KKMN 08.07.2017
Arrangørklubb Katteklubben Midt-Norge
Starter 08.07.2017 Slutter 08.07.2017
Påmelding starter 31.05.2017 Påmelding lukkes 31.05.2017
Åpent for publikum fra 00:00 Åpent for publikum til 00:00
Veterinærsjekk starter 00:00 Veterinærsjekk slutter 00:00
Bedømmelse starter 00:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Nei
Maks antall katter 300   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost age.pedersen@lyse.net
Sted Trondheim
Funksjonærer
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 39 39 0 0 0
2 136 136 0 0 0
3 38 38 0 0 0
4 51 51 0 0 0
Huskatter 4 4 0 0 0
Totalt 268 268 0 0 0

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
SBI b 21 NO*Urkedalskatten Amadeus 1 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
1 PER n Redfire Night Wish 1 Hunnkatt 3 (GIC) Di Chio Alessandro EX1 CACS NOM
2 PER a Foggy Dew Ballistic Blue Heaven 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1
3 PER e (N) Du Monet Prince of Persia 1 Hannkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP NOM
4 PER f FI*Mimosan Remix Edition 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM BIS
5 PER n 21 33 (N) Purrbox Gaudi 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Di Chio Alessandro EX1 NOM BIS
6 PER g 21 33 (N) Purrbox Gaia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
7 RAG n Braya paint my picture Kahlo 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM
8 RAG n (N) Ragedy's Fabled Balder 1 Hannkatt 17b (Veteran) Di Chio Alessandro 1
9 RAG a NO*Noble Origins' Jeanne d'Arc 1 Hunnkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
10 RAG n 03 (N) Wickmann's Lady Madonna 1 Hunnkatt 7 (CH) Di Chio Alessandro EX1 CACIB
11 RAG n 04 NO*Fabled Olivin's Embla 1 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
12 RAG n 04 S*Chorotegas Black Russian 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1
13 RAG a 03 Eulalie Roxanne 1 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM
14 RAG a 03 NO*Fagerlis Arete 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
15 RAG a 03 (N) Diadem's Vivi 1 Hunnkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM
15 RAG a 03 (N) Diadem's Vivi 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Di Chio Alessandro 1
16 SBI n NO*Stalderkattens Jackie 1 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
17 SBI n (N) Arclight's Lousianna Girl 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
18 SBI b Shapur Chrysantemum 1 Hunnkatt 4 (GIP) Di Chio Alessandro EX1 CAPS NOM
19 SBI b S*Moneris Lotuss 1 Hannkatt 10 (KAS) Di Chio Alessandro EX1 CAP
20 SBI c SE*Stellani's Agnes 1 Hunnkatt 10 (KAS) Di Chio Alessandro EX1 CAP
21 SBI d NO*Stalderkattens Elias 1 Hannkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP NOM BIS
22 SBI e (N) Arclight's Ecreem 1 Hannkatt 2 (SP) Di Chio Alessandro HP NOM BIS
23 SBI j S*Golden Beauty's Purrfect Polly 1 Hunnkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM BIS
24 SBI n 21 Shapur Mario 1 Hannkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP NOM
25 SBI n 21 (N) Kattlabben's Joelluigi 1 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
26 SBI n 21 (N) Kattlabben's Hera 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
27 SBI n 21 Dreamheart Mirabell av Ontario 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
28 SBI b 21 (N) Kattlabben's Kira 1 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV
29 SBI b 21 NO*Urkedalskatten Amadeus 1 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
30 SBI b 21 S*Kenaz Bengt out of Sarek 1 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX2
31 SBI b 21 Prinsesse Agnes av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 19 (Kull) Di Chio Alessandro Abs
31 SBI b 21 Prinsesse Agnes av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir Abs
32 SBI d 21 Ralfen Rasmus av Ravelli (N) 1 Hannkatt 9 (Åpen) Di Chio Alessandro Abs
33 SBI d 21 Prins Hilux av Ravelli (N) 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Di Chio Alessandro Abs
