TERAK 30.06.2018
Arrangørklubb TERAK
Starter 30.06.2018 Slutter 30.06.2018
Påmelding starter 09.04.2018 Påmelding lukkes 21.06.2018
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:15 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 320   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 2630.33.20066
Epost teraksekretaer1@gmail.com
Sted Skien Fritidspark Moflatvegen 38 3733 Skien
Funksjonærer

Assistenter: Gudrun Wulff  gudrunsw@gmail.com

Stands:  Tove F.Garvik  tovegarvik@hotmail.com

Info:  Bitta Mørk  bitta@online.no

Problemer med påmelding: Maria Myrland  maria.myrland@online.no




Tilleggsinfo

Ved bruk av Sturdi bur , må dette oppgis og  man må ha med eget bord.

Vi har Best of Best på lørdagen




Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 59 57 0 0 2
2 92 90 0 0 2
3 55 54 0 0 1
4 71 70 0 0 0
Huskatter 8 8 0 0 0
Totalt 285 279 0 0 5

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
DRX VI / DRX n 09 24 Richard Happymiau*PL 4 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Vencliková Lena Abs
1 EXO n (N) Avonlea Dream's China Girl 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
2 EXO e 22 (N) Avonlea Dream's Hortensia 1 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
3 PER g (N) Avonlea Dream's Tricky 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
4 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC NOM BIS
5 PER e 03 NO*Mickeybell Cremefresh Bandi Cott 1 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 No Cert
6 PER f 03 NO*Mickeybell Claudia Scott 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM
7 PER g 02 62 Saga av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 NOM
8 PER f 33 NO*Mickeybell Melody 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
9 RAG n S*Sun Hill Doll's Darling Disa 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
10 RAG n 03 (N) Diadem's Happy Happiness 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC
10 RAG n 03 (N) Diadem's Happy Happiness 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
11 RAG n 03 (N) Diadem's Imadusa 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte Abs
12 RAG n 03 DK Nordhaven's O'Malley 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1 NOM BIS
13 RAG n 03 NO*Fagerlis Storm 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1 BIV NOM
14 RAG n 04 (N) Diadem's Christmas Miracle Sollis 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM BIS Best of Best total
15 RAG a 03 (N) Diadem's CandyGirl Sollis 1 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
16 RAG a 03 S*Dan Dara's Dexter 1 Hannkatt 2 (SP) Shchukin Alexey HP NOM BIS
17 RAG a 03 Eulalie Zafir Diadems 1 Hunnkatt 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP NOM BIS
18 SBI n S*Varicella's Golden Zika 1 Hannkatt 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
19 SBI n NO*Fruitblossom's Edda 1 Hunnkatt 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB BIV
20 SBI n (N) Prekestolen's Just 1 Kiss 1 Hannkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
21 SBI n Sweet Lovelace av Ontario 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC
22 SBI n NO*Fruitblossom's Herkules 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1
23 SBI n (N) Lavanya's Hampus 1 Hannkatt 2 (SP) Kaae Dorte HP
23 SBI n (N) Lavanya's Hampus 1 Hannkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 2
24 SBI n NO*Stalderkattens Hermine 1 Hunnkatt 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP NOM
25 SBI a NO*Fumapusene Moyo 1 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
26 SBI a NO*Epic Frost Arwen 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline Abs
27 SBI a Camellia av Isblomst (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 NOM
28 SBI a NO*Fumapusene Brum 1 Hannkatt 2 (SP) Stoa Caroline HP NOM
28 SBI a NO*Fumapusene Brum 1 Hannkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 3
29 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Stoa Caroline HP
29 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 2
30 SBI a (N) Veiten's Harry Potter 1 Hannkatt 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
30 SBI a (N) Veiten's Harry Potter 1 Hannkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 5
31 SBI a (N) Totenkatten's Valeria 1 Hunnkatt 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB BIV NOM
32 SBI b Shapur Keram 1 Hannkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
33 SBI b S*Everglow's Naomi 1 Hunnkatt 2 (SP) Shchukin Alexey HP
33 SBI b S*Everglow's Naomi 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 1 BIS Beste Veteran
34 SBI d NO*Stalderkattens Elias 1 Hannkatt 1 (SC) Shchukin Alexey HP NOM BIS
35 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP NOM
35 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
36 SBI e (N) Arclight's Ecreem 1 Hannkatt 2 (SP) Kaae Dorte HP NOM
36 SBI e (N) Arclight's Ecreem 1 Hannkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 1
