Min katt
Adelkattens juleshow søndag 01.12.2019
Arrangørklubb Adelkatten
Starter 01.12.2019 Slutter 01.12.2019
Påmelding starter 01.09.2019 Påmelding lukkes 10.11.2019
Åpent for publikum fra 00:00 Åpent for publikum til 00:00
Veterinærsjekk starter 00:00 Veterinærsjekk slutter 00:00
Bedømmelse starter 00:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 550   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost agber@online.no
Sted Letohallen, Dal
Funksjonærer
Tilleggsinfo Du må gjerne ta med eget bur, men husk at minstemålene oppgitt i Utstillingsreglementet må følges. Vi setter opp bord til å ha buret på.
Du må også huske å krysse av for "har med eget bur" på påmeldingsskjemet.

Ønske om burplassering (ved siden av x og lignende) sendes på mail til agber@online.no
Skal du ha med selskapskatt, må du sende mail til agber@online.no. Kun 1 selskpskatt pr utstiller. En selskapskatt skal dele bur med en annen påmeldt katt. Den får IKKE eget bur. Den skal også gjennom veterinærkontrollen som alle de andre kattene.

Melder du på til Avl, skal avlskatter som ikke er påmeldt i vanlig klasse, være til stede i bur på utstillingen. Den skal også gjennom veterinærkontrollen.

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 125 113 0 0 12
2 225 210 0 0 15
3 95 84 0 0 11
4 60 56 0 0 4
Huskatter 17 17 0 0 0
Totalt 522 480 0 0 42

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n (N) Almodovar Tiger Woods 1 Hannkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB NOM BIS
2 EXO fs (N) Almodovar Fairytale 1 Hunnkatt 2 (SP) Krogh Minna HP NOM BIS
2 EXO fs (N) Almodovar Fairytale 1 Hunnkatt 17a (Senior) Shchukin Alexey 1 BIS Beste senior
3 EXO n 22 NO*L'Arnestad's Ronaldo 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
4 EXO n 24 Anitwas Spritzee 1 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
5 EXO e 22 N'Hemingway D'Eden Lover 1 Hannkatt 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
6 EXO fs 24 62 (N) Almodovar Tornerose 1 Hunnkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
7 PER w 62 S*Scarlet's Davidoff 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
8 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
8 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 17a (Senior) Shchukin Alexey 2 Senior nr 2
9 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP BIV NOM BIS
9 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse 1 Beste Avlshann kategori 1
10 PER n (N) Opheim Solvei Adriana 1 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
11 PER n (N) Lea Blue Storm 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
11 PER n (N) Lea Blue Storm 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5 oppdrett
12 PER n (N) Sécurité Montifaud Noir 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
13 PER n (N) Sécurité Melanie 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
14 PER n (N) Bombalurina's Black Pearl 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
15 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP
16 PER d (N) Opheim Ottavia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
17 PER d (N) Bombalurina's John Mcenroe 1 Hannkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan Abs
17 PER d (N) Bombalurina's John Mcenroe 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3 oppdrett
18 PER e (N) Du Monet Oh My Gosh ! 1 Hannkatt 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM
19 PER f (N) Stargate's Phoibe 1 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
20 PER f NO*L'Arnestad's NusseSusse 1 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
21 PER f (N) Bombalurina's Tortellini 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM
22 PER f (N) Opheim Mai 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX2
23 PER g S*Scarlet's Coco Chanel 1 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB NOM
24 PER n 22 IT*Dalidà Del Falco d'Oro 1 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
25 PER n 22 NO*L'Arnestad's Rambo 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM BIS
25 PER n 22 NO*L'Arnestad's Rambo 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 1 Beste oppdrett kategori 1
26 PER n 22 (N) Vogata Simba 1 Hannkatt 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
27 PER e 22 (N) Vogata Kristoffer Robin 1 Hannkatt 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS NOM
28 PER f 22 (N) Stargate's Phedra 1 Hunnkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS NOM
29 PER ns 11 (N) Lea Blue Yatzy 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
30 PER ns 12 (N) Lea Blue Timber 1 Hannkatt 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB
31 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 2 (SP) Hauge Aina HP
31 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 17b (Veteran) Sjöbom Glenn 1
32 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn Abs
33 PER a 03 (N) Bombalurina's Bohemian Rhapsody 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
34 PER a 03 (N) Bombalurina's Blueberry Cupcake 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
35 PER f 02 62 (N) Lord Bute's Macarena My Love 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina Abs
36 PER f 03 Midsummer Sun av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
37 PER g 02 62 Lille Fame av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1 NOM
38 PER g 03 (N) Lord Bute's Lay All Your Love On Me 1 Hunnkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn Abs
39 PER g 03 (N) Bombalurina's Juni 1 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB NOM
40 PER g 03 Nicoline av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 NOM BIS
41 PER d 03 22 BR*Lotie Lionel Luthor 1 Hannkatt 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB NOM
42 PER d 21 33 (N) Purrbox Ztardust NFS 1 Hunnkatt 3 (GIC) Hauge Aina Abs
42 PER d 21 33 (N) Purrbox Ztardust NFS 1 Hunnkatt 17a (Senior) Shchukin Alexey Abs
43 PER f 21 33 St.Jude Chloe of Purrboxes 1 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
44 RAG n Braya Miss Mary Goodnight 1 Hunnkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB NOM
44 RAG n Braya Miss Mary Goodnight 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 oppdrett
45 RAG n Braya Supernova Osiris 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
