Min katt
SØRAK 27.08.2017
Arrangørklubb Sørak
Starter 27.08.2017 Slutter 27.08.2017
Påmelding starter 25.05.2017 Påmelding lukkes 25.08.2017
Åpent for publikum fra 00:00 Åpent for publikum til 00:00
Veterinærsjekk starter 00:00 Veterinærsjekk slutter 00:00
Bedømmelse starter 00:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 300   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost age.pedersen@lyse.net
Sted Kristiansand
Funksjonærer
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 39 39 0 0 0
2 99 99 0 0 0
3 54 54 0 0 0
4 40 40 0 0 0
Huskatter 5 5 0 0 0
Totalt 237 237 0 0 0

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n (N) Almodovar Amaretto 1 Hannkatt 1 (SC) Shchukin Alexey HP BIV NOM
2 EXO n (N) Almodovar Impreza 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
3 EXO n (N) Avonlea Dream's Posh 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 NOM
4 EXO a NO*Cosmopolitan's Tallulah Belle 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
5 EXO f (N) Almodovar Ynde 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
6 EXO d 22 Yesterday del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
7 PER w 62 S*Alderamires Orianne 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan EX1 CAC
8 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan EX1 CAC NOM BIS
9 PER d (N) Du Monet All Eyes On You 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1 NOM BIS
10 PER f FI*Mimosan Remix Edition 1 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB NOM BIS
11 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM BIS
12 PER a 03 (N) Misty Oscar 1 Hannkatt 2 (SP) Shchukin Alexey HP NOM
13 PER e 02 62 Pepsi av Reffsgård (N) 1 Hannkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM
14 PER e 02 62 NO*Mimix Wendy 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 NOM
15 PER g 03 (N) Bombalurina's Louise 1 Hunnkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
16 PER g 02 62 (N) Lord Bute's Lay All Your Love On Me 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey Abs
17 RAG n 03 NO*Glassrosens Don't Stop Me Now 1 Hannkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
18 RAG n 03 (N) Diadem's Imadusa 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 NOM
19 RAG n 03 (N) Diadem's Ulrik Sidelengs 1 Hannkatt 4 (GIP) Saarela Veikko Abs
20 RAG n 04 (N) Rag Luceritos Milk with Rom 1 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
21 RAG n 04 (N) Diadem's Aimee 1 Hunnkatt 10 (KAS) Saarela Veikko Abs
22 RAG a 03 NO*Fagerlis Arete 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX1 NOM BIS
23 RAG a 03 (N) Diadem's Joshua Jessie 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1
24 RAG a 03 S*Eurovisions Samo Ljubezen 1 Hannkatt 6 (IP) Memedov Zvezdan EX1 CAGPIB NOM BIS
25 RAG a 03 S*Dan Dara's Naima Sollis of Diadems 1 Hunnkatt 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP NOM
25 RAG a 03 S*Dan Dara's Naima Sollis of Diadems 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Mastrangelo Donatella 1 BIS
26 SBI n Shapur Champagne 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
27 SBI a Sweetnes Desaleen av Ontario 1 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB NOM
28 SBI a (N) Lykkeweiler's Ready For Pleasure? 1 Hunnkatt 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
28 SBI a (N) Lykkeweiler's Ready For Pleasure? 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Mastrangelo Donatella 1
29 SBI b (N) Kvernkatten's Lady in Red 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
30 SBI b Shapur Chrysantemum 1 Hunnkatt 2 (SP) Shchukin Alexey HP NOM
31 SBI c Noicy of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan EX1 CAC NOM
32 SBI c S*Golden Beauty's Thomas O'Malley 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1
33 SBI c Lucky One of Sembelance (N) 1 Hannkatt 6 (IP) Memedov Zvezdan EX1 CAGPIB
34 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
35 SBI n 21 NO*Citrus Polar Bear 1 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
36 SBI d 21 NO*Cathabar's Linus 1 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
37 TUV a 61-63 / TUV a 62 SE*Jernkrok's Chase 1 Hunnkatt 8 (PR) Saarela Veikko Abs
38 MCO I / MCO a NO*Lythrum Jackpot 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1
