Adelkatten 04.02.2018
Arrangørklubb Adelkatten
Starter 04.02.2018 Slutter 04.02.2018
Påmelding starter 14.11.2017 Påmelding lukkes 15.01.2018
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 08:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 400   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 16024663241
Epost agber@online.no
Sted LetoHallen, Dal (Råholt)
Funksjonærer
Tilleggsinfo

Ønske om selskapskatt gis beskjed til Frøydis Ekstrøm innen den 22 januar 2018

mail adr: delaroche.frek@gmail.com

(kun en katt per utstiller)

Egne bur er tillat. Vi setter frem bord. Bruk av eget bur må oppgis i merknadsfeltet ved påmelding.

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 76 76 0 0 0
2 113 113 0 0 0
3 54 54 0 0 0
4 38 38 0 0 0
Huskatter 12 12 0 0 0
Totalt 293 293 0 0 0

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO f (NO) Stargate Okeanas 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Reiter Helene EX1 NOM
2 EXO ns 24 62 Sølvfaks av Flamingo (N) 1 Hannkatt 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
3 PER w 62 Abele del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS NOM BIS
4 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB
5 PER d (N) Uno License to Chill 1 Hannkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
6 PER e (N) Umbros Cotton Candy 1 Hannkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
7 PER f S*Zsa Zsa's S*Zsa Zsa's Zoella 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
8 PER ns 62 (N) Avonlea Dream's Oliver 1 Hannkatt 9 (Åpen) Reiter Helene EX1 CAC NOM
9 PER n 22 (N) Vogata Simba 1 Hannkatt 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB
10 PER e 22 (N) Vogata Kristoffer Robin 1 Hannkatt 6 (IP) Bjuran Karina EX1 CAGPIB NOM
11 PER n 03 S*Headturners Salt 'n Pepa 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 NOM BIS
12 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Reiter Helene EX1 NOM
13 PER a 03 (N) Bombalurina's Abby Sciuto 1 Hunnkatt 8 (PR) Reiter Helene EX1 CAPIB
14 PER d 02 62 Schneider's Everlyn 1 Hunnkatt 8 (PR) Bjuran Karina EX1 CAPIB NOM
15 PER d 02 62 Blessing av Reffsgård (N) 1 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
15 PER d 02 62 Blessing av Reffsgård (N) 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 4
16 PER e 02 62 Miss Hollywood av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Reiter Helene EX1 CAC
17 PER f 02 62 Just in Time av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
18 PER f 03 (N) T.J's A Gentle Touch And a First Kiss 1 Hunnkatt 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
19 PER g 02 62 (N) Bombalurina's Thelma 1 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
20 PER g 02 62 Touch of Heaven av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1
21 PER g 03 (N) Bombalurina's Louise 1 Hunnkatt 1 (SC) Reiter Helene HP NOM
22 PER g 03 (N) Lord Bute's Lay All Your Love On Me 1 Hunnkatt 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
23 PER fs 02 S*Barrac Palinkas Moving On 1 Hunnkatt 2 (SP) Reiter Helene HP
23 PER fs 02 S*Barrac Palinkas Moving On 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Reiter Helene 1
24 PER n 01 21 62 S*China Doll's Curacao 1 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
25 PER n 21 33 (N) Purrbox Gaudi 1 Hannkatt 9 (Åpen) Reiter Helene EX1 CAC
26 PER g 21 33 (N) Purrbox Gaia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
27 RAG n 03 NO*Glassrosens Don't Stop Me Now 1 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
28 RAG n 03 (N) Diadem's Imadusa 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM BIS
28 RAG n 03 (N) Diadem's Imadusa 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
29 RAG n 03 NO*Raggedly Yours Annabelle 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX2
30 RAG n 03 NO*Raggedly Yours Carrie 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn Abs
31 RAG n 03 NO*Arctic Sapphire Sansa Stark 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 NOM
32 RAG n 03 NO*Glassrosens Play The Game 1 Hannkatt 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
34 RAG a 03 PL*Avocado Blue Candy Boy 1 Hannkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
35 RAG a 03 NO*Fagerlis Mimosa 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX2
36 RAG a 03 NO*Glassrosens White Queen 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn Abs
37 RAG a 03 S*Gunbertus Nikki Amini 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC NOM
