Adelkattens juleshow 01.12. 2018
Arrangørklubb Adelkatten
Starter 01.12.2018 Slutter 01.12.2018
Påmelding starter 20.09.2018 Påmelding lukkes 13.11.2018
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 500   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 1602.46.63241
Epost agber@online.no
Sted Letohallen, Dal, Norge
Funksjonærer Utstillingsleder/hallsjef: Tor Arild Jacobsen
Tilleggsinfo Du må gjerne ta med eget bur, men husk at minstemålene oppgitt i Utstillingsreglementet må følges. Vi setter opp bord til å ha buret på.
Du må også huske å krysse av for "har med eget bur" på påmeldingsskjemet.

Ønske om burplassering (ved siden av x og lignende) sendes på mail til delaroche.frek@gmail.com
Skal du ha med selskapskatt, må du sende mail til Frøydis Ekstrøm - delaroche.frek@gmail.com. Kun 1 selskpskatt pr utstiller. En selskapskatt skal dele bur med en annen påmeldt katt. Den får IKKE eget bur. Den skal også gjennom veterinærkontrollen som alle de andre kattene.

Melder du på til Avl, skal avlskatter som ikke er påmeldt i vanlig klasse, være til stede i bur på utstillingen. Den skal også gjennom veterinærkontrollen.

Husk at oppdrett, avl og kull må meldes på. Det er ikke nok å krysse av i avgiftslisten. 
Oppdrett meldes på ved å melde på en katt fra eget oppdrett i klasse for oppdrett - i tillegg til påmelding i vanlig klasse. 
Avlshann/hunn meldes på i klasse for Avl. 
Kull meldes på ved å melde på 1 - kun 1 - av kattungene i klase for kull.

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 158 140 0 0 18
2 244 220 0 0 24
3 81 72 0 0 9
4 101 99 0 0 2
Huskatter 13 13 0 0 0
Totalt 597 544 0 0 53

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO w 62 S*Pigelinas Fabulous Florrie 1 Hunnkatt 7 (CH) Lind Bette EX1 CACIB
2 EXO n (N) Almodovar Amaretto 1 Hannkatt 1 (SC) Bjuran Karina HP
3 EXO n (N) Almodovar Tiger Woods 1 Hannkatt 3 (GIC) Bjuran Karina Abs
4 EXO n (N) Almodovar Impreza 1 Hunnkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS
5 EXO f (N) Almodovar Ynde 1 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
6 EXO ns Soroya's Morris 1 Hannkatt 10 (KAS) Lind Bette EX1 CAP
7 EXO n 22 DK*Pigalop's Bamseline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CACS
8 EXO n 24 Anitwas Spritzee 1 Hunnkatt 5 (IC) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAGCIB
9 EXO a 24 (N) Stargate's Kornelia 1 Hunnkatt 5 (IC) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAGCIB
10 EXO e 22 N'Hemingway D'Eden Lover 1 Hannkatt 9 (Åpen) Lind Bette EX1 CAC
11 EXO ns 24 62 Sølvfaks av Flamingo (N) 1 Hannkatt 2 (SP) Busse Britta HP NOM
12 EXO fs 24 62 (N) Almodovar Tornerose 1 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
13 EXO n 03 Soroya's Prince 1 Hannkatt 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB
14 EXO n 01 21 62 (N) Bibbi's Ronaldo 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Lind Bette Abs
15 EXO f 33 S*Cinatellina's Minou 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
16 EXO a 21 33 S*Persnose Enya 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
17 PER w 62 Abele del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 1 (SC) Bjuran Karina HP NOM
18 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Lind Bette 4
18 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS
19 PER n Redfire Night Wish 1 Hunnkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP
20 PER n FI*Mimosan Ronaldo 1 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX2
21 PER n Heaven Sent Attitude of Du Monet 1 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS BIV NOM BIS
22 PER n (N) Lea Blue Starlight 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
23 PER n (N) Sécurité Dressed Like Armani 1 Hannkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP NOM BIS
23 PER n (N) Sécurité Dressed Like Armani 1 Hannkatt 17b (Veteran) Lind Bette 1 BIS Beste veteran
24 PER a (N) Sécurité Kolargol 1 Hannkatt 10 (KAS) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAP
25 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 3 (GIC) Lind Bette EX1 CACS BIV NOM
26 PER d Delfief Djengis 1 Hannkatt 9 (Åpen) Lind Bette EX1 CAC
27 PER d (N) Sécurité Molin Rouge 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lind Bette EX1
28 PER e (N) Du Monet Prince of Persia 1 Hannkatt 1 (SC) Busse Britta HP NOM
29 PER e (N) Du Monet Oh My Gosh ! 1 Hannkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
30 PER f S*Krasivis India 1 Hunnkatt 3 (GIC) Guzmán Gerardo Fraga y EX2
31 PER f FI*Mimosan Remix Edition 1 Hunnkatt 3 (GIC) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CACS BIV NOM
32 PER f (N) Stargate's Phoibe 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Guzmán Gerardo Fraga y EX1
33 PER f (N) Du Monet Gucci Girl 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Guzmán Gerardo Fraga y EX1
34 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 2 (SP) Guzmán Gerardo Fraga y HP NOM BIS
34 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Lind Bette 1
34 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kategori 1
35 PER n 22 (N) Vogata Simba 1 Hannkatt 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
36 PER a 23 (N) Purrbox Royal Flush 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
37 PER d 22 DK*DiKeRo's Kiss'n Hug 1 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB NOM
38 PER e 22 (N) Vogata Kristoffer Robin 1 Hannkatt 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
39 PER f 22 S*Piqelinas Gorgeous Gozette 1 Hunnkatt 7 (CH) Lind Bette EX1 CACIB NOM
40 PER f 22 (N) Stargate's Phedra 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lind Bette EX1 NOM
41 PER ns 11 Smaragdtemple's Temptation Girl 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1 NOM
42 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 6 (IP) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAGPIB NOM
42 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 17b (Veteran) Lind Bette 2
43 PER a 03 (N) Bombalurina's Abby Sciuto 1 Hunnkatt 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB NOM
44 PER d 02 62 Led Zeppelin av Reffsgård (N) 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 BIV NOM
45 PER d 02 62 (N) Lord Bute's Hugo Boss 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
46 PER d 02 62 Driving Miss Daisy av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
47 PER e 02 62 Pepsi av Reffsgård (N) 1 Hannkatt 1 (SC) Bjuran Karina HP
48 PER e 02 62 (N) Bombalurina's Valentino Rossi 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
49 PER e 02 62 Indian Summer av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 BIV
50 PER e 03 S*Freeloader's Snoopi 1 Hannkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP NOM
51 PER f 02 62 Bali av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP NOM BIS
51 PER f 02 62 Bali av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
52 PER g 03 (N) Bombalurina's Juni 1 Hunnkatt 5 (IC) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAGCIB
53 PER g 03 NO*Mimix Princess 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Guzmán Gerardo Fraga y EX1
54 PER g 03 NO*Mimix Hope 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 BIV NOM
