Hansakatten 11.11.2018
Arrangørklubb Hansakatten
Starter 11.11.2018 Slutter 11.11.2018
Påmelding starter 09.06.2018 Påmelding lukkes 31.10.2018
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 08:30 Veterinærsjekk slutter 09:00
Bedømmelse starter 09:15 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 400   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 3624.52.28354
Epost utstilling@hansakatten.org
Sted Nordneshallen, Tiedemans gt 11, 5005 Bergen
Funksjonærer
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 59 56 0 0 3
2 133 124 1 0 8
3 43 35 0 0 8
4 29 29 0 0 0
Huskatter 4 4 0 0 0
Totalt 268 248 1 0 19

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n (N) Almodovar Impreza 1 Hunnkatt 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
2 EXO a Bhakti Maximus 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1
3 EXO f 22 (N) Avonlea Dream's Nikita 1 Hunnkatt 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
4 EXO ns 24 62 Sølvfaks av Flamingo (N) 1 Hannkatt 2 (SP) Shchukin Alexey HP NOM
5 PER n Redfire Night Wish 1 Hunnkatt 1 (SC) Stoa Caroline HP
6 PER n FI*Mimosan Ronaldo 1 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline Abs
7 PER n Heaven Sent Attitude of Du Monet 1 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS NOM BIS
8 PER a Foggy Dew Ballistic Blue Heaven 1 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
9 PER d (N) Sécurité Molin Rouge 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM BIS
10 PER d (N) Du Monet Caramel Dream 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 NOM
10 PER d (N) Du Monet Caramel Dream 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
11 PER d (N) Misty Jackpot 1 Hannkatt 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
12 PER e (N) Du Monet Prince of Persia 1 Hannkatt 1 (SC) Shchukin Alexey HP NOM
13 PER f FI*Mimosan Remix Edition 1 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
14 PER f NO*Dilectis Triana 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM
15 PER f (N) Du Monet Gucci Girl 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
16 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 2 (SP) Shchukin Alexey HP NOM BIS
16 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 1 NOM BIS Beste veteran
17 PER f 22 (N) Sécurité Chantelle 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. Abs
18 PER ns 12 NO*Aroosak Prince of Persia 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey VG1
19 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
20 RAG n Phibie av Sensirius (N) 1 Hunnkatt 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM
21 RAG a (N) Happy Pops Ela 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 3
21 RAG a (N) Happy Pops Ela 1 Hunnkatt 2 (SP) Ziemianska Marta HP NOM
22 RAG n 04 (N) Cuddly Dolls Wanda 1 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
23 RAG a 03 Blue Atos Diamiland*PL 1 Hannkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
24 RAG a 03 (N) Diadem's Oliver Light Blue 1 Hannkatt 4 (GIP) Ziemianska Marta EX1 CAPS
25 RAG a 03 (N) Rag Luceritos Horny Magnet 1 Hannkatt 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP NOM BIS
26 RAG a 03 NO*Kjernekroken's MorBel Hugo Boss 1 Hannkatt 10 (KAS) Ziemianska Marta Abs
27 RAG a 04 NO*Erlo Sparkling Mefutti 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC BIV NOM
28 RAG a 04 NO*Stagedolls Angel Paws 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 NOM
29 RAG a 04 Wanderduene Bobo 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM
30 SBI n NO*Fruitblossom's Herkules 1 Hannkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC NOM
31 SBI n Shapur Verona 1 Hannkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX2
32 SBI n NO*CatMonTro Sweet Ophelia 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1 BIV NOM
33 SBI a (N) Veiten's Kira 1 Hunnkatt 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS NOM
33 SBI a (N) Veiten's Kira 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
34 SBI a Princess Leia of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
35 SBI a NO*CatMonTro Last Man Standing 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX2
36 SBI a NO*CatMonTro Sweet Oliver 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1
37 SBI a (N) Veiten's Natasha 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX2
38 SBI a (N) Veiten's Nikita 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1 BIV NOM
39 SBI a (N) Veiten's Harry Potter 1 Hannkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 1
39 SBI a (N) Veiten's Harry Potter 1 Hannkatt 2 (SP) Ziemianska Marta HP
40 SBI b Shapur Cupcake 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
40 SBI b Shapur Cupcake 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
41 SBI b Shapur Rose 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
42 SBI c (N) Pusenes's Baynilla Wambalano 1 Hunnkatt 2 (SP) Stoa Caroline HP NOM
42 SBI c (N) Pusenes's Baynilla Wambalano 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 2
43 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB NOM
44 SBI f (N) Santogato's Camille 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
45 SBI g NO*Lynetta's Isabelle 1 Hunnkatt 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
46 SBI h Edna av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
