Bergen Rasekatt Klubb
Arrangørklubb Berak
Starter 17.02.2019 Slutter 17.02.2019
Påmelding starter 01.12.2018 Påmelding lukkes 31.01.2019
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 08:15 Veterinærsjekk slutter 08:45
Bedømmelse starter 09:30 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 235   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 3530.27.61696
Epost bodil@moss.vg
Sted Frøyahallen, Øvre Fyllingsveien 73, 5162 LAKSEVÅG
Funksjonærer

Utstillingsansvarlig: Ole Rasmus Mjelstad, mobil 93060398

Stands/Annonser/Premier: Solfrid Bergli, mobil 40210830 

Assistentleder: Ingunn Elise Nitter-Nerland, mobil 47414915

Tilleggsinfo Melder du på til Avl, skal avlskatter som ikkje er påmeldt i vanlig klasse, være til stede i bur på utstillingen. Katten skal gjennom veterinærkontrollen.

Husk at oppdrett, avl, kull, senior og veteran må meldes på. Det er ikkje nok å krysse av i avgiftslisten. 

Oppdrett meldes på ved å melde på en katt fra eget oppdrett i klasse for oppdrett - i tillegg til at den blir påmeldt i egen/vanlig klasse. 

Avlshann/hunn meldes på i klasse for Avl. 

Kull meldes på ved å melde på 1 - kun 1 - av kattungene i klasse for kull.

Senior (7-10 år) og Veteran(10 år +) blir delt i to klasser igjen frå 01.01.19. Om du melder på i desember da kun veteran er tilgjengelig i valg av klasse er dette ingen problem. Dette blir gått gjennom og rettet i januar av vår utstillingssekretær.

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 48 45 0 0 3
2 121 111 0 0 10
3 24 24 0 0 0
4 25 23 1 0 1
Huskatter 7 6 0 0 1
Totalt 225 209 1 0 15