34 SBI f 21 Ellinor Jeanette av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 5 (IC) Di Chio Alessandro Abs
35 TUV d 61-63 / TUV d 62 S*Lislisas Sudden Sundin 1 Hannkatt 3 (GIC) Di Chio Alessandro EX1 CACS NOM
36 TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Ariel 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Di Chio Alessandro EX1
37 TUV f 21 63 Mandelas Mna Na H Eireann 1 Hunnkatt 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB
38 MCO a Catburglar Isaac Grey 2 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
39 MCO I / MCO a S*Coonery de Vos Yama 2 Hannkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
40 MCO I / MCO a (N) Ladejarlen Siena 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
41 MCO II / MCO a 09 (N) Ladejarlen Storm 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC BIV
42 MCO a 22 NO*Majavi Champ 2 Hannkatt 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB
43 MCO n 22 Kent Smart Lynx*LT 2 Hannkatt 9 (Åpen) Di Chio Alessandro Abs
44 MCO n 22 (N) Snødekatten Thai Hansoggrete 2 Hannkatt 4 (GIP) Di Chio Alessandro EX1 CAPS
45 MCO n 09 22 DK*Sivkjær's Mikado 2 Hannkatt 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
46 MCO n 09 22 NO*Felisona Dolly 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Glem Lene EX1 CAC
47 MCO IV / MCO n 03 22 Miriada's Baltazar of Laguna Leo 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Glem Lene EX1 BIV
48 MCO V / MCO f S*PreciousBlue's Curly Sue 2 Hunnkatt 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS BIV NOM
49 MCO f Vasu Arya of Secret Schatz*CH 2 Hunnkatt 3 (GIC) Glem Lene EX2
50 MCO f 22 (N) Ladejarlen Cinderella 2 Hunnkatt 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
51 MCO V / MCO d 22 (N) Hunstadmoen's Linus 2 Hannkatt 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB NOM
52 MCO d 22 (N) Ladejarlen Joe the Lion 2 Hannkatt 9 (Åpen) Di Chio Alessandro EX1 CAC
53 MCO e 22 (N) Ladejarlen Prince Charming 2 Hannkatt 9 (Åpen) Di Chio Alessandro EX2
54 MCO d 22 (N) Ladejarlen Wall-E 2 Hannkatt 9 (Åpen) Glem Lene Abs
55 MCO f 23 S*Coppermines Bibbi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Glem Lene EX1 CAC
56 MCO f NO*Majavi Jinx 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Glem Lene EX1
57 MCO V / MCO d 22 (N) Arctic Coon's Dimaz 2 Hannkatt 2 (SP) Glem Lene HP NOM
57 MCO V / MCO d 22 (N) Arctic Coon's Dimaz 2 Hannkatt 17b (Veteran) Glem Lene 1
58 MCO g 22 (N) Ladejarlen Blitzregn Baby 2 Hunnkatt 10 (KAS) Glem Lene Abs
58 MCO V / MCO g 22 (N) Ladejarlen Blitzregn Baby 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
59 MCO e 09 22 (N) Ladejarlen White Moon 2 Hannkatt 1 (SC) Roca Folch Yan Abs
60 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
61 MCO d 09 (N) Hunstadmoen's Mustang 2 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
62 MCO d 09 23 NO*Majavi Jacop 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1
63 MCO VI / MCO f 09 NO*Majavi Jolene 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM
64 MCO VI / MCO f 09 Coonieshouse Amy 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX2
65 MCO VI / MCO f 03 NO*Magic Lynx Bella 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
66 MCO VII / MCO ns S*Dusty Coon's Fakira 2 Hunnkatt 3 (GIC) Di Chio Alessandro EX1 CACS
67 MCO VII / MCO fs S*PreciousBlue's Silver Moon 2 Hunnkatt 7 (CH) Di Chio Alessandro EX1 CACIB
68 MCO ns 22 (N) Ladejarlen Dictator 2 Hannkatt 9 (Åpen) Di Chio Alessandro EX1 CAC
69 MCO VII / MCO ns (N) Ladejarlen Arezzo 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Di Chio Alessandro EX1 NOM
71 MCO ns 22 S*PreciousBlue's Silver Rain 2 Hannkatt 8 (PR) Di Chio Alessandro EX1 CAPIB
72 MCO VII / MCO ns 24 SE*Katthemmet's Nelson Mandela 2 Hannkatt 10 (KAS) Di Chio Alessandro EX1 CAP NOM
73 MCO VIII / MCO ns 09 22 (N) Zifina Mystery Mojo Man 2 Hannkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS BIV NOM
73 MCO VIII / MCO ns 09 22 (N) Zifina Mystery Mojo Man 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse
74 MCO VIII / MCO fs 09 22 Janka of Asvan 2 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
