Min katt
HÅLKA 2.6.2018
Arrangørklubb Hålogalandkatten
Starter 02.06.2018 Slutter 02.06.2018
Påmelding starter 01.03.2018 Påmelding lukkes 13.05.2018
Åpent for publikum fra 09:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:00 Veterinærsjekk slutter 08:00
Bedømmelse starter 00:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 300   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost britt@nordiclynx.no
Sted Stangneshallen Valanveien 2A 9409 Harstad
Funksjonærer
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 43 43 0 0 0
2 84 83 0 0 1
3 12 12 0 0 0
4 28 28 0 0 0
Huskatter 2 2 0 0 0
Totalt 169 168 0 0 1

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO a 22 SE*Virrivinda's Cora Sun-Drop 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC NOM BIS
2 EXO d Victim of Life av Isomar (N) 1 Hannkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM
3 EXO n S*Tiny Toes Tjorven 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
4 PER d 33 Florindo's Star Trech 1 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
5 PER g 21 33 Florindo's Barbara of Walker 1 Hunnkatt 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB
6 PER n FI*Mimosan Ronaldo 1 Hannkatt 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB NOM BIS
7 PER n SE*Hippolyte's Erienne Esprit Walker 1 Hunnkatt 7 (CH) Lupan Boris EX1 CACIB
8 PER n SE*Hippolyte's Gucci Glorious Walker 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Lupan Boris Abs
9 PER n 33 (N) Supergranny Vivaldi 1 Hannkatt 6 (IP) Lupan Boris EX1 CAGPIB
10 PER ns 11 DK Mellow Rose's Maverick 1 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
11 PER ns 11 DK Mellow Rose's Sugar Pie 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
12 PER w 62 SE*Hippolyte's Boris Beau Walker 1 Hannkatt 1 (SC) Lupan Boris HP
13 PER w 62 SE*Hippolyte's Celine Charm Walker 1 Hunnkatt 3 (GIC) Lupan Boris EX1 CACS
14 RAG a (N) Amasing Star's Xander of Hunter 1 Hannkatt 19 (Kull) Saarela Veikko Beste kull
14 RAG a (N) Amasing Star's Xander of Hunter 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Lupan Boris EX1 NOM
15 RAG a 04 (N) Amasing Star's Xelma of Hunter 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV NOM
16 RAG a 04 (N) Amasing Star's Xophie of Hunter 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Friškovec-Keller Thea EX2
17 RAG a 04 NO*Elins Diamanter Imagine My Love 1 Hannkatt 9 (Åpen) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC NOM
18 RAG n (N) Azzi's Muffin 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Mantovani Gianfranco EX1 CAC NOM
19 RAG n 03 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo 1 Hannkatt 10 (KAS) Lupan Boris Abs
20 RAG n 03 Prins Morris av Sensirius (N) 1 Hannkatt 9 (Åpen) Lupan Boris EX1 CAC
21 RAG n 03 RO*Mistoffelees Artemis 1 Hunnkatt 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB
22 RAG n 04 (N) Amasing Star's Xhammi of Hunter 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Mantovani Gianfranco EX1 NOM
22 RAG n 04 (N) Amasing Star's Xhammi of Hunter 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
23 SBI a (N) Totenkatten's Valeria 1 Hunnkatt 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB NOM BIS
24 SBI a Kurt 1 Hannkatt 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
25 SBI a NO*Fumapusene Brum 1 Hannkatt 2 (SP) Friškovec-Keller Thea HP
25 SBI a NO*Fumapusene Brum 1 Hannkatt 17b (Veteran) Gustaitiene Jurgita 1 BIS Beste Veteran
26 SBI a NO*Fumapusene Moyo 1 Hunnkatt 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB NOM
27 SBI a 21 (N) Temms Afrodite 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
28 SBI b IDP*Backkara's Azzaro 1 Hannkatt 17b (Veteran) Gustaitiene Jurgita 3
28 SBI b IDP*Backkara's Azzaro 1 Hannkatt 8 (PR) Lupan Boris EX1 CAPIB NOM
29 SBI b Rihanna Sunny Queen*ES 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lupan Boris Abs
