VESTK 03.09.2017
Arrangørklubb Vestkyst Katten
Starter 03.09.2017 Slutter 03.09.2017
Påmelding starter 01.07.2017 Påmelding lukkes 20.08.2017
Åpent for publikum fra 00:00 Åpent for publikum til 00:00
Veterinærsjekk starter 00:00 Veterinærsjekk slutter 00:00
Bedømmelse starter 00:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 400   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost agber@online.no
Sted Kristiansund
Funksjonærer
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 36 36 0 0 0
2 83 83 0 0 0
3 27 27 0 0 0
4 36 36 0 0 0
Huskatter 3 3 0 0 0
Totalt 185 185 0 0 0

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO a 24 (N) Landora's Perle 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC NOM
2 EXO n 03 22 (N) Landora's Prins Valentino 1 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC NOM
3 EXO a 03 24 (N) Landora's Arizona Beauty 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec Thea EX1 CAC
3 EXO a 03 24 (N) Landora's Arizona Beauty 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 2
4 PER a (N) Landora's Gråtass 1 Hannkatt 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
5 PER n 21 33 (N) Purrbox Gaudi 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
6 PER g 21 33 (N) Purrbox Gaia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 NOM
7 RAG n NO*Noble Origins' Spooky from Braya 1 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB NOM
8 RAG a NO*Elins Diamanter Honeybell 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Friškovec Thea EX1 NOM
9 RAG n 03 (N) Happy Pops Felix 1 Hannkatt 1 (SC) Friškovec Thea Abs
10 RAG n 03 DK*Seierø's Magnolia 1 Hunnkatt 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS NOM
10 RAG n 03 DK*Seierø's Magnolia 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 1 BIS
11 RAG n 03 (N) Eirik's O'Boy 1 Hannkatt 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB NOM BIS
11 RAG n 03 (N) Eirik's O'Boy 1 Hannkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 1
12 RAG n 04 (N) Happy Pops Thale 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
13 RAG n 04 Of Moonlight Dolls MadHatter's Shadow 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
14 RAG a 03 NO*Elins Diamanter Granite 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec Thea Abs
15 RAG a 03 NO*Fagerlis Arete 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Friškovec Thea Abs
16 RAG c 04 NO*KystDolls Therese Johaug 1 Hunnkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP NOM BIS
17 SBI n NO*Stalderkattens Jackie 1 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM BIS
18 SBI n NO*Stalderkattens Jackpot 1 Hannkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB NOM
19 SBI n DK*Family's Amazing Aros 1 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey Abs
20 SBI n Timian av Gullpus (N) 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
21 SBI n NO*Opus Cerina 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
22 SBI d NO*Stalderkattens Elias 1 Hannkatt 1 (SC) Friškovec Thea HP NOM BIS
23 SBI n 21 Viva la Juci av Ontario 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
24 SBI b 21 Prinsesse Agnes av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Friškovec Thea EX1
25 SBI c 21 Prinsesse Leah av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
26 SBI d 21 Prins Hilux av Ravelli (N) 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM
27 SBI d 21 Ralfen Rasmus av Ravelli (N) 1 Hannkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB NOM
28 SBI f 21 Ellinor Jeanette av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
29 TUV d 61-63 / TUV d 62 S*Lislisas Sudden Sundin 1 Hannkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
30 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Ariel 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 NOM BIS
31 TUV f 61-63 / TUV f 21 63 Mandelas Mna Na H Eireann 1 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB NOM
32 MCO I / MCO n NO*Majavi Hathor 2 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey Abs
33 MCO I / MCO n (N) Galions Cats Mona Lisa 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX2
34 MCO I / MCO a (N) Ladejarlen Siena 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
35 MCO II / MCO a 09 (N) Ladejarlen Storm 2 Hannkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB BIV
36 MCO III / MCO n 22 Kent Smart Lynx*LT 2 Hannkatt 9 (Åpen) Friškovec Thea EX1 CAC
37 MCO III / MCO a 22 NO*Maine Dragoon Princess Jennifur 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec Thea EX2
38 MCO III / MCO n 24 NO*Møregaupa Shesha 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec Thea EX1 CAC
39 MCO III / MCO n 22 (N) Endless Zeke 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Friškovec Thea EX1 BIV NOM BIS
40 MCO III / MCO n 22 (N) Snødekatten Thai Hansoggrete 2 Hannkatt 2 (SP) Friškovec Thea HP NOM BIS