75 MCO ns 09 22 (N) Ladejarlen Jimmy Jazz 2 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
76 MCO VIII / MCO ns 09 22 NO*Majavi Fia 2 Hunnkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
77 MCO w 62 (N) Endless Leona 2 Hunnkatt 5 (IC) Westerlund Marie Abs
78 MCO w 62 NO*Kjempens Athene 2 Hunnkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
79 MCO w 63 NO*Kjempens Barbie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC
80 NFO I / NFO a S*Kattilaforsens Mohandas 2 Hannkatt 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
81 NFO I / NFO n (N) Stallo's Cedrik 2 Hannkatt 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS NOM
82 NFO II / NFO n 09 S*Milda ma Tildes Barba Blixt 2 Hannkatt 3 (GIC) Di Chio Alessandro EX1 CACS NOM BIS
83 NFO II / NFO n 03 (N) Migoto's Fanny 2 Hunnkatt 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB NOM
84 NFO II / NFO n 03 S*Little L's Guess 2 Hannkatt 7 (CH) Di Chio Alessandro EX1 CACIB
85 NFO n 03 (N) Trollvetta's Upsy Daisy 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Di Chio Alessandro EX1
86 NFO II / NFO n 09 (N) Fodnaheia's San Miquel 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Di Chio Alessandro EX1 NOM
87 NFO n 03 (N) Øytun's Elliott 2 Hannkatt 4 (GIP) Di Chio Alessandro EX1 CAPS
88 NFO II / NFO n 09 S*Tassajara's Nectar 2 Hunnkatt 4 (GIP) Di Chio Alessandro EX1 CAPS NOM
89 NFO II / NFO n 03 SE*Fursterikets Double Trouble 2 Hannkatt 8 (PR) Di Chio Alessandro EX1 CAPIB
90 NFO n 22 (N) Trollvetta's Vengaboys 2 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
91 NFO n 03 24 (N) Fodnaheia's Aruba 2 Hannkatt 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
92 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tingoskattens Villemann 2 Hannkatt 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB BIV
93 NFO n 09 22 NO*Kerrs Pink's Baya Marisa 2 Hunnkatt 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
94 NFO a 09 24 NO*Havstrilens Falco 2 Hannkatt 9 (Åpen) Glem Lene EX1 CAC
95 NFO n 03 24 (N) Trollvetta's Ulrikke 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Glem Lene EX2
96 NFO IV / NFO n 09 22 S*Golden Oracle's Breeze 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Glem Lene EX1
97 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Trollvetta's Vanilla Ice 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 4
97 NFO n 09 22 (N) Trollvetta's Vanilla Ice 2 Hannkatt 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
98 NFO IV / NFO n 09 24 S*Skogsälvans Tigra Tingeling 2 Hunnkatt 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS NOM
98 NFO IV / NFO n 09 24 S*Skogsälvans Tigra Tingeling 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Glem Lene 4
99 NFO V / NFO f 24 S*Stortallens Ingrid Elvira 2 Hunnkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS NOM
100 NFO V / NFO d 22 S*Cederskogens Pippi Pyrit 2 Hunnkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
101 NFO V / NFO f 24 S*Milda ma Tildes Silje Skogsrå 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC
102 NFO V / NFO d (N) Migoto's Pernille 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1 BIV NOM BIS
103 NFO VI / NFO f 09 22 Honey Lollipop de Sigriou 2 Hunnkatt 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS NOM BIS
104 NFO g 03 (N) Fodnaheia's Mississippi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Komissarova Olga EX2
105 NFO VI / NFO d 09 24 S*Milda ma Tildes Trude Trolltind 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Komissarova Olga EX1 CAC
106 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Zeras Fia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Komissarova Olga EX1 BIV NOM BIS
107 NFO VI / NFO d 02 21 62 S*Myselisia's Squash 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Komissarova Olga Abs
108 NFO VI / NFO g 09 S*Milda ma Tildes Viola Gråsten 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Komissarova Olga EX1 NOM
109 NFO VI / NFO f 09 24 S*Myselisia's Something Beautiful 2 Hunnkatt 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS NOM
