Hansakatten 10.11. 2018
Arrangørklubb Hansakatten
Starter 10.11.2018 Slutter 10.11.2018
Påmelding starter 09.06.2018 Påmelding lukkes 31.10.2018
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 17:00
Veterinærsjekk starter 07:30 Veterinærsjekk slutter 09:00
Bedømmelse starter 09:30 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 400   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 3624.52.28354
Epost utstilling@hansakatten.org
Sted Nordneshallen, Tiedemanngt 11, 5005 Bergen
Funksjonærer
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 64 60 1 0 3
2 133 125 1 0 7
3 50 44 0 0 6
4 30 28 1 0 1
Huskatter 4 4 0 0 0
Totalt 281 261 3 0 17

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n (N) Almodovar Impreza 1 Hunnkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
2 EXO a Bhakti Maximus 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 NOM
3 EXO f 22 (N) Avonlea Dream's Nikita 1 Hunnkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
4 EXO ns 24 62 Sølvfaks av Flamingo (N) 1 Hannkatt 2 (SP) Brambilla Fabio HP
5 PER n Redfire Night Wish 1 Hunnkatt 1 (SC) Saarela Veikko HP NOM
6 PER n FI*Mimosan Ronaldo 1 Hannkatt 3 (GIC) Saarela Veikko Abs
7 PER n Heaven Sent Attitude of Du Monet 1 Hannkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM BIS
8 PER a Foggy Dew Ballistic Blue Heaven 1 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
9 PER d (N) Sécurité Molin Rouge 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
10 PER d (N) Du Monet Caramel Dream 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM
10 PER d (N) Du Monet Caramel Dream 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
11 PER d (N) Misty Jackpot 1 Hannkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
12 PER e (N) Du Monet Prince of Persia 1 Hannkatt 1 (SC) Jones Steven L. HP
13 PER e (N) Du Monet Oh My Gosh ! 1 Hannkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC NOM
14 PER f FI*Mimosan Remix Edition 1 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
15 PER f NO*Dilectis Triana 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
16 PER f (N) Du Monet Gucci Girl 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 NOM BIS
17 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 2 (SP) Jones Steven L. HP NOM BIS
17 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Brambilla Fabio 1 BIS Beste veteran
18 PER f 22 (N) Sécurité Chantelle 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio Abs
19 PER ns 12 NO*Aroosak Prince of Persia 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
20 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC NOM
21 RAG n Phibie av Sensirius (N) 1 Hunnkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
22 RAG a NO*CuteOne Amy 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
23 RAG a (N) Happy Pops Ela 1 Hunnkatt 2 (SP) Stoa Caroline HP NOM
23 RAG a (N) Happy Pops Ela 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Brambilla Fabio 2
24 RAG n 04 (N) Cuddly Dolls Wanda 1 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
25 RAG a 03 (N) Rag Luceritos Horny Magnet 1 Hannkatt 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
26 RAG a 03 Blue Atos Diamiland*PL 1 Hannkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
27 RAG a 03 (N) Diadem's Oliver Light Blue 1 Hannkatt 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM
28 RAG a 03 NO*Kjernekroken's MorBel Hugo Boss 1 Hannkatt 10 (KAS) Jones Steven L. Abs
29 RAG a 04 NO*Erlo Sparkling Mefutti 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
30 RAG a 04 NO*Stagedolls Angel Paws 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1
31 RAG a 04 Wanderduene Bobo 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 BIV
32 SBI n (N) Prekestolen's Olympia 1 Hunnkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB BIV NOM
33 SBI n NO*Fruitblossom's Herkules 1 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC NOM
34 SBI n Shapur Verona 1 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX2
35 SBI n NO*CatMonTro Sweet Ophelia 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1
36 SBI a (N) Veiten's Kira 1 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB BIV
36 SBI a (N) Veiten's Kira 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
