Mjøskatten 22.04.2018
Arrangørklubb Mjøskatten
Starter 22.04.2018 Slutter 22.04.2018
Påmelding starter 01.11.2017 Påmelding lukkes 07.04.2018
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 17:00
Veterinærsjekk starter 07:30 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 800   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 2050.39.59942
Epost utstillingsekreter.mjoskatten@gmail.com
Sted Gjøvik Olympiske Fjellhall Heimdalsgate 2 2821 GJØVIK
Funksjonærer HUSK !!!
ta men stamtavle, vaksinekort/pass og hørsels attest for hvite katter
Tilleggsinfo
HUSK !!!
Ta med stamtavle, vaksinekort/pass og hørselsattest for hvite katter
kastrering/steriliserings bevis. Stikkprøver på chip og kastrering/sterilisering vil forekomme
Mjøskattens utstilling inngår i Tour de katt 2018

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 46 46 0 0 0
2 90 90 0 0 0
3 40 39 0 0 1
4 48 48 0 0 0
Huskatter 12 12 0 0 0
Totalt 236 235 0 0 1

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO d NO*L'Arnestad's Beauty Diamantos 1 Hannkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
1 EXO d NO*L'Arnestad's Beauty Diamantos 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
2 EXO d NO*L'Arnestad's Hello Kitty 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
3 EXO f (N) Almodovar Ynde 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC NOM BIS
3 EXO f (N) Almodovar Ynde 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
4 EXO f (NO) Stargate Okeanas 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX2
5 EXO g NO*L'Arnestad's Heaven please give me a new Sky 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 NOM
6 EXO g NO*L'Arnestad`s Tuppen 1 Hunnkatt 19 (Kull) Wilczek Anna Abs
6 EXO g NO*L'Arnestad`s Tuppen 1 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse
7 EXO d 22 Yesterday del Falco d'Oro*IT 1 Hannkatt 1 (SC) Kudra Magdalena HP NOM
8 EXO e 22 (N) Avonlea Dream's Hortensia 1 Hunnkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB NOM
9 EXO e 22 N'Hemingway D'Eden Lover 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1 NOM
10 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS NOM
10 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 2
11 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB NOM BIS
12 PER d PL*Almathea A Heaven Sent Love 1 Hannkatt 15 (Avl) Pruchniak Ireneusz Beste Avlshann
13 PER e NO*L'Arnestad's Gucci 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1 NOM
14 PER f NO*L'Arnestad`s Candy 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM BIS
15 PER ns 62 (N) Avonlea Dream's Oliver 1 Hannkatt 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
16 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 6 (IP) Bjuran Karina EX1 CAGPIB NOM
16 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 2
17 PER e 03 S*Freeloader's Snoopi 1 Hannkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP
18 RAG n 04 NO*Raggedly Yours Wolfgang 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
19 RAG n 04 PL*Ragissa Bella 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
20 RAG a 03 NO*Dan Dara's Diis La Bella 1 Hunnkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
21 RAG b 04 (N) Miragg's The King 1 Hannkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB NOM
22 SBI n (N) Totenkatten's Kastiel 1 Hannkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP NOM
23 SBI a (N) Eikerskogens Honey Bunny 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX2
24 SBI a SE*Degermossens Cookie 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
25 SBI a Camellia av Isblomst (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 BIV NOM
26 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Wilczek Anna HP NOM BIS
26 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1 BIS Beste Veteran
27 SBI b (N) Kvernkatten's Chickita Violenta 1 Hunnkatt 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB BIV NOM
28 SBI b (N) Kvernkatten's Lady Antebellum 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
29 SBI b NO*Bakkelund's Charlie 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM
30 SBI b NO*Zaphirpusen Zorro 1 Hannkatt 2 (SP) Pruchniak Ireneusz HP
31 SBI c S*Golden Beauty's Thomas O'Malley 1 Hannkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
32 SBI c NO*Zaphirpusen Zalto 1 Hannkatt 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP NOM
33 SBI d NO*Stalderkattens Elias 1 Hannkatt 1 (SC) Pruchniak Ireneusz HP
34 SBI d NO*Stalderkattens Gina 1 Hunnkatt 1 (SC) Pruchniak Ireneusz Abs
34 SBI d NO*Stalderkattens Gina 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
35 SBI e (N) Arclight's Ecreem 1 Hannkatt 2 (SP) Pruchniak Ireneusz HP NOM BIS
35 SBI e (N) Arclight's Ecreem 1 Hannkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1
36 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
