Min katt
Hansakatten søndag 06.11.2022
Arrangørklubb Hansakatten
Starter 06.11.2022 Slutter 06.11.2022
Påmelding starter 11.09.2022 Påmelding lukkes 20.10.2022
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 15:00
Veterinærsjekk starter 08:30 Veterinærsjekk slutter 09:00
Bedømmelse starter 09:30 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 240   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost utstilling@hansakatten.org
Sted Nordneshallen, Tidemands gate 11, 5005 Bergen
Funksjonærer
Tilleggsinfo Dersom du ønsker å bruke sturdibur må du gi beskjed om det på påmeldingen. Eget bord må medbringes.

Det blir fast burplan og alle utstillere plikter å rengjøre buret sitt etter endt utstillingsdag. Går du fra ditt bur uten å rengjøre det vil du bli fakturert et gebyr på 200,-

Husk å melde på senior, veteran, avl, oppdrett, kull og fargebedømmelse separat.

For tittelmuligheter og klasseendringer, gi beskjed pr mail til utstilling@hansakatten.org i god tid før utstillingen.

NB! Frem til 31.12.2022 har FIFe midlertidige regler for cert og titler. Man kan i denne perioden ta alle titler i eget land, og man slipper å bli "sperret" fordi man mangler utenlandscert.
Dette er kravene om antall cert i denne perioden:
CH/PR : 3 CAC/CAP ( det samme som før)
IC/IP : 5 CACIB/CAPIB
GIC/GIP : 7 CAGCIB/CAGPIB
SC/SP : 10 CACS/CAPS
Junior Winner : 3 BIS i klasse 11 og/eller 12


Følg med på utstillingens arrangementside på Facebook, der kan det komme informasjon du trenger
.


Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 62 59 0 0 3
2 113 106 2 0 5
3 67 64 0 0 3
4 21 20 0 0 1
Huskatter 2 2 0 0 0
Totalt 265 251 2 0 12

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO f (N) Avonlea Dream's Shakira 1 Hunnkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
2 PER n IT*Welcome Diabolik 1 Hannkatt 1 (SC) Jones Steven L. HP NOM BIS
3 PER n (N) Du Monet I Wear My Prada 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
4 PER d (N) Du Monet Born To Be Judged NFS 1 Hannkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB NOM
4 PER d (N) Du Monet Born To Be Judged NFS 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
5 PER f NO*Dilectis Triana 1 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
6 PER ns (N) Du Monet Lucifer 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline Abs
7 RAG n Adenragdoll Freyja 1 Hunnkatt 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
7 RAG n Adenragdoll Freyja 1 Hunnkatt 17a (Senior) Stoa Caroline 2
8 RAG n 03 (N) Ragstar's Candyman 1 Hannkatt 17b (Veteran) Jones Steven L. 1 BIS Beste veteran
8 RAG n 03 (N) Ragstar's Candyman 1 Hannkatt 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM BIS
9 RAG n 04 NO*Northern Diamonds Antionella 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
10 RAG n 04 NO*Noble Origins' Playful Pluto 1 Hannkatt 2 (SP) Wilczek Anna HP
11 RAG n 04 NO*Fabled Olivin's Embla 1 Hunnkatt 17a (Senior) Stoa Caroline 1
11 RAG n 04 NO*Fabled Olivin's Embla 1 Hunnkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
12 RAG a 03 (N) Diadem's Diddelina Sollis 1 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
13 RAG a 03 (N) Rag Luceritos Horny Magnet 1 Hannkatt 17a (Senior) Stoa Caroline 1 BIS Beste senior
13 RAG a 03 (N) Rag Luceritos Horny Magnet 1 Hannkatt 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
14 RAG a 04 (N) Azzi's Vickie 1 Hunnkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
15 RAG c 03 SE*Bongsbos Skrållan 1 Hunnkatt 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB NOM
16 SBI n NO*Stalderkattens Niccoline 1 Hunnkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP BIV NOM BIS
17 SBI n NO*Dimes Hallin 1 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
18 SBI n NO*Rovdefjorden's Cienna 1 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna Abs
19 SBI n NO*Fumapusene Pippin 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
20 SBI n Sant Alessio av Ontario 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX2
21 SBI n NO*Stalderkattens Jackie 1 Hunnkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
22 SBI n NO*Rovdefjorden's Aron 1 Hannkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM
23 SBI a (N) Veiten's Nikita 1 Hunnkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS BIV NOM
24 SBI a NO*Fruitblossom's O’Pearly Dolls Onyx 1 Hannkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
25 SBI a Tin May av Ontario 1 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
26 SBI a Demian av Nathal (N) 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
27 SBI b NO*Ped Alba Cornflower Blue 1 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
28 SBI b NO*Ped Alba NO*Ped Alba Laura 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM
29 SBI b (N) Prekestolen's Lincoln 1 Hannkatt 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM
30 SBI b NO*Ped Alba Fia 1 Hunnkatt 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB NOM
31 SBI c NO*CatMonTro Mika 1 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM
32 SBI c (N) Veiten's Romeo 1 Hannkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
33 SBI d NO*Arctic Angel's Isak 1 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
34 SBI e NO*av Løno Johanne 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
35 SBI f NO*Rovdefjorden's Cindy 1 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
36 SBI f (N) Prekestolen's Purple Heart 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
37 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 2 (SP) Wilczek Anna HP NOM BIS
38 SBI f (N) Prekestolen's Månestråle 1 Hunnkatt 10 (KAS) Wilczek Anna Abs
39 SBI g (N) Veiten's Rose 1 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
39 SBI g (N) Veiten's Rose 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Wilczek Anna Nr 2: 100,666
40 SBI g NO*Lynetta's Isabelle 1 Hunnkatt 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
41 SBI g NO*Stalderkattens Ulyssa 1 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
42 SBI g (N) Prekestolen's Irina Rose 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 BIV NOM
43 SBI h Edna av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 1 (SC) Jones Steven L. HP
44 SBI n 21 NO*Stalderkattens Ronja 1 Hunnkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
44 SBI n 21 NO*Stalderkattens Ronja 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Jones Steven L. Nr 1: 112,600
45 SBI a 21 (N) Zazzario Munti 1 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
46 SBI a 21 NO*Husdyrlykke's Akira 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
47 SBI b 21 NO*Alvedansen Tanana 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
48 SBI d 21 NO*Stalderkattens Tobias 1 Hannkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM
49 SBI e 21 NO*Bjørkemyrskatten Benjamin 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
49 SBI e 21 NO*Bjørkemyrskatten Benjamin 1 Hannkatt 19 (Kull) Stoa Caroline Beste kull
50 SBI e 21 NO*Bjørkemyrskatten Belinda 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX2
51 SBI e 21 NO*Bjørkemyrskatten Bibbi 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 BIV NOM
52 MCO I / MCO n NO*Candy Crush Bottega Valpolicella 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
53 MCO II / MCO a 09 (N) Big Kitty Ludde 2 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
54 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Maya Mi 2 Hunnkatt 1 (SC) Jones Steven L. HP BIV NOM
55 MCO III / MCO n 22 NO*Skarekatten Embla 2 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
56 MCO III / MCO a 22 (N) Big Kitty Knerten 2 Hannkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC NOM
56 MCO III / MCO a 22 (N) Big Kitty Knerten 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr. 5 : 104,000
57 MCO III / MCO n 22 NO*Aarracat's Debonair Mufasa 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX2
58 MCO III / MCO n 25 NO*Skarekatten Milo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 NOM
59 MCO IV / MCO n 09 22 DK My CrazyHits' Kiss me Quick 2 Hannkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
60 MCO IV / MCO n 09 25 Red Line Cooper 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 BIV NOM BIS
61 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Skarekatten Brownie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
62 MCO IV / MCO a 09 22 (N) Big Kitty Partyboy 2 Hannkatt 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
63 MCO V / MCO f 22 NO*Hardangerkatten Indra 2 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
64 MCO V / MCO e (N) Big Kitty Leo 2 Hannkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
65 MCO V / MCO e 22 (N) Big Kitty Sir Toby 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC BIV NOM
66 MCO V / MCO g 22 NO*Aarracat's Nylah The Stunning 2 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
66 MCO V / MCO g 22 NO*Aarracat's Nylah The Stunning 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 11 : 91,000
67 MCO V / MCO g 22 NO*Agderpuz Nicola 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX2
68 MCO V / MCO f 22 NO*Alvøkatten Gulla 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
69 MCO V / MCO f NO*Skarekatten Mira 2 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX2
70 MCO V / MCO g IT*Gloriana's Lynx Jasmine Midnight 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1
71 MCO VI / MCO f 09 (N) Nordic Lynx's Amarige 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
