Mjøskatten 21.04. 2018
Arrangørklubb Mjøskatten
Starter 21.04.2018 Slutter 21.04.2018
Påmelding starter 01.11.2017 Påmelding lukkes 07.04.2018
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 17:00
Veterinærsjekk starter 07:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 800   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 2050.39.59942
Epost utstillingsekreter.mjoskatten@gmail.com
Sted Gjøvik Olympiske Fjellhall Heimdalsgate 2 2821 GJØVIK
Funksjonærer HUSK !!!
Ta med stamtavle, vaksinekort/pass og hørselsattest for hvite katter
kastrering/steriliserings bevis. Stikkprøver på chip og kastrering/sterilisering vil forekomme
Mjøskattens utstilling inngår i Tour de katt 2018
Tilleggsinfo Best Of Best 
Feiring av Mjøskattens 40 års jubileum 

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 49 49 0 0 0
2 92 91 0 0 1
3 40 39 0 0 1
4 41 41 0 0 0
Huskatter 12 12 0 0 0
Totalt 234 232 0 0 2

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
BEN n 24 33 Sparklerpride Gangster 3 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
1 EXO n (N) Almodovar Impreza 1 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
2 EXO d NO*L'Arnestad's Beauty Diamantos 1 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
2 EXO d NO*L'Arnestad's Beauty Diamantos 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
3 EXO d NO*L'Arnestad's Hello Kitty 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM
4 EXO f (N) Almodovar Ynde 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM BIS
4 EXO f (N) Almodovar Ynde 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
5 EXO f (NO) Stargate Okeanas 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX2
6 EXO g NO*L'Arnestad's Heaven please give me a new Sky 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
7 EXO g NO*L'Arnestad`s Tuppen 1 Hunnkatt 19 (Kull) Kudra Magdalena Abs
7 EXO g NO*L'Arnestad`s Tuppen 1 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse
8 EXO d 22 Yesterday del Falco d'Oro*IT 1 Hannkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP
9 EXO e 22 (N) Avonlea Dream's Hortensia 1 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
10 EXO e 22 N'Hemingway D'Eden Lover 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
11 EXO fs 24 62 (N) Almodovar Tornerose 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina Abs
12 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Kudra Magdalena 2
12 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
13 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB NOM BIS Best of Best 2
14 PER d PL*Almathea A Heaven Sent Love 1 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshann
15 PER e NO*L'Arnestad's Gucci 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
16 PER f NO*L'Arnestad`s Candy 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
17 PER ns 62 (N) Avonlea Dream's Oliver 1 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
18 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 17b (Veteran) Kudra Magdalena 2 BIS
18 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB NOM
19 PER e 03 S*Freeloader's Snoopi 1 Hannkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP NOM
20 RAG n 04 PL*Ragissa Bella 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
21 RAG a 03 NO*Dan Dara's Diis La Bella 1 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB NOM
22 RAG b 04 (N) Miragg's The King 1 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
23 SBI n (N) Totenkatten's Kastiel 1 Hannkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP
24 SBI n (N) Fyttikattas Blackstar 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
25 SBI a (N) Eikerskogens Honey Bunny 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX2
26 SBI a SE*Degermossens Cookie 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
27 SBI a Camellia av Isblomst (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV
28 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Kudra Magdalena 1
28 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro HP NOM BIS
29 SBI b (N) Kvernkatten's Chickita Violenta 1 Hunnkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB NOM
30 SBI b (N) Kvernkatten's Lady Antebellum 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
31 SBI b NO*Bakkelund's Charlie 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 BIV NOM
32 SBI b NO*Zaphirpusen Zorro 1 Hannkatt 2 (SP) Bjuran Karina HP
33 SBI b NO*McKenzie's Bono 1 Hannkatt 10 (KAS) Bjuran Karina EX1 CAP
34 SBI c S*Golden Beauty's Thomas O'Malley 1 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
35 SBI c NO*Zaphirpusen Zalto 1 Hannkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP NOM
36 SBI d NO*Stalderkattens Elias 1 Hannkatt 1 (SC) Bjuran Karina HP NOM
37 SBI d NO*Stalderkattens Gina 1 Hunnkatt 1 (SC) Bjuran Karina Abs
37 SBI d NO*Stalderkattens Gina 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