46 RAG a S*Mariamores LÎsle de rêves 1 Hunnkatt 5 (IC) Hauge Aina Abs
47 RAG n 03 NO*Fagerlis Storm 1 Hannkatt 5 (IC) Krogh Minna EX2
48 RAG n 03 Hugo Azure Eyes*PL 1 Hannkatt 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB NOM
49 RAG n 03 SE*Birmatösen's Maia 1 Hunnkatt 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
50 RAG n 03 NO*Elins Diamanter Quidam 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Krogh Minna EX1
51 RAG n 03 NO*Skarven Audhumbla 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Krogh Minna EX1 NOM
52 RAG n 03 NO*Elins Diamanter Storm 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX2
53 RAG n 03 S*Asterion's In My Dreams 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX1
54 RAG n 03 (N) Diadem's Paztelle Doll 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX1 BIV
55 RAG n 03 NO*Bettmo's Greate Rachel 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna Abs
56 RAG n 03 DK Nordhaven's O'Malley 1 Hannkatt 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP NOM
56 RAG n 03 DK Nordhaven's O'Malley 1 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse
57 RAG n 03 (N) Amasing Star's Hermes of Malibu 1 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Utenfor Bedømmelse selskapskatt
58 RAG n 04 (N) Happy Pops Vitani 1 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
59 RAG n 04 Braya Halo Olivina 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 NOM
60 RAG a 03 NO*Fagerlis Arete 1 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
61 RAG a 03 S*Sun Hill Doll's Eleganta Elsie 1 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan Abs
62 RAG a 03 NO*Bettmo's Beautiful Mette 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
63 RAG a 03 NO*Fagerlis Jasmine 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC BIV NOM
64 RAG a 03 NO*Bettmo's Greate Chandler Eros 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan Abs
65 RAG a 03 NO*Glassrosens Demeter 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX2
66 RAG a 03 NO*Skarven Bestla 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
67 RAG a 04 NO*Skarven Cuda 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1
68 RAG n 04 21 S*Sun Hill Doll's HeartbreakingHampus 1 Hannkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn Abs
69 SBI n (N) Prekestolen's Sokrates 1 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
70 SBI n (N) Prekestolen's Umbro 1 Hannkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan Abs
71 SBI n NO*Stalderkattens Niccoline 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC BIV
72 SBI n (N) Arclight's Obelix 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
73 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Edvardsen Geir Johan HP NOM
73 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Sjöbom Glenn 1 BIS Beste veteran
74 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
75 SBI b S*White Treasure's Velvet Lilly 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Krogh Minna EX1 CAC
76 SBI b DK*Liljebacken Sweet Unique La Cocette 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Krogh Minna EX1 BIV
77 SBI b Yin von Oldima 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Krogh Minna EX2
78 SBI b DK*Oddenvejen's Tallulah B. 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna Abs
79 SBI c DK*Liljebacken Sweet Never Let You Go 1 Hunnkatt 1 (SC) Jones Steven L. HP
80 SBI c NO*Zaphirpusen Zalto 1 Hannkatt 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
81 SBI d NO*Stalderkattens Olivia 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM
82 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 2 (SP) Edvardsen Geir Johan HP
82 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4 oppdrett
83 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 1 (SC) Krogh Minna HP
84 SBI f (N) Prekestolen's Filippa Queen 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX1
85 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
86 SBI g NO*Citrus Angel Heart 1 Hunnkatt 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM
86 SBI g NO*Citrus Angel Heart 1 Hunnkatt 17a (Senior) Shchukin Alexey 3 Senior nr 3
87 SBI h Edna av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
88 SBI n 21 IT*De Beers del Sacro & Profano 1 Hannkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB NOM
89 SBI n 21 (N) Eikerskogens Just go with it 1 Hunnkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
90 SBI a 21 (N) Eikerskogens Alice in Wonderland 1 Hunnkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
91 SBI c 21 S*White Treasure's Yust a Yewel 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX1 NOM
92 SBI d 21 NO*Cathabar's Linus 1 Hannkatt 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP NOM
93 SBI e 21 White Wolf vom Blütengarten*A 1 Hannkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
93 SBI e 21 White Wolf vom Blütengarten*A 1 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse 2 Avlshann
94 SBI e 21 NO*Stalderkattens Odessa 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
95 SBI f 21 NO*Stalderkattens Penny 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1
95 SBI f 21 NO*Stalderkattens Penny 1 Hunnkatt 19 (Kull) Jones Steven L. Beste kull kategori 1
96 MCO I / MCO n NO*SaucerfulSecret Alfred Cat 2 Hannkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
97 MCO I / MCO a NO*Lythrum Piccolo 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
98 MCO II / MCO n 09 NO*Royal Raccoon's Tiara Saabrina 2 Hunnkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS BIV
99 MCO II / MCO a 09 NO*Lythrum Ollivander 2 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
100 MCO II / MCO n 09 NO*Gracefulness Adoncia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
101 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Maya Mi 2 Hunnkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP BIV NOM
102 MCO III / MCO n 22 NO*Brookvalleys Dancing Queen 2 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
104 MCO III / MCO n 22 DK*Lyngkatten's Gravity 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
105 MCO III / MCO n 23 Glamour Next Level*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
106 MCO III / MCO n 22 NO*Narumskogens Eros 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX2
