Min katt
BURAK søndag 25.09.22
Arrangørklubb BURAK
Starter 25.09.2022 Slutter 25.09.2022
Påmelding starter 24.06.2022 Påmelding lukkes 27.08.2022
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:15 Veterinærsjekk slutter 09:00
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 250   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 24801647576
Epost leder.burak@gmail.com
Sted Solberghallen, 3057 Solbergelva
Funksjonærer
Utstillingsleder, Tommy Lohmann:  leder.burak@gmail.com
Utstillingssekretær Randi Charlotte Ødegård:  randi.utstillling@gmail.com
Kine Gundersen Påmeldingsansvarlig :  ignarikets@gmail.com
 
Tilleggsinfo
Husk å melde på senior, veteran, avl, oppdrett, kull og fargebedømmelse separat, i klasse 13c
Spesielle ønsker, legges inn som kommentar, ved påmelding.

NRR`s og FIFe`s regler er gjeldene.

Det er obligatorisk veterinær sjekk. Alle katter utenfor Norge og Sverige, må ha rabies attest. Se
utstillingsinnbydelsen

Betaling av påmeldingsavgiten, skjer i "min katt", ved påmeldingen.



Ved problemer med påmelding kontakt, Kine Gundersen - ignarikets@gmail.com



BUR: Kun NRR sine bur brukes. Fritt burvalg i raden(e) der rasen din er plassert.



Presentasjon av kattene: FIFe Show Rules § 6.7.2 b/c.

Klasseendring/tittelsjanse/andre endringer: Skriftlig til Kine Gundersen ignarikets@gmail.com
Ved beskjed på utstillingen om klasseendring/andre endringer, koster det kr. 50,-

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 64 58 0 0 6
2 113 95 1 0 17
3 89 80 0 0 9
4 40 37 0 0 3
Huskatter 5 5 0 0 0
Totalt 311 275 1 0 35

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n NO*L'Arnestad's Klatre Lotte 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro Abs
2 EXO a NO*Cosmopolitan's Tallulah Belle 1 Hunnkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
3 EXO a 24 (N) Stargate's Kornelia 1 Hunnkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP NOM
4 EXO f 24 DK*DiKeRo's PartyDoll 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina Abs
5 EXO g 24 (N) Stargate's Odelia 1 Hunnkatt 8 (PR) Bjuran Karina EX1 CAPIB NOM
6 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 1 (SC) Bjuran Karina HP NOM
7 PER d (N) Bombalurina's Red Hot Chili Pepa 1 Hannkatt 10 (KAS) Bjuran Karina EX1 CAP NOM
8 PER f (N) Sirkeline's Rihanna 1 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB NOM BIS
9 PER f Åsgreina's Lykke 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
10 PER as 11 (N) Lea Blue Olivia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
11 PER ay 11 (N) Lea Blue Blues View 1 Hannkatt 10 (KAS) Bjuran Karina EX1 CAP
12 PER a 02 62 S*Meibel's Ray Ban 1 Hannkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
13 PER e 02 62 NO*Lilac Alley Admiral Pus 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
14 PER g 03 NO*Lilac Alley Askepott 1 Hunnkatt 19 (Kull) Bjuran Karina 2
14 PER g 03 NO*Lilac Alley Askepott 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
15 PER g 03 (N) Bombalurina's Katharine Hepurn 1 Hunnkatt 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP NOM BIS
16 PER d 21 33 (N) Purrbox Helios 1 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro Abs
17 PER f 21 33 St.Jude Chloe of Purrboxes 1 Hunnkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS NOM
18 RAG n NO*Beauty Pearl Caisey 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
19 RAG n NO*TrønderDolls Cornelia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX2
20 RAG n 03 (N) Diadem's Paztelle Doll 1 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
21 RAG n 04 NO*Noble Origins' Playful Pluto 1 Hannkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP NOM
22 RAG a 03 NO*Eztrellas Dream's Chazing Lotus Of The Valley 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX2
23 RAG a 03 NO*Eztrellas Dream's Chazing The One Direction 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
24 RAG a 03 NO*Eztrellas Dream's Chazing Blueberry Pie 1 Hunnkatt 19 (Kull) Bjuran Karina 1 - Beste kull
24 RAG a 03 NO*Eztrellas Dream's Chazing Blueberry Pie 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
25 RAG a 03 S*Eurovisions Toy 1 Hannkatt 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
26 RAG a 04 Braya DaisyQuake of HG 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
27 RAG a 04 NO*Fagerlis Hermione Granger 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM BIS
28 RAG a 04 (N) Azzi's Poseidon 1 Hannkatt 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB NOM BIS
29 SBI n NO*Stalderkattens Niccoline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS BIV NOM
30 SBI n Shapur Tiana 1 Hunnkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB
31 SBI n (N) Almighty Luna Lovegood 1 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
32 SBI n NO*Fruitblossom's Jazmin 1 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina Abs
33 SBI n (N) Khanikatts Nita 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