55 PER n 21 33 St.Jude Brenda 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred Abs
56 PER f 21 33 St.Jude Chloe of Purrboxes 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC NOM
57 RAG n S*Sun Hill Doll's Darling Disa 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
58 RAG a (N) Ragedy's Diamonddust Duke 1 Hannkatt 6 (IP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGPIB
59 RAG n 03 NO*Fagerlis Storm 1 Hannkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
60 RAG n 03 NO*Glassrosens McQueen 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC BIV NOM
61 RAG n 03 NO*Raggedly Yours Annabelle 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX2
62 RAG n 03 (N) Amasing Star's Yue-Yan of Milo 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1 BIV NOM BIS
63 RAG n 03 (N) Diadem's Ozzy 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
64 RAG n 03 (N) Diadem's O'Estrella Pesto 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX2
64 RAG n 03 (N) Diadem's O'Estrella Pesto 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 3
65 RAG n 03 NO*Sevgi's Rosa Nitida 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 NOM
66 RAG n 03 (N) Diadem's Ulrik Sidelengs 1 Hannkatt 4 (GIP) Bjuran Karina EX1 CAPS
67 RAG n 03 S*Pussels Rebell 1 Hannkatt 10 (KAS) Bjuran Karina EX1 CAP NOM
68 RAG n 04 (N) Diadem's Christmas Miracle Sollis 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC NOM
69 RAG n 04 SE*Wendeltassens Echo 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
70 RAG n 04 Meli's Dolls Tiny 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan Abs
71 RAG n 04 (N) Diadem's Aimee 1 Hunnkatt 8 (PR) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPIB NOM
72 RAG n 04 NO*Raggedly Yours Wolfgang 1 Hannkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
73 RAG a 03 NO*Dan Dara's Diis La Bella 1 Hunnkatt 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
74 RAG a 03 (N) Ragedy's Xo 1 Hannkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC
75 RAG a 03 NO*Fagerlis Sunshine 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC BIV
76 RAG a 03 NO*Glassrosens Lip-Sync for Your Life 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte Abs
77 RAG a 03 S*Eurovisions Toy 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1
78 RAG a 03 NO*Raggedly Yours Eclipse 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte Abs
79 RAG a 03 S*Dan Dara's Dexter 1 Hannkatt 2 (SP) Kaae Dorte HP
80 RAG a 03 (N) Diadem's Ice Ralph 1 Hannkatt 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP BIV NOM
81 RAG a 03 NO*Kjernekroken's MorBel Toulouse 1 Hannkatt 10 (KAS) Kaae Dorte EX2
82 RAG a 04 NO*Glassrosens Soline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Guzmán Gerardo Fraga y Abs
83 RAG a 04 S*Grand Gathinoz Qoola Qonrad 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 BIV NOM
84 RAG a 04 (N) Azzi's Olivia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Guzmán Gerardo Fraga y EX2
85 RAG a 04 NO*Raggedly Yours Marcellina 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Guzmán Gerardo Fraga y Abs
86 RAG a 04 NO*Sevgi's Caraway 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Guzmán Gerardo Fraga y EX1
87 RAG a 04 (N) Ragedy's Everlasting Blue Diamond 1 Hannkatt 6 (IP) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAGPIB
88 RAG b 03 NO*Miunordic Minnie 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1
89 RAG b 04 (N) Miragg's The King 1 Hannkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB NOM
90 RAG a 03 21 Jesse Pinkman Lechatteragdoll*ES 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1 NOM
91 RAG a 03 21 NO*Glassrosens Amunet 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
92 RAG a 04 21 Ruby Chantall Heimdal *** 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1 NOM
93 RAG a 04 21 (N) Azzi's Oline Pernille 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1
94 SBI n (N) Almighty Luna Lovegood 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX2
95 SBI n NO*CatMonTro Olivia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC BIV
96 SBI n NO*Epic Frost Amira Chablis 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina Abs
97 SBI n Déjá Vu of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Lind Bette Abs
97 SBI n Déjá Vu of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 6 (IP) Bjuran Karina Abs
97 SBI n Déjá Vu of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 5
98 SBI a (N) Tonefjellet's Olivia 1 Hunnkatt 3 (GIC) Kaae Dorte EX2
99 SBI a Sweetnes Desaleen av Ontario 1 Hunnkatt 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
100 SBI a S*Sajberkattens Crash!Boom!Bang! 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte Abs
101 SBI a Jamie Oliver of Sembelance (N) 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte Abs
102 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Lind Bette 2
102 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Kaae Dorte HP
103 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Lind Bette 3
103 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
104 SBI b NO*Bakkelund's Charlie 1 Hannkatt 5 (IC) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAGCIB NOM
105 SBI b Queen Amidala of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAC BIV
106 SBI b NO*Bakkelund's Duracell 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1
107 SBI b Mamma Mia of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Guzmán Gerardo Fraga y EX1
108 SBI c (N) Prekestolen's Undina Rose 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1
109 SBI c Lucky One of Sembelance (N) 1 Hannkatt 6 (IP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGPIB
110 SBI d NO*Stalderkattens Elias 1 Hannkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP
111 SBI d NO*Stalderkattens Gina 1 Hunnkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP
112 SBI e (N) Arclight's Ecreem 1 Hannkatt 2 (SP) Wittich Soojarit Alfred HP NOM
113 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 6 (IP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGPIB
113 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 4
114 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 1 (SC) Busse Britta HP
115 SBI f Backkara's Mona Lisa 1 Hunnkatt 3 (GIC) Busse Britta Abs
116 SBI f (N) Cat Baloo's Mille Fleur 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
117 SBI g (N) Arclight's Miina 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC
118 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1
119 SBI a 21 S*Mementos Ladybird 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1 NOM BIS
120 SBI cs 21 Suzi von Oldima 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1
121 TUV n 61-63 / TUV n 21 62 (N) Sirena's Vantastic Bonuz 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
122 TUV d 61-63 / TUV d 62 S*Lislisas Sudden Sundin 1 Hannkatt 1 (SC) Bjuran Karina HP
122 TUV d 61-63 / TUV d 62 S*Lislisas Sudden Sundin 1 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann kategori 1
123 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Bailey 1 Hunnkatt 19 (Kull) Edvardsen Geir Johan Abs
123 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Bailey 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
