Min katt
Smaalenene Katteklubb 12. juni 2022
Arrangørklubb Smaalenene Katteklubb
Starter 12.06.2022 Slutter 12.06.2022
Påmelding starter 01.03.2022 Påmelding lukkes 04.05.2022
Åpent for publikum fra 11:00 Åpent for publikum til 17:00
Veterinærsjekk starter 07:00 Veterinærsjekk slutter 08:15
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 350   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 0530.09.40171
Epost show@smaalenene-kk.no
Sted Ski Ishall, Teglveien 4, 1400 SKI
Funksjonærer Informasjon ved henvendelse til (+47)

Kine Gundersen: tlf. 40 04 51 48; mail: show@smaalenene-kk.no
Roald Westre: tlf. 90 99 10 89; mail: leder@smaalenene-kk.no
Else Bjerke Westre: tlf. 97 12 98 04; mail: post@smaalenene-kk.no
Tilleggsinfo Husk at avl, oppdrett, senior, veteran, kull og EMS-bestemmelse (kl. 13c)  må meldes på separat.

NRRs og FIFe's regler gjelder.

Obligatorisk veterinærsjekk av alle katter som må ha godkjent rabies-attest. Se utstillingsinnbydelsen.

Påmeldingsavgiften betales i NOK til Smaalenene Katteklubb SAMTIDIG MED PÅMELDINGEN direkte i Min Katt. Se utstillingsinnbydelsen side 2 for utfyllende informasjon om betaling.

HUSK å bekrefte påmeldingene dine i Min Katt før du avslutter påmeldingsprosedyrene.

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 54 49 0 0 5
2 123 111 0 0 12
3 44 41 0 0 3
4 32 30 0 0 2
Huskatter 7 7 0 0 0
Totalt 260 238 0 0 22

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n NO*L'Arnestad's Klatre Lotte 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
2 EXO f 03 Soroya's NiaCabara 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
3 PER a Tombrock's Bruce 1 Hannkatt 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
4 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP NOM
5 PER d (N) Opheim Iris 1 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
6 PER f (N) Sirkeline's Ariana 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats Abs
7 PER f (N) Sirkeline's Rihanna 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX1 NOM BIS
8 PER f Åsgreina's Lykke 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX2
9 PER n 22 (N) Vogata Simba 1 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
9 PER n 22 (N) Vogata Simba 1 Hannkatt 17a (Senior) Mösch Sabine 1 BIS Beste senior
10 PER e 22 (N) Vogata Kristoffer Robin 1 Hannkatt 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS
11 PER a 02 62 S*Meibel's Ray Ban 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
12 PER g 02 62 Lille Fame av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
13 PER n 33 (N) Lea Blue Billy Blue Eyes 1 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
14 RAG n NO*Kirsten's Skatter Tia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
15 RAG n NO*Dan Dara's I`ve Got Your Heart 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX1
16 RAG n 04 NO*Noble Origins' Playful Pluto 1 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
17 RAG a 03 NO*Starlings Phoenix 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
18 RAG a 03 S*Dan Dara's Dexter 1 Hannkatt 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro Abs
19 RAG a 03 S*Eurovisions Toy 1 Hannkatt 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB NOM BIS
20 RAG a 04 Braya DaisyQuake of HG 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
21 RAG a 04 NO*Dan Dara's A kiss is still a kiss 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
22 RAG a 03 21 NO*Noble Origins' Ymse 1 Hunnkatt 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
23 SBI n (N) Elina's Amore Mio 1 Hannkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
24 SBI n Shapur Tiana 1 Hunnkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB BIV NOM BIS
25 SBI n NO*Highgrove's Gracefull Danny Boy 1 Hannkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro Abs
26 SBI n (N) Khanikatts Nita 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
27 SBI n NO*Stalderkattens Hermine 1 Hunnkatt 8 (PR) Saetre Raymond Alessandro Abs
28 SBI n (N) Fyttikattas Blackstar 1 Hunnkatt 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP NOM
29 SBI a (N) Khanikatts Mochi 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX1
30 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS NOM
30 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Mösch Sabine 1 BIS Beste veteran
