Vestkystkatten 12.08.2018
Arrangørklubb Vestkyst Katten
Starter 12.08.2018 Slutter 12.08.2018
Påmelding starter 01.05.2018 Påmelding lukkes 09.07.2018
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 09:00 Veterinærsjekk slutter 09:30
Bedømmelse starter 10:00 Dato for bekreftelse 09.07.2018
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 250   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost cat_moell_@msn.com
Sted Nordvesthallen AS, Mildrid Didriksensvei 1, 6511 Kristiansund N
Funksjonærer

Cathrin Møllerop, E-post: cat_moell_@msn.com

Line Krogsrud, E-post: linekrogsrud@gmail.com


Tilleggsinfo

Skriv info v/innbetaling: antall katter, dager og eier

Ved tittelsjans, klasseendring meld fra snarest til en av våre funskjonærer.

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 40 39 0 0 1
2 107 102 0 0 5
3 28 28 0 0 0
4 34 32 0 0 2
Huskatter 6 6 0 0 0
Totalt 215 207 0 0 8

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n 22 IT*Clarissa del Falco D'Oro 1 Hunnkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro Abs
2 EXO f 22 (N) Avonlea Dream's Nikita 1 Hunnkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan Abs
3 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan Abs
4 RAG n Adenragdoll Freyja 1 Hunnkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 No Cert
5 RAG n DiamondsDoll Mac Million Diamant 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan Abs
6 RAG a NO*Fabled Olivin's Hydrele 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
7 RAG a NO*Staras Dolls Bella 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX2
8 RAG n 03 (N) Happy Pops Goe Gabriella 1 Hunnkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP
9 RAG n 03 (N) Amasing Star's Yasmin Diamant of Milo 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan Abs
10 RAG n 03 (N) Eirik's O'Boy 1 Hannkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS NOM
10 RAG n 03 (N) Eirik's O'Boy 1 Hannkatt 17b (Veteran) Saetre Raymond Alessandro 1 NOM BIS Beste Veteran
11 RAG n 03 DK*Seierø's Magnolia 1 Hunnkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP NOM
12 RAG n 03 (N) Happy Pops Felix 1 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Utenfor Bedømmelse Abs
13 RAG n 04 (N) Happy Pops Vitani 1 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM BIS
14 RAG n 04 NO*Staras Dolls Conrad 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
15 RAG a 03 Blue Atos Diamiland*PL 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
16 RAG a 03 (N) Diadem's Christmas Melody 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
17 RAG a 03 NO*Elins Diamanter Lotte 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro Abs
18 RAG a 03 NO*Elins Diamanter Mollie 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro Abs
19 RAG a 03 (N) Diadem's Oliver Light Blue 1 Hannkatt 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS NOM BIS
20 SBI b NO*Bakkelund's Charlie 1 Hannkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC NOM
21 SBI c Geranium av Isblomst (N) 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
22 SBI d NO*Stalderkattens Elias 1 Hannkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP NOM BIS BOB KAT 1
23 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
23 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett KAT 1
24 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS NOM
25 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM BIS
26 SBI h Edna av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
27 SBI n 21 Eddie The Eagle av Ravelli (N) 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan VG1
28 SBI a 21 (N) Temms Afrodite 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
29 SBI d 21 NO*Cathabar's Linus 1 Hannkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP
30 SBI d 21 Eros av Ravelli (N) 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
31 SBI d 21 Ralfen Rasmus av Ravelli (N) 1 Hannkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
32 SBI e 21 Prins Hilux av Ravelli (N) 1 Hannkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
33 SBI f 21 Ellinor Jeanette av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
33 SBI f 21 Ellinor Jeanette av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Saetre Raymond Alessandro 1
33 SBI f 21 Ellinor Jeanette av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshunn KAT 1
33 SBI f 21 Ellinor Jeanette av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2
34 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Ariel 1 Hunnkatt 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB NOM BIS