39 MCO I / MCO n (N) Bargello Zero 2 Hunnkatt 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB NOM
40 MCO I / MCO a NO*Lady Sansa's Avatar 2 Hannkatt 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP NOM
41 MCO III / MCO a 24 (N) Quiet's Shadow 2 Hannkatt 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB BIV NOM
42 MCO III / MCO n 22 (N) Snødekatten Thai Olivia Newton John 2 Hunnkatt 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
43 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Maya Mi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Spijker Charles EX1 CAC NOM
44 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Mitzi Dupre 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Spijker Charles Abs
45 MCO III / MCO n 22 Joker av Altezza (N) 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1
46 MCO III / MCO n 22 DK*Coogan's Cameron Poe 2 Hannkatt 6 (IP) Spijker Charles Abs
47 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Lucky Luke 2 Hannkatt 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB
48 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Ewan Rossy 2 Hannkatt 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
49 MCO IV / MCO n 09 24 DK*Red Line's Hot Toddy 2 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
50 MCO IV / MCO n 09 22 Maine Quincy Jones av Persicum 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1
51 MCO IV / MCO n 09 22 DK*Thomnille's Samvis 2 Hannkatt 2 (SP) Shchukin Alexey HP NOM BIS
52 MCO V / MCO d Distant Fire Afterglow*PL 2 Hannkatt 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS BIV NOM
53 MCO V / MCO d 22 (N) Big Kitty Mellie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Krogh Minna EX2
54 MCO V / MCO f 22 Funny Doll Vini*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Krogh Minna EX1 CAC
55 MCO V / MCO d 22 (N) Big Kitty Romeo 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Krogh Minna EX1 BIV NOM
56 MCO V / MCO g 23 (N) Big Kitty Embla 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Krogh Minna EX2
57 MCO V / MCO g 22 Selfridges Petite Fleur av Persicum 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Krogh Minna EX1
58 MCO V / MCO d NO*Tyritoppen's Da Capo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX1
59 MCO V / MCO f 22 Maine Cava av Persicum 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna Abs
60 MCO V / MCO g 22 NO*Tyritoppen's Pitch Perfect 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX1
61 MCO VI / MCO g 09 NO*Tyritoppen's Chanel 2 Hunnkatt 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB BIV NOM
62 MCO VI / MCO f 03 22 (N) Afelio Pia Peon 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Krogh Minna EX1 CAC
63 MCO VI / MCO f 02 21 62 (N) Mydele's Palett 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Krogh Minna EX1
64 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Krogh Minna HP NOM
65 MCO VII / MCO ds Afelio Karma 2 Hannkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB BIV
66 MCO VII / MCO ns (N) Snødekatten Thai London 2 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
67 MCO VII / MCO ns 22 NO*Fashionista Adelaide 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX2
68 MCO VII / MCO ns NO*Kyralia's Scarlet Witch 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
69 MCO VII / MCO ds 22 (N) Big Kitty Khaleesi 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM
70 MCO VII / MCO ns 22 NO*Sunitra's Jade 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX2
71 MCO VII / MCO ns 22 (N) Quiet's Silver Star 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX2
72 MCO VII / MCO ns 22 Ecliptic Liv 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
73 MCO VII / MCO ns 22 (N) Snødekatten Thai Irma Berserk 2 Hunnkatt 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB NOM
74 MCO VII / MCO ns 22 NO*Fashionista Alta 2 Hannkatt 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
75 MCO VIII / MCO fs 09 NO*Sunitra's Inka 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan Abs
76 MCO VIII / MCO fs 09 22 (N) Bargello Ona Magic 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX1
77 MCO VIII / MCO fs 09 11 Afelio Pretty Woman 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX2
