Min katt
Agderkatten 6. juli 2019
Arrangørklubb Agderkatten
Starter 06.07.2019 Slutter 06.07.2019
Påmelding starter 01.01.2019 Påmelding lukkes 05.07.2019
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:15 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 300   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 2895.11.31816
Epost agderkattenutstilling@hotmail.com
Sted Nedeneshallen, Arendal
Funksjonærer
Tilleggsinfo Husk at katter som skal stille som veteran/ senior, avl i tillegg til ordinær klasse må meldes på i denne klassen også.

Avlskatter som kun stiller i avlsklassen skal være til stede på utstillingen

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 62 58 0 0 4
2 136 117 0 0 19
3 85 75 0 0 10
4 63 55 0 0 8
Huskatter 18 16 0 0 2
Totalt 364 321 0 0 43

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO fs 24 62 (N) Almodovar Tornerose 1 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
2 PER n Redfire Night Wish 1 Hunnkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP NOM
2 PER n Redfire Night Wish 1 Hunnkatt 17a (Senior) Jones Steven L. 1 BIS
3 PER n IT*Welcome Diabolik 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM BIS
4 PER n (N) Avonlea Dream's Ulrikke 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
5 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS BIV
6 PER d Delfief Djengis 1 Hannkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
7 PER d DK*DiKeRo's Legolas 1 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
8 PER f FI*Mimosan Remix Edition 1 Hunnkatt 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
9 PER f (N) Stargate's Phoibe 1 Hunnkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
10 PER n 22 IT*Dalidà Del Falco d'Oro 1 Hunnkatt 7 (CH) Veland Anne Abs
11 PER n 02 62 S*Livanda's Ballantines 1 Hannkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC NOM
12 PER d 02 62 Driving Miss Daisy av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC NOM
13 PER d 03 (N) Stargate's Rheta 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM
14 PER g 02 62 NO*Mimix Ulla 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC
15 PER n 02 21 62 IDP*Schneider's Don Juan 1 Hannkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM BIS
16 PER d 03 22 BR*Lotie Lionel Luthor 1 Hannkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
17 PER f 03 22 IDP*Schneider's Madicken 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
18 PER n 33 (N) Supergranny Eminem 1 Hannkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC
19 PER g 33 (N) Supergranny Donatella 1 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir Abs
20 PER d 21 33 (N) Purrbox Helios 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1 NOM
21 PER f 21 33 St.Jude Chloe of Purrboxes 1 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
22 RAG n SE*Frums Foster 1 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB NOM
23 RAG n SE*Frums Toohey's 1 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
24 RAG a SE*Frums Westvleteren 1 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
25 RAG n 03 S*Cazmirau's Napa Smith 1 Hunnkatt 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
26 RAG n 03 NO*Sevgi's Rosa Nitida 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC
27 RAG n 04 NO*Noble Origins' Playful Pluto 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1
28 RAG a 03 NO*Fagerlis Arete 1 Hunnkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB NOM BIS
29 RAG a 04 S*Mabi'z Comte Toulouse 1 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM BIS
30 RAG n 04 21 Cubra's Joleen 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC
31 SBI n NO*Fruitblossom's Filippa 1 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
31 SBI n NO*Fruitblossom's Filippa 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
32 SBI n Amazing Amy av Ontario 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir Abs
33 SBI n Nerey Adoration*RU 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 BIV
34 SBI n NO*Fruitblossom's Jazmin 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
35 SBI n (N) Marvilla's Teddy Bear 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir Abs
36 SBI n NO*Stalderkattens Niccoline 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
37 SBI n Zelda of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX2
38 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Scholten Laura 1 BIS
38 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Jones Steven L. HP
39 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 17a (Senior) Jones Steven L. 2
39 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
40 SBI a Sweetnes Desaleen av Ontario 1 Hunnkatt 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP BIV NOM BIS
41 SBI b Berlioz 1 Hannkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV
42 SBI b Queen Amidala of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
