Min katt
Adelkatten søndag 04.12.2022
Arrangørklubb Adelkatten
Starter 04.12.2022 Slutter 04.12.2022
Påmelding starter 06.09.2022 Påmelding lukkes 11.11.2022
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 08:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Nei
Maks antall katter 500   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 1602.46.42899
Epost lindaortang@hotmail.com
Sted Stangehallen, 2335 Stange
Funksjonærer Showsekretær: Linda Ortang
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 126 116 0 0 10
2 203 185 0 0 18
3 83 77 0 0 6
4 69 67 0 0 2
Huskatter 15 14 0 0 1
Totalt 496 459 0 0 37

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n NO*L'Arnestad's Pinky 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1
2 EXO n 24 NO*L'Arnestad's Quality From Lilyhammer 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 NOM
3 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 8 (PR) Hauge Aina EX1 CAPIB NOM
4 PER n IT*Welcome Diabolik 1 Hannkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP
5 PER n (N) Lea Blue Storm 1 Hannkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
6 PER n NO*Parsa Empire Beauty 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
7 PER a Tombrock's Bruce 1 Hannkatt 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB
8 PER d (N) Sirkeline's Julia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina Abs
9 PER d (N) Bombalurina's Red Hot Chili Pepa 1 Hannkatt 8 (PR) Hauge Aina EX1 CAPIB NOM
10 PER f (N) Sirkeline's Rihanna 1 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB NOM
11 PER f Åsgreina's Lykke 1 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
12 PER f NO*Parsa Empire Milla 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan Abs
13 PER n 24 Tombrock's Henning 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
14 PER n 22 (N) Sirkeline's Elling 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
15 PER d 24 NO*Parsa Empire Milo 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina Abs
16 PER as 11 (N) Lea Blue Olivia 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
17 PER a 02 62 S*Meibel's Ray Ban 1 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
18 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM
20 PER f 03 Midsummer Sun av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
21 PER g 02 62 (N) Lord Bute's Marilyn Monroe 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Funk Bobby EX1 CAC
22 PER g 03 NO*Lilac Alley Askepott 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1
23 PER g 03 (N) Bombalurina's Katharine Hepurn 1 Hunnkatt 8 (PR) Hauge Aina Abs
24 PER g 03 (N) Lord Bute's Lay All Your Love On Me 1 Hunnkatt 10 (KAS) Hauge Aina Abs
25 PER d 03 22 BR*Lotie Lionel Luthor 1 Hannkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS
26 PER n 33 (N) Lea Blue Billy Blue Eyes 1 Hannkatt 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB
26 PER n 33 (N) Lea Blue Billy Blue Eyes 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 4
27 PER n 33 (N) Supergranny Betzy the Baroness 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC
28 PER n 21 33 Benoma Emma Lee 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
29 PER d 21 33 (N) Purrbox Helios 1 Hannkatt 10 (KAS) Jones Steven L. Abs
30 PER f 21 33 St.Jude Chloe of Purrboxes 1 Hunnkatt 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
31 RAG n S*Grand Gathinoz Precious Papaï 1 Hannkatt 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB NOM
31 RAG n S*Grand Gathinoz Precious Papaï 1 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
32 RAG n NO*Kirsten's Skatter Tia 1 Hunnkatt 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB BIV
33 RAG n NO*Aurolinas Ester 1 Hunnkatt 7 (CH) Berner Annika EX2
34 RAG n NO*TrønderDolls Cornelia 1 Hunnkatt 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB
35 RAG n NO*TrønderDolls Edgar 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX2
36 RAG n NO*TrønderDolls Edvin 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX1 BIV
37 RAG n NO*TrønderDolls Esmeralda 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX1
38 RAG a NO*KystDolls Sakura 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
39 RAG a SE*Birmatösen's Stuart 1 Hannkatt 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM
40 RAG b NO*KystDolls Electra 1 Hunnkatt 8 (PR) Hauge Aina EX1 CAPIB
41 RAG n 03 (N) Diadem's Paztelle Doll 1 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB NOM
42 RAG n 03 Namastè Goku Super Saiyan 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
43 RAG n 04 SE*Birmatösen's Calvin 1 Hannkatt 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
44 RAG a 03 ES*Capriccio Dolls Indian Boy 1 Hannkatt 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB NOM
45 RAG a 03 NO*Eztrellas Dream's Chazing Blueberry Pie 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1 BIV NOM BIS
47 RAG a 03 NO*Fagerlis Pretty Amazing Grace 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1
48 RAG a 03 S*Eurovisions Toy 1 Hannkatt 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
49 RAG a 03 (N) Diadem's Zero 1 Hannkatt 8 (PR) Funk Bobby EX1 CAPIB BIV NOM BIS
50 RAG a 03 (N) Diadem's CandyGirl Sollis 1 Hunnkatt 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP NOM
50 RAG a 03 (N) Diadem's CandyGirl Sollis 1 Hunnkatt 17a (Senior) Funk Bobby 1 BIS Beste senior
51 RAG a 03 (N) Diadem's Zafir 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2
52 RAG a 04 NO*Fagerlis Hermione Granger 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1 BIV NOM BIS
52 RAG a 04 NO*Fagerlis Hermione Granger 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 3