47 SBI n 21 NO*Fruitblossom's Fiesta 1 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
48 SBI a 21 NO*Citrus Hope 1 Hunnkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM
49 SBI b 21 NO*Urkedalskatten Amadeus 1 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
50 MCO I / MCO n (N) Galions Cats Peppa 2 Hunnkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
51 MCO I / MCO a NO*Royal Raccoon's Zevs 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
51 MCO I / MCO a NO*Royal Raccoon's Zevs 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
52 MCO II / MCO n 09 NO*Royal Raccoon's Tiara Saabrina 2 Hunnkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
53 MCO II / MCO a 09 NO*Royal Raccoon's Rabalder 2 Hannkatt 8 (PR) Ziemianska Marta EX1 CAPIB NOM BIS
54 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Maya Mi 2 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
54 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Maya Mi 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
55 MCO III / MCO n 22 NO*Neyme Aisha 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1
56 MCO III / MCO a 24 NO*Alvøkatten Aslan of Narnia 2 Hannkatt 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB NOM
57 MCO III / MCO a 24 (N) Big Kitty Macarena 2 Hunnkatt 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP NOM
58 MCO IV / MCO n 03 22 DK*Sivkjær's Game Boy 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC NOM
59 MCO IV / MCO a 09 22 Elvis Presley Costerina*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline Abs
60 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Royal Raccoon's Lilo Ambrosia 2 Hunnkatt 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM
61 MCO V / MCO e 24 (N) Sacred Spirit's Olander 2 Hannkatt 1 (SC) Stoa Caroline HP
61 MCO V / MCO e 24 (N) Sacred Spirit's Olander 2 Hannkatt 17b (Veteran) Brambilla Fabio 1 NOM BIS Beste veteran
62 MCO V / MCO d 22 LV*BBMC Ivasyk 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
63 MCO V / MCO e 22 (N) Big Kitty Tilda 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
64 MCO V / MCO d NO*Royal Raccoon's Zero 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 BIV
65 MCO VI / MCO f 09 (N) Galions Cats Ophra 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta Abs
66 MCO VI / MCO d 09 Kikiolacats San Diego 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
67 MCO VII / MCO ds 22 (N) Big Kitty Noah 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX2
68 MCO VII / MCO ns ES*Gattacamoon X-Man 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC BIV
69 MCO VII / MCO es 22 (N) Big Kitty Penelophe 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
69 MCO VII / MCO es 22 (N) Big Kitty Penelophe 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
70 MCO VII / MCO fs 22 NO*Royal Raccoon's Vendela 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1
71 MCO VII / MCO fs 22 Afelio Isa 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX2
72 MCO VIII / MCO fs 09 22 NO*Royal Raccoon's Vaiana 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM
73 MCO VII / MCO fs NO*Fjordlynx Bold and Beautiful 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 BIV
74 NEM I / NEM a 21 Bereginya Zagadka Siberia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline Abs
75 NEM I / NEM ny 21 NO*CreamPuff's Diva 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM
76 NEM II / NEM n 03 21 Watson Vizantiysky Podarok 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta Abs
77 NFO II / NFO a 09 (N) Kloa's Happy 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey Abs
78 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1
79 NFO II / NFO a 09 (N) Stiv Kuling's Vincent 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM
80 NFO III / NFO n 22 (N) Benzn Hakuna Matata 2 Hunnkatt 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
81 NFO III / NFO n 24 (N) Stølsgarden Robbi 2 Hannkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX2
82 NFO III / NFO n 24 NO*Havstrilens Edwin Starr 2 Hannkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
83 NFO III / NFO n 22 S*Just Catnap's Edward 2 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Ziemianska Marta Utgår
84 NFO III / NFO n 24 (N) Alneskatten's Yoshiko 2 Hunnkatt 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
85 NFO III / NFO n 22 (N) Stølsgarden Sonnie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
86 NFO III / NFO n 24 Orion av Oseberg (N) 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1 NOM
87 NFO III / NFO n 22 (N) Stølsgarden Ulva 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1 NOM
87 NFO III / NFO n 22 (N) Stølsgarden Ulva 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 6
88 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 4 (GIP) Ziemianska Marta EX1 CAPS
89 NFO IV / NFO a 09 24 (N) Fodnaheia's Dominika 2 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
90 NFO IV / NFO a 03 22 NO*Havstrilens Hozier 2 Hannkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
91 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Sogningen Alfred 2 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC BIV NOM
92 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Fodnaheia's Glente 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX2
