HÅLKA 3.6.2018
Arrangørklubb Hålogalandkatten
Starter 03.06.2018 Slutter 03.06.2018
Påmelding starter 01.03.2018 Påmelding lukkes 22.05.2018
Åpent for publikum fra 09:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 08:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 00:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 300   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost britt@nordiclynx.no
Sted Stangneshallen Valanveien 2A 9409 Harstad
Funksjonærer
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 43 43 0 0 0
2 89 89 0 0 0
3 11 11 0 0 0
4 27 27 0 0 0
Huskatter 2 2 0 0 0
Totalt 172 172 0 0 0

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n S*Tiny Toes Tjorven 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lupan Boris EX1 NOM BIS
2 EXO d 22 Victim of Life av Isomar (N) 1 Hannkatt 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB
3 EXO a 22 SE*Virrivinda's Cora Sun-Drop 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lupan Boris EX1 CAC NOM
4 PER w 62 SE*Hippolyte's Boris Beau Walker 1 Hannkatt 1 (SC) Saarela Veikko HP NOM
5 PER w 62 SE*Hippolyte's Celine Charm Walker 1 Hunnkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
6 PER n FI*Mimosan Ronaldo 1 Hannkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB NOM BIS
7 PER n SE*Hippolyte's Erienne Esprit Walker 1 Hunnkatt 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB NOM
8 PER n SE*Hippolyte's Gucci Glorious Walker 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita Abs
9 PER ns 11 DK Mellow Rose's Maverick 1 Hannkatt 9 (Åpen) Lupan Boris EX1 CAC
10 PER ns 11 DK Mellow Rose's Sugar Pie 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lupan Boris EX1 CAC
11 PER n 33 (N) Supergranny Vivaldi 1 Hannkatt 6 (IP) Mantovani Gianfranco EX1 CAGPIB NOM
12 PER d 33 Florindo's Star Trech 1 Hannkatt 7 (CH) Mantovani Gianfranco EX1 CACIB
13 PER g 21 33 Florindo's Barbara of Walker 1 Hunnkatt 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB
14 RAG n (N) Azzi's Muffin 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC NOM BIS
15 RAG a (N) Amasing Star's Xander of Hunter 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
15 RAG a (N) Amasing Star's Xander of Hunter 1 Hannkatt 19 (Kull) Lupan Boris Beste kull
15 RAG a (N) Amasing Star's Xander of Hunter 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
16 RAG n 03 RO*Mistoffelees Artemis 1 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
17 RAG n 03 Prins Morris av Sensirius (N) 1 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
18 RAG n 03 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo 1 Hannkatt 10 (KAS) Saarela Veikko Abs
19 RAG n 04 (N) Amasing Star's Xhammi of Hunter 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 NOM
20 RAG a 04 NO*Elins Diamanter Imagine My Love 1 Hannkatt 9 (Åpen) Lupan Boris EX1 CAC BIV NOM
21 RAG a 04 (N) Amasing Star's Xelma of Hunter 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lupan Boris EX1 NOM
22 RAG a 04 (N) Amasing Star's Xophie of Hunter 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lupan Boris EX2
23 SBI n S*Storeklev's Lady Madonna 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Mantovani Gianfranco EX1 CAC
24 SBI a Kurt 1 Hannkatt 3 (GIC) Lupan Boris EX1 CACS
25 SBI a NO*Fumapusene Moyo 1 Hunnkatt 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB
26 SBI a NO*Fumapusene Brum 1 Hannkatt 2 (SP) Lupan Boris HP NOM
26 SBI a NO*Fumapusene Brum 1 Hannkatt 17b (Veteran) Lupan Boris 2
27 SBI a (N) Totenkatten's Valeria 1 Hunnkatt 6 (IP) Lupan Boris EX1 CAGPIB NOM BIS
28 SBI b Shapur Catania 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko Abs
29 SBI b Shapur Chrysantemum 1 Hunnkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP NOM
29 SBI b Shapur Chrysantemum 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
30 SBI b IDP*Backkara's Azzaro 1 Hannkatt 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