72 MCO VI / MCO d 09 24 (N) Big Kitty Sir Olly 2 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
73 MCO VII / MCO fs 22 (N) Nordic Lynx's Pretty Woman 2 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB BIV
73 MCO VII / MCO fs 22 (N) Nordic Lynx's Pretty Woman 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 9 : 93,000
74 MCO VII / MCO gs 24 NO*Alvøkatten Edda 2 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
75 MCO VII / MCO fs 25 NO*Skarekatten Alva 2 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX2
75 MCO VII / MCO fs 25 NO*Skarekatten Alva 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 6 : 98,800
76 MCO VII / MCO gs 11 (N) Nordic Lynx's Bianca 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
77 MCO VII / MCO ns 22 NO*Skarekatten Cola 2 Hannkatt 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB NOM
78 MCO VII / MCO ns 22 NO*Aarracat's Darling Azizi 2 Hannkatt 19 (Kull) Lund Lone Beste kull
79 MCO VIII / MCO ns 09 NO*Candy Crush Bottega Venezia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
80 MCO VIII / MCO ds 09 NO*Aarracat's Divine Nala 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
81 MCO VIII / MCO fs 09 22 Gloriana's Lynx IT*Esperanza Spalding 2 Hunnkatt 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB NOM
82 NEM I / NEM a 21 (N) CarilloCat Sigrid To EvaCat 2 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
83 NEM II / NEM as 09 21 Suzi Mizar Land*PL 2 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
84 NFO I / NFO a (N) Sandøy Lovn 2 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
85 NFO III / NFO nt 22 HU*Nordic Verden Lyra Belaqua 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
86 NFO II / NFO n 09 Celine av Lakshmi (N) 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1
87 NFO II / NFO n 03 (N) Stølsgarden Adente 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 BIV NOM
88 NFO II / NFO n 09 NO*Havstrilens Whitesnake 2 Hannkatt 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
89 NFO III / NFO n 24 (N) Fodnaheia's Maestro 2 Hannkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
90 NFO III / NFO n 24 Adam av Lakshmi (N) 2 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
90 NFO III / NFO n 24 Adam av Lakshmi (N) 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 10 : 92,000
91 NFO III / NFO n 22 NO*Ignarikets Edvard 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 BIV
92 NFO III / NFO n 22 (N) Fodnaheia's Patrizia 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Lund Lone 1 BIS Beste veteran
93 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Fodnaheia's Lexi Jones 2 Hunnkatt 1 (SC) Lund Lone HP
93 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Fodnaheia's Lexi Jones 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 3 : 108,000
94 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Ignarikets Bror 2 Hannkatt 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS BIV
95 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Sogningen Alfred 2 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
96 NFO IV / NFO n 09 22 S*Rockringen's Zoobi Doobi 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
97 NFO II / NFO n 02 62 (N) Stølsgarden Adele 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX2
98 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Havstrilens Amore Bianca 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
99 NFO IV / NFO n 01 21 64 (N) Fodnaheia's Kimiya 2 Hunnkatt 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB NOM BIS
100 NFO V / NFO g 24 (N) Sandøy Lorelei 2 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
100 NFO V / NFO g 24 (N) Sandøy Lorelei 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 7 : 97,7500
101 NFO V / NFO d 24 (N) Sandøy Logi 2 Hannkatt 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB NOM
102 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Sira 2 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS BIV
102 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Sira 2 Hunnkatt 17a (Senior) Jones Steven L. 1 BIS Beste senior
103 NFO VI / NFO f 03 22 NO*Havstrilens Xandria 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
104 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Alneskatten's Little Italy 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1
105 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Sandøy Menja 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
106 NFO VI / NFO f 03 (N) Stiv Kuling's Queenie 2 Hunnkatt 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
107 NFO VIII / NFO ns 09 Brandon av Lakshmi (N) 2 Hannkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
