SØRAK 25.8.2018
Arrangørklubb Sørak
Starter 25.08.2018 Slutter 25.08.2018
Påmelding starter 10.06.2018 Påmelding lukkes 10.08.2018
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 17:00
Veterinærsjekk starter 07:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:30 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 350   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 50810639404
Epost revebo.no@gmail.com
Sted Odderøyhallen på Odderøya, Kristiansand
Funksjonærer
Påmeldinger: Gøran Vinje. mail: revebo.no@gmail.com
Kasserer:      Asbjørn Berntsen. mail: kasserer@sorak.no
Assistentleder: Gudrun S. Wulff. mail: gudrunsw@online.no
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 72 70 0 0 2
2 124 119 0 0 5
3 47 45 0 0 2
4 70 58 0 0 12
Huskatter 12 12 0 0 0
Totalt 325 304 0 0 21

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n (N) Almodovar Impreza 1 Hunnkatt 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
2 EXO n (N) Avonlea Dream's China Girl 1 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
3 EXO f (N) Almodovar Ynde 1 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
3 EXO f (N) Almodovar Ynde 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
4 EXO f 23 Nana D'Eden Lover 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
5 EXO fs 24 62 (N) Almodovar Tornerose 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
6 PER n (N) Sécurité Dressed Like Armani 1 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
6 PER n (N) Sécurité Dressed Like Armani 1 Hannkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 1 BIS Beste Veteran
7 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB NOM
8 PER d (N) Sécurité Strawbery Decorie 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
9 PER f (N) Stargate's Phoibe 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 NOM
10 PER f 22 (N) Stargate's Phedra 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
11 PER e 01 63 Westpoint The World Is Not Enough 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
12 PER g 02 62 NO*Mimix Ulla 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
13 PER g 03 NO*Mimix Princess 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
14 RAG a (N) Amasing Star's Xo of Hunter 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
15 RAG n 03 (N) Diadem's Happy Happiness 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
15 RAG n 03 (N) Diadem's Happy Happiness 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
16 RAG n 04 (N) Diadem's Christmas Miracle Sollis 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1 NOM BIS
17 RAG n 04 NO*Snøglitter's Cute Cilja 1 Hunnkatt 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
18 RAG n 04 NO*Sevgi's Blue Sapphire 1 Hannkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP NOM
19 RAG a 03 NO*Noble Origins' DramaQueen 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
20 RAG a 03 (N) Diadem's Lizzy 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline Abs
21 RAG a 03 Eulalie Zafir Diadems 1 Hunnkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP NOM BIS
22 RAG a 03 NO*Snøglitter's Amazing Alvin 1 Hannkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 2
23 RAG a 03 21 ES*LechatteRagdoll Rick Grimes 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
24 SBI n NO*Fruitblossom's Filippa 1 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB BIV NOM
25 SBI n (N) Fyttikattas Blackstar 1 Hunnkatt 7 (CH) Stoa Caroline Abs
26 SBI n (N) Ella Moras Sammy 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX2
27 SBI n Amazing Amy av Ontario 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
28 SBI n NO*Fruitblossom's Herkules 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline Abs
29 SBI n NO*Zakaia's Mr Magic Flamingo 1 Hannkatt 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM
30 SBI n Déjá Vu of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
30 SBI n Déjá Vu of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 1
30 SBI n Déjá Vu of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
31 SBI a Sweetnes Desaleen av Ontario 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS NOM
32 SBI a Camellia av Isblomst (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
33 SBI a (N) Veiten's Harry Potter 1 Hannkatt 2 (SP) Edvardsen Geir Johan Abs
33 SBI a (N) Veiten's Harry Potter 1 Hannkatt 17b (Veteran) Hauge Aina Abs
34 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Edvardsen Geir Johan HP
34 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 2
35 SBI a (N) Børskatten Karizma 1 Hunnkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS NOM
36 SBI b Shapur Keram 1 Hannkatt 1 (SC) Lund Lone Abs
37 SBI b NO*Bakkelund's Charlie 1 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
38 SBI b Shapur Catania 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC BIV
39 SBI b Shapur Smoothie 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
40 SBI b Mamma Mia of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
41 SBI b Shapur Cupcake 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX2
42 SBI b NO*Zaphirpusen Zorro 1 Hannkatt 2 (SP) Lund Lone HP
