VESTK 02.09.17
Arrangørklubb Vestkyst Katten
Starter 02.09.2017 Slutter 02.09.2017
Påmelding starter 04.01.2017 Påmelding lukkes 01.09.2017
Åpent for publikum fra 00:00 Åpent for publikum til 00:00
Veterinærsjekk starter 00:00 Veterinærsjekk slutter 00:00
Bedømmelse starter 00:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Nei
Maks antall katter 500   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost agber@online.no
Sted Kristiansund
Funksjonærer info
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 35 35 0 0 0
2 82 82 0 0 0
3 25 25 0 0 0
4 36 36 0 0 0
Huskatter 3 3 0 0 0
Totalt 181 181 0 0 0

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
MCO V / MCO g 22 NO*Stormjegerens Lima Lollipop 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey Fargeendring
SIB III / SIB n 24 (N) CarilloCat Filos 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
1 EXO a 24 (N) Landora's Perle 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec Thea EX1 CAC NOM BIS
2 EXO n 03 22 (N) Landora's Prins Valentino 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
3 EXO a 03 24 (N) Landora's Arizona Beauty 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Friškovec Thea 2
3 EXO as 03 24 (N) Landora's Arizona Beauty 1 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Edvardsen Geir Johan Fargeendring
4 PER a (N) Landora's Gråtass 1 Hannkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
5 PER n 21 33 (N) Purrbox Gaudi 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Friškovec Thea EX1 NOM BIS
6 PER g 21 33 (N) Purrbox Gaia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
7 RAG n NO*Noble Origins' Spooky from Braya 1 Hannkatt 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB NOM
8 RAG a NO*Elins Diamanter Honeybell 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
9 RAG n 03 (N) Happy Pops Felix 1 Hannkatt 1 (SC) Shchukin Alexey Abs
10 RAG n 03 DK*Seierø's Magnolia 1 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
10 RAG n 03 DK*Seierø's Magnolia 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Friškovec Thea 1
11 RAG n 03 (N) Eirik's O'Boy 1 Hannkatt 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB NOM BIS
11 RAG n 03 (N) Eirik's O'Boy 1 Hannkatt 17b (Veteran) Friškovec Thea 1 BIS
12 RAG n 04 (N) Happy Pops Thale 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM
13 RAG n 04 Of Moonlight Dolls MadHatter's Shadow 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 NOM
14 RAG a 03 NO*Elins Diamanter Granite 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
15 RAG a 03 NO*Fagerlis Arete 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM BIS
16 RAG c 04 NO*KystDolls Therese Johaug 1 Hunnkatt 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP NOM BIS
17 SBI n NO*Stalderkattens Jackpot 1 Hannkatt 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB NOM
18 SBI n NO*Stalderkattens Jackie 1 Hunnkatt 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
19 SBI n DK*Family's Amazing Aros 1 Hannkatt 9 (Åpen) Friškovec Thea DISQ
20 SBI n Timian av Gullpus (N) 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Friškovec Thea EX1 BIV
21 SBI n NO*Opus Cerina 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Friškovec Thea EX1
22 SBI c Shapur Stardust 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
23 SBI d NO*Stalderkattens Elias 1 Hannkatt 1 (SC) Shchukin Alexey HP NOM BIS
24 SBI n 21 Viva la Juci av Ontario 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Friškovec Thea EX1 NOM
25 SBI b 21 Prinsesse Agnes av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
26 SBI c 21 Prinsesse Leah av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sneum Hanne Sofie EX1
27 SBI d 21 Prins Hilux av Ravelli (N) 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
28 SBI d 21 Ralfen Rasmus av Ravelli (N) 1 Hannkatt 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB NOM
29 SBI f 21 Ellinor Jeanette av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
30 TUV d 61-63 / TUV d 62 S*Lislisas Sudden Sundin 1 Hannkatt 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
31 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Ariel 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
32 TUV f 61-63 / TUV f 21 63 Mandelas Mna Na H Eireann 1 Hunnkatt 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB NOM
33 MCO I / MCO n NO*Majavi Hathor 2 Hunnkatt 5 (IC) Friškovec Thea Abs
34 MCO I / MCO n (N) Galions Cats Mona Lisa 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec Thea EX1 CAC
35 MCO I / MCO a (N) Ladejarlen Siena 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec Thea EX2
36 MCO II / MCO a 09 (N) Ladejarlen Storm 2 Hannkatt 7 (CH) Friškovec Thea EX1 CACIB BIV NOM
37 MCO III / MCO n 22 Kent Smart Lynx*LT 2 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
38 MCO III / MCO a 22 NO*Maine Dragoon Princess Jennifur 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
