins 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX3
158 MCO VII / MCO es Royal Euro Harvey 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX4
159 MCO VII / MCO ds (N) Endless Hera 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan Abs
160 MCO VII / MCO ns 23 NO*Silvervalley Bliss 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
161 MCO VII / MCO ns 22 NO*Brookvalleys Alfonso 2 Hannkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB NOM
162 MCO VIII / MCO ns 03 (N) Spellbound's Weisor 2 Hannkatt 3 (GIC) Knýová Linda EX2
162 MCO VIII / MCO ns 03 (N) Spellbound's Weisor 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
163 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 3 (GIC) Knýová Linda EX1 CACS BIV NOM
164 MCO VIII / MCO as 09 22 (N) Noja's Maui 2 Hannkatt 9 (Åpen) Knýová Linda EX1 CAC
165 MCO VIII / MCO ns 09 (N) Spellbound's Viljar 2 Hannkatt 9 (Åpen) Knýová Linda EX2
166 MCO VIII / MCO ns 09 (N) Spellbound's Annie Oakley 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Knýová Linda EX1 CAC
166 MCO VIII / MCO ns 09 (N) Spellbound's Annie Oakley 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 7
167 MCO VIII / MCO ns 09 Mozart Akella Leader 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Knýová Linda EX1
168 MCO VIII / MCO ns 09 23 NO*Grindekatten Bellino 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Knýová Linda EX3
169 MCO VIII / MCO ns 09 (N) Spellbound's Daredevil 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX1 BIV
170 MCO VIII / MCO ds 09 22 HU*Diamond Star Quick Step 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda Abs
171 MCO VIII / MCO ns 09 NO*Never Naked Seiko 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX2
172 MCO VIII / MCO fs 03 22 (N) Spellbound's Duchess 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX1
173 MCO VIII / MCO fs 03 22 (N) Spellbound's Ellie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX3
174 MCO VIII / MCO fs 09 NO*Never Naked Triwa 2 Hunnkatt 19 (Kull) Kabina Martin Abs
174 MCO VIII / MCO fs 09 NO*Never Naked Triwa 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX2
174 MCO VIII / MCO fs 09 NO*Never Naked Triwa 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 10
175 MCO VIII / MCO ds 09 11 Afelio Karma 2 Hannkatt 4 (GIP) Knýová Linda EX1 CAPS NOM
176 MCO IX / MCO w 63 BR*Triunfo Lacoste 2 Hannkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC
177 MCO IX / MCO w 63 NO*Iståke Izora 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina Abs
178 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Fiona Fortuna 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1 BIV NOM
179 MCO IX / MCO w 62 NO*Ejsten Frozen Queen 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1
180 NEM I / NEM a NO*Blue Stella Scorpius 2 Hannkatt 3 (GIC) Knýová Linda EX1 CACS
181 NEM I / NEM as 21 Zahar of White Frost 2 Hannkatt 9 (Åpen) Knýová Linda EX1 CAC
182 NEM I / NEM a 21 NO*Anjas Beloved Fillipha 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Knýová Linda EX1 BIV NOM
183 NEM I / NEM n 21 Hiro z Kociego Domu*PL 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX1 NOM
184 NEM I / NEM a 21 NO*av Agnesborg Magussi 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX2
185 NEM II / NEM a 03 21 Watson Vizantiysky Podarok 2 Hannkatt 5 (IC) Frithiof Jörgen Utgår
186 NEM II / NEM n 09 21 Imageblaze Jordane 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen EX1 CAC
187 NEM II / NEM n 09 NO*Deilige Du Hjalmar 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Frithiof Jörgen EX1 BIV
188 NFO I / NFO n NO*Trollkremens Eyolf 2 Hannkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
189 NFO I / NFO n (N) Konnerudpusen's Frøya 2 Hunnkatt 2 (SP) Kabina Martin HP NOM
189 NFO I / NFO n (N) Konnerudpusen's Frøya 2 Hunnkatt 17a (Senior) Frithiof Jörgen 1 Senior nr 2
190 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Zorro 2 Hannkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB BIV NOM
191 NFO II / NFO a 09 NO*Kerrs Pink's Elena 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
192 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Fia Zarine 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1 NOM
193 NFO II / NFO n 09 (N) Ravnklo's Georges 2 Hannkatt 2 (SP) Kabina Martin HP
194 NFO II / NFO n 09 (N) Tingoskattens Faxe 2 Hannkatt 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB NOM
