Agderkatten 3. mars 2018
Arrangørklubb Agderkatten
Starter 03.03.2018 Slutter 03.03.2018
Påmelding starter 15.11.2017 Påmelding lukkes 21.02.2018
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:15 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 00:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 300   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 28951131816
Epost agderkattenutstilling@hotmail.com
Sted Nedeneshallen,
Funksjonærer  
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 39 38 0 0 1
2 56 54 0 0 2
3 60 54 0 0 6
4 46 40 0 0 6
Huskatter 7 7 0 0 0
Totalt 208 193 0 0 15

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO a 24 (N) Stargate's Kornelia 1 Hunnkatt 5 (IC) Filler Dieter EX1 CAGCIB NOM BIS
2 EXO g 24 (N) Stargate's Odelia 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
3 PER n Tombrock Xantippe 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Filler Dieter EX1 CAC
4 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
5 PER ns 62 (N) Avonlea Dream's Oliver 1 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC NOM BIS
6 PER ns 11 Smaragdtempl la Dolce Vita 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM
7 PER e 03 NO*Mickeybell Cremefresh Bandi Cott 1 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
8 RAG n 03 NO*Glassrosens Don't Stop Me Now 1 Hannkatt 5 (IC) Filler Dieter EX1 CAGCIB
9 RAG n 03 NO*Raggedly Yours Annabelle 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Filler Dieter EX1 CAC
10 RAG n 04 (N) Miragg's Mr. O'Malley 1 Hannkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
11 RAG n 04 NO*Snøglitter's Cute Cilja 1 Hunnkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
12 RAG a 03 NO*Snøglitter's Amazing Alvin 1 Hannkatt 17b (Veteran) Filler Dieter 3
13 RAG a 04 NO*Glassrosens Soline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
14 RAG a 04 (N) Ragstar's Bacchus 1 Hannkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP NOM
14 RAG a 04 (N) Ragstar's Bacchus 1 Hannkatt 17b (Veteran) Filler Dieter 4
15 RAG a 04 NO*Snøglitter's Bella Blue 1 Hunnkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
16 SBI n (N) Prekestolen's Just 1 Kiss 1 Hannkatt 9 (Åpen) Filler Dieter EX1 CAC BIV NOM
17 SBI n (N) Prekestolen's Olympia 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Filler Dieter EX1 NOM
18 SBI n S*Kilenskogens Xena 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Filler Dieter EX2
19 SBI n Amazing Amy av Ontario 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Filler Dieter EX1 NOM BIS
20 SBI n Déjá Vu of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 6 (IP) Filler Dieter EX1 CAGPIB NOM
20 SBI n Déjá Vu of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Filler Dieter 1 BIS Beste Veteran
20 SBI n Déjá Vu of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
21 SBI a Sweetnes Desaleen av Ontario 1 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
22 SBI a Princess Leia of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
23 SBI a (N) Lykkeweiler's Ready For Pleasure? 1 Hunnkatt 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB NOM BIS
23 SBI a (N) Lykkeweiler's Ready For Pleasure? 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Filler Dieter 2
24 SBI b (N) Lykkeweiler's Remember My Name! 1 Hannkatt 6 (IP) Filler Dieter EX1 CAGPIB NOM
24 SBI b (N) Lykkeweiler's Remember My Name! 1 Hannkatt 17b (Veteran) Filler Dieter 2
25 SBI c DK*Elmehøj Belle Fleur 1 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
26 SBI c DK*Nuance's Oriental Beauty 1 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna Abs
27 SBI c (N) Marvilla's Luna Lovegood 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX2
28 SBI c NO*Hvitveisen's Ursula 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC BIV NOM
29 SBI c Lucky One of Sembelance (N) 1 Hannkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
30 SBI n 21 NO*Citrus Sweet Fairytale 1 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
31 SBI n 21 S*Star on Catwalk's Putte 1 Hannkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM BIS
31 SBI n 21 S*Star on Catwalk's Putte 1 Hannkatt 17b (Veteran) Filler Dieter 1
32 MCO II / MCO n 09 NO*Vettekatten Holly Hunter 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM
33 MCO III / MCO a 22 (N) Big Kitty Armani 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Filler Dieter EX2
34 MCO III / MCO n 22 NO*Actress' Captein Morgan 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Filler Dieter EX1
35 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Ewan Rossy 2 Hannkatt 10 (KAS) Filler Dieter EX1 CAP NOM
36 MCO IV / MCO n 09 24 DK*Red Line's Hot Toddy 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
37 MCO IV / MCO a 09 22 Elvis Presley Costerina*PL 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna Abs
38 MCO V / MCO f 25 NO*Stormjegerens Qarma 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Filler Dieter EX1 NOM