30 SBI b IDP*Backkara's Azzaro 1 Hannkatt 17b (Veteran) Lupan Boris 3
31 SBI c S*Källtäppans Luvo Lupino 1 Hannkatt 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB BIV NOM
32 SBI c Shapur Stardust 1 Hunnkatt 7 (CH) Mantovani Gianfranco EX1 CACIB NOM
33 SBI c (N) Temms Ylang-Ylang 1 Hannkatt 9 (Åpen) Mantovani Gianfranco EX1 CAC
34 SBI e (N) Arclight's Ecreem 1 Hannkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP NOM BIS
34 SBI e (N) Arclight's Ecreem 1 Hannkatt 17b (Veteran) Lupan Boris 1 BIS Beste Veteran
35 SBI a 21 NO*Par Pay's Kahl Drogo 1 Hannkatt 9 (Åpen) Mantovani Gianfranco Abs
36 SBI a 21 (N) Temms Afrodite 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mantovani Gianfranco EX1 NOM BIS
37 SBI b 21 Shapur Crémant 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lupan Boris EX1 CAC
38 MCO I / MCO a (N) Arctic Coon's Farrah Fawcat 2 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
39 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Jolly Good Golly Miss Molly 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko Abs
40 MCO I / MCO n FI*KingLeo's I am Celaeno 2 Hunnkatt 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
41 MCO II / MCO n 03 (N) Hunstadmoen's Jenny 2 Hunnkatt 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB NOM
42 MCO III / MCO n 22 (N) Nordic Lynx's Unpredictable Lady 2 Hunnkatt 3 (GIC) Lupan Boris Abs
43 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Here's to Freedom 2 Hannkatt 5 (IC) Lupan Boris EX1 CAGCIB NOM
44 MCO III / MCO n 22 (N) HeLo's Farm Alina 2 Hunnkatt 5 (IC) Lupan Boris Abs
44 MCO III / MCO n 22 (N) HeLo's Farm Alina 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
45 MCO III / MCO a 22 Glavkoz av Shine Coon (N) 2 Hannkatt 2 (SP) Lupan Boris HP
45 MCO III / MCO a 22 Glavkoz av Shine Coon (N) 2 Hannkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 1
46 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Hannkatt 6 (IP) Lupan Boris EX1 CAGPIB BIV NOM
47 MCO III / MCO n 22 (N) HeLo's Farm Lexus 2 Hannkatt 10 (KAS) Lupan Boris EX1 CAP
48 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Carpe Dajm 2 Hunnkatt 3 (GIC) Mantovani Gianfranco EX1 CACS BIV NOM
49 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est 2 Hunnkatt 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB
50 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Moggi Iiris Kohvee 2 Hunnkatt 7 (CH) Mantovani Gianfranco EX1 CACIB
51 MCO V / MCO f 22 (N) Nordic Lynx's Masterpiece 2 Hunnkatt 1 (SC) Gustaitiene Jurgita HP BIV NOM BIS
51 MCO V / MCO f 22 (N) Nordic Lynx's Masterpiece 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
52 MCO V / MCO d (N) Hunstadmoen's Gaute 2 Hannkatt 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita Abs
53 MCO VII / MCO gs 22 NO*Frostheim's Arya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec-Keller Thea EX2
54 MCO V / MCO f 25 FI*NineTales Norma Jean 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita EX1
55 MCO V / MCO d 24 (N) Galions Cats Quinn 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
56 MCO V / MCO f 22 (N) Nordic Lynx's Good Girl 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1
57 MCO V / MCO d 22 Jarissa av Shine Coon (N) 2 Hunnkatt 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB NOM
57 MCO V / MCO d 22 Jarissa av Shine Coon (N) 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 4
57 MCO V / MCO d 22 Jarissa av Shine Coon (N) 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
58 MCO V / MCO d 22 Logan Leonidas av Shine Coon (N) 2 Hannkatt 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB NOM
59 MCO V / MCO f (N) Nordic Lynx's Hexy 2 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshunn
60 MCO VI / MCO g 03 22 (N) Nordic Lynx's Pure Wish 2 Hunnkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM
61 MCO VI / MCO d 09 25 Pillowtalk's Sheego 2 Hannkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