34 SBI n NO*Fumapusene Pippin 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1 BIV NOM BIS
35 SBI n NO*Fruitblossom's Rocky 1 Hannkatt 19 (Kull) Bjuran Karina 3
35 SBI n NO*Fruitblossom's Rocky 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
36 SBI n Nemi Medicat*SK 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
37 SBI n NO*CatMonTro Sweet Ophelia 1 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse 1 - Beste avlshunn, 91,5000
38 SBI a NO*Fruitblossom's O’Pearly Dolls Onyx 1 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
38 SBI a NO*Fruitblossom's O’Pearly Dolls Onyx 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 1 - Beste oppdrett, 92,200
39 SBI a (N) Khanikatts Mochi 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
40 SBI a Demian av Nathal (N) 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan Abs
41 SBI a NO*Fruitblossom's Rajah 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
42 SBI a NO*Fruitblossom's RoseBella 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
43 SBI a NO*Fruitblossom's Napoleon Bonaparte 1 Hannkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
44 SBI b NO*Svibel's someone special 1 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
45 SBI c (N) Veiten's Romeo 1 Hannkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB NOM
46 SBI c NO*Kennel Sagatun Qremante 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro Abs
47 SBI d S*Ida's Zeb Macahan 1 Hannkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS NOM BIS
48 SBI f (N) Ultra Vires Tauriel of Mirkwood 1 Hunnkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
49 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP BIV NOM
50 SBI g (N) Ultra Vires Arwen Undómiel 1 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
51 SBI g (N) Veiten's Rose 1 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
52 SBI j (N) Khanikatts Psst! 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 NOM
53 SBI a 21 (N) Zazzario Munti 1 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
54 SBI a 21 (N) Eikerskogens Kalesi 1 Hunnkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
55 LPL XI / LPL j 09 S*Ägirs Hus BC Vvelma 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
56 MCO I / MCO a NO*Knight Hart's Harley Quinn 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1
57 MCO I / MCO n 23 IT*AmericanLynx Kamasutra 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina Abs
57 MCO I / MCO n 23 IT*AmericanLynx Kamasutra 2 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Abs
58 MCO II / MCO n 09 NO*Highgrove's Imagine Legacy of Cherokee Chief 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina Abs
59 MCO III / MCO n 22 NO*Skarekatten Embla 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
59 MCO III / MCO n 22 NO*Skarekatten Embla 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3 - 98,6667
60 MCO III / MCO n 22 NO*Swangen Lynx Pissi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro Abs
61 MCO IV / MCO n 09 22 DK My CrazyHits' Kiss me Quick 2 Hannkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
62 MCO IV / MCO n 09 22 Becca av Åsly 2 Hunnkatt 5 (IC) Kabina Martin Abs
63 MCO IV / MCO n 09 22 IT*Furry Fellows Giulio Tito Cesare 2 Hannkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
64 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Skarekatten Brownie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1 BIV NOM
65 MCO V / MCO f NO*Skarekatten Mira 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
66 MCO VI / MCO f 09 23 Soroya's Coon Jade 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
67 MCO VII / MCO ds 11 NO*Lady Sansa's Jamie Outlander 2 Hannkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB NOM
68 MCO VII / MCO ns 22 (N) Spellbound's Ragna 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro Abs
69 MCO VII / MCO fs 22 NO*Silvervalley Jinx 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro Abs
70 MCO VII / MCO ns NO*Silvervalley Joppa Loppa 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro Abs
71 MCO VII / MCO ns PL*Zerbinetta Insta 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
72 MCO VII / MCO ns 22 PL*Zerbinetta Jonia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro Abs
73 MCO VII / MCO a 22 NO*Knight Hart's Harry Potter 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro Abs
74 MCO IV / MCO a 09 22 NO*Wonderbar Nestor's Convair Metropolitan 2 Hannkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
75 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB NOM BIS
76 NEM I / NEM a 21 NO*CreamPuff's Evita 2 Hunnkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
77 NEM I / NEM a 21 NO*NevaSky's Una 2 Hunnkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro Abs
77 NEM I / NEM a 21 NO*NevaSky's Una 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
78 NEM I / NEM ds 21 NO*Arietta Gling Glo 2 Hunnkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
