Adelkattens juleshow 02.12.2018
Arrangørklubb Adelkatten
Starter 02.12.2018 Slutter 02.12.2018
Påmelding starter 20.09.2018 Påmelding lukkes 13.11.2018
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 08:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Ja
Drive in utstilling Ja Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 500   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 1602.46.63241
Epost agber@online.no
Sted Letohallen, Dal, Norge
Funksjonærer Utstillingsleder/hallsjef: Tor Arild Jacobsen
Tilleggsinfo Du må gjerne ta med eget bur, men husk at minstemålene oppgitt i Utstillingsreglementet må følges. Vi setter opp bord til å ha buret på.
Du må også huske å krysse av for "har med eget bur" på påmeldingsskjemet.

Ønske om burplassering (ved siden av x og lignende) sendes på mail til delaroche.frek@gmail.com

Skal du ha med selskapskatt, må du sende mail til Frøydis Ekstrøm - delaroche.frek@gmail.com. Kun 1 selskapskatt pr utstiller. En selskapskatt skal dele bur med en annen påmeldt katt. Den får IKKE eget bur. Den skal også gjennom veterinærkontrollen som alle de andre kattene.

Melder du på til Avl, skal avlskatter som ikke er påmeldt i vanlig klasse, være til stede i bur på utstillingen. Den skal også gjennom veterinærkontrollen.

Husk at oppdrett, avl og kull må meldes på. Det er ikke nok å krysse av i avgiftslisten.
Oppdrett meldes på ved å melde på en katt fra eget oppdrett i klasse for oppdrett - i tillegg til påmelding i vanlig klasse.

Avlshann/hunn meldes på i klasse for Avl.

Kull meldes på ved å melde på 1 - kun 1 - av kattungene i klasse for kull.

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 137 122 0 0 15
2 235 214 0 0 21
3 82 72 0 0 10
4 93 87 0 0 6
Huskatter 13 13 0 0 0
Totalt 560 508 0 0 52

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO w 62 S*Pigelinas Fabulous Florrie 1 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
2 EXO n (N) Almodovar Amaretto 1 Hannkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP
3 EXO n (N) Almodovar Tiger Woods 1 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS BIV NOM BIS
4 EXO n (N) Almodovar Impreza 1 Hunnkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP
5 EXO f (N) Almodovar Ynde 1 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
6 EXO n 22 DK*Pigalop's Bamseline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Lind Bette EX1 CACS
7 EXO n 24 Anitwas Spritzee 1 Hunnkatt 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
8 EXO a 24 (N) Stargate's Kornelia 1 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
9 EXO e 22 N'Hemingway D'Eden Lover 1 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC NOM
10 EXO ns 24 62 Sølvfaks av Flamingo (N) 1 Hannkatt 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro HP
11 EXO f 24 62 (N) Almodovar Tornerose 1 Hunnkatt 5 (IC) Lind Bette Trukket
12 EXO f 33 S*Cinatellina's Minou 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
13 EXO a 21 33 S*Persnose Enya 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lind Bette EX1
14 PER w 62 Abele del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 1 (SC) Lind Bette HP
15 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Lind Bette EX1 CACS
15 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Bruin Stephe 3
16 PER n Redfire Night Wish 1 Hunnkatt 1 (SC) Lind Bette HP NOM
17 PER n FI*Mimosan Ronaldo 1 Hannkatt 3 (GIC) Lind Bette EX2
18 PER n Heaven Sent Attitude of Du Monet 1 Hannkatt 3 (GIC) Lind Bette EX1 CACS BIV NOM
19 PER n (N) Lea Blue Starlight 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lind Bette EX1 NOM
20 PER n (N) Sécurité Dressed Like Armani 1 Hannkatt 10 (KAS) Lind Bette EX1 CAP NOM BIS
20 PER n (N) Sécurité Dressed Like Armani 1 Hannkatt 17b (Veteran) Bruin Stephe 1
21 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS BIV
22 PER d Delfief Djengis 1 Hannkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
23 PER d (N) Sécurité Molin Rouge 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
24 PER e (N) Du Monet Prince of Persia 1 Hannkatt 1 (SC) Lind Bette HP
25 PER e (N) Du Monet Oh My Gosh ! 1 Hannkatt 7 (CH) Lind Bette EX1 CACIB
26 PER f S*Krasivis India 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX2
27 PER f FI*Mimosan Remix Edition 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS BIV NOM
28 PER f (N) Stargate's Phoibe 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
29 PER f (N) Du Monet Gucci Girl 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
30 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Bruin Stephe 1 BIS Beste veteran
30 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 2 (SP) Edvardsen Geir Johan HP NOM
30 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 4
31 PER n 22 (N) Vogata Simba 1 Hannkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB
32 PER a 23 (N) Purrbox Royal Flush 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
33 PER d 22 DK*DiKeRo's Kiss'n Hug 1 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
34 PER e 22 (N) Vogata Kristoffer Robin 1 Hannkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 No Cert
35 PER f 22 S*Piqelinas Gorgeous Gozette 1 Hunnkatt 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
36 PER f 22 (N) Stargate's Phedra 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1
37 PER ns 11 Smaragdtemple's Temptation Girl 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
38 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 4 (GIP) Lind Bette EX1 CAPS
38 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 17b (Veteran) Bruin Stephe 2
39 PER a 03 (N) Bombalurina's Abby Sciuto 1 Hunnkatt 6 (IP) Lind Bette EX1 CAGPIB NOM BIS
40 PER d 02 62 Led Zeppelin av Reffsgård (N) 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lind Bette EX1
41 PER d 02 62 (N) Lord Bute's Hugo Boss 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Lind Bette Trukket
42 PER e 02 62 (N) Bombalurina's Valentino Rossi 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
43 PER e 02 62 Indian Summer av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM BIS
44 PER e 03 S*Freeloader's Snoopi 1 Hannkatt 1 (SC) Busse Britta HP
45 PER f 02 62 Bali av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 1 (SC) Busse Britta HP NOM BIS
45 PER f 02 62 Bali av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kategori 1
46 PER g 03 (N) Bombalurina's Juni 1 Hunnkatt 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
47 PER n 21 33 St.Jude Brenda 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
48 PER f 21 33 St.Jude Chloe of Purrboxes 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC NOM
49 RAG n S*Sun Hill Doll's Darling Disa 1 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
50 RAG a (N) Ragedy's Diamonddust Duke 1 Hannkatt 6 (IP) Busse Britta Abs