38 RAG a 03 (N) Diadem's Ice Ralph 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 BIV
39 RAG a 03 (N) Diadem's Ulysses Soltone 1 Hannkatt 17b (Veteran) Reiter Helene Abs
39 RAG a 03 (N) Diadem's Ulysses Soltone 1 Hannkatt 2 (SP) Sjöbom Glenn Abs
40 RAG a 03 S*Dan Dara's Dexter 1 Hannkatt 2 (SP) Sjöbom Glenn HP
41 RAG a 03 S*Dan Dara's Mr Money Talks 1 Hannkatt 4 (GIP) Sjöbom Glenn Abs
42 RAG a 04 S*Settebello's Han Solo 1 Hannkatt 3 (GIC) Bjuran Karina Abs
44 RAG c 03 S*RagGorgeous Fixxxer 1 Hannkatt 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
45 RAG n 03 21 NO*Glassrosens Lise Meitner 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Reiter Helene EX1 CAC
46 RAG n 03 21 NO*Arctic Sapphire Yara Greyjoy 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Reiter Helene EX1
47 RAG n 03 21 NO*Glassrosens Serratia Marcescens 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Reiter Helene Abs
48 RAG n 03 21 NO*Glassrosens Tribeca 1 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn
49 SBI n (N) Arclight's Liberty Queen 1 Hunnkatt 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
50 SBI n (N) Cat Baloo's Jolene 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Reiter Helene Abs
51 SBI b NO*Bakkelund's Charlie 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Reiter Helene EX1
52 SBI a Lucus Morningstar Adoelle*PL 1 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn Abs
54 SBI a SE*Sagotrollas Nallemaja 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1
55 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Sjöbom Glenn HP
55 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Reiter Helene 2
56 SBI a SE*FireHeart's TsuTey 1 Hannkatt 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
57 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 8 (PR) Sjöbom Glenn EX1 CAPIB NOM
57 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Reiter Helene 3
59 SBI b NO*Zaphirpusen Zorro 1 Hannkatt 2 (SP) Reiter Helene HP NOM
60 SBI c (N) Ralphine's Kadenzza 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Reiter Helene Abs
61 SBI d NO*Stalderkattens Elias 1 Hannkatt 1 (SC) Bjuran Karina HP NOM
62 SBI d NO*Stalderkattens Gina 1 Hunnkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS NOM BIS
62 SBI d NO*Stalderkattens Gina 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
63 SBI f Backkara's Mona Lisa 1 Hunnkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS
64 SBI f Dunibella 1 Hunnkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX2
65 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1 BIV NOM
66 SBI g SE*Wilhelmshage's Lady Rose 1 Hunnkatt 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
67 SBI g Backkara's In Design 1 Hunnkatt 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB NOM BIS
68 SBI a 21 IDP*Rydestroms Blue Princess 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Reiter Helene EX1
69 SBI d 21 NO*Cathabar's Linus 1 Hannkatt 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
70 TUV d 61-63 / TUV d 62 S*Rytorps Dani California 1 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
71 TUV f 61-63 / TUV f 62 SE*Anjivans Caffe Macchiato 1 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
72 MCO III / MCO n 23 NO*Nordic Leon Aurora 2 Hunnkatt 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB NOM
73 MCO III / MCO a 22 (N) Spellbound's Vreid 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1
74 MCO IV / MCO a 09 22 Elvis Presley Costerina*PL 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Noskova Elena Abs
75 MCO IV / MCO n 09 24 NO*WesterosCat Drogon Dracarys 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Noskova Elena Abs
76 MCO V / MCO d 22 Xertis Larenda*CZ 2 Hannkatt 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB
77 MCO V / MCO e 22 NO*SaucerfulSecret Carmina Cat 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX1
78 MCO V / MCO d 22 (N) Golden Sunset Garfield 2 Hannkatt 2 (SP) Spijker Charles HP BIV
79 MCO V / MCO e 22 (N) Spellbound's Queen Bea 2 Hunnkatt 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS NOM BIS
80 MCO VI / MCO g 03 22 (N) Nordic Lynx's Pure Wish 2 Hunnkatt 3 (GIC) Voehringer Rolf EX1 CACS BIV NOM
81 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Stormjegerens Khal Drogo 2 Hannkatt 9 (Åpen) Voehringer Rolf EX1 CAC
82 MCO VI / MCO f 09 S*Angel Spirit Feel the Rush 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Voehringer Rolf EX1 CAC