195 NFO III / NFO n 22 (N) Tingoskattens Storm 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC NOM
196 NFO III / NFO n 24 S*Eternitgården's Layla 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
197 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 2 (SP) Wilczek Anna HP NOM
198 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tingoskattens Fluffy 2 Hunnkatt 5 (IC) Frithiof Jörgen EX1 CAGCIB
199 NFO IV / NFO n 09 24 S*Little L's Kilimanjaro 2 Hannkatt 7 (CH) Frithiof Jörgen EX1 CACIB
200 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 7 (CH) Frithiof Jörgen EX1 CACIB BIV NOM
201 NFO IV / NFO n 03 24 NO*Zeras Newton 2 Hannkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen Abs
202 NFO IV / NFO n 09 22 S*Mustela's Madicken 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen EX1 CAC
203 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Ignarikets Bror 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Frithiof Jörgen EX1 BIV NOM BIS
204 NFO IV / NFO n 09 22 S*Dalkullans O'boy 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Frithiof Jörgen EX2
205 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's FIFA 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Frithiof Jörgen EX3
206 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Valhaugen's Sigyn 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Frithiof Jörgen EX1
207 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Neverwoods Ashiok 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Frithiof Jörgen EX1 NOM BIS
208 NFO IV / NFO n 09 22 Ornette Coleman av Moltemyr (N) 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Frithiof Jörgen Abs
209 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 4 (GIP) Frithiof Jörgen EX1 CAPS BIV NOM
209 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 17b (Veteran) Bjuran Karina 1
210 NFO IV / NFO n 03 22 Alaskey Gattoland*PL 2 Hannkatt 10 (KAS) Frithiof Jörgen EX2
211 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Neverwoods Daretti 2 Hannkatt 10 (KAS) Frithiof Jörgen EX1 CAP
212 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Tingoskattens Ynde 2 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn
213 NFO IV / NFO n 03 24 NO*Neverwoods Garruk Wildspeaker 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
214 NFO V / NFO e 24 S*Mustela's Asterion 2 Hannkatt 3 (GIC) Knýová Linda EX1 CACS
215 NFO V / NFO g 24 SE*Lisselbacks Britney 2 Hunnkatt 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
216 NFO V / NFO g 24 S*Mustela's Athena 2 Hunnkatt 7 (CH) Knýová Linda EX2
217 NFO V / NFO d 24 S*Mustela's Esprit 2 Hunnkatt 7 (CH) Knýová Linda EX1 CACIB
218 NFO V / NFO f 24 SE*Tomtebackens Opp Amaryllis 2 Hunnkatt 7 (CH) Knýová Linda Abs
219 NFO V / NFO f 24 NO*Loza's Brianna 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Knýová Linda EX1 CAC BIV NOM
220 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Siri 2 Hunnkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP BIV NOM
220 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Siri 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5
221 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Sira 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
222 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Zeras Fia 2 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX2
223 NFO VI / NFO f 03 (N) Tingoskattens Ine 2 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
224 NFO VI / NFO g 09 24 NO*Zeras Janina 2 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
225 NFO VI / NFO d 03 23 S*Myselisia's Dagg 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC NOM
226 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Fiskerjenta's Blomst 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
227 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Migoto's Ellen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX2
228 NFO VI / NFO d 09 24 NO*Ignarikets Balder 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
229 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Tingoskattens Wivi 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
229 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Tingoskattens Wivi 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
230 NFO VI / NFO d 09 (N) Tingoskattens Xante 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
231 NFO VI / NFO f 09 22 S*Viento's Tequila Rose 2 Hunnkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
