Vestkystkatten 11.08.2018
Arrangørklubb Vestkyst Katten
Starter 11.08.2018 Slutter 11.08.2018
Påmelding starter 01.05.2018 Påmelding lukkes 09.07.2018
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:30 Veterinærsjekk slutter 09:30
Bedømmelse starter 09:45 Dato for bekreftelse 09.07.2018
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 250   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS MCO Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 39302351922
Epost cat_moell_@msn.com
Sted Nordvesthallen, Mildred Didriksens vei 1, 6511 Kristiansund N
Funksjonærer

Cathrin Møllerop, E-post: cat_moell_@msn.com

Line Krogsrud, E-post: linekrogsrud@gmail.com


Tilleggsinfo

Skriv info v/innbetaling: Antall katter, dager og eier.

Ved tittelsjans og klasseendring ta kontakt med en av våre funksjonærer.

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 33 33 0 0 0
2 107 102 0 0 5
3 26 26 0 0 0
4 37 35 0 0 2
Huskatter 6 6 0 0 0
Totalt 209 202 0 0 7

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n 22 IT*Clarissa del Falco D'Oro 1 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan Abs
2 EXO f 22 (N) Avonlea Dream's Nikita 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan Abs
3 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan Abs
4 RAG n DiamondsDoll Mac Million Diamant 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro Abs
5 RAG a NO*Staras Dolls Bella 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
6 RAG n 03 (N) Happy Pops Goe Gabriella 1 Hunnkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS NOM
7 RAG n 03 (N) Amasing Star's Yasmin Diamant of Milo 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro Abs
8 RAG n 03 (N) Happy Pops Felix 1 Hannkatt 8 (PR) Saetre Raymond Alessandro Abs
9 RAG n 04 (N) Happy Pops Vitani 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC NOM BIS
10 RAG n 04 NO*Staras Dolls Conrad 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM BIS
11 RAG a 03 Blue Atos Diamiland*PL 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
12 RAG a 03 NO*Elins Diamanter Lotte 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan Abs
13 RAG a 03 (N) Diadem's Oliver Light Blue 1 Hannkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS NOM BIS
14 SBI b NO*Bakkelund's Charlie 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
15 SBI c Geranium av Isblomst (N) 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
16 SBI d NO*Stalderkattens Elias 1 Hannkatt 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro HP NOM BIS BOB
17 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP NOM
17 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
18 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
19 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
20 SBI h Edna av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1
21 SBI n 21 Eddie The Eagle av Ravelli (N) 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan VG1
22 SBI a 21 (N) Temms Afrodite 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM
23 SBI d 21 NO*Cathabar's Linus 1 Hannkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
24 SBI d 21 Eros av Ravelli (N) 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
25 SBI d 21 Ralfen Rasmus av Ravelli (N) 1 Hannkatt 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS NOM
26 SBI e 21 Prins Hilux av Ravelli (N) 1 Hannkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
27 SBI f 21 Ellinor Jeanette av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 1 NOM
27 SBI f 21 Ellinor Jeanette av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
27 SBI f 21 Ellinor Jeanette av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Alvshunn
27 SBI f 21 Ellinor Jeanette av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2
28 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Ariel 1 Hunnkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB NOM BIS BOB
29 MCO I / MCO n NO*Majavi Hathor 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS BIV NOM BIS BOB
30 MCO I / MCO a (N) Ladejarlen Storm 2 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
30 MCO I / MCO a (N) Ladejarlen Storm 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Avlshann nr 2
31 MCO I / MCO n NO*Majavi kiara 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
32 MCO I / MCO a NO*Never Naked Ask 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX2
33 MCO I / MCO n NO*Never Naked Fenris 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