78 MCO VIII / MCO ns 09 NO*Big Hero Alva 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1 BIV
79 MCO VIII / MCO gs 09 White Rock's Côracôn 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX2
80 MCO IX / MCO w 62 Oretto Felice Caramellocoon*CZ 2 Hannkatt 1 (SC) Brambilla Fabio HP BIV
81 MCO IX / MCO w 62 NO*Kjempens Afrodite 2 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
82 MCO IX / MCO w 62 NO*Lythrum Isis Moon Goddies 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 NOM
83 MCO IX / MCO w 62 NO*Lythrum Jingu Kongo 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX2
84 NEM I / NEM a 21 NO*FurryBlessings Andantino 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1
85 NEM I / NEM n 21 Alloa Winter Fantasy*PL 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX3
86 NEM I / NEM as NO*FurryBlessings Crescenda 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 BIV
87 NEM I / NEM a NO*FurryBlessings Vivace 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX2
88 NEM II / NEM n 09 21 Mizar Land*PL Rasputin Mizar Land*PL 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX1
89 NEM II / NEM as 09 21 Ohara Mizar Land*PL 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX1 NOM
90 NFO I / NFO n NO*Haapsdatter's Christian Sinding 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
90 NFO I / NFO n NO*Haapsdatter's Christian Sinding 2 Hannkatt 19 (Kull) Mastrangelo Donatella Beste kull
91 NFO II / NFO n 03 (N) Fodnaheia's Nevada 2 Hannkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan EX1 CAC NOM
92 NFO II / NFO n 09 NO*Haapsdatter's Charles Villiers Stanford 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1
93 NFO II / NFO n 09 (N) Ravnklo's Georges 2 Hannkatt 6 (IP) Memedov Zvezdan EX1 CAGPIB NOM
94 NFO III / NFO n 22 S*Just Catnap's Charles Fifty Nine 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
95 NFO IV / NFO a 09 24 (N) Fodnaheia's Kazaar 2 Hannkatt 1 (SC) Shchukin Alexey HP
96 NFO IV / NFO n 03 24 NO*Neverwoods Garruk Wildspeaker 2 Hannkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
97 NFO IV / NFO a 09 24 (N) Fodnaheia's Dominika 2 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
98 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB BIV NOM
99 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Fodnaheia's Indriya 2 Hunnkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB NOM
100 NFO IV / NFO n 09 24 DK*Dan-Queen Gorm 2 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
101 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Mariskogens Natt og Dag 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX3
102 NFO IV / NFO n 02 21 64 (N) Skaujenta's Dagrunn 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 BIV
103 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Havstrilens Infinity 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX2
104 NFO IV / NFO n 03 22 NO*Haapsdatter's Carl Maria von Weber 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey Abs
105 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Haapsdatter's Denzil DaCosta Best 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
106 NFO IV / NFO n 03 22 NO*Haapsdatter's Clara Schumann 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
107 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
108 NFO V / NFO f 24 S*Just Catnap's Sassenach 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Krogh Minna EX1
109 NFO V / NFO d (N) Migoto's Pernille 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX1 NOM BIS
110 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Siri 2 Hunnkatt 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS NOM
111 NFO VI / NFO f 03 24 S*Pysida's Zinnia 2 Hunnkatt 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX2
112 NFO VI / NFO f 03 22 S*Cederskogens Stina Sten 2 Hunnkatt 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
113 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Sira 2 Hunnkatt 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
114 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Ravnklo's Baby Blue 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX1 BIV NOM
115 NFO VI / NFO f 09 23 DK*Sakeena's La Dolce Vita 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1