43 SBI b Shapur Chrysantemum 1 Hunnkatt 2 (SP) Lund Lone HP NOM
44 SBI c Noicy of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB NOM BIS
45 SBI c NO*Hvitveisen's Ursula 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone Abs
46 SBI c Shapur Pandora 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
47 SBI c NO*Zaphirpusen Zalto 1 Hannkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
48 SBI c (N) Tonefjellet's Nirvana 1 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshann
49 SBI c Shapur Violeta 1 Hunnkatt 19 (Kull) Hauge Aina Beste kull
49 SBI c Shapur Violeta 1 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshunn
49 SBI c Shapur Violeta 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
50 SBI d NO*Stalderkattens Elias 1 Hannkatt 1 (SC) Stoa Caroline HP NOM BIS
51 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP BIS
51 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
52 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
53 SBI f (N) Cat Baloo's Mille Fleur 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM BIS
54 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM
55 SBI n 21 S*Star on Catwalk's Putte 1 Hannkatt 6 (IP) Stoa Caroline Abs
56 SBI a 21 NO*Citrus Hope 1 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
57 SBI b 21 Shapur Crémant 1 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
58 SBI b 21 NO*Pure Sapphire Charlotte 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
59 SBI c 21 NO*Pure Sapphire Red Velvet 1 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
60 SBI d 21 NO*Cathabar's Linus 1 Hannkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP
61 MCO I / MCO a NO*Gullhalen's Blue Bernard 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC BIV NOM
62 MCO I / MCO n (N) Galions Cats Quon Dam 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1
63 MCO I / MCO n (N) Galions Cats Peppa 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone Abs
64 MCO I / MCO n NO*Kyralia's Jayne Cobb 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
65 MCO I / MCO n (N) Bargello Smal change 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
66 MCO II / MCO n 09 NO*Vettekatten Holly Hunter 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone Abs
67 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Maya Mi 2 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
67 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Maya Mi 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
68 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Marco Polo 2 Hannkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB BIV
69 MCO III / MCO a 22 (N) Big Kitty Armani 2 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
70 MCO III / MCO n 22 NO*Actress' Captein Morgan 2 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX2
71 MCO III / MCO n 22 NO*Nordic Leon Baby Bumblebee 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
72 MCO III / MCO n 22 (N) Bargello Storm 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 BIV
73 MCO III / MCO a 22 (N) Big Kitty Nicola 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1
74 MCO III / MCO a 25 NO*Stormjegerens Randalin 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX2
75 MCO III / MCO a 24 (N) Quiet's Buddy 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX2
76 MCO III / MCO n 22 NO*Fashionista Byron Bay Flemming 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 NOM
77 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Lucky Luke 2 Hannkatt 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
78 MCO III / MCO a 24 NO*Alvøkatten Aslan of Narnia 2 Hannkatt 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP NOM BIS
79 MCO IV / MCO n 09 22 Maine Quincy Jones av Persicum 2 Hannkatt 9 (Åpen) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC
80 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Mydele's Erik 2 Hannkatt 12 (Kattunger) de Guerny Ventura Philippe EX1 BIV NOM
81 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Kyralia's River Tam 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) de Guerny Ventura Philippe EX1
81 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Kyralia's River Tam 2 Hunnkatt 19 (Kull) Wilczek Anna Beste Kull
82 MCO V / MCO e 24 (N) Sacred Spirit's Olander 2 Hannkatt 1 (SC) Stoa Caroline HP
82 MCO V / MCO e 24 (N) Sacred Spirit's Olander 2 Hannkatt 17b (Veteran) de Guerny Ventura Philippe 1 BIS Beste Veteran
83 MCO V / MCO f 23 NO*Alvøkatten Ayla of the Earth 2 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
84 MCO V / MCO d 22 Battle Creek's Michigan*DE 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1
85 MCO V / MCO d 22 (N) Big Kitty Betty 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 BIV NOM
86 MCO V / MCO d 22 NO*Kyralia's Malcolm Reynolds 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX2
87 MCO V / MCO f 22 (N) Mydele's Lille 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 BIV
88 MCO V / MCO f (N) Mydele's Astrid 2 Hunnkatt 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM BIS