34 MCO I / MCO n NO*Majavi Neith 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
34 MCO I / MCO n NO*Majavi Neith 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 4
35 MCO II / MCO n 09 (N) Ladejarlen Mockingbird 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lukasik Daria EX1 CAC
36 MCO III / MCO n 23 NO*Majavi Nekhbeth 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
37 MCO III / MCO n 22 NO*Blue Crescendo Amazing Grace 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX2
38 MCO III / MCO n 22 NO*Lykkelia's Alice 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV
39 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Mystic Ocean Shaka Loveless 2 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
40 MCO IV / MCO n 09 22 DK Lyngkatten's Charlie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
41 MCO IV / MCO n 03 22 DK*Sivkjær's Game Boy 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
42 MCO IV / MCO a 09 22 NO*Felisona Idunn 2 Hunnkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
43 MCO VII / MCO es 22 (N) Ladejarlen Prince Charming 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
44 MCO V / MCO d NO*Fjordlynx Arctic Sunset 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
45 MCO V / MCO g NO*Never Naked Lagertha 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX2
46 MCO V / MCO f NO*Never Naked Sol Sàga 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM
47 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Carpe Diem Baby 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Lukasik Daria 1 NOM BIS Beste Veteran
47 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Carpe Diem Baby 2 Hunnkatt 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro HP NOM
48 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Cinderella 2 Hunnkatt 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
49 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP NOM
50 MCO VI / MCO d 09 22 (N) Mydele's Aslan 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
51 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Lukasik Daria 2
51 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro HP BIV NOM
52 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Ladejarlen White Moon 2 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP
53 MCO VI / MCO d 09 23 NO*Majavi Jacop 2 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro Abs
54 MCO VI / MCO e 03 22 Nygardshaugs Gulleball Prince Charming 2 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX2
55 MCO VII / MCO ns 22 (N) Ladejarlen Dictator 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX2
56 MCO VII / MCO ns ES*Gattacamoon X-Man 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
57 MCO VII / MCO ns 22 S*PreciousBlue's Silver Rain 2 Hannkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
58 MCO VIII / MCO ns 09 22 (N) Spellbound's Ulf 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
59 MCO VIII / MCO ns 03 (N) Spellbound's Weisor 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM BIS
60 MCO VIII / MCO ds 03 Truffle Melluandia*PL 2 Hannkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB NOM
61 MCO IX / MCO w 63 (N) Endless Babette 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
62 NEM I / NEM n 21 Charles Silver Sunrise*RU 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
63 NEM I / NEM a 21 Bajka Gravin Kat*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
64 NEM II / NEM n 09 21 Branon Bellaneva*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC BIV NOM
65 NEM II / NEM n 09 21 Finist Nevskiy Sapfir 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX2
66 NEM II / NEM ns 09 21 Evita Mur Amur 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
67 NFO II / NFO n 09 (N) Fodnaheia's San Miquel 2 Hannkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
67 NFO II / NFO n 09 (N) Fodnaheia's San Miquel 2 Hannkatt 15 (Avl) Saetre Raymond Alessandro Beste Avlshann
68 NFO II / NFO n 03 (N) Trollvetta's Upsy Daisy 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
69 NFO II / NFO n 03 (N) Trollvetta's Qellie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM BIS
69 NFO II / NFO n 03 (N) Trollvetta's Qellie 2 Hunnkatt 19 (Kull) Roca Folch Yan Beste kull
69 NFO II / NFO n 03 (N) Trollvetta's Qellie 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2
70 NFO II / NFO n 09 (N) Trollvetta's Qubik 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX2