108 NFO VIII / NFO gs 01 21 62 DK*Sakeena's Captain Marvel 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM
109 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM
110 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP BIV NOM BIS
110 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 4 : 105,666
111 NFO IX / NFO w 64 NO*Havstrilens Unique Repeat 2 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
111 NFO IX / NFO w 64 NO*Havstrilens Unique Repeat 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 8 : 97,200
112 NFO IX / NFO w 64 NO*Havstrilens Kimbra 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
112 NFO IX / NFO w 64 NO*Havstrilens Kimbra 2 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Nr 2 : 92,000
113 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's Mojito 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir Abs
114 NFO IX / NFO w 62 Columbus av Lakshmi (N) 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
115 NFO IX / NFO w 63 (N) Alneskatten's Batman 2 Hannkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
115 NFO IX / NFO w 63 (N) Alneskatten's Batman 2 Hannkatt 17b (Veteran) Lund Lone 1
116 NFO IX / NFO w 61 NO*Havstrilens Ylva 2 Hunnkatt 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
117 SIB I / SIB n (N) Felixibir Siena 2 Hunnkatt 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
118 SIB III / SIB ny 24 Brashka Vistula*PL 2 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
119 SIB III / SIB n 22 Pax Philipe av Holskogen (N) 2 Hannkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX2
120 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Haarek 2 Hannkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB NOM
120 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Haarek 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 1 : 118,000
121 SIB III / SIB n 22 NO*Gullbergskatten Hugh Grant 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
122 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Oprah 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC BIV NOM
123 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Lady Di 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 BIV
124 SIB III / SIB n 24 NO*Soltrollet Nico 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
125 SIB III / SIB n 22 Rusik Glorious My Fair Lady 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
126 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Fearless 2 Hannkatt 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM BIS
127 SIB III / SIB n 24 NO*Fredtun Monster 2 Hunnkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP NOM
127 SIB III / SIB n 24 NO*Fredtun Monster 2 Hunnkatt 17a (Senior) Jones Steven L. 2
128 SIB IV / SIB ny 09 24 Imma Max od Królowych*PL 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM
129 SIB V / SIB f 24 NO*Soltrollet Kornelia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
130 SIB VI / SIB f 02 21 64 (N) Solstorms Dirty Diana 2 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
131 SIB VII / SIB ns NO*Grensedalen Zoto 2 Hannkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
132 SIB VII / SIB ns NO*Fredtun Shamrock 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
132 SIB VII / SIB ns NO*Fredtun Shamrock 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 2 : 110,750
133 SIB VII / SIB ns NO*StiSi Edwin 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX2
134 SIB VII / SIB ns 24 NO*Grensedalen Zizzi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC BIV NOM BIS
134 SIB VII / SIB ns 24 NO*Grensedalen Zizzi 2 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Nr 1 : 106,667
135 SIB VII / SIB fs 24 NO*Gullbergskatten Empress Eugénie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX2
136 SIB VII / SIB ns 24 NO*Grensedalen Noelle 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1 NOM
137 SIB VII / SIB ds NO*Fredtun Eirik den Raude 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 NOM
138 SIB VIII / SIB fs 09 24 NO*Vindbrest Jumbo Visma 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
139 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Evacats Die Another Day 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 BIV
140 SIB VIII / SIB ds 09 24 NO*Fredtun Queen Elizabeth I 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
141 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM
141 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 2
142 BEN n 24 Rovik's Junglestripes Aimee 3 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 No Cert
143 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 1 (SC) Lund Lone HP
144 BLH c Diadora's Ultra Violet 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC NOM BIS
