Min katt
BERAKs utstilling lørdag 19.2.2022
Arrangørklubb Berak
Starter 19.02.2022 Slutter 19.02.2022
Påmelding starter 01.12.2021 Påmelding lukkes 09.03.2022
Åpent for publikum fra 00:00 Åpent for publikum til 00:00
Veterinærsjekk starter 07:30 Veterinærsjekk slutter 09:00
Bedømmelse starter 10:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 220   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost akeilert@online.no
Sted Frøyahallen, Øvre Fyllingsdalveien 73, 5162 Laksevaag
Funksjonærer Utstillingsleder: Ole Rasmus Mjelstad, tlf 930 60 398
Utstilling sekretær: Kine Elin B. Aarra, tlf 412 55 027
eller Ann Kristin Eilertsen, tlf 928 41 982
Tilleggsinfo Husk at klassene oppdrett, kull, avl, senior, veteran og fargebedømmelse skal meldes på seperat.

Alle som skal bruke sturdibur må ha med egne bord. Det er ikke mulig å låne av klubben.

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 58 50 0 0 8
2 115 104 0 0 11
3 56 49 0 0 7
4 17 15 0 0 2
Huskatter 4 4 0 0 0
Totalt 250 222 0 0 28

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO f (N) Stalusan Sissi 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Ziemianska Marta 2
1 EXO f (N) Stalusan Sissi 1 Hunnkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
2 EXO ns (N) Avonlea Dream's Wiola 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
3 EXO fs (N) Avonlea Dream's Alice in Silverland 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan Abs
4 PER w 62 (N) Avonlea Dream's Ziggy Star 1 Hannkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC NOM
5 PER n IT*Welcome Diabolik 1 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS NOM
6 PER a Tombrock's Bruce 1 Hannkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
7 PER d (N) Du Monet Born To Be Judged NFS 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM BIS
8 PER d (N) Opheim Iris 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
9 PER f IT*Welcome Foggy Dew 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC NOM
10 PER f FI*Mimosan Remix Edition 1 Hunnkatt 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP NOM
11 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Ziemianska Marta 1
12 PER g (N) Du Monet Too Glam To Give A Damn 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
13 PER ns 12 NO*Aroosak Prince of Persia 1 Hannkatt 8 (PR) Ziemianska Marta EX1 CAPIB NOM
14 RAG n NO*Dan Dara's LaLa Ri 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
15 RAG n NO*Kirsten's Skatter Tia 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX2
16 RAG n Adenragdoll Freyja 1 Hunnkatt 8 (PR) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPIB NOM
16 RAG n Adenragdoll Freyja 1 Hunnkatt 17a (Senior) Edstrøm Anne-Gro 1 Beste senior
17 RAG a (N) Happy Pops Zevs Archigos 1 Hannkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB NOM
18 RAG a NO*Fabled Olivin's Hydrele 1 Hunnkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
19 RAG n 03 NO*Noble Origins' Romeo 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
20 RAG n 03 (N) Ragstar's Candyman 1 Hannkatt 8 (PR) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPIB NOM BIS
20 RAG n 03 (N) Ragstar's Candyman 1 Hannkatt 17b (Veteran) Ziemianska Marta 1 Beste veteran
21 RAG n 04 NO*Noble Origins' Playful Pluto 1 Hannkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
22 RAG n 04 NO*Fabled Olivin's Embla 1 Hunnkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB NOM BIS
23 RAG a 03 (N) Diadem's Diddelina Sollis 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
24 RAG a 04 (N) Azzi's Vickie 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
25 RAG c 03 SE*Bongsbos Skrållan 1 Hunnkatt 8 (PR) Ziemianska Marta EX1 CAPIB NOM
26 RAG a 03 21 NO*Noble Origins' Ymse 1 Hunnkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB NOM
27 SBI n NO*Dimes Hallin 1 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
28 SBI n Shapur Tiana 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC BIV NOM BIS
29 SBI n (N) Elina's Amore Mio 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
30 SBI a (N) Veiten's Nikita 1 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
31 SBI a (N) Veiten's Queen Bee 1 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
32 SBI a NO*Kennel Sagatun Milo 1 Hannkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP NOM
33 SBI b Shapur Catania 1 Hunnkatt 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS NOM
33 SBI b Shapur Catania 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett, 111 poeng
34 SBI b NO*Hvitveisen's Ole 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta Abs
35 SBI d S*Ida's Zeb Macahan 1 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM BIS
36 SBI d NO*Arctic Angel's Isak 1 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
37 SBI e (N) Santogato's Figaro 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1