41 MCO III / MCO n 22 (N) Bargello Show time 2 Hannkatt 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB
41 MCO III / MCO n 22 (N) Bargello Show time 2 Hannkatt 17b (Veteran) Sneum Hanne Sofie 1 BIS
42 MCO IV / MCO a 09 22 Ecliptic Tor 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan Abs
43 MCO IV / MCO a 09 22 NO*Felisona Idunn 2 Hunnkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP NOM
44 MCO V / MCO f Vasu Arya of Secret Schatz*CH 2 Hunnkatt 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
45 MCO V / MCO d 22 (N) Hunstadmoen's Linus 2 Hannkatt 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB BIV NOM
46 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Cinderella 2 Hunnkatt 5 (IC) Sneum Hanne Sofie Abs
47 MCO V / MCO f 23 S*Coppermines Bibbi 2 Hunnkatt 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
48 MCO V / MCO e 22 (N) Ladejarlen Prince Charming 2 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
49 MCO V / MCO f NO*Majavi Jinx 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC NOM
50 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Carpe Diem Baby 2 Hunnkatt 2 (SP) Sneum Hanne Sofie HP NOM BIS
51 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Ladejarlen White Moon 2 Hannkatt 1 (SC) Sjöbom Glenn HP
52 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 1 (SC) Sjöbom Glenn HP BIV NOM
53 MCO VI / MCO d 09 23 DK*Stoltze's Mustang Fighter 2 Hannkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
54 MCO VI / MCO d 09 (N) Hunstadmoen's Mustang 2 Hannkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX2
55 MCO VI / MCO f 09 NO*Majavi Jolene 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
56 MCO VI / MCO g 09 25 NO*Stormjegerens Lima Lollipop 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX2
57 MCO VI / MCO f 09 Coonieshouse Amy 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX2
58 MCO VI / MCO f 03 NO*Magic Lynx Bella 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
59 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Sjöbom Glenn HP NOM
60 MCO VI / MCO d 09 23 NO*Majavi Jacop 2 Hannkatt 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
61 MCO VII / MCO ds Afelio Karma 2 Hannkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS NOM
62 MCO VII / MCO fs (N) Ladejarlen Bermuda 2 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
63 MCO VII / MCO fs 22 Rising Divinity of Tree Hill 2 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
64 MCO VII / MCO ns 22 (N) Ladejarlen Dictator 2 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX2
65 MCO VII / MCO ns ES*Gattacamoon X-Man 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 NOM BIS
66 MCO VII / MCO ns 22 S*PreciousBlue's Silver Rain 2 Hannkatt 6 (IP) Sjöbom Glenn Abs
67 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Escape's Good Charlotte 2 Hunnkatt 5 (IC) Sneum Hanne Sofie Abs
68 MCO VIII / MCO ns 09 22 (N) Ladejarlen Jimmy Jazz 2 Hannkatt 5 (IC) Sneum Hanne Sofie CAGCIB
69 MCO IX / MCO w 62 Oretto Felice Caramellocoon*CZ 2 Hannkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP NOM
70 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Leona 2 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
71 MCO IX / MCO w 61 Wally Celia Caramellocoon*CZ 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
72 NEM I / NEM n 21 Charles Silver Sunrise*RU 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
73 NEM I / NEM a 21 Bajka Gravin Kat*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
74 NEM II / NEM n 09 21 Branon Bellaneva*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Friškovec Thea Abs
75 NEM II / NEM ns 09 21 Evita Mur Amur 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec Thea Abs
76 NEM II / NEM n 09 21 Finist Nevskiy Sapfir 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Friškovec Thea EX1
77 NEM II / NEM n 09 21 Cvetana Korolevstvo Prussii 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Friškovec Thea Abs
78 NFO II / NFO n 03 (N) Migoto's Fanny 2 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
79 NFO II / NFO n 03 (N) Trollvetta's Upsy Daisy 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
80 NFO II / NFO n 09 (N) Fodnaheia's San Miquel 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM
81 NFO II / NFO n 03 (N) Øytun's Elliott 2 Hannkatt 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS NOM
82 NFO III / NFO n 23 (N) Øytun's Betina 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn Abs
83 NFO III / NFO n 22 (N) Trollvetta's Vengaboys 2 Hannkatt 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS
84 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Gulla Gevinsten 2 Hunnkatt 10 (KAS) Sjöbom Glenn Abs
85 NFO III / NFO n 24 NO*Dancingboy's Chanell 2 Hunnkatt 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP NOM