107 MCO III / MCO n 22 Opium SilLynx 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 BIV
108 MCO III / MCO a 22 NO*Gracefulness Azul 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM
109 MCO III / MCO n 22 (N) Cascada's Iona 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna Abs
110 MCO III / MCO n 22 Lynx Lynx Frodo 2 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM
111 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Mydele's Erik 2 Hannkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB BIV NOM
112 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Nordic Lynx's Lambohrgini 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1
113 MCO IV / MCO n 09 24 NO*Fenriskatten Diablo 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX2
114 MCO IV / MCO n 03 22 NO*Fenriskatten Tyrael 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX3
115 MCO IV / MCO n 03 22 NO*Never Naked Stole The Show 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
116 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Royal Raccoon's Lilo Ambrosia 2 Hunnkatt 2 (SP) Edström Michael HP NOM
117 MCO IV / MCO a 09 23 ES*Benidorm Esteban 2 Hannkatt 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
118 MCO V / MCO f 22 (N) HeLo's Farm Olea 2 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
119 MCO V / MCO f 22 (N) Nordic Lynx's Good Girl 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
120 MCO V / MCO f NO*Never Naked Sol Sàga 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX2
121 MCO V / MCO f NO*Nordic Leon's Jessie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM
122 MCO V / MCO f 22 (N) Nordic Lynx's Masterpiece 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
123 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Stormjegerens Khal Drogo 2 Hannkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS
124 MCO VI / MCO d 03 22 Maine Valentino av Persicum 2 Hannkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX2
125 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Merridancers Fenrir 2 Hannkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB
126 MCO VI / MCO d 09 22 NO*Vaiana's Bagheera 2 Hannkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina Abs
127 MCO VI / MCO f 03 BR*Triunfo Octavia Blake 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC BIV
128 MCO VI / MCO f 09 Nygardshaug Olympias Queen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina 1 utenfor konkurranse
129 MCO VI / MCO f 09 22 SE*Mo'Ce'Es' Cat's Irma 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina Abs
130 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Narumskogens Drogo Jr. 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1 BIV
131 MCO VI / MCO f 03 24 NO*Fenriskatten Adria 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1
132 MCO VI / MCO f 09 (N) Merridancers Amy Winehouse 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
133 MCO VI / MCO d 03 23 SE*Coltish Millie Vanillie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX2
134 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Bjuran Karina HP
135 MCO VII / MCO es 22 (N) Nordic Lynx's Incanto 2 Hannkatt 5 (IC) Frithiof Jörgen Abs
136 MCO VII / MCO ds 22 NO*Lythrum Oliver 2 Hannkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen EX1 CAC
137 MCO VII / MCO ns 22 NO*Silkepoter Balder 2 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey Abs
138 MCO VII / MCO ns 22 NO*Wonderbar Dusty 2 Hannkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen Abs
139 MCO VII / MCO es 22 (N) Noja's Vaiana 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen EX2
140 MCO VII / MCO ns 22 Jessica NoBabyGlare*RU 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen EX3
141 MCO VII / MCO ns 23 NO*Nordic Leon's Dixie Chick 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen EX1 CAC BIV
142 MCO VII / MCO ns NO*Steiro's Anastasia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen Abs
143 MCO VII / MCO as NO*Sula's Stjerne Amina Queen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen Abs
144 MCO VII / MCO ns 22 (N) Endless Fabiano 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Frithiof Jörgen Abs
145 MCO VII / MCO ds 11 NO*Lady Sansa's Jamie Outlander 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Frithiof Jörgen EX1 BIV
146 MCO VII / MCO ds (N) Endless Hera 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Frithiof Jörgen Abs
147 MCO VII / MCO ns 23 NO*Silvervalley Bliss 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Frithiof Jörgen EX1
148 MCO VII / MCO ns 22 NO*Brookvalleys Alfonso 2 Hannkatt 6 (IP) Frithiof Jörgen EX1 CAGPIB
149 MCO VIII / MCO ns 03 (N) Spellbound's Weisor 2 Hannkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS BIV NOM
149 MCO VIII / MCO ns 03 (N) Spellbound's Weisor 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse 1 Beste avlshann kategori 2
150 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX2
151 MCO VIII / MCO as 09 22 (N) Noja's Maui 2 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX2
152 MCO VIII / MCO ns 09 (N) Spellbound's Viljar 2 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
153 MCO VIII / MCO fs 03 (N) Spellbound's Annie Oakley 2 Hunnkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB NOM
153 MCO VIII / MCO ns 09 (N) Spellbound's Annie Oakley 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5 oppdrett
154 MCO VIII / MCO fs 09 24 S*Lindevoll's J-Lille P 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey Abs
155 MCO VIII / MCO ns 09 Mozart Akella Leader 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM
156 MCO VIII / MCO ns 09 23 NO*Grindekatten Bellino 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX2
157 MCO VIII / MCO ns 09 (N) Spellbound's Daredevil 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey Abs
158 MCO VIII / MCO ds 09 22 HU*Diamond Star Quick Step 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX2
159 MCO VIII / MCO ns 09 NO*Never Naked Seiko 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 NOM
160 MCO VIII / MCO fs 03 22 (N) Spellbound's Duchess 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX3
161 MCO VIII / MCO fs 03 22 (N) Spellbound's Ellie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX2
162 MCO VIII / MCO fs 09 NO*Never Naked Triwa 2 Hunnkatt 19 (Kull) Knýová Linda Abs