37 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
38 SBI f NO*Citrus Heart of Gold 1 Hunnkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
39 SBI g Backkara's Go-Go Girl 1 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
39 SBI g Backkara's Go-Go Girl 1 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshunn
40 SBI g (N) Arclight's Miina 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
41 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
42 SBI n 21 NO*Citrus Sweet Fairytale 1 Hunnkatt 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
43 SBI n 21 (N) Slettmos Bruce 1 Hannkatt 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
43 SBI n 21 (N) Slettmos Bruce 1 Hannkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 4
44 SBI a 21 Silky Silly av Ontario 1 Hunnkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
45 SBI a 21 (N) Temms Afrodite 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1
46 SBI b 21 NO*Urkedalskatten Amadeus 1 Hannkatt 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
47 SBI d 21 NO*Cathabar's Linus 1 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 No Cert
48 SBI g 21 IDP*Holygateway's Afrodite 1 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
49 MCO I / MCO n NO*Brookvalleys Farah Diba 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1
50 MCO I / MCO n (N) Bargello Smal change 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1
51 MCO III / MCO a 22 (N) Big Kitty Armani 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1
52 MCO III / MCO n 22 (N) Afelio Cupor 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX2
52 MCO III / MCO n 22 (N) Afelio Cupor 2 Hannkatt 19 (Kull) Kaae Dorte 2
53 MCO III / MCO n 22 (N) Bargello Storm 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1 BIV NOM BIS
54 MCO III / MCO n 22 (N) Afelio Catwolk Lady 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1
55 MCO III / MCO n 22 (N) Afelio Clo-Perla 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX2
56 MCO III / MCO n 22 (N) Bargello Odetta 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred Abs
56 MCO III / MCO n 22 (N) Bargello Odetta 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
57 MCO III / MCO a 25 NO*Stormjegerens Randalin 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX3
58 MCO III / MCO n 22 SE*Heavy's Wreck-it Ralph 2 Hannkatt 8 (PR) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAPIB
59 MCO III / MCO a 24 NO*Alvøkatten Aslan of Narnia 2 Hannkatt 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAP
60 MCO V / MCO e 24 (N) Sacred Spirit's Olander 2 Hannkatt 1 (SC) Shchukin Alexey HP BIV
60 MCO V / MCO e 24 (N) Sacred Spirit's Olander 2 Hannkatt 17b (Veteran) Kaae Dorte 1 BIS Beste veteran
61 MCO V / MCO f 23 NO*Alvøkatten Ayla of the Earth 2 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
62 MCO V / MCO e 22 NO*SaucerfulSecret Carmina Cat 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
63 MCO VI / MCO f 09 25 NO*Stormjegerens Qarma 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAC
64 MCO V / MCO f 22 (N) Bargello Selma 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX3
65 MCO V / MCO f 22 (N) Mydele's Lille 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM
66 MCO V / MCO f 22 NO*Stormjegerens Ran 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX2
67 MCO VI / MCO d 09 22 SE*Sankt Halvard's PrinceVille 2 Hannkatt 7 (CH) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CACIB BIV NOM
68 MCO VI / MCO g 09 22 (N) Spellbound's Wilhelmine 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 NOM
69 MCO VI / MCO g 09 (N) Mydele's Smurfen 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 NOM
70 MCO VII / MCO ns 23 Afelio Nefertiti 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAC
71 MCO I / MCO a NO*Gullhalen's Blue Bernard 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 BIV NOM
72 MCO VII / MCO ns 22 (N) Bargello One from the heart 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lindelöf Sirpa, MSK EX1
73 MCO VIII / MCO ns 09 (N) Spellbound's Viljar 2 Hannkatt 9 (Åpen) Vencliková Lena EX1 CAC NOM
73 MCO VIII / MCO ns 09 (N) Spellbound's Viljar 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
74 MCO VIII / MCO ns 09 22 (N) Spellbound's Wambi 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Vencliková Lena EX1
75 MCO VIII / MCO ds 09 22 NO*Lady Sansa's Darian 2 Hannkatt 19 (Kull) Kaae Dorte Best kull
76 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Vencliková Lena EX1
77 MCO VIII / MCO gs 02 21 62 (N) Spellbound's Yline 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Vencliková Lena EX2
78 MCO VIII / MCO ds 09 22 NO*Lady Sansa's Daenerys Targaryen 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Vencliková Lena EX1 BIV NOM
79 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Bernini 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM
80 MCO V / MCO f 22 S*Ywannas Nilla 2 Hunnkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB NOM