37 SBI d 21 NO*Cathabar's Linus 1 Hannkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
38 MCO I / MCO n NO*Nordic Leon Agent Cooper 2 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
39 MCO III / MCO n 22 NO*Brookvalleys Dancing Queen 2 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
40 MCO III / MCO n 24 (N) Endless Zlatan 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC NOM
41 MCO III / MCO n 22 NO*Nordic Leon Brutus 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV NOM BIS
42 MCO III / MCO a 22 (N) Big Kitty Nicola 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
43 MCO III / MCO n 22 NO*Nordic Leon Baby Bumblebee 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro Abs
45 MCO IV / MCO a 09 22 NO*Felisona Idunn 2 Hunnkatt 18 (Utenfor konkurranse) Roca Folch Yan Bedømt
46 MCO V / MCO d 22 NO*Lillegull Ikaros 2 Hannkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB BIV
47 MCO V / MCO d 22 (N) Big Kitty Mellie 2 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
48 MCO V / MCO d Magnetcoon E'Aslan 2 Hannkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
49 MCO V / MCO d 25 (N) Mydele's Joker 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina Abs
49 MCO V / MCO d 25 (N) Mydele's Joker 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
50 MCO V / MCO d 22 (N) Big Kitty Betty 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 NOM
51 MCO V / MCO f 24 (N) Quiet's Rosalia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX3
52 MCO V / MCO g 22 NO*Narumskogens Bella 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX2
53 MCO V / MCO d 24 Bluesrags Kal P.Dal 2 Hannkatt 10 (KAS) Bjuran Karina EX1 CAP NOM
54 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP BIV NOM BIS
55 MCO VI / MCO d 09 24 Herkules av Persicum 2 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
56 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Stormjegerens Khal Drogo 2 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
57 MCO VI / MCO d 09 22 (N) Ann Tove's Steven Taylor 2 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX2
58 MCO VI / MCO d 02 21 64 Lillycubs*PL Felix Lillycubs*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
59 MCO VI / MCO f 03 NO*Magic Lynx Bella 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
60 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP NOM
61 MCO VII / MCO ds Afelio Karma 2 Hannkatt 3 (GIC) Kudra Magdalena Utgår Utgår
62 MCO VII / MCO fs 22 (N) Ladejarlen Cornflake Girl 2 Hunnkatt 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS BIV NOM
63 MCO VII / MCO fs Nicky des Princes du Maine 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
64 MCO VII / MCO fs 22 NO*Turrmohenget's Michelle 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX2
65 MCO VII / MCO ds 22 UA*Bluesmaine Edelweiss 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena Abs
66 MCO VII / MCO ds 24 (N) Quiet's Solan 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1
67 MCO I / MCO a NO*Gullhalen's Blue Bernard 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
68 MCO VII / MCO fs (N) Quiet's Seadra 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1
68 MCO VII / MCO fs (N) Quiet's Seadra 2 Hunnkatt 19 (Kull) Pruchniak Ireneusz Beste Kull
69 MCO VII / MCO ns 22 NO*Brookvalleys Alfonso 2 Hannkatt 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB NOM
70 MCO VIII / MCO ns 09 Afelio Napolion 2 Hannkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
71 MCO VIII / MCO ns 03 (N) Spellbound's Weisor 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1
72 MCO VIII / MCO ns 09 22 (N) Spellbound's Chanel 2 Hunnkatt 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP NOM
73 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Bernini 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
74 MCO IX / MCO w 63 (N) Endless Babette 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan Abs
75 NEM I / NEM a 21 Ophelia iz Rossiyskoy Korony 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
76 NEM II / NEM a 09 21 Oksana Tzar-Koshka 2 Hunnkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB
77 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Tarzan 2 Hannkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
78 NFO II / NFO n 09 Tancrède av Trillemarka*CH 2 Hannkatt 10 (KAS) Bjuran Karina EX1 CAP
78 NFO II / NFO n 09 Tancrède av Trillemarka*CH 2 Hannkatt 17b (Veteran) Wilczek Anna 1 BIS Beste Veteran
79 NFO II / NFO a 09 (N) Tingoskattens Betty Boop 2 Hunnkatt 10 (KAS) Bjuran Karina EX1 CAP NOM BIS
80 NFO III / NFO n 24 (N) Tingoskattens Penille 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS NOM
81 NFO III / NFO n 22 NO*Memoja's Mons 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
82 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Zeras Celin 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS BIV