83 MCO VI / MCO f 09 22 Vanilla Glediczia*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Voehringer Rolf EX2
84 MCO VI / MCO d 09 22 (N) Ann Tove's Steven Taylor 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Voehringer Rolf Abs
85 MCO VII / MCO ns 22 NO*Brookvalleys Clooney 2 Hannkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
86 MCO VII / MCO as (N) Nordic Lynx's Baby Blue 2 Hunnkatt 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
87 MCO VII / MCO ns 22 Afelio Kira 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
88 MCO VII / MCO fs Nicky des Princes du Maine 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena Abs
89 MCO VII / MCO ns 23 NO*Silvervalley Aline Starclimber 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1 BIV
90 MCO VII / MCO ns (N) Arctic Coon's Tahiti 2 Hunnkatt 2 (SP) Kudra Magdalena HP NOM
90 MCO VII / MCO ns (N) Arctic Coon's Tahiti 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Noskova Elena 2
91 MCO VIII / MCO es 09 22 Fifty Shades av Tussepus (N) 2 Hannkatt 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
92 MCO VIII / MCO fs 09 22 Heartbreaker MC Cats Cleo 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena Abs
93 NEM I / NEM a 21 Phantom Cats*CZ Broadway Star Phantom Cats*CZ 2 Hunnkatt 5 (IC) Spijker Charles Abs
94 NEM I / NEM a 21 Ophelia iz Rossiyskoy Korony 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Spijker Charles Abs
95 NEM I / NEM as 21 Yagodka of White Frost 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Spijker Charles Abs
96 NEM I / NEM a 21 Avrora of White Frost 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles Abs
97 NEM II / NEM ay 09 21 Ludvig Nas od Królowych*PL 2 Hannkatt 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB NOM
98 NEM II / NEM a 09 21 Oksana Tzar-Koshka 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Noskova Elena EX1
99 NFO I / NFO n (N) Migoto's Ulysses 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Noskova Elena EX1 NOM
100 NFO I / NFO n (N) Konnerudpusen's Frøya 2 Hunnkatt 2 (SP) Noskova Elena Abs
101 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Tarzan 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX2
102 NFO II / NFO n 09 (N) Tingoskattens Faxe 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX1 NOM
103 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Inge Strand 2 Hannkatt 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
104 NFO III / NFO n 22 DK*Europa's Mynte Is 2 Hunnkatt 3 (GIC) Voehringer Rolf EX1 CACS
105 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 10 (KAS) Voehringer Rolf EX1 CAP
106 NFO III / NFO n 22 S*Just Catnap's Charles Fifty Nine 2 Hannkatt 5 (IC) Voehringer Rolf EX1 CAGCIB NOM
107 NFO III / NFO n 23 (N) Stallo's Elle 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Voehringer Rolf EX2
108 NFO III / NFO n 22 (N) Stallo's Elmå 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Voehringer Rolf EX1
109 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Georg 2 Hannkatt 5 (IC) Voehringer Rolf EX1 CAGCIB
110 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Calgary 2 Hannkatt 9 (Åpen) Voehringer Rolf EX1 CAC BIV
111 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Fiskerjenta's Troll 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Voehringer Rolf EX1
112 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tingoskattens Fluffy 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Voehringer Rolf EX1
113 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Zeras Iwo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Voehringer Rolf EX1
114 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's Valentino 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Voehringer Rolf EX2
115 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Zeras Izéa 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Voehringer Rolf EX1 BIV
115 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Zeras Izéa 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 3
116 NFO IV / NFO nt 09 22 S*Spin Engine's Gold-X 2 Hannkatt 2 (SP) Voehringer Rolf HP
116 NFO IV / NFO nt 09 22 S*Spin Engine's Gold-X 2 Hannkatt 17b (Veteran) Noskova Elena 2
117 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Yacob 2 Hannkatt 6 (IP) Voehringer Rolf EX1 CAGPIB BIV NOM
118 NFO IV / NFO n 09 24 S*Kinah's Flash 2 Hannkatt 6 (IP) Voehringer Rolf EX2
