Min katt
Agderkatten 4. mars 2018
Arrangørklubb Agderkatten
Starter 04.03.2018 Slutter 04.03.2018
Påmelding starter 16.11.2017 Påmelding lukkes 21.02.2018
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:15 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 00:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 300   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 28951131816
Epost agderkattenutstilling@hotmail.com
Sted Nedeneshallen, Nedenes
Funksjonærer  
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 34 33 0 0 1
2 58 57 0 0 1
3 59 52 0 0 7
4 45 40 0 0 5
Huskatter 7 7 0 0 0
Totalt 203 189 0 0 14

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO a 24 (N) Stargate's Kornelia 1 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB NOM BIS
2 PER n Xantippe 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
3 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
4 PER ns 62 (N) Avonlea Dream's Oliver 1 Hannkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB NOM BIS
5 PER ns 11 Smaragdtempl la Dolce Vita 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
6 PER e 03 NO*Mickeybell Cremefresh Bandi Cott 1 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
7 RAG n 03 NO*Glassrosens Don't Stop Me Now 1 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
8 RAG n 03 NO*Raggedly Yours Annabelle 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
9 RAG n 04 NO*Sevgi's Blue Sapphire 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
10 RAG n 04 (N) Miragg's Mr. O'Malley 1 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
11 RAG n 04 NO*Snøglitter's Cute Cilja 1 Hunnkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
12 RAG a 03 NO*Snøglitter's Amazing Alvin 1 Hannkatt 17b (Veteran) Wilczek Anna 3
13 RAG a 04 NO*Glassrosens Soline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
14 RAG a 04 SE*Candy Dolls Calippo 1 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
15 RAG a 04 (N) Ragstar's Bacchus 1 Hannkatt 2 (SP) Busse Britta HP
15 RAG a 04 (N) Ragstar's Bacchus 1 Hannkatt 17b (Veteran) Wilczek Anna Abs
16 RAG a 04 NO*Snøglitter's Bella Blue 1 Hunnkatt 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
17 SBI n (N) Prekestolen's Olympia 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
18 SBI n S*Kilenskogens Xena 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
19 SBI n Déjá Vu of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM BIS
19 SBI n Déjá Vu of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Wilczek Anna 1 BIS Beste veteran
19 SBI n Déjá Vu of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
20 SBI a Sweetnes Desaleen av Ontario 1 Hunnkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
21 SBI a Princess Leia of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
22 SBI a (N) Lykkeweiler's Ready For Pleasure? 1 Hunnkatt 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB NOM
22 SBI a (N) Lykkeweiler's Ready For Pleasure? 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Wilczek Anna 2
23 SBI b (N) Lykkeweiler's Remember My Name! 1 Hannkatt 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
23 SBI b (N) Lykkeweiler's Remember My Name! 1 Hannkatt 17b (Veteran) Wilczek Anna 2
24 SBI c DK*Elmehøj Belle Fleur 1 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
25 SBI c NO*Hvitveisen's Ursula 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
26 SBI c Lucky One of Sembelance (N) 1 Hannkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
27 SBI n 21 S*Star on Catwalk's Putte 1 Hannkatt 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB NOM BIS
27 SBI n 21 S*Star on Catwalk's Putte 1 Hannkatt 17b (Veteran) Wilczek Anna 1
28 MCO II / MCO n 09 NO*Vettekatten Holly Hunter 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
29 MCO III / MCO a 24 (N) Quiet's Shadow 2 Hannkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
30 MCO III / MCO a 24 NO*Lady Sansa's Braavos 2 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
31 MCO III / MCO a 22 (N) Big Kitty Armani 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX2
32 MCO III / MCO n 22 NO*Actress' Captein Morgan 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 BIV NOM
33 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Ewan Rossy 2 Hannkatt 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB NOM
34 MCO IV / MCO n 09 24 DK*Red Line's Hot Toddy 2 Hannkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
35 MCO IV / MCO a 09 22 Elvis Presley Costerina*PL 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta Abs
36 MCO IV / MCO n 09 22 (N) Afelio Melilla 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
37 MCO V / MCO f 25 NO*Stormjegerens Qarma 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM
38 MCO V / MCO e 22 (N) Spellbound's Queen Bea 2 Hunnkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM BIS
39 MCO VI / MCO d 09 24 Herkules av Persicum 2 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM
40 MCO VI / MCO d 09 24 NO*Ejsten Vaiana 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna Abs
41 MCO VII / MCO ns 22 NO*LamboKitty Faustino 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 BIV
42 MCO VII / MCO fs NO*Sunitra's Kimi 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX2
43 MCO VII / MCO ns 22 NO*Wonderbar Athene 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1
44 MCO VII / MCO as NO*Gullhalen's Blue Bernard 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
45 MCO VIII / MCO fs 09 22 Heartbreaker MC Cats Cleo 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta Abs
46 NEM I / NEM as Sonet Formula Uspekha*RUS 2 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
47 NEM I / NEM a 21 Riviera Omili Stars 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC NOM
48 NEM II / NEM a 09 21 Oksana Tzar-Koshka 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
49 NFO II / NFO n 09 (N) Ruskekattens Elara 2 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna Abs
50 NFO III / NFO n 22 S*Miss Mikkus' Piri Piri 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1
51 NFO III / NFO n 24 S*Zygot's Zakk Wyld 2 Hannkatt 10 (KAS) Wilczek Anna Abs
52 NFO III / NFO n 22 Be my Love av Moltemyr (N) 2 Hunnkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
52 NFO III / NFO n 22 Be my Love av Moltemyr (N) 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Filler Dieter 1
53 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's Valentino 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir Abs
54 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Zeras Iwo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir Abs
55 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Benzn Izzy Wolf 2 Hannkatt 8 (PR) Isakov Vladimir Abs
56 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB NOM BIS
56 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 17b (Veteran) Filler Dieter 1 BIS Beste veteran
57 NFO V / NFO f 22 (N) Tingoskattens Gloria Flame 2 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
58 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Mariskogens Mynte 2 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna Abs
59 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
59 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
60 NFO VIII / NFO ds 09 22 DK*Sakeena's Aston Martin 2 Hannkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS NOM BIS
60 NFO VIII / NFO ds 09 22 DK*Sakeena's Aston Martin 2 Hannkatt 15 (Avl) Busse Britta Beste Avlshann
61 NFO VIII / NFO ns 02 21 63 (N) Migoto's Riana 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC BIV NOM
62 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Tingoskattens Ivan 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
63 NFO VIII / NFO ns 03 24 NO*Kongskogens Knipling 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta Abs
64 NFO VIII / NFO fs 09 (N) Tingoskattens Juli 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
65 NFO IX / NFO w 64 (N) Stølsgarden Svanhvit 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta Abs
66 SIB II / SIB a 09 NO*Allergikatten Bambi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
67 SIB III / SIB n 22 (N) Nordskjæret's Natasha Maxim 2 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
68 SIB III / SIB n 24 Volga Onix Gloria*RU 2 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
69 SIB III / SIB ny 24 Damman Amur Maximus 2 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
70 SIB III / SIB ny 24 Molaska Molaska Aveline 2 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir Abs
71 SIB III / SIB n 22 IT*Matiblue Bamhi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC BIV NOM BIS
72 SIB III / SIB n 22 Trump Vistula*PL 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
73 SIB III / SIB n 24 NO*KeylaKatt Jolene 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX2
74 SIB III / SIB ny 24 NO*KeylaKatt Josie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM BIS
74 SIB III / SIB ny 24 NO*KeylaKatt Josie 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Isakov Vladimir Beste Oppdrett
75 SIB IV / SIB n 09 22 NO*Lindviksmoen Ebisa Bimseline 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta Abs
76 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Kongskogens Tyrihans 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta Abs
77 SIB V / SIB fy 22 NO*KeylaKatt Iriz 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1
78 SIB VII / SIB ns 24 od Królowych*PL Omar Xan od Królowych*PL 2 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM
79 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Lumikissan BileHile 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM
80 BEN n 24 (N) Golden Art Dancing Queen 3 Hunnkatt 3 (GIC) Filler Dieter Abs
81 BEN n 24 (N) Golden Art Waterloo 3 Hannkatt 3 (GIC) Filler Dieter EX1 CACS