62 MCO VIII / MCO fs 09 (N) Nordic Lynx's Yellow Diamond 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC BIV NOM
63 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Moggi Jam Balaya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
64 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP NOM BIS
64 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 1 BIS Beste Veteran
65 MCO VI / MCO d 09 22 (N) Nordic Lynx's F for Facinating 2 Hunnkatt 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
66 MCO VII / MCO as (N) Nordic Lynx's Baby Blue 2 Hunnkatt 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
67 MCO VII / MCO ns 22 (N) HeLo's Farm Fine Mozart 2 Hannkatt 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB BIV NOM
68 MCO VII / MCO ds NO*Glamcat Ruffen 2 Hannkatt 9 (Åpen) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
69 MCO VII / MCO fs (N) Arctic Coon's Amy Mainehouse 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
69 MCO VII / MCO fs (N) Arctic Coon's Amy Mainehouse 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 2
70 MCO VII / MCO fs 22 (N) HeLo's Farm Nachada 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Friškovec-Keller Thea EX2
71 MCO VII / MCO ns NO*Jubelens Ripassa 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM
72 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Hunnkatt 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS BIV NOM
73 MCO VII / MCO ns (N) Nordic Lynx's Yves Rocher 2 Hannkatt 8 (PR) Friškovec-Keller Thea EX2
74 MCO VII / MCO ns FI*KingLeo's Geir-Arne 2 Hannkatt 8 (PR) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPIB
75 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Moggi Ice Dream 2 Hunnkatt 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
76 MCO VIII / MCO gs 09 (N) Nordic Lynx's Cinderella 2 Hunnkatt 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
77 MCO VIII / MCO ns 09 (N) Nordic Lynx's Crazy Kiss 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec-Keller Thea EX2
78 MCO VIII / MCO ds 09 11 (N) Afelio Ajax 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Friškovec-Keller Thea EX2
79 MCO VIII / MCO ns 09 22 Njord av Shine Coon (N) 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Friškovec-Keller Thea EX1
80 MCO VIII / MCO ns 03 (N) Spellbound's Weisor 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV NOM BIS
81 MCO VIII / MCO ds 03 Truffle Melluandia*PL 2 Hannkatt 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB NOM BIS
82 NFO I / NFO n (N) Stallo's Cedrik 2 Hannkatt 2 (SP) Gustaitiene Jurgita HP
83 NFO I / NFO a (N) Satyr's Vanilla 2 Hunnkatt 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS
84 NFO I / NFO n (N) Påveskardet's Isabell Rose 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 3
85 NFO II / NFO nt 09 NO*Havstrilens Mick Jagger 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Mantovani Gianfranco EX1 NOM
86 NFO III / NFO n 23 (N) Stallo's Arja 2 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
87 NFO III / NFO n 22 (N) Stallo's Elmå 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
88 NFO III / NFO n 22 S*Just Catnap's Edward 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
89 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Påveskardet's Ozone Baby 2 Hunnkatt 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
90 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Fru Pedersens Ravna Rampekvakk 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec-Keller Thea Abs
91 NFO IV / NFO n 09 23 S*Black Islands Isalei 2 Hunnkatt 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea Abs
91 NFO IV / NFO n 09 23 S*Black Islands Isalei 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Gustaitiene Jurgita Abs
92 NFO IV / NFO a 09 22 NO*Fru Pedersens Aigin 2 Hannkatt 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea Abs
93 NFO IV / NFO n 09 22 S*NC's Clamour For Glamour 2 Hunnkatt 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