42 SBI b Queen Amidala of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
43 SBI b Mamma Mia of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
44 SBI c NO*Alvedansen Lady Sansa 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1 NOM
45 SBI c Lucky One of Sembelance (N) 1 Hannkatt 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS NOM
46 SBI c NO*Zaphirpusen Zalto 1 Hannkatt 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
47 SBI c DK*Nuance's Oriental Beauty 1 Hunnkatt 10 (KAS) Veland Anne Abs
47 SBI c DK*Nuance's Oriental Beauty 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Scholten Laura Abs
48 SBI f (N) Cat Baloo's Mille Fleur 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
49 SBI n 21 NO*Fruitblossom's Fiesta 1 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
50 SBI a 21 (N) Temms Ultra 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
51 SBI b 21 NO*Urkedalskatten Amadeus 1 Hannkatt 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
52 SBI b 21 Queen Conchita av Ontario 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1
53 LPL X / LPL a 33 S*divineCURLYcats Äkta 2 Hannkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
54 MCO I / MCO n SE*Tippy Wee's Sagogryn 2 Hunnkatt 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB BIV NOM
55 MCO I / MCO n 09 (N) Big Kitty Carla 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
56 MCO I / MCO a NO*Lythrum Piccolo 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1 NOM
57 MCO I / MCO n NO*Sula's Stjerne Estelle 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1
58 MCO I / MCO n (N) Bargello Zero 2 Hunnkatt 6 (IP) Scholten Laura EX1 CAGPIB NOM
58 MCO I / MCO n (N) Bargello Zero 2 Hunnkatt 17a (Senior) Scholten Laura 2
59 MCO II / MCO a 03 (N) Spellbound's Abe 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1 NOM
60 MCO III / MCO a 25 NO*Stormjegerens Randalin 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
61 MCO III / MCO n 22 NO*Agderpuz Connie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX2
61 MCO VII / MCO n 22 NO*Agderpuz Connie 2 Hunnkatt 19 (Kull) Isakov Vladimir 4
61 MCO VII / MCO n 22 NO*Agderpuz Connie 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
62 MCO III / MCO n 24 NO*Sula's Stjerne Esme 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 BIV
63 MCO IV / MCO n 09 22 LV*Rigavip Emir 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
64 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Agderpuz Big Mufasa 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1
65 MCO V / MCO d Langstteich's Vamos 2 Hannkatt 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
66 MCO V / MCO d 22 Battle Creek's Michigan*DE 2 Hannkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC
67 MCO V / MCO f 22 Alba av Dølbakken (N) 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC
68 MCO V / MCO f 22 NO*Stormjegerens Ran 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX2
69 MCO V / MCO f (N) Big Kitty Tiara 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1 BIV
70 MCO VI / MCO d 09 22 NO*Sula's Stjerne Cognac 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
70 MCO VI / MCO d 09 22 NO*Sula's Stjerne Cognac 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
71 MCO VI / MCO f 09 22 (N) Bargello Dara 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
72 MCO VI / MCO f 09 22 NO*Torungens Fight 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
73 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP NOM
74 MCO VII / MCO as 24 (N) Quiet's Buddy 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
75 MCO VII / MCO ns (N) Snødekatten Thai Pernille 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC BIV
76 MCO III / MCO a 24 Big-Hannibals Taffy to Taste*DE 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
77 MCO VII / MCO ns 23 NO*Nordic Leon's Dixie Chick 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX2
78 MCO VII / MCO ns 22 (N) Bargello Iban 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1
79 MCO VII / MCO ns 22 NO*Tinneberget Birte 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1
80 MCO VII / MCO ns NO*Vettekatten Lion King Mufasa 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1 BIV
81 MCO VII / MCO ns 22 NO*Agderpuz Carmen 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
82 MCO VII / MCO ns 22 NO*Agderpuz Claudia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX2
83 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB BIV NOM
84 MCO VIII / MCO ns 09 22 NO*Wonderbar Artemis 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC
85 MCO VIII / MCO ds 03 22 (N) Spellbound's Amos 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1
86 MCO VIII / MCO ds 09 11 Afelio Karma 2 Hannkatt 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB NOM BIS
87 NEM I / NEM a NO*Blue Stella Scorpius 2 Hannkatt 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
88 NEM I / NEM as 21 Yaroslav of White Frost 2 Hannkatt 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