51 RAG n 03 NO*Glassrosens Don't Stop Me Now 1 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
52 RAG n 03 NO*Fagerlis Storm 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC BIV
53 RAG n 03 NO*Raggedly Yours Annabelle 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
54 RAG n 03 (N) Amasing Star's Yue-Yan of Milo 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM BIS
55 RAG n 03 (N) Diadem's Ozzy 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
56 RAG n 03 (N) Diadem's O'Estrella Pesto 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX
57 RAG n 03 NO*Sevgi's Rosa Nitida 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX2
58 RAG n 03 (N) Diadem's Ulrik Sidelengs 1 Hannkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
59 RAG n 03 S*Pussels Rebell 1 Hannkatt 8 (PR) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPIB NOM
60 RAG n 04 (N) Diadem's Merry Christmas 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
60 RAG n 04 (N) Diadem's Merry Christmas 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 5
61 RAG n 04 SE*Wendeltassens Echo 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
62 RAG n 04 Meli's Dolls Tiny 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta Abs
63 RAG n 04 (N) Diadem's Aimee 1 Hunnkatt 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB
64 RAG n 04 NO*Raggedly Yours Wolfgang 1 Hannkatt 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP NOM
65 RAG a 03 NO*Dan Dara's Diis La Bella 1 Hunnkatt 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS BIV NOM
66 RAG a 03 (N) Ragedy's Xo 1 Hannkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC NOM
67 RAG a 03 NO*Fagerlis Sunshine 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC
68 RAG a 03 S*Eurovisions Toy 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX1
69 RAG a 03 NO*Raggedly Yours Eclipse 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe Abs
70 RAG a 03 S*Dan Dara's Dexter 1 Hannkatt 2 (SP) Bruin Stephe HP
71 RAG a 03 (N) Diadem's Ice Ralph 1 Hannkatt 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB BIV NOM
72 RAG a 03 NO*Kjernekroken's MorBel Toulouse 1 Hannkatt 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
73 RAG a 04 NO*Glassrosens Soline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro Abs
74 RAG a 04 NO*Raggedly Yours Aramis 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
75 RAG a 04 S*Grand Gathinoz Qoola Qonrad 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
76 RAG a 04 (N) Azzi's Olivia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV
77 RAG a 04 NO*Raggedly Yours Marcellina 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro Abs
78 RAG a 04 (N) Ragedy's Everlasting Blue Diamond 1 Hannkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro Abs
79 RAG b 03 NO*Miunordic Minnie 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
80 RAG a 03 21 Jesse Pinkman Lechatteragdoll*ES 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
81 RAG a 04 21 Ruby Chantall Heimdal *** 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
82 RAG a 04 21 (N) Azzi's Oline Pernille 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
83 SBI n (N) Almighty Luna Lovegood 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
84 SBI n NO*Epic Frost Amira Chablis 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta Abs
85 SBI n (N) Prekestolen's Sokrates 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
86 SBI a (N) Tonefjellet's Olivia 1 Hunnkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
87 SBI a S*Sajberkattens Crash!Boom!Bang! 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta Abs
88 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Busse Britta HP NOM
88 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Bruin Stephe 2
89 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
89 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Bruin Stephe 4
90 SBI b NO*Bakkelund's Charlie 1 Hannkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
91 SBI b Mamma Mia of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
92 SBI c (N) Prekestolen's Undina Rose 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
93 SBI d NO*Stalderkattens Elias 1 Hannkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP
94 SBI d NO*Stalderkattens Gina 1 Hunnkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP
95 SBI e (N) Arclight's Ecreem 1 Hannkatt 2 (SP) Bruin Stephe HP
96 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 6 (IP) Bruin Stephe Abs
96 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 3
97 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP
98 SBI f Backkara's Mona Lisa 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro Trukket
99 SBI f (N) Cat Baloo's Mille Fleur 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV NOM
100 SBI f (N) Prekestolen's Thiara 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
101 SBI g (N) Arclight's Miina 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC
102 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1 NOM
103 SBI a 21 S*Mementos Ladybird 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM
104 SBI c 21 (N) Eikerskogens Rawalpindi 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
105 TUV n 61-63 / TUV n 21 62 (N) Sirena's Vantastic Bonuz 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX1 NOM
106 TUV d 61-63 / TUV d 62 S*Lislisas Sudden Sundin 1 Hannkatt 1 (SC) Bruin Stephe HP
106 TUV d 61-63 / TUV d 62 S*Lislisas Sudden Sundin 1 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann kategori 1
107 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Bailey 1 Hunnkatt 19 (Kull) Wittich Soojarit Alfred Abs
107 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Bailey 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX1
107 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Bailey 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
108 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Bianca 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe Abs
109 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 (N) Sirena's Vantastic Ariel 1 Hunnkatt 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB NOM
110 MCO I / MCO n S*Street Cats Wanna Be Ur Lover 2 Hannkatt 3 (GIC) Wittich Soojarit Alfred Abs
111 MCO I / MCO a DK Gentle Cat Eyes Miss Moneypenny 2 Hunnkatt 7 (CH) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACIB NOM
112 MCO I / MCO n NO*Nordic Leon's Emmylou 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1
113 MCO I / MCO a NO*Royal Raccoon's Zevs 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1 BIV NOM
114 MCO I / MCO n (N) Bargello Zero 2 Hunnkatt 6 (IP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGPIB NOM
115 MCO II / MCO n 09 Firedevils Johnny Walker*DE 2 Hannkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan Abs