81 NEM I / NEM a 21 Kuz'kin Dom Europe 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
82 NEM II / NEM a 09 21 NO*CreamPuff's BonBon 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1
83 NFO I / NFO n NO*Haapet's Hajime 2 Hunnkatt 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
85 NFO I / NFO n Rabel Nabatea*ES 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1 NOM
86 NFO II / NFO nt 09 NO*Havstrilens Mick Jagger 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
87 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
87 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargebedømmelse
88 NFO II / NFO n 09 S*NC’s Confusion 2 Hannkatt 8 (PR) Shchukin Alexey Abs
89 NFO III / NFO n 22 S*Räserråttan's Rita 2 Hunnkatt 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB NOM
90 NFO III / NFO n 22 S*Just Catnap's Edward 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Vencliková Lena EX1 NOM
91 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 6 (IP) Vencliková Lena EX1 CAGPIB NOM BIS
92 NFO III / NFO n 22 Be my Love av Moltemyr (N) 2 Hunnkatt 10 (KAS) Vencliková Lena Abs
92 NFO III / NFO n 22 Be my Love av Moltemyr (N) 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Kaae Dorte Abs
93 NFO IV / NFO a 09 24 (N) Fodnaheia's Dominika 2 Hunnkatt 5 (IC) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAGCIB NOM
94 NFO IV / NFO n 03 22 NO*Haapsdatter's Clara Schumann 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lindelöf Sirpa, MSK Abs
95 NFO IV / NFO n 03 23 S*Little L's Misty Rose 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAC
96 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Migoto's Yohannes 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lindelöf Sirpa, MSK EX1
97 NFO IV / NFO n 09 24 Eik av Isblomst (N) 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 BIV
98 NFO IV / NFO n 03 22 S*Myselisia's Zenobi 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lindelöf Sirpa, MSK EX2
99 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 4 (GIP) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAPS NOM BIS
100 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Billy Jack Bitch 2 Hannkatt 8 (PR) Lindelöf Sirpa, MSK Abs
101 NFO IV / NFO n 03 22 Norsvana Heddal 2 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Lindelöf Sirpa, MSK Abs
102 NFO V / NFO d (N) Migoto's Pernille 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC
103 NFO V / NFO f 22 (N) Migoto's Yvonne 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1
104 NFO VI / NFO f 03 22 S*Cederskogens Stina Sten 2 Hunnkatt 3 (GIC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACS NOM
105 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX2
106 NFO VI / NFO d 02 21 62 S*Pax' Icon 2 Hannkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB BIV NOM
107 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Trollkremens Berhild 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
108 NFO VI / NFO g 01 64 NO*Havstrilens Laleh 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1 BIV NOM BIS Best of Best kat. 2
108 NFO VI / NFO g 01 64 NO*Havstrilens Laleh 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
109 NFO VI / NFO g 09 24 NO*Zeras Janina 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX2
110 NFO VI / NFO d 01 21 62 S*Myselisia's A-ha 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1
111 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Fiskerjenta's Annabelle 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1
112 NFO VI / NFO d 03 22 (N) Migoto's Mons 2 Hannkatt 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAP NOM
113 NFO VII / NFO ns 23 (N) Tigersmilets Josefine Baker 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
114 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Tingoskattens Ivan 2 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
115 NFO VIII / NFO ns 03 NO*Havstrilens Mia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
115 NFO VIII / NFO ns 03 NO*Havstrilens Mia 2 Hunnkatt 19 (Kull) Kaae Dorte 3
116 SIB III / SIB ny 11 SE*Edalunds God save the Queen 2 Hunnkatt 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
117 SIB III / SIB n 24 NO*KeylaKatt Jolene 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Vencliková Lena Abs
118 SIB III / SIB n 22 NO*Tinaras Clover 2 Hannkatt 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
119 SIB III / SIB n 22 NO*Tinaras Bambi 2 Hunnkatt 10 (KAS) Vencliková Lena Abs
120 SIB IV / SIB n 09 24 Kedr Onix Gloria*RU 2 Hannkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS BIV NOM BIS
121 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Kongskogens Tyrihans 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1
122 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Voyakas Barysh 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
123 SIB IV / SIB n 09 24 Xilla Max od Krolowych*PL 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 BIV
