HÅLKA 30.07.2017
Arrangørklubb Hålogalandkatten
Starter 30.07.2017 Slutter 30.07.2017
Påmelding starter 02.06.2017 Påmelding lukkes 02.06.2017
Åpent for publikum fra 00:00 Åpent for publikum til 00:00
Veterinærsjekk starter 00:00 Veterinærsjekk slutter 00:00
Bedømmelse starter 00:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Nei
Maks antall katter 300   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost age.pedersen@lyse.net
Sted Harstad
Funksjonærer
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 34 34 0 0 0
2 91 91 0 0 0
3 19 19 0 0 0
4 32 32 0 0 0
Huskatter 3 3 0 0 0
Totalt 179 179 0 0 0

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
ABY a FI*Silkkihienon XO Emiliani 4 Hunnkatt 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
ABY n FI*Lovedevotion Elisabeth 4 Hunnkatt 1 (SC) Busse Britta Abs
ABY n FI*Lovedevotion Josefine 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
BEN n 24 Mainstreet Golden California 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
BUR c SE*Kattrox Dream of Mine 3 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM BIS
BUR n S*Bonnea's Qingis of Kattrox 3 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM
BUR n S*Bonnea's Roxie 3 Hunnkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB NOM BIS
BUR n S*Bonnea's Sacco 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Hannkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM BIS
CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
EUR w 62 Paavo 3 Hannkatt 2 (SP) Busse Britta HP NOM BIS
KBL III / KBL fs 22 FI*SavoTimantti Tahti 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI*Maikain Sirpaliina Sempai 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM BIS
MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Hannkatt 1 (SC) Busse Britta HP NOM BIS
OSH b HU*Okonor Miskolc 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jyrkinen Jaana EX1 NOM BIS
OSH e HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta Abs
OSH f FI*BlackDevil's The End Of The Line 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Hunnkatt 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS NOM BIS
OSH n FI*BlackDevil's Black Beast 4 Hannkatt 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS NOM
OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Jyrkinen Jaana EX1 NOM BIS
SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Hannkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
SIA a 21 S*Moramyran's Vinges Cornelia 4 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan Abs
SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Hunnkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP NOM
1 EXO d Victim of Life av Isomar (N) 1 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
2 EXO d S*Flips Follow Your Wild Dreams 1 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta Abs
3 EXO a 22 S*Flips Bull 1 Hannkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro Abs
4 PER n FI*Mimosan Ronaldo 1 Hannkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC NOM
5 PER ds S*Flips Lovely Day 1 Hannkatt 9 (Åpen) Jyrkinen Jaana Abs
6 PER gs S*Amors Troll Paloma 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta Abs
7 PER f 03 (N) T.J's A Gentle Touch And a First Kiss 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Jyrkinen Jaana EX1 CAC NOM
8 PER g 02 (N) Bombalurina's Thelma 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC NOM
9 PER g 03 (N) LineSinLiten Queen Arya 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
10 PER n 33 (N) Supergranny Vivaldi 1 Hannkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
11 PER g 21 33 Florindo's Barbara of Walker 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
12 RAG n (N) Ragedy's Rock Candy 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM
13 RAG n 03 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo 1 Hannkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS NOM BIS
14 RAG n 03 S*Krickelins Petra 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC NOM
15 RAG n 03 (N) Amasing Star's Magic Queen Bee Made by Marco Polo 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
16 RAG a 03 (N) Amasing Star's Zweet Lulu of Prins Hjugo 1 Hunnkatt 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
17 RAG a 03 NO*Fagerlis Mimosa 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jyrkinen Jaana EX1
18 RAG a 04 (N) Ragedy's See U Starlight 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM BIS
19 RAG a 03 21 (N) Amasing Star's Pernille 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM BIS
20 SBI n NO*Fruitblossom's Duke of Devonshire 1 Hannkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS NOM
21 SBI n (N) Arclight's Liberty Queen 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
22 SBI n (N) Arclight's Lousianna Girl 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX2