38 SBI e (N) Arclight's Ecreem 1 Hannkatt 17b (Veteran) Kudra Magdalena 1 BIS Beste Veteran
38 SBI e (N) Arclight's Ecreem 1 Hannkatt 2 (SP) Bjuran Karina HP NOM BIS
39 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM
40 SBI d 21 NO*Cathabar's Linus 1 Hannkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS
41 MCO I / MCO n NO*Nordic Leon Agent Cooper 2 Hannkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
42 MCO II / MCO n 09 Firedevils Johnny Walker*DE 2 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
43 MCO III / MCO n 24 (N) Endless Zlatan 2 Hannkatt 9 (Åpen) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC NOM
44 MCO III / MCO n 22 NO*Old Orchard Kozmic Blues 2 Hannkatt 9 (Åpen) Pruchniak Ireneusz EX2
45 MCO III / MCO n 23 HoneyDevil Cool Girl 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
46 MCO III / MCO n 22 NO*Nordic Leon Brutus 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Pruchniak Ireneusz EX1 BIV NOM
47 MCO III / MCO a 22 (N) Big Kitty Nicola 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pruchniak Ireneusz EX1
48 MCO III / MCO n 22 NO*Nordic Leon Baby Bumblebee 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pruchniak Ireneusz Abs
50 MCO IV / MCO a 09 22 NO*Felisona Idunn 2 Hunnkatt 8 (PR) Bjuran Karina EX1 CAPIB NOM
51 MCO V / MCO d 22 NO*Lillegull Ikaros 2 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
52 MCO V / MCO d 22 (N) Big Kitty Mellie 2 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB BIV
53 MCO V / MCO d Magnetcoon E'Aslan 2 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
54 MCO V / MCO d 25 (N) Mydele's Joker 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir Abs
54 MCO V / MCO d 25 (N) Mydele's Joker 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
55 MCO V / MCO d 22 (N) Big Kitty Betty 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Bjuran Karina Uendret farge
55 MCO V / MCO d 22 (N) Big Kitty Betty 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX2
56 MCO V / MCO g 22 NO*Narumskogens Bella 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Bjuran Karina Uendret farge
56 MCO V / MCO g 22 NO*Narumskogens Bella 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
57 MCO V / MCO f (N) Mydele's Astrid 2 Hunnkatt 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB NOM BIS
58 MCO V / MCO d 24 Bluesrags Kal P.Dal 2 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
59 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 1 (SC) Bjuran Karina HP BIV NOM BIS
60 MCO VI / MCO d 09 24 Herkules av Persicum 2 Hannkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS NOM
61 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Stormjegerens Khal Drogo 2 Hannkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
62 MCO VI / MCO d 09 22 (N) Ann Tove's Steven Taylor 2 Hannkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
63 MCO VI / MCO f 03 NO*Magic Lynx Bella 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
64 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Bjuran Karina HP
65 MCO VII / MCO ds Afelio Karma 2 Hannkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir Utgår
66 MCO VII / MCO fs 22 (N) Ladejarlen Cornflake Girl 2 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV NOM
67 MCO VII / MCO ns 24 Summerplace Victory Love 2 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
68 MCO VII / MCO fs Nicky des Princes du Maine 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
69 MCO VII / MCO fs 22 NO*Turrmohenget's Michelle 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX2
70 MCO VII / MCO ds 22 UA*Bluesmaine Edelweiss 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir Abs
71 MCO VII / MCO ds 24 (N) Quiet's Solan 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
72 MCO I / MCO a NO*Gullhalen's Blue Bernard 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1
72 MCO I / MCO a NO*Gullhalen's Blue Bernard 2 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Bjuran Karina Fargeendret
73 MCO VII / MCO ns 22 (N) Afelio Abba 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
74 MCO VIII / MCO ns 09 Afelio Napolion 2 Hannkatt 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
75 MCO VIII / MCO ns 03 (N) Spellbound's Weisor 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Pruchniak Ireneusz EX1
76 MCO VIII / MCO ns 09 22 (N) Spellbound's Chanel 2 Hunnkatt 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX1 CAP
77 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Bernini 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
78 MCO IX / MCO w 63 (N) Endless Babette 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro Abs
79 NEM I / NEM a 21 Ophelia iz Rossiyskoy Korony 2 Hunnkatt 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB NOM
80 NEM II / NEM a 09 21 Oksana Tzar-Koshka 2 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