30 SBI b Shapur Catania 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lupan Boris Abs
31 SBI b Shapur Chrysantemum 1 Hunnkatt 2 (SP) Lupan Boris HP NOM
31 SBI b Shapur Chrysantemum 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
32 SBI b 21 Shapur Crémant 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
33 SBI c (N) Temms Ylang-Ylang 1 Hannkatt 9 (Åpen) Lupan Boris EX1 CAC
34 SBI c S*Källtäppans Luvo Lupino 1 Hannkatt 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB BIV
35 SBI c Shapur Stardust 1 Hunnkatt 7 (CH) Lupan Boris EX1 CACIB NOM
36 SBI e (N) Arclight's Ecreem 1 Hannkatt 2 (SP) Friškovec-Keller Thea HP NOM BIS
36 SBI e (N) Arclight's Ecreem 1 Hannkatt 17b (Veteran) Gustaitiene Jurgita 2
37 SBI n S*Storeklev's Lady Madonna 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
38 MCO I / MCO a (N) Arctic Coon's Farrah Fawcat 2 Hunnkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
39 MCO I / MCO n FI*KingLeo's I am Celaeno 2 Hunnkatt 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB NOM
40 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Jolly Good Golly Miss Molly 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita Abs
41 MCO II / MCO n 03 (N) Hunstadmoen's Jenny 2 Hunnkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB NOM
42 MCO III / MCO a 22 Glavkoz av Shine Coon (N) 2 Hannkatt 17b (Veteran) Gustaitiene Jurgita 1
42 MCO III / MCO a 22 Glavkoz av Shine Coon (N) 2 Hannkatt 2 (SP) Friškovec-Keller Thea HP BIV NOM
43 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Here's to Freedom 2 Hannkatt 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
44 MCO III / MCO n 22 (N) HeLo's Farm Alina 2 Hunnkatt 5 (IC) Friškovec-Keller Thea Abs
44 MCO III / MCO n 22 (N) HeLo's Farm Alina 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5
45 MCO III / MCO n 22 (N) HeLo's Farm Lexus 2 Hannkatt 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
46 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Hannkatt 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
47 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est 2 Hunnkatt 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
48 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Carpe Dajm 2 Hunnkatt 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS BIV NOM
49 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Moggi Iiris Kohvee 2 Hunnkatt 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX2
50 MCO V / MCO d 22 Jarissa av Shine Coon (N) 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Gustaitiene Jurgita 4
50 MCO V / MCO d 22 Jarissa av Shine Coon (N) 2 Hunnkatt 6 (IP) Lupan Boris EX1 CAGPIB NOM
50 MCO V / MCO d 22 Jarissa av Shine Coon (N) 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
51 MCO V / MCO d 22 Logan Leonidas av Shine Coon (N) 2 Hannkatt 10 (KAS) Lupan Boris EX1 CAP
52 MCO V / MCO d 24 (N) Galions Cats Quinn 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lupan Boris EX1
53 MCO V / MCO f (N) Nordic Lynx's Hexy 2 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshunn
54 MCO V / MCO f 22 (N) Nordic Lynx's Good Girl 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lupan Boris EX1 NOM
55 MCO V / MCO f 22 (N) Nordic Lynx's Masterpiece 2 Hunnkatt 1 (SC) Lupan Boris HP NOM BIS
55 MCO V / MCO f 22 (N) Nordic Lynx's Masterpiece 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
56 MCO V / MCO f 25 FI*NineTales Norma Jean 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lupan Boris EX1 BIV NOM
57 MCO VII / MCO gs 22 NO*Frostheim's Arya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mantovani Gianfranco EX2
58 MCO VI / MCO d 09 22 (N) Nordic Lynx's F for Facinating 2 Hunnkatt 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
59 MCO VI / MCO d 09 25 Pillowtalk's Sheego 2 Hannkatt 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