89 NEM I / NEM n 21 Alloa Winter Fantasy*PL 2 Hunnkatt 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB BIV NOM
90 NEM I / NEM as 21 (D)Nevalions Paloma 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC
91 NEM I / NEM n 21 NO*Hachiko Autumn 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX2
92 NEM I / NEM a 21 NO*CreamPuff's Evita 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1 BIV NOM BIS
93 NEM I / NEM n NO*Hemakri Cebelius 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1
94 NEM I / NEM a 21 NO*Anjas Beloved Fillipha 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1 NOM BIS
95 NEM II / NEM a 09 21 Hubba Bubba Mizar Land*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Scholten Laura EX1 CAC
96 NFO I / NFO n NO*Loza's Bilbao 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1
97 NFO I / NFO n NO*Loza's Belle 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1
98 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
99 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Fia Zarine 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM
100 NFO II / NFO a 09 (N) Tingoskattens Betty Boop 2 Hunnkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
100 NFO II / NFO a 09 (N) Tingoskattens Betty Boop 2 Hunnkatt 17a (Senior) Scholten Laura 1 BIS
101 NFO III / NFO n 22 (N) Stølsgarden Ulva 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC
102 NFO III / NFO n 22 HU*Gallifrey's Copper Glow 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX2
103 NFO III / NFO n 22 Robin av Oseberg (N) 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1 BIV
105 NFO III / NFO n 22 (N) Fodnaheia's Patrizia 2 Hunnkatt 17a (Senior) Scholten Laura 3
106 NFO IV / NFO n 01 21 62 Navarre de Laïloken*F 2 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB BIV NOM
107 NFO IV / NFO n 09 24 SE*Lisselbacks Giovanni 2 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX2
108 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tumay's Oscar 2 Hannkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
109 NFO IV / NFO n 03 22 Norsvana Heddal 2 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX3
110 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Albert 2 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
110 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Albert 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
111 NFO IV / NFO a 09 24 NO*Zeras Line 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
112 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Fiskerjenta's Bamse Brakar 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn Abs
113 NFO IV / NFO n 03 23 (N) Mariskogens Timian 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn Abs
114 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Tumay's Prince 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM
115 NFO IV / NFO n 03 24 NO*Zeras Newton 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX2
116 NFO IV / NFO n 03 24 S*Little L's Rock 'n' Roll Dream 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1
117 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Wario 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 NOM
118 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's FIFA 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX2
119 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 2 (SP) Sjöbom Glenn HP NOM BIS
120 NFO V / NFO f 24 (N) Stiv Kuling's Maleficent 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS NOM
121 NFO V / NFO f 22 (N) Migoto's Yvonne 2 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
122 NFO V / NFO d 22 Muffin's Will 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC BIV
123 NFO V / NFO f 23 NO*Loza's Brianna 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1 NOM
123 NFO V / NFO f 23 NO*Loza's Brianna 2 Hunnkatt 19 (Kull) Isakov Vladimir 2
124 NFO VI / NFO d 02 21 62 S*Pax' Icon 2 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM
125 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
125 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
126 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Mestro's Obelix 2 Hannkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
127 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Konnerudpusen's Frigg 2 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX2
128 NFO VI / NFO f 03 (N) Stiv Kuling's Queenie 2 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
129 NFO VI / NFO g 09 24 NO*Zeras Janina 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
130 NFO VI / NFO f 03 23 S*Myselisia's Faith 2 Hunnkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP
131 NFO VI / NFO f 09 22 Sash Silva's Tribe 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX2
132 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Fiskerjenta's Blomst 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 BIV NOM