82 BEN n 24 (N) Ingøy's Timeless 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Filler Dieter EX1 CAC BIV NOM
83 BEN n 24 (N) Ingøy's Sinara 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Filler Dieter EX1
84 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 1 BIS Beste Veteran
84 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) Filler Dieter HP NOM BIS
85 BEN n 22 33 Laskalinas Kent 3 Hannkatt 3 (GIC) Filler Dieter EX1 CACS
86 BEN n 24 33 Sparklerpride Gangster 3 Hannkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC
87 BLH n 25 (N) Fanatrollet Zebastian 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1 NOM BIS
88 BSH a Fernando Amazing Aisha*PL 3 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM
89 BSH a Juliette Empire of Cat*RU 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
90 BSH b D*Crystal Flame's Xéline 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Filler Dieter Abs
91 BSH a 24 NO*Mimmi's Katteri Nadine 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1
92 BSH ns 11 Fleur Ars Britannica*PL 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina Abs
93 BSH ns 22 64 (N) Fanatrollet Ada 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM
94 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Wellin Spirit 3 Hannkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP
94 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Wellin Spirit 3 Hannkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 3
94 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Wellin Spirit 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
95 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qamaro 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir Abs
96 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qiara 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM
97 BSH ny 25 NO*Golden Poem Donatella 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir Abs
98 BSH ny 25 NO*Malekatten Odin 3 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
99 BSH ds 11 Abra Bright Art*PL 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina Abs
100 BSH fs 22 62 Lady Mary's Ellie Eugenia 3 Hunnkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS
101 BUR b DK Nadikat's Jezabell 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Filler Dieter EX1 NOM
102 BUR f DK Nadikat's Miss Soffi 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Filler Dieter EX1 NOM BIS
103 BUR h NO*Plushies Emina 3 Hunnkatt 8 (PR) Filler Dieter EX1 CAPIB NOM BIS
104 KBL I / KBL ns 24 (N) RGJ Cat's Fintiflushka 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Filler Dieter EX1 CAC
105 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
106 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Gordej 3 Hannkatt 2 (SP) Filler Dieter HP
106 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Gordej 3 Hannkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 4
106 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Gordej 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 3
107 KBS II / KBS n 03 22 Dinamit Island Julapp 3 Hannkatt 1 (SC) Hauge Aina HP
108 KBS II / KBS ns 09 24 (N) RGJ Cat's Hozajka Mednoj Gory 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina Abs
109 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Isakov Vladimir Abs
110 KOR (N) Jona's Sirius 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir Abs
111 MAU ns NO*Gooseberry Shh.. It's Top Secret! 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1 NOM
112 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 1 (SC) Hauge Aina HP NOM
112 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
113 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 1 (SC) Hauge Aina HP NOM BIS
114 MAU ns 24 NO*Gooseberry Prancer 3 Hannkatt 2 (SP) Hauge Aina HP
115 OCI n 24 FI*Amare-Cattus FI*Amare-Cattus Brage The Brave 3 Hannkatt 1 (SC) Filler Dieter HP NOM BIS
116 OCI n 24 NO*Spotted Warrior Rolex 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Filler Dieter EX1
117 OCI b 24 NO*Spotted Warrior Starscream 3 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
118 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Cryin' 3 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
118 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Cryin' 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
119 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Heatseeker 3 Hunnkatt 3 (GIC) Hauge Aina Abs
120 OCI o 24 SE*Enbacka gårds Herkules 3 Hannkatt 8 (PR) Hauge Aina EX1 CAPIB NOM
120 OCI o 24 SE*Enbacka gårds Herkules 3 Hannkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 2
121 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Better than you 3 Hunnkatt 8 (PR) Hauge Aina EX1 CAPIB NOM
122 SRL I / SRL n Justine Magnellions des Jardins de Bubastis 3 Hunnkatt 5 (IC) Filler Dieter Abs
123 ABY n Thamos Mamush 4 Hannkatt 2 (SP) Wilczek Anna HP
123 ABY n Thamos Mamush 4 Hannkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 2