60 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Moggi Jam Balaya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Friškovec-Keller Thea EX1
61 MCO VI / MCO f 09 (N) Nordic Lynx's Yellow Diamond 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec-Keller Thea fargeendret
62 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Gustaitiene Jurgita 1 BIS Beste Veteran
62 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 2 (SP) Friškovec-Keller Thea HP NOM BIS
63 MCO VI / MCO g 03 22 (N) Nordic Lynx's Pure Wish 2 Hunnkatt 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
64 MCO VII / MCO ds NO*Glamcat Ruffen 2 Hannkatt 9 (Åpen) Mantovani Gianfranco EX2
65 MCO VII / MCO fs (N) Arctic Coon's Amy Mainehouse 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mantovani Gianfranco EX1 CAC BIV NOM
65 MCO VII / MCO fs (N) Arctic Coon's Amy Mainehouse 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Gustaitiene Jurgita 3
66 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Hunnkatt 6 (IP) Mantovani Gianfranco EX1 CAGPIB BIV NOM
67 MCO VII / MCO fs 22 (N) HeLo's Farm Nachada 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mantovani Gianfranco EX2
68 MCO VII / MCO ns (N) Nordic Lynx's Yves Rocher 2 Hannkatt 8 (PR) Mantovani Gianfranco EX1 CAPIB NOM
69 MCO VII / MCO ns FI*KingLeo's Geir-Arne 2 Hannkatt 10 (KAS) Mantovani Gianfranco EX1 CAP
70 MCO VII / MCO ns NO*Jubelens Ripassa 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mantovani Gianfranco EX1 NOM
71 MCO VII / MCO ns 22 (N) HeLo's Farm Fine Mozart 2 Hannkatt 9 (Åpen) Mantovani Gianfranco EX1 CAC
72 MCO VIII / MCO ds 03 Truffle Melluandia*PL 2 Hannkatt 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
73 MCO VIII / MCO ds 09 11 (N) Afelio Ajax 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1
74 MCO VIII / MCO gs 09 (N) Nordic Lynx's Cinderella 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC BIV NOM
75 MCO VIII / MCO ns 03 (N) Spellbound's Weisor 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 BIV NOM BIS
76 MCO VIII / MCO ns 09 (N) Nordic Lynx's Crazy Kiss 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX2
77 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Moggi Ice Dream 2 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
78 MCO VIII / MCO ns 09 22 Njord av Shine Coon (N) 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX2
79 NFO I / NFO a (N) Satyr's Vanilla 2 Hunnkatt 4 (GIP) Lupan Boris EX1 CAPS
80 NFO I / NFO a S*Rotvältans Hugo Boss 2 Hannkatt 10 (KAS) Lupan Boris EX1 CAP
81 NFO I / NFO n (N) Påveskardet's Isabell Rose 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Gustaitiene Jurgita 2
82 NFO I / NFO n (N) Stallo's Cedrik 2 Hannkatt 2 (SP) Lupan Boris HP BIV
83 NFO II / NFO nt 09 NO*Havstrilens Mick Jagger 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
84 NFO III / NFO n 22 (N) Stallo's Elmå 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
85 NFO III / NFO n 22 S*Just Catnap's Edward 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV NOM
86 NFO III / NFO n 23 (N) Stallo's Arja 2 Hunnkatt 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 No Cert
87 NFO IV / NFO a 09 22 NO*Fru Pedersens Aigin 2 Hannkatt 10 (KAS) Saarela Veikko Abs
88 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Påveskardet's Ozone Baby 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
89 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Fru Pedersens Ravna Rampekvakk 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko Abs
90 NFO IV / NFO n 09 22 S*NC's Clamour For Glamour 2 Hunnkatt 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
91 NFO IV / NFO n 09 23 S*Black Islands Isalei 2 Hunnkatt 4 (GIP) Saarela Veikko Abs
91 NFO IV / NFO n 09 23 S*Black Islands Isalei 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Gustaitiene Jurgita Abs