79 NEM I / NEM ds Porthos Velikii Ohotnik 2 Hannkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
80 NEM I / NEM a 21 (N) CarilloCat Sigrid To EvaCat 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
81 NEM II / NEM n 09 21 NO*NevaSky's Paris 2 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB BIV
82 NEM II / NEM a 09 21 NO*Mystery Snowflake Delia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
83 NEM I / NEM e NO*CreamPuff's Xavi 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
83 NEM II / NEM e 09 21 NO*CreamPuff's Xavi 2 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargeendret
84 NEM II / NEM n 09 NO*NevaSky's Yatzy 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
85 NFO I / NFO n (N) Tigersmilets Milla Makron 2 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB NOM
86 NFO I / NFO n (N) Konnerudpusen's Frøya 2 Hunnkatt 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro Abs
86 NFO I / NFO n (N) Konnerudpusen's Frøya 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Billing Jørgen Abs
87 NFO II / NFO a 09 NO*Kerrs Pink's Elena 2 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina Abs
88 NFO II / NFO n 09 (N) Tigersmilets Qiana 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1 NOM
89 NFO II / NFO n 09 NO*Ulvings Alexander Kielland 2 Hannkatt 19 (Kull) Edstrøm Anne-Gro Abs
89 NFO II / NFO n 09 NO*Ulvings Alexander Kielland 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina Abs
90 NFO II / NFO n 03 S*Rockringen's Blackout 2 Hannkatt 8 (PR) Bjuran Karina EX1 CAPIB NOM
91 NFO III / NFO a 24 NO*Ignarikets Celine 2 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB BIV
92 NFO III / NFO n 22 NO*Ignarikets Emil 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
93 NFO III / NFO n 22 NO*Ignarikets Ea 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
94 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro HP
95 NFO III / NFO n 22 NO*Ignarikets Edvard 2 Hannkatt 19 (Kull) Edstrøm Anne-Gro 1 - Beste kull
96 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Ignarikets Bror 2 Hannkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS NOM
96 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Ignarikets Bror 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 - 104,000
98 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB NOM
99 NFO V / NFO d 22 NO*Løkeveien Amandus 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro Abs
100 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro Abs
100 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4 - 98,000
101 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Alneskatten's Little Italy 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX2
102 NFO VI / NFO f 09 Åsgreina's Bella 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM
103 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Kerrs Pink's Joséphine de Malines 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
104 NFO VI / NFO d 09 24 NO*Ignarikets Balder 2 Hannkatt 8 (PR) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPIB NOM
105 NFO VII / NFO ns 22 NO*Løkeveien Antony 2 Hannkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB BIV NOM
106 NFO VII / NFO fs 22 (N) Tingoskattens Wanda 2 Hunnkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
107 NFO VII / NFO ns (N) Ekebergtrollet's Gyri 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
108 NFO VII / NFO ns 24 NO*Ulvings Amadeus Mozart 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin Abs
109 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 1 (SC) Kabina Martin HP
110 NFO VIII / NFO fs 09 24 NO*Highgrove's Hope n Dreams Camelia Linnea Embla 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin Abs
111 NFO VIII / NFO ns 09 22 NO*Loza's Gabor 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1 BIV NOM BIS
112 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Turbo Turid 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1
113 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 NO*Ulvings Astrid Martine 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin Abs
114 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS NOM BIS
115 NFO VIII / NFO ds 09 11 (N) Tigersmilets Gilbert Tigrissønn 2 Hannkatt 8 (PR) Kabina Martin EX1 CAPIB
115 NFO VIII / NFO ds 09 11 (N) Tigersmilets Gilbert Tigrissønn 2 Hannkatt 17a (Senior) Saetre Raymond Alessandro 1 BIS Beste senior
116 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP NOM BIS
116 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 1 - Beste oppdrett, 104,6667
117 NFO IX / NFO w 62 NO*Kerrs Pink's Fox Cherry 2 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro Abs
117 NFO IX / NFO w 62 NO*Kerrs Pink's Fox Cherry 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
118 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro HP NOM
119 NFO IX / NFO w 63 (N) Alneskatten's Batman 2 Hannkatt 17b (Veteran) Billing Jørgen 1 BIS Beste veteran