116 MCO III / MCO n 22 (N) HeLo's Farm Alina 2 Hunnkatt 5 (IC) Lind Bette EX1 CAGCIB BIV
117 MCO III / MCO n 22 NO*Brookvalleys Dancing Queen 2 Hunnkatt 5 (IC) Lind Bette EX2
118 MCO III / MCO n 24 DK*Red Line's Zippo 2 Hannkatt 7 (CH) Lind Bette Abs
119 MCO III / MCO n 22 (N) Afelio Cupor 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lind Bette Abs
120 MCO III / MCO n 22 NO*Fashionista Byron Bay Flemming 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lind Bette EX1 CAC
121 MCO IV / MCO n 09 25 NO*Pilts Army Antares 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
122 MCO III / MCO a 22 NO*Lady Sansa's Beauty 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lind Bette EX1 CAC
123 MCO III / MCO n 22 DK*Lyngkatten's Gravity 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lind Bette EX1
124 MCO III / MCO n 22 (N) Snødekatten Thai Hansoggrete 2 Hannkatt 2 (SP) Lind Bette Abs
125 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Lucky Luke 2 Hannkatt 6 (IP) Lind Bette EX1 CAGPIB
126 MCO III / MCO a 24 (N) Big Kitty Macarena 2 Hunnkatt 8 (PR) Lind Bette EX1 CAPIB
127 MCO IV / MCO a 09 22 Christopher Szarotka*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX2
128 MCO IV / MCO n 03 24 (N) Endless Callista 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
129 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Mydele's Erik 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM BIS
129 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Mydele's Erik 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kategori 2
130 MCO V / MCO d Magnetcoon E'Aslan 2 Hannkatt 7 (CH) Bjuran Karina EX1 CACIB
131 MCO V / MCO d 22 IT*Ankh Caronte 2 Hannkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC BIV NOM
132 MCO V / MCO f 22 (N) Merridancers Rihanna 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC NOM
133 MCO V / MCO f 22 (N) Nordic Lynx's Good Girl 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX4
134 MCO V / MCO f 22 FI*NineTales Norma Jean 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX3
135 MCO V / MCO f 22 Maine Luna av Persicum 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX
136 MCO V / MCO f NO*Never Naked Sol Sàga 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX2
137 MCO V / MCO f 22 NO*Stormjegerens Ran 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX
138 MCO V / MCO g 22 (N) Ladejarlen Silverwing 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1
138 MCO V / MCO g 22 (N) Ladejarlen Silverwing 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
139 MCO V / MCO d 22 (N) Golden Sunset Garfield 2 Hannkatt 2 (SP) Bjuran Karina HP
140 MCO V / MCO d 22 (N) Mydele's Troll 2 Hannkatt 4 (GIP) Bjuran Karina EX1 CAPS
141 MCO V / MCO f (N) Mydele's Astrid 2 Hunnkatt 6 (IP) Bjuran Karina EX1 CAGPIB
142 MCO V / MCO f (N) Arctic Coon's Miss Maya Roberto 2 Hunnkatt 10 (KAS) Bjuran Karina EX1 CAP
143 MCO V / MCO f (N) Tabbytail's Carmen 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 1
143 MCO V / MCO f (N) Tabbytail's Carmen 2 Hunnkatt 8 (PR) Bjuran Karina EX1 CAPIB
144 MCO V / MCO f 22 Miracle av Åsly 2 Hunnkatt 10 (KAS) Bjuran Karina EX2
146 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 1 (SC) Jedrzejowski Mateusz HP
147 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Stormjegerens Khal Drogo 2 Hannkatt 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGCIB NOM
148 MCO VI / MCO d 03 22 Maine Valentino av Persicum 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jedrzejowski Mateusz EX1 BIV NOM
149 MCO IV / MCO a 09 22 Becca av Åsly 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
150 MCO VI / MCO f 09 22 NO*Ejsten Yanara 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jedrzejowski Mateusz EX1
151 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Merridancers Fenrir 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Jedrzejowski Mateusz EX1
152 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Jedrzejowski Mateusz HP
153 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Ladejarlen White Moon 2 Hannkatt 6 (IP) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGPIB
154 MCO VII / MCO ds (N) Nordic Lynx's The Joker 2 Hannkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX3
154 MCO VII / MCO ds (N) Nordic Lynx's The Joker 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann kategori 2
155 MCO VII / MCO ns 22 (N) Nordic Lynx's Xoxo Mi Amore 2 Hunnkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB NOM
155 MCO VII / MCO ns 22 (N) Nordic Lynx's Xoxo Mi Amore 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 5
156 MCO VII / MCO as MyCat Bel Ami 2 Hannkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX2
157 MCO VII / MCO ds 22 UA*Bluesmaine Edelweiss 2 Hannkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB BIV NOM
158 MCO VII / MCO ds 22 NO*Glamcat Ruffen 2 Hannkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX1 CAC
159 MCO VII / MCO fs (N) Quiet's Seadra 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria EX1 CAC
160 MCO VII / MCO ns 22 Jana av Altezza (N) 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria fargeendring
161 MCO VII / MCO as NO*Gullhalen's Bindi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lukasik-Weber Daria Abs
162 MCO VII / MCO ns 23 NO*Silvervalley Aline Starclimber 2 Hunnkatt 7 (CH) Lukasik-Weber Daria EX1 CACIB
163 MCO VII / MCO as 24 (N) Quiet's Buddy 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX1
164 MCO VII / MCO ns 23 NO*Nordic Leon's Dixie Chick 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX1 NOM
165 MCO VII / MCO es (N) Nordic Lynx's Incanto 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX1
166 MCO VII / MCO ds 22 NO*Lythrum Oliver 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria Abs
167 MCO VII / MCO ns 25 (N) Mydele's Vilde 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX1 BIV NOM BIS
168 MCO VII / MCO fs 11 (N) Nordic Lynx's Heartbreaker 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX3
169 MCO VII / MCO es (N) Nordic Lynx's In Love 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX2
170 MCO VII / MCO ns 22 (N) Snødekatten Thai Irma Berserk 2 Hunnkatt 4 (GIP) Lukasik-Weber Daria EX1 CAPS NOM
171 MCO VII / MCO ns Afelio Tiara 2 Hunnkatt 4 (GIP) Lukasik-Weber Daria Abs
172 MCO VII / MCO ns 22 NO*Brookvalleys Alfonso 2 Hannkatt 6 (IP) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGPIB NOM
173 MCO VIII / MCO ds 09 11 Afelio Karma 2 Hannkatt 1 (SC) Guzmán Gerardo Fraga y HP BIV
174 MCO VIII / MCO gs 03 25 UA*Arine Neytiri 2 Hunnkatt 5 (IC) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAGCIB
175 MCO VIII / MCO fs 09 11 Afelio Pretty Woman 2 Hunnkatt 7 (CH) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CACIB