93 NFO IV / NFO n 02 21 61 S*Myselisia's Yakimo 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1
94 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Zelda 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM BIS
95 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's Yali 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX2
96 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tumay's Oscar 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
97 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Stølsgarden Tale 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio Abs
98 NFO IV / NFO n 03 24 DK*Smedegaard's Too-Ticki 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM BIS
99 NFO IV / NFO a 09 24 NO*Havstrilens Norah Jones 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio Abs
100 NFO IV / NFO a 03 22 NO*Loza's Armida 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX2
101 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 2 (SP) Brambilla Fabio HP NOM BIS
102 NFO IV / NFO a 09 24 (N) Fodnaheia's Kazaar 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse 1
103 NFO V / NFO f 24 (N) Stiv Kuling's Maleficent 2 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
104 NFO V / NFO d 22 (N) Alneskatten's Vertigo 2 Hannkatt 19 (Kull) Busse Britta Abs
105 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
106 NFO VI / NFO g 02 21 64 DK*Naturell's Sofie GasArm 2 Hunnkatt 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS BIV NOM
107 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Stiv Kuling's Sennep 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
108 NFO VI / NFO g 01 64 NO*Havstrilens Laleh 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ziemianska Marta EX1 CAC
108 NFO VI / NFO g 01 64 NO*Havstrilens Laleh 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5
109 NFO VI / NFO d 03 22 PT*Dothraki's Ashrafi 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ziemianska Marta EX1
110 NFO VI / NFO e 09 NO*Havstrilens Oasis 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1 BIV
111 NFO VI / NFO g 09 (N) Stiv Kuling's Vidiya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1
112 NFO VI / NFO e 09 22 NO*Havstrilens Highasakite 2 Hannkatt 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
113 NFO VI / NFO f 03 24 S*Pysida's Zinnia 2 Hunnkatt 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
114 NFO VI / NFO f 09 22 S*Viento's Tequila Rose 2 Hunnkatt 8 (PR) Ziemianska Marta EX1 CAPIB BIV NOM
115 NFO VII / NFO fs 24 (N) Alneskatten's Tula 2 Hunnkatt 1 (SC) Stoa Caroline HP NOM
116 NFO VII / NFO ns 24 NO*Revehiet Aristoteles 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline Abs
117 NFO VII / NFO ds 24 (N) Alneskatten's Beautiful Day 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
118 NFO VII / NFO ns 24 (N) Alneskatten's In The Name Of Love 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline Abs
119 NFO VII / NFO ns 24 (N) Alneskatten's One 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta EX1
120 NFO VII / NFO ns 23 (N) Kloa's Eros 2 Hannkatt 8 (PR) Stoa Caroline Abs
120 NFO VII / NFO ns 23 (N) Kloa's Eros 2 Hannkatt 17b (Veteran) Brambilla Fabio Abs
121 NFO VIII / NFO ns 09 (N) Kloa's Hiawatha 2 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
122 NFO II / NFO n 03 (N) Kloa's Hedda 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
123 NFO VIII / NFO fs 03 22 SE*Jacama's Mali Malva 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM
124 NFO VIII / NFO fs 09 (N) Kloa's Cleopatra 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Brambilla Fabio 1
124 NFO VIII / NFO fs 09 (N) Kloa's Cleopatra 2 Hunnkatt 10 (KAS) Busse Britta Abs
124 NFO VIII / NFO fs 09 (N) Kloa's Cleopatra 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
125 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 1 (SC) Saarela Veikko HP BIV NOM
125 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
126 NFO IX / NFO w 64 (N) Stølsgarden Svanhvit 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
127 NFO IX / NFO w 64 Orbo av Oseberg (N) 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 NOM
128 NFO IX / NFO w 62 (N) Stølsgarden Umtiti 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
129 SIB II / SIB n 09 Ravena Dysgarden*PL 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ziemianska Marta Abs
130 SIB III / SIB n 24 Damman Amur Mika 2 Hannkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
131 SIB III / SIB ny 22 Madame Aryskotracja*PL 2 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB NOM
132 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Juvel 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
132 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Juvel 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
133 SIB III / SIB ny 22 (N) Nordskjæret's Akira Iggytova 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta Abs
134 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Pallas 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
135 SIB III / SIB n 22 NO*Tinaras Clover 2 Hannkatt 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB NOM
136 SIB III / SIB ny 22 (N) Nordskjæret's Weird Diamond Filosen 2 Hunnkatt 10 (KAS) Busse Britta Abs
137 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Grensedalen Wanda 2 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV NOM