31 SBI a NO*Fruitblossom's Napoleon Bonaparte 1 Hannkatt 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP NOM
32 SBI b Berlioz 1 Hannkatt 1 (SC) Askett Mats HP NOM BIS
33 SBI b NO*Nekstad's Oksana 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX2
34 SBI b NO*Svibel's someone special 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
35 SBI b Cinnamon 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1 BIV NOM BIS
36 SBI c NO*Zaphirpusen Zalto 1 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM
37 SBI f NO*NøsteEnglene Fie My Diamond 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
38 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM BIS
39 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro HP BIV
40 SBI g (N) Ultra Vires Arwen Undómiel 1 Hunnkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
41 SBI g NO*Stalderkattens Ulyssa 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
42 SBI h (N) Khanikatts Nenette 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
43 SBI a 21 NO*Stalderkattens Siv 1 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
44 SBI b 21 Queen Conchita av Ontario 1 Hunnkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP NOM
45 SBI d 21 NO*Stalderkattens Tobias 1 Hannkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB NOM
45 SBI d 21 NO*Stalderkattens Tobias 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett, 105,0 poeng
46 SBI f 21 NO*Lindudóttir Anita 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC NOM
47 LPL XI / LPL j 09 S*Ägirs Hus BC Vvelma 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1 NOM BIS
48 MCO I / MCO n NO*SaucerfulSecret Imma Cat 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mösch Sabine EX1 CAC
49 MCO I / MCO a NO*Knight Hart's Harley Quinn 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mösch Sabine EX1
50 MCO I / MCO a NO*Lythrum Piccolo 2 Hannkatt 6 (IP) Mösch Sabine EX1 CAGPIB NOM
51 MCO II / MCO n 09 (N) Mydele's Mapi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
52 MCO II / MCO n 03 PL*Lillycubs Zazu 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
53 MCO III / MCO n 22 Opium SilLynx 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lis Helene Abs
54 MCO III / MCO n 22 (N) Mydele's Maya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lis Helene EX1 CAC BIV
55 MCO III / MCO a 23 NO*WesterosCat Laena Velaryon 2 Hunnkatt 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
56 MCO IV / MCO n 09 22 IT*Furry Fellows Giulio Tito Cesare 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM
57 MCO III / MCO n 22 NO*Fenriskatten Caesar 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX1 NOM
58 MCO III / MCO n 22 NO*Knight Hart's First Lady 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX1
58 MCO III / MCO n 22 NO*Knight Hart's First Lady 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 6, 95,0 poeng
59 MCO IV / MCO n 09 24 NO*WesterosCat Drogon Dracarys 2 Hannkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
59 MCO IV / MCO n 09 24 NO*WesterosCat Drogon Dracarys 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 7, 93,5 poeng
60 MCO V / MCO d Distant Fire Afterglow*PL 2 Hannkatt 3 (GIC) Mösch Sabine Abs
61 MCO V / MCO d 23 NO*Ejsten Maximus 2 Hannkatt 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB BIV NOM
62 MCO V / MCO d Berkanomaine Kichiro 2 Hannkatt 9 (Åpen) Mösch Sabine Abs
63 MCO V / MCO f 22 (N) Endless Masaitana 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mösch Sabine EX2
64 MCO V / MCO f 23 NO*M&G Ironfamily Auora 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mösch Sabine EX1 CAC
65 MCO V / MCO d 23 NO*Ejsten Rio de Janeiro 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Mösch Sabine Abs
66 MCO VI / MCO f 09 22 NO*Knight Hart's Ghibli 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
67 MCO VI / MCO g 02 21 62 NO*WesterosCat Gersimi the Goddess 2 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
68 MCO VI / MCO f 09 22 NO*WesterosCat Meraxes Dracarys 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX2
69 MCO VI / MCO d 03 23 SE*Coltish Millie Vanillie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC BIV
69 MCO VI / MCO d 03 23 SE*Coltish Millie Vanillie 2 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn, 90,0 poeng
70 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Merridancers Deilig De Luca 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