116 NFO VI / NFO f 03 22 Imagine Fantaghira Fay*CZ 2 Hunnkatt 8 (PR) Memedov Zvezdan EX1 CAPIB NOM
117 NFO VII / NFO ns 24 (N) Alneskatten's Nemo Neymar 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX1
118 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
119 NFO VIII / NFO ns 02 21 64 DK*Silverleaf's Dancing Queen 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles Abs
120 NFO VIII / NFO fs 09 22 S*Utblicken's Magic 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1 NOM
121 NFO IX / NFO w 63 (N) Migoto's Isabelle 2 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS NOM BIS
122 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB NOM BIS
123 SIB III / SIB ny 24 Damman Amur Maximus 2 Hannkatt 9 (Åpen) Spijker Charles EX2
124 SIB III / SIB ny 24 od Królowych*PL Lumi 2 Hannkatt 9 (Åpen) Spijker Charles EX1 CAC
125 SIB III / SIB n 24 NO*Heggdalkatten Iggy Nikivich 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles Abs
126 SIB III / SIB ny 22 (N) Nordskjæret's Wickie Filosen 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1 BIV
127 SIB III / SIB ny 24 Molaska Molaska Aveline 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX2
128 SIB III / SIB ny 22 S*Solsibs Jasna Zeusovna 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX3
129 SIB IV / SIB n 03 24 NO*Hemakri Beauty Billie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
130 SIB IV / SIB n 09 22 (N) CarilloCat Tuva-Tolv 2 Hunnkatt 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP NOM BIS
131 SIB VI / SIB f 03 24 Joko Nas od Królowych*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
132 SIB VII / SIB ns 23 Janis Joplin Noche Blanca-E 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan Abs
133 SIB VII / SIB ns 24 od Królowych*PL Omar Xan od Królowych*PL 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX1
134 SIB VII / SIB fs 24 NO*Grensedalen Emily 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1 NOM
135 SIB VIII / SIB fs 09 Angelika Wild Taiga*CZ 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 NOM
136 BEN n 24 (N) Golden Art Waterloo 3 Hannkatt 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB BIV
137 BEN n 24 (N) Golden Art Dancing Queen 3 Hunnkatt 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
138 BEN n 24 NO*Nuria's The One and Only 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Mastrangelo Donatella EX1
139 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Krogh Minna EX1 NOM
140 BSH w 62 Clio EMCat 3 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
141 BSH a S*Applecat's Kingdom 3 Hannkatt 5 (IC) Saarela Veikko Abs
142 BSH a Benita 3 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
143 BSH c Harold Kingdom of Monako*RU 3 Hannkatt 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB NOM
144 BSH c Kalif Magic Fox 3 Hannkatt 5 (IC) Krogh Minna Abs
145 BSH e DK*Lucardmis Frida 3 Hunnkatt 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
146 BSH e DK*Lucardmis Djemba-Djemba 3 Hannkatt 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
147 BSH e DK*Lucardmis Emmie 3 Hunnkatt 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB NOM
148 BSH g DK*Wiki's Mitte 3 Hunnkatt 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
149 BSH n 22 Lady Mary's Brown Ximir 3 Hannkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP
150 BSH n 22 Lady Mary's Brown Irmeline 3 Hunnkatt 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
151 BSH ns 11 Silver Enya Kafidim 3 Hunnkatt 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
152 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Wellin Spirit 3 Hannkatt 1 (SC) Mastrangelo Donatella HP
152 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Wellin Spirit 3 Hannkatt 17b (Veteran) Brambilla Fabio 2
152 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Wellin Spirit 3 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse
153 BSH ns 24 62 Rocky the Silver Bullet av Anjaslil (N) 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Mastrangelo Donatella EX1
154 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Maud 3 Hunnkatt 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
155 BSH ny 11 NO*Malekatten Natasja 3 Hunnkatt 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB NOM BIS
