SWS 2017
Arrangørklubb Trønderkatten
Starter 29.04.2017 Slutter 29.04.2017
Påmelding starter 01.01.2017 Påmelding lukkes 20.04.2017
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 17:00
Veterinærsjekk starter 07:00 Veterinærsjekk slutter 07:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 500   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 54701028468
Epost agber@online.no
Sted Trondheim
Funksjonærer

Utstillingsleder .

Tilleggsinfo

Kaffen er klar kl.8.00


Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 54 54 0 0 0
2 107 107 0 0 0
3 51 51 0 0 0
4 46 46 0 0 0
Huskatter 9 9 0 0 0
Totalt 267 267 0 0 0

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
BUR n UA*Oktarin Rosalia 3 Hunnkatt 5 (IC) Hoffner Elin CAGCIB NOM
1 EXO n (N) Almodovar Amaretto 1 Hannkatt 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS BIV
2 EXO n (N) Stronda's Exo Bella 1 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
3 EXO n (N) Almodovar Impreza 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
4 EXO n Crystal Pearl's Man In Black 1 Hannkatt 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
5 EXO n 22 (N) Stronda's Elvira Madigan 1 Hunnkatt 7 (CH) Lupan Boris Abs
6 EXO f 22 (N) Avonlea Dream's Nikita 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
7 EXO ns 24 62 Sølvfaks av Flamingo (N) 1 Hannkatt 6 (IP) Lupan Boris EX1 CAGPIB
8 PER w 62 Abele del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS NOM
9 PER n Redfire Night Wish 1 Hunnkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
10 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
11 PER n Heaven Sent Attitude of Du Monet 1 Hannkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC BIV
12 PER n FI*Mimosan Ronaldo 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
13 PER d (N) Du Monet I'm So Exited ! 1 Hannkatt 7 (CH) Lupan Boris EX1 CACIB NOM
14 PER f (N) Du Monet All That Fuzz 1 Hunnkatt 7 (CH) Lupan Boris EX1 CACIB NOM BIS Scandinavian Winner
15 PER f FI*Mimosan Remix Edition 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lupan Boris EX1
16 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 6 (IP) Lupan Boris EX1 CAGPIB NOM BIS Scandinavian Winner
17 PER e 03 S*Freeloader's Snoopi 1 Hannkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
18 PER e 03 (N) Lord Bute's The Winner Takes it All 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
19 PER g 02 62 (N) Lord Bute's Lay All Your Love On Me 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lupan Boris EX1
20 PER g 03 (N) Bombalurina's Louise 1 Hunnkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
21 PER fs 02 S*Barrac Palinkas Moving On 1 Hunnkatt 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM
22 PER d 33 Alomi's Yul of Purrboxes 1 Hannkatt 7 (CH) Saarela Veikko Abs
23 RAG n NO*Noble Origins' Spooky from Braya 1 Hannkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
24 RAG n Adenragdoll Freyja 1 Hunnkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
25 RAG n Braya paint my picture Kahlo 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
26 RAG n NO*Hekneby Cats Prince Charles 1 Hannkatt 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
27 RAG a Braya paint my picture Klee 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Lupan Boris EX1
28 RAG a (N) Happy Pops Ela 1 Hunnkatt 2 (SP) Lupan Boris HP
29 RAG n 03 S*Pussels Rebell 1 Hannkatt 3 (GIC) Lupan Boris Abs
30 RAG n 03 NO*Dan Dara's Take a look at my ChaCha 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lupan Boris EX1 NOM BIS Scandinavian Winner
31 RAG n 04 NO*Fabled Olivin's Embla 1 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
32 RAG n 04 NO*Bettmo's Adorable Mads 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael Abs
33 RAG a 03 PL*Avocado Blue Candy Boy 1 Hannkatt 3 (GIC) Saarela Veikko Abs
34 RAG a 03 NaorahDolls Marco Polo 1 Hannkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
35 RAG a 03 Eulalie Roxanne 1 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko Abs
36 RAG a 03 (N) Diadem's CandyGirl Sollis 1 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX2
37 RAG a 03 NO*Dan Dara's Diis La Bella 1 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB NOM
38 RAG a 03 NO*Fagerlis Sokrates 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko Abs
39 RAG a 03 NO*Bettmo's Beautiful Mette 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko Abs
40 RAG a 03 NO*Fagerlis Arete 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko Abs
41 RAG a 03 S*Gunbertus Nikki Amini 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
42 RAG a 03 (N) Diadem's Daisy Doll 1 Hunnkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP
43 RAG a 03 (N) Diadem's Oliver Light Blue 1 Hannkatt 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB BIV NOM BIS Scandinavian Winner
