Trønderkatten 24.03.2018
Arrangørklubb Trønderkatten
Starter 24.03.2018 Slutter 24.03.2018
Påmelding starter 20.12.2017 Påmelding lukkes 11.03.2018
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:00 Veterinærsjekk slutter 09:00
Bedømmelse starter 10:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 330   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 15031738935
Epost utstilling@tronderkatten.no
Sted Autronica-hallen på Lade Haakon VII's gt 4 7041 Trondheim
Funksjonærer For info: Beatrice Hove +47 92488690
Tilleggsinfo Vipps: Trønderkatten #24367

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 37 36 0 0 1
2 84 80 0 0 4
3 35 31 0 0 4
4 48 44 0 0 4
Huskatter 10 9 0 0 1
Totalt 214 200 0 0 14

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena Abs
2 PER n 33 Florindo's Blossom of Bongo 1 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
3 RAG n Adenragdoll Freyja 1 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
4 RAG n NO*Toothemoon Moon Shadow 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
5 RAG n NO*Hekneby Cats Prince Charles 1 Hannkatt 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB NOM
6 RAG n S*Grand Gathinoz Precious Papaï 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX2
7 RAG a NO*Staras Dolls Bella 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena Abs
8 RAG a S*Heavenly Dolls Trippin Molly 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
9 RAG a NO*Fabled Olivin's Hydrele 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1 NOM
10 RAG a (N) Happy Pops Ela 1 Hunnkatt 2 (SP) Kudra Magdalena Abs
11 RAG n 03 (N) Amasing Star's Magic Queen Bee Made by Marco Polo 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX1 CAC NOM
12 RAG n 03 (N) Rag Luceritos Pascal 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX1
13 RAG n 03 (N) Happy Pops Felix 1 Hannkatt 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP NOM BIS
14 RAG n 04 (N) Happy Pops Vitani 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Henry Stéphane EX1 NOM
15 RAG n 04 (N) Amasing Star's Tjorven of Milo 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX1 NOM BIS
16 RAG a 03 (N) Amasing Star's Zweet Lulu of Prins Hjugo 1 Hunnkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB NOM BIS
17 RAG a 03 NO*Elins Diamanter Lotte 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1
18 RAG a 03 (N) Diadem's Oliver Light Blue 1 Hannkatt 4 (GIP) Kudra Magdalena Abs
19 RAG a 04 (N) Ragedy's See U Starlight 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane Abs
20 RAG a 04 NO*PolarDrops Emma 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX1 CAC
21 RAG a 04 NO*Elins Diamanter Isolde In Love 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Henry Stéphane EX1
22 RAG n 03 21 (N) Ragedy's Ment 2 Be 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
23 SBI n S*Linblomman's Hanna 1 Hunnkatt 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
24 SBI n S*Linblomman's Eliza 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX2
25 SBI n Shapur Cava 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC BIV
26 SBI a (N) Kattlabben's Valkyrie 1 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
27 SBI a S*Linblomman's Drutten 1 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
28 SBI b Shapur Catania 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
28 SBI b Shapur Catania 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
29 SBI b Shapur Chrysantemum 1 Hunnkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP NOM
30 SBI c Shapur Stardust 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX1 CAC
31 SBI n 21 (N) Kattlabben's Joelluigi 1 Hannkatt 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS NOM BIS
32 SBI a 21 (N) Kattlabben's Lady Gaga 1 Hunnkatt 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
33 SBI n 21 Shapur Prosecco 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX1 CAC
34 SBI b 21 (N) Kattlabben's Kira 1 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
35 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Ariel 1 Hunnkatt 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP NOM BIS
36 MCO I / MCO a (N) Ladejarlen Storm 2 Hannkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
37 MCO I / MCO a Catburglar Isaac Grey 2 Hannkatt 5 (IC) Kabina Martin EX2
38 MCO I / MCO n NO*Nordic Leon Agent Cooper 2 Hannkatt 9 (Åpen) Kabina Martin Abs