232 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Magnus Elias 2 Hannkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
233 NFO VI / NFO f 02 21 62 S*Poo Nai's AnnaBelle 2 Hunnkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan Abs
234 NFO VI / NFO f 03 24 S*Pysida's Zinnia 2 Hunnkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
235 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Fiskerjenta's Blåsippa 2 Hunnkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP BIV NOM
236 NFO VI / NFO f 09 24 SE*Entourage's Matilde 2 Hunnkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX2
237 NFO VII / NFO fs 24 S*Mustela's Aletheia 2 Hunnkatt 5 (IC) Kabina Martin Abs
238 NFO VII / NFO as 23 Onirick de L'Anse des Pins 2 Hannkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 No Cert
239 NFO VII / NFO ns 24 (N) Ravnklo's Dhyana 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
240 NFO VII / NFO fs 22 (N) Tingoskattens Wanda 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1 BIV
241 NFO VII / NFO ds S*Uncut Diamond Zoey 2 Hunnkatt 8 (PR) Kabina Martin EX1 CAPIB
242 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP
243 NFO VIII / NFO ds 09 24 (N) Tingoskattens Joppe 2 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
244 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX2
245 NFO VIII / NFO fs 09 22 S*Utblicken's Magic 2 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB BIV NOM
246 NFO VIII / NFO gs 09 23 NO*Huldrejenta's Villemo Bertine 2 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
247 NFO VIII / NFO ds 09 22 NO*Neverwoods Teferi 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
247 NFO VIII / NFO ds 09 22 NO*Neverwoods Teferi 2 Hannkatt 19 (Kull) Kabina Martin Beste kull
248 NFO VIII / NFO ns 09 24 NO*Revehiet Best-Boy 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX2
249 NFO VIII / NFO fs 03 22 Muffin's Coconut Cream 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX2
250 NFO VIII / NFO ds 03 22 NO*Neverwoods Kasmina 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 BIV NOM
251 NFO VIII / NFO ds 09 22 SE*Lisselbacks Jaxon 2 Hannkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
252 NFO VIII / NFO ds 03 23 SE*Jacama's Sol Skogsfru 2 Hunnkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM
253 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 1 (SC) Krogh Minna HP
254 NFO IX / NFO w 62 NO*Kerrs Pink's Fox Cherry 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX1 NOM
255 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 2 (SP) Krogh Minna HP NOM BIS
256 SIB I / SIB n 24 FI*Lumikissan Lumimies 2 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
257 SIB I / SIB n 24 SE*Edalunds Born to Raise Hell 2 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
258 SIB III / SIB n 24 Damman Amur Mika 2 Hannkatt 1 (SC) Hauge Aina HP BIV NOM BIS
259 SIB III / SIB n 24 S*Spinnsibbs Ottilija Timf 2 Hunnkatt 1 (SC) Hauge Aina HP NOM
260 SIB III / SIB ny 22 FI*Amurin Peleg 2 Hannkatt 7 (CH) Hauge Aina EX2
261 SIB III / SIB ny 24 Tinka Xan od Królowych*PL 2 Hunnkatt 7 (CH) Hauge Aina EX2
262 SIB III / SIB n 22 NO*Lindviksmoen Rocksteady BimKro 2 Hannkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX2
263 SIB III / SIB n 23 NO*Vinduskarmens Gnist 2 Hannkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC
263 SIB III / SIB n 23 NO*Vinduskarmens Gnist 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 9
264 SIB III / SIB n 24 (N) Majmel's Lykke 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX3
265 SIB III / SIB ny 24 NO*KeylaKatt Josie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC
265 SIB III / SIB ny 24 NO*KeylaKatt Josie 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
266 SIB III / SIB n 22 NO*Smaragd Hjerte Dolce Vita 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX4
267 SIB III / SIB n 24 NO*Tinaras Aruba 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX
268 SIB III / SIB n 22 NO*Vindbrest Gloria 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX2
269 SIB III / SIB n 22 (N) Nordskjæret's Figaro 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1
270 SIB III / SIB n 22 NO*Vinduskarmens Indy 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX3
271 SIB III / SIB n 24 SE*Edalunds Ram it down 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX2