119 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 10 (KAS) Voehringer Rolf EX1 CAP
119 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 17b (Veteran) Noskova Elena 1 BIS
120 NFO V / NFO f (N) Tingoskattens Nala 2 Hunnkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS NOM
121 NFO V / NFO f S*Utblicken's Lina 2 Hunnkatt 6 (IP) Bjuran Karina Abs
121 NFO V / NFO f S*Utblicken's Lina 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Noskova Elena Abs
122 NFO V / NFO f 24 (N) Migoto's Johanne 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Noskova Elena 1
122 NFO V / NFO f 24 (N) Migoto's Johanne 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
123 NFO VI / NFO g 09 24 (N) Migoto's Othelia 2 Hunnkatt 1 (SC) Bjuran Karina HP
124 NFO VI / NFO e 09 22 SE*Kattzelius Freswick de Alba 2 Hannkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS
125 NFO VI / NFO f 09 22 S*Viento's Tequila Rose 2 Hunnkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS
126 NFO VI / NFO g 02 21 64 DK*Naturell's Sofie GasArm 2 Hunnkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB
127 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Magnus Elias 2 Hannkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB BIV NOM
128 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Mariskogens Mynte 2 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina Abs
129 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Zeras Fia 2 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
130 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX3
131 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Stiv Kuling's Sennep 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1
132 NFO VI / NFO d 09 24 NO*Zeras Gemini 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX2
133 NFO VI / NFO f 03 (N) Tingoskattens Ine 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX2
134 NFO VI / NFO f 09 24 SE*Entourage's Matilde 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1 NOM
135 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Migoto's Valentino 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
136 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 BIV NOM
137 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Tingoskattens Noddy 2 Hannkatt 10 (KAS) Bjuran Karina EX1 CAP NOM
138 NFO VII / NFO ns 22 S*Kinah's Queen Omega 2 Hunnkatt 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
139 NFO VII / NFO ns S*Toemas Frasse 2 Hannkatt 8 (PR) Noskova Elena Abs
140 NFO VIII / NFO ds 09 22 DK*Sakeena's Aston Martin 2 Hannkatt 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS BIV NOM
140 NFO VIII / NFO ds 09 22 DK*Sakeena's Aston Martin 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
141 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 3 (GIC) Kudra Magdalena Abs
142 NFO VIII / NFO ns 03 23 NO*Kerrs Pink's Chianti Blend 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena Abs
143 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Tingoskattens Ivan 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1 NOM
144 NFO VIII / NFO fs 03 22 (N) Tingoskattens Henni 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1
144 NFO VIII / NFO fs 03 22 (N) Tingoskattens Henni 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
145 NFO VIII / NFO fs 09 22 (N) Tingoskattens Inga 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX2
146 NFO VIII / NFO ds 09 24 (N) Tingoskattens Joppe 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1 NOM
147 NFO VIII / NFO ds 03 22 (N) Tingoskattens Sebastian 2 Hannkatt 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB NOM
148 NFO VIII / NFO ns 09 S*Luna Fortuna Nightshadow 2 Hannkatt 6 (IP) Kudra Magdalena EX2
149 NFO VIII / NFO ns 03 22 (N) Tigersmilets Hermine Humlesnurr 2 Hunnkatt 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP BIV
150 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS NOM BIS
151 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Iver 2 Hannkatt 3 (GIC) Spijker Charles Abs
152 NFO IX / NFO w 64 NO*Havstrilens Katy Perry 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1 NOM
153 NFO IX / NFO w 61 S*Luna Fortuna Figlio della Luna 2 Hannkatt 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB NOM BIS
154 SIB III / SIB ny 24 S*AmiliiSibiri's Prinzessin Glorina 2 Hunnkatt 1 (SC) Voehringer Rolf Abs
155 SIB III / SIB n 24 S*Spinnsibbs Ottilija Timf 2 Hunnkatt 5 (IC) Voehringer Rolf EX1 CAGCIB