176 MCO VIII / MCO fs 09 Firedevils Karla 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Guzmán Gerardo Fraga y Abs
177 MCO VIII / MCO fs 09 22 NO*Royal Raccoon's Vaiana 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAC
178 MCO VIII / MCO ds 09 11 (N) Afelio Ajax 2 Hannkatt 10 (KAS) Guzmán Gerardo Fraga y Abs
179 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Bernini 2 Hannkatt 7 (CH) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACIB
180 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Emìl 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred Abs
181 MCO IX / MCO w 62 Winona av Åsly 2 Hunnkatt 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAP
182 MCO IX / MCO w 61 (N) Endless Wiona 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
183 NEM I / NEM a 21 Klever Snejnaya Zima 2 Hannkatt 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGCIB
184 NEM I / NEM a NO*Blue Stella Scorpius 2 Hannkatt 9 (Åpen) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAC
185 NEM I / NEM a 21 Bereginya Zagadka Siberia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jedrzejowski Mateusz Abs
186 NEM I / NEM ny 21 NO*CreamPuff's Diva 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jedrzejowski Mateusz EX1 BIV
187 NEM I / NEM n NO*NevaSky's Ebo 2 Hannkatt 10 (KAS) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAP
188 NEM II / NEM a 09 21 Dunai Snejnaya Zima 2 Hannkatt 5 (IC) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAGCIB BIV
189 NEM II / NEM g 09 21 Blanka Love of Prague*CZ 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Guzmán Gerardo Fraga y EX2
190 NEM II / NEM a 09 21 NO*CreamPuff's BonBon 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAC
191 NEM II / NEM n 03 21 Watson Vizantiysky Podarok 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 NOM
192 NFO I / NFO n (N) Konnerudpusen's Frøya 2 Hunnkatt 2 (SP) Lukasik-Weber Daria HP
193 NFO I / NFO n (N) Påveskardet's Isabell Rose 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 2
193 NFO I / NFO n (N) Påveskardet's Isabell Rose 2 Hunnkatt 6 (IP) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGPIB
194 NFO II / NFO n 09 (N) Benzn Inspector Craven 2 Hannkatt 3 (GIC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACS BIV
195 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Tarzan 2 Hannkatt 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGCIB
196 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Zorro 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jedrzejowski Mateusz EX1
197 NFO II / NFO n 09 NO*Havstrilens Olivia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jedrzejowski Mateusz Abs
198 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Inge Strand 2 Hannkatt 4 (GIP) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAPS BIV NOM
199 NFO II / NFO a 09 (N) Tingoskattens Betty Boop 2 Hunnkatt 6 (IP) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGPIB NOM
200 NFO II / NFO n 09 Tancrède av Trillemarka*CH 2 Hannkatt 10 (KAS) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAP
200 NFO II / NFO n 09 Tancrède av Trillemarka*CH 2 Hannkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 2
201 NFO III / NFO n 24 (N) Tingoskattens Penille 2 Hunnkatt 3 (GIC) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CACS
202 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 4 (GIP) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAPS NOM BIS
203 NFO III / NFO n 24 S*Zygot's Zakk Wyld 2 Hannkatt 4 (GIP) Guzmán Gerardo Fraga y EX2
204 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Ruskekattens Duo 2 Hannkatt 3 (GIC) Bjuran Karina Abs
205 NFO IV / NFO n 03 24 PL*Nordrasill Yoe 2 Hannkatt 1 (SC) Bjuran Karina HP BIV
206 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Georgine 2 Hunnkatt 3 (GIC) Bjuran Karina EX1 CACS
207 NFO IV / NFO n 09 24 S*Zygot's Coco-Choko 2 Hunnkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB
208 NFO IV / NFO n 09 23 DK Fjellumhøjes Aristo 2 Hannkatt 5 (IC) Bjuran Karina EX1 CAGCIB
209 NFO IV / NFO a 03 22 SE*Björksund's Calgary 2 Hannkatt 7 (CH) Bjuran Karina Abs
210 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Ravnklo's Stella Polaris 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina Abs
211 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Tingoskattens Yade 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX1 CAC
212 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's Yali 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Bjuran Karina EX2
213 NFO IV / NFO a 03 24 DK Fjellumhøjes Karla Madsen 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX1 NOM
214 NFO IV / NFO n 03 24 DK*Smedegaard's Too-Ticki 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bjuran Karina EX2
215 NFO IV / NFO a 09 22 (N) Tingoskattens Rolle 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX3
216 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tumay's Oscar 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX2
217 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Vargskogens Zirkon 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1 BIV NOM
218 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX1
218 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
219 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Øytun's Camelia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina EX2
220 NFO IV / NFO a 09 24 NO*Zeras Line 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bjuran Karina Abs
221 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 2 (SP) Bjuran Karina HP NOM BIS
222 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 6 (IP) Bjuran Karina EX1 CAGPIB NOM
222 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 1 BIS Beste veteran
223 NFO IV / NFO n 03 22 Alaskey Gattoland*PL 2 Hannkatt 10 (KAS) Bjuran Karina Abs
224 NFO V / NFO f 22 (N) Tingoskattens Gloria Flame 2 Hunnkatt 3 (GIC) Lind Bette EX1 CACS BIV NOM
224 NFO V / NFO f 22 (N) Tingoskattens Gloria Flame 2 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn kategori 2
225 NFO V / NFO f 24 NO*Kongskogens To Rett En Vrang 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lind Bette EX1 CAC
226 NFO V / NFO d 22 Muffin's Will 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lind Bette EX1 NOM
227 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Magnus Elias 2 Hannkatt 3 (GIC) Platz Alexander EX1 CACS BIV NOM
228 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 3 (GIC) Platz Alexander EX2
229 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Valhaugen's Mac Kenzie 2 Hannkatt 5 (IC) Platz Alexander EX1 CAGCIB
230 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Alneskatten's Harley Davidson 2 Hannkatt 9 (Åpen) Platz Alexander EX1 CAC
231 NFO VI / NFO f 03 (N) Tingoskattens Ine 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Platz Alexander EX1 CAC