272 SIB III / SIB n 24 NO*Lindviksmoen Maxima 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1 BIV
272 SIB III / SIB n 24 NO*Lindviksmoen Maxima 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 6
273 SIB III / SIB n 24 (N) Nordskjæret's Goliath Odyvich 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1
274 SIB III / SIB ny 22 NO*Dronningbergets Cute Chocolate 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX3
275 SIB III / SIB n 22 NO*KeylaKatt Maisie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX2
276 SIB III / SIB n 22 NO*KeylaKatt Mille 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1 BIV NOM
277 SIB III / SIB ny 24 NO*Grensedalen Orion 2 Hannkatt 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS BIV NOM
278 SIB III / SIB ny 22 (N) Nordskjæret's Weird Diamond Filosen 2 Hunnkatt 6 (IP) Hauge Aina EX1 CAGPIB
279 SIB III / SIB ny 24 S*AmiliiSibiri's Prinzessin Glorina 2 Hunnkatt 10 (KAS) Hauge Aina EX1 CAP NOM BIS
279 SIB III / SIB ny 24 S*AmiliiSibiri's Prinzessin Glorina 2 Hunnkatt 17a (Senior) Frithiof Jörgen 1 Beste senior
280 SIB III / SIB n 22 (N) Nordskjæret's Ginger Odynovna 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 8
281 SIB IV / SIB n 09 22 NO*Grensedalen Unique 2 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
282 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Edalunds Bomber 2 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
283 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Siberikos Ciara 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
284 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Nordskjæret's Donovan 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
285 SIB IV / SIB n 02 21 64 (N) Einhaugen's Tilde Sabine GeGedatter 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 BIV NOM
286 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Edalunds Painkiller 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX3
287 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Edalunds Turbo Lover 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX2
288 SIB IV / SIB ny 09 22 NO*Dronningbergets Calliga 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX2
289 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Lindviksmoen Pootchie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
290 SIB IV / SIB n 09 22 S*Klintgården's Pjotr Timf 2 Hannkatt 2 (SP) Jones Steven L. HP NOM
291 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Edalunds Elsie 2 Hunnkatt 2 (SP) Jones Steven L. HP NOM
292 SIB V / SIB f 24 NO*KeylaKatt Nala 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1 NOM
293 SIB VI / SIB fy 09 24 S*AmiliiSibiri's Valentina 2 Hunnkatt 1 (SC) Kabina Martin HP NOM
294 SIB VII / SIB ns 24 NO*Fredtun Arya 2 Hunnkatt 7 (CH) Knýová Linda EX1 CACIB
295 SIB VII / SIB ns 22 (N) CarilloCat Silver Sky 2 Hannkatt 9 (Åpen) Knýová Linda EX1 CAC
296 SIB VII / SIB ns 24 NO*Grensedalen Zizzi 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Knýová Linda EX1 BIV
296 SIB VII / SIB ns 24 NO*Grensedalen Zizzi 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
297 SIB VII / SIB ns 24 NO*Quettinger Wald Apollo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX1
298 SIB VII / SIB ns 24 NO*Quettinger Wald Amethyst 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda Abs
299 SIB VII / SIB fs 11 NO*Vinduskarmens Juni 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX1
300 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Kongskogens Fenrir 2 Hannkatt 5 (IC) Frithiof Jörgen Abs
301 SIB VIII / SIB ns 09 NO*Sunkisses Damien Darhk 2 Hannkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen Abs
302 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Lindviksmoen Caesars Palace 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen EX1 CAC BIV
303 SIB VIII / SIB gs 09 11 NO*Tangenpus Adorable Anastasia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen EX2
304 SIB VIII / SIB ns 09 NO*Tokleperlen Fleur Isabelle Delacour 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen EX3
305 SIB VIII / SIB fs 09 24 Issy Nas od Kròlowych 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Frithiof Jörgen EX1
306 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Myrbærhaugen's Baileys 2 Hannkatt 10 (KAS) Frithiof Jörgen EX1 CAP
307 SIB IX / SIB w 64 Mount Blanc Vistula*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC NOM