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO ns 24 62 Sølvfaks av Flamingo (N) 1 Hannkatt 2 (SP) Ruonala Kai HP NOM
2 PER w 62 (N) Du Monet Diamonds Are Forever 1 Hunnkatt 8 (PR) Sagurski Dietmar EX1 CAPIB NOM BIS
2 PER w 62 (N) Du Monet Diamonds Are Forever 1 Hunnkatt 17a (Senior) van Grebst Leslie 1 BIS Beste senior
2 PER w 62 (N) Du Monet Diamonds Are Forever 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
3 PER n (N) Sécurité Dressed Like Armani 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
4 PER a Foggy Dew Ballistic Blue Heaven 1 Hannkatt 7 (CH) Ruonala Kai EX1 CACIB NOM BIS
5 PER d (N) Sécurité Molin Rouge 1 Hunnkatt 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB BIV
6 PER d (N) Sécurité Strawbery Decorie 1 Hunnkatt 9 (Åpen) van Grebst Leslie EX1 CAC
7 PER d (N) Du Monet Caramel Dream 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) van Grebst Leslie EX1
8 PER d (N) Misty Jackpot 1 Hannkatt 8 (PR) van Grebst Leslie EX1 CAPIB NOM
9 PER f FI*Mimosan Remix Edition 1 Hunnkatt 3 (GIC) Sagurski Dietmar Abs
10 PER f (N) Du Monet All That Fuzz 1 Hunnkatt 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB NOM BIS
11 PER f NO*Dilectis Triana 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Sagurski Dietmar EX1 CAC
12 PER f (N) Du Monet Gucci Girl 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sagurski Dietmar Abs
13 PER fs (N) Du Monet Minnie The Mouse 1 Hunnkatt 9 (Åpen) van Grebst Leslie EX1 CAC NOM
14 PER f 22 (N) Sécurité Chantelle 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sagurski Dietmar EX1 NOM
15 PER ns 12 NO*Aroosak Prince of Persia 1 Hannkatt 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP
16 RAG n 04 NO*Noble Origins' Playful Pluto 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Sagurski Dietmar EX1
17 RAG a 04 NO*Stagedolls Angel Paws 1 Hunnkatt 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
18 SBI n NO*Fruitblossom's Herkules 1 Hannkatt 7 (CH) Sagurski Dietmar EX1 CACIB BIV NOM
19 SBI n NO*CatMonTro Sweet Ophelia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Sagurski Dietmar EX1 CAC
20 SBI n Shapur Moet 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sagurski Dietmar EX1 NOM BIS
20 SBI n Shapur Moet 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
21 SBI a (N) Veiten's Kira 1 Hunnkatt 3 (GIC) Ruonala Kai EX1 CACS NOM
21 SBI a (N) Veiten's Kira 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
22 SBI a (N) Veiten's Nikita 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Ruonala Kai EX1 CAC
23 SBI a (N) Børskatten Karizma 1 Hunnkatt 4 (GIP) Ruonala Kai EX1 CAPS
24 SBI b Shapur Rose 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ruonala Kai EX1 BIV NOM
25 SBI b Shapur Yasmin 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ruonala Kai EX2
26 SBI b NO*Urkedalskatten Chanell 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ruonala Kai EX1 NOM
27 SBI b Shapur Chrysantemum 1 Hunnkatt 2 (SP) Ruonala Kai HP NOM
28 SBI c Shapur Violeta 1 Hunnkatt 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB
29 SBI c (N) Prekestolen's Undina Rose 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) van Grebst Leslie EX1 NOM
30 SBI c (N) Pusenes's Baynilla Wambalano 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Ruonala Kai 1 BIS Beste veteran
30 SBI c (N) Pusenes's Baynilla Wambalano 1 Hunnkatt 2 (SP) van Grebst Leslie HP NOM
31 SBI c Fighter Yoda of Merasheen 1 Hannkatt 10 (KAS) van Grebst Leslie Abs
32 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 4 (GIP) Sagurski Dietmar EX1 CAPS NOM BIS
33 SBI f (N) Veiten's Dina 1 Hunnkatt 4 (GIP) Sagurski Dietmar Abs
34 SBI h Edna av Ravelli (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) van Grebst Leslie EX1 CAC
35 SBI n 21 NO*Fruitblossom's Fiesta 1 Hunnkatt 5 (IC) Ruonala Kai EX1 CAGCIB
36 SBI n 21 IT*De Beers del Sacro & Profano 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ruonala Kai Abs
37 SBI a 21 S*Mementos Ladybird 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) van Grebst Leslie EX1 NOM BIS
38 SBI a 21 (N) Zazzario Munti 1 Hannkatt 12 (Kattunger) van Grebst Leslie EX1
39 SBI b 21 NO*Urkedalskatten Amadeus 1 Hannkatt 3 (GIC) van Grebst Leslie EX1 CACS NOM
40 SBI c 21 NO*Sweet Fairy Armani 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) van Grebst Leslie EX1
41 MCO I / MCO a NO*Royal Raccoon's Zevs 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sagurski Dietmar EX1
41 MCO I / MCO a NO*Royal Raccoon's Zevs 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