44 RAG a 03 S*Eurovisions Samo Ljubezen 1 Hannkatt 6 (IP) Saarela Veikko EX2
45 SBI n NO*Stalderkattens Jackie 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC BIV
46 SBI n (N) Cat Baloo's Jolene 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
47 SBI d NO*Stalderkattens Elias 1 Hannkatt 1 (SC) Saarela Veikko HP NOM
48 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 1 (SC) Edström Michael HP
49 SBI e (N) Arclight's Ecreem 1 Hannkatt 2 (SP) Edström Michael HP NOM
50 SBI f Backkara's Mona Lisa 1 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
51 SBI n 21 Shapur Mario 1 Hannkatt 1 (SC) Lupan Boris HP
52 SBI n 21 Dreamheart Mirabell av Ontario 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lupan Boris EX1 NOM
53 SBI b 21 S*Kenaz Bengt out of Sarek 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1 NOM
54 TUV d 61-63 / TUV d 62 S*Lislisas Sudden Sundin 1 Hannkatt 3 (GIC) Lupan Boris EX1 CACS
55 MCO I / MCO n NO*SaucerfulSecret Alfred Cat 2 Hannkatt 5 (IC) Spijker Charles Abs
56 MCO I / MCO n (N) Galions Cats Mona Lisa 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1
57 MCO I / MCO a (N) Innocent Rose's Dr.Jekyll & Mr. Hyde 2 Hannkatt 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB
58 MCO II / MCO a 09 (N) Ladejarlen Storm 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
59 MCO III / MCO n 22 (N) Ladejarlen Maestro 2 Hannkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP
60 MCO III / MCO n 22 ES*Hispanocoons ES*Hispanocoons Zefirelli 2 Hannkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP
61 MCO III / MCO a 22 NO*Majavi Champ 2 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
62 MCO III / MCO n 22 (N) Nordic Lynx's Unpredictable Lady 2 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM
63 MCO III / MCO a 24 (N) Quiet's Shadow 2 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB BIV NOM
64 MCO III / MCO n 24 Vittoria Europa Caramellocoon*CZ 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
65 MCO III / MCO n 22 Kent Smart Lynx*LT 2 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
66 MCO III / MCO n 23 NO*Nordic Leon Aurora 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM
67 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Marco Polo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
68 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Maya Mi 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
69 MCO III / MCO n 22 (N) Snødekatten Thai Hansoggrete 2 Hannkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
70 MCO III / MCO n 22 NO*Royal Raccoon's Obama 2 Hannkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
71 MCO IV / MCO n 09 22 (N) Mydele's Fenris 2 Hannkatt 3 (GIC) Lupan Boris EX1 CACS
72 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Bakkelund's Amadeus 2 Hannkatt 7 (CH) Lupan Boris EX1 CACIB
73 MCO IV / MCO n 09 22 DK*Sivkjær's Mikado 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lupan Boris EX1 CAC
74 MCO V / MCO f (N) Mydele's Astrid 2 Hunnkatt 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro HP NOM
75 MCO V / MCO e (N) Nordic Lynx's Original Man 2 Hannkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
76 MCO V / MCO d Distant Fire Afterglow*PL 2 Hannkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro Abs
77 MCO V / MCO d 22 (N) Hunstadmoen's Linus 2 Hannkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro CACIB NOM
78 MCO V / MCO f 23 S*Coppermines Bibbi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
79 MCO V / MCO f NO*Majavi Jinx 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX2
80 MCO V / MCO g 22 Selfridges Petite Fleur av Persicum 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM
81 MCO V / MCO d 22 (N) Golden Sunset Garfield 2 Hannkatt 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS
82 MCO VI / MCO g 03 22 (N) Nordic Lynx's Pure Wish 2 Hunnkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
83 MCO VI / MCO d 09 23 NO*Majavi Jacop 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1 BIV NOM
84 MCO VI / MCO d 09 24 NO*Ejsten Vaiana 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
85 MCO VI / MCO f 09 NO*Majavi Jolene 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael Abs
86 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Edström Michael HP
87 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 2 (SP) Edström Michael HP NOM
88 MCO VII / MCO fs 22 (N) Ladejarlen Cornflake Girl 2 Hunnkatt 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
89 MCO VII / MCO ds Afelio Karma 2 Hannkatt 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB BIV NOM
90 MCO VII / MCO ns 22 (N) Nordic Lynx's Xoxo Mi Amore 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX1