308 TUA VI / TUA f 09 S*Wi'nte Sams Désirée 2 Hunnkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
309 BEN NO*Bella Belissimo Aslan Qahlimi 3 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Nowak Robert Abs
310 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Cerná Petra HP NOM
310 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
311 BEN n 22 S*Leopardettes Firestarter 3 Hannkatt 3 (GIC) Cerná Petra EX1 No Cert
311 BEN n 22 S*Leopardettes Firestarter 3 Hannkatt 17a (Senior) Nowak Robert 2
312 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS BIV NOM BIS
312 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
313 BEN n 24 NO*Majormoen's Maui 3 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
314 BEN n 24 Malek Angel Felis*CZ 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1
315 BEN n 24 (N) Kelam's Gucci Girl 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1
316 BEN n 24 NO*Majormoen's Bazir 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 NOM BIS
317 BEN n 24 NO*Nuria's Ziggy Stardust 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX2
318 BEN n 24 NO*Snow Spots Cheyenne 3 Hunnkatt 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
318 BEN n 24 NO*Snow Spots Cheyenne 3 Hunnkatt 17a (Senior) Nowak Robert 3
319 BEN n 22 32 BastetExotics Lily Angel 3 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. Abs
320 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 1 (SC) Cerná Petra HP
321 BEN n 22 33 NO*Nuria's Zweet Dreams 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Cerná Petra EX1
321 BEN n 22 33 NO*Nuria's Zweet Dreams 3 Hannkatt 19 (Kull) Wilczek Anna Kull nr 2
322 BEN n 24 32 NO*Nuria's Zelda The Warrior 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Nowak Robert EX1
323 BEN n 24 32 Laskalinas William Lando 3 Hannkatt 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP
324 BEN n 24 33 Arcticbengals White Secret 3 Hunnkatt 6 (IP) Nowak Robert EX1 CAGPIB NOM
325 BLH f Linden's Lovely Surprise 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Cerná Petra EX1
326 BLH j SE*Mina Mirakel's Moira 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Nowak Robert EX1 NOM
327 BSH n S*Svansviftarns Victorius 3 Hannkatt 4 (GIP) Nowak Robert EX1 CAPS
328 BSH a Lewis v h Kieksenhof 3 Hannkatt 9 (Åpen) Knýová Linda EX1 CAC
329 BSH a ES*Canción de Cuna (III) Ultramarina 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Knýová Linda EX2
330 BSH a NO*Mimmi's Katteri Rosa 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Knýová Linda EX1 BIV NOM BIS
331 BSH a NO*Mimmi's Katteri Roxy 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Knýová Linda EX3
332 BSH b NO*Aalta Nor Shamina 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
333 BSH c Apollo Wonderpurr, CZ 3 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB NOM
334 BSH a 24 Björnligans Vimsige Vilmer 3 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. Abs
335 BSH ns 11 Silver Enya Kafidim 3 Hunnkatt 1 (SC) Nowak Robert Abs
336 BSH ns 11 Roserita Silver Melchior 3 Hannkatt 7 (CH) Nowak Robert EX1 CACIB
337 BSH ns 22 64 (N) Cavallino's Argenta Lana 3 Hunnkatt 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB BIV NOM
338 BSH ns 22 64 (N) Cavallino's Argento Leonardo 3 Hannkatt 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB
339 BSH ns 22 64 Schibboleth Silver Zafira 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Cerná Petra EX1 CAC
340 BSH ns 22 64 (N) Cavallino's Argento Mariella 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Cerná Petra EX1 NOM
341 BSH ns 22 64 NO*Heartvik Alizia 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Cerná Petra EX1 BIV NOM
342 BSH ns 22 64 NO*Heartvik Azalia 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Cerná Petra EX2
343 BSH ns 22 64 NO*Heartvik Alizza 3 Hunnkatt 19 (Kull) Wilczek Anna Beste kull
344 BSH ny 11 Golden Thanika Kafidim 3 Hunnkatt 2 (SP) Jones Steven L. HP NOM
345 BSH ay 25 NO*Golden Poem Gianni 3 Hannkatt 5 (IC) Jones Steven L. Utgår
346 BSH d 02 62 Rebeca Alsyra Per-Lu-So*CZ 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM
347 BSH g 33 NO*Daisy club Celine 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 NOM
348 BSH j 33 Kruzinkal Cathinka 3 Hunnkatt 17a (Senior) Nowak Robert 1 BIS Beste senior
348 BSH j 33 Kruzinkal Cathinka 3 Hunnkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM
349 BUR n Lerandel Young Zorro 3 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