89 MCO VI / MCO f 09 25 NO*Stormjegerens Qarma 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
90 MCO VI / MCO d 09 23 NO*Ejsten Osiris 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
91 MCO VI / MCO g 09 (N) Mydele's Smurfen 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
91 MCO VI / MCO g 09 (N) Mydele's Smurfen 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
92 MCO VII / MCO ds 22 UA*Bluesmaine Edelweiss 2 Hannkatt 9 (Åpen) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC BIV
93 MCO VII / MCO ns 22 NO*Sunitra's Jade 2 Hunnkatt 9 (Åpen) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC NOM
94 MCO VII / MCO fs NO*Sunitra's Kimi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) de Guerny Ventura Philippe Abs
95 MCO VII / MCO ns 22 (N) Bargello One from the heart 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) de Guerny Ventura Philippe EX1
96 MCO VII / MCO fs 22 (N) Bargello Ulla 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) de Guerny Ventura Philippe EX2
97 MCO VII / MCO ns 22 (N) Snødekatten Thai Irma Berserk 2 Hunnkatt 6 (IP) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGPIB NOM
98 MCO VIII / MCO ds 09 11 Afelio Karma 2 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
99 MCO VIII / MCO fs 09 22 (N) Bargello Ona Magic 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX2
99 MCO VIII / MCO fs 09 22 (N) Bargello Ona Magic 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5
100 MCO VIII / MCO gs 03 25 UA*Arine Neytiri 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
101 MCO VIII / MCO gs 09 24 NO*Fantasypaws Amber 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
102 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan Abs
103 MCO VIII / MCO ds 09 22 NO*Lady Sansa's Daenerys Targaryen 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
104 MCO IX / MCO w 61 (N) Endless Wiona 2 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
105 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Bernini 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1
106 NEM I / NEM a 21 Klever Snejnaya Zima 2 Hannkatt 7 (CH) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACIB BIV
107 NEM I / NEM as 21 Yaroslav of White Frost 2 Hannkatt 9 (Åpen) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC
108 NEM I / NEM ns 21 Elle Phantom Cats*CZ 2 Hunnkatt 9 (Åpen) de Guerny Ventura Philippe Abs
109 NEM I / NEM as 21 Kuz'kin Dom Europe 2 Hunnkatt 9 (Åpen) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC
110 NEM I / NEM n 21 NO*Hachiko Autumn 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) de Guerny Ventura Philippe EX1
111 NEM II / NEM a 09 21 Dunai Snejnaya Zima 2 Hannkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
112 NFO I / NFO n NO*Haapet's Hajime 2 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS BIV
113 NFO I / NFO n S*Ildrasie's Nikci 2 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
114 NFO I / NFO n NO*Haapsdatter's Christian Sinding 2 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
115 NFO II / NFO a 09 DK*Sakeena's Le Fabuleux Amélie 2 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
116 NFO II / NFO n 09 NO*Asperskogens Roxi 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1
117 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 BIV NOM
118 NFO III / NFO n 22 S*Just Catnap's Edward 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) de Guerny Ventura Philippe EX1 NOM
119 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 4 (GIP) de Guerny Ventura Philippe Abs
120 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Georg 2 Hannkatt 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
121 NFO IV / NFO a 09 24 (N) Fodnaheia's Dominika 2 Hunnkatt 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS BIV NOM
122 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
123 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Georgine 2 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
123 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Georgine 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
124 NFO IV / NFO n 03 23 S*Little L's Misty Rose 2 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
125 NFO IV / NFO n 01 21 62 Navarre de Laïloken*F 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
126 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Migoto's Yohannes 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1 NOM
127 NFO IV / NFO n 09 24 Eik av Isblomst (N) 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX2
128 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Zelda 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 BIV
129 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS NOM
130 NFO IV / NFO n 09 24 S*Restless Geonosis 2 Hannkatt 17b (Veteran) de Guerny Ventura Philippe Abs
131 NFO V / NFO f 23 Edith Piaf des Fines Terres*CH 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1
132 NFO V / NFO f 24 (N) Fiskerjenta's Spurv 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
133 NFO VI / NFO f 03 22 S*Cederskogens Stina Sten 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS BIV NOM