156 SIB III / SIB n 22 (N) Nordskjæret's Natasha Maxim 2 Hunnkatt 5 (IC) Voehringer Rolf EX1 CAGCIB
157 SIB III / SIB ny 24 Molaska Molaska Aveline 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Voehringer Rolf EX1 CAC
158 SIB III / SIB ny 22 Madame Aryskotracja*PL 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Voehringer Rolf EX1 BIV NOM
159 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Foxy 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Voehringer Rolf EX2
160 SIB III / SIB n 24 NO*KeylaKatt Jolene 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Voehringer Rolf EX2
161 SIB III / SIB ny 24 NO*KeylaKatt Josie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Voehringer Rolf EX1 NOM BIS
162 SIB III / SIB ny 24 Tinka Xan od Królowych*PL 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Voehringer Rolf EX3
163 SIB IV / SIB ny 09 24 NO*Guriskogens Pus Tigris 2 Hannkatt 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
164 SIB IV / SIB n 09 24 S*Zjillas Holmfrid Elladotter 2 Hunnkatt 3 (GIC) Noskova Elena EX1 CACS NOM BIS
165 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Änglabygdens My Elif af Raguel 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Noskova Elena EX1 BIV NOM BIS
166 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Nordskjæret's Zelin Ayse 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Noskova Elena EX2
167 SIB IV / SIB n 09 22 NO*Guriskogens Pus Anna Bella 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Noskova Elena EX1
168 SIB IV / SIB n 09 22 S*Klintgården's Pjotr Timf 2 Hannkatt 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS NOM
169 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Edalunds Elsie 2 Hunnkatt 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS
170 SIB IV / SIB ny 09 24 SE*Änglabygdens Raguel Alfa 2 Hunnkatt 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB BIV NOM
171 SIB V / SIB fy 24 S*AmiliiSibiri's Tsaritsa Tingeling 2 Hunnkatt 3 (GIC) Noskova Elena EX1 CACS
172 SIB V / SIB f 09 24 S*AceroRamos Hope 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Noskova Elena EX1
173 SIB VI / SIB f 09 22 S*AmiliiSibiri's Petjora Tingskaya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Noskova Elena EX1 CAC
173 SIB VI / SIB f 09 22 S*AmiliiSibiri's Petjora Tingskaya 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
174 SIB VII / SIB ns 24 Omar Xan od Królowych*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Noskova Elena EX1 CAC
175 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
176 BEN n 22 (N) Ingøy's Aliyah 3 Hunnkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
177 BEN n 24 (N) Golden Art Waterloo 3 Hannkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
178 BEN n 24 (N) Golden Art Dancing Queen 3 Hunnkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
179 BEN n 24 (N) Ingøy's Timeless 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC BIV NOM BIS
180 BEN n 24 Batifoleurs Yaro 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1
181 BEN n 24 (N) Ingøy's Sinara 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena Abs
182 BEN n 24 NO*Bella Belissimo Artemis Shiva 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1
183 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 17b (Veteran) Reiter Helene 1
183 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) Kudra Magdalena HP NOM
184 BEN n 22 33 Laskalinas Kent 3 Hannkatt 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
185 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
186 BEN n 24 33 Laskalinas Panda 3 Hunnkatt 7 (CH) Scholten Laura Abs
187 BEN n 24 33 Sparklerpride Gangster 3 Hannkatt 9 (Åpen) Scholten Laura Abs
188 BLH h Suncat's Fields of Gold 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles Abs
189 BLH ns 11 NO*Aalta Nor Dressed for Success 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1 NOM
190 BSH b (N) Zipp Marine Quin 3 Hannkatt 9 (Åpen) Scholten Laura EX1 CAC NOM
191 BSH c Harold Kingdom of Monako*RU 3 Hannkatt 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
192 BSH c (N) Zipp Marine Queen 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Spijker Charles EX1 CAC
193 BSH c NO*KeepCalm Sweet Suzanne 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX1 BIV NOM
194 BSH c Diadora's Florence Nightingale 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1 NOM
195 BSH e Moneypenny of Czankra*PL 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Scholten Laura EX1 CAC NOM
