Min katt
Jærkatten - 3.4.2022 - Søndag
Arrangørklubb Jærkatten
Starter 03.04.2022 Slutter 03.04.2022
Påmelding starter 05.02.2022 Påmelding lukkes 22.03.2022
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 08:30 Veterinærsjekk slutter 09:00
Bedømmelse starter 09:30 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 280   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost sekretaer@jaerkatten.no
Sted Vollhallen - Vollvegen 4, 4354 Voll, Norge
Funksjonærer Utstillingsansvarlig - Cecilie Einarsen: utstilling@jaerkatten.no
Kasserer - Anne Veland: sekretaer@jaerkatten.no
Tilleggsinfo Husk at avl, oppdrett, senior, veteran, kull, fargebedømmelse og selskapskatt skal meldes på separat. 

Alle som skal bruke sturdibur må ha med egne bord. Det er ikke mulig å låne av klubben.

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 49 47 0 0 2
2 76 69 0 0 7
3 49 49 0 0 0
4 43 43 0 0 0
Huskatter 10 10 0 0 0
Totalt 227 218 0 0 9

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO a NO*Cosmopolitan's Tallulah Belle 1 Hunnkatt 3 (GIC) Bruijn Ad de EX1 CACS
2 EXO ns (N) Avonlea Dream's Wiola 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte Abs
3 PER f Athene by Fate DK 1 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB NOM BIS
4 PER f S*Abraxas Money Penny 1 Hunnkatt 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM
4 PER f S*Abraxas Money Penny 1 Hunnkatt 17a (Senior) Ziemianska Marta 2
5 RAG n 03 (N) Diadem's Paztelle Doll 1 Hunnkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB NOM
6 RAG n 03 NO*Noble Origins' Romeo 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1 NOM
7 RAG n 03 (N) Ragstar's Candyman 1 Hannkatt 6 (IP) Ziemianska Marta EX1 CAGPIB NOM BIS
7 RAG n 03 (N) Ragstar's Candyman 1 Hannkatt 17b (Veteran) Ziemianska Marta 1 BIS Beste veteran totalt
8 RAG n 04 NO*Noble Origins' Playful Pluto 1 Hannkatt 4 (GIP) Bruijn Ad de EX1 CAPS BIV NOM
9 RAG n 04 NO*Snøglitter's Donald My Lucky boy 1 Hannkatt 8 (PR) Bruijn Ad de EX1 CAPIB
9 RAG n 04 NO*Snøglitter's Donald My Lucky boy 1 Hannkatt 17a (Senior) Ziemianska Marta 1
10 RAG n 04 NO*Snøglitter's Cute Cilja 1 Hunnkatt 8 (PR) Bruijn Ad de EX1 CAPIB NOM
11 RAG a 03 (N) Diadem's Diddelina Sollis 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bruijn Ad de EX1 NOM BIS
12 RAG a 03 21 NO*Noble Origins' Ymse 1 Hunnkatt 6 (IP) Ziemianska Marta EX1 CAGPIB NOM
13 SBI n NO*Dimes Hallin 1 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX2
14 SBI n (N) Elina's Amore Mio 1 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB BIV NOM
15 SBI n (N) Prekestolen's Karex 1 Hannkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
16 SBI n Shapur Tiana 1 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
17 SBI n NO*Melises Amanda 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM
18 SBI n Phoebe of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. Abs
19 SBI n (N) Prekestolen's Sokrates 1 Hannkatt 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
20 SBI a (N) Veiten's Nikita 1 Hunnkatt 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB BIV NOM
21 SBI a (N) Veiten's Queen Bee 1 Hunnkatt 5 (IC) Kaae Dorte EX2
22 SBI a (N) Tonefjellet's Eros 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1 NOM
23 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 4 (GIP) Kaae Dorte EX2
23 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Ziemianska Marta 1
24 SBI a Sweetnes Desaleen av Ontario 1 Hunnkatt 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS NOM BIS
24 SBI a Sweetnes Desaleen av Ontario 1 Hunnkatt 17a (Senior) Ziemianska Marta 1 BIS Beste senior
25 SBI b Shapur Catania 1 Hunnkatt 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
25 SBI b Shapur Catania 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett, 102,4 poeng
26 SBI b NO*Nekstad's Oksana 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
27 SBI b NO*Svibel's someone special 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta Abs
