LIRAK 17. mars 2018
Arrangørklubb Lirak
Starter 17.03.2018 Slutter 17.03.2018
Påmelding starter 28.11.2017 Påmelding lukkes 06.03.2018
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 320   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 0530.33.63868
Epost leder.lirak@gmail.com
Sted LetoHallen, Dal
Funksjonærer Kontakperson : Tom Krogdahl Tlf: +47 954 44 275
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 53 53 0 0 0
2 112 111 0 0 1
3 71 70 0 0 0
4 57 57 0 0 0
Huskatter 16 16 0 0 0
Totalt 309 307 0 0 1

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n (N) Almodovar Impreza 1 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
2 EXO a NO*Cosmopolitan's Tallulah Belle 1 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM
3 EXO n 22 IT*Clarissa del Falco D'Oro 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
4 EXO a 24 (N) Stargate's Kornelia 1 Hunnkatt 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
5 EXO d 22 Yesterday del Falco d'Oro*IT 1 Hannkatt 1 (SC) Saarela Veikko Abs
6 EXO e 22 N'Hemingway D'Eden Lover 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan Abs
7 EXO g 24 (N) Stargate's Odelia 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1
8 EXO fs 24 62 (N) Almodovar Tornerose 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX1
9 PER w 62 Abele del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP NOM BIS
10 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM
11 PER n NO*Dilectis Black Velvet Petunia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko Abs
12 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB NOM
13 PER f S*Krasivis India 1 Hunnkatt 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
14 PER f (N) Opheim Anabella Leone 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan EX1 CAC BIV
15 PER f NO*L'Arnestad`s Candy 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX1 NOM
16 PER ns 11 Smaragdtempl la Dolce Vita 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan Abs
17 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
18 PER g 02 62 Touch of Heaven av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan Abs
19 PER g 03 (N) Lord Bute's Lay All Your Love On Me 1 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB NOM
20 PER n 21 33 (N) Purrbox Gaudi 1 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko Abs
21 PER g 21 33 (N) Purrbox Gaia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko Abs
22 RAG n (N) Azzi's Muffin 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
23 RAG n 03 NO*Raggedly Yours Carrie 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko Abs
23 RAG n 03 NO*Raggedly Yours Carrie 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
24 RAG n 03 NO*Arctic Sapphire Sansa Stark 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1
25 RAG n 03 (N) Diadem's Ulrik Sidelengs 1 Hannkatt 4 (GIP) Saarela Veikko Abs
26 RAG n 04 NO*Raggedly Yours Riley 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX2
27 RAG n 04 PL*Ragissa Bella 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
28 RAG n 04 (N) Diadem's Aimee 1 Hunnkatt 8 (PR) Saarela Veikko Abs
29 RAG a 03 PL*Avocado Blue Candy Boy 1 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
30 RAG a 03 NO*Raggedly Yours Damian 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
31 RAG a 03 NO*Fagerlis Mimosa 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
32 RAG a 03 S*Dan Dara's Dexter 1 Hannkatt 2 (SP) Edvardsen Geir Johan HP NOM BIS
33 RAG b 04 (N) Miragg's The King 1 Hannkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan EX1 CAC
34 RAG n 03 21 NO*Glassrosens Lise Meitner 1 Hunnkatt 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
35 SBI n (N) Arclight's Liberty Queen 1 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB BIV
36 SBI n NO*Fruitblossom's Edda 1 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX2
37 SBI n PL*Silesian Gold Kafe 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
38 SBI a (N) Eikerskogens Honey Bunny 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan EX1 CAC
39 SBI a Backkara's Al Capone 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX1
40 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Memedov Zvezdan HP NOM BIS
40 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Memedov Zvezdan 1
41 SBI b NO*Bakkelund's Charlie 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1 NOM