134 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan Abs
135 NFO VI / NFO d 02 21 62 S*Pax' Icon 2 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
136 NFO VI / NFO f 03 (N) Stiv Kuling's Queenie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
137 NFO VI / NFO f 02 21 64 Heidi av Oseberg (N) 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
138 NFO VI / NFO g 09 24 NO*Zeras Janina 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
139 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Esther 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX2
140 NFO VI / NFO d 01 21 62 S*Myselisia's A-ha 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
141 NFO VIII / NFO fs 03 22 SE*Jacama's Mali Malva 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
142 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 1 (SC) Brambilla Fabio HP NOM BIS
143 SIB I / SIB a Kronos Dysgarden*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC NOM
144 SIB III / SIB ny 24 Damman Amur Maximus 2 Hannkatt 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS BIV NOM
145 SIB III / SIB n 24 NO*KeylaKatt Fiona 2 Hunnkatt 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe Abs
146 SIB III / SIB ny 24 Lumi od Królowych*PL 2 Hannkatt 7 (CH) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACIB
147 SIB III / SIB ny 24 NO*KeylaKatt Josie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) de Guerny Ventura Philippe Abs
148 SIB III / SIB n 22 Tephy Vivalavita*RU 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) de Guerny Ventura Philippe EX1
149 SIB III / SIB ny 24 (N) CarilloCat Gold Price 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) de Guerny Ventura Philippe EX1
149 SIB III / SIB ny 24 (N) CarilloCat Gold Price 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
150 SIB III / SIB n 22 NO*Tinaras Clover 2 Hannkatt 10 (KAS) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAP NOM
151 SIB IV / SIB n 09 24 Kedr Onix Gloria*RU 2 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS NOM
152 SIB IV / SIB n 09 22 NO*Grensedalen Kark 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
153 SIB IV / SIB ny 09 24 NO*Rødrev Gulla 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
154 SIB IV / SIB n 09 24 Xilla Max od Krolowych*PL 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
155 SIB V / SIB d 24 VinniMur Evdokim 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
156 SIB VII / SIB fs (N) CarilloCat Dobronega 2 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS BIV NOM BIS
157 SIB VII / SIB as 12 Woltan Max od Królowych*PL 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
158 SIB VII / SIB ns 22 (N) CarilloCat Safira 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX3
159 SIB VII / SIB ns 22 NO*Smaragd Hjerte Czarina 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX2
160 SIB VII / SIB ns 24 SE*Voyakas Beringia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1
161 SIB VII / SIB ns 22 (N) Siberikos Beatrix 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
162 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Lumikissan BileHile 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC BIV NOM
163 SIB VIII / SIB fs 09 24 NO*Rubel's Pote Enya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX2
164 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Tokleperlen Fabian Prunk 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1
165 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Lindviksmoen Caesars Palace 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
166 SIB VIII / SIB fs 09 24 (N) Nordskjæret's Kelsey 2 Hunnkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
167 SIB IX / SIB w 61 Nevesta Snejnaya Zima 2 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
168 BEN n 24 (N) Golden Art Dancing Queen 3 Hunnkatt 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS NOM
169 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) de Guerny Ventura Philippe Abs
170 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) de Guerny Ventura Philippe HP NOM
170 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 17b (Veteran) Brambilla Fabio 1
171 BLH b 24 SE*XLNT Highland's Beata 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1 NOM BIS
172 BML I / BML ns 11 31 Baheras Wb Annika 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) de Guerny Ventura Philippe EX1 NOM
173 BSH a Fernando Amazing Aisha*PL 3 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM BIS
174 BSH a Oxford of Britney Shache*RU 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
175 BSH e DK*Lucardmis Djemba-Djemba 3 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
176 BSH e DK*Lucardmis Emmie 3 Hunnkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
177 BSH a 24 NO*Mimmi's Katteri Nadine 3 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna Abs
178 BSH ns 11 Silver Enya Kafidim 3 Hunnkatt 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
179 BSH ns 11 Windersfayre Silver Viking 3 Hannkatt 9 (Åpen) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC
180 BSH ns 11 Holtas Apache Princess 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Brambilla Fabio 1 BIS Beste veteran
180 BSH ns 11 Holtas Apache Princess 3 Hunnkatt 2 (SP) de Guerny Ventura Philippe HP NOM
181 BSH ns 22 62 Lady Mary's Silver Sasha 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) de Guerny Ventura Philippe EX1
182 BSH ny 11 Golden Thanika Kafidim 3 Hunnkatt 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS NOM
183 BSH ny 11 NO*Malekatten Natasja 3 Hunnkatt 4 (GIP) Hauge Aina EX2
184 BSH ny 25 NO*Malekatten Odin 3 Hannkatt 8 (PR) Hauge Aina EX1 CAPIB NOM
185 BSH ds 11 Lady Mary's Hamlet Surprise 3 Hannkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
186 BSH fs 22 62 Lady Mary's Ellie Eugenia 3 Hunnkatt 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
186 BSH fs 22 62 Lady Mary's Ellie Eugenia 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
187 BUR h NO*Plushies Emina 3 Hunnkatt 6 (IP) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGPIB
188 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 7 (CH) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACIB NOM
189 KBS I / KBS n 24 (N) RGJ Cat's Jegoza 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1
189 KBS I / KBS n 24 (N) RGJ Cat's Jegoza 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
190 KBS II / KBS n 03 22 Dinamit Island Julapp 3 Hannkatt 1 (SC) Hauge Aina HP NOM
190 KBS II / KBS n 03 22 Dinamit Island Julapp 3 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshann
191 KBS II / KBS n 09 24 (N) RGJ Cat's Jahonit 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1
192 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Hauge Aina HP BIV NOM
193 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Brambilla Fabio 2
193 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Hauge Aina HP
194 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS
195 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 2 (SP) Hauge Aina HP
196 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS
197 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP
197 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
198 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP BIV NOM BIS
199 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
200 MAU ns 24 Maujik's Sauvingnon 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
201 MAU ns 24 NO*Gooseberry L's Silver Dollar 3 Hannkatt 2 (SP) Wilczek Anna HP NOM BIS
202 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 2 (SP) Wilczek Anna HP NOM BIS
203 OCI b 24 NO*Bakste Pus Dan the man 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1 NOM
204 OCI c 24 NO*Bakste Pus Darwin 3 Hannkatt 12 (Kattunger) de Guerny Ventura Philippe EX1 NOM
205 SIN SE*Melur Mistel 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
206 ABY n (N) Tejas Fe 4 Hunnkatt 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB
207 ABY n (N) Tejas Ilya 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1 NOM BIS
207 ABY n (N) Tejas Ilya 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
208 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 2 (SP) Hauge Aina HP NOM
208 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 2
209 ABY a (N) Tejas Cindy 4 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
210 ABY a Dame Edna aus Abusir 4 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 No Cert
211 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
212 ABY o Regtime Milady of Tejas 4 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS BIV NOM BIS
213 ABY o Ingave's Yannis 4 Hannkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB NOM
214 ABY o (N) Nature's Joana Chanel 4 Hunnkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
215 ABY o (N) Tejas Josja 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM
216 ABY o S*Jabari's Ziggy Stardust 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX2
217 ABY o (N) Tejas Jelena 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
218 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 2 (SP) Brambilla Fabio HP
219 DRX III / DRX e Outerspace Armani 4 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
220 DRX III / DRX f S*Bonnea's Yndis 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
221 DRX III / DRX f S*Fairycoons Lady Darjeeling 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 BIV
222 DRX IV / DRX f 09 Nike av Jamas (N) 4 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB BIV
222 DRX IV / DRX f 09 Nike av Jamas (N) 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
223 DRX IV / DRX d 09 24 Helikon av Jamas (N) 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM
224 DRX IV / DRX f 03 Parnitha av Jamas (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
225 DRX V / DRX n 23 S*Fiddlestix Elijah 4 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
226 DRX VI / DRX n 09 24 (N) Svartholen's Audrey Hepburn 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio Abs
227 DRX VII / DRX f 21 32 SE*Datakatten Ninja H2R 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC
228 DRX VII / DRX n 21 32 S*Fairycoons Notting Hill 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1