71 MCO VI / MCO d 03 22 Maine Lea av Persicum 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV NOM
72 MCO VI / MCO d 09 22 S*Musslan Erin 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX2
73 MCO VII / MCO ds 11 NO*Lady Sansa's Jamie Outlander 2 Hannkatt 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB BIV NOM
74 MCO IV / MCO a 09 22 Bjorntorpets Kewin 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
74 MCO VII / MCO as 22 Bjorntorpets Kewin 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann, 98,6667 poeng
75 MCO VII / MCO ds 11 NO*Ejsten Ronja 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5, 98,6667 poeng
75 MCO VII / MCO ds 23 NO*Ejsten Ronja 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lis Helene EX1 CAC
76 MCO VII / MCO ns Nemo Afgan*PL 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX1
77 MCO V / MCO g NO*Wonderbar Presley 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mösch Sabine EX1
78 MCO VII / MCO as NO*LamboKitty Lykke 2 Hunnkatt 6 (IP) Lis Helene EX1 No Cert
79 MCO VII / MCO ns NO*Cimini's Gangster 2 Hannkatt 10 (KAS) Lis Helene EX2
80 MCO VII / MCO ds 25 NO*Knight Hart's Diesel 2 Hannkatt 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP BIV NOM
81 MCO VII / MCO ns NO*Tinneberget B.Gismo 2 Hannkatt 10 (KAS) Lis Helene EX3
82 MCO VIII / MCO ns 09 Chocolatebears Xindl 2 Hannkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
83 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Ejsten Adriana 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
84 MCO VIII / MCO fs 09 22 NO*M&G Ironfamily Bounty 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX2
85 MCO VIII / MCO fs 09 22 NO*Fenriskatten Katniss Everdeen 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1 BIV
86 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB NOM BIS
87 NEM I / NEM ds 21 NO*Arietta Gling Glo 2 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
88 NEM I / NEM as 21 NO*Arietta Mynte Melisse 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC BIV
88 NEM I / NEM as 21 NO*Arietta Mynte Melisse 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4, 101,6667 poeng
89 NEM I / NEM a NO*Snowfighter Zolo 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX3
90 NEM I / NEM a SE*Saltsjö-Boos Leia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX2
91 NEM I / NEM a 21 NO*Dege's India 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
92 NEM II / NEM a 09 21 NO*Periwinkle's Nippet 2 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
93 NEM II / NEM a 09 21 NO*Dege's Ilo ekko 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
94 NFO II / NFO n 09 NO*Jera-sjø Kitty 2 Hunnkatt 8 (PR) Mösch Sabine EX1 CAPIB NOM
95 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Ignarikets Bror 2 Hannkatt 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS NOM BIS
96 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB NOM
97 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Migoto's Yohannes 2 Hannkatt 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
98 NFO IV / NFO n 03 22 SE*Jibes Arvid 2 Hannkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
99 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Selma 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
100 NFO IV / NFO n 03 24 NO*Dalskatten A Miracle of Empet 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX1 BIV
101 NFO IV / NFO n 09 23 NO*Jera-sjø Zelda 2 Hunnkatt 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB NOM
102 NFO V / NFO d 22 NO*Løkeveien Amandus 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC NOM
102 NFO V / NFO d 22 NO*Løkeveien Amandus 2 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargebedømt
103 NFO V / NFO f 22 SE*Kattzelius Dalelia de Alba 2 Hunnkatt 8 (PR) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPIB NOM
103 NFO V / NFO f 22 SE*Kattzelius Dalelia de Alba 2 Hunnkatt 17a (Senior) Mösch Sabine 2
104 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Tingoskattens Wivi 2 Hunnkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB NOM
104 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Tingoskattens Wivi 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2, 102,3337 poeng
105 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Tingoskattens Emilio 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX2