53 RAG a 04 NO*TrønderDolls Daniela 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX2
53 RAG a 04 NO*TrønderDolls Daniela 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 5
54 RAG a 04 (N) Azzi's Poseidon 1 Hannkatt 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS
55 RAG a 04 (N) Ragedy's Everlasting Blue Diamond 1 Hannkatt 17a (Senior) Funk Bobby Abs
56 SBI n NO*Stalderkattens Niccoline 1 Hunnkatt 1 (SC) Funk Bobby HP BIV NOM BIS
57 SBI n (N) Elina's Amore Mio 1 Hannkatt 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
58 SBI n NO*Dimes Hallin 1 Hunnkatt 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
59 SBI n Shapur Tiana 1 Hunnkatt 5 (IC) Funk Bobby EX2
60 SBI n NO*Rovdefjorden's Cienna 1 Hunnkatt 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
61 SBI n NO*Fumapusene Pippin 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Funk Bobby EX1 BIV NOM
62 SBI n Nemi Medicat*SK 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Funk Bobby EX1
63 SBI n (NO) Elina's Bellamore Valentino 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1
64 SBI n NO*Dimes Moon 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Funk Bobby EX1
65 SBI n NO*Rovdefjorden's Aron 1 Hannkatt 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
66 SBI a NO*Fruitblossom's O’Pearly Dolls Onyx 1 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
67 SBI a Tin May av Ontario 1 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
68 SBI a NO*Fruitblossom's Rajah 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
69 SBI a DK*Liljebacken Sunlover Heart 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 BIV
70 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 2 (SP) Lund Lone HP NOM
70 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Funk Bobby 1 BIS Beste veteran
71 SBI a NO*Fruitblossom's Napoleon Bonaparte 1 Hannkatt 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB
72 SBI b Berlioz 1 Hannkatt 1 (SC) Lund Lone HP NOM
73 SBI b NO*Svibel's someone special 1 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
74 SBI b (N) Prekestolen's Lincoln 1 Hannkatt 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB NOM
75 SBI c (N) Veiten's Romeo 1 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
76 SBI c NO*Dimes Alisson 1 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB BIV
77 SBI c NO*Kennel Sagatun Soju 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
78 SBI a S*Eikefjord's Little bit of Sunshine 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone Abs
79 SBI c NO*Zaphirpusen Zalto 1 Hannkatt 2 (SP) Lund Lone HP
80 SBI d S*Ida's Zeb Macahan 1 Hannkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS NOM
81 SBI d NO*Stalderkattens Olivia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC
83 SBI f NO*Rovdefjorden's Cindy 1 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB BIV
84 SBI f (N) Prekestolen's Grevinne Zenobia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. Abs
85 SBI f (N) Prekestolen's Løvehjerte 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM
86 SBI f (N) Cat Baloo's UpsyDaisy 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
87 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 2 (SP) Jones Steven L. HP NOM BIS
88 SBI f (N) Prekestolen's Månestråle 1 Hunnkatt 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
89 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 1 (SC) Berner Annika HP NOM
90 SBI g (N) Ultra Vires Arwen Undómiel 1 Hunnkatt 3 (GIC) Berner Annika EX1 CACS
91 SBI g (N) Prekestolen's Irina Rose 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX1 BIV NOM
92 SBI h (N) Khanikatts Nenette 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC
93 SBI j (N) Khanikatts Psst! 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX1 NOM
94 SBI n 21 NO*Stalderkattens Ronja 1 Hunnkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP
95 SBI a 21 (N) Zazzario Munti 1 Hannkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM
96 SBI a 21 (N) Kamahama's Anastasia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
97 SBI a 21 (N) Eikerskogens Kalesi 1 Hunnkatt 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
98 SBI b 21 Shapur Kowloon 1 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
99 SBI b 21 (NO) Elina's Bellamore Skylar 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
100 SBI b 21 NO*Alvedansen Tanana 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 BIV NOM
101 SBI d 21 NO*Stalderkattens Tobias 1 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS NOM BIS
101 SBI d 21 NO*Stalderkattens Tobias 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 1
102 SBI d 21 NO*Stalderkattens Qornelius 1 Hannkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan Abs
103 SBI e 21 NO*Bjørkemyrskatten Benjamin 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
104 SBI e 21 NO*Bjørkemyrskatten Belinda 1 Hunnkatt 19 (Kull) Ziemianska Marta beste kull kategori 1
104 SBI e 21 NO*Bjørkemyrskatten Belinda 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX2
105 SBI e 21 NO*Bjørkemyrskatten Bibbi 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
106 MCO I / MCO n NO*SaucerfulSecret Imma Cat 2 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB BIV NOM
107 MCO I / MCO n Buffy av Dølbakken (N) 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
108 MCO I / MCO n (N) Mydele's Ra 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
109 MCO I / MCO a (N) Ladejarlen Storm 2 Hannkatt 8 (PR) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPIB
110 MCO II / MCO a 09 (N) Big Kitty Ludde 2 Hannkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