38 SBI f NO*av Løno Laura 1 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
39 SBI g (N) Veiten's Rose 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1 NOM
39 SBI g (N) Veiten's Rose 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse nr 2, 100,33 poeng
40 SBI h Edna av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
41 SBI n 21 NO*Fruitblossom's Fiesta 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan Abs
42 SBI n 21 NO*Kennel Sagatun Oscar 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
43 SBI a 21 (N) Zazzario Munti 1 Hannkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
44 SBI b 21 Queen Conchita av Ontario 1 Hunnkatt 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
45 SBI b 21 Shapur Arya 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
46 MCO I / MCO n Buffy av Dølbakken (N) 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne Trukket av eier
47 MCO I / MCO n NO*Lofothavets Opus III Hufsa 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC
48 MCO I / MCO a NO*Pilts Army Qvist 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1
49 MCO I / MCO a (N) Big Kitty Malika 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1 BIV
50 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Maya Mi 2 Hunnkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP
51 MCO III / MCO n 22 NO*Skarekatten Embla 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
52 MCO III / MCO n 24 NO*Old Orchard Tyra 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan Abs
53 MCO III / MCO n 23 (N) Galions Cats Ziva 2 Hunnkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
54 MCO IV / MCO n 09 22 DK My CrazyHits' Kiss me Quick 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1
55 MCO IV / MCO n 09 22 DK My CrazyHits' Kiss me More 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1
56 MCO IV / MCO a 09 22 (N) Big Kitty Partyboy 2 Hannkatt 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP NOM BIS
57 MCO V / MCO f 23 NO*Alvøkatten Ayla of the Earth 2 Hunnkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP
57 MCO V / MCO f 23 NO*Alvøkatten Ayla of the Earth 2 Hunnkatt 17a (Senior) Ziemianska Marta 1 Beste Senior
57 MCO V / MCO f 23 NO*Alvøkatten Ayla of the Earth 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 4 , 99 poeng
58 MCO V / MCO d 23 NO*Ejsten Maximus 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC BIV
59 MCO V / MCO g (N) Big Kitty Pepita 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC NOM
60 MCO V / MCO g 22 NO*Aarracat's Nylah The Stunning 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX2
61 MCO V / MCO f NO*Wonderbar Leona 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
62 MCO V / MCO f 22 NO*Alvøkatten Gulla 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
63 MCO VII / MCO gs 24 NO*Alvøkatten Edda 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC BIV NOM
64 MCO VII / MCO as NO*Lofothavets Opus IV Tamusa 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX2
65 MCO VII / MCO fs NO*Candy Crush Honey 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1
66 MCO VII / MCO ns 22 NO*Skarekatten Cola 2 Hannkatt 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP NOM
67 MCO VIII / MCO as 09 22 (N) Cream Velvet's Fineste Vår 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1
68 MCO VIII / MCO ns 09 22 NO*Candy Crush Athos 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1 BIV
69 MCO VIII / MCO fs 09 22 (N) Cream Velvet's Ghost 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Preiss Karl Bedømt
69 MCO VIII / MCO fs 09 22 (N) Cream Velvet's Ghost 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1
70 NEM I / NEM a 21 NO*Arietta Mynte Melisse 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM BIS
71 NEM I / NEM ds 21 NO*Arietta Gling Glo 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
72 NFO I / NFO n NO*Loza's Bilbao 2 Hannkatt 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
73 NFO I / NFO a (N) Sandøy Lovn 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1 NOM
74 NFO II / NFO a 09 NO*Loza's Eliah 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
75 NFO III / NFO n 24 (N) Fodnaheia's Maestro 2 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
76 NFO III / NFO n 24 Adam av Lakshmi (N) 2 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan Abs
77 NFO III / NFO a 22 (N) Stølsgarden Yrdi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
78 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Zelda 2 Hunnkatt 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
79 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Ignarikets Bror 2 Hannkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX2
80 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Sogningen Alfred 2 Hannkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB BIV NOM