119 NFO IX / NFO w 63 (N) Alneskatten's Batman 2 Hannkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB
120 SIB I / SIB as 22 NO*North Saga Valhall 2 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Roca Folch Yan Fargeendret
120 SIB VII / SIB as 22 NO*North Saga Valhall 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
121 SIB I / SIB n (N) CarilloCat Black Diamond 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
122 SIB III / SIB ny 24 NO*KeylaKatt Theodor 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
123 SIB III / SIB ny 24 NO*Rødrev Nora 2 Hunnkatt 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB NOM
124 SIB IV / SIB ny 09 22 (N) CarilloCat Gold'N Glory 2 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
125 SIB IV / SIB ny 09 24 Imma Max od Królowych*PL 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 NOM BIS
126 SIB VI / SIB f 02 21 64 (N) Solstorms Dirty Diana 2 Hunnkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
127 SIB VII / SIB ns 24 NO*North Saga Odin 2 Hannkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 No Cert
128 SIB VII / SIB fs 22 (N) CarilloCat Doris Lessing 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC BIV
129 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 1 (SC) Kabina Martin HP BIV NOM
130 SIB VIII / SIB gs 03 24 NO*Arietta Ophelia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
131 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Evacats Dark Dream 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1
132 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Evacats Die Another Day 2 Hannkatt 19 (Kull) Edstrøm Anne-Gro 2
132 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Evacats Die Another Day 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX2
133 SIB VIII / SIB fs 09 24 NO*Evacats Dirty Dancing 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1
134 TUA VII / TUA as 22 (N) Wilois Rila 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
134 TUA VII / TUA as 24 (N) Wilois Rila 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Roca Folch Yan Fargeendret
135 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 17a (Senior) Billing Jørgen 1
135 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB NOM
136 BEN n 24 NO*Nuria's Glimt 3 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM
137 BEN n 24 (N) Kelam's Oh La La 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
138 BEN n 24 Goralguru Wild Thing 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM
139 BEN n 24 (N) Kelam's Victoria 3 Hunnkatt 17a (Senior) Billing Jørgen 2
139 BEN n 24 (N) Kelam's Victoria 3 Hunnkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
139 BEN n 24 (N) Kelam's Victoria 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4 - 99,333
140 BEN ns 24 Tokyo Oculus*PL 3 Hannkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen Abs
141 BEN n 24 33 NO*Kleppestos Lazarus Lord Lollipop 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen EX1
142 BEN n 24 33 NO*Nuria's Joy 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen EX1
143 BLH ns 21 33 Tomas Mirabella House 3 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan Abs
144 BSH a (N) Hotcat's Fonzo 3 Hannkatt 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB BIV
145 BSH a Lewis v h Kieksenhof 3 Hannkatt 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
146 BSH a Happy Zielone Wzgórze*PL 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC
147 BSH b NO*Calm River Cupid 3 Hannkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
148 BSH c NO*Calm River Charisma 3 Hunnkatt 7 (CH) Billing Jørgen Abs
149 BSH c Larse Deluxe Moritz 3 Hannkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC NOM BIS
150 BSH j (N) Freglund's Charmine 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1 NOM BIS
151 BSH j Diadora's Xhosa Makoti 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 NOM
152 BSH ns 11 (N) Wilois Tomine 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1
153 BSH ny 11 Jantar Made By God 3 Hannkatt 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
153 BSH ny 11 Jantar Made By God 3 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse 1 - Beste avlshann, 95,250
154 BSH ny 11 (N) Sølvkransen's Malu 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
155 BSH h 03 from Sharm Biene 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen Abs
156 BSH ns 21 33 Journey Ars Britannica*PL 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
157 BSH ny 21 33 (N) Sølvkransen's Lea 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
157 BSH ny 21 33 (N) Sølvkransen's Lea 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5 - 95,250
158 BSH ny 21 33 NO*Superpusen Ea 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin Abs
159 BSH ny 21 33 (N) Sølvkransen's Mia 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX2
160 BSH ny 21 33 (N) Sølvkransen's Mille 3 Hunnkatt 19 (Kull) Edstrøm Anne-Gro 2