28 SBI b IT*Kaly's Dan 1 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann, 103,75
29 SBI c (N) Veiten's Romeo 1 Hannkatt 9 (Åpen) Bruijn Ad de EX1 CAC NOM
30 SBI c Shapur Fleur 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Bruijn Ad de EX1 CAC BIV
31 SBI c Shapur Chloe 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bruijn Ad de EX1 NOM
32 SBI c NO*Zaphirpusen Zalto 1 Hannkatt 4 (GIP) Bruijn Ad de EX1 CAPS
33 SBI d S*Ida's Zeb Macahan 1 Hannkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB NOM BIS
34 SBI d NO*Arctic Angel's Isak 1 Hannkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
35 SBI f NO*av Løno Laura 1 Hunnkatt 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
36 SBI g (N) Veiten's Rose 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Bruijn Ad de EX1 CAC
36 SBI g (N) Veiten's Rose 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2, 100,25 poeng
37 SBI h Edna av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
38 SBI a 21 (N) Zazzario Munti 1 Hannkatt 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB NOM
39 SBI a 21 NO*Husdyrlykke's Akira 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1 NOM BIS
40 SBI b 21 Shapur Arya 1 Hunnkatt 7 (CH) Bruijn Ad de EX1 CACIB NOM
41 MCO I / MCO a NO*Agderpuz O`Igor 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Reijers Eric EX1
42 MCO III / MCO n 22 (N) Bargello Santana 2 Hannkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
43 MCO IV / MCO n 09 22 DK My CrazyHits' Kiss me Quick 2 Hannkatt 9 (Åpen) Reijers Eric EX1 CAC
44 MCO IV / MCO n 09 22 DK My CrazyHits' Kiss me More 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Reijers Eric EX1 CAC
45 MCO V / MCO d NO*Candy Crush Meller 2 Hannkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
46 MCO V / MCO g (N) Big Kitty Ivy 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
47 MCO V / MCO f NO*Skarekatten Mira 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 BIV NOM
48 MCO VI / MCO f 03 Sawadee Ka av Persicum 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Reijers Eric EX1 NOM BIS
49 MCO I / MCO a NO*Lofothavets Opus IV Tamusa 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Reijers Eric EX1 CAC
50 MCO VII / MCO ns NO*Vettekatten Nash Scooby 2 Hannkatt 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
51 MCO VIII / MCO as 09 22 NO*Candy Crush Athos 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Comorio Luigi EX1
52 MCO IX / MCO w 64 NO*Plei Meg Kissme 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Comorio Luigi EX1
53 NEM I / NEM n 21 NO*Hemakri Gucci 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX3
54 NEM I / NEM ns 21 NO*Hemakri Iza 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC BIV NOM
55 NEM I / NEM as 21 NO*NevaSky's Una 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX2
56 NEM I / NEM a 21 NO*Arietta Mulan 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX2
57 NEM I / NEM a 21 NO*Arietta Mynte Melisse 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1 BIV NOM
58 NEM I / NEM a NO*Keavy's Adeleheid 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1
59 NEM I / NEM n NO*Keavy's Anne Katt 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX2
60 NEM I / NEM a NO*NevaSky's Simon 2 Hannkatt 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP NOM
61 NEM I / NEM n 21 Alloa Winter Fantasy*PL 2 Hunnkatt 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP NOM
62 NEM II / NEM as 09 21 NO*Hemakri Kingsten 2 Hannkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC NOM
63 NEM II / NEM n 03 21 NO*Arietta Pina Odelle 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. Abs
64 NEM II / NEM a 09 21 Hubba Bubba Mizar Land*PL 2 Hunnkatt 18 (Utenfor konkurranse) Utenfor Bedømmelse Abs
65 NFO I / NFO a (N) Sandøy Lovn 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Reijers Eric EX1
66 NFO II / NFO n 09 (N) Tumay's Ronja 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM
67 NFO II / NFO n 03 (N) Fodnaheia's Nevada 2 Hannkatt 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
68 NFO III / NFO a 22 (N) Stølsgarden Yrdi 2 Hunnkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
69 NFO IV / NFO a 09 24 (N) Fodnaheia's Tarik 2 Hannkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC BIV
70 NFO IV / NFO n 01 21 64 (N) Fodnaheia's Kimiya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
71 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tumay's Rosalita 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
72 NFO V / NFO f 23 (N) Fiskerjenta's Spurv 2 Hunnkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM
73 NFO V / NFO f 24 NO*Loza's Brianna 2 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
74 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Sira 2 Hunnkatt 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS NOM BIS
74 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Sira 2 Hunnkatt 17a (Senior) Jones Steven L. 1 BIS Beste senior
75 NFO VI / NFO d 09 24 IT*Eryn Galen Gamling 2 Hannkatt 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB BIV NOM
76 NFO VI / NFO f 09 IT*Evangelinn Genoubee 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Comorio Luigi EX1 CAC
77 NFO VI / NFO f 03 22 NO*Havstrilens Xandria 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Comorio Luigi EX1
78 NFO VI / NFO f 09 22 NO*Loza's Ezra Billie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Comorio Luigi EX1
79 NFO VI / NFO f 03 24 S*Pysida's Zinnia 2 Hunnkatt 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS NOM BIS
80 NFO VII / NFO fs 24 (N) Alneskatten's Tula 2 Hunnkatt 1 (SC) Reijers Eric HP BIV NOM
81 NFO VII / NFO fs 24 (N) Ravnklo's Sine Inluvie Secundarum 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Reijers Eric EX1 CAC
82 NFO VII / NFO ns 22 (N) Stølsgarden Zinaida 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Reijers Eric EX2
83 NFO VII / NFO ns 23 (N) Ekebergtrollet's Glenn Miller 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Reijers Eric EX1 NOM
84 NFO VIII / NFO ds 09 22 NO*Neverwoods Teferi 2 Hannkatt 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
85 NFO VIII / NFO fs 09 22 S*Utblicken's Magic 2 Hunnkatt 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
86 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 1 (SC) Reijers Eric HP NOM BIS
86 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett, 116,6667 poeng
87 NFO IX / NFO w 64 Vinter av Moltemyr (N) 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Reijers Eric EX1
88 NFO IX / NFO w 63 (N) Alneskatten's Batman 2 Hannkatt 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB NOM
88 NFO IX / NFO w 63 (N) Alneskatten's Batman 2 Hannkatt 17b (Veteran) Jones Steven L. 1 BIS Beste veteran
89 SIB I / SIB n (N) Felixibir Siena 2 Hunnkatt 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB NOM
90 SIB III / SIB n 24 Damman Amur Mika 2 Hannkatt 1 (SC) Comorio Luigi Abs
91 SIB III / SIB n 23 Qrios Lord Dandylion 2 Hannkatt 9 (Åpen) Comorio Luigi EX1 CAC
92 SIB III / SIB n 24 (N) CarilloCat Selda Zenana 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Comorio Luigi EX1 CAC
93 SIB III / SIB n 22 NO*Rødrev Selma 2 Hunnkatt 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB BIV
94 SIB III / SIB n 24 Efim Dostoyanie Sibiri 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Comorio Luigi EX2
95 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Haarek 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Comorio Luigi EX1 NOM
96 SIB III / SIB ny 24 Gaya Max od Królowych*PL 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Comorio Luigi EX2
97 SIB III / SIB n 22 NO*Sibirpoten's Sorina 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Comorio Luigi EX1
98 SIB III / SIB n 22 NO*Gullbergskatten Hugh Grant 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Comorio Luigi EX1