37 SBI a Princess Leia of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX2
38 SBI a NO*CatMonTro Last Man Standing 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM
39 SBI a NO*CatMonTro Sweet Oliver 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX2
40 SBI a (N) Veiten's Natasha 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX2
41 SBI a (N) Veiten's Nikita 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
42 SBI a (N) Veiten's Harry Potter 1 Hannkatt 17b (Veteran) Brambilla Fabio 1
42 SBI a (N) Veiten's Harry Potter 1 Hannkatt 2 (SP) Jones Steven L. HP
43 SBI a Rhythm Sunny Queen*ES 1 Hunnkatt 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
44 SBI b Shapur Cupcake 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 NOM
44 SBI b Shapur Cupcake 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
45 SBI b Shapur Rose 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 NOM
46 SBI c (N) Pusenes's Baynilla Wambalano 1 Hunnkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP NOM
46 SBI c (N) Pusenes's Baynilla Wambalano 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Brambilla Fabio 3
47 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB NOM BIS
48 SBI f (N) Santogato's Camille 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
49 SBI g NO*Lynetta's Isabelle 1 Hunnkatt 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
50 SBI h Edna av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1
51 SBI n 21 NO*Fruitblossom's Fiesta 1 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
52 SBI a 21 NO*Citrus Hope 1 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
53 SBI b 21 NO*Urkedalskatten Amadeus 1 Hannkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
54 MCO I / MCO n (N) Galions Cats Quon Dam 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta Abs
55 MCO I / MCO n (N) Galions Cats Peppa 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
56 MCO I / MCO a NO*Royal Raccoon's Zevs 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1
56 MCO I / MCO a NO*Royal Raccoon's Zevs 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
57 MCO II / MCO n 09 NO*Royal Raccoon's Tiara Saabrina 2 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
58 MCO II / MCO a 09 NO*Royal Raccoon's Rabalder 2 Hannkatt 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM BIS
59 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Maya Mi 2 Hunnkatt 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
59 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Maya Mi 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 6
60 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Marco Polo 2 Hannkatt 5 (IC) Ziemianska Marta Abs
61 MCO III / MCO n 22 NO*Neyme Amor Tymothy 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1 BIV NOM
62 MCO III / MCO n 22 NO*Neyme Aisha 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1
63 MCO III / MCO a 24 NO*Alvøkatten Aslan of Narnia 2 Hannkatt 6 (IP) Ziemianska Marta EX1 CAGPIB NOM
64 MCO III / MCO a 24 (N) Big Kitty Macarena 2 Hunnkatt 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP NOM
65 MCO IV / MCO n 03 22 DK*Sivkjær's Game Boy 2 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
66 MCO IV / MCO a 09 22 Elvis Presley Costerina*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta Abs
67 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Royal Raccoon's Lilo Ambrosia 2 Hunnkatt 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS NOM
68 MCO V / MCO e 24 (N) Sacred Spirit's Olander 2 Hannkatt 1 (SC) Shchukin Alexey HP
68 MCO V / MCO e 24 (N) Sacred Spirit's Olander 2 Hannkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 1 BIS Beste veteran
69 MCO V / MCO d 22 LV*BBMC Ivasyk 2 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey Abs
70 MCO V / MCO g (N) Big Kitty Anemone 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
71 MCO V / MCO d NO*Royal Raccoon's Zero 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
72 MCO VI / MCO f 09 (N) Galions Cats Ophra 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
73 MCO VI / MCO d 09 Kikiolacats San Diego 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1
74 MCO VII / MCO ds 22 (N) Big Kitty Noah 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX2