35 MCO I / MCO n NO*Majavi Hathor 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS BIV NOM
36 MCO I / MCO a (N) Ladejarlen Storm 2 Hannkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
36 MCO I / MCO a (N) Ladejarlen Storm 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Avlshann nr 2
37 MCO I / MCO n NO*Majavi kiara 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro Abs
38 MCO I / MCO a NO*Never Naked Ask 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX2
39 MCO I / MCO n NO*Never Naked Fenris 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
40 MCO I / MCO n NO*Majavi Neith 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
40 MCO I / MCO n NO*Majavi Neith 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 4
41 MCO II / MCO n 09 (N) Ladejarlen Mockingbird 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
42 MCO III / MCO n 23 NO*Majavi Nekhbeth 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
43 MCO III / MCO n 22 NO*Blue Crescendo Amazing Grace 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX2
44 MCO III / MCO n 22 NO*Lykkelia's Alice 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
45 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Mystic Ocean Shaka Loveless 2 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
46 MCO IV / MCO n 09 22 DK Lyngkatten's Charlie 2 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
47 MCO IV / MCO n 03 22 DK*Sivkjær's Game Boy 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
48 MCO IV / MCO a 09 22 NO*Felisona Idunn 2 Hunnkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB NOM
49 MCO V / MCO f Vasu Arya of Secret Schatz*CH 2 Hunnkatt 3 (GIC) Lukasik-Weber Daria Abs
50 MCO VII / MCO es 22 (N) Ladejarlen Prince Charming 2 Hannkatt 7 (CH) Lukasik-Weber Daria EX1 CACIB
51 MCO V / MCO d 22 IT*Ankh Caronte 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX1 BIV NOM
52 MCO V / MCO d NO*Fjordlynx Arctic Sunset 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX2
53 MCO V / MCO g NO*Never Naked Lagertha 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX2
54 MCO V / MCO f NO*Never Naked Sol Sàga 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX1
55 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Carpe Diem Baby 2 Hunnkatt 2 (SP) Lukasik-Weber Daria HP NOM
55 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Carpe Diem Baby 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 2
56 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Cinderella 2 Hunnkatt 10 (KAS) Lukasik-Weber Daria EX1 CAP
57 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro HP NOM BIS
58 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro HP NOM
58 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1
59 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Ladejarlen White Moon 2 Hannkatt 8 (PR) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPIB
60 MCO VI / MCO d 09 23 NO*Majavi Jacop 2 Hannkatt 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro Abs
61 MCO VII / MCO fs 22 (N) Ladejarlen Cornflake Girl 2 Hunnkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS BIV NOM
61 MCO VII / MCO fs 22 (N) Ladejarlen Cornflake Girl 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 3
62 MCO VII / MCO ns 22 (N) Ladejarlen Dictator 2 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
63 MCO VII / MCO ns ES*Gattacamoon X-Man 2 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan Abs
64 MCO VII / MCO ns 22 S*PreciousBlue's Silver Rain 2 Hannkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
65 MCO VIII / MCO ns 09 22 (N) Spellbound's Ulf 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
66 MCO VIII / MCO ns 03 (N) Spellbound's Weisor 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM BIS BOB KAT 2
67 MCO VIII / MCO ds 03 Truffle Melluandia*PL 2 Hannkatt 4 (GIP) Lukasik-Weber Daria EX1 CAPS NOM
68 MCO IX / MCO w 63 (N) Endless Babette 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
69 NEM I / NEM n 21 Charles Silver Sunrise*RU 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC NOM
70 NEM I / NEM a 21 Bajka Gravin Kat*PL 2 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
71 NEM II / NEM n 09 21 Branon Bellaneva*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX2
72 NEM II / NEM n 09 21 Finist Nevskiy Sapfir 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX1 CAC
73 NEM II / NEM ns 09 21 Evita Mur Amur 2 Hunnkatt 7 (CH) Lukasik-Weber Daria EX1 CACIB
74 NFO II / NFO n 09 (N) Fodnaheia's San Miquel 2 Hannkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB
74 NFO II / NFO n 09 (N) Fodnaheia's San Miquel 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshann KAT 2
75 NFO II / NFO n 03 (N) Trollvetta's Upsy Daisy 2 Hunnkatt 7 (CH) Lukasik-Weber Daria EX1 CACIB
76 NFO II / NFO n 03 (N) Trollvetta's Qellie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX1 BIV NOM
76 NFO II / NFO n 03 (N) Trollvetta's Qellie 2 Hunnkatt 19 (Kull) Lukasik-Weber Daria Beste Kull KAT 2
76 NFO II / NFO n 03 (N) Trollvetta's Qellie 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2
77 NFO II / NFO n 09 (N) Trollvetta's Qubik 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX2
78 NFO II / NFO n 03 (N) Øytun's Elliott 2 Hannkatt 4 (GIP) Lukasik-Weber Daria Abs
79 NFO III / NFO n 22 S*Räserråttan's Rudy 2 Hunnkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 Utgår
80 NFO III / NFO n 23 (N) Øytun's Betina 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro Abs
81 NFO III / NFO n 22 (N) Trollvetta's Vengaboys 2 Hannkatt 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro Abs
82 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS NOM BIS
83 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
83 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
84 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Trollvetta's Ulrikke 2 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB NOM
85 NFO IV / NFO n 09 22 S*Just Catnap's Joseph 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
86 NFO IV / NFO n 02 21 63 (N) Tollerabben's Fia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
87 NFO IV / NFO n 03 22 S*Myselisia's Zenobi 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
88 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Trollvetta's Vanilla Ice 2 Hannkatt 2 (SP) Edvardsen Geir Johan HP NOM
89 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Sandøy Astor 2 Hannkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1 NOM BIS Beste Veteran KAT 2
89 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Sandøy Astor 2 Hannkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
90 NFO V / NFO d 23 PT*Winter's Place Axl Rose 2 Hannkatt 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro Abs
91 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Migoto's Olivia 2 Hunnkatt 3 (GIC) Lukasik-Weber Daria EX1 CACS BIV NOM
92 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB NOM
93 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Valhaugen's Brazos 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX1
94 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Valhaugen's Belaya 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX2
95 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Esther 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX1 BIV
96 NFO VI / NFO d 01 21 62 S*Myselisia's A-ha 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX1
97 NFO VII / NFO fs 22 (N) Skaujenta's Lilli 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro Abs
98 NFO VIII / NFO fs 09 (N) Skaujenta's Tiril 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
99 NFO VIII / NFO ns 09 (N) Trollvetta's Galina 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX2
100 NFO VIII / NFO ns 09 (N) Trollvetta's Qwanda 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM BIS
101 NFO VIII / NFO ds 09 23 (N) Sandøy Hårek 2 Hannkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 2
101 NFO VIII / NFO ds 09 23 (N) Sandøy Hårek 2 Hannkatt 8 (PR) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPIB
102 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Iver 2 Hannkatt 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro HP NOM BIS
103 SIB III / SIB n 24 NO*Heggdalkatten Iggy Nikivich 2 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
104 SIB III / SIB ny 22 Madame Aryskotracja*PL 2 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB BIV
105 SIB III / SIB n 22 Sibcoon's Helter Skelter 2 Hannkatt 8 (PR) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPIB
106 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Einhaugen's Prins Antonin 2 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM
107 SIB III / SIB ny 22 (N) Siberikos Ynde 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
108 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Siberikos Alamos 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
109 SIB IV / SIB n 09 22 Almaza Krasota Almaza Krasota Lava Luka 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
110 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Lindviksmoen Ibrahimovic Djevojka 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