81 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Tarzan 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
82 NFO II / NFO a 09 (N) Tingoskattens Betty Boop 2 Hunnkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP NOM
83 NFO III / NFO n 24 (N) Tingoskattens Penille 2 Hunnkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
84 NFO III / NFO n 23 (N) Stallo's Elle 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
85 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Zeras Celin 2 Hunnkatt 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS NOM
85 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Zeras Celin 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
86 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Zeras Izéa 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Pruchniak Ireneusz EX1 BIV NOM
87 NFO IV / NFO n 02 21 63 (N) Tollerabben's Fia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pruchniak Ireneusz EX1
88 NFO VI / NFO f 03 23 S*Myselisia's Faith 2 Hunnkatt 1 (SC) Kudra Magdalena HP
89 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Magnus Elias 2 Hannkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB NOM
90 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
91 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1 BIV NOM BIS
91 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
92 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Valhaugen's Brazos 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1
93 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Valhaugen's Belaya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX2
94 NFO VI / NFO g 09 24 NO*Zeras Janina 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1 BIV NOM BIS
95 NFO VII / NFO es 22 S*Utblicken's Manne 2 Hannkatt 9 (Åpen) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
96 NFO VII / NFO ns 23 Norgeskaukatt Hragnfridr 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
97 NFO I / NFO n Rabel Nabatea*ES 2 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Bjuran Karina Fargeendret
97 NFO I / NFO n Rabel Nabatea*ES 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Pruchniak Ireneusz EX1
98 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zona 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
99 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Tingoskattens Ivan 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX3
100 NFO VIII / NFO ds 09 24 (N) Tingoskattens Joppe 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
101 NFO VIII / NFO ns 03 24 NO*Kongskogens Knipling 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX2
102 NFO VIII / NFO ns 09 NO*Kolbykattens A Dragon Is Not A Slave 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
103 NFO VIII / NFO ns 03 22 (N) Tigersmilets Hermine Humlesnurr 2 Hunnkatt 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
104 NFO VIII / NFO ns 09 24 NO*Kolbykattens Risk 2 Hannkatt 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB NOM
105 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Olaf 2 Hannkatt 10 (KAS) Bjuran Karina EX2
106 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 10 (KAS) Bjuran Karina EX1 CAP NOM BIS Best of Best 3
107 SIB III / SIB n 24 Volga Onix Gloria*RU 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS BIV NOM
108 SIB III / SIB ny 24 Damman Amur Maximus 2 Hannkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB NOM
109 SIB III / SIB n 24 NO*Heggdalkatten Iggy Nikivich 2 Hannkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
110 SIB III / SIB n 24 Vlasta Line Lusha 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 No Cert
111 SIB III / SIB n 24 NO*Lindviksmoen Hera 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
112 SIB IV / SIB n 09 24 Kedr Onix Gloria*RU 2 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM BIS
113 SIB V / SIB fy 22 NO*KeylaKatt Iriz 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
114 SIB V / SIB d 24 VinniMur Evdokim 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1
115 SIB VII / SIB ns 23 Janis Joplin Noche Blanca-E 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
116 SIB VII / SIB ns 24 NO*Fredtun Arya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX2
117 SIB VII / SIB ns 24 SE*Voyakas Beringia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
118 SIB VII / SIB ns 24 S*Nikopeja's Devochka 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Roca Folch Yan 1 BIS Beste Veteran
118 SIB VII / SIB ns 24 S*Nikopeja's Devochka 2 Hunnkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
119 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Kongskogens Fenrir 2 Hannkatt 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
120 SIB VIII / SIB fs 09 Angelika Wild Taiga*CZ 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Pruchniak Ireneusz Abs