232 NFO VI / NFO g 09 24 NO*Zeras Janina 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Platz Alexander Abs
233 NFO VI / NFO f 09 24 SE*Entourage's Matilde 2 Hunnkatt 7 (CH) Platz Alexander EX1 CACIB NOM
234 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Mestro's Obelix 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Platz Alexander EX1 BIV NOM
235 NFO VI / NFO d 01 21 62 S*Myselisia's A-ha 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Platz Alexander EX2
236 NFO VI / NFO f 09 22 DK DeliCat's Cookie 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Platz Alexander EX1
237 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Vargskogens Granat 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX1
238 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Vargskogens Jasper 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX2
238 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Vargskogens Jasper 2 Hannkatt 19 (Kull) Edvardsen Geir Johan Beste kull
239 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Konnerudpusen's Frigg 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX3
240 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Konnerudpusen's Siv 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX1 BIV NOM
241 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Vargskogens Ametyst 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX4
242 NFO VI / NFO f 03 24 (N) Vargskogens Opal 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX2
243 NFO VI / NFO f 03 22 S*Curly line Anna 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX
244 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Tingoskattens Noddy 2 Hannkatt 6 (IP) Platz Alexander EX1 CAGPIB NOM
245 NFO VI / NFO f 03 24 S*Pysida's Zinnia 2 Hunnkatt 8 (PR) Platz Alexander EX1 CAPIB NOM
246 NFO VII / NFO fs 24 (N) Alneskatten's Tula 2 Hunnkatt 1 (SC) Guzmán Gerardo Fraga y HP NOM
247 NFO VII / NFO ns 23 Norgeskaukatt Hragnfridr 2 Hunnkatt 7 (CH) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CACIB
248 NFO VII / NFO ds 24 (N) Alneskatten's Beautiful Day 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 BIV NOM
249 NFO VII / NFO as DK*Kastbjerg's Izabell Maise 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Guzmán Gerardo Fraga y EX1
250 NFO VIII / NFO ds 03 22 SE*Life of Nature Indium 2 Hannkatt 3 (GIC) Lind Bette EX1 No Cert
251 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 3 (GIC) Lind Bette EX1 CACS
252 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Tingoskattens Ivan 2 Hannkatt 5 (IC) Lind Bette KIB
253 NFO VIII / NFO ns 09 24 S*Isgården's Pokey Dots 2 Hunnkatt 3 (GIC) Lind Bette EX2
254 NFO VIII / NFO ns 09 22 S*Pax' Kornelio 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lind Bette Abs
255 NFO VIII / NFO fs 03 22 SE*Jacama's Mali Malva 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lind Bette EX1 BIV NOM
256 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Vargskogens Tigris 2 Hannkatt 2 (SP) Lind Bette Abs
256 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Vargskogens Tigris 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
257 NFO VIII / NFO ns 09 S*Wildwood's Jafar 2 Hannkatt 6 (IP) Lind Bette EX1 CAGPIB NOM
258 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zona 2 Hunnkatt 10 (KAS) Lind Bette EX1 CAP NOM
259 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 1 (SC) Guzmán Gerardo Fraga y HP NOM
259 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 3
260 NFO IX / NFO w 64 (N) Stølsgarden Svanhvit 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Guzmán Gerardo Fraga y Abs
261 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 6 (IP) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAGPIB
262 SIB II / SIB n 09 (N) CarilloCat O'La-La! 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
262 SIB II / SIB n 09 (N) CarilloCat O'La-La! 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
263 SIB II / SIB n 09 NO*Tundrapaw's Eddie 2 Hannkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
264 SIB III / SIB ny 24 Damman Amur Maximus 2 Hannkatt 1 (SC) Wittich Soojarit Alfred HP BIV NOM
265 SIB III / SIB ny 24 (N) CarilloCat 24 Carat 2 Hannkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred Abs
266 SIB III / SIB n 24 NO*Heggdalkatten Iggy Nikivich 2 Hannkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB
267 SIB III / SIB n 22 (N) Nordskjæret's Natasha Maxim 2 Hunnkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred Abs
268 SIB III / SIB ny 22 Madame Aryskotracja*PL 2 Hunnkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB
269 SIB III / SIB ny 24 NO*KeylaKatt Josie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
270 SIB III / SIB n 23 NO*Vinduskarmens Gnist 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred Abs
271 SIB III / SIB n 22 NO*Heggdalkatten Lo Zudatter 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1 BIV NOM
272 SIB III / SIB ny 22 (N) Nordskjæret's Akira Iggytova 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred Abs
272 SIB III / SIB ny 22 (N) Nordskjæret's Akira Iggytova 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
273 SIB III / SIB n 24 NO*Lindviksmoen Non Stop 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX2
273 SIB III / SIB n 24 NO*Lindviksmoen Non Stop 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 7
274 SIB III / SIB n 24 S*AmiliiSibiri's Aleksandra Kollontaj 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1
275 SIB III / SIB n 22 NO*Tinaras Clover 2 Hannkatt 6 (IP) Wittich Soojarit Alfred Abs
276 SIB III / SIB ny 22 (N) Nordskjæret's Weird Diamond Filosen 2 Hunnkatt 8 (PR) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAPIB
277 SIB IV / SIB n 09 24 Kedr Onix Gloria*RU 2 Hannkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP BIV NOM BIS
278 SIB IV / SIB n 09 22 Beno Sibimira*BG 2 Hannkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
279 SIB IV / SIB n 09 22 S*Solberga Zafirs Sofia 2 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
280 SIB IV / SIB ny 09 22 (N) CarilloCat Gold'N Glory 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
281 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Einhaugen's Mille Mari Napoleonsen 2 Hunnkatt 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro HP NOM
282 SIB V / SIB fy 22 (N) Nordskjæret's Princess Pandora Rubin 2 Hunnkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP NOM
283 SIB V / SIB d 24 VinniMur Evdokim 2 Hannkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB BIV NOM
284 SIB V / SIB f (N) Fjascho's Kaitcina 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
285 SIB V / SIB f 24 NO*Vinduskarmens Europa 2 Hunnkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS NOM
286 SIB VI / SIB f 09 24 NO*Myrbærhaugen's Aurora 2 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB NOM