111 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Einhaugen's Mille Mari Napoleonsen 2 Hunnkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP NOM BIS
112 SIB V / SIB fy 22 (N) Nordskjæret's Princess Pandora Rubin 2 Hunnkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP
113 SIB VI / SIB d 09 24 (N) Siberikos Sonny 2 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS NOM
114 SIB VI / SIB f 09 24 NO*Myrbærhaugen's Aurora 2 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan Abs
115 SIB VII / SIB ns 24 SE*Voyakas Beringia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX1
116 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Myrbærhaugen's Baileys 2 Hannkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB
117 SIB VIII / SIB ns 09 NO*Lindviksmoen Ariel 2 Hunnkatt 7 (CH) Lukasik-Weber Daria EX1 CACIB
117 SIB VIII / SIB ns 09 NO*Lindviksmoen Ariel 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 5
118 SIB VIII / SIB ns S*Anel's Kittens Ephelia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria Abs
119 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Lindviksmoen Ingrid Isogaisa Iris 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX2
120 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Lindviksmoen Jellybean 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX1
121 TUA V / TUA f (N) Sirena's I Told You So "Sanna" 2 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
122 TUA VIII / TUA fs 09 24 (N) Sirena's Abigail 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1
123 TUA VIII / TUA ds 09 24 (N) Sirena's Mackenzie 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX2
124 TUA IX / TUA w 64 Veslegards Balcan Alladin 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
125 BEN n 22 NO*Hemeras Nemi 3 Hunnkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB NOM
126 BEN n 24 Freibengals Montemars Savannah 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
127 BML I / BML ns 11 31 SE*Tevala's Algiz 3 Hunnkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB NOM BIS
128 BSH a ES*Canción de Cuna (III) Fabuloso 3 Hannkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB NOM
129 BSH e Diadora's Golden Guzzi 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1 NOM BIS
130 BSH ns 11 Nala from Sham 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
131 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB NOM
132 BUR n DK*Nadikat's Ganzani 3 Hannkatt 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB NOM BIS
133 BUR n Roxy Winx Magic Valley*RU 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hoffner Elin EX1 BIV NOM BIS BOB KAT 3
134 BUR b NO*Burcantiks Ynde Chocolat 3 Hunnkatt 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
135 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Hoffner Elin HP NOM
136 BUR e Alba Regia Elio Roscoe ** 3 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM
137 BUR e HU*Alba Regia Ganxsta Gustav 3 Hannkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP NOM BIS
138 BUR g (N) Nalayana's Yvette I´adorable 3 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
139 BUR g (N) Nalayana's Xenia Noh 3 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
140 BUR h Medea Freya Way*RU 3 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB NOM BIS
141 BUR j Myricaz a Taste of Honey 3 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
142 CHA Ben aus dem Hause Longo 3 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
143 CHA Anni vom Hause Herold 3 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB BIV NOM
144 CHA Valerie aus dem Hause Franck 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
145 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI*Finaku's Edremony 3 Hannkatt 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
146 KBS I / KBS n 24 (N) RGJ Cat's Jegoza 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM
147 SRL I / SRL n DK*SelrexWin Berry 3 Hannkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
148 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
149 SRL I / SRL ns S*Heartbeat's Freddy Fastbear 3 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro Abs
150 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Bogdan 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV NOM
151 SRL III / SRL e NO*Emlakiros Baltazar Amandus 3 Hannkatt 8 (PR) Hoffner Elin EX1 CAPIB NOM
152 SRL VII / SRL a 33 NO*Magnifi'miaow's Curly Darth Vader 3 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
153 ABY n (N) Kiachero Xianna 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