162 MCO VIII / MCO fs 09 NO*Never Naked Triwa 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
162 MCO VIII / MCO fs 09 NO*Never Naked Triwa 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 8 oppdrett
163 MCO VIII / MCO fs 09 24 S*Lindevoll's Barbara 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey Abs
164 MCO VIII / MCO ds 09 11 Afelio Karma 2 Hannkatt 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS NOM
165 MCO IX / MCO w 63 BR*Triunfo Lacoste 2 Hannkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB NOM
166 MCO IX / MCO w 63 NO*Iståke Izora 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina Abs
167 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Fiona Fortuna 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1
168 MCO IX / MCO w 62 NO*Ejsten Frozen Queen 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 BIV NOM
169 NEM I / NEM a NO*Blue Stella Scorpius 2 Hannkatt 1 (SC) Edström Michael HP
170 NEM I / NEM as 21 Zahar of White Frost 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
171 NEM I / NEM a 21 NO*Anjas Beloved Fillipha 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1 BIV
172 NEM I / NEM n 21 Hiro z Kociego Domu*PL 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
173 NEM I / NEM a 21 NO*av Agnesborg Magussi 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX2
174 NEM II / NEM n 03 21 Watson Vizantiysky Podarok 2 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna Abs
175 NEM II / NEM n 09 21 Imageblaze Jordane 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
176 NFO I / NFO n NO*Trollkremens Eyolf 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
177 NFO I / NFO n (N) Konnerudpusen's Frøya 2 Hunnkatt 2 (SP) Wilczek Anna HP
177 NFO I / NFO n (N) Konnerudpusen's Frøya 2 Hunnkatt 17a (Senior) Sjöbom Glenn 2 Senior nr 2
178 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Zorro 2 Hannkatt 5 (IC) Frithiof Jörgen EX1 CAGCIB BIV
179 NFO II / NFO n 09 (N) Vargskogens Ramoja 2 Hunnkatt 5 (IC) Frithiof Jörgen Abs
180 NFO II / NFO a 09 NO*Kerrs Pink's Elena 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen EX2
181 NFO II / NFO n 09 NO*Memoja's Jocelyn Flores 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Frithiof Jörgen EX1 CAC
182 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Fia Zarine 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Frithiof Jörgen EX1 NOM
183 NFO II / NFO n 09 (N) Ravnklo's Georges 2 Hannkatt 2 (SP) Frithiof Jörgen HP
184 NFO II / NFO n 09 (N) Tingoskattens Faxe 2 Hannkatt 6 (IP) Frithiof Jörgen EX1 CAGPIB NOM
185 NFO III / NFO n 22 (N) Tingoskattens Storm 2 Hannkatt 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB NOM
186 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 2 (SP) Krogh Minna HP NOM
187 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tingoskattens Fluffy 2 Hunnkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM
188 NFO IV / NFO n 09 24 S*Little L's Kilimanjaro 2 Hannkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB BIV
189 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Tingoskattens Ynde 2 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
190 NFO IV / NFO n 03 24 NO*Zeras Newton 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael Abs
191 NFO IV / NFO a 09 24 NO*Memoja's Moonlight 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX2
192 NFO IV / NFO n 09 22 S*Mustela's Madicken 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
193 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Ignarikets Bror 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX2
194 NFO IV / NFO n 09 22 S*Dalkullans O'boy 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX3
195 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's FIFA 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1 NOM
196 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Valhaugen's Sigyn 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1
197 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Neverwoods Ashiok 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
198 NFO IV / NFO n 09 22 Ornette Coleman av Moltemyr (N) 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael Abs
199 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
199 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 17b (Veteran) Sjöbom Glenn 1 BIS Beste veteran
200 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Neverwoods Daretti 2 Hannkatt 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
201 NFO IV / NFO n 03 24 NO*Neverwoods Garruk Wildspeaker 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 oppdrett
202 NFO V / NFO e 24 S*Mustela's Asterion 2 Hannkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS BIV
203 NFO V / NFO g 24 SE*Lisselbacks Britney 2 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
204 NFO V / NFO g 24 S*Mustela's Athena 2 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
205 NFO V / NFO d 24 S*Mustela's Esprit 2 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX2
206 NFO V / NFO f 24 SE*Tomtebackens Opp Amaryllis 2 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX2
207 NFO V / NFO f 24 NO*Loza's Brianna 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
208 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Siri 2 Hunnkatt 1 (SC) Bjuran Karina HP
208 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Siri 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 6 oppdrett
209 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Sira 2 Hunnkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS
210 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Zeras Fia 2 Hunnkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB NOM
211 NFO VI / NFO g 09 24 NO*Zeras Janina 2 Hunnkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX2
212 NFO VI / NFO d 03 23 S*Myselisia's Dagg 2 Hannkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
213 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Fiskerjenta's Blomst 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
214 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Migoto's Ellen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina Abs
215 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Tingoskattens Wivi 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1 BIV NOM BIS