83 NFO IV / NFO n 03 23 S*Little L's Misty Rose 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
84 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Zeras Izéa 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
85 NFO IV / NFO n 02 21 63 (N) Tollerabben's Fia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
86 NFO IV / NFO n 03 22 SE*Prana's SE*Prana's Brisbane 2 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP
87 NFO V / NFO f 24 NO*Kongskogens To Rett En Vrang 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1 NOM
88 NFO VI / NFO f 03 23 S*Myselisia's Faith 2 Hunnkatt 1 (SC) Bjuran Karina HP
89 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Magnus Elias 2 Hannkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB NOM
90 NFO VI / NFO d 02 21 62 S*Pax' Icon 2 Hannkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX2
91 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
92 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Trollkremens Berhild 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX2
93 NFO VI / NFO f 09 24 SE*Entourage's Matilde 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC BIV NOM
94 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1 BIV NOM BIS
94 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
95 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Valhaugen's Brazos 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
96 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Valhaugen's Belaya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
97 NFO VII / NFO ns 23 Norgeskaukatt Hragnfridr 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
98 NFO I / NFO n Rabel Nabatea*ES 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
99 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zona 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC BIV
100 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Tingoskattens Ivan 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1
101 NFO VIII / NFO ns 03 24 NO*Kongskogens Knipling 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX2
102 NFO VIII / NFO ns 09 NO*Kolbykattens A Dragon Is Not A Slave 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1
103 NFO VIII / NFO ns 09 24 NO*Kolbykattens Risk 2 Hannkatt 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
104 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Olaf 2 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX2
105 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP NOM BIS
106 SIB III / SIB n 24 Volga Onix Gloria*RU 2 Hunnkatt 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
107 SIB III / SIB n 24 NO*Heggdalkatten Iggy Nikivich 2 Hannkatt 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
108 SIB III / SIB n 24 Vlasta Line Lusha 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena Abs
109 SIB III / SIB n 24 NO*Lindviksmoen Hera 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1 BIV
110 SIB IV / SIB n 09 24 Kedr Onix Gloria*RU 2 Hannkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB NOM BIS
111 SIB V / SIB fy 22 NO*KeylaKatt Iriz 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
112 SIB V / SIB d 24 VinniMur Evdokim 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
113 SIB VII / SIB ns 23 Janis Joplin Noche Blanca-E 2 Hunnkatt 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
114 SIB VII / SIB ns 24 NO*Fredtun Arya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
115 SIB VII / SIB ns 24 SE*Voyakas Beringia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1 BIV NOM
116 SIB VII / SIB ns 24 S*Nikopeja's Devochka 2 Hunnkatt 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
116 SIB VII / SIB ns 24 S*Nikopeja's Devochka 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Wilczek Anna Abs
117 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Kongskogens Fenrir 2 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
118 SIB VIII / SIB fs 09 Angelika Wild Taiga*CZ 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan Abs
119 SIB VIII / SIB ns 09 NO*Tokleperlen Fleur Isabelle Delacour 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
120 SIB VIII / SIB ns 09 24 S*Devochka's Dani P 2 Hunnkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
120 SIB VIII / SIB ns 09 24 S*Devochka's Dani P 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Wilczek Anna Abs
121 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP
122 BEN n 24 (N) Kelam's Vixen 3 Hunnkatt 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB NOM
123 BEN n 24 (N) Ingøy's Sinara 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM
124 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Pruchniak Ireneusz EX1 BIV NOM
125 BEN n 24 NO*Nuria's Watch out! 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pruchniak Ireneusz EX1
125 BEN n 24 NO*Nuria's Watch out! 3 Hunnkatt 19 (Kull) Edstrøm Anne-Gro Beste Kull