99 SIB III / SIB n 24 NO*KeylaKatt Silke 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Comorio Luigi EX1 BIV NOM BIS
100 SIB IV / SIB a 09 24 Finely Phantom Cats, CZ 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC NOM
101 SIB IV / SIB n 09 24 Sauveteuse de Concarneau de la Breizh Siberie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta Abs
102 SIB VII / SIB ns 22 NO*Vindbrest Aaron Ultimate 2 Hannkatt 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB NOM BIS
103 SIB VIII / SIB fs 09 24 NO*Vindbrest Jumbo Visma 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta Abs
104 SIB VIII / SIB gs 03 24 NO*Arietta Ophelia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1 NOM
105 SIB IX / SIB w 63 (N) CarilloCat Hey Jude 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Comorio Luigi Abs
106 BLH ny 11 NO*LinPus Amy 3 Hunnkatt 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
107 BLH bs 21 33 Nordic Diamonds Temptation 3 Hannkatt 9 (Åpen) Reijers Eric EX1 CAC NOM BIS
108 BLH ns 21 33 Tomas Mirabella House 3 Hannkatt 9 (Åpen) Reijers Eric EX1 CAC
109 BSH n NO*Juitan's Heartbreaker 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Comorio Luigi EX1 CAC
110 BSH n (N) Fanatrollet Malibu 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Comorio Luigi EX1 NOM
111 BSH c PL*Amazing Aisha Unique 3 Hunnkatt 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
112 BSH e Givenchy of Czankra*PL 3 Hannkatt 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB NOM
113 BSH o Cesar Great Eli*CZ 3 Hannkatt 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
114 BSH q 24 (N) Fanatrollet Honey 3 Hunnkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
114 BSH q 24 (N) Fanatrollet Honey 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 - 100 poeng
115 BSH ns 11 NO*Royal Snowflake Dutchess 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Reijers Eric EX1 CAC
116 BSH ny 11 J'Adore el Abadi 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Reijers Eric EX1 CAC
117 BSH ny 11 Whisky Rose av Negnat (N) 3 Hunnkatt 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB BIV
118 BSH ny 11 Yazmin av Negnat (N) 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Reijers Eric EX1
119 BSH ny 25 SE*Forever Loved Golden Delicious 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Comorio Luigi EX1 NOM
120 BSH ay 11 Golden Bears Amadeus 3 Hannkatt 9 (Åpen) Comorio Luigi EX1 CAC NOM
121 BSH j 03 NO*Mimmi's Katteri Kiara 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC
121 BSH j 03 NO*Mimmi's Katteri Kiara 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
122 BSH g 21 33 (N) Fanatrollet Fiona 3 Hunnkatt 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
123 BSH ns 21 33 (N) Perlemor's Odessa 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Comorio Luigi EX1 CAC NOM
124 BSH ny 21 33 (N) Sølvkransen's Lea 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Reijers Eric EX1 NOM
125 BSH cy 21 33 Esmè De Flocons D'Or 3 Hunnkatt 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB NOM BIS
126 BUR n Lerandel Young Zorro 3 Hannkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP NOM
127 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP BIV NOM
128 BUR n NO*Ozzybabe Rocks Voodoo Child 3 Hunnkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
129 BUR n Elvis av Simonstad (N) 3 Hannkatt 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
129 BUR n Elvis av Simonstad (N) 3 Hannkatt 17b (Veteran) Reijers Eric 1 BIS Beste veteran
130 BUR n Katalin Eva Nala Altana 3 Hunnkatt 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS NOM
130 BUR n Katalin Eva Nala Altana 3 Hunnkatt 17a (Senior) Reijers Eric 1
131 BUR n NO*Ozzybabe Rocks Achilles Last Stand 3 Hannkatt 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB BIV NOM
132 BUR b NO*Beautiful Hearts Godis Gullet 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Reijers Eric EX1 CAC