91 MCO VIII / MCO ns 09 22 (N) Ladejarlen Jimmy Jazz 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
92 MCO VIII / MCO fs 09 22 Silver Queen av Tussepus (N) 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
93 MCO VIII / MCO ds 03 Truffle Melluandia*PL 2 Hannkatt 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
94 MCO IX / MCO w 62 NO*Kjempens Afrodite 2 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
95 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Leona 2 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
96 MCO IX / MCO w 62 (N) Zimicco's Arctic Aurora 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
97 MCO IX / MCO w 61 (N) Endless Wiona 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 BIV
98 NEM II / NEM n 09 21 Branon Bellaneva*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone Abs
99 NEM II / NEM ay 09 21 Ludvig Nas od Królowych*PL 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1 NOM
100 NFO I / NFO n S*Ildrasie's Nikci 2 Hunnkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
101 NFO I / NFO n (N) Stallo's Cedrik 2 Hannkatt 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
102 NFO II / NFO n 03 (N) Migoto's Fanny 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
103 NFO II / NFO n 03 (N) Trollvetta's Upsy Daisy 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan Abs
104 NFO II / NFO n 09 NO*Havstrilens Billie Holiday 2 Hunnkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
105 NFO II / NFO n 09 (N) Ravnklo's Georges 2 Hannkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP NOM
106 NFO III / NFO n 22 (N) Trollvetta's Vengaboys 2 Hannkatt 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
107 NFO III / NFO n 24 (N) Migoto's Zonya 2 Hunnkatt 4 (GIP) Shchukin Alexey Abs
108 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Fodnaheia's Aruba 2 Hannkatt 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB
109 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Migoto's Fenrik 2 Hannkatt 5 (IC) Lupan Boris Abs
110 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Ylja 2 Hunnkatt 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB
111 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Fodnaheia's Harry Pepper 2 Hannkatt 7 (CH) Lupan Boris EX1 CACIB
112 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Mariskogens Leea 2 Hunnkatt 7 (CH) Lupan Boris EX1 CACIB
113 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lupan Boris EX2
114 NFO IV / NFO n 03 22 Bartolomeo of ScratchofSmiles 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lupan Boris EX1 BIV
115 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Trollvetta's Ulrikke 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lupan Boris EX1
116 NFO IV / NFO n 09 24 S*Viento's Amazonas 2 Hunnkatt 4 (GIP) Lupan Boris EX1 CAPS
117 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 8 (PR) Lupan Boris EX1 CAPIB BIV NOM
118 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Tingoskattens Noddy 2 Hannkatt 1 (SC) Spijker Charles HP
119 NFO VI / NFO f 03 23 S*Myselisia's Faith 2 Hunnkatt 1 (SC) Spijker Charles HP NOM
120 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Siri 2 Hunnkatt 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
121 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Tingoskattens Wi Dunder 2 Hannkatt 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
122 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Mariskogens Mynte 2 Hunnkatt 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
123 NFO VI / NFO g 03 (N) Fodnaheia's Mississippi 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles Abs
124 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Zeras Fia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1 BIV NOM
125 NFO VI / NFO e 09 (N) Migoto's Philip 2 Hannkatt 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS NOM
126 NFO VII / NFO fs 24 (N) Alneskatten's Tula 2 Hunnkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
127 NFO VII / NFO ns 24 S*Björenklo's Therese Johaug 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
128 NFO VII / NFO ns 23 (N) Kloa's Fant 2 Hannkatt 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
129 NFO VIII / NFO ds 09 22 DK*Sakeena's Aston Martin 2 Hannkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB BIV NOM
130 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM
131 NFO VIII / NFO ns 02 21 64 (N) Skaujenta's Dvalinn 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael Abs
132 NFO VIII / NFO ns 02 21 64 NO*Kerrs Pink's Cabernet Franc 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
133 NFO VIII / NFO ns 09 23 NO*Haapet's Ivar 2 Hannkatt 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM
134 NFO VIII / NFO ds 03 22 (N) Tingoskattens Sebastian 2 Hannkatt 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
135 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
136 SIB II / SIB n 09 NO*Tundrapaw's Eddie 2 Hannkatt 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP NOM BIS Scandinavian Winner
137 SIB III / SIB n 24 (N) CarilloCat Filos 2 Hannkatt 1 (SC) Saarela Veikko Abs
138 SIB III / SIB n 22 Zul Fiquar Stashkot*PL 2 Hannkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX2
139 SIB III / SIB ny 24 FI*Apachiris FI*Apachiris Elessar 2 Hannkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX2
140 SIB III / SIB n 22 (N) Nordskjæret's Natasha Maxim 2 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX2
141 SIB III / SIB n 24 NO*KeylaKatt Fiona 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
142 SIB III / SIB n 22 (N) Nordskjæret's Uzzi 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1
143 SIB III / SIB ny 24 Camilla Onix Gloria*RU 2 Hunnkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP
144 SIB IV / SIB n 09 24 Kedr Onix Gloria*RU 2 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone Abs
145 SIB IV / SIB n 03 22 Yann Dann od Królowych*PL 2 Hannkatt 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
146 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Einhaugen's Mille Mari Napoleonsen 2 Hunnkatt 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS NOM BIS Scandinavian Winner
147 SIB V / SIB f 24 (N) Solstorms Instant Karma of Summer 2 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
148 SIB V / SIB fy 22 (N) Nordskjæret's Princess Pandora Rubin 2 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
149 SIB VI / SIB d 09 24 (N) Siberikos Sonny 2 Hannkatt 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB
150 SIB VI / SIB f 09 24 NO*Myrbærhaugen's Aurora 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lupan Boris EX1 CAC
151 SIB VI / SIB d 09 (N) Solstorms Moi Moi Matti 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lupan Boris EX1
152 SIB VII / SIB ns FI*Lumikissan Urban Cowboy 2 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB BIV NOM
153 SIB VII / SIB fs (N) Solstorms Kiitos Tiina 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 NOM BIS Scandinavian Winner
154 SIB VII / SIB ns 24 NO*Fredtun Arya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX2
155 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Kongskogens Fenrir 2 Hannkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX2
156 SIB VIII / SIB ns 09 22 FI*Amante's Everest 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1
157 SIB VIII / SIB fs 09 22 NO*Grensedalen Yoko Ono 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1
158 TUA V / TUA f (N) Sirena's Betty Boop 2 Hunnkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
159 TUA V / TUA f (N) Sirena's I Told You So "Sanna" 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
160 TUA IX / TUA w 63 S*Tufvans Delage 2 Hunnkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
161 TUA IX / TUA w 62 S*Lönnebergas Dodge Custom Sierra 2 Hunnkatt 2 (SP) Edström Michael HP
162 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
163 BEN n 24 (N) Kelam's Victoria 3 Hunnkatt 1 (SC) Spijker Charles HP BIV NOM BIS Scandinavian Winner
164 BEN n 24 NO*Nuria's Qvinn 3 Hannkatt 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
165 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) Spijker Charles HP BIV
166 BEN n 24 NOMagicWhisper NOMagicWhisper Bella 3 Hunnkatt 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS NOM
167 BEN n 22 32 BastetExotics Lily Angel 3 Hunnkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
168 BEN n 24 32 Supernova Outlander 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1
169 BSH n (N) Metalcat's Holyanna 3 Hunnkatt 8 (PR) Hoffner Elin EX1 CAPIB NOM
170 BSH a Gallileo Bonibrit*LT 3 Hannkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
171 BSH a ES*Canción de Cuna (III) Fabuloso 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1
172 BSH c Harold Kingdom of Monako*RU 3 Hannkatt 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
173 BSH c Vivaro Sideris*PL 3 Hannkatt 9 (Åpen) Hoffner Elin EX1 CAC
174 BSH ns 11 Holtas Apache Princess 3 Hunnkatt 2 (SP) Shchukin Alexey HP NOM BIS Scandinavian Winner
175 BSH ns 22 62 NO Lady Mary's Silver Lord 3 Hannkatt 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
176 BSH ny 11 Silke av Negnat (N) 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Hoffner Elin Abs
177 BSH ny 11 S*Pymans Pommac 3 Hannkatt 2 (SP) Hoffner Elin HP
178 BSH ny 25 Gold Emerald Elvis 3 Hannkatt 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
179 BSH ny 25 NeoLit Irma Lair 3 Hunnkatt 7 (CH) Spijker Charles EX1 No Cert