133 NFO VI / NFO f 03 (N) Mariskogens Tyttebær 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna Abs
134 NFO VI / NFO f 09 (N) Migoto's Eva 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX2
135 NFO VI / NFO d 03 23 S*Myselisia's Dagg 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
136 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Tingoskattens Wivi 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM
136 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Tingoskattens Wivi 2 Hunnkatt 19 (Kull) Isakov Vladimir Beste kull
137 NFO VI / NFO f 02 21 62 S*Myselisia's Disa 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna Abs
138 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Magnus Elias 2 Hannkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM
139 NFO VII / NFO fs 22 (N) Tingoskattens Wanda 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1 NOM
140 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP
142 NFO VIII / NFO gs 09 24 SE*Lisselbacks Grace 2 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX2
143 NFO VIII / NFO ns 09 23 DK*Chrisycats Queen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CACIB BIV NOM
144 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
145 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Ruskekattens Miss Sophie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
146 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM
147 SIB II / SIB a 09 NO*Vindbrest Rexie Bluestar 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1
148 SIB III / SIB n 24 Damman Amur Mika 2 Hannkatt 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS BIV NOM BIS
149 SIB III / SIB ay 24 Roskosh Vistula*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 No Cert
150 SIB III / SIB n 22 NO*Smaragd Hjerte Dolce Vita 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael VG1
151 SIB III / SIB a 22 NO*Hachiko Tephy's Erica 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
152 SIB V / SIB f 24 Quintina Sariola 2 Hunnkatt 7 (CH) Scholten Laura EX1 No Cert
153 SIB VII / SIB ns 22 NO*Smaragd Hjerte Czarina 2 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn Abs
154 SIB VII / SIB fs 24 Figa Rys od Kròlowych*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX2
155 SIB VII / SIB fs 24 NO*Grensedalen Emily 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC BIV NOM
156 SIB VII / SIB ns 24 od Królowych*PL Omar Xan od Królowych*PL 2 Hannkatt 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP NOM
157 SIB VII / SIB ds 11 NO*Tangenpus Apollon 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
158 SIB VIII / SIB ds 09 11 NO*Tangenpus Aron 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1
159 SIB VIII / SIB gs 09 11 NO*Tangenpus Adorable Anastasia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1
159 SIB VIII / SIB gs 09 11 NO*Tangenpus Adorable Anastasia 2 Hunnkatt 19 (Kull) Isakov Vladimir 3
160 SIB IX / SIB w 64 (N) Djenghis Cat Evita ZiZa 2 Hunnkatt 5 (IC) Scholten Laura Abs
161 BEN n 22 NO*Majormoen's Kiara 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1
161 BEN n 22 NO*Majormoen's Kiara 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
162 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB BIV NOM
163 BEN n 24 (N) Ingøy's Soulspring 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
164 BEN n 24 NO*Majormoen's Maui 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 BIV
165 BEN n 22 32 BastetExotics Lily Angel 3 Hunnkatt 5 (IC) Scholten Laura Abs
166 BEN n 22 33 NO*Nuria's You're So Fine 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1 NOM
167 BML I / BML ns 11 31 Baheras Wb Annika 3 Hunnkatt 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB NOM
168 BSH a Oxford of Britney Shache*RU 3 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
169 BSH a Pagunda Kates Akis*LT 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
170 BSH c NO*Aalta Nor Amy 3 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB BIV
171 BSH c Majki Berni Cattus*PL 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
172 BSH c Amanda av Ramsdal (N) 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 NOM
173 BSH ns 11 Roserita Silver Melchior 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
174 BSH ns 22 62 NO*Proud-Love Alice 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
175 BSH ns 22 62 Lady Mary's Silver Ulysses 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 BIV NOM
176 BSH ns 22 62 Lady Mary's Silver Ulicia 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
177 BSH ns 22 62 Golden Crystal Flower Fairy 3 Hunnkatt 19 (Kull) Veland Anne Beste kull
177 BSH ns 22 62 Golden Crystal Flower Fairy 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
177 BSH ns 22 62 Golden Crystal Flower Fairy 3 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn
178 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qamaro 3 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