154 CRX VI / CRX ns 01 21 64 SE*Arextocats Selina Kyle 4 Hunnkatt 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB NOM
155 DRX I / DRX n (N) Santala's Roseli 4 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS NOM BIS
156 DRX I / DRX n (N) Kitten Camp's Tiana 4 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
157 DRX I / DRX n (N) Santala's Yadira ** 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV
158 DRX I / DRX a (N) Diamond Heart's Bernard 4 Hannkatt 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 No Cert
159 DRX I / DRX n (N) Svartholen's Mr. Potter 4 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP
160 DRX III / DRX d 22 LV*Dea Dia Serafim ** 4 Hannkatt 9 (Åpen) Hoffner Elin EX1 CAC
161 DRX III / DRX g 24 (N) Santala's Pura 4 Hunnkatt 6 (IP) Hoffner Elin EX1 CAGPIB NOM BIS
162 DRX IV / DRX d 09 24 Helikon av Jamas (N) 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
163 DRX IV / DRX f 03 Parnitha av Jamas (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
164 DRX V / DRX n 23 (N) Santala's Nola 4 Hunnkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP NOM
165 DRX VII / DRX n 33 (N) Diamond Heart's Aurora 4 Hunnkatt 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPS NOM
166 OSH n NO*Intelligent Apollo 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM BIS
167 OSH n 24 HU*Shagio-Chen Mashli 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM BIS BOB KAT 4
168 OSH b 22 LV*La Lune D'Or Ozols 4 Hannkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB NOM BIS
169 OSH b 24 HR*Cat Global Thor 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hoffner Elin Abs
170 OSH e 24 NO*Zamaradi Buzz 4 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
172 RUS S*Vatulands Igor 4 Hannkatt 1 (SC) Hoffner Elin HP NOM
172 RUS S*Vatulands Igor 4 Hannkatt 17b (Veteran) Hoffner Elin 1
173 RUS BluEudemonia's Bubble Bobble 4 Hunnkatt 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB
174 RUS Katzenhof Silver Lining 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX2
175 RUS S*Ärke Ängelns Demelza 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1 NOM
176 SIA n NO*Peppergarden's Bite Chili 4 Hannkatt 10 (KAS) Hoffner Elin Abs
177 SIA n 21 (N) Bekmørtnans Pixie Stix 4 Hunnkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP
178 SOM n (N) Kiachero Noni Pepino 4 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
179 SOM n (N) Kiachero Viola 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM
180 SOM n NO*Oyapus Fea 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan Abs
181 SOM n (N) Kiachero Lima 4 Hunnkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
182 SPH I / SPH w 62 Lille Vidar 4 Hannkatt 17b (Veteran) Hoffner Elin 2
183 SPH IV / SPH d 09 21 Farm Perira Pluton 4 Hannkatt 6 (IP) Hoffner Elin EX1 CAGPIB NOM BIS
184 SPH V / SPH a 32 NO*Elegant Soul Cooper 4 Hannkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB NOM
185 HCL Elvis Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 1 NOM
186 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 1 NOM BIS
186 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Hoffner Elin 1 NOM
187 HCS Tigerøffen Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Saetre Raymond Alessandro 1 NOM BIS BOB Huskatt
187 HCS Tigerøffen Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Hoffner Elin 1 NOM BIS Beste Veteran
188 HCS Zarina The Princess Of Red Wolf Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saetre Raymond Alessandro 1 NOM
207 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Edstrøm Anne-Gro MCO I, NEM I, SIB V, TUA IX, TUA V, BEN n 24, BML I, BSH a, BUR g, BUR h, BUR j, SRL I, DRX I, DRX VII, OSH b 22, OSH n, OSH n 24, SIA n 21, HCL, VETB 2 38
Edvardsen Geir Johan PER n, RAG a, RAG n 03, SBI a 21, SBI d 21, SBI f, SBI f 21, SBI h, MCO III, MCO IV, NFO IV, SIB III, SIB VI 33
Hoffner Elin BSH e, BUR b, BUR n, CYM 51-52, SRL III, CRX VI, DRX III, OSH b 24, RUS, SIA n, SPH IV, VETB 4, VETB Huskatter 22
Lukasik-Weber Daria MCO V, MCO VII, MCO VIII, NEM II, NFO II, NFO VI, SIB VII, SIB VIII 30
Roca Folch Yan EXO f 22, RAG n, RAG n 04, SBI c, SBI d, SBI e 21, SBI n 21, MCO VII, SIB III, SIB IV, TUA VIII, BEN n 22, BSH fs 11, BUR e, CHA, KBS I, SRL VII, ABY n, DRX IV, DRX V, OSH e 24, SOM n, SPH V 40
Saetre Raymond Alessandro EXO n 22, RAG a 03, SBI b, SBI e, SBI g, TUV d 61-63, MCO II, MCO IX, MCO VI, MCO VIII, NFO III, NFO IX, NFO V, NFO VII, NFO VIII, HCS, VETB 1 33
Utenfor Bedømmelse RAG n 03, SBI e, SBI f 21, MCO I, MCO VII, NFO II, NFO IV, SIB VIII 11
7 dommere