111 MCO II / MCO a 09 (N) Galions Cats Øyvor 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta Abs
112 MCO II / MCO n 03 NO*Velvetkitty's Chablis 2 Hannkatt 8 (PR) Ziemianska Marta EX1 CAPIB
113 MCO III / MCO n 22 NO*Skarekatten Embla 2 Hunnkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
114 MCO III / MCO n 22 (N) Mydele's Maya 2 Hunnkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB BIV
115 MCO III / MCO n 22 NO*Knight Hart's First Lady 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX2
116 MCO III / MCO n 24 NO*Old Orchard Tyra 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
117 MCO III / MCO n 22 (N) Endless Tiana 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1
118 MCO III / MCO n 22 NO*Fenriskatten Caesar 2 Hannkatt 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
119 MCO IV / MCO n 09 22 DK My CrazyHits' Kiss me Quick 2 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS NOM
120 MCO IV / MCO n 09 22 IT*Furry Fellows Giulio Tito Cesare 2 Hannkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
121 MCO IV / MCO n 09 25 Red Line Cooper 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
122 MCO IV / MCO n 09 22 IT*Mount Desert's Hei Jude 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
123 MCO V / MCO d SE*KobbaCat's Hilding 2 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
124 MCO V / MCO d 23 NO*Ejsten Maximus 2 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
125 MCO V / MCO f NO*Skarekatten Mira 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
126 MCO V / MCO e 25 Luxury of Black Sea Maui 2 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
127 MCO V / MCO e 22 (N) Zimicco's Vilja 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC BIV
128 MCO V / MCO f Cristal Gracia Felina*KZ 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX2
129 MCO V / MCO g IT*Gloriana's Lynx Jasmine Midnight 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1
130 MCO VI / MCO d 09 Cava av Dølbakken (N) 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1
131 MCO V / MCO f 22 NO*Fenriskatten Luna Lovegood 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 BIV
132 MCO V / MCO d NO*SaucerfulSecret Katriona Cat 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX2
133 MCO V / MCO d NO*Fjordlynx Garfield 2 Hannkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
134 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 1 (SC) Biernaczyk Marcin HP NOM BIS
134 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 17a (Senior) Askett Mats 1
135 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Merridancers Deilig De Luca 2 Hannkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin Abs
136 MCO VI / MCO f 09 (N) Nordic Lynx's Amarige 2 Hunnkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
137 MCO VII / MCO es 23 (N) Nordic Lynx's In Love 2 Hunnkatt 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
137 MCO VII / MCO es 23 (N) Nordic Lynx's In Love 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 6
138 MCO VII / MCO ds 11 NO*Lady Sansa's Jamie Outlander 2 Hannkatt 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS BIV NOM
139 MCO VII / MCO fs 25 NO*Skarekatten Alva 2 Hunnkatt 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB NOM
139 MCO VII / MCO fs 25 NO*Skarekatten Alva 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2
140 MCO VII / MCO ns (N) Ladejarlen Paint It Black 2 Hannkatt 9 (Åpen) Askett Mats Abs
141 MCO VII / MCO ns 11 Nargo D'Oracol*RO 2 Hannkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
142 MCO VII / MCO ns S*PreciousBlue's YayZee 2 Hannkatt 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
143 MCO VII / MCO fs (N) Ladejarlen Angie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
144 MCO VII / MCO gs 11 (N) Nordic Lynx's Bianca 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX2
145 MCO VII / MCO fs 24 NO*Silvervalley Jinx 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats Abs
146 MCO VII / MCO ns PL*Zerbinetta Insta 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX3
147 MCO VII / MCO ns 22 PL*Zerbinetta Jonia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX4
148 MCO VII / MCO as 22 ES*Gattacamoon Uniq 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX2
149 MCO VII / MCO ns 11 Falkor H of Daabeckcoon 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX1 BIV NOM
150 MCO VII / MCO fs (N) HeLo's Farm Frøya 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX2
151 MCO VII / MCO fs NO*SaucerfulSecret Jasmin Cat 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX1
152 MCO VII / MCO ns 22 (N) Mydele's Coonis 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1 BIV NOM
153 MCO VIII / MCO ns 09 Vivat Coon*UA Ghost 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
154 MCO VII / MCO as 22 NO*Candy Crush Bluebell 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX2
155 MCO VII / MCO ns NO*Lady Sansa's Frida 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1
156 MCO VII / MCO fs 22 (N) Ladejarlen Cornflake Girl 2 Hunnkatt 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB BIV NOM
156 MCO VII / MCO fs 22 (N) Ladejarlen Cornflake Girl 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 3
157 MCO VII / MCO ns NO*Lady Sansa's Wrath of Pucifer 2 Hannkatt 8 (PR) Askett Mats EX2
158 MCO VII / MCO ds 25 NO*Knight Hart's Ducati 2 Hannkatt 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB NOM
159 MCO VII / MCO ns NO*Minate Espresso Sølvfot 2 Hannkatt 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
