Trønderkatten 25.03.2018
Arrangørklubb Trønderkatten
Starter 25.03.2018 Slutter 25.03.2018
Påmelding starter 20.12.2017 Påmelding lukkes 11.03.2018
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 08:00 Veterinærsjekk slutter 09:00
Bedømmelse starter 10:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 330   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 15031738935
Epost utstilling@tronderkatten.no
Sted Autronica-hallen på Lade Haakon VII's gt 4 7041 Trondheim
Funksjonærer For info ; Beatrice Hove +47 92488690
Tilleggsinfo Vipps: Trønderkatten #24367

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 41 38 0 0 3
2 83 80 0 0 3
3 35 31 0 0 4
4 43 39 0 0 4
Huskatter 9 8 0 0 1
Totalt 211 196 0 0 15

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Henry Stéphane Abs
2 PER n 33 Florindo's Blossom of Bongo 1 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
3 RAG n Adenragdoll Freyja 1 Hunnkatt 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
4 RAG n NO*Toothemoon Moon Shadow 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX2
5 RAG n NO*Hekneby Cats Prince Charles 1 Hannkatt 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB NOM
6 RAG n S*Grand Gathinoz Precious Papaï 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX1 BIV
7 RAG a NO*Staras Dolls Bella 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone Abs
8 RAG a S*Heavenly Dolls Trippin Molly 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
9 RAG a NO*Fabled Olivin's Hydrele 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1
10 RAG a (N) Happy Pops Ela 1 Hunnkatt 2 (SP) Lund Lone Abs
11 RAG a Braya paint my picture Klee 1 Hannkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP NOM
12 RAG n 03 (N) Amasing Star's Magic Queen Bee Made by Marco Polo 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
13 RAG n 03 (N) Rag Luceritos Pascal 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1 NOM
14 RAG n 03 (N) Happy Pops Felix 1 Hannkatt 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP NOM BIS
15 RAG n 04 (N) Happy Pops Vitani 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1 NOM BIS
16 RAG n 04 (N) Amasing Star's Tjorven of Milo 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 NOM BIS
17 RAG a 03 (N) Amasing Star's Zweet Lulu of Prins Hjugo 1 Hunnkatt 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB NOM BIS
18 RAG a 03 NO*Elins Diamanter Lotte 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX1 NOM
19 RAG a 03 (N) Diadem's Oliver Light Blue 1 Hannkatt 4 (GIP) Henry Stéphane Abs
20 RAG a 04 (N) Ragedy's See U Starlight 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena Abs
21 RAG a 04 NO*PolarDrops Emma 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
22 RAG a 04 NO*Elins Diamanter Isolde In Love 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1 NOM
23 RAG b 04 Querido Sérgio Cesár de beira mar 1 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
24 RAG n 03 21 (N) Ragedy's Ment 2 Be 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CACIB NOM
25 SBI n S*Linblomman's Hanna 1 Hunnkatt 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
26 SBI n S*Linblomman's Eliza 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX2
27 SBI n Shapur Cava 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX1 CAC BIV
28 SBI a (N) Kattlabben's Valkyrie 1 Hunnkatt 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 No Cert
29 SBI a S*Linblomman's Drutten 1 Hannkatt 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS NOM
30 SBI b Shapur Catania 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Henry Stéphane EX1 NOM
30 SBI b Shapur Catania 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
31 SBI b Shapur Chrysantemum 1 Hunnkatt 2 (SP) Henry Stéphane HP NOM
32 SBI c Shapur Stardust 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
33 SBI n 21 (N) Kattlabben's Joelluigi 1 Hannkatt 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS NOM BIS
34 SBI n 21 (N) Kattlabben's Lady Gaga 1 Hunnkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
35 SBI n 21 Shapur Prosecco 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC NOM
36 SBI b 21 (N) Kattlabben's Kira 1 Hunnkatt 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
37 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Ariel 1 Hunnkatt 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP NOM BIS