39 MCO V / MCO e 22 (N) Spellbound's Queen Bea 2 Hunnkatt 4 (GIP) Filler Dieter EX1 CAPS NOM
40 MCO VI / MCO d 09 24 Herkules av Persicum 2 Hannkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
41 MCO VI / MCO d 09 24 NO*Ejsten Vaiana 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta Abs
42 MCO VII / MCO fs NO*Sunitra's Kimi 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX2
43 MCO VII / MCO ns 22 NO*Wonderbar Athene 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 BIV NOM
44 MCO VII / MCO as NO*Gullhalen's Blue Bernard 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
45 MCO VIII / MCO fs 09 22 Heartbreaker MC Cats Cleo 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Filler Dieter Abs
46 NEM I / NEM as Sonet Formula Uspekha*RUS 2 Hannkatt 5 (IC) Filler Dieter EX1 CAGCIB
47 NEM I / NEM a 21 Riviera Omili Stars 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Filler Dieter EX1 CAC NOM
48 NEM II / NEM a 09 21 Oksana Tzar-Koshka 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
49 NFO II / NFO n 09 (N) Ruskekattens Elara 2 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta Abs
50 NFO III / NFO n 23 (N) Stallo's Elle 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
51 NFO III / NFO n 22 S*Miss Mikkus' Piri Piri 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX2
52 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB NOM BIS
53 NFO III / NFO n 24 S*Zygot's Zakk Wyld 2 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir Abs
54 NFO III / NFO n 22 Be my Love av Moltemyr (N) 2 Hunnkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM BIS
54 NFO III / NFO n 22 Be my Love av Moltemyr (N) 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Wilczek Anna 1
55 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's Valentino 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta Abs
56 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Zeras Iwo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta Abs
57 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Benzn Izzy Wolf 2 Hannkatt 8 (PR) Busse Britta Abs
58 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB NOM
58 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 17b (Veteran) Wilczek Anna 1 BIS Beste veteran
59 NFO V / NFO f 22 (N) Tingoskattens Gloria Flame 2 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
60 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Mariskogens Mynte 2 Hunnkatt 7 (CH) Filler Dieter Abs
61 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Filler Dieter EX1
62 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Filler Dieter EX1 NOM BIS
62 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
63 NFO VIII / NFO ds 09 22 DK*Sakeena's Aston Martin 2 Hannkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
63 NFO VIII / NFO ds 09 22 DK*Sakeena's Aston Martin 2 Hannkatt 15 (Avl) Isakov Vladimir Beste Avlshann
64 NFO VIII / NFO ns 02 21 63 (N) Migoto's Riana 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
65 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Tingoskattens Ivan 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
66 NFO VIII / NFO fs 09 (N) Tingoskattens Juli 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
67 NFO IX / NFO w 64 (N) Stølsgarden Svanhvit 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir Abs
68 SIB II / SIB a 09 NO*Allergikatten Bambi 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
69 SIB III / SIB n 22 (N) Nordskjæret's Natasha Maxim 2 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX2
70 SIB III / SIB n 24 Volga Onix Gloria*RU 2 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
71 SIB III / SIB ny 24 Damman Amur Maximus 2 Hannkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB BIV NOM BIS
72 SIB III / SIB ny 24 Molaska Molaska Aveline 2 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
73 SIB III / SIB n 22 IT*Matiblue Bamhi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC NOM BIS
74 SIB III / SIB n 22 Trump Vistula*PL 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
75 SIB III / SIB n 24 NO*KeylaKatt Jolene 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX2
76 SIB III / SIB ny 24 NO*KeylaKatt Josie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 BIV NOM BIS
76 SIB III / SIB ny 24 NO*KeylaKatt Josie 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
77 SIB IV / SIB n 09 22 NO*Lindviksmoen Ebisa Bimseline 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Filler Dieter EX1
78 SIB V / SIB fy 22 NO*KeylaKatt Iriz 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
79 SIB VII / SIB ns 24 Omar Xan od Królowych*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC NOM
80 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Lumikissan BileHile 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1
81 BEN n 24 (N) Golden Art Dancing Queen 3 Hunnkatt 3 (GIC) Busse Britta Abs
82 BEN n 24 (N) Golden Art Waterloo 3 Hannkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