124 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Bianca 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina Abs
124 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Bianca 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 6
125 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Ariel 1 Hunnkatt 6 (IP) Bjuran Karina EX1 CAGPIB
126 MCO I / MCO n S*Street Cats Wanna Be Ur Lover 2 Hannkatt 5 (IC) Platz Alexander Abs
127 MCO I / MCO a DK Gentle Cat Eyes Miss Moneypenny 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Platz Alexander EX1 CAC
128 MCO I / MCO n NO*Nordic Leon's Emmylou 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Platz Alexander EX1 BIV NOM
129 MCO I / MCO n NO*Nordic Leon's Floki 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander Abs
130 MCO I / MCO a NO*Royal Raccoon's Zevs 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX1 NOM
131 MCO I / MCO n NO*Nordic Leon Fairytale 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander Abs
132 MCO I / MCO n NO*Nordic Leon's Freya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander Abs
133 MCO I / MCO n (N) Bargello Zero 2 Hunnkatt 6 (IP) Platz Alexander EX1 CAGPIB
134 MCO III / MCO n 22 (N) HeLo's Farm Alina 2 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX2
135 MCO III / MCO n 22 NO*Brookvalleys Dancing Queen 2 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
136 MCO III / MCO n 24 DK*Red Line's Zippo 2 Hannkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan Abs
137 MCO III / MCO n 22 (N) Afelio Cupor 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
138 MCO III / MCO n 22 NO*Fashionista Byron Bay Flemming 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC BIV NOM
139 MCO IV / MCO n 25 NO*Pilts Army Antares 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 Utgår
140 MCO III / MCO a 22 NO*Lady Sansa's Beauty 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
141 MCO III / MCO n 22 DK*Lyngkatten's Gravity 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
142 MCO III / MCO n 23 NO*Nordic Leon's Fenris 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX2
143 MCO III / MCO n 22 (N) Snødekatten Thai Hansoggrete 2 Hannkatt 2 (SP) Edvardsen Geir Johan Abs
144 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Lucky Luke 2 Hannkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
145 MCO III / MCO n 22 (N) Arctic Coon's Grizzly 2 Hannkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP BIV
146 MCO III / MCO a 24 (N) Big Kitty Macarena 2 Hunnkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
147 MCO IV / MCO a 09 22 Christopher Szarotka*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
148 MCO IV / MCO n 03 24 (N) Endless Callista 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
149 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Mydele's Erik 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV NOM BIS
149 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Mydele's Erik 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
150 MCO V / MCO d 22 IT*Ankh Caronte 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX1 CAC BIV NOM
151 MCO V / MCO d 22 Maine Lord Spenser av Persicum 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX2
152 MCO V / MCO f 22 (N) Merridancers Rihanna 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX1 CAC
153 MCO V / MCO f 22 (N) Nordic Lynx's Good Girl 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX4
154 MCO V / MCO f 22 FI*NineTales Norma Jean 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX
155 MCO V / MCO f 22 Maine Luna av Persicum 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX2
156 MCO V / MCO f NO*Never Naked Sol Sàga 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX3
157 MCO V / MCO f 22 NO*Stormjegerens Ran 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX
158 MCO V / MCO g 22 (N) Ladejarlen Silverwing 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX1
158 MCO V / MCO g 22 (N) Ladejarlen Silverwing 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
159 MCO V / MCO d 22 (N) Golden Sunset Garfield 2 Hannkatt 2 (SP) Lukasik-Weber Daria HP
160 MCO V / MCO d 22 (N) Mydele's Troll 2 Hannkatt 4 (GIP) Lukasik-Weber Daria EX1 CAPS NOM
161 MCO V / MCO f (N) Mydele's Astrid 2 Hunnkatt 6 (IP) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGPIB BIV NOM
162 MCO V / MCO d 22 Maine Lasseliten av Persicum 2 Hannkatt 10 (KAS) Lukasik-Weber Daria EX1 CAP
163 MCO V / MCO f (N) Arctic Coon's Miss Maya Roberto 2 Hunnkatt 10 (KAS) Lukasik-Weber Daria EX3
164 MCO V / MCO f (N) Tabbytail's Carmen 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Bjuran Karina 1 BIS Beste veteran
164 MCO V / MCO f (N) Tabbytail's Carmen 2 Hunnkatt 10 (KAS) Lukasik-Weber Daria EX1 CAP
165 MCO V / MCO f 22 Miracle av Åsly 2 Hunnkatt 10 (KAS) Lukasik-Weber Daria EX2
166 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 1 (SC) Lind Bette HP BIV NOM
167 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Stormjegerens Khal Drogo 2 Hannkatt 5 (IC) Lind Bette EX1 CAGCIB
168 MCO VI / MCO d 03 22 Maine Valentino av Persicum 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lind Bette EX1
169 MCO IV / MCO n 09 22 Becca av Åsly 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
170 MCO VI / MCO f 09 22 NO*Ejsten Yanara 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lind Bette EX1
171 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Merridancers Fenrir 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lind Bette EX1
172 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Lind Bette HP NOM
173 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Ladejarlen White Moon 2 Hannkatt 6 (IP) Lind Bette EX1 CAGPIB
174 MCO VII / MCO ds (N) Nordic Lynx's The Joker 2 Hannkatt 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX2
175 MCO VII / MCO ns 22 (N) Nordic Lynx's Xoxo Mi Amore 2 Hunnkatt 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGCIB
175 MCO VII / MCO ns 22 (N) Nordic Lynx's Xoxo Mi Amore 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 7
176 MCO VII / MCO as MyCat Bel Ami 2 Hannkatt 7 (CH) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACIB
177 MCO VII / MCO ds 22 UA*Bluesmaine Edelweiss 2 Hannkatt 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGCIB BIV
178 MCO VII / MCO ds 22 NO*Glamcat Ruffen 2 Hannkatt 9 (Åpen) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAC
179 MCO VII / MCO ns 22 Jana av Altezza (N) 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jedrzejowski Mateusz EX2
180 MCO VII / MCO gs 22 NO*Antelis Xiri 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jedrzejowski Mateusz EX3
181 MCO VII / MCO as NO*Gullhalen's Bindi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jedrzejowski Mateusz Abs
182 MCO VII / MCO ns 23 NO*Silvervalley Aline Starclimber 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAC
183 MCO VII / MCO as 24 (N) Quiet's Buddy 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jedrzejowski Mateusz EX1
184 MCO VII / MCO ns 23 NO*Nordic Leon's Dixie Chick 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jedrzejowski Mateusz EX1