196 BSH h LT*Padauza Sabrina 3 Hunnkatt 3 (GIC) Scholten Laura EX1 No Cert
197 BSH j NO*KeepCalm Lovely Theadora 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1
198 BSH a 22 NO*Mimmi's Katteri Kissmo 3 Hannkatt 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP NOM
199 BSH a 24 NO*Mimmi's Katteri Nadine 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1 NOM BIS
200 BSH ns 11 Windersfayre Silver Viking 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1
201 BSH ns 11 Jadwiga's Jolene 3 Hunnkatt 4 (GIP) Scholten Laura EX1 CAPS NOM
202 BSH ny 11 Jantar Made By God 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1
203 BSH ny 25 NO*Golden Poem Donatella 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura Abs
204 BSH a 03 Sajoma's Wasco 3 Hannkatt 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS NOM
205 BUR n S*Alchymist's Quercus Falcata 3 Hannkatt 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
206 BUR c S*Lovestory's Warcraft Tyrande 3 Hunnkatt 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
207 BUR d S*Activity's Rebecca 3 Hunnkatt 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
208 BUR f S*ulzix Principessa Gavia 3 Hunnkatt 4 (GIP) Scholten Laura EX1 CAPS
209 KBL II / KBL n 09 Ekarma 3 Hunnkatt 3 (GIC) Scholten Laura EX1 No Cert
209 KBL II / KBL n 09 Ekarma 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Reiter Helene 2
210 KBL II / KBL n 09 Malenkaya Moya av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 5 (IC) Scholten Laura EX1 No Cert
211 KBL II / KBL ns 09 22 DK Silky Catz Flora Danica 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Scholten Laura EX1 CAC BIV
212 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Spijker Charles HP
213 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Spijker Charles HP BIV
213 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Reiter Helene 1
213 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn
213 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
214 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 5 (IC) Spijker Charles Trukket
215 KOR (N) Jona's Sirius 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX1
216 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 2 (SP) Spijker Charles HP
217 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
218 MAU ns 24 NO*Gooseberry L's Silver Dollar 3 Hannkatt 2 (SP) Spijker Charles HP NOM BIS
219 OCI n 24 NO*Spotted Warrior Rolex 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1 NOM BIS
220 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Crazy 3 Hannkatt 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS NOM BIS
220 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Crazy 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
221 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Heatseeker 3 Hunnkatt 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
222 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB NOM
223 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Better than you 3 Hunnkatt 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP NOM BIS
224 ABY n (N) Mayas Pride Oona 4 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB NOM
225 ABY n Thamos Timbuktu 4 Hannkatt 17b (Veteran) Noskova Elena 1
226 ABY a Ingave's Vilje 4 Hunnkatt 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS NOM BIS
227 ABY o Ingave's Yannis 4 Hannkatt 9 (Åpen) Noskova Elena Abs
228 ABY o Sanddrop's Chiara 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Noskova Elena Abs
229 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 2 (SP) Noskova Elena HP
230 ABY ns (N) Maalselven's Didyme 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1
231 ABY as (N) Tingerling's Charlie 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1
232 CRX II / CRX n 03 SE*Arextocats Jake Sully DVM 4 Hannkatt 1 (SC) Noskova Elena HP NOM BIS
233 CRX VIII / CRX n 03 33 SE*Lepidus Lykke to Arextocats 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 NOM
234 DRX III / DRX g 24 (N) Diamond Heart's Jacklin 4 Hunnkatt 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
235 DRX VI / DRX b 09 24 Guntilla's Gaute 4 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC NOM
236 DRX VI / DRX n 09 24 Guntilla's Hassel 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
237 DRX VI / DRX n 09 24 Guntilla's Ivan 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 BIV