126 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 17b (Veteran) Kudra Magdalena Abs
126 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) Pruchniak Ireneusz Abs
127 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS NOM
128 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazandra 3 Hunnkatt 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
128 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazandra 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
129 BEN n 24 33 Sparklerpride Gangster 3 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM
130 BEN n 24 33 Arcticbengals White Secret 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
131 BSH a NO*Aalta Nor Sabato 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir Abs
132 BSH c Harold Kingdom of Monako*RU 3 Hannkatt 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS BIV
133 BSH c NO*KeepCalm Sweet Suzanne 3 Hunnkatt 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
134 BSH c Diadora's Florence Nightingale 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Pruchniak Ireneusz Bedømt
135 BSH ns 11 Windersfayre Silver Viking 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
136 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qamaro 3 Hannkatt 9 (Åpen) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
137 BSH g 02 62 Daphnia von Mariberg*CZ 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM
138 BSH g 03 Brigitte Bardot of Lunar Dynasty 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir Abs
139 BSH ay 21 33 Narve of Golden Esperanza 3 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
140 BUR h NO*Plushies Emina 3 Hunnkatt 6 (IP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGPIB NOM
141 KBL II / KBL ns 09 22 DK Silky Catz Flora Danica 3 Hunnkatt 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
142 MAU ns NO*Gooseberry Be More Pacific 3 Hannkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
143 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP
143 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
143 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshann
144 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP NOM BIS
145 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM BIS
146 MAU ns 24 NO*Gooseberry L's Silver Dollar 3 Hannkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP NOM BIS
147 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP NOM BIS
148 OCI n 24 NO*Spotted Warrior Rolex 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
149 OCI b 24 NO*Spotted Warrior Starscream 3 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir Abs
150 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Crazy 3 Hannkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP NOM BIS
150 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Crazy 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
151 OCI o 24 SE*Enbacka gårds Herkules 3 Hannkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
151 OCI o 24 SE*Enbacka gårds Herkules 3 Hannkatt 17b (Veteran) Kudra Magdalena 1 BIS Beste Veteran
152 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Better than you 3 Hunnkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
153 ABY n Thamos Sgt. Pepper 4 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir Abs
154 ABY n (N) Ororina's Josefin 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
155 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
155 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17b (Veteran) Pruchniak Ireneusz 1 BIS Beste Veteran
156 ABY a Ingave's Vilje 4 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
157 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
158 ABY a (N) Tarquinias Imala Fortuna 4 Hunnkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM
158 ABY a (N) Tarquinias Imala Fortuna 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Pruchniak Ireneusz 3
159 ABY o Thamos Robert Redford 4 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
160 ABY o Ingave's Yannis 4 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM
161 ABY o (N) Nature's Joana Chanel 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
162 DRX III / DRX f S*Fairycoons Lady Darjeeling 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
163 DRX III / DRX f S*Oblivion's Roxie Heart-Stealer 4 Hunnkatt 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPS
163 DRX III / DRX f S*Oblivion's Roxie Heart-Stealer 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Pruchniak Ireneusz 1
164 DRX IV / DRX ds 09 24 Axel Mondodevon-Rex*PL 4 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM BIS
165 OSH n NO*Intelligent Apollo 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
166 OSH e S*Limericks Fraser 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
167 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