145 BLH f (N) Fanatrollet Harley 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
145 BLH f (N) Fanatrollet Harley 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr.2 100,750
146 BLH j Nelly av Ramsdal (N) 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
147 BLH ny 11 NO*LinPus Amy 3 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
148 BLH ny 11 To Fugaku de Nekobaa 3 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Lund Lone Fargeendret BLH ny22
148 BSH ny 22 To Fugaku de Nekobaa 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
149 BLH c 02 62 NO*Mimmi's Katteri Bernard 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
150 BLH bs 21 33 Nordic Diamonds Temptation 3 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB NOM
151 BSH n Ares Northern Meow *** 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
152 BSH a NO*Mimmi's Katteri Rosa 3 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB NOM
152 BSH a NO*Mimmi's Katteri Rosa 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 3: 100,00
153 BSH a SE*Nínim's Callisto 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX2
154 BSH a Torres des Grenadines de Celan 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM BIS
155 BSH a (N) Fanatrollet Naomi 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1
156 BSH a NO*Mimmi's Katteri Salah 3 Hannkatt 8 (PR) Sjöbom Glenn EX1 CAPIB NOM
157 BSH c NO*Aalta Nor Amy 3 Hunnkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
158 BSH c Diadora's Quba Libre 3 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB BIV NOM
159 BSH c (N) Fanatrollet Nure 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1
160 BSH c Harrison Skye of Merasheen 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 NOM
161 BSH c NO*Mimmi's Katteri Penny 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
162 BSH j (N) Freglund's Charmine 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
163 BSH n 24 Gently Garry of Merasheen 3 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna G4 CAC NOM BIS
164 BSH b 22 (N) Bemo's Quentin Tarantino 3 Hannkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 1 BIS Beste senior
164 BSH b 22 (N) Bemo's Quentin Tarantino 3 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
165 BSH b 24 (N) Fanatrollet Oreo 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
166 BSH ns 11 NO*Skumring Luna 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
167 BSH ns 22 64 SE*Forever Loved Mums-Mums 3 Hannkatt 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
168 BSH ns 22 64 Otto de Bellissimo (N) 3 Hannkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
169 BSH ny 11 Whisky Rose av Negnat (N) 3 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
170 BSH as 11 NO*Skumring Nemi 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1
171 BSH ay 22 NO*Superpusen Goldie Lavende 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
172 BSH as 25 NO*Silver Fantasy Paris 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
173 BSH c 03 24 NO*Superpusen Fnugg 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1
174 BUR n Lerandel Young Zorro 3 Hannkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP
175 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP BIV NOM
176 BUR n NO*Ozzybabe Rocks Voodoo Child 3 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
177 BUR n NO*Ozzybabe Rocks Achilles Last Stand 3 Hannkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
178 BUR b (N) Kattehula's Tiger Lily 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM
179 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 2
179 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Wilczek Anna HP NOM
180 BUR c NO*Plushies Theia 3 Hunnkatt 10 (KAS) Wilczek Anna Abs
181 BUR f Urd av Sagastaden (N) 3 Hunnkatt 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP NOM
181 BUR f Urd av Sagastaden (N) 3 Hunnkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 1
182 MAU ns NO*Gooseberry Special Effects 3 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Utenfor Bedømmelse Abs
183 MAU ns 24 NO*Gooseberry Tempo Tactics 3 Hannkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
184 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen's Gambit 3 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
185 MAU ns 24 NO*Gooseberry Ivy 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn Abs
185 MAU ns 24 NO*Gooseberry Ivy 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr. 4 : 95,6667
186 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 2 (SP) Sjöbom Glenn HP
187 SRL I / SRL a FI*Be-Curly Man In The Moon 3 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