350 BUR n Elvis av Simonstad (N) 3 Hannkatt 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS
350 BUR n Elvis av Simonstad (N) 3 Hannkatt 17a (Senior) Nowak Robert 1
351 BUR n Katalin Eva Nala Altana 3 Hunnkatt 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
351 BUR n Katalin Eva Nala Altana 3 Hunnkatt 17a (Senior) Nowak Robert 2
352 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Jones Steven L. HP
353 BUR j Myricaz MiniMee 3 Hunnkatt 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP NOM
354 KBL I / KBL n 22 Skazka from Amber House 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1
355 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Alenushka 3 Hunnkatt 2 (SP) Sjöbom Glenn HP NOM BIS
356 KBL I / KBL n Malenkaya Rozinka av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
357 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 1 (SC) Cerná Petra Abs
358 KBL II / KBL ns 09 22 DK Silky Catz Flora Danica 3 Hunnkatt 3 (GIC) Cerná Petra EX1 CACS
359 KBL IV / KBL d 03 22 DK*Silky Catz Captain America 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Nowak Robert EX1
360 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Sjöbom Glenn HP BIV NOM BIS
361 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Sjöbom Glenn HP
361 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Knýová Linda 1 Beste veteran
362 KOR (N) Ayram Iris 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 NOM
363 KOR S*Högaforsen's Kaare 3 Hannkatt 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP NOM
364 KOR S*Högaforsen's Silver Fang 3 Hannkatt 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX2
365 MAU ns NO*Gooseberry Fantasea 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Nowak Robert EX1
366 MAU ns NO*Gooseberry L's Loco Motive 3 Hannkatt 6 (IP) Nowak Robert EX1 CAGPIB NOM
367 MAU ns 24 NO*Gooseberry Neon & On & On 3 Hannkatt 2 (SP) Cerná Petra HP
368 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 8 (PR) Cerná Petra EX1 CAPIB NOM BIS
369 MAU ns 24 NO*Gooseberry Give Me Goosebumps 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
370 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Angel of Harlem 3 Hunnkatt 1 (SC) Cerná Petra HP
370 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Angel of Harlem 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
371 OCI b 24 NO*Spotted Warrior Starscream 3 Hunnkatt 3 (GIC) Cerná Petra EX1 CACS BIV
372 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Blaze of Glory 3 Hunnkatt 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB
373 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Heart to heart 3 Hunnkatt 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP
374 OCI c 24 NO*Bakste Pus Darwin 3 Hannkatt 5 (IC) Nowak Robert Abs
375 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 1 (SC) Knýová Linda HP NOM
376 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Kicking Pidgeons 3 Hunnkatt 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
377 OCI bs 24 S*Hot Country's Frostrose 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. Abs
378 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 1 (SC) Sjöbom Glenn HP BIV
378 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
379 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
379 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5
380 SRL I / SRL n NO*Chibinichi Lucas 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1
381 SRL III / SRL d NO*Majavi Brandon 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Cerná Petra Abs
382 SRL III / SRL ds 11 Shailo of Zanana 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Cerná Petra EX1
383 SRL VIII / SRL n 03 33 Quizzicurl Rambouillet 3 Hannkatt 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB NOM
384 SRS ds 24 NO*Chibinichi Fontex 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Nowak Robert EX1
385 ABY n (N) Tejas Glenn 4 Hannkatt 1 (SC) Shchukin Alexey HP BIV
386 ABY n S*Cat Claw's Master-Piece 4 Hannkatt 5 (IC) Shchukin Alexey Abs
388 ABY n Ngorongoro af Khartoum 4 Hannkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
389 ABY n (N) Mayas Pride Qiri 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
390 ABY n NO*Ojas India 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM
391 ABY n (N) Tejas Gent 4 Hannkatt 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