167 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
168 OSH n 24 Nero Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP
169 OSH n 25 Forever Mine Cheeky Monkey's*AT 4 Hannkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP NOM
170 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
171 OSH b 24 HR*Cat Global Thor 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
172 OSH d 24 Honey Orange Sunorikc 4 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM BIS
173 OSH ns 25 S*Splendid's La Marca 4 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
174 SIA c 21 Tyrion Lannister Divine Madness*PL 4 Hannkatt 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro HP NOM
175 SIA n 03 Lion King des Motards en Délire 4 Hannkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM BIS
176 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro Abs
176 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
177 SOM n (N) Kiachero Noni Pepino 4 Hannkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS NOM
178 SOM n Faranaz on Tiptoe 4 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 No Cert
178 SOM n Faranaz on Tiptoe 4 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse 2
179 SOM n (N) Arclight's Camaro 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX3
179 SOM n (N) Arclight's Camaro 4 Hannkatt 19 (Kull) Roca Folch Yan Beste Kull
179 SOM n (N) Arclight's Camaro 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
180 SOM n (N) Arclight's Chevelle 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX
181 SOM n (N) Arclight's Corvette 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX2
182 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
183 SOM n (N) Kiachero Viola 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV
184 SOM n Tilsim dan Lisha 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro Abs
185 SOM n (N) Kiachero Lima 4 Hunnkatt 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPS NOM
186 SOM n (N) Arclight's Ahiiga 4 Hannkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB
187 SOM n NO*Stalderkattens Cash a Million 4 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshann
188 SOM n Tilsim dan Kensi4Kiachero 4 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshunn
189 SOM ns (N) Tingerling's Pernille 4 Hunnkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB
189 SOM ns (N) Tingerling's Pernille 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Pruchniak Ireneusz 4
190 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP NOM BIS
190 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Pruchniak Ireneusz 2
191 HCL Gizmo Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1 BIS Beste Veteran
191 HCL Gizmo Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 1 NOM BIS
192 HCL Grizabella Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina NOM
193 HCL Bill "The Peanut" Bailey Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 2
194 HCS IV / HCS f 09 22 Zarina The Princess Of Red Wolf Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 1 NOM BIS
195 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 1 NOM
196 HCS SkimbleShanks Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 2
197 HCS Daisy Demeter Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 3
198 HCS Kitty Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 4
199 HCS Bustopher Jones Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1
199 HCS Bustopher Jones Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 3
200 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 2
201 NFO II / NFO n 09 (N) Vargskogens Ramoja 2 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
233 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Bjuran Karina EXO d, EXO g, PER n 01 62, PER w 62, RAG b 04, MCO V, NEM II, NFO I, NFO II, NFO VI, NFO VII, HCL 33
Edstrøm Anne-Gro MCO III, NFO III, NFO IV, NFO IX, SIB V, BEN n 24, DRX III, SIA c 21, SOM n, SOM ns, HCS, HCS IV 39
Isakov Vladimir BEN n 24 33, BSH a, BSH ay 21 33, BSH g 02 62, BSH g 03, BSH ns 11, OCI b 24, OCI n 24, OCI o 24, ABY n, ABY o, OSH d 24, OSH e, OSH j, OSH n 24, OSH n 25, SPH II, VETB 1, VETB Huskatter 29
Kudra Magdalena EXO d 22, EXO e 22, PER e, RAG a 03, SBI c, MCO VII, MCO VIII, NFO V, NFO VIII, SIB III, SIB IV, SIB VII, VETB 3 35
Pruchniak Ireneusz PER d, PER f, PER n, PER ns 62, SBI b, SBI d, SBI e, MCO VII, BEN n 22 33, BEN n 24, BSH c, BSH ns 24 62, BUR h, KBL II, VETB 4 30
Roca Folch Yan MCO I, MCO IV, MCO IX, MCO VI, NEM I, SIB VIII, BEN n 22, MAU ns, MAU ns 24, OCI c 24, SOM n 26
Utenfor Bedømmelse EXO d, EXO f, EXO g, PER n, SBI d, MCO III, MCO V, NFO VI, BEN n 22 33, MAU ns 24, OCI c 24, OSH j, SOM n 18
Wilczek Anna EXO f, EXO g, PER e 03, RAG n 04, SBI a, SBI d 21, SBI f, SBI n, ABY a, DRX IV, OSH b 22, OSH b 24, OSH n, OSH ns 25, SIA n 03, VETB 2 25
8 dommere