180 BSH ay 11 Anjei Aelle Gatto deRey*RU 3 Hannkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
181 BSH ds 11 Lady Mary's Hamlet Surprise 3 Hannkatt 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB
182 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1 NOM
183 BUR a (N) Nalayana's Yakari 3 Hannkatt 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
184 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 6 (IP) Hoffner Elin EX1 CAGPIB
185 BUR c HU*Alba Regia GustavSon 3 Hannkatt 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB NOM
186 BUR c NO*Burcantiks Viper 3 Hannkatt 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
187 BUR d LV*Abokan Bently 3 Hannkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
188 BUR e (N) Nalayana's Yohiro 3 Hannkatt 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
189 BUR e HU*Alba Regia Ganxsta Gustav 3 Hannkatt 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS NOM BIS Scandinavian Winner
190 BUR g (N) Nalayana's Yvette I´adorable 3 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
191 KBL II / KBL n 09 Medvezhonok av Yedikule (N) 3 Hannkatt 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
192 KBL II / KBL n 09 Ekarma 3 Hunnkatt 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 No Cert
193 KBL IV / KBL f 03 24 Baklavà Dei Mici di Lulù 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey Abs
194 KBL IV / KBL ds 09 24 DK JeaTri's Nassak 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS Scandinavian Winner
195 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Veland Anne HP
196 MAU ns NO*Gooseberry Special Effects 3 Hannkatt 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
197 MAU ns NO*Gooseberry Be More Pacific 3 Hannkatt 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB NOM
198 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 1 (SC) Shchukin Alexey Abs
199 MAU ns 24 NO*Gooseberry Where's My Crown 3 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey Abs
200 MAU ns 24 Aequinoctium Bite Me! 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey Abs
201 MAU ns 24 NO*Gooseberry L's Silver Dollar 3 Hannkatt 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
202 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
203 OCI n 24 FI*Amare-Cattus Brage The Brave 3 Hannkatt 5 (IC) Spijker Charles Abs
204 OCI n 24 NO*Bakste Pus Jack Bacchus 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1 NOM BIS Scandinavian Winner
205 OCI b 24 DK*Betonica's Chivas 3 Hannkatt 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS NOM
206 OCI b 24 NO*Spotted Warrior Blackout 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1
207 OCI b 24 NO*Spotted Warrior Starscream 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1 BIV
208 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Crazy 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1
209 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Sherry Darling 3 Hunnkatt 1 (SC) Hoffner Elin Abs
210 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hoffner Elin EX1
211 OCI o 24 SE*Enbacka gårds Herkules 3 Hannkatt 8 (PR) Hoffner Elin Abs
212 ABY n Ingave's Nadina 4 Hunnkatt 1 (SC) Spijker Charles HP
213 ABY n (N) Hakrilas Grace 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Spijker Charles Trukket
214 ABY n NO*Sol Gina's Apollon 4 Hannkatt 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS NOM
215 ABY n Ingave's Shakira 4 Hunnkatt 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP NOM
216 ABY o Cellani Cupro Thor 4 Hannkatt 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
217 ABY o Regtime Milady of Tejas 4 Hunnkatt 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
218 ABY o S*Skimmerdal's Elvis 4 Hannkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
219 CRX VI / CRX n 09 24 S*Dollemina's Lucky Luke 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hoffner Elin EX1 NOM
220 DRX I / DRX n (N) Santala's Vadian 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1
221 DRX I / DRX n (N) Santala's Whiro 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Veland Anne Abs
222 DRX I / DRX n (N) Santala's Wahida 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne Abs
223 DRX II / DRX n 03 Iris av Jamas (N) 4 Hunnkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
224 DRX III / DRX g 24 (N) Santala's Pura 4 Hunnkatt 8 (PR) Hoffner Elin EX1 CAPIB
225 DRX V / DRX n 23 (N) Santala's Nani 4 Hannkatt 1 (SC) Hoffner Elin HP
226 DRX V / DRX n 24 Xena av Ulse (N) 4 Hunnkatt 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
227 DRX V / DRX n 24 (N) Kitten Camp's Lille Ida 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Hoffner Elin EX1 CAC
228 DRX V / DRX n 24 (N) Santala's Weeran 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin Abs