42 SBI b NO*Zaphirpusen Zorro 1 Hannkatt 2 (SP) Memedov Zvezdan HP NOM
43 SBI c NO*Fruitblossom's Golden Delicious 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
44 SBI d NO*Stalderkattens Elias 1 Hannkatt 1 (SC) Memedov Zvezdan HP
45 SBI d NO*Stalderkattens Gina 1 Hunnkatt 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS NOM BIS
45 SBI d NO*Stalderkattens Gina 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
46 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
47 SBI n 21 (N) Slettmos Bruce 1 Hannkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
47 SBI n 21 (N) Slettmos Bruce 1 Hannkatt 17b (Veteran) Memedov Zvezdan 1 BIS Beste Veteran
48 SBI b 21 NO*Urkedalskatten Amadeus 1 Hannkatt 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
49 SBI d 21 NO*Cathabar's Linus 1 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
50 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Maya Mi 2 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
51 MCO III / MCO n 22 Hispanocoon Frasquita 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
52 MCO III / MCO n 23 NO*Nordic Leon Aurora 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
53 MCO III / MCO n 24 DK Red Line's Zippo 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
54 MCO III / MCO n 22 NO*SaucerfulSecret Cowboy Cat 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX2
55 MCO III / MCO n 22 NO*Nordic Leon Baby Bumblebee 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
57 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Bakkelund's Amadeus 2 Hannkatt 5 (IC) Mösch Sabine Abs
58 MCO IV / MCO n 09 22 (N) Afelio Melilla 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mösch Sabine EX1
59 MCO V / MCO d Magnetcoon E'Aslan 2 Hannkatt 9 (Åpen) Mösch Sabine EX1 CAC
60 MCO V / MCO d 22 (N) Big Kitty Mellie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mösch Sabine EX1 CAC
61 MCO V / MCO d 22 (N) Golden Sunset Garfield 2 Hannkatt 2 (SP) Mösch Sabine HP
62 MCO V / MCO f (N) Mydele's Astrid 2 Hunnkatt 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP NOM BIS
63 MCO VI / MCO g 03 22 (N) Nordic Lynx's Pure Wish 2 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
64 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP NOM
65 MCO VII / MCO ds Afelio Karma 2 Hannkatt 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
66 MCO VII / MCO fs (N) Ladejarlen Bermuda 2 Hunnkatt 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB NOM
67 MCO VII / MCO ns 22 (N) Nordic Lynx's Xoxo Mi Amore 2 Hunnkatt 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
68 MCO VII / MCO ns 22 Afelio Kira 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
69 MCO VII / MCO fs 22 NO*Turrmohenget's Michelle 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jyrkinen Jaana EX2
70 MCO VII / MCO ns 23 NO*Silvervalley Aline Starclimber 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jyrkinen Jaana EX1
71 MCO VII / MCO es 11 (N) Afelio Ajax 2 Hannkatt 19 (Kull) Isakov Vladimir 1 Beste Kull
71 MCO VIII / MCO es 09 11 (N) Afelio Ajax 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Mösch Sabine EX1
72 MCO V / MCO d NO*Fjordlynx Arctic Sunset 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Mösch Sabine EX1 BIV
73 MCO VII / MCO ns 22 (N) Afelio Abba 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
74 MCO VIII / MCO fs 09 NO*Fjordlynx Astra the Sparkling Star 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mösch Sabine EX3
75 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Escape's Good Charlotte 2 Hunnkatt 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB
76 MCO VIII / MCO fs 09 11 Afelio Pretty Woman 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mösch Sabine EX1 CAC
77 MCO VIII / MCO fs 09 23 (N) Afelio Apricoz 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mösch Sabine EX1 BIV NOM
78 MCO VIII / MCO fs 09 NO*Fjordlynx Ariel A Copy of Mum 2 Hunnkatt 19 (Kull) Isakov Vladimir 2
78 MCO VIII / MCO fs 09 NO*Fjordlynx Ariel A Copy of Mum 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mösch Sabine EX2
79 MCO IX / MCO w 61 (N) Endless Wiona 2 Hunnkatt 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB BIV
79 MCO IX / MCO w 61 (N) Endless Wiona 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
80 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Bernini 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1