133 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Reijers Eric HP NOM
134 BUR b Udine Burmese King 3 Hunnkatt 18 (Utenfor konkurranse) Utenfor Bedømmelse Utgår
135 KBL I / KBL n 24 NO*RGJ Cat's Osennija Krasa 3 Hunnkatt 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
136 KBL I / KBL n 22 Skazka from Amber House 3 Hunnkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
137 KBL I / KBL n 22 NO*SivCat's Appalachian Sasquatch Melungeon 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1 BIV NOM BIS
138 MAU ns NO*Gooseberry Daphnis 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1 NOM BIS
139 MAU ns NO*Gooseberry L's Loco Motive 3 Hannkatt 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
140 MAU ns NO*Gooseberry Special Effects 3 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Utenfor Bedømmelse Utgår
141 MAU ns 24 NO*Gooseberry Kill'em With Kindness 3 Hannkatt 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
142 MAU ns 24 NO*Gooseberry Lovella 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Comorio Luigi EX1 CAC
143 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 2 (SP) Comorio Luigi HP NOM BIS
143 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 17a (Senior) Reijers Eric 2
144 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS NOM BIS
144 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 17a (Senior) Reijers Eric 1 BIS Beste senior
144 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett, 116,6 poeng
145 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 1 (SC) Reijers Eric HP
146 SRL IV / SRL d 03 24 NO*Chibinichi Brianna Randall Fraser 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Reijers Eric EX1
147 SRL VIII / SRL e 02 33 NO*Serotonin Yamachichi 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Reijers Eric EX1 NOM
148 ABY n NO*Ojas Harlem 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. Abs
149 ABY a Dame Edna aus Abusir 4 Hunnkatt 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
150 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 17b (Veteran) Bruijn Ad de 1 BIS Beste veteran
151 ABY o Tindra von Reich (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. Abs
152 ABY o Thamos Vilja 4 Hunnkatt 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM
153 ABY p Thamos Fatima Blush 4 Hunnkatt 7 (CH) Kaae Dorte Abs
154 CRX II / CRX n 01 61 Velvet Queen's Jon Leon 4 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. Abs
155 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's Balthazar of Myrrh 4 Hannkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
156 DRX I / DRX ns (N) Bargello rex Aurora 4 Hunnkatt 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
156 DRX I / DRX ns (N) Bargello rex Aurora 4 Hunnkatt 17a (Senior) Bruijn Ad de 2
157 DRX II / DRX b 09 NO*Beautiful Hearts Happiness 4 Hunnkatt 7 (CH) Bruijn Ad de EX1 CACIB
158 DRX V / DRX b 23 LV*Dea Dia Xtra Fancy 4 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
159 DRX V / DRX b 23 NO*Kattegollet Alwin 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 NOM
160 DRX VI / DRX o 09 23 NO*Beautiful Hearts Fine Fia 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Bruijn Ad de EX1 CAC
161 DRX VII / DRX fs 21 32 (N) Stronda's rex Anastasia 4 Hunnkatt 10 (KAS) Bruijn Ad de EX1 CAP NOM
162 DRX VIII / DRX bs 02 21 33 NO*Beautiful Hearts Kingston 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Bruijn Ad de EX1 NOM
163 OSH n NO*Ennakeem's Bambi 4 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB BIV NOM
164 OSH n S*Splendid's Melody 4 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
165 OSH n NO*Fjordpus Florian 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
166 OSH b NO*Ennakeem's Foxy 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC NOM BIS
167 OSH c NO*Fjordpus Femme Fatale 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM
168 OSH f NO*Fjordpus Botie 4 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