23 SBI n GR*Art of Feline Love 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
24 SBI a Kurt 1 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM
25 SBI a (N) Arclight's Heavens Tinita Rose 1 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
25 SBI a (N) Arclight's Heavens Tinita Rose 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
26 SBI a SE*Pinkalicious Mandarin 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
27 SBI a NO*Fumapusene Brum 1 Hannkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP NOM BIS
28 SBI a (N) Totenkatten's Valeria 1 Hunnkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM BIS
29 SBI c (N) Temms Ruscus 1 Hunnkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS NOM BIS
30 SBI c GR*Art of Feline Diamond Athena 1 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
31 SBI c (N) Temms Ylang-Ylang 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 NOM
32 SBI e (N) Arclight's Ecreem 1 Hannkatt 2 (SP) Jyrkinen Jaana HP NOM
33 SBI b 21 Shapur Crémant 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
34 MCO I / MCO n NO*Majestic Keliva Madame Luna 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
35 MCO II / MCO n 03 (N) Hunstadmoen's Jenny 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
36 MCO II / MCO n 02 62 NO*Majestic Keliva Toulouse Arakiss 2 Hannkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
37 MCO II / MCO n 03 NO*Majestic Keliva Marie 2 Hunnkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
38 MCO III / MCO n 22 (N) Nordic Lynx's Unpredictable Lady 2 Hunnkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB BIV
39 MCO III / MCO n 22 (N) HeLo's Farm Alina 2 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX2
40 MCO III / MCO n 22 (N) Nordic Lynx's Romantina 2 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
41 MCO III / MCO n 22 (N) Nordic Lynx's Simply Georgeous 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
42 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Here's to Freedom 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
43 MCO III / MCO n 22 (N) HeLo's Farm Lexus 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX2
44 MCO III / MCO n 23 (N) Nordic Lynx's Egoiste 2 Hannkatt 2 (SP) Bjuran Karina HP
45 MCO a 22 Glavkoz av Shine Coon (N) 2 Hannkatt 17b (Veteran) Roca Folch Yan 2
45 MCO III / MCO a 22 Glavkoz av Shine Coon (N) 2 Hannkatt 2 (SP) Bjuran Karina HP
46 MCO V / MCO f 22 (N) Nordic Lynx's Masterpiece 2 Hunnkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP NOM
47 MCO V / MCO e (N) Nordic Lynx's Original Man 2 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
48 MCO V / MCO g 22 NO*Frostheim's Arya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
49 MCO VI / MCO d 09 22 (N) Nordic Lynx's F for Facinating 2 Hunnkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
50 MCO VI / MCO d 09 25 Pillowtalk's Sheego 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC NOM
51 MCO VI / MCO f 09 (N) Nordic Lynx's Yellow Diamond 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro Abs
52 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro HP NOM BIS
52 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Roca Folch Yan 1 BIS
53 MCO VII / MCO ds 22 Alwaro Gladiator 2 Hannkatt 1 (SC) Busse Britta HP BIV NOM
53 MCO VII / MCO ds 22 Alwaro Gladiator 2 Hannkatt 17b (Veteran) Roca Folch Yan 3
54 MCO VII / MCO ds (N) Nordic Lynx's The Joker 2 Hannkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
55 MCO VII / MCO ns 22 (N) HeLo's Farm Trixi 2 Hunnkatt 7 (CH) Busse Britta Abs
56 MCO VII / MCO ns 22 (N) Nordic Lynx's Xoxo Mi Amore 2 Hunnkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB NOM
57 MCO VII / MCO ns 22 (N) HeLo's Farm Fine Mozart 2 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
58 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Gunn-Tove 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
59 MCO VII / MCO as 23 NO*Frostheim's Albus Humlesnurr 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX2
60 MCO VII / MCO ds NO*Glamcat Ruffen 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
61 MCO VII / MCO ns 22 (N) HeLo's Farm Lexi 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX2
62 MCO VII / MCO as (N) Nordic Lynx's Baby Blue 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX3
63 MCO VII / MCO ns (N) Nordic Lynx's Yves Rocher 2 Hannkatt 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP NOM
64 MCO VIII / MCO ds 03 Truffle Melluandia*PL 2 Hannkatt 6 (IP) Bjuran Karina EX1 CAGPIB
65 MCO w (N) Celebrian's Heart of Eternity 2 Hunnkatt 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS NOM
66 NEM I / NEM n SE*Triquetras Charmed Phoebe 2 Hunnkatt 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
67 NEM I / NEM n 21 SE*Triquetras Lexington 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM
68 NFO I / NFO n (N) Stallo's Cedrik 2 Hannkatt 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro HP BIV NOM
69 NFO a (N) Satyr's Vanilla 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Roca Folch Yan 2
69 NFO I / NFO a (N) Satyr's Vanilla 2 Hunnkatt 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS
70 NFO I / NFO n (N) Påveskardet's Isabell Rose 2 Hunnkatt 8 (PR) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPIB
70 NFO n (N) Påveskardet's Isabell Rose 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Roca Folch Yan 4
71 NFO I / NFO a S*Rotvältans Hugo Boss 2 Hannkatt 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
72 NFO II / NFO n 03 Disir Nornir Ajoite Crystal 2 Hunnkatt 7 (CH) Jyrkinen Jaana Abs
73 NFO III / NFO n 22 S*Just Catnap's Charles Fifty Nine 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
74 NFO III / NFO n 24 (N) Nordlibakken's Fenris 2 Hannkatt 2 (SP) Bjuran Karina HP
74 NFO n 24 (N) Nordlibakken's Fenris 2 Hannkatt 17b (Veteran) Roca Folch Yan 1
75 NFO III / NFO n 22 (N) Påveskardet's Neon Knight 2 Hannkatt 10 (KAS) Bjuran Karina EX1 CAP
76 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Fodnaheia's Aruba 2 Hannkatt 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS BIV NOM
77 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 9 (Åpen) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
78 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Påveskardet's Ozone Baby 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
79 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Mr.Mime 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
80 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Fru Pedersens Aslak 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Jyrkinen Jaana EX2
81 NFO IV / NFO a 09 22 NO*Fru Pedersens Lavrans 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
81 NFO IV / NFO a 09 22 NO*Fru Pedersens Lavrans 2 Hannkatt 19 (Kull) Utenfor Bedømmelse Beste kull
82 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Fru Pedersens Ravna Rampekvakk 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jyrkinen Jaana EX1
82 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Fru Pedersens Ravna Rampekvakk 2 Hunnkatt 18 (Utenfor konkurranse) Roca Folch Yan Beste kull
83 NFO IV / NFO n 09 23 S*Black Islands Isalei 2 Hunnkatt 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS NOM
83 NFO IV / NFO n 09 23 S*Black Islands Isalei 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Roca Folch Yan 4
84 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tumay's Magnus Berrføtt 2 Hannkatt 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB NOM
85 NFO V / NFO d 22 S*Just Catnap's Nicolas 2 Hannkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB
86 NFO V / NFO f 24 S*Just Catnap's Sassenach 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1 NOM
87 NFO V / NFO d (N) Migoto's Pernille 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 BIV NOM BIS
88 NFO VI / NFO g 09 24 S*Just Catnap's Tamina 2 Hunnkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
89 NFO VI / NFO g 03 (N) Fodnaheia's Mississippi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX2
90 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Migoto's Kassandra 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
91 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Zeras Fia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM BIS
92 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Fodnaheia's Maffeo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM
93 NFO ns (N) Påveskardet's Enrico Khan 2 Hannkatt 17b (Veteran) Roca Folch Yan 4
93 NFO VII / NFO ns (N) Påveskardet's Enrico Khan 2 Hannkatt 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
94 NFO VIII / NFO ns 09 23 NO*Haapet's Ivar 2 Hannkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP
95 NFO VIII / NFO fs 09 22 S*Black Islands Gisela 2 Hunnkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
95 NFO VIII / NFO fs 09 22 S*Black Islands Gisela 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Roca Folch Yan 5
96 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone 2 Hannkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB BIV NOM
97 NFO VIII / NFO gs 03 24 (N) Påveskardet's Melody Rose 2 Hunnkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
98 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Iver 2 Hannkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS BIV NOM BIS
99 NFO IX / NFO w 63 (N) Migoto's Isabelle 2 Hunnkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS NOM BIS
100 NFO IX / NFO w 64 (N) Stølsgarden Oxana 2 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
101 NFO IX / NFO w 61 S*Just Catnap's Tsarine 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
102 NFO IX / NFO w 64 (N) Stølsgarden Rutt 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX2