83 BEN n 24 (N) Ingøy's Sinara 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
84 BEN n 24 NO*Bella Belissimo Artemis Shiva 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta Abs
85 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) Busse Britta HP NOM BIS
85 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1 BIS Beste veteran
86 BEN n 22 33 Laskalinas Kent 3 Hannkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS
87 BEN n 24 33 Sparklerpride Gangster 3 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
88 BLH n 25 (N) Fanatrollet Zebastian 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
89 BLH ny 11 Ulrik av Negnat (N) 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina Abs
90 BSH a Fernando Amazing Aisha*PL 3 Hannkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC
91 BSH a Juliette Empire of Cat*RU 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC NOM
92 BSH b D*Crystal Flame's Xéline 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta Abs
93 BSH e Moneypenny of Czankra*PL 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC NOM
94 BSH a 24 NO*Mimmi's Katteri Nadine 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
95 BSH ns 11 Fleur Ars Britannica*PL 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna Abs
96 BSH ns 22 64 (N) Fanatrollet Ada 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1 NOM
97 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Wellin Spirit 3 Hannkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP
97 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Wellin Spirit 3 Hannkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 4
97 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Wellin Spirit 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
98 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qiara 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
99 BSH ny 25 NO*Golden Poem Donatella 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina Abs
100 BSH ny 25 NO*Malekatten Odin 3 Hannkatt 10 (KAS) Hauge Aina EX1 CAP
101 BSH ds 11 Abra Bright Art*PL 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna Abs
102 BSH fs 22 62 Lady Mary's Ellie Eugenia 3 Hunnkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
103 BSH a 03 Sajoma's Wasco 3 Hannkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS
104 BUR b DK Nadikat's Jezabell 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM BIS
105 BUR f DK Nadikat's Miss Soffi 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
106 BUR h NO*Plushies Emina 3 Hunnkatt 8 (PR) Hauge Aina EX1 CAPIB NOM BIS
107 KBL I / KBL ns 24 (N) RGJ Cat's Fintiflushka 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC
108 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
109 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Gordej 3 Hannkatt 2 (SP) Hauge Aina HP NOM
109 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Gordej 3 Hannkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 2
109 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Gordej 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 3
110 KBL II / KBL ns 09 24 (N) RGJ Cat's Iriska KisKiska 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
111 KBS II / KBS n 03 22 Dinamit Island Julapp 3 Hannkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP NOM
111 KBS II / KBS n 03 22 Dinamit Island Julapp 3 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshann
112 KBS II / KBS ns 09 24 (N) RGJ Cat's Hozajka Mednoj Gory 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
113 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Hauge Aina Abs
114 KOR (N) Jona's Sirius 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina Abs
115 MAU ns NO*Gooseberry Shh.. It's Top Secret! 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
116 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 1 (SC) Busse Britta HP NOM BIS
116 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
117 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 1 (SC) Busse Britta HP NOM BIS
118 MAU ns 24 NO*Gooseberry Prancer 3 Hannkatt 2 (SP) Busse Britta HP
119 OCI n 24 FI*Amare-Cattus Brage The Brave 3 Hannkatt 1 (SC) Hauge Aina HP NOM
120 OCI n 24 NO*Spotted Warrior Rolex 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1 NOM
121 OCI b 24 NO*Spotted Warrior Starscream 3 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
122 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Cryin' 3 Hannkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
122 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Cryin' 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
123 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Better than you 3 Hunnkatt 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP NOM
124 OCI o 24 SE*Enbacka gårds Herkules 3 Hannkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 3
125 SRL I / SRL n Justine Magnellions des Jardins de Bubastis 3 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
126 ABY n Thamos Mamush 4 Hannkatt 2 (SP) Isakov Vladimir Abs