160 MCO VII / MCO fs 25 NO*Knight Hart's Great Gatsby 2 Hunnkatt 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB
161 MCO VII / MCO fs 22 NO*Lady Sansa's Viola 2 Hunnkatt 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
162 MCO VIII / MCO ns 03 (N) Spellbound's Weisor 2 Hannkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP BIV NOM
163 MCO VIII / MCO ns 09 NO*AlmPara Dario 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
164 MCO VIII / MCO ns 09 NO*Candy Crush Bottega Venezia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX3
165 MCO VIII / MCO fs 09 22 NO*Fenriskatten Katniss Everdeen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX2
166 MCO VIII / MCO ns 09 22 NO*Narumskogens Kovu 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1
167 MCO VIII / MCO fs 09 11 Kit's Coon Cherry Blossom 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
168 MCO VIII / MCO fs 09 22 NO*Lady Sansa's Alida 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX2
169 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM
170 MCO VIII / MCO ns 09 NO*Never Naked Seiko 2 Hannkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
171 MCO IX / MCO w 61 (N) Mydele's Fia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
172 MCO IX / MCO w 62 NO*Lady Sansa's Frost 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
173 NEM I / NEM ds Porthos Velikii Ohotnik 2 Hannkatt 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB
174 NEM I / NEM as 21 (N) CarilloCat Sigrid To EvaCat 2 Hunnkatt 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB NOM
175 NEM I / NEM f 21 NO*Mystery Snowflake Geneva 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX1 BIV
176 NEM II / NEM g 09 21 NO*Deilige Du Benedicte 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
177 NFO II / NFO n 03 (N) Migoto's Ulf 2 Hannkatt 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB
178 NFO II / NFO n 03 S*Milda ma Tildes Vilje Stark 2 Hannkatt 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB
179 NFO II / NFO n 09 SE*Lisselbacks Othilia 2 Hunnkatt 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB
180 NFO II / NFO n 09 NO*Ulvings Alexander Kielland 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX1 BIV NOM BIS
181 NFO II / NFO n 09 NO*Jera-sjø Kitty 2 Hunnkatt 6 (IP) Berner Annika EX1 CAGPIB
182 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Fia Zarine 2 Hunnkatt 8 (PR) Berner Annika Abs
183 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Zorro 2 Hannkatt 10 (KAS) Berner Annika EX1 CAP NOM
184 NFO III / NFO n 22 NO*Ignarikets Edvard 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
185 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 2 (SP) Roca Folch Yan Abs
185 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 17a (Senior) Askett Mats Abs
186 NFO III / NFO n 24 S*Uncut Diamond Lamboghini 2 Hannkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
187 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Ignarikets Bror 2 Hannkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS BIV NOM
188 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's FIFA 2 Hannkatt 3 (GIC) Bjuran Karina Abs
189 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB
190 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Iconic Foxx 2 Hannkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
191 NFO IV / NFO n 09 24 SE*Iconic Fiorella 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC NOM
192 NFO IV / NFO n 03 22 S*Myselisia's After Dusk 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina Abs
193 NFO IV / NFO a 02 21 64 NO*Sognepusen Bessie de Belle 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX2
194 NFO IV / NFO n 09 24 SE*Lisselbacks Rebella 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
195 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Jera-sjø Zelda 2 Hunnkatt 6 (IP) Bjuran Karina EX1 CAGPIB NOM
196 NFO IV / NFO n 03 24 Nimbus av Senit (N) 2 Hannkatt 10 (KAS) Bjuran Karina Abs
197 NFO V / NFO f 23 IT*Eryn Galen Fimbrethil 2 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
198 NFO V / NFO d 24 (N) Tingoskattens Nidar 2 Hannkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC BIV
199 NFO V / NFO d 22 NO*Løkeveien Amandus 2 Hannkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
200 NFO V / NFO d 24 (N) Sandøy Logi 2 Hannkatt 8 (PR) Bjuran Karina EX1 CAPIB
201 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Vargskogens Ametyst 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS BIV NOM
202 NFO VI / NFO g 03 Åsgreina's Amazing 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX2
203 NFO VI / NFO f 09 Åsgreina's Bella 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
205 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Tingoskattens Saga 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM BIS
206 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Alneskatten's Naughty Redhead 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
207 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Sandøy Menja 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX3
208 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Kerrs Pink's Joséphine de Malines 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
208 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Kerrs Pink's Joséphine de Malines 2 Hunnkatt 19 (Kull) Askett Mats Kull 2
209 NFO VI / NFO f 09 22 S*Viento's Tequila Rose 2 Hunnkatt 2 (SP) Edvardsen Geir Johan Abs
209 NFO VI / NFO f 09 22 S*Viento's Tequila Rose 2 Hunnkatt 17a (Senior) Askett Mats Abs
210 NFO VI / NFO f 09 24 SE*Entourage's Matilde 2 Hunnkatt 8 (PR) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPIB
211 NFO VII / NFO ns (N) Ekebergtrollet's Gyri 2 Hunnkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX2
212 NFO VII / NFO ds 22 NO*Løkeveien Amanda 2 Hunnkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
213 NFO VII / NFO ds 24 S*Fitnesscats Billie 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1
214 NFO VII / NFO ns 24 NO*Ulvings Amadeus Mozart 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1 .
214 NFO VII / NFO ns 24 NO*Ulvings Amadeus Mozart 2 Hannkatt 19 (Kull) Askett Mats kull 3
215 NFO VII / NFO fs 24 S*Mustela's Aletheia 2 Hunnkatt 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS NOM
216 NFO VIII / NFO ds 09 24 (N) Tingoskattens Joppe 2 Hannkatt 5 (IC) Berner Annika Abs
217 NFO VIII / NFO ns 09 22 NO*Loza's Gabor 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX1
219 NFO VIII / NFO fs 03 24 (N) Tingoskattens Umbrella 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Berner Annika Abs
220 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 NO*Ulvings Astrid Martine 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX1
221 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 4 (GIP) Berner Annika EX1 CAPS NOM BIS
222 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP BIV NOM BIS
222 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 17a (Senior) Askett Mats 1 BIS Beste senior
222 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 4
223 NFO IX / NFO w 61 (N) Alneskatten's Painkiller 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX2
224 NFO IX / NFO w 61 (N) Alneskatten's Nightmare 2 Hunnkatt 19 (Kull) Askett Mats Beste kull kat. 2
224 NFO IX / NFO w 61 (N) Alneskatten's Nightmare 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
225 NFO IX / NFO w 62 NO*Kerrs Pink's Jolly Elf 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX2
226 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro HP NOM
227 NFO IX / NFO w 63 (N) Alneskatten's Batman 2 Hannkatt 17b (Veteran) Bjuran Karina 1 BIS Beste veteran
227 NFO IX / NFO w 63 (N) Alneskatten's Batman 2 Hannkatt 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPS
228 SIB VII / SIB as 22 NO*North Saga Valhall 2 Hannkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC
229 SIB III / SIB n 22 Pax Philipe av Holskogen (N) 2 Hannkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX2
230 SIB III / SIB n 22 Radislav ForestHunter 2 Hannkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
231 SIB III / SIB n 22 (N) CarilloCat Maxi-Taxi 2 Hunnkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB BIV NOM
232 SIB III / SIB ny 24 (N) Siberikos Evita 2 Hunnkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX2
233 SIB III / SIB ny 24 (N) CarilloCat Romeo 2 Hannkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB NOM
233 SIB III / SIB ny 24 (N) CarilloCat Romeo 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 1
234 SIB III / SIB n 24 Efim Dostoyanie Sibiri 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
235 SIB III / SIB n 24 (N) Nordskjæret's Ulrikke 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
236 SIB III / SIB n 22 (N) Siberikos Lillegull Jr. 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1 NOM
237 SIB III / SIB ny 24 NO*KeylaKatt Theodor 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1
238 SIB III / SIB n 24 NO*Mighty Morris Taras Nikita 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX2
239 SIB III / SIB n 22 (N) Nordskjæret's Vita 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX2
240 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Tulla Tallulah Tiara 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1 BIV NOM
241 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Fearless 2 Hannkatt 4 (GIP) Ziemianska Marta EX1 CAPS BIV NOM BIS
242 SIB III / SIB ny 24 NO*Rødrev Nora 2 Hunnkatt 4 (GIP) Ziemianska Marta EX1 CAPS NOM
243 SIB IV / SIB ny 09 24 Imma Max od Królowych*PL 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 BIV
244 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Edalunds Knogjärn 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan Abs
245 SIB IV / SIB ny 09 24 NO*Lindviksmoen Agnes 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
246 SIB V / SIB f 24 (N) Nordskjæret's Tuva Tugger Datter 2 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
247 SIB VI / SIB f 02 21 64 (N) Solstorms Dirty Diana 2 Hunnkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
248 SIB VI / SIB f 09 24 S*AceroRamos Honey Crunch 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
249 SIB VII / SIB ns 24 NO*North Saga Odin 2 Hannkatt 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB
250 SIB VII / SIB fs 24 NO*Lindviksmoen Orakel 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika Abs
251 SIB VII / SIB ns 24 NO*Smaragd Hjerte Ljusinda 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX1 BIV NOM
252 SIB VII / SIB as 24 Anel's Kittens Xandras Freya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX1
253 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 1 (SC) Biernaczyk Marcin HP BIV
253 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 5
254 SIB VIII / SIB fs 09 24 NO*Vindbrest Jumbo Visma 2 Hunnkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
255 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Evacats Dark Dream 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX2
256 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Evacats Die Another Day 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
257 SIB VIII / SIB fs 09 22 (N) Solstorms Kiss from a Rose 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1
258 SIB VIII / SIB fs 09 24 NO*Evacats Dirty Dancing 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin Abs
259 SIB IX / SIB w 61 (N) CarilloCat The One 'n Only 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
260 SIB IX / SIB w 63 (N) CarilloCat Ice-Star 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
261 TUA III / TUA a 24 NO*Kaldveldalens Draco 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Berner Annika Abs
261 TUA III / TUA a 24 NO*Kaldveldalens Draco 2 Hannkatt 19 (Kull) Askett Mats Abs