106 NFO VI / NFO d 03 Åsgreina's Amadeus 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC BIV NOM
107 NFO VI / NFO f 09 Little Hope av Tromsø 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro Abs
108 NFO VI / NFO d 09 22 NO*Loza's Eros 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
109 NFO VI / NFO f 09 22 S*Just Catnap's Nejlika 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
110 NFO VI / NFO f 09 Åsgreina's Bella 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX2
111 NFO VI / NFO e 09 22 SE*Kattzelius Freswick de Alba 2 Hannkatt 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS
111 NFO VI / NFO e 09 22 SE*Kattzelius Freswick de Alba 2 Hannkatt 17a (Senior) Mösch Sabine 1 BIS Beste senior
112 NFO VI / NFO f 03 23 S*Myselisia's Faith 2 Hunnkatt 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB BIV NOM
113 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Alneskatten's Harley Davidson 2 Hannkatt 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
114 NFO VI / NFO d 09 24 NO*Ignarikets Balder 2 Hannkatt 8 (PR) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPIB NOM
115 NFO VII / NFO fs 24 (N) Alneskatten's Tula 2 Hunnkatt 1 (SC) Mösch Sabine HP NOM
116 NFO VII / NFO ns 22 NO*Løkeveien Antony 2 Hannkatt 9 (Åpen) Mösch Sabine EX1 CAC BIV
117 NFO VII / NFO ns (N) Ekebergtrollet's Gyri 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mösch Sabine EX1 NOM BIS
118 NFO VII / NFO ns 24 DK Kastbjerg's Den danske Mafia 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Mösch Sabine EX1 NOM
119 NFO VIII / NFO fs 09 24 NO*Highgrove's Hope n Dreams Camelia Linnea Embla 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna Abs
120 NFO VIII / NFO ds 09 22 NO*Kerrs Pink's Golden Sun 2 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna Abs
121 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM BIS
122 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP BIV NOM
122 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett, 105,75 poeng
123 NFO IX / NFO w 64 (N) Ekebergtrollet's Elysia 2 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
124 NFO IX / NFO w 64 White Hunter av Tromsø 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
125 NFO IX / NFO w 62 (N) Migoto's Yasmin 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM
125 NFO IX / NFO w 62 (N) Migoto's Yasmin 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3, 102,0 poeng
126 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 2 (SP) Wilczek Anna HP NOM
127 NFO IX / NFO w 63 (N) Alneskatten's Batman 2 Hannkatt 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB NOM
127 NFO IX / NFO w 63 (N) Alneskatten's Batman 2 Hannkatt 17b (Veteran) Mösch Sabine 1 BIS Beste veteran
128 SIB III / SIB ny 24 (N) CarilloCat Romeo 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX2
129 SIB III / SIB n 24 Hazbulat Siberian Sapphire 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
130 SIB III / SIB n 22 (N) CarilloCat Maxi-Taxi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC BIV NOM
131 SIB III / SIB ay 24 Goya Max od Krolowych*PL 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
132 SIB III / SIB n 22 NO*Lindviksmoen Maxena 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna Abs
133 SIB III / SIB n 24 Sofia du Coteau du Nizy 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX2
134 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Solstorms Jazzing my Cellini 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
135 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Solstorms Just Love my Lady-Datejust 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX2
136 SIB VI / SIB f 09 24 S*AceroRamos Hope 2 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB NOM
137 SIB VII / SIB fs 24 Figa Rys od Kròlowych*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
138 SIB VII / SIB fs NO*Smaragd Hjerte Jasmin 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX2
139 SIB VII / SIB ns 24 NO*Grensedalen Harriet 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX1 BIV NOM
140 SIB VII / SIB ns 24 NO*Heggdalkatten Wither Rose 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats Abs
141 SIB VII / SIB ds 24 NO*Lindviksmoen Tuggers's surprise Terkel 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Askett Mats Abs