229 DRX V / DRX a 24 (N) Santala's Wileen 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin Abs
230 DRX V / DRX n 24 NO*Ticonias Miss Dolly Deluxe 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1 NOM
231 DRX VII / DRX f 21 32 (N) Stronda's rex Anastasia 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
232 DRX VII / DRX n 33 (N) Diamond Heart's Aurora 4 Hunnkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX2
233 DRX VII / DRX n 21 32 Zilla av Ulse (N) 4 Hunnkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
234 OSH n (N) Dark-Jaggen's Maleficent 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC
235 OSH n RU*Meekahoo Charmaine 4 Hunnkatt 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
236 OSH b (N) Dark-Jaggen's Mona Lisa 4 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
237 OSH c (N) Dark-Jaggen's Isaiah 4 Hannkatt 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
238 OSH n 24 Nero Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
239 OSH n 24 Sweet Cats Blond Amsterdam 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan Abs
240 OSH b 22 LV*La Lune D'Or Ozols 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1 NOM BIS Scandinavian Winner
241 OSH c 24 (N) Attack's Oililly 4 Hunnkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
242 OSH d 25 Merapi og Island Snaëgerdi 4 Hannkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB NOM
243 SIA n NO*Peppergarden's Bite Chili 4 Hannkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
244 SIA b (N) Dark-Jaggen's Lita Ford 4 Hunnkatt 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
245 SIA b BaldEra*LT Jupiter 4 Hannkatt 9 (Åpen) Hoffner Elin Abs
246 SIA f Dolche Vita Rose Amikoshi*RU 4 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB NOM
247 SIA n 21 (N) Bekmørtnans Pixie Stix 4 Hunnkatt 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
248 SIA n 21 Folder Golden Oriental*EE 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX2
249 SIA c 21 Tyrion Lannister Divine Madness*PL 4 Hannkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
250 SIA n 03 Lion King des Motards en Délire 4 Hannkatt 1 (SC) Lund Lone Abs
251 SOM n NO*Stalderkattens Cash a Million 4 Hannkatt 1 (SC) Hoffner Elin HP
252 SOM n (N) Kiachero Noni Pepino 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hoffner Elin EX1
253 SOM n S*J-star's Saturnus 4 Hannkatt 4 (GIP) Hoffner Elin EX1 CAPS NOM
254 SOM n (N) Kiachero Lima 4 Hunnkatt 10 (KAS) Hoffner Elin EX1 CAP
255 SOM ns (N) Tingerling's Pernille 4 Hunnkatt 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
256 SPH I / SPH w 62 Lille Vidar 4 Hannkatt 10 (KAS) Spijker Charles Abs
257 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 2 (SP) Spijker Charles HP
258 HCL Elvis Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Saetre Raymond Alessandro 1 NOM
259 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edström Michael 2
260 HCL Grizabella Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edström Michael Abs
261 HCS Dennis Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Edström Michael 1 NOM
262 HCS SkimbleShanks Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Edström Michael Abs
263 HCS Sir Abel Otrivin Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Edström Michael 2
264 HCS Bombalurina Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Veland Anne Abs
265 HCS Nala Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Veland Anne 2
266 HCS Zorro Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Edström Michael 3
267 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Edström Michael EXO n, RAG n 04, SBI b 21, SBI e, SBI n, MCO II, MCO VI, NFO VIII, TUA IX, HCL, HCS 32
Hoffner Elin BSH c, BSH n, BSH ns 22 62, BSH ny 11, BUR a, BUR b, BUR n, KBL II, OCI o 24, CRX VI, DRX III, DRX V, SIA b, SOM n 28
Lund Lone NEM II, NFO IX, SIB IV, SIB VII, ABY o, OSH b, OSH b 22, SIA f, SIA n 03, SOM ns 17
Lupan Boris EXO n 22, EXO ns 24 62, PER d, PER f, PER g 03, RAG a, RAG n 03, SBI n 21, TUV d 61-63, MCO IV, NFO IV, SIB VI 30
Roca Folch Yan MCO III, NFO II, DRX II, DRX VII, OSH c 24, OSH n 24, SIA c 21 24
Saarela Veikko PER d 33, PER fs 02, RAG a 03, SBI d, SBI f, SIB III 23
Saetre Raymond Alessandro EXO f 22, PER e 03, PER g 03, PER n, PER w 62, RAG n, MCO V, MCO VIII, NFO VII, TUA V, HCL 30
Shchukin Alexey MCO IX, NFO I, NFO III, SIB II, SIB V, SIB VIII, BEN n 22, BSH a, BSH ns 11, BUR c, BUR g, KBL IV, MAU ns 24 28
Spijker Charles MCO I, MCO VII, NFO VI, BEN n 24, BEN n 24 32, BSH ds 11, BSH ny 25, MAU ns, OCI n 24, ABY n, OSH c, SIA n 21, SPH I, SPH II 35
Veland Anne BEN n 22 32, BSH ay 11, BUR d, BUR e, KOR, OCI b 24, OCI c 24, DRX I, OSH d 25, OSH n, SIA n, HCS 19
10 dommere