38 MCO I / MCO a (N) Ladejarlen Storm 2 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB NOM
39 MCO I / MCO n NO*Nordic Leon Agent Cooper 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone Abs
40 MCO I / MCO n S*PreciousBlue's Zalmiakki 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 BIV NOM
41 MCO I / MCO n NO*Majavi Nefertiti 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX2
42 MCO I / MCO n NO*Majavi Neith 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
43 MCO II / MCO n 09 NO*Royal Raccoon's Tiara Saabrina 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Henry Stéphane EX1
44 MCO III / MCO n 23 NO*Majavi Massive Attack 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Henry Stéphane EX1 NOM
45 MCO III / MCO n 22 NO*Nordic Leon Brutus 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane Abs
46 MCO III / MCO n 23 NO*Majavi Nekhbeth 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane Abs
46 MCO III / MCO n 23 NO*Majavi Nekhbeth 2 Hunnkatt 19 (Kull) Isakov Vladimir Abs
47 MCO III / MCO n 22 NO*Majavi Onea 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX1
47 MCO III / MCO n 22 NO*Majavi Onea 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
48 MCO III / MCO n 22 (N) Snødekatten Thai Hansoggrete 2 Hannkatt 2 (SP) Henry Stéphane HP NOM
49 MCO IV / MCO a 09 22 Ecliptic Tor 2 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir Abs
50 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Royal Raccoon's Lilo Ambrosia 2 Hunnkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
51 MCO V / MCO d 22 (N) Hunstadmoen's Linus 2 Hannkatt 7 (CH) Henry Stéphane Abs
52 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Carpe Diem Baby 2 Hunnkatt 2 (SP) Henry Stéphane HP NOM
52 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Carpe Diem Baby 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Kabina Martin 3
53 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 1 (SC) Kudra Magdalena HP
54 MCO VI / MCO d 09 23 DK*Stoltze's Mustang Fighter 2 Hannkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB NOM
55 MCO VI / MCO d 09 (N) Hunstadmoen's Mustang 2 Hannkatt 7 (CH) Kudra Magdalena Abs
56 MCO VI / MCO f 03 NO*Magic Lynx Bella 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
57 MCO VI / MCO g 09 22 IT*Felix Theory Calypso 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1 BIV
58 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 2 (SP) Kudra Magdalena HP NOM
58 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Kabina Martin 2
59 MCO VII / MCO fs 22 (N) Ladejarlen Cornflake Girl 2 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV NOM
59 MCO VII / MCO fs 22 (N) Ladejarlen Cornflake Girl 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
60 MCO VII / MCO as 22 Quicksilver Farsk van Nous Deux 2 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir Abs
61 MCO VII / MCO ns 22 (N) Ladejarlen Lagertha 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
62 MCO VII / MCO n (N) Ladejarlen Mockingbird 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Henry Stéphane EX2
63 MCO VII / MCO fs 23 NO*Grindekatten Chasmine 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
64 MCO VIII / MCO ns 09 22 (N) Ladejarlen Jimmy Jazz 2 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
65 MCO VIII / MCO ns 09 22 (N) Spellbound's Ulf 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1 NOM
66 MCO IX / MCO w 62 Oretto Felice Caramellocoon*CZ 2 Hannkatt 1 (SC) Henry Stéphane Abs
67 MCO IX / MCO w 61 (N) Endless Wiona 2 Hunnkatt 5 (IC) Henry Stéphane Abs
68 MCO IX / MCO w 63 (N) Endless Babette 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane Abs
69 NFO II / NFO n 09 (N) Fodnaheia's San Miquel 2 Hannkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC NOM BIS
70 NFO III / NFO n 22 S*Räserråttan's Rudy 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC NOM
71 NFO IV / NFO n 03 23 (N) Tingoskattens Frida 2 Hunnkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX2
72 NFO IV / NFO n 09 22 S*Golden Oracle's Breeze 2 Hunnkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB NOM
73 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Migoto's Yohannes 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena Abs