42 MCO I / MCO n NO*Royal Raccoon's Albus 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Sagurski Dietmar EX1
43 MCO I / MCO a (N) Galions Cats Rose 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sagurski Dietmar EX1
44 MCO II / MCO n 09 NO*Royal Raccoon's Tiara Saabrina 2 Hunnkatt 5 (IC) Ruonala Kai EX1 CAGCIB
45 MCO II / MCO a 09 NO*Royal Raccoon's Rabalder 2 Hannkatt 8 (PR) Ruonala Kai EX1 CAPIB NOM
46 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Marco Polo 2 Hannkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM
47 MCO III / MCO n 22 NO*Fashionista Byron Bay Flemming 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX2
48 MCO III / MCO n 22 NO*Neyme Amor Tymothy 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
49 MCO III / MCO n 22 NO*Neyme Aisha 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
50 MCO III / MCO a 22 NO*Big Hero Diesel 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 BIV
51 MCO III / MCO n 22 NO*Ejsten Atlantiz 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
51 MCO III / MCO n 22 NO*Ejsten Atlantiz 2 Hunnkatt 19 (Kull) Kudra Magdalena 2
52 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Ewan Rossy 2 Hannkatt 6 (IP) Stoa Caroline Abs
53 MCO III / MCO a 24 (N) Big Kitty Macarena 2 Hunnkatt 8 (PR) Stoa Caroline Abs
54 MCO III / MCO n 22 NO*Pretty Little Aladdin 2 Hannkatt 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB NOM
55 MCO IV / MCO n 03 22 DK*Sivkjær's Game Boy 2 Hannkatt 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
56 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Royal Raccoon's Lilo Ambrosia 2 Hunnkatt 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS NOM
57 MCO V / MCO d 22 LV*BBMC Ivasyk 2 Hannkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
58 MCO V / MCO d (N) Galions Cats Quinn 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX2
59 MCO V / MCO d NO*Fjordlynx Arctic Sunset 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
59 MCO V / MCO d NO*Fjordlynx Arctic Sunset 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 6
60 MCO V / MCO f NO*Candy Crush BonBon 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC BIV
61 MCO V / MCO f NO*Candy Crush Brownie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline Abs
62 MCO V / MCO f 22 NO*Hardangerkatten Enya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX2
63 MCO V / MCO f 22 NO*Midgardskatten Heiemo 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1
64 MCO V / MCO d NO*Royal Raccoon's Armando 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 BIV NOM
64 MCO V / MCO d NO*Royal Raccoon's Armando 2 Hannkatt 19 (Kull) Kudra Magdalena 3
65 MCO V / MCO f NO*Royal Raccoon's Amorosia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
66 MCO VI / MCO f 09 (N) Galions Cats Ophra 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
67 MCO VI / MCO d 09 22 Uslav Akella Leader 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1
68 MCO VII / MCO ds 22 UA*Bluesmaine Edelweiss 2 Hannkatt 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB BIV NOM
69 MCO VII / MCO fs (N) Ladejarlen Bermuda 2 Hunnkatt 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
69 MCO VII / MCO fs (N) Ladejarlen Bermuda 2 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn
70 MCO VII / MCO ns ES*Gattacamoon X-Man 2 Hannkatt 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
71 MCO VII / MCO ns NO*Jubelens Ripassa 2 Hunnkatt 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
72 MCO VII / MCO ns 25 (N) Afelio Hennessy 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1
73 MCO VII / MCO fs NO*Fjordlynx Bold and Beautiful 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1
74 MCO VII / MCO ns 22 NO*Ejsten Atlaz 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX2
75 MCO VII / MCO ns 22 NO*Ejsten Kon-Tiki 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX1 BIV NOM
76 MCO VII / MCO ns NO*Pretty Little Diaval 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX3
77 MCO VII / MCO fs 22 (N) Nordic Lynx's Ivanka 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX2
78 MCO VII / MCO ns 22 NO*Fjordlynx Charlene the Olympic Princess 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX1
79 MCO VIII / MCO fs 09 NO*Fjordlynx Astra the Sparkling Star 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX2
80 MCO VIII / MCO fs 09 22 NO*Royal Raccoon's Vaiana 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
81 MCO VIII / MCO gs 09 NO*Big Hero Diva Purrfect 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena Abs