238 OSH e S*Limericks Fraser 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
239 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 19 (Kull) Sjöbom Glenn Beste kull
239 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
239 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
240 OSH h NO*Zamaradi Bonnie 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1
241 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 NOM BIS
242 OSH a 25 Katzwijm's Enrico Caruso 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1
243 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1
244 OSH e 24 NO*Zamaradi Buzz 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Noskova Elena EX1 NOM
245 OSH ns 25 S*Splendid's La Marca 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1 NOM
246 OSH o 03 NO*Ennakeem's Madama Butterfly 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1
247 RUS Cayenne Neytiri*PL 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1
248 SIA c 21 Tyrion Lannister Divine Madness*PL 4 Hannkatt 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS NOM BIS
249 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Noskova Elena EX1 NOM BIS
250 SIA n 03 Lion King des Motards en Délire 4 Hannkatt 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB
251 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 1 (SC) Scholten Laura HP BIV NOM
251 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
252 SOM n Yasha vom Zankelstein*D 4 Hannkatt 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
253 SOM n (N) Arclight's Born Wild 4 Hannkatt 8 (PR) Scholten Laura EX1 CAPIB NOM
254 SOM n Sanddrop's Mickey 4 Hannkatt 9 (Åpen) Scholten Laura Abs
255 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1 NOM
256 SOM n (N) Kiachero Shira Palesa 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1
257 SOM n Nemi av Revebo (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Noskova Elena 1 BIS
257 SOM n Nemi av Revebo (N) 4 Hunnkatt 4 (GIP) Scholten Laura EX1 CAPS NOM BIS
258 HCL Elvis Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Spijker Charles 3
259 HCL Gizmo Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Spijker Charles 1 NOM BIS
259 HCL Gizmo Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Sjöbom Glenn 1 BIS
260 HCL Embla Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Spijker Charles 1
261 HCL Grizabella Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Spijker Charles 1 NOM
262 HCL Bill "The Peanut" Bailey Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Spijker Charles 2
263 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Kudra Magdalena 1 NOM
264 HCS Pepe the Great Rumpus Cat Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Kudra Magdalena 3
265 HCS Lazy Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Kudra Magdalena 2
265 HCS Lazy Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Sjöbom Glenn 1
266 HCS Carbuckety Pete Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Kudra Magdalena 2
267 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Kudra Magdalena 1 NOM BIS
291 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Bjuran Karina PER d, PER d 02 62, PER e, PER e 22, PER f, PER f 02 62, PER n 01 21 62, PER n 03, RAG a 04, SBI d, SBI f, NFO V, NFO VI, SIB VIII 33
Kudra Magdalena MCO III, MCO VII, MCO VIII, NFO VIII, BEN n 22, BEN n 22 33, BEN n 24, BLH ns 11, BSH a 03, HCS 37
Noskova Elena MCO IV, NEM II, NFO I, NFO VII, SIB IV, SIB V, SIB VI, SIB VII, ABY o, CRX II, OSH e 24, SIA c 21, SIA n 03, SIA o 21, VETB 2, VETB 4 35
Reiter Helene EXO f, EXO ns 24 62, PER a 03, PER e 02 62, PER f 03, PER fs 02, PER g 03, PER n 21 33, PER n 22, PER ns 62, RAG c 03, RAG n 03 21, SBI a 21, SBI b, SBI c, SBI d 21, SBI g, SBI n, VETB 1, VETB 3 32
Scholten Laura BEN n 24 33, BSH a 22, BSH a 24, BSH b, BSH e, BSH h, BSH j, BSH ns 11, BSH ny 11, BSH ny 25, BUR c, BUR d, BUR f, BUR n, KBL II, OCI n 24, ABY a, ABY as, ABY ns, DRX III, OSH b 22, OSH h, OSH ns 25, OSH o 03, RUS, SOM n 36
Sjöbom Glenn PER g 02 62, PER g 21 33, PER w 62, RAG a 03, RAG n 03, RAG n 04, SBI a, TUV d 61-63, TUV f 61-63, ABY n, CRX VIII, DRX VI, OSH a 25, OSH e, OSH f, OSH j, VETB Huskatter 38
Spijker Charles MCO V, NEM I, NFO II, NFO IX, BLH h, BSH c, KOR, MAU ns 24, OCI c 24, OCI o 24, HCL 36
Utenfor Bedømmelse PER d 02 62, RAG n 03, RAG n 03 21, SBI d, NFO IV, NFO V, NFO VIII, SIB VI, KOR, OCI c 24, OSH f, SOM n 16
Voehringer Rolf MCO VI, NFO III, NFO IV, SIB III 30
9 dommere