392 ABY n (N) Tejas Ilya 4 Hannkatt 8 (PR) Shchukin Alexey EX1 CAPIB
393 ABY n Thamos Timbuktu 4 Hannkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 1
394 ABY n Ingave's Nadina 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Hauge Aina Abs
395 ABY a Ingave's Athene 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Nowak Robert Abs
396 ABY a (N) Tejas Livio 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Nowak Robert EX1 NOM
397 ABY a (N) Tejas Liona 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Nowak Robert EX1
398 ABY o (N) Mayas Pride Ravn 4 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
399 ABY o (N) Tejas Jelena 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
399 ABY o (N) Tejas Jelena 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
400 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 2 (SP) Shchukin Alexey HP
400 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 17a (Senior) Kabina Martin 1
400 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
401 ABY p Ingave's Winnie 4 Hunnkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS NOM BIS
402 ABY p Tallullah av Revebo (N) 4 Hunnkatt 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB
403 CRX IV / CRX h 09 24 SE*Nulli Secundus Berenike 4 Hunnkatt 3 (GIC) Nowak Robert EX1 CACS
404 CRX VI / CRX ns 01 21 64 SE*Arextocats Selina Kyle 4 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
405 CRX VI / CRX n 09 24 S*Dollemina's Lucky Luke 4 Hannkatt 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
406 CRX IX / CRX w 62 SE*Nulli Secundus Constantin Rex 4 Hannkatt 6 (IP) Hauge Aina EX1 CAGPIB
407 DRX III / DRX g 24 (N) Diamond Heart's Jacklin 4 Hunnkatt 4 (GIP) Nowak Robert EX1 CAPS NOM
408 DRX IV / DRX f 03 Xandra Kardiá av Jamas (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Nowak Robert EX1 NOM
409 DRX V / DRX n 23 S*Fiddlestix Elijah 4 Hannkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS BIV NOM BIS
410 DRX V / DRX n 22 NO*Lindormens Ilia 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
411 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod 2S9 Nona 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
412 DRX VII / DRX n 21 33 (N) Diamond Heart's Odin 4 Hannkatt 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB
413 OSH a S*Moramyran's Maximus 4 Hannkatt 5 (IC) Shchukin Alexey Abs
414 OSH b S*Jean Dark Abra Kadrabra 4 Hannkatt 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS NOM
415 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS NOM BIS
416 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS
416 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
417 OSH n 22 Isis Angel Felis*CZ 4 Hunnkatt 5 (IC) Nowak Robert Utgår DISQ
418 OSH n 24 HU*Okonor Ludas Matyi 4 Hannkatt 9 (Åpen) Nowak Robert EX1 CAC
419 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 1 (SC) Shchukin Alexey HP
420 OSH b 22 Katzwijm's Twix 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1
421 OSH f 22 Agatha Christie Chrysolite 4 Hunnkatt 7 (CH) Hauge Aina Abs
422 OSH b 03 24 Fleas Witherspoon Yeswecat 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1 NOM BIS
423 PEB I / PEB w 63 Nevagrace Michelle 4 Hunnkatt 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB NOM
424 RUS (N) Little Merlin's Amanda 4 Hunnkatt 17a (Senior) Kabina Martin Abs
424 RUS (N) Little Merlin's Amanda 4 Hunnkatt 1 (SC) Shchukin Alexey Abs
425 RUS NO*John d'Angelo Blue Baloo Bobrov 4 Hannkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
426 RUS S*Wildtbergs Venus Verus 4 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey Abs
427 RUS S*Wildtbergs Marielle Slo:sa 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC BIV
428 RUS S*Wildtbergs Julian 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
429 RUS S*Wildtbergs Elina Slo:sa 4 Hunnkatt 8 (PR) Shchukin Alexey Abs
430 RUS S*Wildtbergs John Bobrow 4 Hannkatt 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
432 SIA h NO*Zamaradi Caja 4 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB NOM
433 SIA n 21 FI*Triangle Chico 4 Hannkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC NOM
434 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 2 (SP) Shchukin Alexey HP NOM
435 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 3 (GIC) Nowak Robert EX1 CACS BIV NOM
436 SOM n Zorro av Rubicon 4 Hannkatt 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