124 SIB IV / SIB n 02 21 64 SE*Muscardinus Pumbaa 2 Hannkatt 8 (PR) Shchukin Alexey EX1 CAPIB NOM
125 SIB VII / SIB fs (N) CarilloCat Dobronega 2 Hunnkatt 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS BIV NOM BIS
126 SIB VII / SIB ds 24 S*Maollich's Me Memory 2 Hannkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC
127 SIB VII / SIB ns 23 (N) CarilloCat Safira 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1
128 SIB VIII / SIB fs 09 NO*Rubel's Pote Enya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX2
129 SIB VIII / SIB gs 09 22 SE*Tsarhegens Ani 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
130 SIB IX / SIB w 64 (N) Djenghis Cat Evita ZiZa 2 Hunnkatt 7 (CH) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CACIB
131 BEN NO*Bella Belissimo Aslan Qahlimi 3 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Lindelöf Sirpa, MSK Abs
132 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Wittich Soojarit Alfred HP BIV NOM BIS Best of Best kat. 3
133 BEN n 22 S*Leopardettes One Million 3 Hunnkatt 3 (GIC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACS NOM
134 BEN n 22 S*Leopardettes Florence Braveheart 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1 NOM
135 BEN n 24 (N) Kelam's Victoria 3 Hunnkatt 1 (SC) Hornell Henry HP BIV NOM
136 BEN n 24 (N) Kelam's Vixen 3 Hunnkatt 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
136 BEN n 24 (N) Kelam's Vixen 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
137 BEN n 24 (N) Ingøy's Timeless 3 Hunnkatt 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
138 BEN n 24 S*KungsgardenCats Blue Fin 3 Hannkatt 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB NOM
139 BEN n 24 S*Leopardettes Nonstop 3 Hunnkatt 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
140 BEN n 24 Batifoleurs Yaro 3 Hannkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC
141 BEN n 24 (N) Ingøy's Sinara 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Hornell Henry Abs
142 BEN n 24 NO*Snow Spots Cheyenne 3 Hunnkatt 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
143 BEN n 24 Yves Saint-Laurent Angel Felis*CZ 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry EX1 BIV NOM
144 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1
145 BEN n 24 Galensis Pure Passion 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1
146 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) Hornell Henry HP BIV NOM
146 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 17b (Veteran) Lindelöf Sirpa, MSK 1 BIS Beste Veteran
147 BEN n 24 (N) Golden Art Waterloo 3 Hannkatt 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
148 BEN n 24 NO*Bella Belissimo Amor Fat Louie 3 Hannkatt 10 (KAS) Hornell Henry Abs
149 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
150 BEN n 24 32 S*Leopardettes Giant 3 Hannkatt 8 (PR) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAPIB
151 BEN n 24 33 Arcticbengals White Secret 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 NOM BIS
152 BML I / BML ns 11 31 SE*Tevala's Tiwaz 3 Hannkatt 7 (CH) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CACIB
153 BML I / BML ns 11 31 Baheras Wb Annika 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 NOM BIS
154 BSH n IDP*Kentuckygårdens Derby 3 Hannkatt 7 (CH) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACIB
155 BSH ny 11 NO*Malekatten Natasja 3 Hunnkatt 6 (IP) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAGPIB NOM BIS
156 BSH ny 25 NO*Malekatten Odin 3 Hannkatt 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAP NOM
157 BUR n (N) Kattehula's Ninni 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC
158 BUR n (N) Kattehula's Urd 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1
159 BUR n (N) Kattehula's Ulla 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry BIV NOM
159 BUR n (N) Kattehula's Ulla 3 Hunnkatt 19 (Kull) Hornell Henry 1 Beste Kull
160 BUR b Udine Burmese King 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAC
161 BUR d (N) Kattehula's Imani 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAC
161 BUR d (N) Kattehula's Imani 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
162 BUR f (N) Kattehula's Ultra 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lindelöf Sirpa, MSK EX1
163 BUR h NO*Plushies Emina 3 Hunnkatt 6 (IP) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAGPIB
164 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Alenushka 3 Hunnkatt 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS NOM
165 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 9 (Åpen) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAC
166 KBS I / KBS n 24 (N) RGJ Cat's Jegoza 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1 NOM
167 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Lindelöf Sirpa, MSK HP
168 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Lindelöf Sirpa, MSK Abs
168 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Lindelöf Sirpa, MSK Abs