156 BSH ny 11 Golden Thanika Kafidim 3 Hunnkatt 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
157 BSH ny 25 NO*Malekatten Odin 3 Hannkatt 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
158 BSH ds 11 Lady Mary's Hamlet Surprise 3 Hannkatt 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
159 BSH fs 22 62 Lady Mary's Ellie Eugenia 3 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
160 BUR b (N) Tulip's Dianthus 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna Abs
161 BUR d HU*Alba Regia Gellért 3 Hannkatt 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB NOM BIS
162 BUR d LV*Abokan Bently 3 Hannkatt 5 (IC) Mastrangelo Donatella Abs
163 BUR e HU*Alba Regia Ganxsta Gustav 3 Hannkatt 2 (SP) Krogh Minna HP NOM BIS
164 BUR f HU*Alba Regia Timike 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
165 BUR g HU*Alba Regia Baboca 3 Hunnkatt 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
166 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Alenushka 3 Hunnkatt 1 (SC) Saarela Veikko HP NOM
167 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Gordej 3 Hannkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP NOM
167 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Gordej 3 Hannkatt 17b (Veteran) Brambilla Fabio 1
168 KBL II / KBL n 09 22 DK*Korzhik's Angelica Delamain 3 Hunnkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP NOM
169 KBS II / KBS n 03 22 Dinamit Island Julapp 3 Hannkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
170 KBS II / KBS ns 09 23 (N) RGJ Cat's Hozajka Mednoj Gory 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 NOM
171 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Mastrangelo Donatella HP BIV NOM BIS
172 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Mastrangelo Donatella HP
172 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Brambilla Fabio 1 BIS
173 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mastrangelo Donatella EX1 NOM BIS
174 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 2 (SP) Mastrangelo Donatella HP NOM
175 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB
176 MAU ns NO*Gooseberry Be More Pacific 3 Hannkatt 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
177 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 1 (SC) Saarela Veikko Abs
178 MAU ns 24 Aequinoctium Bite Me! 3 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
179 OCI n 24 FI*Amare-Cattus FI*Amare-Cattus Brage The Brave 3 Hannkatt 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
180 OCI b 24 NO*Spotted Warrior Starscream 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Krogh Minna EX1 CAC
181 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Crazy 3 Hannkatt 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
182 OCI c 24 S*Wagga Wagga's Whole Lotta Rosie 3 Hunnkatt 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
182 OCI c 24 S*Wagga Wagga's Whole Lotta Rosie 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Brambilla Fabio 2
183 SIN SE*Melur Snölilja 3 Hunnkatt 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB NOM
184 SIN SE*Melur Iris 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Krogh Minna EX1 NOM BIS
185 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
185 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 2
186 ABY n S*Primuz-Zezam Luzia 4 Hunnkatt 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB BIV
187 ABY n (N) Mayas Pride Oona 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Mastrangelo Donatella EX2
188 ABY n (N) Tejas Fe 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
189 ABY n (N) Tejas Gent 4 Hannkatt 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP NOM BIS
190 ABY a Ingave's Vilje 4 Hunnkatt 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
191 ABY a (N) Nature's Gypsy Rose 4 Hunnkatt 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
192 ABY a (N) Nature's Kalugha 4 Hannkatt 2 (SP) Spijker Charles HP NOM
193 ABY a (N) Tarquinias Imala Fortuna 4 Hunnkatt 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS BIV NOM
193 ABY a (N) Tarquinias Imala Fortuna 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 3
194 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