229 OSH n Sweet Cats Game, Set and Match 4 Hannkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
230 OSH h Pussy Galore av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 NOM
231 OSH h Solitare av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX2
232 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC
233 OSH n 24 FI*LoveOriental Elvis 4 Hannkatt 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
233 OSH n 24 FI*LoveOriental Elvis 4 Hannkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 1
234 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
235 OSH b 22 O*Kay Kantri Park's Da Vinci 4 Hannkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB BIV NOM BIS
236 OSH b 22 S*Jean Dark Giselle 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
237 OSH c 22 Sander Bambola Ostrava*CZ 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1
238 OSH f 24 Tiril Olympia av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1
239 OSH o 03 NO*Ennakeem's Madama Butterfly 4 Hunnkatt 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB
240 RUS S*Kyanos Epic Electra 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC NOM
241 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
242 SIA a NO*Tauriel Belladonna 4 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
243 SIA d 21 Miss Moneypenny av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1 NOM
244 SIA d Rushana Lunar Kedi 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1
245 SIA b 21 Wendy Darling av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
245 SIA b 21 Wendy Darling av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
246 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB NOM BIS
247 SIA n 03 Lion King des Motards en Délire 4 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM
248 SIA d 03 Emmet 4 Hannkatt 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB
249 SOM n Yasha vom Zankelstein*D 4 Hannkatt 1 (SC) Hauge Aina HP BIV NOM
250 SOM n Saga av Revebo (N) 4 Hunnkatt 1 (SC) Hauge Aina HP
250 SOM n Saga av Revebo (N) 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
251 SOM n Zorro av Rubicon 4 Hannkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC
252 SOM n Nemi av Revebo (N) 4 Hunnkatt 2 (SP) Hauge Aina HP NOM BIS
252 SOM n Nemi av Revebo (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 1 BIS Beste Veteran
253 SOM n (N) Bélévé's Dragonfly 4 Hannkatt 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS
254 SOM a Quila av Revebo (N) 4 Hunnkatt 1 (SC) Brambilla Fabio HP
255 SOM o S*Catnip's Yungmaid Yasmin 4 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
256 SOM ns NO*Triforce Toad 4 Hannkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
257 HCL Embla Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Hauge Aina 1 NOM BIS
258 HCL Grizabella Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Hauge Aina Abs
259 HCL Bill "The Peanut" Bailey Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Hauge Aina 1 NOM
260 HCS Muffin Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Wilczek Anna 2
261 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Wilczek Anna 1 NOM BIS
261 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) de Guerny Ventura Philippe 1 BIS Beste Veteran
262 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Wilczek Anna 2
263 HCS Oliver Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Wilczek Anna 4
264 HCS Kitty Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Wilczek Anna Abs
265 HCS Trixi Anabel Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Wilczek Anna 1 NOM
266 HCS Carbuckety Pete Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Wilczek Anna 3
267 HCS Zarina The Princess Of Red Wolf Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Wilczek Anna 3
299 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Brambilla Fabio MCO III, NFO I, NFO IX, SIB VII, ABY o, DRX V, DRX VI, OSH h, OSH n, OSH n 24, SIA a, SIA b 21, SIA o 21, SOM a, VETB 3 42
de Guerny Ventura Philippe MCO IV, MCO VII, NEM I, NFO III, SIB III, BEN n 24, BML I, BSH fs 22 62, BSH ns 11, BSH ns 22 62, BUR h, KBL II, OCI c 24, VETB 2, VETB Huskatter 38
Edvardsen Geir Johan EXO f, PER d, PER e 01 63, PER g 02 62, RAG a, RAG a 03 21, RAG n 03, SBI a, SBI b 21, SBI d 21, SBI e, SBI f, MCO VIII, NFO VI, NFO VIII, SIB IV, SIB IX, SIB V 40
Hauge Aina SBI c, BLH b 24, BSH ny 11, BSH ny 25, KBS II, KOR, OCI b 24, ABY n, DRX VII, OSH c 22, OSH j, OSH o 03, RUS, SIA d, SIA d 03, SIA d 21, SOM n, HCL, VETB 1 38
Lund Lone EXO n, PER f, RAG n 04, SBI a 21, SBI b, SBI c, MCO I, MCO II, MCO IX, NFO II, NFO IV 40
Stoa Caroline EXO f 24, EXO fs 24 62, PER f 22, PER g 03, PER n, RAG a 03, SBI c 21, SBI d, SBI g, SBI n, SBI n 21, MCO V, MCO VI, NEM II, NFO V, SIB I, SIB VIII, VETB 4 41
Utenfor Bedømmelse EXO f, RAG n 03, SBI c, SBI e, SBI n, MCO III, MCO VI, MCO VIII, NFO IV, SIB III, BSH fs 22 62, KBS I, KBS II, MAU ns 24, ABY n, DRX IV, SIA b 21, SOM n 20
Wilczek Anna MCO IV, BSH a, BSH a 24, BSH ds 11, BSH e, KBS I, MAU ns 24, SIN, ABY a, DRX III, DRX IV, OSH b 22, OSH f 24, SIA n, SIA n 03, SOM ns, SOM o, HCS 40
8 dommere