75 MCO VII / MCO ns ES*Gattacamoon X-Man 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC BIV NOM
76 MCO VII / MCO es 22 (N) Big Kitty Penelophe 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
76 MCO VII / MCO es 22 (N) Big Kitty Penelophe 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
77 MCO VII / MCO fs 22 NO*Royal Raccoon's Vendela 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1
78 MCO VII / MCO fs 22 Afelio Isa 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1 BIV
79 MCO VIII / MCO fs 09 22 NO*Royal Raccoon's Vaiana 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 NOM
80 MCO VII / MCO fs NO*Fjordlynx Bold and Beautiful 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX2
81 NEM I / NEM a 21 Bereginya Zagadka Siberia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta Abs
82 NEM I / NEM ny 21 NO*CreamPuff's Diva 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1 NOM
83 NEM II / NEM n 03 21 Watson Vizantiysky Podarok 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline Abs
84 NFO II / NFO a 09 (N) Kloa's Happy 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko Abs
85 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1
86 NFO II / NFO a 09 (N) Stiv Kuling's Vincent 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 BIV
87 NFO III / NFO n 22 (N) Benzn Hakuna Matata 2 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
88 NFO III / NFO n 24 (N) Stølsgarden Robbi 2 Hannkatt 7 (CH) Busse Britta EX2
89 NFO III / NFO n 24 NO*Havstrilens Edwin Starr 2 Hannkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
90 NFO III / NFO n 22 S*Just Catnap's Edward 2 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC NOM
91 NFO III / NFO n 24 (N) Alneskatten's Yoshiko 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX2
92 NFO III / NFO n 22 (N) Stølsgarden Sonnie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
93 NFO III / NFO n 24 Orion av Oseberg (N) 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM
94 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS NOM
95 NFO IV / NFO a 09 24 (N) Fodnaheia's Dominika 2 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
96 NFO IV / NFO a 03 22 NO*Havstrilens Hozier 2 Hannkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
97 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Sogningen Alfred 2 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC BIV NOM BIS
98 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Fodnaheia's Glente 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1
99 NFO IV / NFO n 02 21 61 S*Myselisia's Yakimo 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX2
100 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Zelda 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM BIS
101 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's Yali 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX2
102 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tumay's Oscar 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
103 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Stølsgarden Tale 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 8
103 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Stølsgarden Tale 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX2
104 NFO IV / NFO n 03 24 DK*Smedegaard's Too-Ticki 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM
105 NFO IV / NFO a 09 24 NO*Havstrilens Norah Jones 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey Abs
106 NFO IV / NFO a 03 22 NO*Loza's Armida 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX3
107 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 2 (SP) Shchukin Alexey HP NOM BIS
108 NFO IV / NFO a 09 24 (N) Fodnaheia's Kazaar 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
109 NFO V / NFO f 24 (N) Stiv Kuling's Maleficent 2 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM
110 NFO V / NFO d 22 (N) Alneskatten's Vertigo 2 Hannkatt 19 (Kull) Saarela Veikko Beste kull
111 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV NOM
112 NFO VI / NFO g 02 21 64 DK*Naturell's Sofie GasArm 2 Hunnkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
113 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Stiv Kuling's Sennep 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko DISQ AGR.