188 SRL III / SRL fs IT*Silverdust Glory 3 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
189 SRL IV / SRL d 03 24 NO*Chibinichi Brianna Randall Fraser 3 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB NOM
190 SRL IV / SRL e 09 NO*Chibinichi Wiggenweld 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
191 SRL IV / SRL ds 03 24 NO*Chibinichi Beatrix Kiddo 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 NOM
192 SRL IV / SRL d 03 24 NO*Chibinichi Irresistible Jamie Fraser 3 Hannkatt 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS NOM BIS
192 SRL IV / SRL d 03 24 NO*Chibinichi Irresistible Jamie Fraser 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr.1 : 114,0000
193 SRL IV / SRL hs 03 NO*Chibinichi Marsali MacKimmie Fraser 3 Hunnkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP NOM BIS
194 SRL VIII / SRL e 09 33 NO*Serotonin Yamachichi 3 Hunnkatt 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
195 SRL II / SRL a 03 Joy my Soul Indra 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
196 ABY n General Gyldenløve av Rubicon 4 Hannkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
197 ABY a (N) Mayas Pride Una 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
198 ABY a Gizmo Gonzales av Rubicon 4 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
199 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's That's Not the Tea, Hunty 4 Hunnkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS NOM
200 CRX II / CRX n 03 (N) Tarquinias Fade to Black 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 NOM
201 CRX II / CRX n 03 Velvet Queen's Eddy 4 Hannkatt 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP NOM
202 CRX II / CRX a 09 (N) Tarquinias Stefania 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
203 CRX IV / CRX f 02 64 Velvet Queen's Celine Dion 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM
204 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's Balthazar of Myrrh 4 Hannkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS NOM
205 CRX V / CRX a 24 (N) Tarquinias Give That Cat a Banana 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
206 DRX I / DRX n Agapitos av Jamas (N) 4 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
207 DRX III / DRX f 24 Babette Al'Pama*PL 4 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB NOM BIS
208 DRX V / DRX n 24 (N) Norexodu's Ida 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 NOM BIS
209 DRX VII / DRX n 31 S*Peking Cat Betula 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
210 DRX VIII / DRX f 03 33 Katerina DevonDream*PL 4 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
210 DRX VIII / DRX f 03 33 Katerina DevonDream*PL 4 Hunnkatt 17a (Senior) Sjöbom Glenn 1 BIS Beste senior
211 OSH c SE*Flower of Lifes Violet 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
212 OSH d 03 24 NO*Osochor Amun-Ra 4 Hannkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM BIS
213 RUS Yuki Makaita Mon Petit Gars*PL 4 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM BIS
214 SPH I / SPH n SE*Naked Magic Malificent 4 Hunnkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir Abs
215 HCS Lollipop Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Lund Lone 1 NOM BIS
216 HCS Amelia Serafina Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Lund Lone 1 NOM
217 NFO IX / NFO w 63 NO*Havstrilens Ziggy Stardust 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
251 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Isakov Vladimir MCO VI, MCO VIII, NFO I, NFO III, NFO IX, SIB IV, SIB VIII, BSH as 25, BSH ay 22, BSH b 24, BUR n, SRL I, ABY a, DRX I, DRX VII, DRX VIII, OSH d 03 24, SPH I, VETA 3 41
Jones Steven L. PER f, PER n, RAG n, SBI a, SBI b, SBI d, SBI e 21, SBI h, SBI n 21, MCO I, MCO II, MCO III, MCO VII, NFO VIII, SIB I, SIB VI, VETB 1, VETA 2 39
Lund Lone KULL 2, MCO V, NEM I, NFO IV, NFO V, SIB VII, BEN n 22 33, BLH bs 21 33, BLH ny 11, BLH ny 22, BSH ns 22 64, SRL IV, HCS, VETB 2 40
Sjöbom Glenn BLH f, BSH a, BSH c, BSH ns 11, BSH ny 11, BUR f, MAU ns 24, SRL II, SRL III, SRL VIII, CRX II, CRX V, DRX V, VETA 4 28
Stoa Caroline KULL 1, EXO f, PER ns, RAG a 04, RAG c 03, RAG n 03, SBI a 21, SBI b 21, SBI c, SBI d 21, SBI e, MCO IV, NEM II, NFO II, NFO VI, SIB III, SIB V, VETA 1 41
Utenfor Bedømmelse BLH ny 22 (13c), PER d, MCO III, MCO V, MCO VII, NFO III, NFO IV, NFO IX, NFO V, SIB III, SIB VII, BLH f, BSH a, MAU ns, MAU ns 24, SRL IV, CRX II 21
van Roy Kristof 0
Wilczek Anna PER d, RAG a 03, RAG n 04, SBI f, SBI g, SBI n, BEN n 22, BEN n 24, BLH c, BLH c 02 62, BLH j, BSH as 11, BSH b 22, BSH c 03 24, BSH j, BSH n, BSH n 24, BUR b, BUR c, ABY n, CRX IV, DRX III, OSH c, RUS 41
8 dommere