82 MCO VIII / MCO as 09 22 NO*Wonderbar Belicia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1 BIV
83 NEM I / NEM n 21 Novella Lesnaya Skazka*BFC-BY 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ruonala Kai EX1 CAC
84 NEM I / NEM as 21 (D)Nevalions Paloma 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ruonala Kai EX1 NOM BIS
85 NEM II / NEM as 03 21 NO*Periwinkle's Wicket 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
86 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ruonala Kai Abs
87 NFO II / NFO a 09 (N) Stiv Kuling's Vincent 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ruonala Kai EX1
88 NFO III / NFO n 22 (N) Fodnaheia's Patrizia 2 Hunnkatt 1 (SC) Kudra Magdalena HP BIV
88 NFO III / NFO n 22 (N) Fodnaheia's Patrizia 2 Hunnkatt 17a (Senior) Bruin Stephe 1 BIS Beste senior
89 NFO III / NFO n 24 (N) Stølsgarden Robbi 2 Hannkatt 7 (CH) Kudra Magdalena Abs
90 NFO III / NFO n 24 Orion av Oseberg (N) 2 Hannkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena EX1 CAC
91 NFO III / NFO n 22 (N) Stølsgarden Sonnie 2 Hunnkatt 7 (CH) Kudra Magdalena Abs
92 NFO III / NFO n 22 (N) Stølsgarden Ulva 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1
92 NFO III / NFO n 22 (N) Stølsgarden Ulva 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
93 NFO IV / NFO n 03 22 Bjørgvin av Oseberg (N) 2 Hannkatt 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS
93 NFO IV / NFO n 03 22 Bjørgvin av Oseberg (N) 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5
94 NFO IV / NFO n 01 21 62 Navarre de Laïloken*F 2 Hannkatt 7 (CH) Sagurski Dietmar EX1 CACIB BIV NOM
95 NFO IV / NFO n 02 21 62 S*Zygot's Happy 2 Hannkatt 7 (CH) Sagurski Dietmar Abs
95 NFO IV / NFO n 02 21 62 S*Zygot's Happy 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
96 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Mr.Mime 2 Hannkatt 9 (Åpen) Sagurski Dietmar EX1 CAC
97 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Zelda 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sagurski Dietmar Abs
98 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tumay's Oscar 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sagurski Dietmar EX1
99 NFO IV / NFO n 03 24 DK*Smedegaard's Too-Ticki 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sagurski Dietmar EX1 BIV NOM
100 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Tumay's Prince 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Sagurski Dietmar EX1 NOM
101 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tumay's Panya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sagurski Dietmar EX2
102 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tumay's Pearl 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sagurski Dietmar EX1
103 NFO IV / NFO n 09 22 Pernille av Oseberg (N) 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sagurski Dietmar EX3
104 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 2 (SP) Sagurski Dietmar HP NOM BIS
105 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Tumay's Petrus 2 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Sagurski Dietmar Bedømt
105 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Tumay's Petrus 2 Hannkatt 19 (Kull) Kudra Magdalena Beste kull
105 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Tumay's Petrus 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
106 NFO V / NFO f 24 (N) Stiv Kuling's Maleficent 2 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline Abs
106 NFO V / NFO f 24 (N) Stiv Kuling's Maleficent 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 7
107 NFO V / NFO f (N) Tingoskattens Nala 2 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
108 NFO VI / NFO g 02 21 64 DK*Naturell's Sofie GasArm 2 Hunnkatt 3 (GIC) Ruonala Kai EX1 CACS BIV
109 NFO VI / NFO g 09 24 (N) Stiv Kuling's Vidiya 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ruonala Kai EX1
110 NFO VI / NFO f 03 24 (N) Vargskogens Opal 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ruonala Kai EX1
111 NFO VII / NFO fs 24 (N) Alneskatten's Tula 2 Hunnkatt 1 (SC) Stoa Caroline HP NOM
112 NFO VII / NFO ds 24 (N) Alneskatten's Beautiful Day 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 NOM
113 NFO VIII / NFO ns 09 (N) Kloa's Hiawatha 2 Hannkatt 7 (CH) Ruonala Kai EX1 CACIB NOM
114 NFO VIII / NFO ns 03 22 (N) Stiv Kuling's Wasabi 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ruonala Kai EX1
115 NFO VIII / NFO ns 09 23 DK*Chrisycats Queen 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ruonala Kai EX1