39 MCO I / MCO n S*PreciousBlue's Zalmiakki 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1 BIV NOM
40 MCO I / MCO n NO*Majavi Nefertiti 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX2
40 MCO I / MCO n NO*Majavi Nefertiti 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Lund Lone Fargeendring
41 MCO I / MCO n NO*Majavi Neith 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1
42 MCO II / MCO n 09 NO*Royal Raccoon's Tiara Saabrina 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1 NOM
43 MCO III / MCO n 24 NO*Majavi Massive Attack 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1
44 MCO III / MCO n 22 NO*Nordic Leon Brutus 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena Abs
45 MCO III / MCO n 23 NO*Majavi Nekhbeth 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena Abs
45 MCO III / MCO n 23 NO*Majavi Nekhbeth 2 Hunnkatt 19 (Kull) Lund Lone Abs
46 MCO III / MCO n 22 NO*Majavi Onea 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1
46 MCO III / MCO n 22 NO*Majavi Onea 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
47 MCO III / MCO n 22 (N) Snødekatten Thai Hansoggrete 2 Hannkatt 2 (SP) Kudra Magdalena HP NOM BIS
48 MCO IV / MCO a 09 22 Ecliptic Tor 2 Hannkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena Abs
49 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Royal Raccoon's Lilo Ambrosia 2 Hunnkatt 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
50 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Carpe Diem Baby 2 Hunnkatt 2 (SP) Kabina Martin Abs
50 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Carpe Diem Baby 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1 BIS Beste veteran
51 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 1 (SC) Lund Lone HP BIV NOM
52 MCO VI / MCO d 09 23 DK*Stoltze's Mustang Fighter 2 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
53 MCO VI / MCO f 03 NO*Magic Lynx Bella 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
54 MCO VI / MCO g 09 22 IT*Felix Theory Calypso 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1 NOM
55 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 2
55 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 2 (SP) Lund Lone HP NOM BIS
56 MCO VII / MCO fs 22 (N) Ladejarlen Cornflake Girl 2 Hunnkatt 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
56 MCO VII / MCO fs 22 (N) Ladejarlen Cornflake Girl 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
57 MCO VII / MCO as 22 Quicksilver Farsk van Nous Deux 2 Hannkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane Abs
58 MCO VII / MCO ns 22 (N) Ladejarlen Lagertha 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX1 CAC
59 MCO II / MCO n 09 (N) Ladejarlen Mockingbird 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX2
60 MCO VIII / MCO ns 09 22 (N) Ladejarlen Jimmy Jazz 2 Hannkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB NOM
61 MCO VIII / MCO ns 09 22 (N) Spellbound's Ulf 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1 NOM
62 MCO IX / MCO w 62 Oretto Felice Caramellocoon*CZ 2 Hannkatt 1 (SC) Lund Lone Abs
63 MCO IX / MCO w 61 (N) Endless Wiona 2 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone Abs
64 MCO IX / MCO w 63 NO*Kjempens Barbie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
65 MCO IX / MCO w 63 (N) Endless Babette 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone Abs
66 NFO II / NFO n 09 (N) Fodnaheia's San Miquel 2 Hannkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX1 CAC NOM BIS
67 NFO III / NFO n 22 S*Räserråttan's Rudy 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
68 NFO IV / NFO n 03 23 (N) Tingoskattens Frida 2 Hunnkatt 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
69 NFO IV / NFO n 09 22 S*Golden Oracle's Breeze 2 Hunnkatt 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB NOM
70 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Migoto's Yohannes 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane Abs
71 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Trollvetta's Vanilla Ice 2 Hannkatt 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS BIV NOM
72 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Sandøy Astor 2 Hannkatt 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB
73 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björnönstasseri Pentax 2 Hannkatt 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB
74 NFO V / NFO f 22 SE*Björnönstasseri Eowal 2 Hunnkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
75 NFO V / NFO d 23 PT*Winter's Place Axl Rose 2 Hannkatt 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP NOM
76 NFO VI / NFO d 03 23 SE*Yvsvansens Dream 2 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
77 NFO VI / NFO f 03 (N) Migoto's Thea 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
78 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Valhaugen's Brazos 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM
79 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Valhaugen's Mac Kenzie 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX2
80 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Valhaugen's Belaya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
81 NFO VII / NFO ns 22 S*Cederskogens Mira Magnet 2 Hunnkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
82 NFO VIII / NFO ds 09 23 (N) Sandøy Hårek 2 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
83 NFO VIII / NFO fs 03 22 NO*Arantos Verona 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
84 NFO VIII / NFO ns 09 NO*Kolbykattens A Dragon Is Not A Slave 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1 NOM BIS
85 NFO VIII / NFO ns 09 24 NO*Kolbykattens Risk 2 Hannkatt 10 (KAS) Kudra Magdalena EX2
86 NFO VIII / NFO ns 03 22 (N) Tigersmilets Hermine Humlesnurr 2 Hunnkatt 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP BIV NOM
87 SIB III / SIB ny 22 (N) CarilloCat Gold Fever 2 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
88 SIB III / SIB ny 22 Madame Aryskotracja*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM BIS
89 SIB III / SIB n 22 (N) Nordskjæret's Ylva 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 BIV
90 SIB III / SIB n 24 NO*Eventyrvegens Pil 2 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir Abs
91 SIB III / SIB n 24 NO*Eventyrvegens Frida 2 Hunnkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
92 SIB III / SIB n 24 NO*Eventyrvegens Selma 2 Hunnkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX2
93 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Einhaugen's Prins Antonin 2 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB NOM
94 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Siberikos Alamos 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 NOM
95 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Eventyrvegens Prinsesse Fjellrose 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
96 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Einhaugen's Mille Mari Napoleonsen 2 Hunnkatt 2 (SP) Lund Lone HP
97 SIB V / SIB fy 22 (N) Nordskjæret's Princess Pandora Rubin 2 Hunnkatt 1 (SC) Kudra Magdalena HP NOM
98 SIB V / SIB fy 24 S*AmiliiSibiri's Tsarevna Gloria 2 Hunnkatt 1 (SC) Kudra Magdalena Abs
99 SIB V / SIB fy 24 S*AmiliiSibiri's Tsaritsa Tingeling 2 Hunnkatt 3 (GIC) Kudra Magdalena Abs
100 SIB VI / SIB f 03 24 (N) Einhaugen's Bea Arabella Fenrisdatter 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC NOM
101 SIB VI / SIB fy 09 22 (N) Siberikos Victoria Kashmir 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX2
102 SIB VI / SIB f 09 22 S*AmiliiSibiri's Petjora Tingskaya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin Abs
103 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Myrbærhaugen's Baileys 2 Hannkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX1 CAC
104 SIB VIII / SIB as 09 22 SE*Tsarhegens Misam 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX1 CACIB
105 SIB II / SIB a 03 (N) Solstorms Bakoko 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Henry Stéphane EX1
106 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Henry Stéphane EX1 BIV NOM BIS BIV Total
107 TUA IX / TUA w 62 S*Lönnebergas Dodge Custom Sierra 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 3
107 TUA IX / TUA w 62 S*Lönnebergas Dodge Custom Sierra 2 Hunnkatt 2 (SP) Henry Stéphane HP
108 BEN n 24 Shapur Nala 3 Hunnkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP NOM
109 BML I / BML ns 11 31 SE*Tevala's Algiz 3 Hunnkatt 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP NOM
110 BSH a 24 Suncat's Suncat's Loverman 3 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC NOM BIS
111 BSH ns 22 62 NO Lady Mary's Silver Lord 3 Hannkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP NOM
112 BSH ns 22 64 Gudrun de Bellissimo (N) 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