39 MCO III / MCO n 24 NO*Møregaupa Shesha 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX2
40 MCO III / MCO n 22 (N) Endless Zeke 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM BIS
41 MCO III / MCO n 22 (N) Snødekatten Thai Hansoggrete 2 Hannkatt 2 (SP) Shchukin Alexey HP NOM BIS
42 MCO III / MCO n 22 (N) Bargello Show time 2 Hannkatt 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
42 MCO III / MCO n 22 (N) Bargello Show time 2 Hannkatt 17b (Veteran) Sjöbom Glenn 1
43 MCO IV / MCO a 09 22 Ecliptic Tor 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Friškovec Thea Abs
44 MCO IV / MCO a 09 22 NO*Felisona Idunn 2 Hunnkatt 10 (KAS) Friškovec Thea EX1 CAP NOM
45 MCO V / MCO f Vasu Arya of Secret Schatz*CH 2 Hunnkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
46 MCO V / MCO d 22 (N) Hunstadmoen's Linus 2 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB BIV NOM
47 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Cinderella 2 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn Abs
48 MCO V / MCO f 23 S*Coppermines Bibbi 2 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB NOM
49 MCO V / MCO e 22 (N) Ladejarlen Prince Charming 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
50 MCO V / MCO f NO*Majavi Jinx 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
51 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Carpe Diem Baby 2 Hunnkatt 2 (SP) Sjöbom Glenn HP NOM BIS
52 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Ladejarlen White Moon 2 Hannkatt 1 (SC) Shchukin Alexey HP
53 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 1 (SC) Shchukin Alexey HP NOM BIS
54 MCO VI / MCO d 09 23 DK*Stoltze's Mustang Fighter 2 Hannkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB NOM
55 MCO VI / MCO d 09 (N) Hunstadmoen's Mustang 2 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
56 MCO VI / MCO f 09 NO*Majavi Jolene 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
57 MCO VI / MCO f 09 Coonieshouse Amy 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX2
58 MCO VI / MCO f 03 NO*Magic Lynx Bella 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 BIV
59 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Shchukin Alexey HP
60 MCO VI / MCO d 09 23 NO*Majavi Jacop 2 Hannkatt 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
62 MCO VII / MCO ds Afelio Karma 2 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB NOM BIS
63 MCO VII / MCO fs (N) Ladejarlen Bermuda 2 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
64 MCO VII / MCO ns 22 (N) Ladejarlen Dictator 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX2
65 MCO VII / MCO fs 22 Rising Divinity of Tree Hill 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
66 MCO VII / MCO ns ES*Gattacamoon X-Man 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM BIS
67 MCO VII / MCO ns 22 S*PreciousBlue's Silver Rain 2 Hannkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan Abs
68 MCO VIII / MCO ns 09 22 (N) Ladejarlen Jimmy Jazz 2 Hannkatt 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
69 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Escape's Good Charlotte 2 Hunnkatt 5 (IC) Friškovec Thea Abs
70 MCO IX / MCO w 62 Oretto Felice Caramellocoon*CZ 2 Hannkatt 1 (SC) Sneum Hanne Sofie HP BIV NOM
71 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Leona 2 Hunnkatt 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB NOM
72 MCO IX / MCO w 61 Wally Celia Caramellocoon*CZ 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
73 NEM I / NEM n 21 Charles Silver Sunrise*RU 2 Hannkatt 9 (Åpen) Friškovec Thea Abs
74 NEM I / NEM a 21 Bajka Gravin Kat*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec Thea EX1 CAC NOM
75 NEM II / NEM n 09 21 Branon Bellaneva*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn Abs
76 NEM II / NEM ns 09 21 Evita Mur Amur 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn Abs
77 NEM II / NEM n 09 21 Finist Nevskiy Sapfir 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
78 NEM II / NEM n 09 21 Cvetana Korolevstvo Prussii 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn Abs
79 NFO II / NFO n 03 (N) Migoto's Fanny 2 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB BIV NOM
80 NFO II / NFO n 03 (N) Trollvetta's Upsy Daisy 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
81 NFO II / NFO n 09 (N) Fodnaheia's San Miquel 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
82 NFO II / NFO n 03 (N) Øytun's Elliott 2 Hannkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS NOM
83 NFO III / NFO n 23 (N) Øytun's Betina 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sneum Hanne Sofie Abs
84 NFO III / NFO n 22 (N) Trollvetta's Vengaboys 2 Hannkatt 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS NOM
85 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Gulla Gevinsten 2 Hunnkatt 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie Abs
86 NFO III / NFO n 24 NO*Dancingboy's Chanell 2 Hunnkatt 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