215 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Tingoskattens Wivi 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 1 Beste oppdrett kategori 2
216 NFO VI / NFO d 09 (N) Tingoskattens Xante 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
217 NFO VI / NFO f 09 22 S*Viento's Tequila Rose 2 Hunnkatt 4 (GIP) Bjuran Karina EX1 CAPS
218 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Magnus Elias 2 Hannkatt 6 (IP) Bjuran Karina EX1 CAGPIB BIV NOM
219 NFO VI / NFO f 02 21 62 S*Poo Nai's AnnaBelle 2 Hunnkatt 6 (IP) Bjuran Karina Abs
220 NFO VI / NFO f 03 24 S*Pysida's Zinnia 2 Hunnkatt 6 (IP) Bjuran Karina EX1 CAGPIB
221 NFO VI / NFO f 09 24 SE*Entourage's Matilde 2 Hunnkatt 10 (KAS) Bjuran Karina EX1 CAP NOM
222 NFO VII / NFO fs 24 S*Mustela's Aletheia 2 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna Abs
223 NFO VII / NFO ns 24 (N) Ravnklo's Dhyana 2 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
224 NFO VII / NFO fs 22 (N) Tingoskattens Wanda 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
225 NFO VII / NFO ds S*Uncut Diamond Zoey 2 Hunnkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM
226 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 1 (SC) Frithiof Jörgen HP
227 NFO VIII / NFO ds 09 24 (N) Tingoskattens Joppe 2 Hannkatt 5 (IC) Frithiof Jörgen EX1 CAGCIB BIV NOM
228 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 5 (IC) Frithiof Jörgen EX1 CAGCIB NOM
229 NFO VIII / NFO fs 09 22 S*Utblicken's Magic 2 Hunnkatt 5 (IC) Frithiof Jörgen EX2
230 NFO VIII / NFO gs 09 23 NO*Huldrejenta's Villemo Bertine 2 Hunnkatt 7 (CH) Frithiof Jörgen EX1 CACIB
231 NFO VIII / NFO ds 09 22 NO*Neverwoods Teferi 2 Hannkatt 19 (Kull) Knýová Linda Beste Kull kategori 2
231 NFO VIII / NFO ds 09 22 NO*Neverwoods Teferi 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Frithiof Jörgen EX1
232 NFO VIII / NFO ns 09 24 NO*Revehiet Best-Boy 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Frithiof Jörgen EX2
233 NFO VIII / NFO fs 03 22 Muffin's Coconut Cream 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Frithiof Jörgen EX2
234 NFO VIII / NFO ds 03 22 NO*Neverwoods Kasmina 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Frithiof Jörgen EX1 BIV NOM
235 NFO VIII / NFO ds 09 22 SE*Lisselbacks Jaxon 2 Hannkatt 6 (IP) Frithiof Jörgen EX1 CAGPIB
236 NFO VIII / NFO ds 03 23 SE*Jacama's Sol Skogsfru 2 Hunnkatt 6 (IP) Frithiof Jörgen Abs
237 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 1 (SC) Sjöbom Glenn HP NOM
238 NFO IX / NFO w 62 NO*Kerrs Pink's Fox Cherry 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
239 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 2 (SP) Sjöbom Glenn HP NOM BIS
240 SIB I / SIB n 24 FI*Lumikissan Lumimies 2 Hannkatt 7 (CH) Wilczek Anna Abs
241 SIB I / SIB n 24 SE*Edalunds Born to Raise Hell 2 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna Abs
242 SIB III / SIB n 24 Damman Amur Mika 2 Hannkatt 1 (SC) Knýová Linda HP
243 SIB III / SIB n 24 S*Spinnsibbs Ottilija Timf 2 Hunnkatt 1 (SC) Knýová Linda HP
244 SIB III / SIB ny 22 IT*Matiblue Bamhi 2 Hunnkatt 3 (GIC) Knýová Linda EX1 CACS BIV NOM BIS
245 SIB III / SIB ny 22 FI*Amurin Peleg 2 Hannkatt 7 (CH) Knýová Linda EX1 No Cert
246 SIB III / SIB ny 24 Tinka Xan od Królowych*PL 2 Hunnkatt 7 (CH) Knýová Linda EX2
247 SIB III / SIB n 24 Kudeyar Sladkoe Pyatnyshko 2 Hannkatt 9 (Åpen) Knýová Linda EX1 CAC NOM BIS
248 SIB III / SIB n 22 NO*Lindviksmoen Rocksteady BimKro 2 Hannkatt 9 (Åpen) Knýová Linda EX2
249 SIB III / SIB n 24 (N) Majmel's Lykke 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Knýová Linda Abs
250 SIB III / SIB ny 24 NO*KeylaKatt Josie 2 Hunnkatt 7 (CH) Knýová Linda EX1 CACIB
250 SIB III / SIB ny 24 NO*KeylaKatt Josie 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 7 oppdrett
251 SIB III / SIB n 22 NO*Smaragd Hjerte Dolce Vita 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Knýová Linda EX2
252 SIB III / SIB n 22 NO*Vindbrest Gloria 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Knýová Linda EX1 CAC
253 SIB III / SIB n 24 SE*Edalunds Ram it down 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Knýová Linda EX1
254 SIB III / SIB ny 24 NO*Rødrev Nora 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Knýová Linda EX1
255 SIB III / SIB n 24 (N) Nordskjæret's Goliath Odyvich 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX1
256 SIB III / SIB ny 22 NO*Dronningbergets Cute Chocolate 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX3
257 SIB III / SIB n 22 NO*KeylaKatt Maisie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX1 BIV NOM
258 SIB III / SIB n 22 NO*KeylaKatt Mille 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX2
259 SIB III / SIB ny 24 NO*Grensedalen Orion 2 Hannkatt 4 (GIP) Knýová Linda EX1 CAPS
260 SIB III / SIB ny 22 (N) Nordskjæret's Weird Diamond Filosen 2 Hunnkatt 6 (IP) Knýová Linda EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
261 SIB III / SIB ny 24 S*AmiliiSibiri's Prinzessin Glorina 2 Hunnkatt 10 (KAS) Knýová Linda EX1 CAP
261 SIB III / SIB ny 24 S*AmiliiSibiri's Prinzessin Glorina 2 Hunnkatt 17a (Senior) Sjöbom Glenn 1 BIS Beste senior
262 SIB III / SIB n 22 (N) Nordskjæret's Ginger Odynovna 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3 oppdrett
263 SIB IV / SIB n 09 22 NO*Grensedalen Unique 2 Hunnkatt 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
264 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Edalunds Bomber 2 Hannkatt 7 (CH) Knýová Linda Abs
265 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Siberikos Ciara 2 Hunnkatt 7 (CH) Knýová Linda Abs
266 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Nordskjæret's Donovan 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Knýová Linda EX1
267 SIB IV / SIB n 02 21 64 (N) Einhaugen's Tilde Sabine GeGedatter 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Knýová Linda EX1 BIV NOM
268 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Edalunds Painkiller 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Knýová Linda EX3
269 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Edalunds Turbo Lover 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Knýová Linda EX2
270 SIB IV / SIB ny 09 22 NO*Dronningbergets Calliga 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX1
271 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Lindviksmoen Pootchie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Knýová Linda EX2