179 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qiara 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC BIV
180 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Ulric 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
181 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Una 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
182 BSH ny 11 Roserita Golden Adele 3 Hunnkatt 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
183 BSH ny 11 Roserita Golden Caspar 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1
184 BSH ny 11 Golden Thanika Kafidim 3 Hunnkatt 2 (SP) Scholten Laura HP NOM
185 BSH fs 22 62 Lady Mary's Ellie Eugenia 3 Hunnkatt 17a (Senior) Veland Anne 1
185 BSH fs 22 62 Lady Mary's Ellie Eugenia 3 Hunnkatt 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
186 BUR n Elvis av Simonstad (N) 3 Hannkatt 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB NOM
186 BUR n Elvis av Simonstad (N) 3 Hannkatt 17a (Senior) Veland Anne 1 BIS
187 BUR n Katalin Eva Nala Altana 3 Hunnkatt 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
188 BUR h NO*Plushies Emina 3 Hunnkatt 4 (GIP) Scholten Laura EX1 CAPS
189 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
190 KBL IV / KBL d 03 22 Bearberry Niniko Star 3 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
191 KBL IV / KBL e 02 21 64 SE*Farm Moggie's Elliot 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 NOM BIS
192 KBS I / KBS ny 22 DonFlock Jazzie 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1 NOM
193 KBS II / KBS n 03 22 Dinamit Island Julapp 3 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
194 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Sjöbom Glenn HP BIV NOM BIS
195 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Scholten Laura 1 BIS
195 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Sjöbom Glenn HP
196 KOR S*Mästertassen Lussi 3 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
197 KOR S*Mästertassen Meja 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 NOM
198 KOR (N) Jona's Sirius 3 Hannkatt 6 (IP) Sjöbom Glenn Abs
199 KOR S*Mästertassen Nadee 3 Hunnkatt 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB NOM BIS
200 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
201 MAU ns 24 NO*Gooseberry Prancer 3 Hannkatt 2 (SP) Wilczek Anna HP NOM
201 MAU ns 24 NO*Gooseberry Prancer 3 Hannkatt 17a (Senior) Veland Anne 2
202 OCI n 24 FI*Amare-Cattus FI*Amare-Cattus Brage The Brave 3 Hannkatt 1 (SC) Scholten Laura HP
202 OCI n 24 FI*Amare-Cattus FI*Amare-Cattus Brage The Brave 3 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
203 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus I'll sleep when I'm dead 3 Hunnkatt 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB BIV
204 OCI n 24 SE*Alsmarks Allyx 3 Hannkatt 9 (Åpen) Scholten Laura EX1 CACIB NOM
205 OCI n 24 NO*Spotted Warrior Rolex 3 Hannkatt 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP NOM
206 OCI b 24 NO*Spotted Warrior Starscream 3 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB BIV NOM
207 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Blaze of Glory 3 Hunnkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
208 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
209 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Soldier's gun 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 NOM
210 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Heart to heart 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. Abs
211 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Love don't bother me 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. Abs
211 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Love don't bother me 3 Hunnkatt 19 (Kull) Veland Anne Abs
212 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Friend called Fred 3 Hannkatt 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM BIS
213 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Wrong side of Heaven 3 Hunnkatt 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM
214 OCI c 24 NO*Bakste Pus Darwin 3 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB NOM BIS
215 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP NOM
216 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Kicking Pidgeons 3 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
216 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Kicking Pidgeons 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
217 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Jump on demand 3 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC BIV NOM
218 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Heatseeker 3 Hunnkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
219 ABY n S*Amber Eyes Enchanting Ezmae 4 Hunnkatt 7 (CH) Karpinska Ksenia EX1 CACIB
220 ABY n (N) Nature's Flicka 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Karpinska Ksenia Abs