103 SIB II / SIB n 09 NO*Tundrapaw's Eddie 2 Hannkatt 6 (IP) Bjuran Karina EX1 CAGPIB NOM BIS
104 SIB III / SIB ny 22 (N) Fjascho's Rasla Ravneklo 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX2
105 SIB III / SIB n 24 (N) Solstorms Queen of Charm 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC BIV NOM
106 SIB III / SIB n 24 NO*Tundrapaw's Hydra 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX3
107 SIB IV / SIB n 03 24 NO*Kongskogens In Mun Dieada 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jyrkinen Jaana EX1
108 SIB V / SIB f 24 NO*Sjarmkatten Cirkeline 2 Hunnkatt 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
109 SIB V / SIB d 22 (N) Solstorms King of Hearts 2 Hannkatt 9 (Åpen) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
110 SIB V / SIB f NO*Tundrapaw's Ghost 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jyrkinen Jaana Abs
111 SIB VI / SIB g 09 SE*Snow Buddies Dodge Shadow 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
112 SIB VII / SIB ns 11 NO*Senjaperlen Morningstar My Lo Pearl 2 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
113 SIB VII / SIB ns NO*Lindviksmoen De Gea 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
114 BEN n 24 Majesticpride Wild in Monaco 3 Hannkatt 9 (Åpen) Jyrkinen Jaana EX1 CAC BIV NOM
115 BEN n 24 (N) Gyfi's Crystal Palace 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jyrkinen Jaana EX1
116 BEN n 24 (N) Ingøy's Benga Love You Because 3 Hunnkatt 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP NOM
116 BEN n 24 (N) Ingøy's Benga Love You Because 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Jyrkinen Jaana 1
117 BSH a Iron Man v. Kleeland*DE 3 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
118 BSH o Grand' Or from Arthur's Garden 3 Hannkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
119 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
120 BUR d S*Bonnea's Ozzy 3 Hannkatt 17b (Veteran) Roca Folch Yan 2
121 EUR w 62 Paavo 3 Hannkatt 17b (Veteran) Roca Folch Yan 1 BIS
122 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM
123 DRX I / DRX n Katzekala av Jamas (N) 4 Hunnkatt 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP NOM
123 DRX I / DRX n Katzekala av Jamas (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Busse Britta 1 BIS
124 OSH c (N) RarozSia's Diana 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Busse Britta 1
125 OSH f 24 (N) Himmeltinden's Aurora 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
126 OSH f 02 (N) Fargo's Poussey Washington 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
127 RUS S*Vatulands Igor 4 Hannkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP NOM
127 RUS S*Vatulands Igor 4 Hannkatt 17b (Veteran) Busse Britta 1
128 SIA f 03 (N) Fargo's Big Boo 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
129 SOM n NO*Stalderkattens Cash a Million 4 Hannkatt 1 (SC) Busse Britta HP BIV NOM BIS
129 SOM n NO*Stalderkattens Cash a Million 4 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
130 SOM n Faranaz on Tiptoe 4 Hunnkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS NOM
131 SOM n (N) Arclight's Burnt Sienna 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 No Cert
131 SOM n (N) Arclight's Burnt Sienna 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
132 SOM n Foxgarden's Caribbean Pearl 4 Hunnkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
133 SOM n (N) Arclight's Billy the Kid 4 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
134 SOM n (N) Arclight's Ahiiga 4 Hannkatt 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB NOM
135 SOM n (N) Kiachero Genesee 4 Hunnkatt 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP NOM BIS
136 SOM os Sorafel Talisman 4 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta Abs
137 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saetre Raymond Alessandro 1 NOM BIS
137 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Roca Folch Yan 1 BIS
138 HCS Nala Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina Abs
179 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Bjuran Karina PER g 21 33, PER n, SBI c, MCO III, MCO VIII, NFO III, NFO IX, NFO V, SIB II, HCS 27
Busse Britta EXO d, PER gs, RAG n, RAG n 03, MCO V, MCO VII, MCO w, NEM I, BSH o, EUR w 62, KOR, MAN 51-52, ABY n, OSH e, SIA f, SOM n, SOM os, VETB 4 40
Jyrkinen Jaana PER ds, PER f 03, RAG a 03, SBI b 21, SBI e, NEM I, NFO II, NFO IV, NFO VII, SIB IV, SIB V, BEN n 24, ABY a, DRX I, OSH b, OSH f 02, OSH h, OSH n, VETB 3 34
Roca Folch Yan EXO d, PER g 03, PER n 33, SBI a, MCO I, MCO II, MCO V, NFO IV, NFO VIII, SIB VII, BSH a, BUR c, BUR n, KBL III, CRX I, CRX II, OSH f, OSH f 24, RUS, SIA a, SIA a 21, SIA b, VETB 2, VETB 3, VETB Huskatter 48
Saetre Raymond Alessandro EXO a 22, PER g 02 62, RAG a 03 21, RAG a 04, SBI n, MCO VI, NFO I, NFO VI, SIB III, SIB VI, HCL 26
Utenfor Bedømmelse SBI a, NFO IV, SOM n 4
6 dommere