272 SIB IV / SIB n 09 22 S*Klintgården's Pjotr Timf 2 Hannkatt 2 (SP) Knýová Linda HP NOM
273 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Edalunds Elsie 2 Hunnkatt 2 (SP) Knýová Linda HP
274 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Siberikos Raymona 2 Hunnkatt 8 (PR) Knýová Linda EX1 CAPIB BIV
275 SIB V / SIB f 24 NO*KeylaKatt Nala 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
276 SIB VI / SIB fy 09 24 S*AmiliiSibiri's Valentina 2 Hunnkatt 1 (SC) Sjöbom Glenn HP NOM
277 SIB VII / SIB ns 24 NO*Fredtun Arya 2 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
278 SIB VII / SIB ns Oscar Onix Gloria 2 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
279 SIB VII / SIB ns 24 NO*Grensedalen Zizzi 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM
279 SIB VII / SIB ns 24 NO*Grensedalen Zizzi 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4 oppdrett
280 SIB VII / SIB fs 11 NO*Vinduskarmens Juni 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn Abs
281 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Kongskogens Fenrir 2 Hannkatt 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
282 SIB VIII / SIB ns 09 NO*Sunkisses Damien Darhk 2 Hannkatt 9 (Åpen) Krogh Minna EX1 CAC
283 SIB VIII / SIB gs 09 11 NO*Tangenpus Adorable Anastasia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Krogh Minna EX1 CAC NOM
284 SIB VIII / SIB ns 09 NO*Tokleperlen Fleur Isabelle Delacour 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Krogh Minna EX2
285 SIB VIII / SIB fs 09 24 Issy Nas od Kròlowych 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX1 BIV NOM
286 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Myrbærhaugen's Baileys 2 Hannkatt 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
287 SIB IX / SIB w 64 Mount Blanc Vistula*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC NOM
288 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Hauge Aina HP NOM
288 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 oppdrett
289 BEN n 22 S*Leopardettes Firestarter 3 Hannkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS
289 BEN n 22 S*Leopardettes Firestarter 3 Hannkatt 17a (Senior) Edström Michael 2 Senior nr 2
290 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS BIV NOM
290 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5 oppdrett
291 BEN n 24 NO*Majormoen's Maui 3 Hannkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
292 BEN n 24 Malek Angel Felis*CZ 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1
293 BEN n 24 (N) Kelam's Gucci Girl 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1 NOM BIS
294 BEN n 24 NO*Majormoen's Bazir 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1 NOM
295 BEN n 24 NO*Nuria's Ziggy Stardust 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX2
296 BEN n 24 NO*Snow Spots Cheyenne 3 Hunnkatt 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB
296 BEN n 24 NO*Snow Spots Cheyenne 3 Hunnkatt 17a (Senior) Edström Michael 2 Senior nr 2
297 BEN n 22 32 BastetExotics Lily Angel 3 Hunnkatt 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
298 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 1 (SC) Nowak Robert HP NOM
299 BEN n 22 33 NO*Nuria's Zweet Dreams 3 Hannkatt 19 (Kull) Cerná Petra Abs
299 BEN n 22 33 NO*Nuria's Zweet Dreams 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Nowak Robert EX1 NOM
300 BEN n 24 32 Laskalinas William Lando 3 Hannkatt 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP
301 BEN n 24 33 Arcticbengals White Secret 3 Hunnkatt 6 (IP) Cerná Petra EX1 CAGPIB NOM
302 BLH a DK*Wiki's Molly 3 Hunnkatt 10 (KAS) Nowak Robert EX1 CAP
303 BLH f Linden's Lovely Surprise 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1
304 BLH j SE*Mina Mirakel's Moira 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1
305 BLH ay 21 33 S*Mariamores Eva Pixie 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Cerná Petra Abs
306 BSH a Lewis v h Kieksenhof 3 Hannkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB BIV
307 BSH a ES*Canción de Cuna (III) Ultramarina 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX3
308 BSH a NO*Mimmi's Katteri Rosa 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1
309 BSH a NO*Mimmi's Katteri Roxy 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX2
310 BSH b NO*Aalta Nor Shamina 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Cerná Petra EX1 NOM
311 BSH ns 11 Silver Enya Kafidim 3 Hunnkatt 1 (SC) Cerná Petra Abs
312 BSH ns 22 62 Lady Mary's Silver Rubin 3 Hannkatt 6 (IP) Cerná Petra EX1 CAGPIB
313 BSH ns 22 64 Schibboleth Silver Zafira 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
314 BSH ns 22 64 (N) Cavallino's Argento Mariella 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1
315 BSH ns 22 64 NO*Heartvik Alizia 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX2
316 BSH ns 22 64 NO*Heartvik Azalia 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1 BIV
317 BSH ns 22 64 NO*Heartvik Alizza 3 Hunnkatt 19 (Kull) Cerná Petra Beste kull kategori 3
318 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Quinn 3 Hannkatt 6 (IP) Cerná Petra EX1 CAGPIB BIV
319 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Takoda 3 Hannkatt 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP
320 BSH ns 24 62 NO*Vallegra Valiant 3 Hannkatt 10 (KAS) Cerná Petra EX2
321 BSH ny 11 Golden Thanika Kafidim 3 Hunnkatt 2 (SP) Nowak Robert HP
322 BSH ay 11 NO*Golden Poem Gianni 3 Hannkatt 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB
323 BSH j 33 Kruzinkal Cathinka 3 Hunnkatt 3 (GIC) Cerná Petra EX1 CACS NOM
323 BSH j 33 Kruzinkal Cathinka 3 Hunnkatt 17a (Senior) Edström Michael 3
324 BUR n Lerandel Young Zorro 3 Hannkatt 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
325 BUR n Elvis av Simonstad (N) 3 Hannkatt 4 (GIP) Nowak Robert EX1 CAPS NOM
325 BUR n Elvis av Simonstad (N) 3 Hannkatt 17a (Senior) Edström Michael 1
326 BUR n Katalin Eva Nala Altana 3 Hunnkatt 4 (GIP) Nowak Robert EX1 CAPS NOM
326 BUR n Katalin Eva Nala Altana 3 Hunnkatt 17a (Senior) Edström Michael 1 BIS Beste senior
327 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Cerná Petra HP
328 KBL I / KBL n 22 Skazka from Amber House 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1 NOM