287 SIB VI / SIB f 09 22 S*AmiliiSibiri's Petjora Tingskaya 2 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
288 SIB VII / SIB fs (N) CarilloCat Dobronega 2 Hunnkatt 1 (SC) Jedrzejowski Mateusz HP BIV NOM BIS
289 SIB VII / SIB as 12 Woltan Max od Królowych*PL 2 Hannkatt 7 (CH) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACIB
290 SIB VII / SIB es 24 Ipa of Siberia Besto 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jedrzejowski Mateusz Abs
291 SIB VII / SIB ns 22 NO*Smaragd Hjerte Czarina 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAC
292 SIB VII / SIB ds 11 SE*Gongroff's Dynamit Harry 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jedrzejowski Mateusz EX1
293 SIB VII / SIB ns 22 (N) Siberikos Beatrix 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jedrzejowski Mateusz Abs
294 SIB VII / SIB fs 22 (N) Siberikos Born To Be My Baby 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jedrzejowski Mateusz EX1 BIV
295 SIB VII / SIB ns NO*Heggdalkatten Monster My Darling 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Jedrzejowski Mateusz EX1 NOM
296 SIB VII / SIB ns 24 Ciri Xan II od Krolowych*PL 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jedrzejowski Mateusz Abs
297 SIB VII / SIB ns 24 NO*Heggdalkatten Mia My Darling 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jedrzejowski Mateusz EX1
297 SIB VII / SIB ns 24 NO*Heggdalkatten Mia My Darling 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Jedrzejowski Mateusz Oppdrett 4
298 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Lindviksmoen Harriet 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
299 SIB VIII / SIB ns 03 23 (N) Fjascho's Åsle 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
300 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Lindviksmoen Caesars Palace 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV
301 SIB VIII / SIB as 01 21 64 S*Bjaro's Harald Blåtand 2 Hannkatt 8 (PR) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPIB
302 SIB IX / SIB w 61 Nevesta Snejnaya Zima 2 Hunnkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB
303 TUA VII / TUA es 24 (N) Sirena's Iselin 2 Hunnkatt 7 (CH) Platz Alexander EX1 CACIB
304 TUA VIII / TUA ds 09 24 (N) Sirena's Cassandra 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jedrzejowski Mateusz EX2
305 TUA VIII / TUA ds 09 24 (N) Sirena's Mackenzie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAC
306 BEN NO*Bella Belissimo Aslan Qahlimi 3 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Lukasik-Weber Daria Abs
307 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Brambilla Fabio HP
308 BEN n 22 S*Leopardettes Firestarter 3 Hannkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
309 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC NOM BIS
310 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 17b (Veteran) Lukasik-Weber Daria 1
310 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) Brambilla Fabio HP
311 BEN n 22 33 Laskalinas Kent 3 Hannkatt 10 (KAS) Lukasik-Weber Daria EX1 CAP
312 BEN n 24 32 NO*Bella Belissimo Baileys 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Platz Alexander EX1 NOM
313 BEN n 24 33 Arcticbengals White Secret 3 Hunnkatt 5 (IC) Platz Alexander EX1 CAGCIB
314 BEN n 24 33 Frodo vom Rittersaal*D 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX1
315 BML I / BML ns 11 SE*Miss World's New York 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria Abs
316 BML I / BML ns 11 31 SE*Tevala's Sigyn 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX1
317 BML I / BML ns 11 31 SE*Tevala's Algiz 3 Hunnkatt 6 (IP) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGPIB
318 BSH a Maximo del Millars*ES 3 Hannkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
319 BSH c NO*KeepCalm Sweet Suzanne 3 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
320 BSH c CatwalksDK Talk Ofthetown 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
321 BSH ns 11 Windersfayre Silver Viking 3 Hannkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB NOM
322 BSH ns 11 Holtas Apache Princess 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Lukasik-Weber Daria 1 BIS Beste veteran
323 BSH ns 22 62 Lady Mary's Silver Rubin 3 Hannkatt 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
324 BSH ns 22 64 (N) Cavallino's Argenta Lana 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lukasik-Weber Daria EX1 NOM
325 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Takoda 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
326 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Quinn 3 Hannkatt 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
327 BSH ns 24 64 NO*Vallegra Valiant 3 Hannkatt 10 (KAS) Lukasik-Weber Daria EX1 CAP
328 BSH ny 11 Jantar Made By God 3 Hannkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
329 BSH ny 11 Golden Thanika Kafidim 3 Hunnkatt 2 (SP) Brambilla Fabio HP NOM BIS
330 BSH ay 25 NO*Golden Poem Gianni 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
331 BSH j 33 Kruzinkal Cathinka 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Lukasik-Weber Daria 2
331 BSH j 33 Kruzinkal Cathinka 3 Hunnkatt 3 (GIC) Lukasik-Weber Daria EX1 CACS
332 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 3 (GIC) Platz Alexander EX1 CACS BIV
333 BUR n DK*Nadikat's Ganzani 3 Hannkatt 5 (IC) Platz Alexander EX1 CAGCIB
334 BUR n LV*Forsland Angel Amour of my Heart 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Platz Alexander EX1
335 BUR b NO*Burcantiks Ynde Chocolat 3 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
336 BUR b Silky Majesty Terrific 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
337 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Brambilla Fabio HP
338 BUR h Medea Freya Way*RU 3 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
339 BUR j Myricaz a Taste of Honey 3 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS NOM
340 KBL I / KBL n Malenkaya Rozinka av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 10 (KAS) Lukasik-Weber Daria EX1 CAP NOM
341 KBL II / KBL ns 09 22 DK Silky Catz Flora Danica 3 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
342 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
343 KBL II / KBL n 09 Ekarma 3 Hunnkatt 10 (KAS) Brambilla Fabio Abs
344 KBL IV / KBL ds 09 24 DK JeaTri's Nassak 3 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
345 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Platz Alexander HP BIV NOM
346 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 3 (GIC) Platz Alexander EX1 CACS
347 KOR Bella Catlark*PL 3 Hunnkatt 7 (CH) Platz Alexander EX1 CACIB
348 KOR (N) Ayram Chantana 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX1
349 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 2 (SP) Platz Alexander HP NOM BIS
