KKMN 09.07.2017
Arrangørklubb Katteklubben Midt-Norge
Starter 09.07.2017 Slutter 09.07.2017
Påmelding starter 05.06.2017 Påmelding lukkes 05.06.2017
Åpent for publikum fra 00:00 Åpent for publikum til 00:00
Veterinærsjekk starter 00:00 Veterinærsjekk slutter 00:00
Bedømmelse starter 00:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Nei
Maks antall katter 300   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost age.pedersen@lyse.net
Sted Trondheim
Funksjonærer
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 32 32 0 0 0
2 98 98 0 0 0
3 28 28 0 0 0
4 36 36 0 0 0
Huskatter 4 4 0 0 0
Totalt 198 198 0 0 0

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
SBI b 21 NO*Urkedalskatten Amadeus 1 Hannkatt 9 (Åpen) Di Chio Alessandro EX1 CAC
1 PER n Redfire Night Wish 1 Hunnkatt 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS NOM
2 PER a Foggy Dew Ballistic Blue Heaven 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
3 PER e (N) Du Monet Prince of Persia 1 Hannkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP NOM
4 PER f FI*Mimosan Remix Edition 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC NOM BIS
5 PER n 21 33 (N) Purrbox Gaudi 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Komissarova Olga EX1 NOM
6 PER g 21 33 (N) Purrbox Gaia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM
7 RAG n Braya paint my picture Kahlo 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Di Chio Alessandro EX1
8 RAG n (N) Ragedy's Fabled Balder 1 Hannkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1
9 RAG a NO*Noble Origins' Jeanne d'Arc 1 Hunnkatt 10 (KAS) Di Chio Alessandro EX1 CAP
10 RAG n 03 (N) Wickmann's Lady Madonna 1 Hunnkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
11 RAG n 04 NO*Fabled Olivin's Embla 1 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
12 RAG n 04 S*Chorotegas Black Russian 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM
13 RAG a 03 Eulalie Roxanne 1 Hunnkatt 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB NOM
14 RAG a 03 NO*Fagerlis Arete 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Di Chio Alessandro EX1 NOM BIS
15 RAG a 03 (N) Diadem's Vivi 1 Hunnkatt 6 (IP) Di Chio Alessandro EX1 CAGPIB NOM BIS
15 RAG a 03 (N) Diadem's Vivi 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1 BIS
16 SBI n NO*Stalderkattens Jackie 1 Hunnkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
17 SBI n (N) Arclight's Lousianna Girl 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 NOM
18 SBI b Shapur Chrysantemum 1 Hunnkatt 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS NOM
19 SBI c SE*Stellani's Agnes 1 Hunnkatt 8 (PR) Glem Lene EX1 CAPIB
20 SBI d NO*Stalderkattens Elias 1 Hannkatt 1 (SC) Westerlund Marie HP NOM BIS
21 SBI e (N) Arclight's Ecreem 1 Hannkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP NOM BIS
22 SBI n 21 Shapur Mario 1 Hannkatt 1 (SC) Komissarova Olga HP
23 SBI n 21 (N) Kattlabben's Joelluigi 1 Hannkatt 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB NOM
24 SBI n 21 (N) Kattlabben's Hera 1 Hunnkatt 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
25 SBI n 21 Dreamheart Mirabell av Ontario 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Komissarova Olga EX1 BIV NOM
26 SBI b 21 NO*Urkedalskatten Amadeus 1 Hannkatt 9 (Åpen) Di Chio Alessandro EX1 CAC BIV NOM
27 SBI b 21 S*Kenaz Bengt out of Sarek 1 Hannkatt 9 (Åpen) Di Chio Alessandro EX2
28 SBI b 21 (N) Kattlabben's Kira 1 Hunnkatt 6 (IP) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB
29 TUV d 62 S*Lislisas Sudden Sundin 1 Hannkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
30 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Ariel 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1 NOM BIS
31 TUV f 21 63 Mandelas Mna Na H Eireann 1 Hunnkatt 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
32 MCO a Catburglar Isaac Grey 2 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
33 MCO I / MCO a (N) Ladejarlen Siena 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
34 MCO a 09 (N) Ladejarlen Storm 2 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX2