138 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Grensedalen Mom's Boy 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1
139 SIB IV / SIB a 03 24 SE*Snow Buddies Fröken Blåbärs Maräng 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX2
140 SIB IV / SIB n 09 24 Xilla Max od Krolowych*PL 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1
141 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Einhaugen's Mille Mari Napoleonsen 2 Hunnkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP NOM
142 SIB V / SIB fy 24 NO*Grensedalen Izabella 2 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
143 SIB VI / SIB f 09 24 NO*Myrbærhaugen's Aurora 2 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
144 SIB V / SIB f 24 NO*Soltrollet Queen 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
145 SIB VII / SIB fs (N) Solstorms Kiitos Tiina 2 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
146 SIB VII / SIB ns 24 SE*Snow Buddies Danny Boy my Darling 2 Hannkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
147 SIB VII / SIB as 12 Woltan Max od Królowych*PL 2 Hannkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
148 SIB VII / SIB ns 24 Ciri Xan II od Krolowych*PL 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
149 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Myrbærhaugen's Baileys 2 Hannkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV
150 SIB VIII / SIB fs 09 NO*Grensedalen Casandra 2 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
151 SIB VIII / SIB fs 09 24 NO*Rubel's Pote Enya 2 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko Abs
152 SIB VII / SIB ds NO*Grensedalen Ivan 2 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
153 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Tokleperlen Fabian Prunk 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko Abs
154 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Lindviksmoen Jellybean 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1
155 SIB VIII / SIB ns 09 24 SE*Simplicity Lynx Zedric 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
156 SIB III / SIB n 24 NO*Lindviksmoen Non Stop 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX2
157 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Dollaråsen Aria 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX2
158 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Lindviksmoen Caesars Palace 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
158 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Lindviksmoen Caesars Palace 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 7
159 SIB IX / SIB w 61 Nevesta Snejnaya Zima 2 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
160 TUA VII / TUA es 24 (N) Sirena's Iselin 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
161 TUA VIII / TUA ds 09 24 (N) Sirena's Cassandra 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
162 BLH n 25 (N) Fanatrollet Zebastian 3 Hannkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB NOM
163 BLH b 24 SE*XLNT Highland's Beata 3 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB NOM BIS
164 BSH a PL*Amazing Aisha Yelena 3 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
165 BSH a Fernando Amazing Aisha*PL 3 Hannkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB NOM
166 BSH a NO*Mimmi's Katteri Picasso 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM BIS
167 BSH e 24 S* Onsängens Gold Fever 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 BIV NOM BIS
168 BSH j Diadora's Hot'n Tott 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
169 BSH n 24 S*Milllington's Marratxi 3 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
170 BSH e 24 NO*Mimmi's Katteri Oliver 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX2
171 BSH e 24 NO*Mimmi's Katteri O'Malley 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 NOM
171 BSH e 24 NO*Mimmi's Katteri O'Malley 3 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Bedømt
172 BSH f 24 Amiryck So Divine 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
173 BSH ns 11 Holtas Apache Princess 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Jones Steven L. 1 BIS Beste veteran
174 BSH ns 22 64 SE*Forever Loved Mums-Mums 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
175 BSH ny 11 Prince Midas Moon Sissi*CZ 3 Hannkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM BIS
176 BSH ny 11 Silvertales Xylona 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 NOM
177 BSH ny 11 Golden Thanika Kafidim 3 Hunnkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP NOM BIS
178 BSH ny 25 Noxy Moon Sissi*CZ 3 Hannkatt 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM BIS
179 BSH f 33 (N) Rakkerfanten's Jackie 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
180 BSH n 21 33 Limitless Baby Vegas **** 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
181 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS NOM
182 BUR n Lerandel Young Zorro 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM
183 BUR b Udine Burmese King 3 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB NOM
184 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP
185 BUR c NO*Plushies Eon 3 Hunnkatt 10 (KAS) Shchukin Alexey Abs
186 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