81 MCO IX / MCO w 63 (N) Endless Babette 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1 NOM
82 NEM I / NEM a 21 Ophelia iz Rossiyskoy Korony 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mösch Sabine EX1 CAC
83 NEM II / NEM a 09 21 Oksana Tzar-Koshka 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
84 NEM II / NEM n 09 21 Remedios Mizar Land*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX2
85 NFO I / NFO n (N) Migoto's Ulysses 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Mösch Sabine Abs
86 NFO II / NFO n 09 (N) Vargskogens Ramoja 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
87 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Tarzan 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
88 NFO II / NFO n 09 NO*Skjoldmøyas Gannicus 2 Hannkatt 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
89 NFO III / NFO n 24 (N) Tingoskattens Penille 2 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
90 NFO III / NFO n 23 (N) Stallo's Elle 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
91 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 8 (PR) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPIB NOM BIS
92 NFO IV / NFO a 09 24 (N) Fodnaheia's Kazaar 2 Hannkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP
93 NFO IV / NFO a 02 21 62 S*Timeda's Yaman 2 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
94 NFO IV / NFO n 03 24 NO*Neverwoods Garruk Wildspeaker 2 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB NOM
95 NFO IV / NFO n 03 24 S*Viento's Minnetonka 2 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
96 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's Tamlin 2 Hannkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
97 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Calgary 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
98 NFO IV / NFO n 09 24 S*NC's Burning Love 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
99 NFO IV / NFO n 09 22 HU*Gallifrey's Lou Solverson 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX2
100 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's Valentino 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
101 NFO IV / NFO n 09 24 Højmarken's Ainoa N. Maite 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
102 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan Abs
103 NFO IV / NFO n 09 22 S*Juvelens Frej 2 Hannkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
104 NFO V / NFO f 24 (N) Stiv Kuling's Maleficent 2 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
104 NFO V / NFO f 24 (N) Stiv Kuling's Maleficent 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
105 NFO V / NFO f 24 NO*Kongskogens To Rett En Vrang 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM
106 NFO VI / NFO f 03 23 S*Myselisia's Faith 2 Hunnkatt 1 (SC) Memedov Zvezdan HP BIV NOM
107 NFO VI / NFO g 02 21 64 DK*Naturell's Sofie GasArm 2 Hunnkatt 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX2
108 NFO VI / NFO f 03 22 S*Cederskogens Stina Sten 2 Hunnkatt 3 (GIC) Memedov Zvezdan Abs
109 NFO VI / NFO f 09 22 S*Viento's Tequila Rose 2 Hunnkatt 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
110 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Magnus Elias 2 Hannkatt 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB NOM
111 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Fodnaheia's Niccolo 2 Hannkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan Abs
112 NFO VI / NFO d 09 24 NO*Zeras Gemini 2 Hannkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan EX1 CAC
113 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Zeras Fia 2 Hunnkatt 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
114 NFO VI / NFO f 09 22 S*Juvelens Carrie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan Abs
115 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX1
116 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX1 BIV NOM BIS
116 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
117 NFO VI / NFO f 09 24 SE*Entourage's Matilde 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX2
118 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Migoto's Valentino 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan Abs
119 NFO VI / NFO g 01 64 NO*Havstrilens Laleh 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX2
120 NFO VI / NFO g 09 24 NO*Zeras Janina 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1