35 MCO a 22 NO*Majavi Champ 2 Hannkatt 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
36 MCO n 22 Kent Smart Lynx*LT 2 Hannkatt 9 (Åpen) Komissarova Olga Abs
37 MCO III / MCO n 22 (N) Snødekatten Thai Hansoggrete 2 Hannkatt 2 (SP) Komissarova Olga HP NOM
38 MCO n 09 22 DK*Sivkjær's Mikado 2 Hannkatt 7 (CH) Di Chio Alessandro EX1 CACIB
39 MCO n 09 22 NO*Felisona Dolly 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Di Chio Alessandro EX1 CAC
40 MCO f Vasu Arya of Secret Schatz*CH 2 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
41 MCO V / MCO d 22 (N) Hunstadmoen's Linus 2 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM
42 MCO f 22 (N) Ladejarlen Cinderella 2 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
43 MCO d 22 (N) Ladejarlen Joe the Lion 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
44 MCO e 22 (N) Ladejarlen Prince Charming 2 Hannkatt 9 (Åpen) Glem Lene EX2
45 MCO d 22 (N) Ladejarlen Wall-E 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna Abs
46 MCO g 22 (N) Ladejarlen Blitzregn Baby 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna Abs
47 MCO f 23 S*Coppermines Bibbi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
48 MCO V / MCO f NO*Majavi Jinx 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
49 MCO V / MCO d 22 (N) Arctic Coon's Dimaz 2 Hannkatt 17b (Veteran) Di Chio Alessandro 2
50 MCO e 09 22 (N) Ladejarlen White Moon 2 Hannkatt 1 (SC) Di Chio Alessandro Abs
51 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 3 (GIC) Di Chio Alessandro EX1 CACS BIV NOM
52 MCO VI / MCO d 09 (N) Hunstadmoen's Mustang 2 Hannkatt 9 (Åpen) Di Chio Alessandro EX1 CAC NOM
53 MCO d 09 23 NO*Majavi Jacop 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Di Chio Alessandro EX1
54 MCO f 09 NO*Majavi Jolene 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Di Chio Alessandro EX1
55 MCO VI / MCO f 03 NO*Magic Lynx Bella 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Di Chio Alessandro EX1 NOM
56 MCO ns 22 (N) Ladejarlen Dictator 2 Hannkatt 9 (Åpen) Glem Lene EX1 CAC
57 MCO VII / MCO ns (N) Ladejarlen Arezzo 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Glem Lene EX1 NOM
57 MCO VII / MCO ns (N) Ladejarlen Arezzo 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 4
58 MCO ns 22 S*PreciousBlue's Silver Rain 2 Hannkatt 8 (PR) Glem Lene EX1 CAPIB
59 MCO ns 09 22 (N) Zifina Mystery Mojo Man 2 Hannkatt 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
59 MCO VIII / MCO ns 09 22 (N) Zifina Mystery Mojo Man 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Avlshann nr 2
60 MCO VIII / MCO ns 09 22 (N) Ladejarlen Jimmy Jazz 2 Hannkatt 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB BIV
61 MCO ns 09 22 NO*Majavi Fia 2 Hunnkatt 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
62 MCO w 62 (N) Endless Leona 2 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir Abs
63 MCO w 62 NO*Kjempens Athene 2 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
64 MCO w 63 NO*Kjempens Barbie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
65 NFO n (N) Stallo's Cedrik 2 Hannkatt 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
66 NFO II / NFO n 03 (N) Migoto's Fanny 2 Hunnkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB NOM
67 NFO II / NFO n 03 (N) Trollvetta's Upsy Daisy 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 NOM
68 NFO n 09 (N) Fodnaheia's San Miquel 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1
69 NFO n 03 (N) Øytun's Elliott 2 Hannkatt 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
70 NFO n 09 S*Tassajara's Nectar 2 Hunnkatt 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
71 NFO III / NFO n 22 (N) Trollvetta's Vengaboys 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 7
71 NFO n 22 (N) Trollvetta's Vengaboys 2 Hannkatt 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
72 NFO n 03 24 (N) Fodnaheia's Aruba 2 Hannkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
73 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tingoskattens Villemann 2 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV NOM
74 NFO n 09 22 NO*Kerrs Pink's Baya Marisa 2 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