142 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS NOM BIS
143 SIB VIII / SIB as 09 22 (N) Nordskjæret's Sol Aruba datter 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lis Helene Abs
144 SIB VIII / SIB gs 03 24 NO*Arietta Ophelia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lis Helene EX1 NOM
145 BEN n 22 Artizto Catz Just Different 3 Hannkatt 7 (CH) Lis Helene EX1 No Cert
146 BEN n 24 (N) Kelam's Gucci Girl 3 Hunnkatt 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB BIV NOM
147 BEN n 24 NO*Nuria's Glimt 3 Hannkatt 9 (Åpen) Scholten Laura EX1 CAC
148 BEN n 24 (N) Kelam's Oh La La 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1
149 BEN n 24 NO*NorthernSkyline J'adore in Monaco 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX2
150 BEN n 24 Malek Angel Felis*CZ 3 Hannkatt 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP NOM BIS
151 BEN n 24 33 NO*Nuria's Joy 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX1 NOM
152 BEN n 24 33 Artizto Catz Just Can't Get Enough 3 Hannkatt 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB
153 BSH n S*Javeliner's Talisker Dark Storm 3 Hunnkatt 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB
154 BSH a (N) Hotcat's Fonzo 3 Hannkatt 9 (Åpen) Mösch Sabine EX1 CAC NOM BIS
155 BSH b NO*Calm River Cupid 3 Hannkatt 9 (Åpen) Scholten Laura EX1 CAC
156 BSH b S*Eel Frank's Dorothy Dashwood 3 Hunnkatt 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
157 BSH b S*Eel Frank's Dolores Dashwood 3 Hunnkatt 8 (PR) Scholten Laura EX1 CAPIB NOM
158 BSH c Diadora's Quba Libre 3 Hannkatt 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB NOM
159 BSH c NO*Calm River Charisma 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Scholten Laura EX1 CAC
160 BSH ns 22 64 (N) Cavallino's Argenta Lana 3 Hunnkatt 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB
161 BSH ns 21 33 (N) Perlemor's Odessa 3 Hunnkatt 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
162 BUR n (N) Kattehula's Godiva 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Lis Helene EX1 CAC
163 BUR n NO*Shining Beauty's Ariel 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lis Helene EX1
164 KBL II / KBL n 09 Medvezhonok av Yedikule (N) 3 Hannkatt 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
165 KBL II / KBL ns 09 22 DK Silky Catz Flora Danica 3 Hunnkatt 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP NOM BIS
166 KOR (N) Ayram Spring 3 Hunnkatt 5 (IC) Lis Helene Abs
167 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 2 (SP) Lis Helene Abs
167 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 17a (Senior) Edstrøm Anne-Gro Abs
168 KOR NO*Makalaus Celestia 3 Hunnkatt 6 (IP) Lis Helene Abs
169 MAU ns NO*Gooseberry Daphnis 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lis Helene EX1 NOM
170 MAU ns NO*Gooseberry L's Loco Motive 3 Hannkatt 4 (GIP) Lis Helene DISQ
171 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 1 (SC) Mösch Sabine HP
172 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen's Gambit 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mösch Sabine EX1 NOM BIS
173 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS NOM
173 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 17a (Senior) Edstrøm Anne-Gro 1 BIS Beste senior
173 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2, 111,40 poeng
174 MAU ns 24 NO*Gooseberry Atomic Splash 3 Hannkatt 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
175 MAU ns 24 NO*Gooseberry Zarkana 3 Hunnkatt 8 (PR) Mösch Sabine EX1 CAPIB BIV NOM
176 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus Poker Face 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1 NOM
177 OCI a 24 NO*Bakste Pus Helia 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lis Helene EX1
178 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB NOM BIS
178 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett, 123,3333 poeng
179 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Sweet but Psycho 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mösch Sabine EX1 NOM BIS
180 SIN S*Kustens Henrik Ibsen 3 Hannkatt 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
181 SIN S*Kustens Amalie Skram 3 Hunnkatt 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
182 ABY n Ngorongoro af Khartoum 4 Hannkatt 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS NOM BIS