114 NFO VI / NFO g 01 64 NO*Havstrilens Laleh 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
114 NFO VI / NFO g 01 64 NO*Havstrilens Laleh 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5
115 NFO VI / NFO d 03 22 PT*Dothraki's Ashrafi 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1
116 NFO VI / NFO e 09 NO*Havstrilens Oasis 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
117 NFO VI / NFO g 09 (N) Stiv Kuling's Vidiya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 BIV NOM BIS
118 NFO VI / NFO e 09 22 NO*Havstrilens Highasakite 2 Hannkatt 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP BIV
119 NFO VI / NFO f 03 24 S*Pysida's Zinnia 2 Hunnkatt 10 (KAS) Saarela Veikko EX2
120 NFO VI / NFO f 09 22 S*Viento's Tequila Rose 2 Hunnkatt 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
121 NFO VII / NFO fs 24 (N) Alneskatten's Tula 2 Hunnkatt 1 (SC) Busse Britta HP NOM
122 NFO VII / NFO ns 24 NO*Revehiet Aristoteles 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta Abs
123 NFO VII / NFO ds 24 (N) Alneskatten's Beautiful Day 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
124 NFO VII / NFO ns 24 (N) Alneskatten's In The Name Of Love 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX2
125 NFO VII / NFO ns 24 (N) Alneskatten's One 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
126 NFO VIII / NFO ns 09 (N) Kloa's Hiawatha 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
127 NFO II / NFO n 03 (N) Kloa's Hedda 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
128 NFO VIII / NFO fs 03 22 SE*Jacama's Mali Malva 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1
129 NFO VIII / NFO fs 09 (N) Kloa's Cleopatra 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 1
129 NFO VIII / NFO fs 09 (N) Kloa's Cleopatra 2 Hunnkatt 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
129 NFO VIII / NFO fs 09 (N) Kloa's Cleopatra 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 7
130 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 1 (SC) Stoa Caroline HP BIV
130 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
131 NFO IX / NFO w 64 (N) Stølsgarden Rutt 2 Hunnkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
132 NFO IX / NFO w 64 (N) Stølsgarden Svanhvit 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
133 NFO IX / NFO w 64 Orbo av Oseberg (N) 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 NOM
134 SIB II / SIB n 09 Ravena Dysgarden*PL 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta Abs
135 SIB III / SIB n 24 Damman Amur Mika 2 Hannkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB BIV NOM
136 SIB III / SIB ny 22 Madame Aryskotracja*PL 2 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
137 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Juvel 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
137 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Juvel 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
138 SIB III / SIB ny 22 (N) Nordskjæret's Akira Iggytova 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline Abs
139 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Pallas 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM
140 SIB III / SIB n 24 NO*Lindviksmoen Non Stop 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX2
141 SIB III / SIB n 22 NO*Tinaras Clover 2 Hannkatt 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM
142 SIB III / SIB ny 22 (N) Nordskjæret's Weird Diamond Filosen 2 Hunnkatt 10 (KAS) Stoa Caroline Abs
143 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Grensedalen Wanda 2 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB BIV
144 SIB IV / SIB n 09 22 NO*Grensedalen Kark 2 Hannkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
145 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Grensedalen Mom's Boy 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1
146 SIB IV / SIB a 03 24 SE*Snow Buddies Fröken Blåbärs Maräng 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX2
147 SIB IV / SIB n 09 24 Xilla Max od Krolowych*PL 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1
148 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Einhaugen's Mille Mari Napoleonsen 2 Hunnkatt 2 (SP) Shchukin Alexey HP
149 SIB V / SIB fy 24 NO*Grensedalen Izabella 2 Hunnkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
150 SIB VI / SIB f 09 24 NO*Myrbærhaugen's Aurora 2 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
151 SIB V / SIB f 24 NO*Soltrollet Queen 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1
152 SIB VII / SIB fs (N) Solstorms Kiitos Tiina 2 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV NOM
153 SIB VII / SIB ns 24 Atlanta Talan for Manchzhury 2 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX2
154 SIB VII / SIB ns 24 SE*Snow Buddies Danny Boy my Darling 2 Hannkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
155 SIB VII / SIB ns 24 (N) Sibirmagi Sabina 2 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