75 NFO a 09 24 NO*Havstrilens Falco 2 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
76 NFO n 03 24 (N) Trollvetta's Ulrikke 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX2
77 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Trollvetta's Vanilla Ice 2 Hannkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
78 NFO IV / NFO n 09 24 S*Skogsälvans Tigra Tingeling 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Di Chio Alessandro 3
79 NFO V / NFO d (N) Migoto's Pernille 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Glem Lene EX1 BIV NOM
80 NFO g 03 (N) Fodnaheia's Mississippi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
81 NFO f 09 24 NO*Zeras Fia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
82 NFO d 02 21 62 S*Myselisia's Squash 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir Abs
83 NFO VIII / NFO ns 02 21 64 NO*Kerrs Pink's Cabernet Franc 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Komissarova Olga EX1 BIV NOM
84 NFO ns 09 24 NO*Kolbykattens Risk 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Komissarova Olga EX2
85 NFO ns 09 23 NO*Haapet's Ivar 2 Hannkatt 2 (SP) Komissarova Olga HP
86 NFO ns 09 24 (N) Vargskogens Tigris 2 Hannkatt 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
87 SIB n 24 (N) CarilloCat Filos 2 Hannkatt 1 (SC) Westerlund Marie HP
88 SIB n 24 S*Lince's Livia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC
89 SIB n 24 NO*Heggdalkatten Iggy Nikivich 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1
90 SIB III / SIB ny 22 (N) Siberikos Ynde 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1 BIV NOM BIS
90 SIB III / SIB ny 22 (N) Siberikos Ynde 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
91 SIB ny 24 Camilla Onix Gloria*RU 2 Hunnkatt 2 (SP) Westerlund Marie HP
91 SIB ny 24 Camilla Onix Gloria*RU 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Di Chio Alessandro 2
92 SIB III / SIB n 22 CaithaJoithi Hakuna Matata Hala 2 Hunnkatt 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB NOM
92 SIB n 22 CaithaJoithi Hakuna Matata Hala 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Di Chio Alessandro 1
93 SIB n 09 24 (N) Einhaugen's Prins Antonin 2 Hannkatt 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
94 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Einhaugen's Mille Mari Napoleonsen 2 Hunnkatt 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS NOM BIS
95 SIB IV / SIB n 09 24 Laguna Syberiana Izzy Babylovic 2 Hannkatt 17b (Veteran) Di Chio Alessandro 1 BIS
96 SIB V / SIB fy 22 (N) Nordskjæret's Princess Pandora Rubin 2 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS BIV
97 SIB d 24 NO*Heggdalkatten Fenris 2 Hannkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
98 SIB V / SIB f 24 (N) Siberikos XO 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM
99 SIB VI / SIB d 09 24 (N) Siberikos Sonny 2 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB BIV
100 SIB VI / SIB f 09 24 (N) CarilloCat Casandra 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM
101 SIB f 09 24 NO*Myrbærhaugen's Aurora 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX2
102 SIB VI / SIB f 02 21 64 (N) Einhaugen's Ada Fenrisdatter 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
102 SIB VI / SIB f 02 21 64 (N) Einhaugen's Ada Fenrisdatter 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2
103 SIB VIII / SIB ns 09 11 (N) Einhaugen's Sølve Napoleonsen 2 Hannkatt 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS NOM
104 SIB VIII / SIB ns 09 22 FI*Amante's Everest 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Komissarova Olga EX1 BIV
105 SIB ns 09 24 NO*Lindviksmoen Baluba Layali 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Komissarova Olga EX1
106 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Myrbærhaugen's Baileys 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Komissarova Olga EX1 BIV NOM
107 SIB ns 09 11 NO*Lindviksmoen Queen Cantona 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Komissarova Olga EX1
108 SIB VIII / SIB ns 03 22 S*Isrosen's Anemone 2 Hunnkatt 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