262 TUA III / TUA n 24 NO*Kaldveldalens Harry Potter 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX1
263 TUA VII / TUA as 24 Veslegards Balcan Beauty 2 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
263 TUA VII / TUA as 24 Veslegards Balcan Beauty 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
264 TUA VII / TUA fs 24 NO*Kaldveldalens Luna 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 NOM
265 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM
265 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 17a (Senior) Biernaczyk Marcin 1 BIS Beste senior
266 BEN n 24 NO*Nuria's Glimt 3 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB BIV
267 BEN n 24 Beri Prime Tigris*PL 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
268 BEN n 24 NO*NorthernSkyline J'adore in Monaco 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna Abs
269 BEN n 24 Olympuscats Mia 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
270 BEN n 24 (N) Kelam's Victoria 3 Hunnkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
270 BEN n 24 (N) Kelam's Victoria 3 Hunnkatt 17a (Senior) Biernaczyk Marcin 2
270 BEN n 24 (N) Kelam's Victoria 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 5
271 BEN n 24 Bohemiansforest Nurias Inyanga 3 Hannkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
271 BEN n 24 Bohemiansforest Nurias Inyanga 3 Hannkatt 17a (Senior) Biernaczyk Marcin 2
272 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 1 (SC) Jones Steven L. HP
273 BEN n 24 33 Arcticbengals White Secret 3 Hunnkatt 2 (SP) Jones Steven L. HP NOM
274 BLH f Linden's Lovely Surprise 3 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB NOM
275 BLH ns 21 33 Tomas Mirabella House 3 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
276 BSH a (N) Hotcat's Fonzo 3 Hannkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
277 BSH a Lewis v h Kieksenhof 3 Hannkatt 5 (IC) Jones Steven L. Abs
278 BSH b NO*Calm River Cupid 3 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. Abs
279 BSH c Diadora's Quba Libre 3 Hannkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM BIS
280 BSH j Diadora's Xhosa Makoti 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
281 BSH o 24 (N) Zipp Cinna-Spot-Boy 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
282 BSH ns 24 62 (N) Wilois Umar 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
283 BSH ns 22 62 Lady Mary's Silver Winston 3 Hannkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
284 BSH ns 22 64 Otto de Bellissimo (N) 3 Hannkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
284 BSH ns 22 64 Otto de Bellissimo (N) 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 4
285 BSH ns 22 64 Purrpie's Harley 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
286 BSH ns 22 64 Rose de Bellissimo (N) 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV
287 BSH ns 22 64 Olivia de Bellissimo (N) 3 Hunnkatt 8 (PR) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPIB NOM
288 BSH ny 11 Jantar Made By God 3 Hannkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
289 BSH n 33 NO*Attpåkatten Theodore Barnaby 3 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna Abs
290 BSH ns 21 33 (N) Perlemor's Odessa 3 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
291 BSH ny 21 33 NO*Superpusen Ea 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
292 BUR n NO*Shining Beauty's Ariel 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. Abs
293 BUR b Silky Majesty Terrific 3 Hannkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB NOM
294 KBL I / KBL n Malenkaya Rozinka av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 17a (Senior) Biernaczyk Marcin 1
295 KBL II / KBL n 09 Medvezhonok av Yedikule (N) 3 Hannkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
295 KBL II / KBL n 09 Medvezhonok av Yedikule (N) 3 Hannkatt 17a (Senior) Biernaczyk Marcin 3
296 KBL II / KBL ns 09 22 DK Silky Catz Flora Danica 3 Hunnkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM BIS
297 KOR (N) Jona's Aurora Borealis 3 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
298 KOR SE*Amixam's Helix 3 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM
299 KOR NO*Mo Paws Bella 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 BIV
300 KOR NO*Mo Paws Bonita 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan Abs
300 KOR NO*Mo Paws Bonita 3 Hunnkatt 19 (Kull) Funk Bobby Abs
301 KOR (N) Jona's Akio 3 Hannkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
302 MAU ns NO*Gooseberry CheckMate 3 Hannkatt 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
303 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP
304 MAU ns 24 NO*Gooseberry Tempo Tactics 3 Hannkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB NOM
305 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen's Gambit 3 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
306 MAU ns 24 NO*Gooseberry Give Me Space 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
307 MAU ns 24 NO*Gooseberry Ivy 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV NOM
308 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro Abs
308 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 17a (Senior) Biernaczyk Marcin Abs
308 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2
309 MAU ns 24 NO*Gooseberry AlphaZero 3 Hannkatt 8 (PR) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPIB
310 OCI n 24 FI*Moosegrove Caleb 3 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
311 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus Bad Romance 3 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
312 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus Poker Face 3 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB BIV NOM BIS
313 OCI a 24 NO*Bakste Pus Helia 3 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB NOM
314 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
315 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Sweet but Psycho 3 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB NOM