87 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Fodnaheia's Aruba 2 Hannkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
88 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Trollvetta's Ulrikke 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
89 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Trollvetta's Vanilla Ice 2 Hannkatt 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS NOM
90 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Migoto's Olivia 2 Hunnkatt 3 (GIC) Friškovec Thea Abs
91 NFO VII / NFO ns 24 (N) Etaner's Aashita 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Sjöbom Glenn Abs
92 NFO VIII / NFO ns 03 24 (N) Trollvetta's Hufsa 2 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
93 NFO VIII / NFO ns 09 (N) Trollvetta's Umi-Zumi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC BIV
94 NFO VIII / NFO fs 03 22 NO*Arantos Verona 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 NOM
95 SIB III / SIB n 24 (N) CarilloCat Filos 2 Hannkatt 1 (SC) Sneum Hanne Sofie HP
96 SIB III / SIB n 24 NO*Heggdalkatten Iggy Nikivich 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sneum Hanne Sofie Abs
97 SIB III / SIB n 24 NO*Eventyrvegens Selma 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
98 SIB III / SIB ny 22 (N) Nordskjæret's Weird Diamond Filosen 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sneum Hanne Sofie EX2
99 SIB III / SIB ny 22 (N) Siberikos Ynde 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV NOM
100 SIB III / SIB ny 24 SE*Edalunds Princess of the Dawn 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sneum Hanne Sofie EX3
101 SIB V / SIB fy 22 (N) Nordskjæret's Princess Pandora Rubin 2 Hunnkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
102 SIB VI / SIB d 09 24 (N) Siberikos Sonny 2 Hannkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
103 SIB VI / SIB f 03 24 (N) Einhaugen's Bella Celestine Fenrisdatter 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 NOM
104 SRL I / SRL n DK*SelrexWin Berry 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
105 SRL VII / SRL ns 11 Sharmila Sharmila Feodora 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
106 SRL g NO*Emlakiros Arylla 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
107 TUA V / TUA f (N) Sirena's Betty Boop 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
108 TUA V / TUA f (N) Sirena's I Told You So "Sanna" 2 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
109 TUA V / TUA d (N) Sirena's BellaMira 2 Hunnkatt 2 (SP) Edvardsen Geir Johan HP NOM
109 TUA V / TUA d (N) Sirena's BellaMira 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Sjöbom Glenn 1 BIS
110 TUA IX / TUA w 63 S*Tufvans Delage 2 Hunnkatt 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
111 BEN n 22 NO*Arntin's Goldie 3 Hunnkatt 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
112 BEN n 22 (N) Ingøy's Aliyah 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sneum Hanne Sofie EX1
113 BEN n 24 NO*Nuria's The One and Only 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn Abs
114 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazandra 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM
115 BSH n (N) Zipp Black Panter 3 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC NOM
116 BUR n DK*Nadikat's Ganzani 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Friškovec Thea EX1 NOM BIS
117 BUR a (N) Nalayana's Yakari 3 Hannkatt 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS NOM
118 BUR b NO*Burcantiks Ynde Chocolat 3 Hunnkatt 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
119 BUR b (N) Tulip's Dianthus 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Friškovec Thea Abs
120 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 4 (GIP) Friškovec Thea EX1 CAPS NOM BIS
121 BUR b Shai-San-War's Shai-San-War's T-Rex 3 Hannkatt 10 (KAS) Friškovec Thea EX1 CAP NOM
122 BUR c NO*Burcantiks Linnea 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
123 BUR d HU*Alba Regia Gellért 3 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB NOM BIS
124 BUR d LV*Abokan Bently 3 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn Abs
125 BUR e (N) Nalayana's Yucatán 3 Hannkatt 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB NOM
126 BUR e HU*Alba Regia Ganxsta Gustav 3 Hannkatt 2 (SP) Sneum Hanne Sofie HP NOM BIS
127 BUR f HU*Alba Regia Timike 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
128 BUR g NO*Snotras Embla 3 Hunnkatt 1 (SC) Sneum Hanne Sofie HP
129 BUR g (N) Nalayana's Yvette I´adorable 3 Hunnkatt 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS BIV NOM
130 BUR g (N) Nalayana's Xenia Noh 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
131 BUR j Myricaz a Taste of Honey 3 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB NOM
132 KBL IV / KBL ds 09 24 DK JeaTri's Nassak 3 Hunnkatt 7 (CH) Friškovec Thea EX1 CACIB NOM