92 NFO IX / NFO w 64 NO*Havstrilens Katy Perry 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lupan Boris EX1
93 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Valhaugen's Brazos 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Friškovec-Keller Thea EX1
94 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Påveskardet's Tindra 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
95 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Valhaugen's Belaya 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Friškovec-Keller Thea EX2
96 NFO VI / NFO g 01 64 NO*Havstrilens Laleh 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV NOM BIS
97 NFO VIII / NFO ns 09 22 (N) Påveskardet's Ragna Rockers 2 Hunnkatt 10 (KAS) Lupan Boris EX1 CAP
98 NFO VIII / NFO ns 09 23 NO*Haapet's Ivar 2 Hannkatt 2 (SP) Lupan Boris HP NOM
99 SIB II / SIB n 03 (N) Solstorms Khal Drogo 2 Hannkatt 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
100 SIB II / SIB n 09 NO*Tundrapaw's Eddie 2 Hannkatt 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB NOM BIS
100 SIB II / SIB n 09 NO*Tundrapaw's Eddie 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
101 SIB IV / SIB n 03 24 NO*Kongskogens In Mun Dieada 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
102 SIB V / SIB d 22 (N) Solstorms King of Hearts 2 Hannkatt 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB BIV NOM
102 SIB V / SIB d 22 (N) Solstorms King of Hearts 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
103 SIB V / SIB f NO*Tundrapaw's Ghost 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mantovani Gianfranco EX1 CAC
104 SIB V / SIB f NO*Tundrapaw's Katla 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mantovani Gianfranco EX1 NOM
105 SIB V / SIB g NO*Tundrapaw's Kaylee 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mantovani Gianfranco EX2
106 SIB VI / SIB f 09 (N) Solstorms Magda-Min Midtsommernattsdrøm 2 Hunnkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
107 SIB VII / SIB ds 23 (N) Snurribart's Pavlov 2 Hannkatt 9 (Åpen) Mantovani Gianfranco EX1 CAC
108 SIB VII / SIB fs 11 (N) Snurribart's Pravda 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mantovani Gianfranco EX1 CAC
109 SIB VII / SIB ns 11 NO*Senjaperlen Morningstar My Lo Pearl 2 Hannkatt 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB BIV
110 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 NOM
111 BEN n 24 Mainstreet Golden California 3 Hunnkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB NOM BIS
112 BEN n 24 Majesticpride Wild in Monaco 3 Hannkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
113 BEN n 24 NO*NorthernSkyline Cougar Masquerade 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV
114 BEN n 24 Shapur Nala 3 Hunnkatt 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB NOM BIS
115 BSH g 02 62 Daphnia von Mariberg*CZ 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM
116 BSH o Grand' Or from Arthur's Garden 3 Hannkatt 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS NOM BIS
117 BUR c NO*Plushies Eon 3 Hunnkatt 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP NOM
118 BUR n Elvis av Simonstad (N) 3 Hannkatt 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB NOM BIS
119 BUR n Katalin Eva Nala Altana 3 Hunnkatt 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
120 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Alenushka 3 Hunnkatt 6 (IP) Gustaitiene Jurgita Abs
121 KBS I / KBS n 24 (N) RGJ Cat's Jegoza 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM BIS
122 SRL VII / SRL a 33 NO*Magnifi'miaow's Curly Darth Vader 3 Hannkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB NOM
123 ABY a FI*Lovedevotion Karmen 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1
124 ABY as (N) Tingerling's Charlie 4 Hannkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