169 OSH n 22 NO*Nerlys Black Russian 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1 NOM
170 OSH n 22 Isis Angel Felis*CZ 4 Hunnkatt 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
171 OSH b 24 HU*Shagio-Chen Kislany 4 Hunnkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
172 OSH n 03 NO*Ennakeem's Eno 4 Hannkatt 9 (Åpen) Bruijn Ad de EX1 CAC NOM
173 OSH b 03 Kordian Perly Orientu*PL 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1
174 OSH d 03 Dani Ufne Koty*PL 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Bruijn Ad de EX1 NOM BIS
175 RUS Sereshka Skye Blue of Furbonacci 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC
176 RUS NO*Furbonacci All Eyes on Spike 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX2
177 RUS NO*Furbonacci A-Punk Buffy 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1 BIV
178 SIA a NO*Zamaradi Denver 4 Hannkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC NOM BIS
179 SIA b La Bell Orkidé 4 Hunnkatt 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
180 SIA c NO*Ennakeem's Ikos 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1 NOM BIS
180 SIA c NO*Ennakeem's Ikos 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett, 114 poeng
181 SIA h NO*Zamaradi Caja 4 Hunnkatt 3 (GIC) Bruijn Ad de EX1 CACS NOM
182 SIA n 21 NO*Zamaradi Emmeline 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC
183 SIA g 21 NO*Ennakeem's Go Go Gaga 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
184 SIA c 02 21 (N) Coco Chanel's Miss Ugly 4 Hunnkatt 17a (Senior) Bruijn Ad de 1 BIS Beste senior totalt
184 SIA c 02 21 (N) Coco Chanel's Miss Ugly 4 Hunnkatt 8 (PR) Kaae Dorte EX1 CAPIB NOM BIS
185 SOM n Yasha vom Zankelstein*D 4 Hannkatt 8 (PR) Bruijn Ad de EX1 CAPIB NOM BIS
186 SOM n Saga av Revebo (N) 4 Hunnkatt 8 (PR) Bruijn Ad de EX1 CAPIB
186 SOM n Saga av Revebo (N) 4 Hunnkatt 17a (Senior) Bruijn Ad de 3
187 HCL Missy Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bruijn Ad de 1 NOM BIS
187 HCL Missy Huskatter Hunnkatt 17a (Senior) Comorio Luigi 1
188 HCL Diesel Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Bruijn Ad de 1 NOM
188 HCL Diesel Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Comorio Luigi 2
189 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Bruijn Ad de 2
189 HCS Linus Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Comorio Luigi 1 BIS Beste senior
190 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bruijn Ad de 2
190 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Comorio Luigi 1 BIS Beste veteran
191 HCS Amelia Serafina Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bruijn Ad de 1 NOM
192 HCS Timmy Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Bruijn Ad de 1 NOM BIS
217 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Bruijn Ad de EXO a, RAG a 03, RAG n 04, SBI b 21, SBI c, SBI g, DRX II, DRX VI, DRX VII, DRX VIII, OSH d 03, OSH n 03, SIA h, SOM n, HCL, HCS, VETA 4, VETB 4 30
Comorio Luigi MCO IX, MCO VIII, NFO VI, NFO VIII, SIB III, SIB IX, BLH ny 11, BSH ay 11, BSH g 21 33, BSH n, BSH ns 21 33, BSH ny 25, BSH o, MAU ns 24, VETA Huskatter, VETB Huskatter 37
Jones Steven L. PER f, SBI n, MCO V, NEM II, NFO II, NFO IV, NFO V, SIB VII, ABY n, ABY o, CRX II, DRX I, DRX V, OSH c, OSH f, OSH n, SIA b, SIA g 21, VETA 2, VETB 2 38
Kaae Dorte EXO ns, SBI a, SBI a 21, SBI f, BSH j 03, BSH q 24, BUR n, KBL I, MAU ns, ABY a, ABY p, CRX V, OSH b, OSH b 03, OSH b 24, OSH n 22, RUS, SIA a, SIA c, SIA c 02 21, SIA n 21 37
Reijers Eric MCO I, MCO IV, MCO VI, MCO VII, NFO I, NFO IX, NFO VII, SIB I, BLH bs 21 33, BLH ns 21 33, BSH c, BSH cy 21 33, BSH e, BSH ns 11, BSH ny 11, BSH ny 21 33, BUR b, SRL I, SRL IV, SRL VIII, VETA 3, VETB 3 34
Utenfor Bedømmelse SBI b, SBI g, NEM I, NEM II, NFO IX, BSH j 03, BSH q 24, BUR b, MAU ns, MAU ns 24, SIA c 12
Ziemianska Marta RAG a 03 21, RAG n 03, SBI b, SBI d, SBI h, MCO III, NEM I, NFO III, SIB IV, SIB VIII, VETB 1, VETA 1 30
7 dommere