156 SIB VII / SIB as 12 Woltan Max od Królowych*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
157 SIB VII / SIB ns 24 Ciri Xan II od Krolowych*PL 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
158 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Myrbærhaugen's Baileys 2 Hannkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
159 SIB VIII / SIB fs 09 24 NO*Rubel's Pote Enya 2 Hunnkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB BIV
160 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Tokleperlen Fabian Prunk 2 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta Abs
161 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Lumikissan BileHile 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
162 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Lindviksmoen Jellybean 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
163 SIB VIII / SIB ns 09 24 SE*Simplicity Lynx Zedric 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
164 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Lindviksmoen Caesars Palace 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 BIV
164 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Lindviksmoen Caesars Palace 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 9
165 SIB IX / SIB w 61 Nevesta Snejnaya Zima 2 Hunnkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB NOM BIS
166 TUA VII / TUA es 24 (N) Sirena's Iselin 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
167 TUA VIII / TUA ds 09 24 (N) Sirena's Cassandra 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
168 BLH n 25 (N) Fanatrollet Zebastian 3 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC NOM BIS
168 BLH n 25 (N) Fanatrollet Zebastian 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
169 BLH b 24 SE*XLNT Highland's Beata 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC NOM BIS
170 BSH a PL*Amazing Aisha Yelena 3 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS BIV NOM
171 BSH a Fernando Amazing Aisha*PL 3 Hannkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB NOM
172 BSH a NO*Mimmi's Katteri Picasso 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
173 BSH e S* Onsängens Gold Fever 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
174 BSH j Diadora's Hot'n Tott 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
175 BSH n 24 S*Milllington's Marratxi 3 Hunnkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
176 BSH n 24 (N) Bemo's Ronald Reagan 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
177 BSH a 24 (N) Bemo's Rihanna 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
178 BSH e 24 NO*Mimmi's Katteri Oliver 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
179 BSH f 24 Amiryck So Divine 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
180 BSH ns 11 Holtas Apache Princess 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 1 BIS Beste veteran
181 BSH ns 22 64 (N) Fanatrollet Ada 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
182 BSH ns 22 64 SE*Forever Loved Mums-Mums 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
183 BSH ns 22 64 (N) Fanatrollet Silver Ciara 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 BIV
184 BSH ns 22 64 (N) Fanatrollet Viggo 3 Hannkatt 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB NOM
185 BSH ny 11 Prince Midas Moon Sissi*CZ 3 Hannkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
186 BSH ny 11 Golden Thanika Kafidim 3 Hunnkatt 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS NOM BIS
187 BSH ny 25 Noxy Moon Sissi*CZ 3 Hannkatt 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS NOM BIS
188 BSH f 33 (N) Rakkerfanten's Jackie 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
189 BSH n 21 33 Limitless Baby Vegas **** 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
190 BSH ny 21 33 Mascarpone Made by God 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
191 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
192 BUR n Lerandel Young Zorro 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1
193 BUR b Udine Burmese King 3 Hunnkatt 7 (CH) Brambilla Fabio Abs
194 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Brambilla Fabio HP
195 BUR c NO*Plushies Eon 3 Hunnkatt 10 (KAS) Busse Britta Abs
196 BUR f Urd av Sagastaden (N) 3 Hunnkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM
197 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
198 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 NOM
198 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 19 (Kull) Shchukin Alexey Beste kull
199 OCI c 24 NO*Bakste Pus Darwin 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 NOM
200 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Kicking Pidgeons 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
201 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Better than you 3 Hunnkatt 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS NOM
201 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Better than you 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