116 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Alneskatten's Absolut Pleasure 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ruonala Kai EX1 BIV NOM
117 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 1 (SC) Ruonala Kai Abs
117 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
118 NFO IX / NFO w 62 (N) Stølsgarden Umtiti 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ruonala Kai EX1
119 SIB III / SIB n 24 Damman Amur Mika 2 Hannkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB NOM BIS
120 SIB III / SIB n 24 NO*Fredtun Monster 2 Hunnkatt 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB BIV NOM BIS
121 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Pallas 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1 NOM
121 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Pallas 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
122 SIB III / SIB n 24 NO*KeylaKatt Lucy 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1 NOM BIS
123 SIB III / SIB ny 24 NO*Grensedalen Orion 2 Hannkatt 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB NOM BIS
124 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Grensedalen Wanda 2 Hunnkatt 5 (IC) Ruonala Kai EX1 CAGCIB BIV NOM
125 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Grensedalen Mom's Boy 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ruonala Kai EX1 CAC
126 SIB IV / SIB n 09 22 NO*Grensedalen Unique 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ruonala Kai EX1 CAC
127 SIB IV / SIB a 03 24 SE*Snow Buddies Fröken Blåbärs Maräng 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ruonala Kai EX2
128 SIB V / SIB fy 24 NO*Grensedalen Izabella 2 Hunnkatt 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS NOM
129 SIB VI / SIB f 09 24 NO*Soltrollet Queen 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1 NOM
130 SIB VII / SIB as 24 Hope Siber Felis*PL 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX1
131 SIB VIII / SIB ds 09 24 NO*Grensedalen Ivan 2 Hannkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC
132 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Tokleperlen Fabian Prunk 2 Hannkatt 9 (Åpen) Sagurski Dietmar EX1 CAC
133 SIB VIII / SIB fs 09 22 NO*Grensedalen Yoko Ono 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sagurski Dietmar EX2 CAC NOM
134 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Lindviksmoen Ingrid Isogaisa Iris 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sagurski Dietmar Abs
135 SIB VIII / SIB ns 09 24 SE*Simplicity Lynx Zedric 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sagurski Dietmar EX1 BIV
136 SIB VIII / SIB ns 09 24 (N) Siberikos Bad Ass Bimbo 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sagurski Dietmar EX2
137 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Dollaråsen Aria 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sagurski Dietmar EX1
138 BEN n 24 Hakeem Aloona*PL 3 Hannkatt 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB
139 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 5 (IC) van Grebst Leslie EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
140 BEN n 24 Sunspotcharm Evo 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) van Grebst Leslie EX1 NOM
141 BML I / BML ns 11 31 Baheras Wb Annika 3 Hunnkatt 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB NOM BIS
142 BSH a NO*Mimmi's Katteri Picasso 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) van Grebst Leslie Abs
143 BSH c Tviksas De Muro*LT 3 Hannkatt 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP NOM
144 BSH e 24 NO*Mimmi's Katteri Oliver 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena Abs
145 BSH e 24 NO*Mimmi's Katteri O'Malley 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kudra Magdalena EX1 NOM BIS
146 BSH ny 25 NeoLit Golden Unicorn Twilight Sparkle 3 Hunnkatt 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB
147 BSH as 21 33 NeoLit Silver Point Musa 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC
148 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS NOM
149 BUR n Lerandel Young Zorro 3 Hannkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC NOM
150 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) van Grebst Leslie HP NOM
151 BUR h NO*Plushies Emina 3 Hunnkatt 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS NOM BIS
152 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS NOM
153 KBL II / KBL n 09 24 (N) RGJ Cat's Jezhevika 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kudra Magdalena Abs