71 NFO II / NFO n 03 (N) Øytun's Elliott 2 Hannkatt 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS
72 NFO III / NFO n 22 S*Räserråttan's Rudy 2 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
73 NFO III / NFO n 23 (N) Øytun's Betina 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
74 NFO III / NFO n 22 (N) Trollvetta's Vengaboys 2 Hannkatt 2 (SP) Edvardsen Geir Johan Abs
75 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB NOM BIS BOB
76 NFO (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
76 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB BIV NOM
77 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Trollvetta's Ulrikke 2 Hunnkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
78 NFO IV / NFO n 09 22 S*Just Catnap's Joseph 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
79 NFO IV / NFO n 02 21 63 (N) Tollerabben's Fia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
80 NFO IV / NFO n 03 22 S*Myselisia's Zenobi 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
81 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Trollvetta's Vanilla Ice 2 Hannkatt 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro HP NOM
82 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Sandøy Astor 2 Hannkatt 17b (Veteran) Lukasik Daria 2
82 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Sandøy Astor 2 Hannkatt 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
83 NFO V / NFO d 23 PT*Winter's Place Axl Rose 2 Hannkatt 10 (KAS) Lukasik Daria Abs
84 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Migoto's Olivia 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
85 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
86 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Valhaugen's Brazos 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
87 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Valhaugen's Belaya 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX2
88 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Esther 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV
89 NFO VI / NFO d 01 21 62 S*Myselisia's A-ha 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
90 NFO VII / NFO fs 22 (N) Skaujenta's Lilli 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lukasik Daria Abs
91 NFO VIII / NFO ns 09 (N) Trollvetta's Umi-Zumi 2 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB BIV
92 NFO VIII / NFO fs 09 (N) Skaujenta's Tiril 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 No Cert
93 NFO VIII / NFO ns 09 (N) Trollvetta's Galina 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX2
94 NFO VIII / NFO ns 09 (N) Trollvetta's Qwanda 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
95 NFO VIII / NFO ds 09 23 (N) Sandøy Hårek 2 Hannkatt 17b (Veteran) Lukasik Daria 1
95 NFO VIII / NFO ds 09 23 (N) Sandøy Hårek 2 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP
96 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Iver 2 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS NOM BIS
97 SIB III / SIB n 24 NO*Heggdalkatten Iggy Nikivich 2 Hannkatt 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB NOM
98 SIB III / SIB ny 22 Madame Aryskotracja*PL 2 Hunnkatt 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB BIV NOM
99 SIB III / SIB n 22 Sibcoon's Helter Skelter 2 Hannkatt 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP NOM
100 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Einhaugen's Prins Antonin 2 Hannkatt 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
101 SIB IV / SIB ny 09 22 (N) Siberikos Ynde 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lukasik Daria EX1 CAC
102 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Siberikos Alamos 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lukasik Daria EX1 BIV NOM
103 SIB IV / SIB n 09 22 Almaza Krasota Almaza Krasota Lava Luka 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lukasik Daria EX1
104 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Lindviksmoen Ibrahimovic Djevojka 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik Daria EX1 NOM
105 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Einhaugen's Mille Mari Napoleonsen 2 Hunnkatt 2 (SP) Lukasik Daria HP NOM BIS
106 SIB V / SIB fy 22 (N) Nordskjæret's Princess Pandora Rubin 2 Hunnkatt 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro HP NOM
107 SIB VI / SIB d 09 24 (N) Siberikos Sonny 2 Hannkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