185 MCO VII / MCO es (N) Nordic Lynx's Incanto 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Jedrzejowski Mateusz EX1
186 MCO VII / MCO ns 25 (N) Mydele's Vilde 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jedrzejowski Mateusz EX2
187 MCO VII / MCO fs 23 (N) Nordic Lynx's Happy Heart 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jedrzejowski Mateusz EX3
188 MCO VII / MCO fs 11 (N) Nordic Lynx's Heartbreaker 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jedrzejowski Mateusz EX1 BIV NOM
189 MCO VII / MCO ns 22 (N) Snødekatten Thai Irma Berserk 2 Hunnkatt 4 (GIP) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAPS
190 MCO VII / MCO ns Afelio Tiara 2 Hunnkatt 4 (GIP) Jedrzejowski Mateusz EX2
191 MCO VIII / MCO ds 09 11 Afelio Karma 2 Hannkatt 1 (SC) Bjuran Karina HP BIV NOM
192 MCO VIII / MCO gs 03 25 UA*Arine Neytiri 2 Hunnkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB NOM
193 MCO VIII / MCO fs 09 11 Afelio Pretty Woman 2 Hunnkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
194 MCO VIII / MCO fs 09 22 NO*Royal Raccoon's Vaiana 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
195 MCO VIII / MCO ds 09 22 NO*Antelis Yarrick 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1
196 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Bernini 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX1 CAC
197 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Emìl 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria Abs
198 MCO IX / MCO w 62 Winona av Åsly 2 Hunnkatt 10 (KAS) Lukasik-Weber Daria EX1 CAP
199 MCO IX / MCO w 61 (N) Endless Wiona 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
200 NEM I / NEM a 21 Klever Snejnaya Zima 2 Hannkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB BIV
201 NEM I / NEM a NO*Blue Stella Scorpius 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
202 NEM I / NEM a 21 Bereginya Zagadka Siberia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
203 NEM I / NEM a 21 NO*Periwinkle's Cinderella 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
204 NEM I / NEM n NO*NevaSky's Ebo 2 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP
205 NEM II / NEM a 09 21 Dunai Snejnaya Zima 2 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB BIV
206 NEM II / NEM g 09 21 Blanka Love of Prague*CZ 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX2
207 NEM II / NEM a 09 21 NO*CreamPuff's BonBon 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
208 NEM II / NEM n 03 21 Watson Vizantiysky Podarok 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
209 NFO I / NFO n (N) Konnerudpusen's Frøya 2 Hunnkatt 2 (SP) Kaae Dorte HP
210 NFO I / NFO n (N) Påveskardet's Isabell Rose 2 Hunnkatt 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
210 NFO I / NFO n (N) Påveskardet's Isabell Rose 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Bjuran Karina 2
211 NFO II / NFO n 09 (N) Benzn Inspector Craven 2 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
212 NFO II / NFO n 09 S*Utblicken's Diva 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS BIV NOM BIS
213 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Tarzan 2 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
214 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Zorro 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
215 NFO II / NFO n 09 NO*Havstrilens Olivia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan Abs
216 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Inge Strand 2 Hannkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
217 NFO II / NFO n 09 NO*Skjoldmøyas Gannicus 2 Hannkatt 17b (Veteran) Bjuran Karina 2
217 NFO II / NFO n 09 NO*Skjoldmøyas Gannicus 2 Hannkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
218 NFO II / NFO a 09 (N) Tingoskattens Betty Boop 2 Hunnkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB NOM
219 NFO II / NFO n 09 (N) Tingoskattens Faxe 2 Hannkatt 8 (PR) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPIB BIV NOM
220 NFO III / NFO n 24 (N) Tingoskattens Penille 2 Hunnkatt 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS NOM
221 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS NOM BIS
222 NFO III / NFO n 24 S*Zygot's Zakk Wyld 2 Hannkatt 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
223 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Ruskekattens Duo 2 Hannkatt 3 (GIC) Busse Britta Abs
224 NFO IV / NFO n 03 24 PL*Nordrasill Yoe 2 Hannkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS BIV NOM
225 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Georgine 2 Hunnkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
226 NFO IV / NFO n 09 24 S*Zygot's Coco-Choko 2 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
227 NFO IV / NFO n 09 23 DK Fjellumhøjes Aristo 2 Hannkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
228 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Calgary 2 Hannkatt 7 (CH) Busse Britta Abs
229 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tingoskattens Fluffy 2 Hunnkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
230 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Ravnklo's Stella Polaris 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta Abs
231 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Tingoskattens Yade 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX2
232 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's Yali 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC NOM
233 NFO IV / NFO a 03 24 DK Fjellumhøjes Karla Madsen 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 BIV NOM
234 NFO IV / NFO n 03 24 DK*Smedegaard's Too-Ticki 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX2
235 NFO IV / NFO a 09 22 (N) Tingoskattens Rolle 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX2
236 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tumay's Oscar 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 BIV NOM
237 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
237 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kategori 2
238 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Øytun's Camelia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX2
239 NFO IV / NFO a 09 24 NO*Zeras Line 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta Abs
240 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 2 (SP) Busse Britta HP NOM
241 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 17b (Veteran) Bjuran Karina 1
241 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB NOM
242 NFO IV / NFO n 03 22 Alaskey Gattoland*PL 2 Hannkatt 10 (KAS) Busse Britta Abs
243 NFO V / NFO f 22 (N) Tingoskattens Gloria Flame 2 Hunnkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS
243 NFO V / NFO f 22 (N) Tingoskattens Gloria Flame 2 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn kategori 2
244 NFO V / NFO f 24 NO*Kongskogens To Rett En Vrang 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
245 NFO V / NFO f 23 (N) Fiskerjenta's Spurv 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1 BIV NOM
246 NFO V / NFO d 22 Muffin's Will 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 NOM
247 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Magnus Elias 2 Hannkatt 3 (GIC) Lind Bette EX1 CACS NOM