125 ABY n FI*Lovedevotion Infinity 4 Hannkatt 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB NOM BIS
126 ABY n FI*Lovedevotion Josefine 4 Hunnkatt 7 (CH) Gustaitiene Jurgita Abs
127 DRX I / DRX n Katzekala av Jamas (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Friškovec-Keller Thea 1 BIS Beste Veteran
127 DRX I / DRX n Katzekala av Jamas (N) 4 Hunnkatt 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
128 DRX III / DRX f (N) Fargo's Mio Min Mio 4 Hunnkatt 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB NOM BIS
129 DRX VIII / DRX n 09 21 33 (N) Svartholen's President Snow 4 Hannkatt 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
130 OSH d FI*BlackDevil's Burns Like Hell 4 Hunnkatt 7 (CH) Mantovani Gianfranco EX1 CACIB
131 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever 4 Hannkatt 10 (KAS) Mantovani Gianfranco EX1 CAP
132 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Hannkatt 8 (PR) Mantovani Gianfranco EX1 CAPIB
133 OSH e FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice 4 Hannkatt 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB NOM
134 OSH e FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker 4 Hannkatt 6 (IP) Mantovani Gianfranco EX1 CAGPIB NOM
135 OSH f (N) Himmeltinden's San Francisco 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
136 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Hunnkatt 1 (SC) Gustaitiene Jurgita HP
137 OSH f FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights 4 Hunnkatt 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
138 OSH f FI*BlackDevil's The End Of The Line 4 Hunnkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB BIV NOM
139 OSH f 02 (N) Fargo's Poussey Washington 4 Hunnkatt 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB
140 OSH f 24 (N) Himmeltinden's Aurora 4 Hunnkatt 5 (IC) Mantovani Gianfranco Abs
140 OSH f 24 (N) Himmeltinden's Aurora 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
141 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Hunnkatt 1 (SC) Mantovani Gianfranco HP NOM BIS
142 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Hannkatt 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB
143 RUS Katzenhof Silver Lining 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1
144 SIA h (N) Himmeltinden's Nanna 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
145 SOM a Timofey Incendie Etoile 4 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC NOM BIS
146 SOM n (N) Arclight's Ahiiga 4 Hannkatt 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB NOM BIS
147 SOM n Foxgarden's Caribbean Pearl 4 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko Abs
148 SPH n 01 62 (N) Himmeltinden's Bossa Nova 4 Hannkatt 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP NOM
149 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saarela Veikko 1 NOM BIS
149 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Mantovani Gianfranco 1 BIS Beste Veteran
168 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Friškovec-Keller Thea RAG a 04, SBI a, SBI e, SBI n, MCO III, MCO IV, MCO VI, NFO III, NFO VI, BSH g 02 62, BSH o, BUR c, BUR n, VET 4 36
Gustaitiene Jurgita MCO I, MCO II, BEN n 24, KBL I, KBS I, SRL VII, ABY a, ABY as, ABY n, DRX I, DRX III, DRX VIII, OSH f, RUS, SPH n 01, VETB 1, VETB 2 33
Lupan Boris PER g 21 33, PER n, PER n 33, PER w 62, RAG a, RAG n 03, SBI b, SBI c, MCO V, NFO I, NFO IX, NFO VIII 30
Mantovani Gianfranco RAG n, RAG n 04, MCO VII, SIB V, SIB VII, OSH d, OSH d 24, OSH e, OSH f 02, OSH f 24, OSH h, OSH n, VETB Huskatter 28
Saarela Veikko EXO a 22, EXO d, EXO n, PER d 33, PER ns 11, RAG a, SBI a 21, SBI b 21, MCO VIII, NFO II, NFO IV, SIB II, SIB IV, SIB VI, SIB VIII, SIA h, SOM a, SOM n, HCL 32
Utenfor Bedømmelse RAG n 04, SBI b, MCO III, MCO V, SIB II, SIB V, OSH f 24 9
6 dommere