195 ABY o Cellani Cupro Thor 4 Hannkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
196 ABY o Regtime Milady of Tejas 4 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS NOM
197 ABY o Ingave's Yannis 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM BIS
198 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 2 (SP) Brambilla Fabio HP NOM
199 ABY p Ingave's Winnie 4 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
200 ABY p Tallullah av Revebo (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 NOM
201 CRX II / CRX n 03 SE*Skillywidden's Taraxacum Licentii 4 Hannkatt 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB NOM BIS
202 CRX IV / CRX d 03 SE*Skillywidden's Love at First Fright 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1 NOM
203 DRX II / DRX n 02 62 Lagos av Jamas (N) 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
204 DRX III / DRX f 24 SE*Miss Jenny's Hermaini 4 Hunnkatt 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB NOM BIS
205 DRX III / DRX ds (N) Santala's Xerox 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX1 NOM
206 DRX IV / DRX f 09 Nike av Jamas (N) 4 Hunnkatt 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
207 DRX IV / DRX f 09 Pascha av Jamas (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1
207 DRX IV / DRX f 09 Pascha av Jamas (N) 4 Hunnkatt 19 (Kull) Brambilla Fabio Beste kull
208 DRX V / DRX n 24 NO*Ticonias Miss Dolly Deluxe 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
209 DRX VI / DRX n 03 24 NO*Ticonias Lolita Lempica 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mastrangelo Donatella EX1 NOM BIS
210 DRX VII / DRX f 32 (N) Bargello rex Zoe 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Spijker Charles Abs
211 RUS S*Vatulands Igor 4 Hannkatt 1 (SC) Spijker Charles HP
211 RUS S*Vatulands Igor 4 Hannkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 1
212 SIA n 21 NO*Can Cuervas Cala Benirras del Ibiza 4 Hannkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB NOM
213 SOM n Saga av Revebo (N) 4 Hunnkatt 1 (SC) Mastrangelo Donatella HP NOM
214 SOM n Yasha vom Zankelstein*D 4 Hannkatt 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB NOM
215 SOM n (N) Bélévé's Dragonfly 4 Hannkatt 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
216 SOM n Nemi av Revebo (N) 4 Hunnkatt 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP NOM BIS
216 SOM n Nemi av Revebo (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 1 BIS
217 SOM a S*Helinka's Yzantos 4 Hannkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 2
218 SOM ns van Doekosjka's Molly Duchesse 4 Hunnkatt 2 (SP) Brambilla Fabio HP NOM
218 SOM ns van Doekosjka's Molly Duchesse 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 4
219 HCL Missy Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Memedov Zvezdan 1 NOM
220 HCL Diesel Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Memedov Zvezdan 1 NOM BIS
221 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Saarela Veikko 1 NOM BIS
221 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Mastrangelo Donatella 1 BIS
222 HCS Lulu Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saarela Veikko 1 NOM
237 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Brambilla Fabio MCO IX, MCO VII, NEM I, NFO IX, ABY o, ABY p, DRX IV, DRX V, SIA n 21, SOM ns, VETB 3 34
Krogh Minna MCO V, MCO VI, NFO V, BEN n 22 33, BSH c, BSH g, BSH ns 11, BSH ny 11, BSH ny 25, BUR b, BUR e, MAU ns, OCI b 24, OCI c 24, SIN 31
Mastrangelo Donatella NFO I, BEN n 24, BSH ds 11, BSH e, BSH ns 24 62, BUR d, BUR f, BUR g, KOR, OCI n 24, ABY n, DRX II, DRX VI, SOM n, VETB 1, VETB Huskatter 35
Memedov Zvezdan EXO d 22, PER d, PER w 62, RAG a 03, SBI c, MCO VIII, NFO II, NFO VI, SIB VII, HCL 31
Saarela Veikko EXO f, PER e 02 62, PER f, PER g 03, RAG n 03, RAG n 04, SBI f, TUV a 61-63, BSH a, BSH fs 22 62, BSH n 22, BSH w 62, KBL I, KBL II, KBS II, MAU ns 24, HCS, VETB 4 34
Shchukin Alexey EXO a, EXO n, PER a 03, PER g 03, SBI a, SBI b, SBI d 21, SBI n, SBI n 21, MCO IV, NFO I, NFO III, NFO IV, SIB IV, SIB VI, SIB VIII 35
Spijker Charles MCO I, MCO III, NEM II, NFO VII, NFO VIII, SIB III, ABY a, CRX II, CRX IV, DRX III, DRX IV, DRX VII, RUS 36
Utenfor Bedømmelse BSH ns 24 62 1
8 dommere