94 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Påveskardet's Tindra 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mantovani Gianfranco EX1 CAC
95 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Valhaugen's Brazos 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Mantovani Gianfranco EX1
96 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Valhaugen's Belaya 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mantovani Gianfranco EX2
97 NFO VI / NFO g 01 64 NO*Havstrilens Laleh 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mantovani Gianfranco EX1 BIV NOM BIS
98 NFO VIII / NFO ns 09 23 NO*Haapet's Ivar 2 Hannkatt 2 (SP) Mantovani Gianfranco HP
99 NFO VIII / NFO ns 09 22 (N) Påveskardet's Ragna Rockers 2 Hunnkatt 10 (KAS) Mantovani Gianfranco EX1 CAP NOM
100 NFO IX / NFO w 64 NO*Havstrilens Katy Perry 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mantovani Gianfranco EX1
101 SIB I / SIB a S*Solfröken's Cruella 2 Hunnkatt 3 (GIC) Lupan Boris Abs
101 SIB I / SIB a S*Solfröken's Cruella 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Gustaitiene Jurgita Abs
102 SIB II / SIB n 09 NO*Tundrapaw's Eddie 2 Hannkatt 6 (IP) Mantovani Gianfranco EX1 CAGPIB NOM
102 SIB II / SIB n 09 NO*Tundrapaw's Eddie 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5
103 SIB II / SIB n 03 (N) Solstorms Khal Drogo 2 Hannkatt 10 (KAS) Mantovani Gianfranco EX1 CAP
104 SIB IV / SIB n 03 24 NO*Kongskogens In Mun Dieada 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mantovani Gianfranco EX1 CAC
105 SIB IV / SIB n 09 24 S*Ja Znaju Bentley Azure 2 Hunnkatt 10 (KAS) Mantovani Gianfranco Abs
105 SIB IV / SIB n 09 24 S*Ja Znaju Bentley Azure 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Gustaitiene Jurgita Abs
106 SIB V / SIB d 22 (N) Solstorms King of Hearts 2 Hannkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV
107 SIB V / SIB f NO*Tundrapaw's Ghost 2 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
108 SIB V / SIB f NO*Tundrapaw's Katla 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
109 SIB V / SIB g NO*Tundrapaw's Kaylee 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX2
110 SIB VI / SIB f 09 (N) Solstorms Magda-Min Midtsommernattsdrøm 2 Hunnkatt 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
110 SIB VI / SIB f 09 (N) Solstorms Magda-Min Midtsommernattsdrøm 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
111 SIB VII / SIB ns 11 NO*Senjaperlen Morningstar My Lo Pearl 2 Hannkatt 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB BIV
112 SIB VII / SIB ds 24 (N) Snurribart's Pavlov 2 Hannkatt 9 (Åpen) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
113 SIB VII / SIB fs 11 (N) Snurribart's Pravda 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
114 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
115 BEN n 24 Majesticpride Wild in Monaco 3 Hannkatt 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB NOM
116 BEN n 24 Mainstreet Golden California 3 Hunnkatt 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
117 BEN n 24 NO*NorthernSkyline Cougar Masquerade 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mantovani Gianfranco EX1 NOM
118 BEN n 24 Shapur Nala 3 Hunnkatt 8 (PR) Mantovani Gianfranco EX1 CAPIB NOM BIS
119 BSH o Grand' Or from Arthur's Garden 3 Hannkatt 1 (SC) Gustaitiene Jurgita HP NOM BIS
120 BSH g 02 62 Daphnia von Mariberg*CZ 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM BIS
121 BUR n Elvis av Simonstad (N) 3 Hannkatt 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB NOM BIS
122 BUR n Katalin Eva Nala Altana 3 Hunnkatt 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB NOM
123 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Alenushka 3 Hunnkatt 6 (IP) Saarela Veikko Abs
124 KBS I / KBS n 24 (N) RGJ Cat's Jegoza 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 NOM
125 SRL VII / SRL a 33 NO*Magnifi'miaow's Curly Darth Vader 3 Hannkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM
126 ABY n FI*Lovedevotion Infinity 4 Hannkatt 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB NOM
127 ABY n FI*Lovedevotion Josefine 4 Hunnkatt 7 (CH) Friškovec-Keller Thea Abs
128 ABY a FI*Lovedevotion Karmen 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM BIS
129 ABY as (N) Tingerling's Charlie 4 Hannkatt 9 (Åpen) Mantovani Gianfranco EX1 CAC NOM
130 DRX I / DRX n Katzekala av Jamas (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Gustaitiene Jurgita 1 BIS Beste Veteran
130 DRX I / DRX n Katzekala av Jamas (N) 4 Hunnkatt 6 (IP) Mantovani Gianfranco EX1 CAGPIB NOM BIS
131 DRX VIII / DRX n 09 21 33 (N) Svartholen's President Snow 4 Hannkatt 10 (KAS) Mantovani Gianfranco EX1 CAP NOM
132 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Hannkatt 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
133 OSH d FI*BlackDevil's Burns Like Hell 4 Hunnkatt 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB NOM
134 OSH e FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice 4 Hannkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB NOM BIS
135 OSH e FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker 4 Hannkatt 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB NOM BIS
136 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Hunnkatt 1 (SC) Mantovani Gianfranco HP
137 OSH f FI*BlackDevil's The End Of The Line 4 Hunnkatt 3 (GIC) Mantovani Gianfranco EX1 CACS
138 OSH f FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights 4 Hunnkatt 5 (IC) Mantovani Gianfranco EX1 CAGCIB BIV NOM
139 OSH f (N) Himmeltinden's San Francisco 4 Hunnkatt 7 (CH) Mantovani Gianfranco EX1 CACIB
140 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Hunnkatt 1 (SC) Friškovec-Keller Thea HP NOM BIS
141 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Hannkatt 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
142 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever 4 Hannkatt 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP NOM
143 OSH f 24 (N) Himmeltinden's Aurora 4 Hunnkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita Abs
143 OSH f 24 (N) Himmeltinden's Aurora 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
144 OSH f 02 (N) Fargo's Poussey Washington 4 Hunnkatt 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
145 RUS Katzenhof Silver Lining 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mantovani Gianfranco EX1 NOM
146 SIA h (N) Himmeltinden's Nanna 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
147 SOM n Foxgarden's Caribbean Pearl 4 Hunnkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita Abs
148 SOM n (N) Arclight's Ahiiga 4 Hannkatt 6 (IP) Gustaitiene Jurgita Abs
149 SOM a Timofey Incendie Etoile 4 Hannkatt 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
150 SPH II / SPH n 01 62 (N) Himmeltinden's Bossa Nova 4 Hannkatt 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
151 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Lupan Boris 1 BIS Beste Veteran
151 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Gustaitiene Jurgita 1 NOM BIS
172 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Friškovec-Keller Thea MCO VII, MCO VIII, NFO IV, SIB VI, SIB VII, ABY a, ABY n, OSH d 24, OSH f 02, OSH h, OSH n, SIA h, SPH II 37
Gustaitiene Jurgita PER n, RAG a, MCO V, NFO I, SIB VIII, BSH g 02 62, BSH o, BUR n, OSH d, OSH e, OSH f 24, SOM a, SOM n, HCL, VETB 4 27
Lupan Boris EXO a 22, EXO n, PER ns 11, RAG a, RAG a 04, SBI a, SBI b 21, MCO II, MCO III, SIB I, VETB 1, VETB Huskatter 25
Mantovani Gianfranco EXO d 22, PER d 33, PER g 21 33, PER n 33, SBI a 21, SBI c, SBI n, MCO IV, NFO II, NFO IX, NFO VI, NFO VIII, SIB II, SIB IV, BEN n 24, ABY as, DRX I, DRX VIII, OSH f, RUS 37
Saarela Veikko PER w 62, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, SBI b, SBI e, MCO I, MCO VI, NFO III, SIB V, KBL I, KBS I, SRL VII, VETB 2 37
Utenfor Bedømmelse RAG a, SBI b, MCO III, MCO V, SIB II, SIB VI, OSH f 24 9
6 dommere