110 NFO VI / NFO f 09 22 S*Chop Suey's Raffica Ripple 2 Hunnkatt 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
111 NFO VII / NFO ns 24 S*Tante Bluhme's Flisa Hedenhös 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
112 NFO VIII / NFO ns 09 24 SE*Holy Smoke's Henry Lee 2 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB BIV
113 NFO VIII / NFO ns 02 21 64 NO*Kerrs Pink's Cabernet Franc 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM
114 NFO ns 09 24 NO*Kolbykattens Risk 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX2
115 NFO VIII / NFO ns 09 23 NO*Haapet's Ivar 2 Hannkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP NOM
116 NFO ns 09 24 (N) Vargskogens Tigris 2 Hannkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
117 SIB II / SIB n 09 S*Laxforsens Jalapeno Junior af Chili 2 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
118 SIB II / SIB n 03 S*Xiwaq Saturna Batgirl 2 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
119 SIB III / SIB n 24 (N) CarilloCat Filos 2 Hannkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP NOM
120 SIB n 24 S*Lince's Livia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
121 SIB III / SIB n 24 NO*Heggdalkatten Iggy Nikivich 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
122 SIB III / SIB ny 24 SE*Edalunds Princess of the Dawn 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
123 SIB III / SIB ny 24 Camilla Onix Gloria*RU 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Glem Lene 1 BIS
123 SIB ny 24 Camilla Onix Gloria*RU 2 Hunnkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP
124 SIB III / SIB n 24 Juliy Manchzhury 2 Hannkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
125 SIB III / SIB n 22 CaithaJoithi Hakuna Matata Hala 2 Hunnkatt 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB BIV NOM BIS
125 SIB III / SIB n 22 CaithaJoithi Hakuna Matata Hala 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Glem Lene 2
126 SIB IV / SIB n 09 24 S*AmiliiSibiri's Rozetta 2 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
127 SIB IV / SIB n 09 24 S*Lince's Sophia Loren 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
128 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Einhaugen's Prins Antonin 2 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
129 SIB IV / SIB n 09 24 S*AmiliiSibiri's Kazan Tingovitj 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
130 SIB IV / SIB n 09 24 Laguna Syberiana Izzy Babylovic 2 Hannkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM BIS
130 SIB IV / SIB n 09 24 Laguna Syberiana Izzy Babylovic 2 Hannkatt 17b (Veteran) Glem Lene 2
131 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Einhaugen's Mille Mari Napoleonsen 2 Hunnkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM
132 SIB fy 22 (N) Nordskjæret's Princess Pandora Rubin 2 Hunnkatt 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
133 SIB V / SIB fy 24 S*AmiliiSibiri's Tsaritsa Tingeling 2 Hunnkatt 5 (IC) Komissarova Olga Abs
134 SIB V / SIB d 24 NO*Heggdalkatten Fenris 2 Hannkatt 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB BIV NOM
135 SIB f 24 (N) Siberikos XO 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Komissarova Olga EX1
136 SIB VI / SIB d 09 24 (N) Siberikos Sonny 2 Hannkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB NOM
137 SIB VI / SIB f 02 21 64 SE*Zatash Perfect Lady 2 Hunnkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
138 SIB f 09 24 NO*Myrbærhaugen's Aurora 2 Hunnkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
139 SIB VI / SIB f 09 24 (N) CarilloCat Casandra 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC BIV
140 SIB VI / SIB f 02 21 64 (N) Einhaugen's Ada Fenrisdatter 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX2
140 SIB VI / SIB f 02 21 64 (N) Einhaugen's Ada Fenrisdatter 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 3
141 SIB VI / SIB f 09 22 S*AmiliiSibiri's Petjora Tingskaya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1