315 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Sweet but Psycho 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 1
316 OCI b 24 SE*Hot Thundereans Do You Love Me 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV
317 OCI o 24 S*John-Johns Red Hawk 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM BIS
318 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
319 SRL I / SRL a FI*Be-Curly Man In The Moon 3 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB BIV NOM
320 SRL I / SRL b NO*Chibinichi Koko Loko 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
321 SRL I / SRL n NO*Chibinichi Black Baccara 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
321 SRL I / SRL n NO*Chibinichi Black Baccara 3 Hunnkatt 19 (Kull) Funk Bobby kull nr 1
322 SRL III / SRL f NO*Chibinichi Danse Du Feu 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
323 SRL IV / SRL d 03 24 NO*Chibinichi Brianna Randall Fraser 3 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
324 SRL IV / SRL e 09 NO*Chibinichi Wiggenweld 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 BIV NOM
325 SRL IV / SRL ds 03 24 NO*Chibinichi Beatrix Kiddo 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
326 SRL IV / SRL d 03 24 NO*Chibinichi Irresistible Jamie Fraser 3 Hannkatt 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM BIS
326 SRL IV / SRL d 03 24 NO*Chibinichi Irresistible Jamie Fraser 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 3
327 SRL VII / SRL r 33 NO*Serotonin Snowball 3 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
328 SRL VIII / SRL e 09 33 NO*Serotonin Yamachichi 3 Hunnkatt 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
329 ABY n Ngorongoro af Khartoum 4 Hannkatt 1 (SC) Hauge Aina HP NOM BIS
330 ABY n (N) Mayas Pride Qiri 4 Hunnkatt 8 (PR) Hauge Aina EX1 CAPIB NOM
331 ABY n (N) Tejas Ilya 4 Hannkatt 4 (GIP) Hauge Aina Abs
332 ABY a Thamos Cecilia 4 Hunnkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
333 ABY o (N) Tejas Jelena 4 Hunnkatt 3 (GIC) Biernaczyk Marcin Abs
333 ABY o (N) Tejas Jelena 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
334 ABY o S*Aucuparia's Cepheus von Reich 4 Hannkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
335 ABY o (N) Tejas Qi 4 Hunnkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin Abs
336 ABY o Ingave's Eros 4 Hannkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC NOM
337 ABY o Ingave's Gently 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM
338 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's That's Not the Tea, Hunty 4 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
339 CRX II / CRX n 03 (N) Tarquinias Fade to Black 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 BIV NOM
340 CRX II / CRX a 09 (N) Tarquinias Stefania 4 Hunnkatt 19 (Kull) Hauge Aina Beste kull kategori 4
340 CRX II / CRX a 09 (N) Tarquinias Stefania 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
341 CRX V / CRX a 24 (N) Tarquinias Give That Cat a Banana 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 NOM
342 DRX II / DRX n 09 Fotine av Jamas (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1
343 DRX III / DRX g 24 (N) Diamond Heart's Jacklin 4 Hunnkatt 2 (SP) Biernaczyk Marcin HP
344 DRX IV / DRX f 03 Xandra Kardiá av Jamas (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna Abs
345 DRX V / DRX n 24 NO*Beautiful Hearts Alvin Amadeus 4 Hannkatt 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
346 DRX II / DRX a 09 NO*Beautiful Hearts Isaac Ivo 4 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
347 OSH n NO*Ennakeem's Bambi 4 Hunnkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS NOM BIS
348 OSH n Xantippa's Iska 4 Hannkatt 9 (Åpen) Hauge Aina Abs
349 OSH n NO*RoGis Fairytale Everests Gunhilda 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1
350 OSH n Toya Angel Felis*CZ 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1 BIV NOM BIS
351 OSH g NO*Tauriel Arkenstone 4 Hunnkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
352 OSH n 22 Isis Angel Felis*CZ 4 Hunnkatt 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS NOM BIS
353 OSH n 22 NO*Nerlys Black Mocha 4 Hannkatt 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB NOM
354 OSH b 22 (N) Ingoy's Yalta 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1
355 OSH b 24 HU*Shagio-Chen Kislany 4 Hunnkatt 7 (CH) Hauge Aina Abs
356 OSH b 24 (N) Almazonas Fucking Handsome 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1 NOM BIS
357 OSH c 25 Madunka Snape 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1
358 OSH p 24 (N) Ingoy's Xante 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC NOM
359 OSH c 03 24 NO*Zamaradi Galaxy 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
360 RUS NO*Furbonacci A-Punk Buffy 4 Hunnkatt 3 (GIC) Lund Lone Abs
361 RUS S*Wildtbergs Servernaja Zemlja 4 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone Abs
362 RUS Yuki Makaita Mon Petit Gars*PL 4 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB BIV NOM
363 RUS Tsaritzas Wanda 4 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
364 RUS S*Wildtbergs Aqua Juni 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone Abs
365 RUS Grisaille's Victory 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1 NOM
366 RUS NO*Russerlia Blue Moon 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
367 SIA w 67 Merkur Spellbound 4 Hannkatt 10 (KAS) Wilczek Anna Abs
368 SIA a NO*Fjordpus Ezekiel 4 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone Abs
369 SIA a Enrico av Bumiral (N) 4 Hannkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 1 BIS Beste veteran
369 SIA a Enrico av Bumiral (N) 4 Hannkatt 2 (SP) Lund Lone HP
370 SIA a NO*Zamaradi Denver 4 Hannkatt 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB NOM
371 SIA c NO*Ennakeem's Ikos 4 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna Abs
371 SIA c NO*Ennakeem's Ikos 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
372 SOM n NO*St. Charles Aslan 4 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna Abs
372 SOM n NO*St. Charles Aslan 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