329 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Alenushka 3 Hunnkatt 2 (SP) Hauge Aina HP NOM BIS
330 KBL I / KBL n Malenkaya Rozinka av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS
331 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 1 (SC) Kabina Martin Abs
332 KBL II / KBL ns 09 22 DK Silky Catz Flora Danica 3 Hunnkatt 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS
333 KBL III / KBL f 23 SE*Kot-à-Kuril Arwen Undómiel 3 Hunnkatt 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB
334 KBL IV / KBL d 09 22 DK*Silky Catz Captain America 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Cerná Petra EX1
335 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Kabina Martin HP BIV
336 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Kabina Martin HP
336 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Jones Steven L. 1 BIS Beste veteran
337 KOR (N) Ayram Iris 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1
338 KOR S*Högaforsen's Kaare 3 Hannkatt 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
339 KOR S*Högaforsen's Silver Fang 3 Hannkatt 10 (KAS) Kabina Martin EX2
340 MAU ns NO*Gooseberry Fantasea 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Cerná Petra EX1 NOM BIS
341 MAU ns NO*Gooseberry L's Loco Motive 3 Hannkatt 6 (IP) Cerná Petra EX1 CAGPIB NOM BIS
342 MAU ns 24 NO*Gooseberry Neon & On & On 3 Hannkatt 2 (SP) Kabina Martin HP
343 MAU ns 24 NO*Gooseberry Give Me Goosebumps 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 1 Beste oppdrett kategori 3
344 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Angel of Harlem 3 Hunnkatt 1 (SC) Kabina Martin HP
344 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Angel of Harlem 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4 oppdrett
345 OCI b 24 NO*Spotted Warrior Starscream 3 Hunnkatt 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS
346 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Blaze of Glory 3 Hunnkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB BIV
347 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Heart to heart 3 Hunnkatt 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP NOM
348 OCI c 24 NO*Bakste Pus Darwin 3 Hannkatt 5 (IC) Cerná Petra Abs
349 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 1 (SC) Nowak Robert HP
350 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Kicking Pidgeons 3 Hunnkatt 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB NOM
351 OCI bs 24 S*Hot Country's Frostrose 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina Abs
352 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 1 (SC) Kabina Martin HP
352 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse 1 Beste avlshann kategori 3
353 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS BIV NOM BIS
353 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3 oppdrett
354 SRL I / SRL n NO*Chibinichi Lucas 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1
355 SRL I / SRL n DK*SelrexWin Berry 3 Hannkatt 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAPIB NOM
356 SRL III / SRL d NO*Majavi Brandon 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina Abs
357 SRL III / SRL ds 11 Shailo of Zanana 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1 NOM
358 SRL VIII / SRL n 03 33 Quizzicurl Rambouillet 3 Hannkatt 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB NOM BIS
359 SRS ds 24 NO*Chibinichi Fontex 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1
360 ABY n (N) Tejas Glenn 4 Hannkatt 1 (SC) Cerná Petra HP BIV NOM BIS
361 ABY n S*Cat Claw's Master-Piece 4 Hannkatt 5 (IC) Cerná Petra Abs
362 ABY n S*Primuz-Zezam Luzia 4 Hunnkatt 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB
363 ABY n Ngorongoro af Khartoum 4 Hannkatt 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB
364 ABY n (N) Mayas Pride Qiri 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Cerná Petra EX1 CAC NOM
365 ABY n (N) Tejas Gent 4 Hannkatt 4 (GIP) Cerná Petra EX1 CAPS NOM
366 ABY n (N) Tejas Ilya 4 Hannkatt 8 (PR) Cerná Petra EX1 CAPIB
367 ABY n Thamos Timbuktu 4 Hannkatt 17b (Veteran) Nowak Robert Abs
368 ABY n Ingave's Nadina 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Nowak Robert 1 BIS Beste Veteran kat 4
369 ABY a Ingave's Athene 4 Hunnkatt 7 (CH) Cerná Petra Abs
370 ABY a (N) Tejas Livio 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Cerná Petra EX1 NOM
371 ABY a (N) Tejas Liona 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Cerná Petra EX1
372 ABY o NO*Aithalos Luna 4 Hunnkatt 7 (CH) Nowak Robert EX1 CACIB
373 ABY o (N) Mayas Pride Ravn 4 Hannkatt 9 (Åpen) Nowak Robert EX1 CAC
374 ABY o (N) Tejas Jelena 4 Hunnkatt 7 (CH) Nowak Robert EX1 CACIB BIV NOM
374 ABY o (N) Tejas Jelena 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 oppdrett
375 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 2 (SP) Nowak Robert HP
375 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 17a (Senior) Jones Steven L. 1 BIS Beste senior
375 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4 oppdrett
376 ABY p Ingave's Winnie 4 Hunnkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
377 CRX IV / CRX h 09 24 SE*Nulli Secundus Berenike 4 Hunnkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
378 CRX VI / CRX ns 01 21 64 SE*Arextocats Selina Kyle 4 Hunnkatt 3 (GIC) Nowak Robert EX1 CACS
379 CRX VI / CRX n 09 24 S*Dollemina's Lucky Luke 4 Hannkatt 6 (IP) Nowak Robert EX1 CAGPIB
380 CRX IX / CRX w 62 SE*Nulli Secundus Constantin Rex 4 Hannkatt 6 (IP) Nowak Robert EX1 CAGPIB
381 DRX III / DRX g 24 (N) Diamond Heart's Jacklin 4 Hunnkatt 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM
382 DRX IV / DRX f 03 Xandra Kardiá av Jamas (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
383 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod 2S9 Nona 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Nowak Robert EX1 NOM BIS
384 DRX VII / DRX n 21 33 (N) Diamond Heart's Odin 4 Hannkatt 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
385 OSH a S*Moramyran's Maximus 4 Hannkatt 5 (IC) Cerná Petra Abs
386 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 4 (GIP) Nowak Robert EX1 CAPS NOM BIS
387 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 3 (GIC) Nowak Robert EX1 CACS
387 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 1 Beste oppdrett kategori 4