121 SIB VIII / SIB ns 09 NO*Tokleperlen Fleur Isabelle Delacour 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pruchniak Ireneusz EX1
122 SIB VIII / SIB ns 09 24 S*Devochka's Dani P 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Roca Folch Yan 2
122 SIB VIII / SIB ns 09 24 S*Devochka's Dani P 2 Hunnkatt 6 (IP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGPIB NOM
123 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Kudra Magdalena HP
124 BEN n 24 (N) Kelam's Vixen 3 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM
125 BEN n 24 (N) Ingøy's Sinara 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1
126 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) Wilczek Anna Abs
126 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 17b (Veteran) Pruchniak Ireneusz Abs
127 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
128 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazandra 3 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
128 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazandra 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
130 BEN n 24 33 Arcticbengals White Secret 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
131 BSH a NO*Aalta Nor Sabato 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan Abs
132 BSH c Harold Kingdom of Monako*RU 3 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
133 BSH c NO*KeepCalm Sweet Suzanne 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
134 BSH c Diadora's Florence Nightingale 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
135 BSH ns 11 Silver Enya Kafidim 3 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
136 BSH ns 11 Windersfayre Silver Viking 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
137 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qamaro 3 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
138 BSH ny 11 Roserita Golden Graf 3 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
139 BSH g 02 62 Daphnia von Mariberg*CZ 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
140 BSH g 03 Brigitte Bardot of Lunar Dynasty 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan DISQ AGR.
141 BSH ay 21 33 Narve of Golden Esperanza 3 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
142 BUR h NO*Plushies Emina 3 Hunnkatt 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
143 KBL II / KBL ns 09 22 DK Silky Catz Flora Danica 3 Hunnkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
144 MAU ns NO*Gooseberry Be More Pacific 3 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM
145 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 1 (SC) Kudra Magdalena HP NOM
145 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshann
145 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
146 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 1 (SC) Kudra Magdalena HP BIV NOM BIS
147 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1 NOM BIS
148 MAU ns 24 NO*Gooseberry L's Silver Dollar 3 Hannkatt 2 (SP) Kudra Magdalena HP BIV NOM BIS
149 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 2 (SP) Kudra Magdalena HP NOM BIS
150 MAU ns 24 NO*Gooseberry Infinity 3 Hunnkatt 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
151 OCI n 24 NO*Spotted Warrior Rolex 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1 NOM BIS
152 OCI b 24 NO*Spotted Warrior Starscream 3 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan Abs
153 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Crazy 3 Hannkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM BIS Best of Best 4
153 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Crazy 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
154 OCI o 24 SE*Enbacka gårds Herkules 3 Hannkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
154 OCI o 24 SE*Enbacka gårds Herkules 3 Hannkatt 17b (Veteran) Pruchniak Ireneusz 1 BIS Beste Veteran
155 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Better than you 3 Hunnkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB NOM
156 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM BIS
156 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1 BIS Beste Veteran
157 ABY n (N) Coconille's Cornelias Marie 4 Hunnkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
158 ABY a Ingave's Vilje 4 Hunnkatt 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS NOM BIS
159 ABY a S*Backilandets Adela von Ekorntorp 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
160 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS
161 ABY a (N) Tarquinias Imala Fortuna 4 Hunnkatt 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS
161 ABY a (N) Tarquinias Imala Fortuna 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 2
162 ABY o Ingave's Yannis 4 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
163 ABY o (N) Nature's Joana Chanel 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