248 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 3 (GIC) Lind Bette EX2
249 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Valhaugen's Mac Kenzie 2 Hannkatt 7 (CH) Lind Bette EX1 CACIB
250 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 7 (CH) Lind Bette EX1 CACIB BIV
251 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Alneskatten's Harley Davidson 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lind Bette EX1 CAC
252 NFO VI / NFO g 09 24 NO*Zeras Janina 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lind Bette Abs
253 NFO VI / NFO f 09 24 SE*Entourage's Matilde 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lind Bette EX1 CAC
254 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Mestro's Obelix 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lind Bette EX1 BIV NOM
255 NFO VI / NFO d 01 21 62 S*Myselisia's A-ha 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lind Bette EX2
256 NFO VI / NFO f 09 22 DK DeliCat's Cookie 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lind Bette EX1
257 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Konnerudpusen's Frigg 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lind Bette EX1 BIV NOM BIS
258 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Konnerudpusen's Siv 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lind Bette EX2
259 NFO VI / NFO f 03 22 S*Curly line Anna 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lind Bette EX3
260 NFO VI / NFO d 09 24 S*Toemas Cedric 2 Hannkatt 4 (GIP) Lind Bette Abs
261 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Tingoskattens Noddy 2 Hannkatt 6 (IP) Lind Bette EX1 CAGPIB
262 NFO VI / NFO d 02 21 62 S*Utblicken's Lillebror 2 Hannkatt 6 (IP) Lind Bette Abs
263 NFO VI / NFO f 03 24 S*Pysida's Zinnia 2 Hunnkatt 8 (PR) Lind Bette EX1 CAPIB NOM
264 NFO VII / NFO fs 24 (N) Alneskatten's Tula 2 Hunnkatt 1 (SC) Platz Alexander HP BIV
265 NFO VII / NFO fs 22 S*Utblicken's Magic Tara 2 Hunnkatt 5 (IC) Platz Alexander EX1 CAGCIB
266 NFO VII / NFO ns 23 Norgeskaukatt Hragnfridr 2 Hunnkatt 7 (CH) Platz Alexander EX1 CACIB
267 NFO VII / NFO es 22 S*Utblicken's Manne 2 Hannkatt 9 (Åpen) Platz Alexander EX1 CAC NOM
268 NFO VII / NFO ns 22 Mjølner av Tussepus (N) 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Platz Alexander EX1
269 NFO VII / NFO ds 24 (N) Alneskatten's Beautiful Day 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX1
270 NFO VII / NFO as DK*Kastbjerg's Izabell Maise 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX2
271 NFO VII / NFO fs S*Utblicken's Nova 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX1
272 NFO VIII / NFO ds 03 22 SE*Life of Nature Indium 2 Hannkatt 3 (GIC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACS
273 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 3 (GIC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACS NOM
274 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Tingoskattens Ivan 2 Hannkatt 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGCIB
275 NFO VIII / NFO ns 09 24 S*Isgården's Pokey Dots 2 Hunnkatt 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGCIB
276 NFO VIII / NFO ds 09 24 (N) Tingoskattens Joppe 2 Hannkatt 7 (CH) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACIB
277 NFO VIII / NFO as 03 22 NO*Brolandskogen's Jaran 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jedrzejowski Mateusz EX1
278 NFO VIII / NFO ns 09 22 S*Pax' Kornelio 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jedrzejowski Mateusz Abs
279 NFO VIII / NFO fs 03 22 SE*Jacama's Mali Malva 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jedrzejowski Mateusz EX1 BIV NOM
280 NFO VIII / NFO ns 09 S*Wildwood's Jafar 2 Hannkatt 6 (IP) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGPIB NOM
281 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zona 2 Hunnkatt 10 (KAS) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAP NOM
282 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP NOM
282 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 6
283 NFO IX / NFO w 64 (N) Stølsgarden Svanhvit 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro Abs
284 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB
285 SIB II / SIB n 09 (N) CarilloCat O'La-La! 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
285 SIB II / SIB n 09 (N) CarilloCat O'La-La! 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 3
286 SIB II / SIB a 09 NO*Skrimstad Luna 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
287 SIB II / SIB n 09 NO*Tundrapaw's Eddie 2 Hannkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB NOM
288 SIB III / SIB ny 24 Damman Amur Maximus 2 Hannkatt 3 (GIC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACS
289 SIB III / SIB ny 24 (N) CarilloCat 24 Carat 2 Hannkatt 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX2
290 SIB III / SIB n 24 NO*Heggdalkatten Iggy Nikivich 2 Hannkatt 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGCIB BIV NOM
291 SIB III / SIB n 22 (N) Nordskjæret's Natasha Maxim 2 Hunnkatt 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGCIB
292 SIB III / SIB ny 22 Madame Aryskotracja*PL 2 Hunnkatt 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX2
293 SIB III / SIB ny 24 NO*KeylaKatt Josie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAC
294 SIB III / SIB n 22 NO*Heggdalkatten Lo Zudatter 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jedrzejowski Mateusz EX1 BIV
295 SIB III / SIB ny 22 (N) Nordskjæret's Akira Iggytova 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jedrzejowski Mateusz Abs
295 SIB III / SIB ny 22 (N) Nordskjæret's Akira Iggytova 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 4
296 SIB III / SIB n 24 NO*Lindviksmoen Non Stop 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jedrzejowski Mateusz EX1
296 SIB III / SIB n 24 NO*Lindviksmoen Non Stop 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Jedrzejowski Mateusz Oppdrett 8
297 SIB III / SIB n 24 S*AmiliiSibiri's Aleksandra Kollontaj 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jedrzejowski Mateusz EX2
298 SIB III / SIB n 22 NO*Tinaras Clover 2 Hannkatt 6 (IP) Jedrzejowski Mateusz Abs
299 SIB III / SIB ny 22 (N) Nordskjæret's Weird Diamond Filosen 2 Hunnkatt 10 (KAS) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAP
300 SIB IV / SIB n 09 24 Kedr Onix Gloria*RU 2 Hannkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP BIV NOM BIS
301 SIB IV / SIB n 09 22 Beno Sibimira*BG 2 Hannkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
302 SIB IV / SIB n 09 22 S*Solberga Zafirs Sofia 2 Hunnkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
303 SIB IV / SIB ny 09 22 (N) CarilloCat Gold'N Glory 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1 NOM
304 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Einhaugen's Mille Mari Napoleonsen 2 Hunnkatt 2 (SP) Kaae Dorte HP NOM
305 SIB IV / SIB a 09 24 S*Silveråsen's MÅLLGAN Spilloffov 2 Hannkatt 8 (PR) Kaae Dorte EX1 CAPIB
306 SIB V / SIB fy 22 (N) Nordskjæret's Princess Pandora Rubin 2 Hunnkatt 1 (SC) Platz Alexander HP BIV NOM
307 SIB V / SIB d 24 VinniMur Evdokim 2 Hannkatt 7 (CH) Platz Alexander EX1 CACIB