183 ABY n (N) Tejas Ilya 4 Hannkatt 6 (IP) Scholten Laura EX1 CAGPIB
184 ABY n Ingave's Liza 4 Hunnkatt 10 (KAS) Scholten Laura Abs
185 ABY o (N) Tejas Jelena 4 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
185 ABY o (N) Tejas Jelena 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett, 95,0 poeng
186 ABY o (N) Tejas Qi 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
187 ABY p Tallullah av Revebo (N) 4 Hunnkatt 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
188 DRX III / DRX g 24 (N) Diamond Heart's Jacklin 4 Hunnkatt 2 (SP) Scholten Laura HP
189 DRX VII / DRX n 21 33 (N) Diamond Heart's Odin 4 Hannkatt 8 (PR) Scholten Laura EX1 CAPIB
190 OSH n NO*Ennakeem's Bambi 4 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
191 OSH n Xantippa's Iska 4 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro Abs
192 OSH b NO*ShowOff Hyde Park 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 No Cert
193 OSH d (N) Astasiam Cazmir Cinzano 4 Hannkatt 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
194 OSH n 22 Isis Angel Felis*CZ 4 Hunnkatt 6 (IP) Scholten Laura EX1 CAGPIB NOM BIS
195 OSH n 24 (N) Almazonas Medusa Versace 4 Hunnkatt 8 (PR) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPIB
196 OSH a 25 NO*Ennakeem's Knock Out 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1 NOM BIS
197 OSH p 24 (N) Ingoy's Xante 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1
198 OSH d 03 Dani Ufne Koty*PL 4 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 No Cert
199 OSH o 03 NO*Ennakeem's Madama Butterfly 4 Hunnkatt 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
200 OSH n 03 24 O*Kay Shon Galaxy Cat 4 Hannkatt 8 (PR) Edstrøm Anne-Gro Abs
201 RUS NO*Furbonacci A-Punk Buffy 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Scholten Laura EX1 CAC NOM BIS
202 SIA n NO*Ennakeem's Kiss Me 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
203 SIA a NO*Zamaradi Denver 4 Hannkatt 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
204 SIA c NO*Ennakeem's Ikos 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1 NOM BIS
205 SIA h NO*Zamaradi Caja 4 Hunnkatt 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
206 SIA g 21 NO*Ennakeem's Go Go Gaga 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
207 SOM n NO*St. Charles Gileah 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
208 SOM o (N) Kiachero Ziro Zorroto 4 Hannkatt 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP NOM BIS
209 THA n Pretty Smart Sara*PL 4 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB NOM
210 THA c Pharo Pure Blue*PL 4 Hannkatt 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
211 HCL Pernille Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Mösch Sabine 1 NOM BIS
212 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Mösch Sabine 1 NOM BIS
212 HCS Linus Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Edstrøm Anne-Gro 1 BIS Beste senior
213 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1
214 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1 BIS Beste veteran
214 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Mösch Sabine 2
215 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Mösch Sabine 1 NOM
238 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Askett Mats EXO f 03, EXO n, PER a, PER f, PER g 02 62, RAG a 03 21, RAG n, SBI a, SBI b, SBI f 21, LPL XI, MCO VIII, NFO IV, SIB VII 36
Edstrøm Anne-Gro MCO VI, NEM II, NFO V, SIB IV, SIB VI, ABY o, OSH b, OSH d 03, OSH n, OSH n 03 24, OSH n 24, SIA g 21, SIA n, SOM n, THA n, VETA 3, VETB Huskatter, VETA Huskatter 31
Lis Helene MCO III, MCO VII, SIB VIII, BEN n 22, BEN n 24 33, BUR n, KBL II, KOR, MAU ns, OCI a 24 28
Mösch Sabine MCO I, MCO V, NFO II, NFO VII, BSH a, BSH n, BSH ns 22 64, MAU ns 24, OCI b 24, SIN, HCL, HCS, VETB 1, VETA 1, VETA 2, VETB 2 36
Saetre Raymond Alessandro PER a 02 62, PER e 22, RAG a 03, RAG a 04, SBI d 21, SBI g, SBI n, MCO II, MCO IV, NFO VI 33
Scholten Laura BEN n 24, BSH b, BSH c, BSH ns 21 33, OCI n 24, ABY n, ABY p, DRX III, DRX VII, OSH a 25, OSH d, OSH n 22, OSH o 03, OSH p 24, RUS, SIA a, SIA c, SIA h, SOM o, THA c 29
Utenfor Bedømmelse NFO V (13c), MCO III, MCO IV, MCO VII 5
Wilczek Anna PER d, PER n 22, PER n 33, RAG n 04, SBI a 21, SBI b 21, SBI c, SBI f, SBI h, NEM I, NFO IX, NFO VIII, SIB III 31
8 dommere