81 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Fodnaheia's Lexi Jones 2 Hunnkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB NOM BIS
81 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Fodnaheia's Lexi Jones 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 2, 103 poeng
82 NFO IV / NFO n 01 21 64 (N) Fodnaheia's Kimiya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
83 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Fodnaheia's Valletta 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX2
84 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tumay's Rosalita 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1
85 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's Temple of Beauty 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta Abs
86 NFO IV / NFO n 03 24 NO*Dalskatten A Miracle of Empet 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1 BIV
87 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Dalskatten A Star is Born 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX2
88 NFO V / NFO g NO*Havstrilens Thelma 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
89 NFO VI / NFO d 09 24 IT*Eryn Galen Gamling 2 Hannkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC BIV NOM BIS
90 NFO VI / NFO d 09 22 NO*Havstrilens Ringo Starr 2 Hannkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX2
91 NFO VI / NFO f 03 22 NO*Havstrilens Xandria 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1
92 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Loza's Eliza 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1
92 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Loza's Eliza 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
93 NFO VI / NFO f 03 23 S*Myselisia's Faith 2 Hunnkatt 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB NOM
93 NFO VI / NFO f 03 23 S*Myselisia's Faith 2 Hunnkatt 17a (Senior) Ziemianska Marta 2
94 NFO VI / NFO g 02 21 64 DK*Naturell's Sofie GasArm 2 Hunnkatt 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
94 NFO VI / NFO g 02 21 64 DK*Naturell's Sofie GasArm 2 Hunnkatt 17a (Senior) Ziemianska Marta 4
95 NFO VII / NFO fs 24 (N) Alneskatten's Tula 2 Hunnkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP
95 NFO VII / NFO fs 24 (N) Alneskatten's Tula 2 Hunnkatt 17a (Senior) Ziemianska Marta 3
96 NFO VII / NFO ns S*Just Catnap's Carlos 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1
97 NFO VII / NFO fs 24 (N) Ravnklo's Sine Inluvie Secundarum 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
98 NFO VII / NFO ns 22 (N) Stølsgarden Zinaida 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX2
99 NFO VII / NFO ns 23 (N) Kloa's Eros 2 Hannkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
99 NFO VII / NFO ns 23 (N) Kloa's Eros 2 Hannkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 2
100 NFO VIII / NFO ns 09 23 DK*Chrisycats Queen 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan Abs
101 NFO VIII / NFO ns 03 24 S*Wildwood's Lotus 2 Hannkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
102 NFO VIII / NFO fs 09 23 DK*Toonscat's Honeymoon 2 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
103 NFO VIII / NFO ns 09 Brandon av Lakshmi (N) 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
104 NFO VIII / NFO ns 03 (N) Stølsgarden Wahiba 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC BIV NOM
105 NFO VIII / NFO fs 02 21 64 (N) Skaujenta's Jorand 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan Abs
106 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 8 (PR) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPIB NOM BIS
107 NFO II / NFO n 09 NO*Havstrilens Whitesnake 2 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP NOM
107 NFO VIII / NFO ns 09 NO*Havstrilens Whitesnake 2 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Veland Anne Endret farge
108 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP BIV NOM
108 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 3, 100 poeng
109 NFO IX / NFO w 64 NO*Havstrilens Unique Repeat 2 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
109 NFO IX / NFO w 64 NO*Havstrilens Unique Repeat 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 5, 95,2 poeng
110 NFO IX / NFO w 63 NO*Havstrilens Yasmin 2 Hunnkatt 19 (Kull) Edstrøm Anne-Gro beste kull
110 NFO IX / NFO w 63 NO*Havstrilens Yasmin 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
111 NFO IX / NFO w 61 NO*Havstrilens Ylva 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX2
112 NFO IX / NFO w 63 (N) Alneskatten's Batman 2 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP
112 NFO IX / NFO w 63 (N) Alneskatten's Batman 2 Hannkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 1 NOM Beste veteran
113 SIB I / SIB n NO*Grensedalen Incredible Pyra 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1 NOM