160 BSH ny 21 33 (N) Sølvkransen's Mille 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1 BIV NOM
161 BUR n NO*Shining Beauty's Ariel 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
162 BUR n NO*Ozzybabe Rocks Achilles Last Stand 3 Hannkatt 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
163 BUR b (N) Kattehula's Pippi 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC
164 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Billing Jørgen HP
164 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 17a (Senior) Billing Jørgen Abs
165 BUR b (N) Kattehula's Syver 3 Hannkatt 10 (KAS) Billing Jørgen EX1 CAP NOM
166 BUR c Amalurra Lon Mirai 3 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
167 BUR c NO*Plushies Theia 3 Hunnkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
168 BUR e (N) Kattehula's Odin 3 Hannkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB NOM
169 KBL I / KBL n Malenkaya Rozinka av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 17a (Senior) Billing Jørgen 3
170 KBL II / KBL n 09 Medvezhonok av Yedikule (N) 3 Hannkatt 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
170 KBL II / KBL n 09 Medvezhonok av Yedikule (N) 3 Hannkatt 17a (Senior) Billing Jørgen 2
171 KBL II / KBL ns 09 22 DK Silky Catz Flora Danica 3 Hunnkatt 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
172 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Lund Lone Abs
172 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 17a (Senior) Billing Jørgen Abs
173 KOR (N) Jona's Aurora Borealis 3 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB BIV
174 KOR SE*Amixam's Helix 3 Hannkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
175 KOR (N) Jona's Anna 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone Abs
176 KOR NO*Mo Paws Aristo 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX2
177 KOR NO*Mo Paws Boost 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
178 KOR NO*Mo Paws Bella 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
179 KOR NO*Mo Paws Bonita 3 Hunnkatt 19 (Kull) Edstrøm Anne-Gro 1 - Beste kull
179 KOR NO*Mo Paws Bonita 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX2
180 KOR NO*Makalaus Celestia 3 Hunnkatt 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB NOM
181 KOR (N) Jona's Akio 3 Hannkatt 8 (PR) Lund Lone Abs
182 MAU ns NO*Gooseberry L's Loco Motive 3 Hannkatt 17a (Senior) Billing Jørgen 3
182 MAU ns NO*Gooseberry L's Loco Motive 3 Hannkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM
183 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 1 (SC) Billing Jørgen HP BIV NOM
183 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 - 114,00
184 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen's Gambit 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen EX1 NOM
185 MAU ns 24 NO*Gooseberry Ivy 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1 NOM
186 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB NOM BIS
186 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 17a (Senior) Billing Jørgen 1 BIS Beste senior
187 OCI n 24 FI*Moosegrove Caleb 3 Hannkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB NOM
188 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus Bad Romance 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1 NOM
189 OCI a 24 NO*Bakste Pus Helia 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
190 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS
190 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3 - 100,60
191 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Sweet but Psycho 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
192 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Rumors 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
193 OCI o 24 S*John-Johns Red Hawk 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
194 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP NOM
195 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 1 (SC) Kabina Martin HP NOM
195 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 1 - Beste oppdrett, 123,333
196 SRL IV / SRL d 03 24 NO*Chibinichi Brianna Randall Fraser 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC NOM BIS
197 SRL IV / SRL d 03 24 NO*Chibinichi Irresistible Jamie Fraser 3 Hannkatt 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB NOM BIS
198 SRL VII / SRL r 33 NO*Serotonin Snowball 3 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
199 SRL VIII / SRL e 09 33 NO*Serotonin Yamachichi 3 Hunnkatt 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
200 ABY n Ngorongoro af Khartoum 4 Hannkatt 1 (SC) Lund Lone HP NOM
201 ABY n Ingave's Gizmo 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
202 ABY a (N) Mayas Pride Una 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
203 DRX II / DRX n 09 Fotine av Jamas (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 NOM