187 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 19 (Kull) Jones Steven L. Beste kull
187 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
188 OCI c 24 NO*Bakste Pus Darwin 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM
189 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Kicking Pidgeons 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
190 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Better than you 3 Hunnkatt 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM
190 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Better than you 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
191 SRL I / SRL n DK*SelrexWin Berry 3 Hannkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM
192 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
193 SRL III / SRL g 22 NO*Chibinichi Cinderella 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 NOM
194 ABY n Just in Case aus Abusir 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. Abs
195 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 2 (SP) Jones Steven L. HP NOM BIS
195 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17b (Veteran) Busse Britta 1 BIS Beste veteran
196 ABY a Velvetdamour Godiva 4 Hunnkatt 7 (CH) Brambilla Fabio Abs
197 ABY o S*Jabari's Ziggy Stardust 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
198 ABY p (N) Nature's Enzita 4 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB NOM
199 DRX I / DRX n (N) Santala's Yara 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
200 DRX II / DRX n 03 NO*Ticonias Lisa Lashes 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
201 DRX VI / DRX n 09 24 (N) Svartholen's Lumi 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC NOM
202 DRX VII / DRX a 21 33 Ivan Happy Neko 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio Abs
203 DRX VII / DRX n 21 32 Zilla av Ulse (N) 4 Hunnkatt 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS NOM BIS
204 OSH w 61 Over The Moon Des Touch Too Much 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 NOM
205 OSH w 64 B'Ellephant Cristall 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
206 OSH n FI*BlackDevil's Charming Casanova 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
207 OSH b Timille Sojuz 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio Abs
208 OSH c PL*Divine Madness Daario Naharis 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. Abs
209 OSH h PL*Divine Madness PL*Divine Madness Triss Merigold 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio Abs
210 OSH n 24 (N) Almazonas Medusa Versace 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
211 OSH b 22 O*Kay Kantri Park's Da Vinci 4 Hannkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB NOM BIS
212 OSH f 24 Tiril Olympia av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM
213 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio Abs
214 SIA d Rushana Lunar Kedi 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
215 SIA d 21 Miss Moneypenny av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM BIS
216 SPH I / SPH n Mercedes Dejlig*PL 4 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB NOM BIS
217 SPH I / SPH n 21 DK*Exclusive Smile Bingo 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
218 SPH I / SPH n NO*Xollos Loke 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 BIV NOM
219 SPH I / SPH a S*Piapizzi's Venice Queen 4 Hunnkatt 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS BIV NOM
219 SPH I / SPH a S*Piapizzi's Venice Queen 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Busse Britta 1
220 SPH III / SPH g Omega Dejlig*PL 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta Abs
221 HCL Pusur Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Brambilla Fabio 1 NOM BIS
222 HCS Blue Bell 3. av Opelandshaugen Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jones Steven L. 2
223 HCS Tassen Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jones Steven L. 1 NOM
224 HCS Trixi Anabel Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Jones Steven L. 1 NOM BIS
248 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Brambilla Fabio NFO IV, SIB VII, ABY a, DRX VI, DRX VII, OSH b, OSH h, OSH n 24, OSH w 61, SIA n, HCL, VETB 2 30
Busse Britta MCO VI, NFO V, NFO VIII, SIB III, SIB IX, SIB V, TUA VII, BLH n 25, BSH f 24, BSH j, BSH ns 22 64, BUR n, ABY o, ABY p, DRX I, DRX II, DRX VII, OSH n, SIA d, SIA d 21, SPH III, VETB 4 35
Jones Steven L. PER d, PER f 22, RAG n, SBI a 21, SBI b, SBI e, SBI f, SBI n 21, BLH b 24, BSH e 24, BSH n 24, BSH ny 25, OCI b 24, OCI o 24, SRL I, ABY n, OSH b 22, OSH c, OSH f 24, OSH w 64, SPH I, HCS, VETB 3 36
Saarela Veikko MCO VII, NFO IX, SIB IV, SIB VIII, BSH ny 11, BUR b, OCI b 24, SRL III 30
Shchukin Alexey EXO a, EXO ns 24 62, PER a, PER a 03, PER e, PER f, PER ns 12, SBI h, MCO III, MCO VIII, NFO II, NFO V, SIB VI, TUA VIII, BSH a, BSH f 33, BSH n 21 33, BUR c, KOR, OCI c 24 31
Stoa Caroline PER n, RAG a 04, RAG n 04, SBI b 21, SBI c, SBI g, MCO I, MCO IV, MCO V, NEM I, NFO VII, VETB 1 30
Utenfor Bedømmelse BSH e 24 (13c), PER d, SBI a, SBI b, MCO I, MCO III, MCO VII, NFO III, NFO IV, NFO IX, NFO VI, NFO VIII, SIB III, SIB VIII, OCI o 24 15
Ziemianska Marta EXO f 22, EXO n, RAG a, RAG a 03, SBI a, SBI n, MCO II, NEM II, NFO III, NFO VI, NFO VII, SIB II 41
8 dommere