114 SIB III / SIB n 24 NO*Lindviksmoen Winnie the Meow 2 Hannkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC
115 SIB III / SIB ny 22 NO*Grensedalen Ynde 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC
116 SIB III / SIB n 24 (N) Solstorms Hurra for Bamse 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1
117 SIB III / SIB n 23 Qrios Lord Dandylion 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX2
118 SIB III / SIB n 22 NO*Grensedalen Candy 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1 BIV NOM BIS
119 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Haarek 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1
120 SIB III / SIB ny 24 Gaya Max od Królowych*PL 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1 BIV
121 SIB III / SIB ny 24 NO*Grensedalen Orion 2 Hannkatt 2 (SP) Veland Anne HP
122 SIB IV / SIB ny 09 24 Roger Markotki*PL 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1
123 SIB VII / SIB ns 22 (N) Siberikos Beatrix 2 Hunnkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
124 SIB VII / SIB ns NO*Grensedalen Zoto 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC BIV
125 SIB VII / SIB ns 22 Nobel Royalsib*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX2
126 SIB VII / SIB ns NO*Grensedalen Ninni 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
127 SIB VII / SIB ns NO*StiSi Edwin 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1
128 SIB VII / SIB ns NO*Soltrollet Ingrid 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1
129 SIB VII / SIB fs 24 NO*Grensedalen FireSocks 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Preiss Karl Bedømt
129 SIB VII / SIB fs 24 NO*Grensedalen FireSocks 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1 BIV NOM
129 SIB VII / SIB fs 24 NO*Grensedalen FireSocks 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 1, 109,4 poeng
130 SIB VII / SIB ns 24 NO*Grensedalen Harriet 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX2
131 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
132 SIB VIII / SIB ns 09 24 SE*Simplicity Lynx Zedric 2 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB BIV NOM
133 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Fredtun Skjoldmøy Lagertha 2 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
134 BLH e Hero av Ramsdal (N) 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1 NOM
135 BLH ny 25 NO*LinPus Amy 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC
136 BLH ns 21 33 Nordic Diamonds Temptation 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
137 BSH n (N) Fanatrollet Malibu 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
138 BSH a NO*Mimmi's Katteri Salah 3 Hannkatt 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP NOM BIS
139 BSH c PL*Amazing Aisha Unique 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC NOM
140 BSH e (N) Fanatrollet Legolas 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1
141 BSH n 24 Gently Garry of Merasheen 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM
142 BSH a 24 (N) Bemo's Rihanna 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
143 BSH b 22 (N) Bemo's Quentin Tarantino 3 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM BIS
144 BSH c 24 (N) Fanatrollet Lila 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne Abs
145 BSH q 24 (N) Fanatrollet Honey 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC
145 BSH q 24 (N) Fanatrollet Honey 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
146 BSH ns 22 64 SE*Forever Loved Mums-Mums 3 Hannkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB NOM
147 BSH ny 11 Prince Midas Moon Sissi*CZ 3 Hannkatt 3 (GIC) Preiss Karl Abs
148 BSH ny 11 Vicky av Negnat (N) 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX2
149 BSH ny 11 Whisky Rose av Negnat (N) 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC
150 BSH ny 11 J'Adore el Abadi 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1 BIV
151 BSH ny 11 Yazmin av Negnat (N) 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1
152 BSH ny 22 NO*Superpusen Tiger 3 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Preiss Karl Bedømt
152 BSH ny 22 NO*Superpusen Tiger 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1
153 BSH j 03 NO*Mimmi's Katteri Kiara 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1 NOM BIS
154 BSH n 21 33 Limitless Baby Vegas 3 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 No Cert
155 BSH ns 21 33 Silvertales Arielle 3 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
156 BSH cy 21 33 Esmè De Flocons D'Or 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
157 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP BIV
158 BUR n Lerandel Young Zorro 3 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
159 BUR n NO*Ozzybabe Rocks Voodoo Child 3 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