133 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Sjöbom Glenn HP NOM BIS
134 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Sjöbom Glenn HP
134 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Sneum Hanne Sofie 1 BIS
135 ABY n (N) Hakrilas Dixie Rose 4 Hunnkatt 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP NOM
136 ABY n Ingave's Nadina 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Friškovec Thea 1 BIS
137 DRX I / DRX n (N) Santala's Imaki 4 Hannkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
138 DRX I / DRX n (N) Santala's Roseli 4 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB BIV NOM
139 DRX I / DRX o (N) Kitten Camp's Lina 4 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
140 DRX I / DRX n (N) Santala's Vadian 4 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC NOM
141 DRX I / DRX n (N) Kitten Camp's Tiana 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
142 DRX I / DRX n (N) Santala's Whiro 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX2
143 DRX I / DRX o Iskra's Bjorn 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 NOM
144 DRX I / DRX a (N) Diamond Heart's Bernard 4 Hannkatt 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB NOM
145 DRX III / DRX fs (N) Santala's Kadicha 4 Hunnkatt 1 (SC) Friškovec Thea HP NOM
146 DRX III / DRX ds (N) Santala's Xerox 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Friškovec Thea EX1 NOM
147 DRX III / DRX g 24 (N) Santala's Pura 4 Hunnkatt 8 (PR) Friškovec Thea EX1 CAPIB NOM BIS
148 DRX III / DRX e 24 (N) Santala's Sharan 4 Hannkatt 10 (KAS) Friškovec Thea EX1 CAP NOM BIS
149 DRX III / DRX fs (N) Bargello Shelby 4 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn
150 DRX V / DRX n 23 (N) Santala's Nani 4 Hannkatt 1 (SC) Sneum Hanne Sofie HP BIV NOM
151 DRX V / DRX n 24 (N) Santala's Rawiri 4 Hannkatt 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
151 DRX V / DRX n 24 (N) Santala's Rawiri 4 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
152 DRX V / DRX n 24 (N) Kitten Camp's Lille Ida 4 Hunnkatt 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
153 DRX V / DRX n 24 (N) Santala's Tallulah 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC NOM BIS
154 DRX V / DRX n 24 (N) Santala's Weeran 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sneum Hanne Sofie EX1
155 DRX V / DRX a 24 (N) Santala's Wileen 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
156 DRX V / DRX n 23 (N) Santala's Nola 4 Hunnkatt 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS NOM
157 DRX VII / DRX n 33 (N) Diamond Heart's Aurora 4 Hunnkatt 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
158 OSH n 24 Eastern Family's Ultra 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
159 OSH c 24 (N) Attack's Oililly 4 Hunnkatt 4 (GIP) Friškovec Thea EX1 CAPS
160 OSH d 25 Joysa Cats Spartacus 4 Hannkatt 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB NOM BIS
161 SIA n NO*Peppergarden's Bite Chili 4 Hannkatt 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
162 SIA n 21 (N) Bekmørtnans Pixie Stix 4 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
163 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
164 SOM n (N) Kiachero Noni Pepino 4 Hannkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB BIV NOM
165 SOM n NO*Oyapus Dakila 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
166 SOM n (N) Kiachero Lima 4 Hunnkatt 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB NOM
167 SOM a (N) Kiachero Chatima 4 Hunnkatt 10 (KAS) Sjöbom Glenn Abs
168 SPH I / SPH w 62 Lille Vidar 4 Hannkatt 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP NOM
169 SPH IV / SPH d 09 21 Farm Perira Pluton 4 Hannkatt 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB NOM
170 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edvardsen Geir Johan 1 NOM BIS
170 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Friškovec Thea 1 NOM BIS
171 HCL Gråpus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Edvardsen Geir Johan 1 NOM
180 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Edvardsen Geir Johan EXO n 03 22, PER a, PER g 21 33, RAG a 03, SBI b 21, SBI c, SBI e 21, MCO V, MCO VII, NFO II, SRL g, SRL I, SRL VII, TUA V, HCL 27
Friškovec Thea EXO a 24, PER n 21 33, SBI f 21, SBI n, SBI n 21, MCO I, MCO II, MCO IV, MCO VIII, NEM I, NFO VI, BUR a, BUR b, BUR n, KBL IV, DRX III, OSH c 24, OSH d 25, SIA n, VETB 1, VETB 4, VETB Huskatter 39
Shchukin Alexey RAG n 03, RAG n 04, SBI d, MCO III, MCO V, MCO VI, SIB VI, BEN n 22 33, BSH n, BUR c, BUR f, BUR j, DRX VII, OSH n 24, SIA n 21, SOM n, SPH IV 37
Sjöbom Glenn MCO V, NEM II, NFO IV, NFO VIII, SIB V, BEN n 24, BUR d, KOR, ABY n, DRX I, SOM a, VETB 2 35
Sneum Hanne Sofie RAG a, RAG c 04, RAG n, SBI c 21, SBI d 21, TUV d 61-63, TUV f 61-63, MCO IX, NFO III, SIB III, TUA IX, BEN n 22, BUR e, BUR g, DRX V, SPH I, VETB 3 38
Utenfor Bedømmelse SIB III, DRX III, DRX V 3
6 dommere