437 SOM n (N) Arclight's Daniyah 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Nowak Robert EX1
438 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 4 (GIP) Nowak Robert EX1 CAPS BIV NOM BIS
438 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
439 SOM n NO*Stalderkattens Cash a Million 4 Hannkatt 6 (IP) Nowak Robert EX1 CAGPIB
440 SOM n (N) Arclight's Ahanou 4 Hannkatt 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP
441 SOM a Wendy Mi Amore av Revebo (N) 4 Hunnkatt 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB
442 SOM o (N) Kiachero Ziro Zorroto 4 Hannkatt 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB
443 SOM o S*Catnip's Yungmaid Yasmin 4 Hunnkatt 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB
444 SPH I / SPH a SE*Naked Magic Emerald 4 Hannkatt 8 (PR) Shchukin Alexey Abs
445 HCL Missy Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edvardsen Geir Johan 1 NOM BIS
446 HCL Hermine Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edvardsen Geir Johan 3
447 HCL Tiril Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edvardsen Geir Johan 4
447 HCL Tiril Huskatter Hunnkatt 17a (Senior) Wilczek Anna 4
448 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edvardsen Geir Johan 2
448 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Frithiof Jörgen 1 Beste veteran
449 HCL Diesel Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Krogh Minna 1 NOM
450 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Knýová Linda 3
451 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Wilczek Anna 2
451 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Knýová Linda 4
452 HCS Muffin Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Nowak Robert 1 NOM BIS
453 HCS Vaiana Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Nowak Robert Abs
454 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Nowak Robert 3
454 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 17a (Senior) Wilczek Anna 3
455 HCS Blue Bell 3. av Opelandshaugen Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Knýová Linda 1 NOM
456 HCS Stefan Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Wilczek Anna 1
456 HCS Stefan Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Knýová Linda 2
457 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Nowak Robert 2
506 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Bjuran Karina PER d, PER f 02 21 62, PER f 21 33, PER n, RAG n 03, SBI a, SBI a 21, SBI e, VETB 2 31
Cerná Petra BEN n 22, BEN n 22 33, BLH f, BSH ns 22 64, BUR j, KBL II, MAU ns 24, OCI b 24, SRL III 22
Edvardsen Geir Johan MCO VII, NFO VI, HCL 40
Frithiof Jörgen MCO II, MCO III, NEM II, NFO IV, SIB VIII, VETA 2, VETB Huskatter 40
Hauge Aina RAG a 03, RAG n 03, SBI f 21, MCO IX, SIB III, ABY p, CRX IX, DRX VII, OSH b, OSH b 03 24, OSH f 22, OSH j, SIA n 21, SOM a, SOM o, VETB 4 43
Jones Steven L. MCO VI, SIB I, SIB IV, SIB IX, BEN n 22 32, BSH a 24, BSH ay 11, BSH b, BSH c, BSH d 02 62, BSH g 33, BSH j 33, BSH ny 11, BUR b, OCI bs 24, VETB 1 40
Kabina Martin EXO fs, EXO n, PER a 03, PER f, PER g 03, PER w 62, RAG a 03, SBI e 21, MCO VIII, NFO I, NFO II, NFO VII, NFO VIII, SIB V, SIB VI, TUA VI, VETA 4 44
Knýová Linda MCO VIII, NEM I, NFO V, SIB VII, BSH a, OCI o 24, HCS, VETB 3 43
Krogh Minna EXO fs 24 62, EXO n 22, EXO n 24, PER d 03 22, PER d 21 33, PER e, PER f 22, PER g, PER n 01 62, PER n 22, PER n 33, PER ns 11, PER ns 12, RAG a 04, RAG b 04, RAG n 03 21, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI d, SBI d 21, SBI n, MCO I, MCO IV, NFO IX, HCL, VETA 1 42
Nowak Robert BEN, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BLH j, BSH n, BSH ns 11, KBL IV, MAU ns, OCI c 24, SRL VIII, SRS ds 24, ABY a, CRX IV, DRX III, DRX IV, OSH n 22, OSH n 24, PEB I, SOM n, HCS, VETA 3 38
Shchukin Alexey ABY n, ABY o, CRX VI, DRX V, OSH a, OSH b 22, OSH f, RUS, SIA h, SIA o 21, SPH I 29
Sjöbom Glenn BEN n 24, BUR n, KBL I, KOR, SRL I 21
Utenfor Bedømmelse NFO VII (13c), SIB IV (13c), MCO VI (13c), MCO VII (13c), PER n, PER n 22, RAG a 03, RAG n, RAG n 03, RAG n 03 21, SBI e, SBI e 21, MCO V, MCO VIII, NFO IV, NFO VI, SIB III, SIB VII, BEN n 22, BEN n 24, MAU ns 24, OCI b 24, SRL I, ABY o, OSH j, RUS, SOM n 39
Wilczek Anna PER e 02 62, PER f 02 62, PER g 02 62, RAG n, SBI b, SBI c, SBI f, SBI f 21, SBI g, SBI h, SBI n 21, TUV g 61-63, TUV n 61-63, MCO V, NFO III, NFO VIII, BEN n 22 33, BSH ns 22 64, VETA Huskatter 42
14 dommere