350 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 2 (SP) Platz Alexander HP BIV NOM
351 KOR Blue Belle Catlark*PL 3 Hunnkatt 10 (KAS) Platz Alexander EX1 CAP
352 MAU ns NO*Gooseberry Be More Pacific 3 Hannkatt 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS NOM
353 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 5 (IC) Lukasik-Weber Daria EX1 CAGCIB NOM BIS
354 MAU ns 24 NO*Gooseberry L's Silver Dollar 3 Hannkatt 2 (SP) Lukasik-Weber Daria HP NOM
355 MAU ns 24 NO*Gooseberry Neon & On & On 3 Hannkatt 4 (GIP) Lukasik-Weber Daria EX1 CAPS
356 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kategori 3
357 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus Bad Medicine 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX2
358 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus I'll sleep when I'm dead 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
358 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus I'll sleep when I'm dead 3 Hunnkatt 19 (Kull) Bruin Stephe kull nr 2
358 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus I'll sleep when I'm dead 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
359 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Blaze of Glory 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX2
360 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lukasik-Weber Daria EX1 NOM
361 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Crazy 3 Hannkatt 1 (SC) Platz Alexander HP NOM
362 OCI c 24 NO*Bakste Pus Darwin 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Platz Alexander EX1
363 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 3 (GIC) Platz Alexander EX1 CACS
364 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Better than you 3 Hunnkatt 4 (GIP) Platz Alexander EX1 CAPS
365 SRL I / SRL n DK*SelrexWin Berry 3 Hannkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
366 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
367 SRL III / SRL g 22 NO*Chibinichi Cinderella 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
368 ABY n (N) Mayas Pride Oona 4 Hunnkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX2
369 ABY n (N) Tejas Fe 4 Hunnkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB BIV
370 ABY n Velvetdamour Barbara 4 Hunnkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX3
371 ABY n (N) Hakrilas Hera 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
372 ABY n (N) Kiachero Verona 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred Abs
373 ABY n (N) Tejas Ilya 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1 NOM
373 ABY n (N) Tejas Ilya 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kategori 4
374 ABY n (N) Mayas Pride Qiri 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1
375 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 2 (SP) Wittich Soojarit Alfred HP
375 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 2
376 ABY n (N) Tejas Gent 4 Hannkatt 6 (IP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
377 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAP NOM BIS
377 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 2
378 ABY n Ingave's Una 4 Hunnkatt 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred EX2
379 ABY n Thamos Timbuktu 4 Hannkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1 BIS Beste veteran
380 ABY a Velvetdamour Alesandro 4 Hannkatt 9 (Åpen) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAC
381 ABY a Ingave's Athene 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 NOM
382 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 2 (SP) Guzmán Gerardo Fraga y HP
383 ABY o Cellani Cupro Thor 4 Hannkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP
384 ABY o Ingave's Yannis 4 Hannkatt 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
384 ABY o Ingave's Yannis 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 4
385 ABY o Thamos Robert Redford 4 Hannkatt 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
386 ABY o Thamos Tabasco 4 Hannkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC
387 ABY o Thamos Terracotta 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC
388 ABY o S*Jabari's Ziggy Stardust 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte Abs
389 ABY o (N) Tejas Jelena 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1 BIV NOM BIS
390 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 2 (SP) Kaae Dorte HP
391 ABY o S*Skimmerdal's Elvis 4 Hannkatt 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
392 ABY p (N) Nature's Enzita 4 Hunnkatt 5 (IC) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAGCIB
393 ABY p Ingave's Winnie 4 Hunnkatt 5 (IC) Guzmán Gerardo Fraga y Abs
394 ABY as (N) Tingerling's Charlie 4 Hannkatt 7 (CH) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CACIB
395 CRX VI / CRX ns 01 21 64 SE*Arextocats Selina Kyle 4 Hunnkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB NOM BIS
396 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Sweetpurr's Spoonful of Sugar 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
397 DRX VII / DRX n 21 33 (N) Diamond Heart's Odin 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
398 OSH n Sweet Cats Game, Set and Match 4 Hannkatt 5 (IC) Guzmán Gerardo Fraga y Abs
399 OSH n NO*Tauriel Bree 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAC
400 OSH n NO*Tauriel Azog the Defiler 4 Hannkatt 8 (PR) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAPIB
401 OSH a S*Casa el Gatos Blueberry 4 Hunnkatt 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
402 OSH a S*Moramyran's Maximus 4 Hannkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
403 OSH b Timille Sojuz 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM
404 OSH c Timille Undercover 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta Abs
405 OSH e S*Limericks Fraser 4 Hannkatt 10 (KAS) Busse Britta Abs
406 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP NOM
407 OSH g NO*Tauriel Arkenstone 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM BIS
407 OSH g NO*Tauriel Arkenstone 4 Hunnkatt 19 (Kull) Bruin Stephe Beste kull
407 OSH g NO*Tauriel Arkenstone 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 3
408 OSH h Pussy Galore av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAC NOM
409 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB NOM
410 OSH n 24 S*Limericks Wizard 4 Hannkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP
411 OSH n 24 (N) Almazonas Grand Boss Hoss 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1
412 OSH n 24 (N) Almazonas Medusa Versace 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1 BIV NOM
413 OSH a 25 Katzwijm's Enrico Caruso 4 Hannkatt 5 (IC) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAGCIB
414 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS NOM