121 NFO VI / NFO e 09 (N) Migoto's Philip 2 Hannkatt 2 (SP) Memedov Zvezdan Abs
122 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Tingoskattens Noddy 2 Hannkatt 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP NOM
123 NFO VII / NFO fs 22 (N) Tigersmilets Elliotta Josefine 2 Hunnkatt 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
124 NFO VII / NFO ds Nebayot Nabatea*ES 2 Hannkatt 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB BIV
125 NFO VII / NFO ns NO*Liljerikets Ardwinna 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jyrkinen Jaana EX1
126 NFO VIII / NFO ds 09 22 DK*Sakeena's Aston Martin 2 Hannkatt 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS NOM
126 NFO VIII / NFO ds 09 22 DK*Sakeena's Aston Martin 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshann
127 NFO VIII / NFO fs 09 22 S*Sjöliden's Queen Kassiopeia 2 Hunnkatt 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB
128 NFO VIII / NFO fs 09 22 S*Utblicken's Magic 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mösch Sabine EX1 CAC BIV NOM
129 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Tingoskattens Ivan 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Mösch Sabine EX2
130 NFO VIII / NFO ds 09 24 (N) Tingoskattens Joppe 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Mösch Sabine EX1 NOM
131 NFO VIII / NFO fs 03 S*Sjöliden's Princess Melete 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mösch Sabine EX1
132 NFO VIII / NFO ds 09 11 (N) Tigersmilets Gilbert Tigrissønn 2 Hannkatt 8 (PR) Mösch Sabine EX1 CAPIB NOM
133 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS NOM BIS
134 NFO IX / NFO w 64 D*Højmarken's Mumin 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jyrkinen Jaana EX1
135 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Olaf 2 Hannkatt 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP NOM
136 SIB III / SIB n 22 NO*Hinikas Idefix 2 Hannkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
137 SIB III / SIB n 24 Volga Onix Gloria*RU 2 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
138 SIB III / SIB n 22 (N) Nordskjæret's Natasha Maxim 2 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir Abs
139 SIB III / SIB ny 24 Damman Amur Maximus 2 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
140 SIB III / SIB n 22 IT*Matiblue Bamhi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX2
141 SIB III / SIB ny 22 Madame Aryskotracja*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir Abs
142 SIB III / SIB ny 23 Zagadka Onix Gloria*RU 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
143 SIB III / SIB n 22 (N) Nordskjæret's Ylva 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir Abs
144 SIB III / SIB ny 24 NO*KeylaKatt Josie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM BIS
145 SIB IV / SIB n 09 22 NO*Lindviksmoen Ebisa Bimseline 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan Abs
146 SIB V / SIB d 24 VinniMur Evdokim 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
147 SIB V / SIB f 24 NO*Vinduskarmens Europa 2 Hunnkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
148 SIB VI / SIB f 09 23 SE*Snow Buddies Tulipa Fancy Frills 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mösch Sabine EX1
149 SIB VII / SIB ns 24 Rasputin Vistula*PL 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
150 SIB VIII / SIB as 03 22 SE*Tsarhegens Albin 2 Hannkatt 7 (CH) Jyrkinen Jaana Abs
151 SIB VIII / SIB ns 09 22 FI*Amante's Everest 2 Hannkatt 9 (Åpen) Jyrkinen Jaana Abs
152 SIB VIII / SIB ns 09 SE*Ajca's Söta Suzzie 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
153 SIB VIII / SIB fs 02 21 64 S*Adolfsbergs Electric nurse 2 Hunnkatt 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP NOM
154 SIB IX / SIB w 64 (N) Djenghis Cat Evita ZiZa 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
155 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP BIV
156 BEN n 22 SE*Cloud Forest's Rocky Road 3 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
157 BEN n 22 NO*Nuria's Victory 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
158 BEN n 22 SE*Cloud Forest's Kissed by Fire 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
159 BEN n 24 (N) Kelam's Vixen 3 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV NOM
159 BEN n 24 (N) Kelam's Vixen 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
160 BEN n 24 SE*Cloud Forest's Trinitario 3 Hannkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