142 SIB VI / SIB g 09 24 S*Devochka's Emily 2 Hunnkatt 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB
143 SIB VII / SIB ds 24 SE*Zatash Sigyn 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM
144 SIB VIII / SIB ns 09 11 (N) Einhaugen's Sølve Napoleonsen 2 Hannkatt 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
145 SIB VIII / SIB ns 09 22 FI*Amante's Everest 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Glem Lene EX1 BIV NOM
146 SIB ns 09 24 NO*Lindviksmoen Baluba Layali 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Glem Lene EX1
147 SIB ns 09 22 NO*Myrbærhaugen's Baileys 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Glem Lene EX2
148 SIB VIII / SIB ds 09 24 SE*Zatash Loke 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Glem Lene EX1
149 SIB VIII / SIB ns 09 11 NO*Lindviksmoen Queen Cantona 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Glem Lene EX1 NOM
150 SRL g NO*Emlakiros Arylla 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Glem Lene EX1
151 TUA V / TUA f (N) Sirena's Betty Boop 2 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
151 TUA V / TUA f (N) Sirena's Betty Boop 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2
152 TUA f (N) Sirena's I Told You So "Sanna" 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
153 TUA V / TUA e 24 (N) Sirena's Sevgili Arez 2 Hannkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
154 TUA VII / TUA fs (N) Sirena's Arwen Undòmiel 2 Hunnkatt 6 (IP) Westerlund Marie Abs
155 TUA ns 03 (N) Sirena's Habib 2 Hannkatt 2 (SP) Di Chio Alessandro HP
156 TUA IX / TUA w 63 S*Tufvans Delage 2 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
157 TUA IX / TUA w 62 S*Lönnebergas Dodge Custom Sierra 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Glem Lene 3
157 TUA w 62 S*Lönnebergas Dodge Custom Sierra 2 Hunnkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP
158 TUA IX / TUA w 62 (N) Sirena's 50 Cent 2 Hannkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
158 TUA w 62 (N) Sirena's 50 Cent 2 Hannkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
159 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
160 BEN n 24 (N) Kelam's Victoria 3 Hunnkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP NOM
161 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazandra 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM
161 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazandra 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
162 BEN n 24 32 Supernova Outlander 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Komissarova Olga EX1 NOM
163 BSH n S*Björktassen's Vectra 3 Hunnkatt 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB NOM BIS
164 BSH a IDP*Tazzamore's Athena 3 Hunnkatt 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
165 BSH a S*Björktassen's Undine 3 Hunnkatt 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
166 BSH f IDP*Hallonsnårets Athena 3 Hunnkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
167 BSH g S*Framells Janet Morrisson 3 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
168 BSH n 22 S*Christelle's Findus 3 Hannkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
169 BSH h 24 Märta 3 Hunnkatt 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB
170 BSH ns 22 62 NO Lady Mary's Silver Lord 3 Hannkatt 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
171 BSH ns 22 64 No Angel, I'm Thor from Horský Park*SK 3 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna Abs
172 BUR n UA*Oktarin Rosalia 3 Hunnkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS NOM
173 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 NOM
174 BUR n DK*Nadikat's Ganzani 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1 BIV NOM BIS
175 BUR n Shai-San-War's Viggo 3 Hannkatt 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB NOM
176 BUR a (N) Nalayana's Yakari 3 Hannkatt 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS NOM
177 BUR b NO*Burcantiks Ynde Chocolat 3 Hunnkatt 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