415 OSH b 22 S*Jean Dark Giselle 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta Abs
416 OSH d 24 NO*Zamaradi Bali 4 Hannkatt 6 (IP) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAGPIB NOM
417 OSH e 24 NO*Zamaradi Buzz 4 Hannkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
418 OSH f 22 Agatha Christie Chrysolite 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1
419 PEB I / PEB w 63 Nevagrace Michelle 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1
420 PEB n 22 83 SE*Odd I's Jedi Mind Trick 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1 BIV NOM
421 PEB I / PEB b 83 SE*Odd I's Wu 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX2
422 PEB I / PEB n Verona Silver Bullet 4 Hunnkatt 2 (SP) Wittich Soojarit Alfred Abs
423 SIA w 67 FI*Albapanther Caesar 4 Hannkatt 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB NOM
424 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 7 (CH) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CACIB NOM BIS
425 SIA a NO*Tauriel Belladonna 4 Hunnkatt 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
426 SIA a Ivanthes Lllucy 4 Hunnkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
427 SIA c SE*Ediecats Mio 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 NOM
428 SIA d Springtime Romance av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAC
429 SIA f SE*Ediecats Chelsea 4 Hunnkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
430 SIA h SE*Ediecats Charlie 4 Hunnkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
431 SIA n 21 NO*Ennakeem's Eden 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1
432 SIA b 21 SE*Pilgatans Nicke 4 Hannkatt 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
433 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 4 (GIP) Guzmán Gerardo Fraga y Abs
434 SIA n 03 21 NO*Ennakeem's Laguna 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Guzmán Gerardo Fraga y Abs
435 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP BIV NOM
435 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett 2
436 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
437 SOM n Zorro av Rubicon 4 Hannkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC
438 SOM n (N) Kiachero Unike Tallulah 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC NOM
439 SOM n NO*Oyapus Dakila 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX3
440 SOM n NO*Oyapus Fea 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX2
441 SOM n (N) Arclight's Camaro 4 Hannkatt 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP NOM
442 SOM n (N) Kiachero Náyah Leona 4 Hunnkatt 10 (KAS) Kaae Dorte Abs
443 SOM a Timofey Incendie Etoile 4 Hannkatt 5 (IC) Guzmán Gerardo Fraga y EX1 CAGCIB
444 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 2 (SP) Kaae Dorte HP NOM
444 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1
445 SPH II / SPH n 02 62 NO*Elegant Soul Balder 4 Hannkatt 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
446 HCL Elvis Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jedrzejowski Mateusz 1 NOM
447 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Jedrzejowski Mateusz 1 NOM BIS
447 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 1 BIS Beste veteran
448 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jedrzejowski Mateusz 4
448 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 1 Beste HCS veteran
449 HCS Muffin Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bruin Stephe 3
450 HCS Hot'n Sweet Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jedrzejowski Mateusz 1 NOM
451 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jedrzejowski Mateusz 3
452 HCS Trixi Anabel Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bruin Stephe 5
453 HCS Stefan Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jedrzejowski Mateusz 2
454 HCS Olivia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bruin Stephe 2
455 HCS Zarina The Princess Of Red Wolf Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bruin Stephe 4
456 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Bruin Stephe 1 NOM BIS
457 KOR S*Högaforsen's Kaare 3 Hannkatt 19 (Kull) Bruin Stephe Beste kull
457 KOR S*Högaforsen's Kaare 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX3
458 KOR S*Högaforsen's Kuroi Hana 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX2
459 KOR S*Högaforsen's Silver Fang *** 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX1 BIV NOM
460 KOR S*Högaforsen's Sumpalung 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX2
461 KOR S*Högaforsen's Tucki 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Platz Alexander EX4
462 OSH h Anastasiya Olympia av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Guzmán Gerardo Fraga y EX2
506 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Bjuran Karina MCO V, NFO IV 35
Brambilla Fabio BEN n 22, BEN n 24, BSH a, BSH ay 25, BSH c, BSH ns 22 62, BSH ns 24 62, BSH ny 11, BUR b, BUR h, BUR j, KBL II, KBL IV, MAU ns, OCI n 24, SRL I, SRL III 28
Bruin Stephe EXO n 24, PER f 22, PER g 03, RAG a 03, SBI e, SBI g, TUV d 61-63, TUV n 61-63, KOR, OCI n 24, OSH g, HCS, VETB 1 35
Busse Britta EXO e 22, PER e 03, PER f 02 62, PER n 21 33, PER ns 11, RAG a, RAG a 03 21, RAG n 04, SBI a, SBI a 21, SBI b, SBI c, SBI c 21, SBI n, DRX VII, OSH b, OSH b 22, OSH c, OSH e, OSH f, OSH g, OSH j, SIA f, SIA h, SIA w 67 36
Edstrøm Anne-Gro EXO a 24, EXO f, EXO f 33, EXO ns 24 62, EXO w 62, PER a 23, PER d 22, PER e 22, PER f 21 33, PER n 22, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG b 03, RAG n, SBI f, SIB IV, SIB VI, SIB VIII, VETB 4 39
Edvardsen Geir Johan EXO n, PER d, PER e 02 62, PER f, RAG n 03, SBI d, MCO II, MCO IV, NFO VI, SIB II, SIB V, VETB 2, VETB Huskatter 43
Guzmán Gerardo Fraga y MCO VIII, NEM II, NFO III, NFO IX, NFO VII, ABY a, ABY as, ABY p, OSH a 25, OSH d 24, OSH h, OSH n, SIA c, SIA d, SIA n, SIA n 03 21, SIA o 21, SOM a 39
Jedrzejowski Mateusz MCO VI, NEM I, NFO II, SIB VII, TUA VIII, HCL, HCS 38
Kaae Dorte ABY o, OSH a, OSH e 24, OSH f 22, OSH n 24, SIA a, SIA a 21, SIA b 21, SOM n, SPH II 30
Lind Bette EXO a 21 33, EXO fs 24 62, EXO n 22, PER a 03, PER d 02 62, PER e, PER n, PER n 01 62, PER w 62, MCO III, NFO V, NFO VIII 38
Lukasik-Weber Daria MCO VII, NFO I, SIB IX, BEN, BEN n 22 33, BML I, BSH j 33, BSH ns 11, BSH ns 22 64, BSH ns 24 64, KBL I, MAU ns 24, OCI b 24, VETB 3 40
Platz Alexander NFO VI, TUA VII, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BEN ns 24 33, BUR n, KOR, OCI c 24, OCI o 24 42
Utenfor Bedømmelse MCO V (13c), PER f, PER f 02 62, RAG n 04, SBI e, TUV d 61-63, MCO IV, MCO IX, MCO V, MCO VII, NFO IV, NFO IX, NFO V, NFO VIII, SIB II, SIB III, MAU ns 24, OCI n 24, ABY n, ABY o, OSH g, SOM n 26
Wittich Soojarit Alfred TUV d 61-63, MCO I, MCO IX, SIB III, ABY n, CRX VI, PEB I, PEB n 22 83 39
14 dommere