169 KOR (N) Jona's E.T. 3 Hunnkatt 10 (KAS) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAP
169 KOR (N) Jona's E.T. 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Lindelöf Sirpa, MSK 1
170 OCI n 24 NO*Spotted Warrior Rolex 3 Hannkatt 10 (KAS) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAP NOM BIS
171 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Wrong side of Heaven 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lindelöf Sirpa, MSK EX1
171 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Wrong side of Heaven 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
172 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Crazy 3 Hannkatt 1 (SC) Lindelöf Sirpa, MSK HP NOM
173 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Better than you 3 Hunnkatt 6 (IP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGPIB NOM
174 SIN Dancetaria Muffin for Kustens 3 Hannkatt 3 (GIC) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CACS
175 SIN S*Kustens Chi Sarà Con Te 3 Hunnkatt 7 (CH) Lindelöf Sirpa, MSK EX2
176 SIN S*Kustens Lucy in Sky With Diamonds 3 Hunnkatt 7 (CH) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CACIB BIV NOM BIS
177 SIN Katzalano Whiterock 3 Hannkatt 6 (IP) Lindelöf Sirpa, MSK EX1 CAGPIB
178 ABY n Velvetdamour Barbara 4 Hunnkatt 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB
179 ABY n (N) Ororina's Josefin 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Vencliková Lena EX1 CAC
180 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS
180 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17b (Veteran) Vencliková Lena 2
181 ABY a Dame Edna aus Abusir 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
182 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 4 (GIP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAPS
183 ABY o Ingave's Yannis 4 Hannkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred Abs
184 ABY o Thamos Robert Redford 4 Hannkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB
185 ABY o S*Jabari's Ziggy Stardust 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX2
186 ABY o Thamos Tabasco 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1
186 ABY o Thamos Tabasco 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
187 ABY o Thamos Terracotta 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1 BIV NOM
188 ABY p (N) Nature's Enzita 4 Hunnkatt 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
189 CRX VII / CRX n 33 S*Dollemina's Mary Poppins 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred Abs
190 CRX VIII / CRX b 03 33 S*Hub Cats Mimolette 4 Hunnkatt 7 (CH) Hornell Henry Abs
191 DRX III / DRX f S*Fairycoons Lady Darjeeling 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Vencliková Lena EX1 NOM BIS
192 DRX IV / DRX d 09 24 Aurora Mondodevon-Rex*PL 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
193 DRX V / DRX n 23 S*Fiddlestix Elijah 4 Hannkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC
194 DRX VI / DRX b 09 24 Guntilla's Gaute 4 Hannkatt 9 (Åpen) Vencliková Lena EX1 CAC
194 DRX VI / DRX b 09 24 Guntilla's Gaute 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
195 DRX VI / DRX n 09 24 Guntilla's Ivan 4 Hannkatt 9 (Åpen) Vencliková Lena EX2
196 DRX VI / DRX n 09 24 Guntilla's Hassel 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Vencliková Lena EX1 CAC BIV
197 DRX VI / DRX n 09 24 (N) Svartholen's Lumi 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Vencliková Lena EX1
198 DRX IX / DRX w 63 Great Gella Happymiau*PL 4 Hunnkatt 1 (SC) Hornell Henry HP NOM BIS
198 DRX IX / DRX w 63 Great Gella Happymiau*PL 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Vencliková Lena 2
199 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Hannkatt 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS NOM
200 OSH n Sweet Cats Game, Set and Match 4 Hannkatt 7 (CH) Hornell Henry Abs
201 OSH n FI*BlackDevil's Charming Casanova 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1 NOM
202 OSH n FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry Abs
203 OSH e FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice 4 Hannkatt 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
204 OSH e FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker 4 Hannkatt 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
205 OSH f FI*BlackDevil's The End Of The Line 4 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
206 OSH f FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights 4 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM
207 OSH f FI*BlackDevil's Speak Of The Devil 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 BIV
208 OSH f 24 Tiril Olympia av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM
209 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Hunnkatt 1 (SC) Vencliková Lena HP BIV NOM
210 OSH h Pussy Galore av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Vencliková Lena EX1 NOM BIS Best of Best kat. 4