308 SIB V / SIB f (N) Fjascho's Kaitcina 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Platz Alexander EX1 CAC
309 SIB V / SIB f 24 NO*Vinduskarmens Europa 2 Hunnkatt 4 (GIP) Platz Alexander EX1 CAPS NOM BIS
310 SIB VI / SIB f 09 24 NO*Myrbærhaugen's Aurora 2 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
311 SIB VI / SIB f 09 22 S*AmiliiSibiri's Petjora Tingskaya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
312 SIB VII / SIB fs (N) CarilloCat Dobronega 2 Hunnkatt 1 (SC) Lukasik-Weber Daria HP BIV NOM
313 SIB VII / SIB ns 22 NO*Smaragd Hjerte Czarina 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX1 CAC
314 SIB VII / SIB ds 11 SE*Gongroff's Dynamit Harry 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX1 NOM
315 SIB VII / SIB ns 22 (N) Siberikos Beatrix 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria Abs
316 SIB VII / SIB fs 22 (N) Siberikos Born To Be My Baby 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX1
317 SIB VII / SIB ns NO*Heggdalkatten Monster My Darling 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX1 BIV NOM
318 SIB VII / SIB ns 24 Ciri Xan II od Krolowych*PL 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria Abs
319 SIB VII / SIB ns 24 NO*Heggdalkatten Mia My Darling 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX1
319 SIB VII / SIB ns 24 NO*Heggdalkatten Mia My Darling 2 Hunnkatt 19 (Kull) Lind Bette Beste kull
319 SIB VII / SIB ns 24 NO*Heggdalkatten Mia My Darling 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 5
320 SIB VII / SIB ns 24 NO*Heggdalkatten Monja My Darling 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX2
321 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Lindviksmoen Harriet 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
322 SIB VIII / SIB ns 03 23 (N) Fjascho's Åsle 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
323 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Lindviksmoen Caesars Palace 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
324 SIB VIII / SIB as 01 21 64 S*Bjaro's Harald Blåtand 2 Hannkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
325 SIB IX / SIB w 61 Nevesta Snejnaya Zima 2 Hunnkatt 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGCIB
326 TUA VII / TUA es 24 (N) Sirena's Iselin 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC
327 TUA VIII / TUA ds 09 24 (N) Sirena's Cassandra 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro Abs
328 TUA VIII / TUA ds 09 24 (N) Sirena's Mackenzie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC NOM
329 BEN NO*Bella Belissimo Aslan Qahlimi 3 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Platz Alexander Abs
330 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Platz Alexander HP NOM
331 BEN n 22 S*Leopardettes Firestarter 3 Hannkatt 5 (IC) Platz Alexander EX1 CAGCIB
332 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX1 CAC NOM BIS
333 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) Lukasik-Weber Daria HP
333 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1
334 BEN n 22 33 Laskalinas Kent 3 Hannkatt 10 (KAS) Platz Alexander EX1 CAP NOM
335 BEN n 24 32 NO*Bella Belissimo Baileys 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1
336 BEN n 24 33 Arcticbengals White Secret 3 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
337 BEN n 24 33 Frodo vom Rittersaal*D 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
338 BML I / BML ns 11 SE*Miss World's New York 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio Abs
339 BML I / BML ns 11 31 SE*Tevala's Sigyn 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
340 BML I / BML ns 11 31 SE*Tevala's Algiz 3 Hunnkatt 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
341 BSH a Maximo del Millars*ES 3 Hannkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB
342 BSH c NO*KeepCalm Sweet Suzanne 3 Hunnkatt 5 (IC) Platz Alexander EX1 CAGCIB
343 BSH c CatwalksDK Talk Ofthetown 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Platz Alexander EX1 CAC
344 BSH ns 11 Windersfayre Silver Viking 3 Hannkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB BIV
345 BSH ns 11 Diamond Ars Britannica*PL 3 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
346 BSH ns 11 NO*Royal Snowflake Avaho 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
347 BSH ns 11 Holtas Apache Princess 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1 BIS Beste veteran
348 BSH ns 22 64 (N) Cavallino's Argenta Lana 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 NOM
349 BSH ny 11 Golden Thanika Kafidim 3 Hunnkatt 2 (SP) Platz Alexander HP
350 BSH ay 25 NO*Golden Poem Gianni 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX1 NOM
351 BSH j 33 Kruzinkal Cathinka 3 Hunnkatt 3 (GIC) Platz Alexander EX1 CACS
351 BSH j 33 Kruzinkal Cathinka 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 2
352 BSH j 33 NO*KeepCalm Lovely Obi 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Platz Alexander EX1 CAC NOM
353 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS BIV
354 BUR n DK*Nadikat's Ganzani 3 Hannkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB NOM
355 BUR n LV*Forsland Angel Amour of my Heart 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1
356 BUR b NO*Burcantiks Ynde Chocolat 3 Hunnkatt 3 (GIC) Platz Alexander EX1 CACS
357 BUR b Silky Majesty Terrific 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Platz Alexander EX1 NOM BIS
358 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Platz Alexander HP NOM BIS
359 BUR h Medea Freya Way*RU 3 Hunnkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB
360 BUR j Myricaz a Taste of Honey 3 Hunnkatt 3 (GIC) Lukasik-Weber Daria EX1 CACS NOM
361 CYM 51-52 / CYM n 09 52 FI*Pikkeen Mignon 3 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio Abs
362 KBL I / KBL n Malenkaya Rozinka av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
363 KBL II / KBL ns 09 22 DK Silky Catz Flora Danica 3 Hunnkatt 3 (GIC) Platz Alexander EX1 CACS
364 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 5 (IC) Platz Alexander EX1 CAGCIB
365 KBL II / KBL n 09 Ekarma 3 Hunnkatt 10 (KAS) Platz Alexander Abs
366 KBL IV / KBL ds 09 24 DK JeaTri's Nassak 3 Hunnkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB
367 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Brambilla Fabio HP BIV
368 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
369 KOR Bella Catlark*PL 3 Hunnkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
370 KOR (N) Ayram Chantana 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
371 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 2 (SP) Brambilla Fabio HP BIV NOM
372 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 2 (SP) Brambilla Fabio HP NOM
373 KOR Blue Belle Catlark*PL 3 Hunnkatt 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
374 MAU ns NO*Gooseberry Be More Pacific 3 Hannkatt 4 (GIP) Lukasik-Weber Daria EX1 CAPS NOM BIS
375 MAU ns NO*Gooseberry L's Loco Motive 3 Hannkatt 8 (PR) Lukasik-Weber Daria EX1 CAPIB
376 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB NOM BIS
377 MAU ns 24 NO*Gooseberry L's Silver Dollar 3 Hannkatt 2 (SP) Brambilla Fabio HP