126 ABY n Thamos Mamush 4 Hannkatt 17b (Veteran) Filler Dieter Abs
127 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
127 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17b (Veteran) Filler Dieter 1
128 ABY n Bianca av Sina Bass (N) 4 Hunnkatt 8 (PR) Isakov Vladimir Abs
129 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
129 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Filler Dieter 4
130 ABY a (N) Nature's Kalugha 4 Hannkatt 2 (SP) Busse Britta HP NOM
131 ABY a (N) Tarquinias Imala Fortuna 4 Hunnkatt 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
131 ABY a (N) Tarquinias Imala Fortuna 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Filler Dieter 2
131 ABY a (N) Tarquinias Imala Fortuna 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
132 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
133 ABY o (N) Nature's Joana Chanel 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1 NOM
134 ABY p (N) Nature's Enzita 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
135 DRX I / DRX ns (N) Bargello rex Aurora 4 Hunnkatt 8 (PR) Hauge Aina EX1 CAPIB
136 DRX IV / DRX f 09 24 Roxy Devon Image*PL 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina Abs
137 DRX VI / DRX n 09 23 Vintermånen's Hope 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1
138 DRX VII / DRX n 32 (N) Svartholen's Chelsea 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir Abs
138 DRX VII / DRX n 32 (N) Svartholen's Chelsea 4 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Abs
139 OSH e S*Limericks Fraser 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina Abs
140 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM
141 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM BIS
141 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
142 OSH b 22 O*Kay Kantri Park's Da Vinci 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir Abs
143 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM
144 OSH d 24 Honey Orange Sunorikc 4 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB NOM
145 OSH ns 25 S*Splendid's La Marca 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina Abs
146 OSH o 03 NO*Ennakeem's Madama Butterfly 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
147 SIA n 21 NO*Can Cuervas Cala Benirras del Ibiza 4 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
148 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM BIS
149 SIA n 03 Lion King des Motards en Délire 4 Hannkatt 6 (IP) Hauge Aina EX1 CAGPIB NOM BIS
150 SOM n Saga av Revebo (N) 4 Hunnkatt 1 (SC) Hauge Aina HP NOM BIS
151 SOM n Yasha vom Zankelstein*D 4 Hannkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS NOM BIS
152 SOM n Nemi av Revebo (N) 4 Hunnkatt 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS NOM BIS
152 SOM n Nemi av Revebo (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Filler Dieter 1 BIS Beste veteran
153 SOM a S*Helinka's Yzantos 4 Hannkatt 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS
153 SOM a S*Helinka's Yzantos 4 Hannkatt 17b (Veteran) Filler Dieter 2
154 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 2 (SP) Busse Britta HP NOM
154 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Filler Dieter 3
155 HCL Missy Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Hauge Aina 1 NOM BIS
156 HCL Diesel Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Hauge Aina 1 NOM
157 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Hauge Aina 1 NOM BIS
157 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Wilczek Anna 1 BIS Beste veteran
158 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Hauge Aina 1 NOM
159 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Hauge Aina 2
160 HCS Oliver Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Hauge Aina 3
161 RAG a 04 SE*Candy Dolls Calippo 1 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
191 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Busse Britta MCO VI, MCO VII, NFO II, NFO IV, SIB V, SIB VII, BEN n 24, BEN n 24 33, BLH n 25, BSH a 24, BSH b, BSH fs 22 62, BUR b, BUR f, KBL II, MAU ns 24, OCI o 24, SRL I, ABY a, OSH d 24, OSH j, OSH o 03, SIA o 21, SPH II 39
Filler Dieter EXO a 24, PER n, RAG n 03, SBI b, SBI n, MCO III, MCO V, MCO VIII, NEM I, NFO VI, SIB IV, VETB 1, VETB 4 35
Hauge Aina BEN n 22 33, BLH ny 11, BSH a, BSH a 03, BSH ns 22 64, BSH ny 25, BUR h, KBL I, KOR, OCI n 24, ABY o, DRX I, DRX IV, DRX VI, OSH e, OSH ns 25, SIA n 03, SOM a, SOM n, HCL, HCS 32
Isakov Vladimir EXO g 24, PER d, PER ns 11, RAG a 04, SBI a, MCO II, NEM II, NFO III, NFO IX, NFO V, NFO VIII, SIB II, ABY n, ABY p, DRX VII, OSH b 22, OSH f, SIA n 21, VETB 3 39
Utenfor Bedømmelse SBI n, NFO VI, SIB III, BSH ns 24 62, KBL I, KBS II, MAU ns 24, OCI c 24, ABY a, OSH j 11
Wilczek Anna PER e 03, PER ns 62, RAG n 04, SBI c, SBI n 21, MCO IV, SIB III, SIB VIII, BSH ds 11, BSH e, BSH ns 11, BSH ns 24 62, KBS II, MAU ns, OCI b 24, OCI c 24, VETB 2, VETB Huskatter 35
6 dommere