86 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Fodnaheia's Aruba 2 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
87 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Trollvetta's Ulrikke 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
88 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Trollvetta's Vanilla Ice 2 Hannkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS NOM
89 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Migoto's Olivia 2 Hunnkatt 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie Abs
90 NFO VII / NFO ns 24 (N) Etaner's Aashita 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Sjöbom Glenn Abs
91 NFO VIII / NFO ns 09 (N) Trollvetta's Umi-Zumi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
92 NFO VIII / NFO fs 03 22 NO*Arantos Verona 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
93 SIB III / SIB n 24 (N) CarilloCat Filos 2 Hannkatt 1 (SC) Shchukin Alexey HP BIV NOM
94 SIB III / SIB n 24 NO*Heggdalkatten Iggy Nikivich 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey Abs
95 SIB III / SIB n 24 NO*Eventyrvegens Selma 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM
96 SIB III / SIB ny 22 (N) Nordskjæret's Weird Diamond Filosen 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX2
97 SIB III / SIB ny 22 (N) Siberikos Ynde 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
98 SIB III / SIB ny 24 SE*Edalunds Princess of the Dawn 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX3
99 SIB V / SIB fy 22 (N) Nordskjæret's Princess Pandora Rubin 2 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
100 SIB VI / SIB d 09 24 (N) Siberikos Sonny 2 Hannkatt 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS NOM BIS
101 SIB VI / SIB f 03 24 (N) Einhaugen's Bella Celestine Fenrisdatter 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Friškovec Thea EX1 NOM
102 SRL I / SRL n DK*SelrexWin Berry 2 Hannkatt 9 (Åpen) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
103 SRL VII / SRL ns 11 Sharmila Sharmila Feodora 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec Thea EX1 CAC
104 SRL g NO*Emlakiros Arylla 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sneum Hanne Sofie EX1
105 TUA V / TUA f (N) Sirena's Betty Boop 2 Hunnkatt 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS NOM
106 TUA V / TUA f (N) Sirena's I Told You So "Sanna" 2 Hunnkatt 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
107 TUA V / TUA d (N) Sirena's BellaMira 2 Hunnkatt 2 (SP) Friškovec Thea HP NOM
107 TUA V / TUA d (N) Sirena's BellaMira 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Sneum Hanne Sofie 1
108 TUA IX / TUA w 63 S*Tufvans Delage 2 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
109 BEN n 22 NO*Arntin's Goldie 3 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
110 BEN n 22 (N) Ingøy's Aliyah 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 NOM
111 BEN n 24 NO*Nuria's The One and Only 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Friškovec Thea Abs
112 BEN n 24 (N) Ingøy's Hope of Tomorrow 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Friškovec Thea EX1 NOM
113 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazandra 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sneum Hanne Sofie EX1
114 BML I / BML ns 11 31 SE*Tevala's Algiz 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 NOM
115 BSH n (N) Zipp Black Panter 3 Hannkatt 9 (Åpen) Friškovec Thea EX1 CAC NOM
116 BUR n DK*Nadikat's Ganzani 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
117 BUR a (N) Nalayana's Yakari 3 Hannkatt 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS NOM
118 BUR b NO*Burcantiks Ynde Chocolat 3 Hunnkatt 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
119 BUR b (N) Tulip's Dianthus 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Sneum Hanne Sofie Abs
120 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS NOM BIS
121 BUR b Shai-San-War's Shai-San-War's T-Rex 3 Hannkatt 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP NOM
122 BUR c NO*Burcantiks Linnea 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 No Cert
123 BUR d HU*Alba Regia Gellért 3 Hannkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB NOM BIS
124 BUR d LV*Abokan Bently 3 Hannkatt 5 (IC) Shchukin Alexey Abs
125 BUR e (N) Nalayana's Yucatán 3 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB NOM
126 BUR e HU*Alba Regia Ganxsta Gustav 3 Hannkatt 2 (SP) Sjöbom Glenn HP NOM BIS
127 BUR f HU*Alba Regia Timike 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 NOM BIS
128 BUR g NO*Snotras Embla 3 Hunnkatt 1 (SC) Shchukin Alexey HP
129 BUR g (N) Nalayana's Yvette I´adorable 3 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS BIV NOM
130 BUR g (N) Nalayana's Xenia Noh 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM
131 BUR j Myricaz a Taste of Honey 3 Hunnkatt 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB NOM