378 MAU ns 24 NO*Gooseberry Neon & On & On 3 Hannkatt 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
379 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kategori 3
380 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus Bad Medicine 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX2
381 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus I'll sleep when I'm dead 3 Hunnkatt 19 (Kull) Lukasik-Weber Daria Beste kull
381 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus I'll sleep when I'm dead 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX1
382 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Blaze of Glory 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX1
383 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX1
383 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
384 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Crazy 3 Hannkatt 1 (SC) Lukasik-Weber Daria HP
385 OCI c 24 NO*Bakste Pus Darwin 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX1 NOM
386 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 3 (GIC) Lukasik-Weber Daria EX1 CACS
387 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Better than you 3 Hunnkatt 4 (GIP) Lukasik-Weber Daria EX1 CAPS NOM
388 SRL I / SRL n DK*SelrexWin Berry 3 Hannkatt 3 (GIC) Platz Alexander EX1 CACS
389 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 5 (IC) Platz Alexander EX1 CAGCIB
390 SRL III / SRL g 22 NO*Chibinichi Cinderella 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX1 NOM BIS
391 ABY n (N) Mayas Pride Oona 4 Hunnkatt 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
392 ABY n (N) Tejas Fe 4 Hunnkatt 5 (IC) Bruin Stephe EX2
393 ABY n (N) Tejas Ilya 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1 BIV NOM BIS
393 ABY n (N) Tejas Ilya 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kategori 4
394 ABY n (N) Hakrilas Hera 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1
395 ABY n Ingave's Amon 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX1
396 ABY n (N) Mayas Pride Qiri 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX1
397 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 2 (SP) Bruin Stephe HP
397 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17b (Veteran) Kaae Dorte 2
398 ABY n (N) Coconille's Cornelias Marie 4 Hunnkatt 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
398 ABY n (N) Coconille's Cornelias Marie 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Kaae Dorte 1
399 ABY n (N) Tejas Gent 4 Hannkatt 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB NOM
400 ABY n Ingave's Una 4 Hunnkatt 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP BIV
401 ABY n Thamos Timbuktu 4 Hannkatt 17b (Veteran) Kaae Dorte 1 BIS Beste veteran
402 ABY a S*Backilandets Adela von Ekorntorp 4 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
403 ABY a Ingave's Athene 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
404 ABY o Cellani Cupro Thor 4 Hannkatt 1 (SC) Guzmán Gerardo Fraga y HP
405 ABY o (N) Mayas Pride Noah 4 Hannkatt 5 (IC) Guzmán Gerardo Fraga y EX2
406 ABY o Ingave's Yannis 4 Hannkatt 5 (IC) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAGCIB
406 ABY o Ingave's Yannis 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 4
407 ABY o S*Jabari's Ziggy Stardust 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Guzmán Gerardo Fraga y Abs
408 ABY o (N) Tejas Jelena 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 BIV NOM
409 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 2 (SP) Guzmán Gerardo Fraga y HP
410 ABY o NO*Innim Ravi's Tor 4 Hannkatt 6 (IP) Guzmán Gerardo Fraga y Abs
411 ABY o S*Skimmerdal's Elvis 4 Hannkatt 6 (IP) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAGPIB
412 ABY p Ingave's Winnie 4 Hunnkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred Abs
413 ABY as (N) Tingerling's Charlie 4 Hannkatt 7 (CH) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACIB
414 CRX II / CRX n 03 SE*Skillywidden's Taraxacum Licentii 4 Hannkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
415 CRX VI / CRX ns 01 21 64 SE*Arextocats Selina Kyle 4 Hunnkatt 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
416 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Sweetpurr's Spoonful of Sugar 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 No Cert
417 DRX IV / DRX g 09 NO*Mutte Hjerte's Hermia 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1
418 DRX IV / DRX ds 09 24 Axel Mondodevon-Rex*PL 4 Hannkatt 5 (IC) Bruin Stephe Abs
419 DRX IV / DRX f 01 64 Ekplixi av Jamas (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe Abs
420 DRX IV / DRX f 03 Tasia av Jamas (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe Utgår Fargeendres
421 DRX VII / DRX n 21 33 (N) Diamond Heart's Odin 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX2
422 DRX VII / DRX n 21 33 NO*Mutte Hjerte's God of War 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
423 OSH n Sweet Cats Game, Set and Match 4 Hannkatt 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB NOM
424 OSH n NO*Tauriel Bree 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC
425 OSH n NO*Tauriel Azog the Defiler 4 Hannkatt 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
426 OSH a S*Casa el Gatos Blueberry 4 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
427 OSH a S*Moramyran's Maximus 4 Hannkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
428 OSH b Timille Sojuz 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1
429 OSH c Timille Undercover 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred Abs
430 OSH e S*Limericks Fraser 4 Hannkatt 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
431 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP NOM BIS
432 OSH g NO*Tauriel Arkenstone 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1
432 OSH g NO*Tauriel Arkenstone 4 Hunnkatt 19 (Kull) Busse Britta Beste kull
432 OSH g NO*Tauriel Arkenstone 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 3
433 OSH h Pussy Galore av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX2
434 OSH n 24 S*Limericks Wizard 4 Hannkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP BIV NOM
435 OSH n 24 (N) Almazonas Grand Boss Hoss 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
436 OSH n 24 (N) Almazonas Medusa Versace 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
437 OSH a 25 Katzwijm's Enrico Caruso 4 Hannkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB
438 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 3 (GIC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACS NOM BIS
439 OSH b 22 S*Jean Dark Giselle 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1
440 OSH d 24 NO*Zamaradi Bali 4 Hannkatt 6 (IP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGPIB
441 OSH e 24 NO*Zamaradi Buzz 4 Hannkatt 7 (CH) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACIB
442 OSH f 22 Agatha Christie Chrysolite 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1 NOM
443 OSH n 03 Durrdana's Lambada 4 Hunnkatt 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAP NOM
444 PEB I / PEB w 63 Nevagrace Michelle 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX1 BIV