108 SIB VI / SIB f 09 24 NO*Myrbærhaugen's Aurora 2 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
109 SIB VII / SIB ns 24 SE*Voyakas Beringia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1
110 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Myrbærhaugen's Baileys 2 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
111 SIB VIII / SIB ns 09 NO*Lindviksmoen Ariel 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC BIV NOM
111 SIB VIII / SIB ns 09 NO*Lindviksmoen Ariel 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 3
112 SIB VIII / SIB ns S*Anel's Kittens Ephelia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan Abs
113 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Lindviksmoen Ingrid Isogaisa Iris 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX2
114 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Lindviksmoen Jellybean 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
115 TUA V / TUA f (N) Sirena's I Told You So "Sanna" 2 Hunnkatt 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
116 TUA VIII / TUA fs 09 24 (N) Sirena's Abigail 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX2
117 TUA VIII / TUA ds 09 24 (N) Sirena's Mackenzie 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
118 TUA IX / TUA w 64 Veslegards Balcan Alladin 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lukasik Daria EX1
119 BEN n 22 NO*Hemeras Nemi 3 Hunnkatt 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB NOM
120 BEN n 24 Freibengals Montemars Savannah 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1 NOM
121 BML I / BML ns 11 31 SE*Tevala's Algiz 3 Hunnkatt 6 (IP) Hoffner Elin EX1 CAGPIB NOM BIS
122 BSH a ES*Canción de Cuna (III) Fabuloso 3 Hannkatt 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
123 BSH e Diadora's Golden Guzzi 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Lukasik Daria EX1 NOM BIS
124 BSH ns 11 Nala from Sham 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik Daria EX1
125 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
126 BUR n Roxy Winx Magic Valley*RU 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lukasik Daria EX1 NOM BIS BOB
127 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Lukasik Daria HP
128 BUR e Alba Regia Elio Roscoe *** 3 Hannkatt 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB NOM BIS
129 BUR e HU*Alba Regia Ganxsta Gustav 3 Hannkatt 2 (SP) Hoffner Elin HP NOM BIS
130 BUR g (N) Nalayana's Yvette I´adorable 3 Hunnkatt 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS NOM BIS
131 BUR g (N) Nalayana's Xenia Noh 3 Hunnkatt 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
132 BUR j Myricaz a Taste of Honey 3 Hunnkatt 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
133 CHA Ben aus dem Hause Longo 3 Hannkatt 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB
134 CHA Anni vom Hause Herold 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Hoffner Elin EX1 CAC BIV NOM
135 CHA Valerie aus dem Hause Franck 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Hoffner Elin EX2
136 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI*Finaku's Edremony 3 Hannkatt 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB NOM
137 KBS I / KBS n 24 (N) RGJ Cat's Jegoza 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lukasik Daria EX1
138 SRL I / SRL n DK*SelrexWin Berry 3 Hannkatt 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 No Cert
139 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 9 (Åpen) Hoffner Elin EX1 CAC
140 SRL I / SRL ns S*Heartbeat's Freddy Fastbear 3 Hannkatt 9 (Åpen) Hoffner Elin Abs
140 SRL I / SRL ns S*Heartbeat's Freddy Fastbear 3 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Abs
141 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Bogdan 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hoffner Elin EX1 BIV NOM
142 SRL III / SRL e NO*Emlakiros Baltazar Amandus 3 Hannkatt 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB NOM
143 SRL VII / SRL a 33 NO*Magnifi'miaow's Curly Darth Vader 3 Hannkatt 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
144 ABY n (N) Kiachero Xianna 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1
145 CRX VI / CRX ns 01 21 64 SE*Arextocats Selina Kyle 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
146 DRX I / DRX n (N) Santala's Roseli 4 Hunnkatt 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS NOM BIS