74 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Trollvetta's Vanilla Ice 2 Hannkatt 2 (SP) Kudra Magdalena HP
75 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Sandøy Astor 2 Hannkatt 6 (IP) Kudra Magdalena EX2
76 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björnönstasseri Pentax 2 Hannkatt 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB BIV NOM
77 NFO V / NFO f 22 SE*Björnönstasseri Eowal 2 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
78 NFO V / NFO d 23 PT*Winter's Place Axl Rose 2 Hannkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP NOM
79 NFO VI / NFO d 03 23 SE*Yvsvansens Dream 2 Hannkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
80 NFO VI / NFO f 03 (N) Migoto's Thea 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena Abs
81 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Valhaugen's Brazos 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1
82 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Valhaugen's Mac Kenzie 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX2
83 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Valhaugen's Belaya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1 BIV NOM
84 NFO VII / NFO ns 22 S*Cederskogens Mira Magnet 2 Hunnkatt 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
85 NFO VII / NFO ds 23 (N) Sandøy Hårek 2 Hannkatt 17b (Veteran) Kabina Martin 1 NOM BIS Beste veteran
85 NFO VIII / NFO ds 09 23 (N) Sandøy Hårek 2 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX2
86 NFO VIII / NFO fs 03 22 NO*Arantos Verona 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
87 NFO VIII / NFO ns 09 NO*Kolbykattens A Dragon Is Not A Slave 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
88 NFO VIII / NFO ns 09 24 NO*Kolbykattens Risk 2 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM BIS
89 NFO VIII / NFO ns 03 22 (N) Tigersmilets Hermine Humlesnurr 2 Hunnkatt 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB BIV NOM BIS
90 SIB III / SIB ny 22 (N) CarilloCat Gold Fever 2 Hannkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB BIV
91 SIB III / SIB ny 22 Madame Aryskotracja*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
92 SIB III / SIB n 22 (N) Nordskjæret's Ylva 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1 NOM BIS
93 SIB III / SIB n 24 NO*Eventyrvegens Pil 2 Hannkatt 10 (KAS) Kabina Martin Abs
94 SIB III / SIB n 24 NO*Eventyrvegens Frida 2 Hunnkatt 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP NOM
95 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Einhaugen's Prins Antonin 2 Hannkatt 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB NOM
96 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Siberikos Alamos 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX1 BIV NOM
97 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Eventyrvegens Prinsesse Fjellrose 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX1
98 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Einhaugen's Mille Mari Napoleonsen 2 Hunnkatt 2 (SP) Henry Stéphane HP
99 SIB V / SIB fy 22 (N) Nordskjæret's Princess Pandora Rubin 2 Hunnkatt 1 (SC) Lund Lone HP NOM
100 SIB V / SIB fy 24 S*AmiliiSibiri's Tsarevna Gloria 2 Hunnkatt 1 (SC) Lund Lone Abs
101 SIB V / SIB fy 24 S*AmiliiSibiri's Tsaritsa Tingeling 2 Hunnkatt 3 (GIC) Lund Lone Abs
102 SIB VI / SIB f 03 24 (N) Einhaugen's Bea Arabella Fenrisdatter 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX2
103 SIB VI / SIB fy 09 22 (N) Siberikos Victoria Kashmir 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX1 CAC NOM BIS
104 SIB VI / SIB f 09 22 S*AmiliiSibiri's Petjora Tingskaya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane Abs
105 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Myrbærhaugen's Baileys 2 Hannkatt 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
106 SIB VIII / SIB as 09 22 SE*Tsarhegens Misam 2 Hunnkatt 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
107 SIB VIII / SIB as 09 (N) Solstorms Bakoko 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1
108 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1 BIV NOM
109 TUA IX / TUA w 62 S*Lönnebergas Dodge Custom Sierra 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Kabina Martin 1 NOM
109 TUA IX / TUA w 62 S*Lönnebergas Dodge Custom Sierra 2 Hunnkatt 2 (SP) Lund Lone HP NOM