445 PEB I / PEB n 22 83 SE*Odd I's Jedi Mind Trick 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX1
446 PEB I / PEB b 21 SE*Odd I's Wu 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX2
447 PEB I / PEB n Verona Silver Bullet 4 Hunnkatt 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
448 RUS NO*John d'Angelo Blue Baloo Bobrov 4 Hannkatt 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
449 RUS S*Wildtbergs Havamal Exanimo i Norr 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC NOM
450 RUS S*Wildtbergs Elina Slo:sa 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1
451 RUS S*Wildtbergs John Bobrow 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX1 BIV NOM BIS
452 RUS SE*Kapsylen's Professor Fang 4 Hannkatt 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
453 RUS SE*Kapsylen's Satellite Spacewalk 4 Hunnkatt 10 (KAS) Bruin Stephe Abs
454 SIA w 67 FI*Albapanther Caesar 4 Hannkatt 8 (PR) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAPIB
455 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
456 SIA a NO*Tauriel Belladonna 4 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS NOM
457 SIA a Ivanthes Lllucy 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
458 SIA c SE*Ediecats Mio 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1 NOM
459 SIA d Springtime Romance av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
460 SIA f SE*Ediecats Chelsea 4 Hunnkatt 3 (GIC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACS NOM BIS
461 SIA h SE*Ediecats Charlie 4 Hunnkatt 3 (GIC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACS
462 SIA n 21 NO*Ennakeem's Eden 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1
463 SIA b 21 SE*Pilgatans Nicke 4 Hannkatt 3 (GIC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACS
464 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 6 (IP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGPIB NOM BIS
465 SIA n 03 21 NO*Ennakeem's Laguna 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred Abs
466 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 1 (SC) Guzmán Gerardo Fraga y HP BIV NOM
466 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
467 SOM n SE*Vesselkattens Janis Joplin 4 Hunnkatt 1 (SC) Guzmán Gerardo Fraga y HP
468 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 9 (Åpen) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAC
469 SOM n Zorro av Rubicon 4 Hannkatt 9 (Åpen) Guzmán Gerardo Fraga y EX2
470 SOM n (N) Kiachero Unike Tallulah 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Guzmán Gerardo Fraga y Abs
471 SOM n (N) Kiachero Wiania 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Guzmán Gerardo Fraga y EX2
472 SOM n NO*Oyapus Dakila 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Guzmán Gerardo Fraga y EX3
473 SOM n NO*Oyapus Fea 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAC NOM
474 SOM n (N) Arclight's Camaro 4 Hannkatt 10 (KAS) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAP NOM
475 SOM n (N) Kiachero Náyah Leona 4 Hunnkatt 10 (KAS) Guzmán Gerardo Fraga y Abs
476 SOM a Timofey Incendie Etoile 4 Hannkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB
477 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro HP NOM
477 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Kaae Dorte 2
478 SPH II / SPH n 02 62 NO*Elegant Soul Balder 4 Hannkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB
479 HCL Elvis Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 1 NOM
480 HCL Embla Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro Abs
481 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 1 NOM BIS
481 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Wittich Soojarit Alfred 2
482 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Wittich Soojarit Alfred 3
482 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Wittich Soojarit Alfred 1 BIS Beste veteran
483 HCS Muffin Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 1 NOM BIS
484 HCS Hot'n Sweet Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Wittich Soojarit Alfred 2
485 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Wittich Soojarit Alfred 4
486 HCS Stefan Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Wittich Soojarit Alfred 1 NOM
487 HCS Olivia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 2
488 HCS Zarina The Princess Of Red Wolf Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 4
489 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 3
490 KOR S*Högaforsen's Kaare 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX2
490 KOR S*Högaforsen's Kaare 3 Hannkatt 19 (Kull) Lukasik-Weber Daria kull nr 2
491 KOR S*Högaforsen's Kuroi Hana 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX2
492 KOR S*Högaforsen's Silver Fang 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX4
493 KOR S*Högaforsen's Sumpalung 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM
494 KOR S*Högaforsen's Tucki 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX3
495 OSH h Anastasiya Olympia av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
540 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Bjuran Karina EXO n, PER e 02 62, PER w 62, RAG n 03, SBI n, TUV d 61-63, TUV n 61-63, MCO VIII, NFO V, VETB 2 39
Brambilla Fabio BEN n 24 32, BEN n 24 33, BEN ns 24 33, BML I, BSH ns 11, BSH ns 22 64, BUR n, CYM 51-52, KBL I, KOR, MAU ns 24 30
Bruin Stephe ABY n, CRX VI, DRX IV, OSH e, OSH f, OSH n, PEB I, RUS 31
Busse Britta EXO a 21 33, EXO f, EXO f 33, EXO fs 24 62, EXO n 03, EXO ns 24 62, PER a 23, PER d 02 62, PER d 22, PER e, PER e 22, PER n 22, SBI f, NFO IV, SIB VI, OSH g 41
Edstrøm Anne-Gro MCO IV, NEM I, NFO IX, SIB II, TUA VIII, ABY a, CRX II, DRX VII, OSH a, OSH n 24, SIA a, SPH II, HCL, HCS, VETB 3 41
Edvardsen Geir Johan PER n, RAG n 04, TUV d 61-63, MCO III, MCO IV, NEM II, NFO II, SIB VIII 41
Guzmán Gerardo Fraga y EXO a 24, EXO n 22, EXO n 24, PER a, PER f, PER g 03, PER n 01 62, RAG a 04, SBI b, ABY o, SOM n 41
Jedrzejowski Mateusz MCO VII, NFO VIII, SIB III, SIB IX 41
Kaae Dorte PER a 03, PER e 03, PER f 02 62, PER ns 11, RAG a 03, RAG a 04 21, SBI a, SBI d, SBI g, NFO I, NFO III, SIB IV, TUA VII, VETB 4 41
Lind Bette EXO e 22, EXO n 01 21 62, EXO ns, EXO w 62, PER d, PER f 22, MCO VI, NFO VI, SIB VII, VETB 1 41
Lukasik-Weber Daria MCO IX, MCO V, SIB VII, BEN n 24, BSH a, BUR h, BUR j, KBL IV, KOR, MAU ns, OCI c 24, OCI n 24, OCI o 24, SRL III 43
Platz Alexander MCO I, NFO VII, SIB V, BEN, BEN n 22, BEN n 22 33, BSH ay 25, BSH c, BSH j 33, BSH ny 11, BUR b, KBL II, OCI b 24, OCI n 24, SRL I 42
Utenfor Bedømmelse NFO VIII (13c), DRX III (13c), PER f, PER f 02 62, RAG a 03 21, RAG n 03, SBI e, SBI n, TUV d 61-63, MCO IV, MCO IX, MCO V, MCO VII, NFO IV, NFO IX, NFO V, SIB II, SIB III, SIB VII, MAU ns 24, OCI b 24, ABY n, ABY o, DRX VII, OSH g, SOM n 28
Wittich Soojarit Alfred PER f 21 33, PER n 21 33, RAG a, RAG a 03 21, RAG b 03, RAG b 04, RAG n, SBI a 21, SBI c, SBI cs 21, SBI e, ABY as, ABY p, OSH a 25, OSH b, OSH b 22, OSH c, OSH d 24, OSH e 24, OSH f 22, OSH g, OSH h, OSH n 03, SIA a 21, SIA b 21, SIA c, SIA d, SIA f, SIA h, SIA n, SIA n 03 21, SIA o 21, SIA w 67, SOM a, HCS, VETB Huskatter 44
14 dommere