132 KBL IV / KBL ds 09 24 DK JeaTri's Nassak 3 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB NOM
133 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Friškovec Thea HP NOM BIS
134 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Friškovec Thea HP
134 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Shchukin Alexey 1 BIS
135 ABY n (N) Hakrilas Dixie Rose 4 Hunnkatt 8 (PR) Shchukin Alexey EX1 CAPIB
136 ABY n Ingave's Nadina 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Sneum Hanne Sofie 1 BIS
137 DRX I / DRX n (N) Santala's Imaki 4 Hannkatt 1 (SC) Friškovec Thea HP NOM
137 DRX I / DRX n (N) Santala's Imaki 4 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse
138 DRX I / DRX n (N) Santala's Roseli 4 Hunnkatt 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
139 DRX I / DRX n (N) Santala's Vadian 4 Hannkatt 9 (Åpen) Friškovec Thea EX1 CAC
140 DRX I / DRX n (N) Santala's Whiro 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Friškovec Thea EX2
141 DRX I / DRX o Iskra's Bjorn 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Friškovec Thea EX1 NOM
142 DRX I / DRX a (N) Diamond Heart's Bernard 4 Hannkatt 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB NOM
143 DRX III / DRX fs (N) Santala's Kadicha 4 Hunnkatt 1 (SC) Sneum Hanne Sofie HP NOM
144 DRX III / DRX ds (N) Santala's Xerox 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
145 DRX III / DRX g 24 (N) Santala's Pura 4 Hunnkatt 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB NOM
146 DRX III / DRX e 24 (N) Santala's Sharan 4 Hannkatt 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP NOM
147 DRX III / DRX fs (N) Bargello Shelby 4 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse
148 DRX V / DRX n 23 (N) Santala's Nani 4 Hannkatt 1 (SC) Shchukin Alexey HP BIV NOM
149 DRX V / DRX n 24 (N) Kitten Camp's Lille Ida 4 Hunnkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
150 DRX V / DRX n 24 (N) Santala's Tallulah 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC NOM
151 DRX V / DRX n 24 (N) Santala's Weeran 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1
152 DRX V / DRX a 24 (N) Santala's Wileen 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM
153 DRX V / DRX n 23 (N) Santala's Nola 4 Hunnkatt 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS NOM BIS
154 DRX VII / DRX n 33 (N) Diamond Heart's Aurora 4 Hunnkatt 4 (GIP) Friškovec Thea EX1 CAPS NOM
155 OSH n 24 Eastern Family's Ultra 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 NOM BIS
156 OSH c 24 (N) Attack's Oililly 4 Hunnkatt 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS NOM
157 OSH d 25 Joysa Cats Spartacus 4 Hannkatt 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS NOM BIS
158 SIA n NO*Peppergarden's Bite Chili 4 Hannkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
159 SIA n 21 (N) Bekmørtnans Pixie Stix 4 Hunnkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS NOM
160 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
161 SOM n (N) Kiachero Noni Pepino 4 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB BIV NOM
162 SOM n NO*Oyapus Dakila 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 NOM BIS
163 SOM n (N) Kiachero Lima 4 Hunnkatt 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
164 SOM a (N) Kiachero Chatima 4 Hunnkatt 10 (KAS) Friškovec Thea Abs
165 SPH I / SPH w 62 Lille Vidar 4 Hannkatt 8 (PR) Shchukin Alexey EX1 CAPIB NOM
166 SPH IV / SPH d 09 21 Farm Perira Pluton 4 Hannkatt 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB NOM BIS
167 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Sneum Hanne Sofie 1 NOM BIS
167 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Shchukin Alexey 1 BIS
168 HCL Gråpus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Sneum Hanne Sofie 1 NOM
169 DRX I / DRX n (N) Kitten Camp's Tiana 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec Thea EX1 CAC
177 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Edvardsen Geir Johan EXO a 24, RAG c 04, RAG n, RAG n 04, SBI c 21, SBI d 21, SBI f 21, SBI n 21, MCO IV, MCO IX, NEM I, NFO IV, NFO VIII, VETB 1 24
Friškovec Thea EXO as 03 24, RAG a, RAG a 03, RAG n 03, SBI b 21, SBI d, MCO III, NEM II, SIB VI, SRL VII, TUA V, BEN n 24, BSH n, KOR, DRX I, DRX VII, SOM a 39
Shchukin Alexey PER a, PER n 21 33, SBI e 21, SBI n, MCO I, MCO II, NFO II, SIB III, SIB V, TUA IX, BML I, BUR d, BUR g, ABY n, DRX V, SIA n, SPH I, VETB 3, VETB Huskatter 41
Sjöbom Glenn EXO n 03 22, PER g 21 33, TUV d 61-63, TUV f 61-63, MCO V, MCO VI, MCO VII, NFO III, BEN n 22, BUR c, BUR e, BUR f, KBL IV, OSH c 24, OSH n 24, SIA n 21, SOM n, SPH IV, VETB 2 42
Sneum Hanne Sofie MCO V, MCO VIII, NFO VI, SRL g, SRL I, BEN n 22 33, BUR a, BUR b, BUR j, BUR n, DRX III, OSH d 25, HCL, VETB 2, VETB 4 29
Utenfor Bedømmelse SBI e 21, SBI n, MCO VI, NFO IV, SIB III, DRX I, DRX III, SOM n 10
6 dommere