110 BEN n 24 Shapur Nala 3 Hunnkatt 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP NOM
111 BML I / BML ns 11 31 SE*Tevala's Algiz 3 Hunnkatt 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP NOM
112 BSH a 24 Suncat's Suncat's Loverman 3 Hannkatt 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
113 BSH ns 22 62 NO Lady Mary's Silver Lord 3 Hannkatt 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP NOM
114 BSH ns 22 64 Gudrun de Bellissimo (N) 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
115 BSH ns 22 64 NO*Silver Fantasy Xerxes Alfred 3 Hannkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC NOM
116 BUR n UA*Oktarin Rosalia 3 Hunnkatt 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS NOM BIS
117 BUR n DK*Nadikat's Ganzani 3 Hannkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
118 BUR n Shai-San-War's Viggo 3 Hannkatt 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS NOM BIS
119 BUR a (N) Nalayana's Yakari 3 Hannkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
120 BUR b NO*Burcantiks Cuda 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC NOM
121 BUR b S*Globetrotter's Quentin 3 Hannkatt 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
122 BUR c NO*Burcantiks Viper 3 Hannkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
123 BUR e (N) Nalayana's Yucatán 3 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
123 BUR e (N) Nalayana's Yucatán 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
124 BUR e (N) Thorelin's Willgunn 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
125 BUR e HU*Alba Regia Ganxsta Gustav 3 Hannkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP NOM
126 BUR g NO*Snotras Embla 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1 BIS Beste veteran
126 BUR g NO*Snotras Embla 3 Hunnkatt 1 (SC) Kudra Magdalena HP BIV
127 BUR g (N) Nalayana's Yvette I´adorable 3 Hunnkatt 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
128 BUR g (N) Nalayana's Xenia Noh 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
129 BUR h Medea Freya Way*RU 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1 NOM BIS
130 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Alenushka 3 Hunnkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM BIS
130 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Alenushka 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
131 KBS I / KBS n 24 (N) RGJ Cat's Jegoza 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
132 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 5 (IC) Kabina Martin Abs
133 SRL I / SRL n DK*SelrexWin Berry 3 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
134 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Anushka 3 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
135 SRL III / SRL g NO*Emlakiros Arylla 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena Abs
136 SRL III / SRL e NO*Emlakiros Baltazar Amandus 3 Hannkatt 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
137 SRL VII / SRL a 33 NO*Magnifi'miaow's Curly Darth Vader 3 Hannkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB NOM BIS
138 ABY n (N) Hakrilas Dixie Rose 4 Hunnkatt 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB NOM
139 ABY o S*Skimmerdal's Elvis 4 Hannkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
140 CRX III / CRX f S*Dollemina's Katt Inca 4 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
141 CRX IV / CRX d 09 S*Dollemina's Maverick 4 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
142 CRX V / CRX a 24 S*Dollemina's Jacobea 4 Hunnkatt 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB
143 CRX VI / CRX ns 01 21 64 SE*Arextocats Selina Kyle 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1 NOM BIS
144 CRX VI / CRX n 09 24 S*Dollemina's Lucky Luke 4 Hannkatt 8 (PR) Kabina Martin EX1 CAPIB
145 DRX I / DRX n (N) Santala's Inthi 4 Hunnkatt 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
146 DRX I / DRX n (N) Santala's Quinto 4 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
147 DRX I / DRX n (N) Kitten Camp's Tiana 4 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB BIV
148 DRX I / DRX n (N) Svartholen's Mr. Potter 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone DISQ
149 DRX I / DRX a (N) Diamond Heart's Bernard 4 Hannkatt 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