373 SOM n NO*St. Charles Dalilah 4 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna Abs
374 SOM n (N) Arclight's Denali 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna Abs
375 SOM n NO*St. Charles Hitachi 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 BIV NOM
376 SOM n (N) Kiachero Rhea 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1
377 SOM n (N) Kiachero Salma 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX2
378 SOM n Iza Izabella av Rubicon 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna Abs
379 SOM n NO*Stalderkattens Cash a Million 4 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM BIS
379 SOM n NO*Stalderkattens Cash a Million 4 Hannkatt 17a (Senior) Funk Bobby 1 BIS Beste senior
380 SOM n (N) Kiachero Noni Pepino 4 Hannkatt 8 (PR) Wilczek Anna Abs
381 SPH II / SPH n 03 SE*Naked Magic Gaga 4 Hunnkatt 8 (PR) Hauge Aina EX1 CAPIB
382 THA n NO*Thaihouse Edward 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin Abs
383 THA b Zita Happiness Tricky Tail 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina Abs
384 HCL Chloe Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Berner Annika Abs
385 HCL Pernille Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 1 NOM BIS
386 HCL Juan Mata Garcia Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 2
387 HCL Milo Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 1 NOM
388 HCS Linus Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Askett Mats 1 BIS Beste senior
388 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Ziemianska Marta 2
389 HCS Moonlight Angel Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Ziemianska Marta 3
390 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Ziemianska Marta 2
390 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Berner Annika 1 BIS Beste veteran
391 HCS Cæsar Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Ziemianska Marta 3
392 HCS Charlie Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Ziemianska Marta Abs
393 HCS Panzer Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Ziemianska Marta 1 NOM
394 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Ziemianska Marta 1 NOM BIS
394 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 17a (Senior) Askett Mats 1
395 NFO IX / NFO w 63 NO*Havstrilens Ziggy Stardust 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
396 RAG a 04 NO*Fagerlis Luna 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC
397 PER d 02 63 S*Yomano's Bee all over 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1 NOM
398 PER d 02 63 S*Yomano's Born 2 Be odd 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone Abs
399 PER f 02 62 S*Yomano's Sweet Sapphire 1 Hunnkatt 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB NOM
400 SBI n (N) Almighty Luna Lovegood 1 Hunnkatt 5 (IC) Funk Bobby EX3
401 NFO V / NFO f 22 SE*Kattzelius Dalelia de Alba 2 Hunnkatt 4 (GIP) Bjuran Karina Abs
401 NFO V / NFO f 22 SE*Kattzelius Dalelia de Alba 2 Hunnkatt 17a (Senior) Askett Mats 2
402 NFO VI / NFO f 09 24 S*Dalkullans Rulta 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX2
403 NFO VI / NFO f 03 22 SE*Miramac's Cascade 2 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
404 NFO VI / NFO g 09 24 S*Dalkullans E.T. 2 Hunnkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB NOM
405 NFO VI / NFO f 09 22 S*Beyond Juicy Fruit 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX2
406 SIB III / SIB ny 24 NO*Grensedalen Orion 2 Hannkatt 2 (SP) Ziemianska Marta HP
407 SIB III / SIB n 22 SE*Tsarhegens Van Gogh 2 Hannkatt 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
408 SIB III / SIB n 22 SE*Edalunds Gulligull 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX3
409 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Einhaugen's Nilja Tildedatter 2 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM
410 SOM a Wendy Mi Amore av Revebo (N) 4 Hunnkatt 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB
411 SOM n NO*Dragonstone Delta Raptor 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna Abs
412 SOM o Ylva av Revebo (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin Abs
413 BLH a S*Lur Per's Carl-Otto 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
454 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Askett Mats KULL 2, MCO VII, VETA 2, VETA Huskatter 35
Berner Annika RAG n, SBI g, SBI h, SBI j, NEM I, NFO II, NFO VIII, SIB VII, TUA III, VETB Huskatter 36
Biernaczyk Marcin MCO VI, NFO VII, SIB VI, SIB VIII, ABY o, DRX II, DRX III, OSH c 03 24, OSH c 25, OSH g, OSH n 22, SOM o, THA n, VETA 3 37
Bjuran Karina NFO IV, NFO V, TUA VII, HCL, VETB 2 21
Edstrøm Anne-Gro MCO I, NFO IX, SIB IX, SIB V, BSH ns 22 62, BSH ns 22 64, BSH ny 11, BUR b, MAU ns 24, OCI b 24, SRL III 32
Edvardsen Geir Johan PER f, PER n, PER n 21 33, PER n 22, PER n 24, SBI d 21, SBI e 21, SBI n 21, MCO IV, MCO IX, NFO VI 34
Funk Bobby KULL 3, EXO n, PER f 21 33, PER g 02 62, RAG a 03, SBI n, VETA 1, VETB 1, VETA 4 26
Hauge Aina KULL 4, PER a, PER d, PER d 03 22, PER d 24, PER f 02 62, PER g 03, PER n 33, PER w 62, RAG a 04, RAG b, SBI d, ABY n, OSH b 24, OSH n, SOM a, SPH II, THA b, VETB 4 33
Jones Steven L. EXO n 24, PER a 02 62, PER a 03, PER as 11, PER d 21 33, PER f 03, RAG a, SBI a 21, SBI f, BEN n 22 33, BEN n 24 33, BLH f, BSH a, BSH b, BSH c, BSH ns 24 62, BSH ny 21 33, BUR n, MAU ns, OCI o 24, SRL IV, SRL VIII 35
Lund Lone PER d 02 63, RAG n 03, RAG n 04, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI c, CRX V, DRX V, OSH p 24, RUS, SIA a 35
Roca Folch Yan MCO V, MCO VIII, NEM II, NFO III, SIB IV, BEN n 22, BLH ns 21 33, BSH j, BSH ns 21 33, KOR, OCI n 24 40
Utenfor Bedømmelse PER d 03, PER n 33, RAG a 03, RAG a 04, RAG n, SBI d 21, MCO VII, NFO IV, NFO IX, SIB III, SIB VIII, TUA VII, BEN n 24, BSH ns 22 64, MAU ns 24, OCI b 24, SRL IV, ABY n, ABY o, SIA c, SOM n 26
Wilczek Anna BEN n 24, BLH a, BSH n 33, BSH o 24, KBL II, OCI a 24, SRL I, SRL VII, ABY a, CRX II, DRX II, DRX IV, OSH b 22, SIA c, SIA w 67, SOM n 35
Ziemianska Marta KULL 1, MCO II, MCO III, SIB III, HCS 34
14 dommere