164 ABY p (N) Nature's Enzita 4 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB NOM
165 DRX III / DRX f S*Fairycoons Lady Darjeeling 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM BIS Best of Best 1
166 DRX III / DRX g 24 (N) Diamond Heart's Jacklin 4 Hunnkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM BIS
167 OSH n NO*Intelligent Apollo 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Pruchniak Ireneusz EX1
168 OSH e S*Limericks Fraser 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
169 OSH n 24 Nero Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP
170 OSH n 25 Forever Mine Cheeky Monkey's*AT 4 Hannkatt 2 (SP) Wilczek Anna HP
171 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM BIS
172 OSH b 24 HR*Cat Global Thor 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM
173 OSH ns 25 S*Splendid's La Marca 4 Hunnkatt 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
174 SIA c 21 Tyrion Lannister Divine Madness*PL 4 Hannkatt 2 (SP) Pruchniak Ireneusz HP NOM
175 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 8 (PR) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPIB
176 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 1 (SC) Wilczek Anna Abs
176 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
177 SOM n (N) Kiachero Noni Pepino 4 Hannkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS BIV NOM BIS
178 SOM n Faranaz on Tiptoe 4 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
178 SOM n Faranaz on Tiptoe 4 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse 2
179 SOM n (N) Arclight's Camaro 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX4
179 SOM n (N) Arclight's Camaro 4 Hannkatt 19 (Kull) Isakov Vladimir Beste kull
179 SOM n (N) Arclight's Camaro 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
180 SOM n (N) Arclight's Chevelle 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX3
181 SOM n (N) Arclight's Corvette 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX2
182 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
183 SOM n (N) Kiachero Viola 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
184 SOM n Tilsim dan Lisha 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna Abs
185 SOM n (N) Kiachero Lima 4 Hunnkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
186 SOM n (N) Arclight's Ahiiga 4 Hannkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
187 SOM n NO*Stalderkattens Cash a Million 4 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshann
188 SOM n Tilsim dan Kensi4Kiachero 4 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshunn
189 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 2 (SP) Pruchniak Ireneusz HP NOM
189 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1
190 HCL Gizmo Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 1 NOM
190 HCL Gizmo Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Bjuran Karina 2
191 HCL Embla Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 2
192 HCL Grizabella Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 1 NOM BIS
193 HCL Bill "The Peanut" Bailey Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 2
194 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 2
195 HCS Asparagus Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Bjuran Karina 1 Beste Veteran
196 HCS Pepe the Great Rumpus Cat Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 3
197 HCS Kitty Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 3
198 HCS Carbuckety Pete Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 1 NOM
199 HCS Zarina The Princess Of Red Wolf Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 2
200 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bjuran Karina 1 NOM BIS Best of Best 5
230 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Bjuran Karina MCO I (13c), MCO V (13c), NFO I (13c), EXO fs 24 62, PER e, SBI b, SBI d, SBI d 21, SBI e, MCO IV, MCO VI, NFO IX, HCS, VETB Huskatter 32
Edstrøm Anne-Gro EXO g, PER f, PER n, PER n 01 62, PER w 62, RAG a 03, SBI a, SBI n, MCO IX, NFO II, SIB III, HCL, VETB 4 28
Isakov Vladimir EXO d, EXO f, PER e 03, PER ns 62, MCO II, MCO V, MCO VII, NEM II, NFO VIII, SIB IV, SIB VII, SOM n 37
Kudra Magdalena EXO g, MCO I, NEM I, NFO III, NFO VI, SIB V, BEN n 22, BUR h, KBL II, MAU ns 24, OCI n 24, VETB 1 29
Pruchniak Ireneusz MCO III, MCO VIII, NFO I, NFO IV, NFO VII, SIB VIII, ABY a, OSH b 22, OSH b 24, OSH n, OSH ns 25, SIA c 21, SIA o 21, SPH II, VETB 3 32
Roca Folch Yan EXO d 22, EXO e 22, EXO n, RAG b 04, RAG n 04, SBI c, SBI f, BEN n 22 33, BEN n 24 33, BSH a, BSH ay 21 33, BSH c, BSH g 02 62, BSH g 03, OCI b 24, OCI o 24, VETB 2 25
Utenfor Bedømmelse EXO d, EXO f, EXO g, PER d, PER n, SBI d, MCO III, MCO V, NFO IV, NFO VI, BEN n 22 33, MAU ns 24, OCI c 24, SOM n 19
Wilczek Anna BEN n 24, BSH ns 11, BSH ns 24 62, BSH ny 11, MAU ns, OCI c 24, ABY n, ABY o, ABY p, DRX III, OSH e, OSH n 24, OSH n 25, SOM n 30
8 dommere