178 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB NOM
179 BUR c CH*Shine of Burma VIC 3 Hannkatt 6 (IP) Komissarova Olga Abs
180 BUR c HU*Alba Regia GustavSon 3 Hannkatt 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB NOM
181 BUR c NO*Burcantiks Viper 3 Hannkatt 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
182 BUR d LV*Abokan Bently 3 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM
183 BUR e (N) Nalayana's Yohiro 3 Hannkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
184 BUR e HU*Alba Regia Ganxsta Gustav 3 Hannkatt 2 (SP) Wilczek Anna HP NOM BIS
185 BUR g (N) Nalayana's Yvette I´adorable 3 Hunnkatt 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
186 BUR g (N) Nalayana's Xenia Noh 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Komissarova Olga EX1 NOM
187 BUR j Myricaz a Taste of Honey 3 Hunnkatt 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
188 KBL IV / KBL ds 09 24 DK JeaTri's Nassak 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC
189 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP
190 KOR (N) Jona's Kalaya Cha 3 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
191 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 BIV NOM BIS
192 OCI b 24 SE*Enbacka gårds Columbus 3 Hannkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
193 OCI b 24 SE*Meavita's Crazy Gixxer H 3 Hannkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB NOM BIS
194 SIN SE*Melur Snölilja 3 Hunnkatt 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB NOM BIS
195 SIN S*Kustens Dronning Ingrid 3 Hunnkatt 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
196 ABY n (N) Hakrilas Grace 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Komissarova Olga EX1 CAC
197 ABY n S*Skimmerdal's Elton 4 Hannkatt 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB NOM
198 ABY n (N) Hakrilas Gizmo 4 Hannkatt 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
199 ABY n (N) Hakrilas Dixie Rose 4 Hunnkatt 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP BIV NOM
199 ABY n (N) Hakrilas Dixie Rose 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 3
200 ABY n Ingave's Nadina 4 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn
200 ABY n Ingave's Nadina 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1 NOM
201 ABY a DK*Saltvig's Oona 4 Hunnkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
202 ABY o S*GoodNews Orlando 4 Hannkatt 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB NOM
203 ABY o S*Skimmerdal's Elvis 4 Hannkatt 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB
204 ABY p Tallullah av Revebo (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
205 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Dirty Laundry 4 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB NOM BIS
208 CRX V / CRX b 24 SE*Reckless Paw's Candace Flynn 4 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV
209 CRX V / CRX n 24 S*Kattmillas Smirnoff Black Label 4 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM
210 DRX I / DRX n (N) Santala's Imaki 4 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
211 DRX I / DRX n (N) Santala's Inthi 4 Hunnkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS BIV NOM
212 DRX n (N) Santala's Roseli 4 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
213 DRX I / DRX o (N) Kitten Camp's Lina 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2
213 DRX o (N) Kitten Camp's Lina 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
214 DRX I / DRX n (N) Kitten Camp's Tiana 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
215 DRX a (N) Diamond Heart's Bernard 4 Hannkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
216 DRX I / DRX n S*Fiddlestix Kingston Black 4 Hannkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB NOM
217 DRX III / DRX ds (N) Santala's Xerox 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
218 DRX V / DRX n 24 (N) Santala's Rawiri 4 Hannkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC NOM