160 BUR n NO*Ozzybabe Rocks Achilles Last Stand 3 Hannkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
161 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Preiss Karl HP NOM BIS
162 KOR (N) Ayram Spring 3 Hunnkatt 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
163 KOR NO*Makalaus Celestia 3 Hunnkatt 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB
164 OCI a 24 NO*Bakste Pus Helia 3 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Preiss Karl Bedømt
164 OCI a 24 NO*Bakste Pus Helia 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1 NOM
165 OCI b 24 NO*Bakste Pus Hades 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM BIS
165 OCI b 24 NO*Bakste Pus Hades 3 Hannkatt 19 (Kull) Veland Anne Beste kull
166 OCI c 24 NO*Bakste Pus Hektor 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
167 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 1 (SC) Veland Anne HP NOM BIS
167 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
168 SRL I / SRL bs NO*Chibinichi Máni 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1
169 SRL III / SRL fs IT*Silverdust Glory 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC NOM
170 SRL III / SRL j IT*Silverdust Gamora 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl Abs
171 SRL III / SRL e NO*Emlakiros Petra 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1
172 SRL IV / SRL d 03 24 NO*Chibinichi Irresistible Jamie Fraser 3 Hannkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro Abs
173 SRL VII / SRL p 33 NO*Serotonin Snowball 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
174 SRL VIII / SRL c 02 33 NO*Serotonin Kitsune 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro Abs
175 SRL VIII / SRL e 02 33 NO*Serotonin Yamachichi 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
175 SRL VIII / SRL e 02 33 NO*Serotonin Yamachichi 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
176 ABY n General Gyldenløve av Rubicon 4 Hannkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC
177 ABY a Gizmo Gonzales av Rubicon 4 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
178 ABY a Dame Edna aus Abusir 4 Hunnkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM BIS
179 CRX II / CRX n 01 61 Velvet Queen's Jon Leon 4 Hannkatt 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB NOM
180 CRX II / CRX n 03 Velvet Queen's Yorik 4 Hannkatt 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB
181 DRX I / DRX n Agapitos av Jamas (N) 4 Hannkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC NOM BIS
182 OSH w 61 Over The Moon Des Touch Too Much 4 Hannkatt 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
183 OSH n S*Splendid's Melody 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC
184 OSH n NO*Fjordpus Florian 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1 NOM BIS
185 OSH a NO*Fjordpus Fjor 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1
186 OSH f NO*Fjordpus Botie 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC NOM
187 OSH d 03 24 NO*Osochor Amun-Ra 4 Hannkatt 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB NOM BIS
188 SIA b (N) Ingoy's Sienna 4 Hunnkatt 7 (CH) Preiss Karl Abs
189 SIA c Winnetou's Venus in Velvet 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
190 SIA a 21 NO*Fjordpus Elvira 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM BIS
191 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Preiss Karl 1 NOM
191 HCS Linus Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Edstrøm Anne-Gro 1 Beste senior HCS
192 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Preiss Karl 1 NOM BIS
192 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 1 Beste veteran HCS
221 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Edstrøm Anne-Gro KULL 2, PER d, PER g, RAG n, RAG n 03, MCO V, NFO II, NFO IX, BLH bs 21 33, BSH a 24, BSH c, BSH n, BSH n 21 33, OCI b 24, SRL IV, SRL VIII, VETA 1, VETA Huskatter 33
Edvardsen Geir Johan EXO f, EXO fs, PER a, PER n, RAG a 03 21, SBI f, SBI h, SBI n, SBI n 21, MCO III, NEM I, NFO V, NFO VIII, VETB 2, VETB Huskatter 29
Preiss Karl BLH e, BLH ny 11, BSH a, BSH ny 11, BSH ny 22, BUR b, KOR, OCI a 24, SRL III, ABY n, CRX II, OSH a, OSH d 03 24, OSH n, SIA b, HCS 26
Roca Folch Yan RAG a 03, RAG a 04, RAG n 04, SBI a, SBI d, NFO III, NFO VII, SIB VIII, BSH b 22, BSH cy 21 33, BSH e, BSH n 24, BSH ns 21 33, BUR n, OCI c 24, SRL VII, ABY a, SIA a 21, SIA c 35
Utenfor Bedømmelse EXO ns, SBI b, SBI g, MCO V, NFO IV, NFO IX, NFO VI, SIB VII, BSH q 24, SRL I, SRL IV, SRL VIII 13
Veland Anne KULL 3, PER f, RAG a, SBI a 21, MCO I, MCO VII, MCO VIII, NFO VI, SIB I, SIB III, BSH c 24, BSH j 03, BSH ns 22 64, BSH q 24, SRL I, DRX I, OSH f, OSH w 61 41
Ziemianska Marta PER ns 12, PER w 62, RAG c 03, SBI b, SBI b 21, SBI e, SBI g, MCO IV, NFO I, NFO IV, SIB IV, SIB VII, VETB 1, VETA 2 40
7 dommere