147 DRX I / DRX n (N) Kitten Camp's Tiana 4 Hunnkatt 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
148 DRX I / DRX n (N) Santala's Yadira *** 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1 BIV NOM BIS BOB
149 DRX I / DRX a (N) Diamond Heart's Bernard 4 Hannkatt 4 (GIP) Hoffner Elin EX1 No Cert
150 DRX I / DRX n (N) Svartholen's Mr. Potter 4 Hannkatt 10 (KAS) Hoffner Elin EX1 CAP
151 DRX III / DRX d 22 LV*Dea Dia Serafim *** 4 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
152 DRX III / DRX g 24 (N) Santala's Pura 4 Hunnkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM BIS
153 DRX IV / DRX d 09 24 Helikon av Jamas (N) 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1
154 DRX IV / DRX f 03 Parnitha av Jamas (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1
155 DRX VII / DRX n 33 (N) Diamond Heart's Aurora 4 Hunnkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
156 OSH n NO*Intelligent Apollo 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
157 OSH n 24 HU*Shagio-Chen Mashli 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
158 OSH b 22 LV*La Lune D'Or Ozols 4 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
159 OSH b 24 HR*Cat Global Thor 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan Abs
160 OSH e 24 NO*Zamaradi Buzz 4 Hannkatt 9 (Åpen) Hoffner Elin EX1 CAC NOM BIS
161 RUS S*Vatulands Igor 4 Hannkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP
161 RUS S*Vatulands Igor 4 Hannkatt 17b (Veteran) Roca Folch Yan 1 NOM
162 RUS BluEudemonia's Bubble Bobble 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
163 RUS Katzenhof Silver Lining 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX2
164 RUS S*Ärke Ängelns Demelza 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 BIV
165 SIA n NO*Peppergarden's Bite Chili 4 Hannkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan Abs
166 SIA n 21 (N) Bekmørtnans Pixie Stix 4 Hunnkatt 10 (KAS) Hoffner Elin EX1 CAP NOM
167 SIA f 21 S*Yzing's Javizzt 4 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Abs
168 SOM n (N) Kiachero Noni Pepino 4 Hannkatt 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 No Cert
169 SOM n (N) Kiachero Viola 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hoffner Elin EX1 NOM
170 SOM n NO*Oyapus Fea 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hoffner Elin Abs
171 SOM n (N) Kiachero Lima 4 Hunnkatt 4 (GIP) Hoffner Elin EX1 No Cert
172 SPH I / SPH w 62 Lille Vidar 4 Hannkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB NOM
172 SPH I / SPH w 62 Lille Vidar 4 Hannkatt 17b (Veteran) Roca Folch Yan 2
173 SPH II / SPH n 02 62 NO*Elegant Soul Balder 4 Hannkatt 8 (PR) Hoffner Elin EX1 CAPIB NOM BIS
174 SPH IV / SPH d 09 21 Farm Perira Pluton 4 Hannkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
175 SPH V / SPH a 32 NO*Elegant Soul Cooper 4 Hannkatt 8 (PR) Hoffner Elin EX1 CAPIB
176 HCL Elvis Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Saetre Raymond Alessandro 1 NOM
177 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saetre Raymond Alessandro 1 NOM BIS BOB Huskatt
177 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 1
178 HCS Tigerøffen Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Hoffner Elin 1 NOM BIS
178 HCS Tigerøffen Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 1 BIS Beste Veteran
179 HCS Zarina The Princess Of Red Wolf Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Hoffner Elin 1 NOM
199 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Edstrøm Anne-Gro MCO III, MCO VI, MCO VIII, NEM II, NFO VI, NFO VIII, SIB VI, TUA VIII 30
Edvardsen Geir Johan EXO f 22, RAG a 03, RAG n 04, SBI b, SBI c, SBI e 21, SBI n 21, TUV d 61-63, MCO I, MCO IX, MCO VII, NEM I, NFO III, NFO IX, VETB 1, VETB Huskatter 31
Hoffner Elin BEN n 24, BML I, BUR e, BUR j, CHA, SRL I, ABY n, DRX I, DRX IV, OSH e 24, SIA n 21, SOM n, SPH II, SPH V, HCS 30
Lukasik Daria MCO II, NFO V, NFO VII, SIB III, SIB IV, TUA IX, TUA V, BEN n 22, BSH a, BSH e, BSH fs 11, BUR b, BUR g, BUR n, CYM 51-52, KBS I, SRL III, SRL VII, VETB 2 31
Roca Folch Yan EXO n 22, PER n, RAG a, SBI a 21, SBI e, SBI f, SBI g, SBI h, MCO IV, NFO II, SIB VII, SIB VIII, CRX VI, DRX III, DRX VII, OSH b 22, OSH b 24, OSH n, OSH n 24, RUS, SIA n, SPH I, SPH IV, VETB 4 36
Saetre Raymond Alessandro RAG n, RAG n 03, SBI d, SBI d 21, SBI f 21, MCO V, MCO VII, NFO II, NFO IV, SIB V, HCL 31
Utenfor Bedømmelse SBI n (13c), NEM I (13d), SRL I (13c), SIA f 21 (13c), SBI e, SBI f 21, MCO I, NFO, NFO II, SIB VIII 12
7 dommere