388 OSH n 22 Isis Angel Felis*CZ 4 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
389 OSH n 24 HU*Okonor Ludas Matyi 4 Hannkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
390 OSH a 25 Katzwijm's Enrico Caruso 4 Hannkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
391 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 1 (SC) Nowak Robert HP NOM
392 OSH b 22 Katzwijm's Twix 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Nowak Robert EX1 NOM BIS
393 OSH f 22 Agatha Christie Chrysolite 4 Hunnkatt 7 (CH) Nowak Robert Abs
394 OSH b 03 24 Fleas Witherspoon Yeswecat 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM
395 RUS (N) Little Merlin's Amanda 4 Hunnkatt 1 (SC) Cerná Petra Abs
395 RUS (N) Little Merlin's Amanda 4 Hunnkatt 17a (Senior) Jones Steven L. Abs
396 RUS S*Wildtbergs Julian 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Cerná Petra EX1
397 SIA h NO*Zamaradi Caja 4 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB NOM BIS
398 SIA n 21 FI*Triangle Chico 4 Hannkatt 9 (Åpen) Cerná Petra EX1 CAC
399 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 2 (SP) Nowak Robert HP NOM
400 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 1 (SC) Jones Steven L. HP BIV NOM
401 SOM n Zorro av Rubicon 4 Hannkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
402 SOM n (N) Arclight's Daniyah 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 NOM
403 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
403 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3 oppdrett
404 SOM n NO*Stalderkattens Cash a Million 4 Hannkatt 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
405 SOM n (N) Arclight's Ahanou 4 Hannkatt 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
406 SOM a Wendy Mi Amore av Revebo (N) 4 Hunnkatt 7 (CH) Nowak Robert EX1 CACIB
407 SOM o (N) Kiachero Ziro Zorroto 4 Hannkatt 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
408 SPH I / SPH a SE*Naked Magic Emerald 4 Hannkatt 8 (PR) Nowak Robert EX1 CAPIB
409 HCL Hermine Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Nowak Robert 2
410 HCL Tiril Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Nowak Robert 3
410 HCL Tiril Huskatter Hunnkatt 17a (Senior) Krogh Minna 2
411 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Nowak Robert 1 NOM BIS
411 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Sjöbom Glenn 1 BIS Beste Veteran huskatt
412 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Sjöbom Glenn 1 NOM BIS
413 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Sjöbom Glenn 2
413 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Krogh Minna 1 BIS Beste senior huskatt
414 HCS Lykkeliten Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Hauge Aina 1 NOM
415 HCS Muffin Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Hauge Aina 3
416 HCS Vaiana Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Hauge Aina Abs
417 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Hauge Aina 4
417 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 17a (Senior) Krogh Minna 1
418 HCS Blue Bell 3. av Opelandshaugen Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Sjöbom Glenn 4
419 HCS Stefan Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Sjöbom Glenn 3
419 HCS Stefan Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Krogh Minna 2
420 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Hauge Aina 2
421 NFO III / NFO n 24 S*Eternitgården's Layla 2 Hunnkatt 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
422 NEM II / NEM n 09 NO*Deilige Du Hjalmar 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
423 PER n 33 NO*Vacralina's Leonardo Da Vinci 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1 NOM
424 MCO III / MCO n 22 NO*Narumskogens Caitopia 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX2
425 MCO VI / MCO d 09 Svyatogor Akella Leader 2 Hannkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina Abs
426 MCO VII / MCO ns 22 SE*IsaLexCia's Lady Gaga 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Frithiof Jörgen EX1
427 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Vargskogens Ametyst 2 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
428 PER e 02 62 (N) Bombalurina's Valentino Rossi 1 Hannkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
477 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Bjuran Karina MCO IX, MCO VI, NFO VI 32
Cerná Petra BEN n 22 33, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BLH ay 21 33, BSH b, BSH j 33, BSH ns 11, BSH ns 22 62, BSH ns 22 64, BSH ns 24 62, BUR b, KBL IV, MAU ns, OCI c 24, SRL VIII, ABY a, ABY n, OSH a, RUS, SIA n 21 32
Edström Michael MCO IV, NEM I, NFO IV, VETA 3 31
Edvardsen Geir Johan EXO n, EXO n 22, PER d, PER e 02 62, PER f 21 33, PER n, PER w 62, RAG a 03, SBI a, SBI e, SBI e 21, SBI n 31
Frithiof Jörgen MCO VII, NFO II, NFO VIII 32
Hauge Aina PER d 03 22, PER d 21 33, PER e 22, PER f 02 62, PER f 22, PER g 02 62, PER n 01 62, PER n 33, PER ns 12, RAG a, RAG a 04, SBI f 21, BEN n 22, BLH f, BLH j, BSH ay 11, KBL I, KBL III, OCI bs 24, SRL III, SRS es 24, HCS 30
Jones Steven L. EXO fs 24 62, EXO n 24, PER e, PER g, PER n 22, RAG n 04, SBI c, SBI f 21, SBI g, ABY p, CRX IV, DRX III, DRX IV, OSH a 25, OSH b 03 24, OSH n 22, OSH n 24, SIA h, SOM n, VETA 4, VETB 3 32
Kabina Martin BEN n 24, BSH a, BSH ns 22 64, KBL II, KOR, MAU ns 24, OCI b 24, SRL I 31
Knýová Linda MCO VIII, NFO VIII, SIB III, SIB IV 34
Krogh Minna EXO e 22, EXO fs, RAG n 03, SBI b, SBI c 21, SBI f, SBI h, NFO III, SIB VIII, VETA Huskatter 33
Nowak Robert BEN n 22 32, BEN n 22 33, BLH a, BSH ny 11, BUR n, OCI o 24, ABY o, CRX IX, CRX VI, DRX V, DRX VII, OSH b 22, OSH f, OSH f 22, OSH j, SIA o 21, SOM a, SOM o, SPH I, HCL, VETB 4 33
Shchukin Alexey PER f, RAG n, SBI a 21, SBI d, SBI d 21, SBI n 21, MCO VII, MCO VIII, VETA 1 32
Sjöbom Glenn PER a 03, PER f 03, PER g 03, PER ns 11, RAG n 04 21, MCO II, MCO V, NFO IX, SIB V, SIB VI, SIB VII, HCS, VETA 2, VETB 1, VETB 2, VETB Huskatter 35
Utenfor Bedømmelse SBI b (13c), PER d, PER n, PER n 22, RAG n, RAG n 03, SBI e, SBI e 21, MCO V, MCO VIII, NFO IV, NFO VI, SIB III, SIB VII, BEN n 22, BEN n 24, MAU ns 24, OCI b 24, SRL I, ABY o, OSH j, SOM n 32
Wilczek Anna MCO I, MCO III, NEM II, NFO I, NFO V, NFO VII, SIB I, SIB IX 30
15 dommere