211 OSH h Solitare av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Vencliková Lena EX2
211 OSH h Solitare av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 19 (Kull) Vencliková Lena Beste kull
211 OSH h Solitare av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
212 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry EX1 NOM
213 OSH n 24 FI*LoveOriental Elvis 4 Hannkatt 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
213 OSH n 24 FI*LoveOriental Elvis 4 Hannkatt 17b (Veteran) Vencliková Lena 1 BIS Beste veteran
214 OSH n 25 Forever Mine Cheeky Monkey's*AT 4 Hannkatt 2 (SP) Wittich Soojarit Alfred HP NOM BIS
215 OSH a 25 Katzwijm's Enrico Caruso 4 Hannkatt 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB NOM
216 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB
217 OSH b 22 O*Kay Kantri Park's Da Vinci 4 Hannkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC NOM
218 OSH d 24 Honey Orange Sunorikc 4 Hunnkatt 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
219 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever 4 Hannkatt 8 (PR) Vencliková Lena EX1 CAPIB NOM
220 PEB I / PEB a SE*Odd I's Leave It Alone 4 Hannkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM BIS
221 PEB I / PEB c 21 SE*Odd I's Lori Meyers 4 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
222 PEB III / PEB g 21 SE*Odd I's Linoleum 4 Hunnkatt 7 (CH) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACIB NOM
223 RUS S*Vatulands Igor 4 Hannkatt 17b (Veteran) Vencliková Lena 3
223 RUS S*Vatulands Igor 4 Hannkatt 1 (SC) Wittich Soojarit Alfred HP
224 RUS Katzenhof Silver Lining 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1
225 SIA n EE*Giselle Siaoricat 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry Abs
226 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry Abs
227 SIA a NO*Tauriel Belladonna 4 Hunnkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
228 SIA d Rushana Lunar Kedi 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1 NOM
229 SIA d 21 Miss Moneypenny av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1
230 SIA c 21 Tyrion Lannister Divine Madness*PL 4 Hannkatt 2 (SP) Stoa Caroline HP NOM
231 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 1 (SC) Vencliková Lena HP
231 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
232 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Vencliková Lena EX1 BIV
233 SOM n (N) Kiachero Unike Tallulah 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Vencliková Lena EX1
234 SOM n (N) Kiachero Wiania 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Vencliková Lena EX1
235 SOM n (N) Kiachero NeonLiuz 4 Hannkatt 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
236 SOM n Tilsim dan Kensi4Kiachero 4 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse
237 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 2 (SP) Vencliková Lena HP NOM BIS
237 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Vencliková Lena 1
238 HCL Embla Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Kaae Dorte 1 NOM BIS
239 HCL Zita Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Kaae Dorte 2
240 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Shchukin Alexey 2
241 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Shchukin Alexey 2
242 HCS Oliver Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Shchukin Alexey 3
243 HCS Oscar Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Shchukin Alexey 1 NOM
244 HCS Olivia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Shchukin Alexey 3
245 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Shchukin Alexey 1 NOM BIS Best of Best Huskatt
280 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Hornell Henry BEN n 22 33, BEN n 24, BUR n, KBL I, ABY p, CRX VIII, DRX IX, DRX V, OSH e, OSH j, OSH n, OSH n 24, SIA n 34
Kaae Dorte PER a 03, RAG n 03, SBI a 21, SBI b 21, SBI e, SBI n, SBI n 21, MCO I, MCO III, MCO VIII, NEM II, NFO I, NFO V, NFO VIII, SIB VII, HCL, VETB 2 36
Lindelöf Sirpa, MSK MCO I, MCO VI, MCO VII, NFO IV, SIB IX, BEN, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BML I, BSH ny 11, BUR b, BUR d, BUR f, BUR h, KBL II, KOR, OCI b 24, OCI c 24, OCI n 24, SIN, VETB 3 41
Reijers Eric 0
Shchukin Alexey EXO n, PER f 03, PER f 33, PER g 02 62, RAG a 03, SBI b, SBI d, SBI f, SBI g, MCO IX, MCO V, NFO II, NFO VII, NFO VIII, SIB IV, HCS 40
Stoa Caroline EXO e 22, PER e 03, PER g, RAG n, RAG n 04, SBI a, SBI d 21, SBI g 21, DRX IV, OSH f, OSH f 24, PEB I, SIA a, SIA c 21, VETB 1 30
Utenfor Bedømmelse RAG n 03, SBI e, SBI g, MCO III, MCO VIII, NFO VI, BEN n 24, BUR d, OCI b 24, ABY o, DRX VI, OSH h, SOM n 14
Vencliková Lena MCO VIII, NFO III, SIB III, ABY n, DRX III, DRX VI, OSH a 25, OSH d 24, OSH h, SOM n, SPH II, VETB 4 39
Wittich Soojarit Alfred MCO III, NEM I, NFO VI, SIB VIII, BEN n 22, BSH n, BSH ny 25, KBS I, OCI o 24, ABY a, ABY o, CRX VII, OSH b 22, OSH n 25, PEB III, RUS, SIA d, SIA d 21 44
9 dommere