204 DRX III / DRX d 24 Cheeroki of Bella Tigra 4 Hunnkatt 3 (GIC) Billing Jørgen EX1 CACS NOM BIS
205 DRX III / DRX f 24 Callisto av Jamas (N) 4 Hunnkatt 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
206 DRX III / DRX g 24 (N) Diamond Heart's Jacklin 4 Hunnkatt 2 (SP) Billing Jørgen HP NOM
207 DRX VII / DRX n 21 33 (N) Diamond Heart's Odin 4 Hannkatt 8 (PR) Lund Lone Trukket
208 OSH n NO*Ennakeem's Bambi 4 Hunnkatt 3 (GIC) Billing Jørgen EX1 CACS
209 OSH n Toya Angel Felis*CZ 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1
210 OSH b Odessa av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
211 OSH h Twiggy Renaldo Moon *** 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen EX1 NOM
212 OSH n 22 NO*Nerlys Black Russian 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
213 OSH n 22 Isis Angel Felis*CZ 4 Hunnkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
214 OSH n 24 (N) Almazonas Hotspot Famous 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX2
215 OSH n 24 (N) Almazonas Ru-Paul V.I.P 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
216 OSH a 25 NO*Ennakeem's Knock Out 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
217 OSH b 22 (N) Ingoy's Yalta 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
218 OSH b 24 (N) Almazonas Fucking Handsome 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
218 OSH b 24 (N) Almazonas Fucking Handsome 4 Hannkatt 19 (Kull) Edstrøm Anne-Gro 1 - Beste kull
219 OSH b 24 (N) Almazonas Mr. Pressident 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX2
220 OSH o 22 (N) Ingoy's Odesa 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1 NOM
221 PEB I / PEB w 63 Nevagrace Michelle 4 Hunnkatt 3 (GIC) Billing Jørgen EX1 CACS
222 RUS NO*Furbonacci A-Punk Buffy 4 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB BIV NOM
223 RUS Yuki Makaita Mon Petit Gars*PL 4 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM
224 RUS Arvi Neytiri*PL 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1
225 SIA n NO*Ennakeem's Kiss Me 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1 NOM
225 SIA n NO*Ennakeem's Kiss Me 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 1 - Beste oppdrett, 115,40
226 SIA c NO*Ennakeem's Ikos 4 Hannkatt 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB NOM BIS
227 SIA n 21 NO*Fjordpus Hyacinth 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1
228 SIA g 21 NO*Ennakeem's Go Go Gaga 4 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB NOM
229 SOM n Iza Izabella av Rubicon 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
230 SOM n Yasha vom Zankelstein*D 4 Hannkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM BIS
231 SOM n Saga av Revebo (N) 4 Hunnkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM BIS
231 SOM n Saga av Revebo (N) 4 Hunnkatt 17a (Senior) Edstrøm Anne-Gro 1 BIS Beste senior
232 SOM a Wendy Mi Amore av Revebo (N) 4 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
233 SOM o Yenta av Revebo (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1
234 HCL Pernille Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 1 NOM BIS
235 HCL Juan Mata Garcia Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 1 NOM
236 HCS Moonlight Angel Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro Abs
237 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 17a (Senior) Kabina Martin 1 BIS Beste senior
237 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 1 NOM BIS
238 MCO VI / MCO d 09 22 S*Musslan Erin 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
275 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Billing Jørgen BEN n 24 33, BEN ns 24, BSH a, BSH c, BSH h 03, BSH ns 11, BUR b, MAU ns 24, DRX III, OSH h, OSH n, OSH o 22, PEB I, SIA c, VETB 2, VETA 3 36
Bjuran Karina KULL 1, EXO f 24, EXO g 24, PER a 02 62, PER ay 11, PER d, SBI j, SBI n, MCO I, MCO II, MCO V, NFO II, NFO IV, SIB I, SIB IV, HCL 33
Edstrøm Anne-Gro KULL 2, KULL 3, KULL 4, EXO a 24, EXO n, PER d 21 33, PER e 02 62, PER f, RAG n 03, SBI b, SBI c, MCO III, NEM II, NFO I, NFO III, NFO IX, SIB VII, TUA VII, HCS, VETA 4 38
Kabina Martin MCO IV, MCO VIII, NFO VII, NFO VIII, SIB VI, SIB VIII, BEN n 22, BSH b, BSH ny 21 33, OCI b 24, OCI n 24, SRL I, VETA Huskatter 35
Lund Lone BSH j, BSH ny 11, BUR e, BUR n, KBL II, KOR, OCI c 24, SRL IV, SRL VIII, ABY a, ABY n, DRX II, DRX VII, OSH b 22, OSH n 24, SIA g 21, SIA n, SOM a, SOM o 35
Roca Folch Yan PER as 11, RAG n 04, SBI a, SBI a 21, SBI g, BEN n 24, BLH ns 21 33, BSH ns 21 33, BUR c, MAU ns, OCI a 24, OCI o 24, SRL VII, OSH a 25, OSH b, OSH b 24, OSH n 22, RUS, SIA n 21, SOM n 39
Saetre Raymond Alessandro EXO a, PER f 21 33, PER g 03, RAG a 03, RAG a 04, RAG n, SBI d, SBI f, LPL XI, MCO VI, MCO VII, NEM I, NFO V, NFO VI, SIB III, VETA 2 40
Utenfor Bedømmelse MCO I (13c), NEM II (13c), SIB I (13c), SBI a, SBI n, MCO III, NEM I, NFO IV, NFO IX, NFO VI, BEN n 24, BSH ny 11, BSH ny 21 33, MAU ns 24, OCI b 24, SRL I, SIA n 18
8 dommere