161 BEN n 24 (N) Ingøy's Timeless 3 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX2
162 BEN n 24 SE*Cat Model Callidora 3 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
163 BEN n 24 Dottedpaw Freaky Hybrize 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX2
164 BEN n 24 SE*Cat Model Cazador 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 NOM
165 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 17b (Veteran) Busse Britta 1 BIS Beste Veteran
165 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP NOM
166 BEN n 22 33 Laskalinas Kent 3 Hannkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
167 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV
168 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazandra 3 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
169 BEN n 24 33 SE*Cat Model Rockin' Blondie 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta Abs
170 BEN n 24 33 SE*Cloud Forest's Zephyrus 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
171 BEN n 24 33 Arcticbengals White Secret 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
172 BLH a Bilbo Baggins ChelbyGoldBlue 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM BIS
173 BSH c NO*KeepCalm Sweet Suzanne 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
174 BSH e Moneypenny of Czankra*PL 3 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
175 BSH g S*Javeliner's Braigh Uige 3 Hunnkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
176 BSH n 24 S*Millington's Precious PetiTess 3 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
177 BSH b 24 IDP*Tigerligan's Frodo 3 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
178 BSH d S*Ekängen's Malva 3 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
179 BSH ns 11 Silver Enya Kafidim 3 Hunnkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
180 BSH ns 11 Windersfayre Silver Viking 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 NOM
181 BSH a 03 Sajoma's Wasco 3 Hannkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
182 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir Abs
183 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM
184 KBL II / KBL ns 09 22 DK Silky Catz Flora Danica 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
185 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1
186 KBL II / KBL n 09 22 DK*Korzhik's Angelica Delamain 3 Hunnkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP
187 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP BIV NOM
187 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
188 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Busse Britta 1
188 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP
188 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse 2
189 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
190 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP
191 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS BIV NOM
192 KOR (N) Jona's Sirius 3 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
193 MAU ns NO*Gooseberry Shh.. It's Top Secret! 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
194 MAU ns NO*Gooseberry Special Effects 3 Hannkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP
195 MAU ns NO*Gooseberry Be More Pacific 3 Hannkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS BIV NOM BIS
196 MAU ns NO*Gooseberry Zooom! 3 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
197 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 1 (SC) Busse Britta HP BIV NOM BIS
197 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
197 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshann
199 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 1 (SC) Busse Britta HP BIV NOM BIS
200 MAU ns 24 NO*Gooseberry Where's My Crown 3 Hunnkatt 1 (SC) Busse Britta HP
201 MAU ns 24 NO*Gooseberry Heli-Yum 3 Hunnkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
201 MAU ns 24 NO*Gooseberry Heli-Yum 3 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshunn
202 MAU ns 24 Maulantis Teyla 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
203 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
204 MAU ns 24 NO*Gooseberry Livin' On The Edge 3 Hannkatt 2 (SP) Busse Britta HP
205 MAU ns 24 NO*Gooseberry L's Silver Dollar 3 Hannkatt 2 (SP) Busse Britta HP BIV NOM
206 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 2 (SP) Busse Britta HP NOM BIS