202 SRL I / SRL n DK*SelrexWin Berry 3 Hannkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
203 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
204 SRL III / SRL f NO*Amore Angeli Athene 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
205 SRL III / SRL f NO*Amore Angeli Bonnie 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 BIV
206 SRL III / SRL g 22 NO*Chibinichi Cinderella 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX2
207 SRL V / SRL ny 11 PL*Bearmiss Roy 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM
208 SRL VII / SRL d 33 Elvis de Bellissimo (N) 3 Hannkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
209 ABY n Just in Case aus Abusir 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline Abs
210 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 2 (SP) Stoa Caroline HP NOM BIS
210 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17b (Veteran) Jones Steven L. 1
211 ABY a Velvetdamour Godiva 4 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB NOM
212 ABY o S*Jabari's Ziggy Stardust 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
213 ABY p (N) Nature's Enzita 4 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
214 DRX III / DRX f Chelona av Jamas (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline Abs
215 DRX V / DRX n 24 Densi av Ulse (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC NOM
216 DRX VI / DRX n 09 24 (N) Svartholen's Lumi 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta Abs
217 DRX VII / DRX a 21 33 Ivan Happy Neko 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. Abs
218 DRX VII / DRX n 21 32 Zilla av Ulse (N) 4 Hunnkatt 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM BIS
219 OSH w 61 Over The Moon Des Touch Too Much 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
220 OSH w 64 B'Ellephant Cristall 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM BIS
221 OSH n FI*BlackDevil's Charming Casanova 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 NOM
222 OSH b Timille Sojuz 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta Abs
223 OSH n 24 (N) Almazonas Medusa Versace 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 NOM
224 OSH b 22 O*Kay Kantri Park's Da Vinci 4 Hannkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM BIS
225 OSH f 24 Tiril Olympia av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM
226 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. Abs
227 SIA d Rushana Lunar Kedi 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
228 SIA d (N) Sacred Soul's Winterstorm 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
229 SIA d 21 Miss Moneypenny av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM BIS
230 SPH I / SPH n Mercedes Dejlig*PL 4 Hunnkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB NOM BIS
231 SPH I / SPH n 21 DK*Exclusive Smile Bingo 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
232 SPH I / SPH n NO*Xollos Loke 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
233 SPH I / SPH a S*Piapizzi's Venice Queen 4 Hunnkatt 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS NOM
233 SPH I / SPH a S*Piapizzi's Venice Queen 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Jones Steven L. 1 BIS Beste veteran
234 SPH III / SPH g Omega Dejlig*PL 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. Abs
235 HCL Pusur Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Shchukin Alexey 1 NOM BIS
236 HCS Blue Bell 3. av Opelandshaugen Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Brambilla Fabio 2
237 HCS Tassen Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Brambilla Fabio 1 NOM BIS
238 HCS Trixi Anabel Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Brambilla Fabio 1 NOM
261 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Brambilla Fabio EXO a, EXO ns 24 62, PER a, PER f 22, PER ns 12, RAG a 04, RAG n 04, SBI a 21, SBI e, SBI n, BSH a, BSH n 21 33, BSH ns 22 64, BSH ny 11, BUR b, OCI c 24, SRL III, HCS, VETB 1 38
Busse Britta MCO IV, NFO III, NFO VII, SIB II, SIB VIII, BLH b 24, BSH a 24, BSH f 33, BSH n 24, BUR c, SRL V, DRX VI, OSH b, OSH f 24, OSH w 61, OSH w 64, SPH I 40
Jones Steven L. EXO n, PER e, PER f, RAG a 03, SBI a, SBI g, ABY a, ABY o, DRX VII, OSH n 24, SIA d, SIA d 21, SIA n, SPH III, VETB 4 32
Saarela Veikko EXO f 22, PER n, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI h, SBI n 21, MCO II, MCO VIII, NFO II, NFO V, NFO VI, SIB VII, BLH n 25, BSH e 24, BUR f, KOR, SRL VII, VETB 3 40
Shchukin Alexey MCO V, NFO IV, SIB IV, BSH e 24, BSH f 24, BSH j, BSH ny 21 33, BSH ny 25, BUR n, OCI b 24, OCI o 24, SRL I, HCL 37
Stoa Caroline PER a 03, PER d, RAG a, RAG n, SBI f, NEM II, NFO IX, NFO V, SIB III, SIB VI, TUA VIII, ABY n, ABY p, DRX III, DRX V, OSH b 22, OSH n, VETB 2 33
Utenfor Bedømmelse PER d, SBI a, SBI b, MCO I, MCO III, MCO VII, NFO IV, NFO IX, NFO VI, NFO VIII, SIB III, SIB VIII, BLH n 25, OCI o 24 15
Ziemianska Marta MCO I, MCO III, MCO VI, MCO VII, NEM I, NFO VIII, SIB IX, SIB V, TUA VII 26
8 dommere