150 DRX II / DRX n 03 Iris av Jamas (N) 4 Hunnkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP
151 DRX III / DRX ds (N) Santala's Xerox 4 Hannkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
152 DRX III / DRX f Golden Elf Mila 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC BIV
153 DRX III / DRX g 24 (N) Santala's Pura 4 Hunnkatt 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB NOM BIS
154 DRX IV / DRX ds 09 24 Axel Mondodevon-Rex*PL 4 Hannkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB NOM
155 DRX V / DRX n 24 (N) Kitten Camp's Lille Ida 4 Hunnkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
156 DRX V / DRX n 24 (N) Kitten Camp's Rapunzel 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC BIV
157 DRX V / DRX a 24 (N) Santala's Wileen 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX2
158 DRX III / DRX d 22 LV*Dea Dia Serafim ** 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1 NOM
159 DRX V / DRX a 24 (N) Santala's Pago Pago 4 Hannkatt 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP NOM BIS
160 DRX VII / DRX n 33 (N) Diamond Heart's Aurora 4 Hunnkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
161 OSH b (N) Dark-Jaggen's Mona Lisa 4 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB NOM
162 OSH h NO*Zamaradi Bonnie 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone Abs
163 OSH e 24 NO*Zamaradi Buzz 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 NOM BIS
164 OSH ns 25 S*Splendid's La Marca 4 Hunnkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB NOM BIS
165 SIA n 21 (N) Bekmørtnans Pixie Stix 4 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
166 SIA n 03 Lion King des Motards en Délire 4 Hannkatt 6 (IP) Kabina Martin Abs
167 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP
167 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
168 SOM n (N) Kiachero Noni Pepino 4 Hannkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
169 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
170 SOM n (N) Kiachero Viola 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
171 SOM n (N) Kiachero Lima 4 Hunnkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
172 SOM n Tilsim dan Kensi4Kiachero 4 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Utgår
173 SPH II / SPH n 02 21 62 NO*Elegant Soul Balder 4 Hannkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP NOM
174 SPH IV / SPH d 09 21 Farm Perira Pluton 4 Hannkatt 6 (IP) Lund Lone Abs
175 SPH V / SPH a 32 NO*Elegant Soul Cooper 4 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
176 HCL Elvis Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Lund Lone 1 NOM BIS
177 HCL Izzi Missi Rimelig Bizzi Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Kabina Martin 2
178 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Kabina Martin 1 NOM
178 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Lund Lone 1
179 HCL Felix Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Lund Lone 2
180 HCS Rafikki Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Isakov Vladimir 2
181 HCS Tigerøffen Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Isakov Vladimir 1 NOM
181 HCS Tigerøffen Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Lund Lone 1 BIS
182 HCS Molly Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
196 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Henry Stéphane PER a 03, RAG a 03, RAG n, SBI a, SBI b, SBI n, MCO II, MCO III, MCO IX, MCO V, MCO VII, NFO VII, SIB IV, SIB VI 35
Isakov Vladimir MCO III, MCO IV, MCO VII, NFO VIII, BUR a, BUR c, BUR e, KBL I, KBS I, SRL I, ABY o, CRX III, DRX II, DRX VII, SIA n 21, SOM n, SPH V, HCS, VETB 3 36
Kabina Martin NFO II, NFO III, SIB III, SIB VIII, BEN n 24, BUR h, BUR n, KOR, SRL VII, CRX V, CRX VI, DRX III, DRX IV, DRX V, OSH ns 25, SIA n 03, HCL, VETB 2 35
Kudra Magdalena RAG a 04, RAG n 03, SBI a 21, SBI c, SBI n 21, TUV d 61-63, MCO VI, NFO IV, NFO VI, SIB VIII, BML I, BSH a 24, BSH ns 22 62, BSH ns 22 64, BUR b, BUR g, SRL III 43
Lund Lone PER n 33, RAG a, RAG b 04, RAG n 03 21, RAG n 04, SBI b 21, MCO I, MCO VIII, NFO V, SIB V, TUA IX, ABY n, CRX IV, DRX I, OSH b, OSH e 24, OSH h, SPH II, SPH IV, HCL, VETB Huskatter 39
Utenfor Bedømmelse SBI b, MCO III, MCO VII, BUR e, KBL I, SOM n 8
6 dommere