218 DRX V / DRX n 24 (N) Santala's Rawiri 4 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
219 DRX V / DRX n 24 (N) Kitten Camp's Lille Ida 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC NOM
220 DRX V / DRX n 24 (N) Kitten Camp's Rapunzel 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 NOM BIS
221 DRX V / DRX n 24 (N) Santala's Weeran 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1 BIV NOM
222 DRX a 24 (N) Santala's Wileen 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1
222 DRX V / DRX a 24 (N) Santala's Wileen 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
223 DRX VII / DRX n 33 (N) Diamond Heart's Aurora 4 Hunnkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
224 OSH n RU*Meekahoo Charmaine 4 Hunnkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan Abs
225 OSH c 24 (N) Attack's Oililly 4 Hunnkatt 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB
226 OSH h 24 Sarra Donna 4 Hunnkatt 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP NOM BIS
227 RUS S*Wildtbergs Venus Verus 4 Hunnkatt 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
228 RUS Samovar Payola Spara 4 Hunnkatt 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB BIV
229 RUS NO*John d'Angelo Blue Baloo Bobrov 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Komissarova Olga EX1 NOM
230 SIA n NO*Peppergarden's Bite Chili 4 Hannkatt 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB NOM
231 SIA n 21 (N) Bekmørtnans Pixie Stix 4 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
232 SIA c 21 Tyrion Lannister Divine Madness*PL 4 Hannkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM BIS
233 SOM n (N) Villkattens Wilmer 4 Hannkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP
234 SOM n FI*Kisompa's Kandelioússa 4 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
235 SOM n (N) Kiachero Noni Pepino 4 Hannkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB BIV NOM BIS
236 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Hannkatt 2 (SP) Wilczek Anna HP BIV NOM
236 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Hannkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1 NOM
237 SOM n (N) Kiachero Lima 4 Hunnkatt 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
238 SOM n (N) Arclight's Ahiiga 4 Hannkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
239 SOM o S*Catnip's Yungmaid Yasmin 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Komissarova Olga EX1 NOM
240 SPH d 09 21 Farm Perira Pluton 4 Hannkatt 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
241 HCL Elvis Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Isakov Vladimir 1 NOM
242 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Di Chio Alessandro 1 NOM BIS
243 HCS Sky Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Di Chio Alessandro 2
244 HCS Nala Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Di Chio Alessandro 1 NOM BIS
263 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Di Chio Alessandro PER n, PER n 21 33, RAG n 03, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI d 21, SBI e, SBI e 21, SBI f 21, TUV d 61-63, TUV f 61-63, MCO III, MCO V, MCO VII, NFO II, TUA VIII, HCL, HCS, VETB 1 40
Glem Lene MCO IV, MCO V, NFO IV, SIB VIII, SRL g, VETB 2 33
Isakov Vladimir SBI b 21, SBI n, SBI n 21, NFO VIII, SIB III, TUA IX, CRX V, DRX III, SIA c 21, SIA n 21, HCL, VETB 4 34
Komissarova Olga NFO I, NFO VI, SIB V, BEN n 24 32, BSH a, BSH ns 22 62, BUR a, BUR b, BUR c, BUR g, BUR j, SIN, ABY n, RUS, SIA n, SOM o 38
Roca Folch Yan PER f, PER g 21 33, RAG a, RAG n, SBI d, SBI j, MCO VI, NFO VII, SIB II, SIB IV, ABY p, DRX I, DRX VII, OSH n 32
Utenfor Bedømmelse MCO V, MCO VIII, NFO IV, SIB V, SIB VI, TUA V, BEN n 22 33, ABY n, DRX I, DRX V 14
Westerlund Marie MCO IX, NFO V, SIB VI, TUA VII, BEN n 22, BSH f, BSH h 24, BSH n, BUR n, KBL IV, OCI b 24, ABY a, ABY o, DRX V, OSH c 24, OSH h 24, SPH IV 37
Wilczek Anna PER a, PER e, RAG a 03, RAG n 04, MCO I, MCO II, MCO VIII, NFO III, SIB VII, TUA V, BEN n 22 33, BEN n 24, BSH g, BSH n 22, BSH ns 22 64, BUR d, BUR e, KOR, CRX II, SOM n 38
8 dommere