207 MAU ns 24 NO*Gooseberry Infinity 3 Hunnkatt 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
208 MAU ns 24 NO*Gooseberry Neon & On & On 3 Hannkatt 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
209 MAU ns 24 NO*Gooseberry L's Moonlight 3 Hannkatt 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
210 MAU ns 24 NO*Gooseberry Feelin’ Hot Hot Hot 3 Hannkatt 19 (Kull) Saarela Veikko 1 Beste Kull
211 OCI n 24 NO*Bakste Pus Jack Bacchus 3 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM
212 OCI n 24 NO*Spotted Warrior Rolex 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM
213 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Crazy 3 Hannkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM
213 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Crazy 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
214 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Cryin' 3 Hannkatt 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
215 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
216 ABY n (N) Tejas Glenn 4 Hannkatt 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB NOM
217 ABY n (N) Kiachero Verona 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jyrkinen Jaana EX1
218 ABY n (N) Hakrilas Dixie Rose 4 Hunnkatt 6 (IP) Jyrkinen Jaana Abs
219 ABY n Thamos Timbuktu 4 Hannkatt 17b (Veteran) Busse Britta 1
220 ABY a Ingave's Vilje 4 Hunnkatt 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
221 ABY a NO*Nalea's Alessa 4 Hunnkatt 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB NOM
222 ABY o Ingave's Yannis 4 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC NOM
223 ABY o Sanddrop's Chiara 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
224 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 2 (SP) Busse Britta HP
225 ABY p Tallullah av Revebo (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
226 CRX II / CRX n 03 SE*Arextocats Jake Sully DVM 4 Hannkatt 1 (SC) Jyrkinen Jaana HP
227 CRX VI / CRX ns 01 21 64 SE*Arextocats Selina Kyle 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM
228 CRX VIII / CRX n 03 33 SE*Lepidus Lykke to Arextocats 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mösch Sabine EX1
229 DRX II / DRX n 03 Iris av Jamas (N) 4 Hunnkatt 1 (SC) Busse Britta HP NOM
230 DRX II / DRX n 02 62 Lagos av Jamas (N) 4 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
231 DRX III / DRX f S*Fairycoons Lady Darjeeling 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
232 DRX IV / DRX ds 09 24 Axel Mondodevon-Rex*PL 4 Hannkatt 9 (Åpen) Mösch Sabine EX1 CAC
233 DRX VI / DRX n 09 23 Vintermånen's Hope 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jyrkinen Jaana Abs
234 DRX VII / DRX g 21 33 NO*Glameow's Mimikyu 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta Abs
235 DRX VII / DRX n 33 NO*Glameow's Meloetta 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta Abs
236 OSH n Jesse Ai-Peri 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
237 OSH n NO*Intelligent Apollo 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
238 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mösch Sabine EX1
239 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM BIS
239 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
240 OSH n 25 Forever Mine Cheeky Monkey's*AT 4 Hannkatt 2 (SP) Jyrkinen Jaana HP NOM
241 OSH a 25 Katzwijm's Enrico Caruso 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Mösch Sabine EX1 NOM BIS
242 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
243 OSH b 24 NO*Intelligent Alvin 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Jyrkinen Jaana EX1
244 OSH e 24 NO*Zamaradi Buzz 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Jyrkinen Jaana EX1
245 OSH ns 25 S*Splendid's La Marca 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Jyrkinen Jaana EX1 CAC NOM BIS
246 OSH o 03 NO*Ennakeem's Madama Butterfly 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
247 SIA b S*Jamboree's Casper 4 Hannkatt 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
248 SIA b 21 NO*Intelligent Angel 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
249 SIA c 21 Tyrion Lannister Divine Madness*PL 4 Hannkatt 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS NOM
250 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP NOM BIS
251 SIA n 03 Lion King des Motards en Délire 4 Hannkatt 6 (IP) Jyrkinen Jaana Abs