113 BSH ns 24 64 NO*Silver Fantasy Xerxes Alfred 3 Hannkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
114 BUR n UA*Oktarin Rosalia 3 Hunnkatt 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS NOM BIS
115 BUR n DK*Nadikat's Ganzani 3 Hannkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
116 BUR n Shai-San-War's Viggo 3 Hannkatt 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS NOM BIS
117 BUR a (N) Nalayana's Yakari 3 Hannkatt 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
118 BUR b NO*Burcantiks Cuda 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
119 BUR b S*Globetrotter's Quentin 3 Hannkatt 8 (PR) Kabina Martin EX1 CAPIB
120 BUR c NO*Burcantiks Viper 3 Hannkatt 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
121 BUR e (N) Nalayana's Yohiro 3 Hannkatt 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS NOM
122 BUR e (N) Thorelin's Willgunn 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC NOM
123 BUR e HU*Alba Regia Ganxsta Gustav 3 Hannkatt 2 (SP) Kabina Martin HP
124 BUR g NO*Snotras Embla 3 Hunnkatt 1 (SC) Lund Lone HP
124 BUR g NO*Snotras Embla 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Kabina Martin 1 NOM BIS Beste Veteran
125 BUR g (N) Nalayana's Yvette I´adorable 3 Hunnkatt 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS BIV NOM
126 BUR g (N) Nalayana's Xenia Noh 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
126 BUR g (N) Nalayana's Xenia Noh 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
127 BUR h Medea Freya Way*RU 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1 BIS
128 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Alenushka 3 Hunnkatt 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP NOM BIS
128 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Alenushka 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
129 KBS I / KBS n 24 (N) RGJ Cat's Jegoza 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1 NOM BIS
130 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 5 (IC) Kudra Magdalena Abs
131 SRL I / SRL n DK*SelrexWin Berry 3 Hannkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB NOM
132 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Anushka 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
133 SRL III / SRL g NO*Emlakiros Arylla 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin Abs
134 SRL III / SRL e NO*Emlakiros Baltazar Amandus 3 Hannkatt 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP NOM
135 SRL VII / SRL a 33 NO*Magnifi'miaow's Curly Darth Vader 3 Hannkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
136 ABY n (N) Hakrilas Dixie Rose 4 Hunnkatt 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB NOM
137 ABY o S*Skimmerdal's Elvis 4 Hannkatt 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB
138 CRX I / CRX n S*Dollemina's Junipers 4 Hannkatt 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB
139 CRX III / CRX f S*Dollemina's Katt Inca 4 Hunnkatt 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS
140 CRX IV / CRX d 09 S*Dollemina's S*Dollemina's Maverick 4 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
141 CRX V / CRX a 24 S*Dollemina's Jacobea 4 Hunnkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
142 CRX VI / CRX ns 01 21 64 SE*Arextocats Selina Kyle 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
143 CRX VI / CRX n 09 24 S*Dollemina's Lucky Luke 4 Hannkatt 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB NOM
144 DRX I / DRX n (N) Santala's Inthi 4 Hunnkatt 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS
145 DRX I / DRX n (N) Santala's Quinto 4 Hannkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
146 DRX I / DRX n (N) Kitten Camp's Tiana 4 Hunnkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB NOM
147 DRX I / DRX n (N) Svartholen's Mr. Potter 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin DISQ
148 DRX I / DRX a (N) Diamond Heart's Bernard 4 Hannkatt 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS
149 DRX II / DRX n 03 Iris av Jamas (N) 4 Hunnkatt 1 (SC) Lund Lone HP
150 DRX III / DRX ds (N) Santala's Xerox 4 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC BIV
151 DRX III / DRX f Golden Elf Mila 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
152 DRX III / DRX g 24 (N) Santala's Pura 4 Hunnkatt 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB NOM