154 KBS II / KBS n 03 22 Dinamit Island Julapp 3 Hannkatt 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB NOM BIS
155 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 3 (GIC) Bruin Stephe Abs
156 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 2 (SP) Bruin Stephe Abs
157 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 2 (SP) Bruin Stephe Abs
158 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Anushka 3 Hunnkatt 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB NOM
158 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Anushka 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
159 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kudra Magdalena EX1 NOM BIS
160 SRL III / SRL g 22 NO*Chibinichi Cinderella 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1 NOM
161 ABY n Just in Case aus Abusir 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
162 ABY a Dame Edna aus Abusir 4 Hunnkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP NOM
163 DRX I / DRX n (N) Santala's Yara 4 Hunnkatt 9 (Åpen) van Grebst Leslie EX1 CAC
164 DRX IV / DRX f 01 64 Ekplixi av Jamas (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1 NOM
165 DRX VII / DRX n 21 32 Zilla av Ulse (N) 4 Hunnkatt 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS NOM
166 DRX VIII / DRX f 03 33 Katerina DevonDream*PL 4 Hunnkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
167 DRX VIII / DRX a 09 21 33 Vasili av Jamas (N) 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM
168 DRX IX / DRX w 62 SE*Aftonlötens Doris 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline Abs
169 OSH w 61 Over The Moon Des Touch Too Much 4 Hannkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC NOM
170 OSH w 64 B'Ellephant Cristall 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe Abs
171 OSH n FI*BlackDevil's Charming Casanova 4 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC NOM
172 OSH h NO*Intelligent Coco Chanel 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX1 NOM BIS
173 OSH b 22 O*Kay Kantri Park's Da Vinci 4 Hannkatt 3 (GIC) van Grebst Leslie EX1 CACS
174 OSH f 24 Tiril Olympia av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC NOM BIS
175 RUS Katzenhof Silver Lining 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC NOM
176 SIA d Rushana Lunar Kedi 4 Hunnkatt 7 (CH) Bruin Stephe Abs
177 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 5 (IC) van Grebst Leslie EX1 CAGCIB NOM BIS
178 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 8 (PR) van Grebst Leslie EX1 CAPIB NOM BIS
178 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
179 SOM o (N) Kiachero Ziro Zorroto 4 Hannkatt 12 (Kattunger) van Grebst Leslie EX1 NOM
180 SPH I / SPH n NO*Xollos Loke 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) van Grebst Leslie EX1 NOM
181 SPH I / SPH a S*Piapizzi's Venice Queen 4 Hunnkatt 4 (GIP) van Grebst Leslie EX1 CAPS NOM BIS
181 SPH I / SPH a S*Piapizzi's Venice Queen 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Bruin Stephe 1 Beste veteran
182 HCL Missy Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Kudra Magdalena 1 NOM
183 HCL Demi Lovato Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Kudra Magdalena 2
184 HCL Diesel Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Kudra Magdalena 1 NOM BIS
185 HCS Blue Bell 3. av Opelandshaugen Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Stoa Caroline 2
186 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Stoa Caroline 1 NOM BIS
187 HCS Oliver Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Stoa Caroline 3
209 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Bruin Stephe MCO VII, SIB V, SIB VI, SIB VII, SIB VIII, BSH as 21 33, BUR n, KOR, SRL III, DRX IV, DRX VII, OSH f 24, OSH h, OSH w 61, OSH w 64, SIA d, VETA 2, VETB 4 31
Kudra Magdalena MCO III, MCO IV, MCO V, MCO VI, MCO VIII, NFO III, NFO IV, SIB III, BSH e, BUR h, KBL II, KBS II, SRL I, HCL 32
Ruonala Kai EXO ns 24 62, PER a, SBI a, SBI b, SBI n 21, MCO II, NEM I, NFO II, NFO IX, NFO VI, NFO VIII, SIB IV, VETB 1 31
Sagurski Dietmar PER f, PER f 22, PER w 62, RAG a 04, RAG n 04, SBI e, SBI f, SBI n, MCO I, NFO IV, SIB VIII 35
Stoa Caroline MCO III, MCO V, NEM II, NFO V, NFO VII, ABY a, ABY n, DRX IX, DRX VIII, OSH n, RUS, HCS 33
Utenfor Bedømmelse PER n, PER w 62, SBI a, SBI n, MCO I, MCO V, MCO VII, NFO III, NFO IV, NFO IX, NFO V, SIB III, SRL I, SOM n 16
van Grebst Leslie PER d, PER fs, PER ns 12, SBI a 21, SBI b 21, SBI c, SBI c 21, SBI h, BEN n 24, BML I, BSH a, BSH c, BSH ny 25, BUR b, DRX I, OSH b 22, SOM n, SOM o, SPH I, VETA 1 31
7 dommere