252 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 1 (SC) Mösch Sabine HP BIV NOM BIS
252 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
253 SOM n NO*Stalderkattens Cash a Million 4 Hannkatt 1 (SC) Mösch Sabine HP
254 SOM n Saga av Revebo (N) 4 Hunnkatt 1 (SC) Mösch Sabine HP
255 SOM n (N) Kiachero Noni Pepino 4 Hannkatt 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
256 SOM n Yasha vom Zankelstein*D 4 Hannkatt 3 (GIC) Mösch Sabine EX2
257 SOM n Sanddrop's Mickey 4 Hannkatt 9 (Åpen) Mösch Sabine EX1 CAC
258 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Mösch Sabine EX1 BIV NOM
259 SOM n (N) Kiachero Unike Tallulah 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mösch Sabine EX2
260 SOM n (N) Kiachero Viola 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mösch Sabine EX1
261 SOM n Tilsim dan Lisha 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mösch Sabine EX3
262 SOM n (N) Bélévé's Dragonfly 4 Hannkatt 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS
263 SOM n Nemi av Revebo (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Busse Britta 1 BIS Beste Veteran
263 SOM n Nemi av Revebo (N) 4 Hunnkatt 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS BIV NOM BIS
263 SOM n Nemi av Revebo (N) 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
264 SOM n (N) Kiachero Lima 4 Hunnkatt 6 (IP) Mösch Sabine EX1 CAGPIB
265 SOM n (N) Arclight's Born Wild 4 Hannkatt 8 (PR) Mösch Sabine EX1 CAPIB
266 SOM n Tilsim dan Kensi4Kiachero 4 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn
267 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Busse Britta 2
267 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 2 (SP) Busse Britta HP NOM
268 HCL Elvis Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Saarela Veikko 2
269 HCL Gizmo Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Saarela Veikko 1 NOM BIS
269 HCL Gizmo Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1 BIS Beste Veteran
270 HCL Missy Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saarela Veikko 1 NOM
271 HCL Grizabella Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saarela Veikko Abs
272 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saarela Veikko 2
272 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1
273 HCL Bill "The Peanut" Bailey Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Saarela Veikko Abs
274 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jyrkinen Jaana 2
275 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Jyrkinen Jaana 3
276 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jyrkinen Jaana 3
277 HCS Oliver Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jyrkinen Jaana 4
278 HCS Lazy Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1
278 HCS Lazy Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Jyrkinen Jaana 2
279 HCS Carbuckety Pete Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jyrkinen Jaana 1 NOM
280 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Jyrkinen Jaana 1 NOM BIS
305 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Busse Britta BEN n 24 33, BLH a, BSH a 03, BSH g, MAU ns 24, OCI o 24, ABY o, ABY p, CRX VI, DRX II, DRX VII, OSH j, OSH n, SIA b 21, SIA c 21, SPH II, VETB 3, VETB 4 40
Edvardsen Geir Johan EXO e 22, EXO n, EXO n 22, PER g 03, PER ns 11, PER w 62, RAG a 03, RAG n, SBI c, SBI d 21, SBI n, SBI n 21, MCO III, NEM II, NFO III, NFO IV, SIB VII 41
Isakov Vladimir MCO VI, MCO VII, MCO VIII, NFO II, NFO V, SIB III, SIB IX, SIB V, BEN n 22, BSH b 24, BSH d, BSH e, BSH n 24, BUR n, KOR, MAU ns, OCI n 24, VETB Huskatter 45
Jyrkinen Jaana MCO VII, NFO IX, NFO VII, SIB VIII, ABY n, CRX II, DRX III, DRX VI, OSH b 22, OSH b 24, OSH e 24, OSH n 25, OSH ns 25, OSH o 03, SIA b, SIA n 03, HCS 38
Memedov Zvezdan EXO a 24, EXO fs 24 62, PER d, PER f, PER g 02 62, RAG b 04, RAG n 03 21, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI d, MCO IX, NFO VI, SIB IV, VETB 1 40
Mösch Sabine MCO IV, MCO V, MCO VIII, NEM I, NFO I, NFO VIII, SIB VI, ABY a, CRX VIII, DRX IV, OSH a 25, OSH f, SIA o 21, SOM n 44
Saarela Veikko EXO a, EXO d 22, EXO g 24, PER a 03, PER g 21 33, PER n, PER n 21 33, RAG n 03, RAG n 04, SBI f, BEN n 22 33, BEN n 24, BSH c, BSH ns 11, BUR b, KBL II, MAU ns 24, OCI c 24, HCL 41
Utenfor Bedømmelse RAG n 03, SBI d, MCO III, MCO IX, NFO V, NFO VI, NFO VIII, BEN n 24, KOR, MAU ns 24, OCI c 24, OSH j, SOM n 18
8 dommere