109 SRL g NO*Emlakiros Arylla 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
110 TUA f (N) Sirena's Betty Boop 2 Hunnkatt 3 (GIC) Di Chio Alessandro EX1 CACS
110 TUA V / TUA f (N) Sirena's Betty Boop 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 6
111 TUA f (N) Sirena's I Told You So "Sanna" 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Di Chio Alessandro EX1 CAC
112 TUA V / TUA e 24 (N) Sirena's Sevgili Arez 2 Hannkatt 10 (KAS) Di Chio Alessandro EX1 CAP NOM
113 TUA fs (N) Sirena's Arwen Undòmiel 2 Hunnkatt 6 (IP) Di Chio Alessandro Abs
114 TUA ns 03 (N) Sirena's Habib 2 Hannkatt 2 (SP) Glem Lene HP
115 TUA w 63 S*Tufvans Delage 2 Hunnkatt 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
116 TUA w 62 S*Lönnebergas Dodge Custom Sierra 2 Hunnkatt 2 (SP) Glem Lene HP
116 TUA w 62 S*Lönnebergas Dodge Custom Sierra 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Di Chio Alessandro 4
117 TUA w 62 (N) Sirena's 50 Cent 2 Hannkatt 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
118 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP
119 BEN n 24 (N) Kelam's Victoria 3 Hunnkatt 1 (SC) Komissarova Olga HP NOM
120 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazandra 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1 NOM
120 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazandra 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
121 BEN n 24 32 Supernova Outlander 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 NOM
122 BSH n S*Björktassen's Vectra 3 Hunnkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM BIS
123 BSH ns 22 62 NO Lady Mary's Silver Lord 3 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
124 BUR n UA*Oktarin Rosalia 3 Hunnkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
125 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
126 BUR n DK*Nadikat's Ganzani 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM BIS
127 BUR n Shai-San-War's Viggo 3 Hannkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
128 BUR a (N) Nalayana's Yakari 3 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
129 BUR b NO*Burcantiks Ynde Chocolat 3 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
130 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
131 BUR c HU*Alba Regia GustavSon 3 Hannkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM
132 BUR c CH*Shine of Burma VIC 3 Hannkatt 6 (IP) Roca Folch Yan Abs
133 BUR c NO*Burcantiks Viper 3 Hannkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
134 BUR d LV*Abokan Bently 3 Hannkatt 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB NOM
135 BUR e (N) Nalayana's Yohiro 3 Hannkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS NOM
136 BUR e HU*Alba Regia Ganxsta Gustav 3 Hannkatt 2 (SP) Westerlund Marie HP NOM BIS
137 BUR g (N) Nalayana's Yvette I´adorable 3 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
138 BUR g (N) Nalayana's Xenia Noh 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM
139 BUR j Myricaz a Taste of Honey 3 Hunnkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB NOM
140 KBL ds 09 24 DK JeaTri's Nassak 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Komissarova Olga EX1 CAC
141 KOR (N) Jona's Kalaya Cha 3 Hunnkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP
142 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP BIV NOM BIS
143 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1
144 SIN SE*Melur Snölilja 3 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
145 ABY n (N) Hakrilas Grace 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan Abs
146 ABY n (N) Hakrilas Gizmo 4 Hannkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
147 ABY n (N) Hakrilas Dixie Rose 4 Hunnkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP BIV NOM BIS
148 ABY n Ingave's Nadina 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Wilczek Anna 1
149 ABY o S*Skimmerdal's Elvis 4 Hannkatt 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
150 ABY p Tallullah av Revebo (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Komissarova Olga EX1 NOM
151 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Dirty Laundry 4 Hunnkatt 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB NOM BIS