153 DRX IV / DRX ds 09 24 Axel Mondodevon-Rex*PL 4 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
154 DRX V / DRX n 24 (N) Kitten Camp's Lille Ida 4 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
155 DRX V / DRX n 24 (N) Kitten Camp's Rapunzel 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC BIV NOM
156 DRX V / DRX a 24 (N) Santala's Wileen 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX2
157 DRX III / DRX d 22 LV*Dea Dia Serafim *** 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
158 DRX V / DRX n 23 (N) Santala's Nola 4 Hunnkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP NOM BIS
159 DRX V / DRX a 24 (N) Santala's Pago Pago 4 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
160 DRX VII / DRX n 33 (N) Diamond Heart's Aurora 4 Hunnkatt 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS
161 OSH b (N) Dark-Jaggen's Mona Lisa 4 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
162 OSH h NO*Zamaradi Bonnie 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin Abs
163 OSH e 24 NO*Zamaradi Buzz 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
164 OSH ns 25 S*Splendid's La Marca 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC NOM BIS
165 SIA n 21 (N) Bekmørtnans Pixie Stix 4 Hunnkatt 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS
166 SIA n 03 Lion King des Motards en Délire 4 Hannkatt 6 (IP) Lund Lone Abs
167 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 1 (SC) Lund Lone HP BIV NOM BIS
167 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
168 SOM n (N) Kiachero Noni Pepino 4 Hannkatt 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
169 SOM n Tilsim dan Kensi4Kiachero 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
169 SOM n Tilsim dan Kensi4Kiachero 4 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn
170 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
171 SOM n (N) Kiachero Vantiyo 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX2
172 SOM n (N) Kiachero Tara Tilsima 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX2
173 SOM n (N) Kiachero Viola 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 BIV NOM
174 SOM n (N) Kiachero Lima 4 Hunnkatt 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
175 SPH II / SPH n 02 21 62 NO*Elegant Soul Balder 4 Hannkatt 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP NOM BIS
176 SPH IV / SPH d 09 21 Farm Perira Pluton 4 Hannkatt 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB
177 SPH V / SPH a 32 NO*Elegant Soul Cooper 4 Hannkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP NOM
178 HCL Elvis Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Kabina Martin 1 NOM BIS
179 HCL Izzi Missi Rimelig Bizzi Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Henry Stéphane 2
180 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Henry Stéphane 1 NOM
180 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Kabina Martin 1 NOM
181 HCS Rafikki Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Henry Stéphane 2
182 HCS Snoken Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Henry Stéphane Abs
183 HCS Fiasko Pantera Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Henry Stéphane 3
184 HCS Tigerøffen Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Henry Stéphane 1 NOM BIS
184 HCS Tigerøffen Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Kabina Martin 1 NOM BIS Beste Veteran
199 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Henry Stéphane RAG a 04, RAG n 03, RAG n 04, SBI a 21, SBI c, SBI n 21, TUV d 61-63, MCO VII, NFO II, NFO IV, SIB II, SIB VIII, TUA IX, HCL, HCS 34
Isakov Vladimir PER n 33, RAG n, RAG n 03 21, SBI a, SBI b, SBI b 21, NFO III, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, SIB III, CRX IV, CRX V, CRX VI, DRX IV, DRX V, OSH b, OSH e 24, VETB 2 40
Kabina Martin MCO I, MCO II, MCO V, NFO V, SIB VI, BML I, BSH ns 22 64, BUR b, BUR e, SRL III, ABY n, ABY o, CRX III, DRX I, DRX VII, OSH h, SIA n 21, SPH II, SPH IV, HCL, VETB 3, VETB Huskatter 40
Kudra Magdalena PER a 03, RAG a, RAG a 03, SBI n, MCO III, MCO IV, MCO VIII, NFO VIII, SIB V, BSH ns 22 64, BUR c, BUR h, BUR n, KBL I, KBS I, KOR, SRL I, SRL VII 39
Lund Lone MCO III, MCO IX, MCO VI, SIB IV, BEN n 24, BSH a 24, BSH ns 22 62, BUR a, BUR g, CRX I, DRX II, DRX III, OSH ns 25, SIA n 03, SOM n, SPH V 38
Utenfor Bedømmelse MCO I (13c), SBI b, MCO III, MCO VII, BUR g, KBL I, SOM n 9
6 dommere