124 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS BIV NOM
124 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 1
125 ABY n Bianca av Sina Bass (N) 4 Hunnkatt 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
126 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
126 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 4
126 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
127 ABY a (N) Nature's Kalugha 4 Hannkatt 2 (SP) Filler Dieter HP
128 ABY a (N) Tarquinias Imala Fortuna 4 Hunnkatt 4 (GIP) Filler Dieter EX1 CAPS BIV NOM
128 ABY a (N) Tarquinias Imala Fortuna 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 3
129 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 4 (GIP) Filler Dieter EX1 CAPS NOM BIS
130 ABY o (N) Nature's Joana Chanel 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Filler Dieter EX1
131 ABY p (N) Nature's Enzita 4 Hunnkatt 7 (CH) Filler Dieter EX1 CACIB NOM
132 DRX I / DRX ns (N) Bargello rex Aurora 4 Hunnkatt 8 (PR) Filler Dieter Abs
133 DRX IV / DRX f 09 24 Roxy Devon Image*PL 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna Abs
134 DRX VI / DRX n 09 23 Vintermånen's Hope 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Filler Dieter EX1
135 DRX VI / DRX n 09 24 Guntilla's Ivan 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Filler Dieter Abs
136 DRX VII / DRX n 32 (N) Svartholen's Chelsea 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna Abs
137 OSH e S*Limericks Fraser 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna Abs
138 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Filler Dieter EX1 NOM
139 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
139 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Wilczek Anna Utgår
140 OSH a 25 Katzwijm's Enrico Caruso 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Filler Dieter EX1 NOM BIS
141 OSH b 22 O*Kay Kantri Park's Da Vinci 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Filler Dieter Abs
142 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Filler Dieter EX1
143 OSH d 24 Honey Orange Sunorikc 4 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
144 OSH ns 25 S*Splendid's La Marca 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna Abs
145 OSH o 03 NO*Ennakeem's Madama Butterfly 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Filler Dieter EX1
146 SIA n 21 NO*Can Cuervas Cala Benirras del Ibiza 4 Hannkatt 10 (KAS) Filler Dieter EX1 CAP
147 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
148 SIA n 03 Lion King des Motards en Délire 4 Hannkatt 6 (IP) Filler Dieter EX1 CAGPIB
149 SOM n Saga av Revebo (N) 4 Hunnkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP NOM BIS
150 SOM n Yasha vom Zankelstein*D 4 Hannkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM BIS
151 SOM n Nemi av Revebo (N) 4 Hunnkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM BIS
151 SOM n Nemi av Revebo (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 1 BIS Beste veteran
152 SOM a S*Helinka's Yzantos 4 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna Abs
152 SOM a S*Helinka's Yzantos 4 Hannkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 3
153 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 2 (SP) Filler Dieter HP
153 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 2
154 HCL Missy Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Filler Dieter 1 NOM BIS
155 HCL Diesel Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Filler Dieter 1 NOM
156 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Busse Britta 1 NOM BIS
156 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 1 BIS Beste veteran
157 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Busse Britta 1 NOM
158 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Busse Britta 2
159 HCS Oliver Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Busse Britta 3
188 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Busse Britta EXO a 24, PER d, PER n, PER ns 11, PER ns 62, RAG a 04, SBI a, SBI b, SBI n 21, MCO III, MCO IV, MCO VIII, NEM II, NFO IX, NFO VIII, SIB II, SIB IV, SIB VIII, HCS 39
Filler Dieter BEN n 22 33, BEN n 24, BSH b, BUR b, BUR f, BUR h, KBL I, OCI n 24, SRL I, ABY a, ABY o, ABY p, DRX I, DRX VI, OSH a 25, OSH b 22, OSH f, OSH o 03, SIA n 03, SIA n 21, SPH II, HCL, VETB 2 35
Hauge Aina BEN n 24 33, BLH n 25, BSH a 24, BSH ds 11, BSH fs 22 62, BSH ns 11, KBS II, MAU ns, MAU ns 24, OCI o 24, VETB 3, VETB 4, VETB Huskatter 27
Isakov Vladimir PER e 03, RAG n 03, RAG n 04, SBI c, SBI n, MCO V, NFO IV, SIB III, SIB VII, BSH a, BSH ns 22 64, BSH ns 24 62, BSH ns 24 64, BSH ny 25, KBL II, KOR, OCI b 24, OCI c 24 41
Utenfor Bedømmelse SBI n, NFO VI, BSH ns 24 62, KBL I, MAU ns 24, OCI c 24, ABY n 7
Wilczek Anna MCO II, MCO VI, MCO VII, NEM I, NFO II, NFO III, NFO V, NFO VI, SIB V, ABY n, DRX IV, DRX VII, OSH d 24, OSH e, OSH j, OSH ns 25, SIA o 21, SOM a, SOM n, VETB 1 39
6 dommere