152 CRX b 24 SE*Reckless Paw's Candace Flynn 4 Hunnkatt 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
153 DRX n (N) Santala's Imaki 4 Hannkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
154 DRX I / DRX n (N) Santala's Inthi 4 Hunnkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
155 DRX I / DRX n (N) Santala's Roseli 4 Hunnkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB BIV NOM
156 DRX I / DRX o (N) Kitten Camp's Lina 4 Hunnkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
157 DRX I / DRX n (N) Kitten Camp's Tiana 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 BIV NOM
158 DRX a (N) Diamond Heart's Bernard 4 Hannkatt 6 (IP) Westerlund Marie EX1 No Cert
159 DRX I / DRX n S*Fiddlestix Kingston Black 4 Hannkatt 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB NOM
160 DRX III / DRX ds (N) Santala's Xerox 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
161 DRX V / DRX n 24 (N) Santala's Rawiri 4 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM BIS
161 DRX V / DRX n 24 (N) Santala's Rawiri 4 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
162 DRX V / DRX n 24 (N) Kitten Camp's Lille Ida 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
163 DRX V / DRX n 24 (N) Kitten Camp's Rapunzel 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
164 DRX n 24 (N) Santala's Weeran 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
165 DRX V / DRX a 24 (N) Santala's Wileen 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
166 DRX VII / DRX n 33 (N) Diamond Heart's Aurora 4 Hunnkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM
167 OSH n RU*Meekahoo Charmaine 4 Hunnkatt 6 (IP) Westerlund Marie Abs
168 OSH c 24 (N) Attack's Oililly 4 Hunnkatt 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS NOM
169 SIA n NO*Peppergarden's Bite Chili 4 Hannkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB NOM
170 SIA n 21 (N) Bekmørtnans Pixie Stix 4 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
171 SIA c 21 Tyrion Lannister Divine Madness*PL 4 Hannkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM BIS
172 SOM n (N) Villkattens Wilmer 4 Hannkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP
173 SOM n (N) Kiachero Noni Pepino 4 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB BIV NOM
174 SOM n (N) Kiachero Lima 4 Hunnkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
175 SOM n (N) Arclight's Ahiiga 4 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
176 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Hannkatt 17b (Veteran) Wilczek Anna 1 BIS
177 SOM o S*Catnip's Yungmaid Yasmin 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
178 SPH IV / SPH d 09 21 Farm Perira Pluton 4 Hannkatt 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB NOM
179 HCL Elvis Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Roca Folch Yan Abs
180 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Glem Lene 1 NOM BIS
181 HCS Potter Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Roca Folch Yan 1 NOM
182 HCS Nala Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Glem Lene 1 NOM BIS
195 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Di Chio Alessandro RAG a, RAG a 03, RAG n, SBI b 21, MCO IV, MCO VI, TUA V, TUA VII, VETB 2 26
Glem Lene SBI c, MCO V, MCO VII, MCO VIII, NFO I, NFO III, NFO V, SIB IV, TUA IX, TUA VIII, HCL, HCS 19
Isakov Vladimir PER a, PER e, PER g 21 33, RAG n 04, SBI e, MCO IX, NFO IV, NFO VI, SOM n, VETB 1 24
Komissarova Olga PER n, PER n 21 33, SBI b, SBI n 21, TUV f 61-63, MCO III, NFO VIII, SIB VIII, BEN n 24, BUR d, KBL IV, ABY o, ABY p, CRX II, CRX V, OSH c 24 29
Roca Folch Yan MCO I, MCO II, SIB VI, BEN n 22, BUR a, BUR b, BUR c, BUR n, KOR, SIN, ABY n, DRX V, SIA c 21, HCL, HCS 33
Utenfor Bedømmelse MCO V, MCO VII, MCO VIII, NFO III, SIB III, SIB V, SIB VI, TUA V, BEN n 22 33, ABY n, DRX V 12
Westerlund Marie PER f, RAG n 03, SBI d, SBI n, TUV d 61-63, NFO II, SIB III, BEN n 22 33, BEN n 24 32, BUR e, BUR j, DRX I, OSH n, SIA n 32
Wilczek Anna MCO V, SIB V, SRL g, BSH n, BSH ns 22 62, BUR g, DRX III, DRX VII, SIA n 21, SOM o, SPH IV, VETB 4 23
8 dommere