221 ABY n Just in Case aus Abusir 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Karpinska Ksenia EX1 CAC NOM
222 ABY n Thamos Zelda 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Karpinska Ksenia Abs
223 ABY n Ngorongoro af Khartoum 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Karpinska Ksenia EX1 BIV NOM BIS
224 ABY n Sanddrop's Jazira 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Karpinska Ksenia EX1
225 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17a (Senior) Karpinska Ksenia 2
225 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 2 (SP) Karpinska Ksenia HP
226 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 17a (Senior) Karpinska Ksenia 2
227 ABY a (N) Nature's Kalugha 4 Hannkatt 17a (Senior) Karpinska Ksenia 4
227 ABY a (N) Nature's Kalugha 4 Hannkatt 2 (SP) Veland Anne HP
228 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 17a (Senior) Karpinska Ksenia 3
228 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 2 (SP) Veland Anne HP
229 ABY a (N) Tarquinias Imala Fortuna 4 Hunnkatt 17a (Senior) Karpinska Ksenia 3
229 ABY a (N) Tarquinias Imala Fortuna 4 Hunnkatt 2 (SP) Veland Anne HP
230 ABY a Dame Edna aus Abusir 4 Hunnkatt 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB BIV NOM BIS
231 ABY o Sanddrop's Chiara 4 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
232 ABY o S*Jabari's Ziggy Stardust 4 Hannkatt 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB NOM
233 ABY o (N) Nature's Joana Chanel 4 Hunnkatt 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB NOM
234 ABY p (N) Nature's Jobino 4 Hannkatt 9 (Åpen) Karpinska Ksenia Abs
235 ABY p (N) Nature's Enzita 4 Hunnkatt 6 (IP) Karpinska Ksenia EX1 CAGPIB
236 BAL n Yang av Ramithi (N) 4 Hannkatt 9 (Åpen) Karpinska Ksenia EX1 CAC
237 CRX I / CRX n S*Vox Bauers Hpnotiq Harmony Design 4 Hunnkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB NOM
238 DRX II / DRX n 03 Iris av Jamas (N) 4 Hunnkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP NOM BIS
239 DRX IV / DRX f 01 64 Ekplixi av Jamas (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC
240 DRX IV / DRX f 03 Xandra Kardiá av Jamas (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1 NOM
240 DRX IV / DRX f 03 Xandra Kardiá av Jamas (N) 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
241 DRX V / DRX n 23 S*Fiddlestix Elijah 4 Hannkatt 5 (IC) Karpinska Ksenia EX1 CAGCIB BIV
242 DRX V / DRX n 22 NO*Lindormens Ilia 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Karpinska Ksenia EX2
243 DRX V / DRX n 24 NO*Lindormens Jessie 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Karpinska Ksenia EX1 NOM
244 OLH b S*Milliminas Edith 4 Hunnkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
245 OSH n Sweet Cats Game, Set and Match 4 Hannkatt 3 (GIC) Wilczek Anna Abs
246 OSH n S*Labolina's You Are My Heart 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
247 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 6 (IP) Karpinska Ksenia EX1 CAGPIB NOM
248 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna Abs
249 OSH n 22 Isis Angel Felis*CZ 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1
250 OSH b 25 NO*Ennakeem's Hector Barbossa 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne Abs
251 OSH c 22 Sander Bambola Ostrava*CZ 4 Hannkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
252 OSH d 24 NO*Whinerz Balder 4 Hannkatt 17a (Senior) Karpinska Ksenia 1
252 OSH d 24 NO*Whinerz Balder 4 Hannkatt 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
254 OSH n 03 24 O*Kay Shon Galaxy Cat 4 Hannkatt 10 (KAS) Karpinska Ksenia EX1 CAP NOM
255 RUS S*Vatulands Igor 4 Hannkatt 1 (SC) Veland Anne Abs
256 RUS (N) Little Merlin's Amanda 4 Hunnkatt 17a (Senior) Karpinska Ksenia 1 BIS
256 RUS (N) Little Merlin's Amanda 4 Hunnkatt 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
257 RUS Katzenhof Silver Lining 4 Hunnkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
258 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 3 (GIC) Veland Anne Abs
259 SIA e 21 Blond Unique 4 Hannkatt 9 (Åpen) Karpinska Ksenia EX1 CAC NOM
260 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS NOM BIS
261 SOM n (N) Kiachero Ziimo 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1 NOM
262 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB NOM BIS
262 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
263 SOM a S*Helinka's Yzantos 4 Hannkatt 17a (Senior) Karpinska Ksenia 5
263 SOM a S*Helinka's Yzantos 4 Hannkatt 2 (SP) Karpinska Ksenia HP
264 SOM o (N) Kiachero Ziro Zorroto 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Karpinska Ksenia EX1
265 SPH I / SPH a SE*Naked Magic Emerald 4 Hannkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 No Cert
266 HCL Embla Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edström Michael 2
267 HCL Missy Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edström Michael 1 NOM
268 HCL Pi Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edström Michael Abs
269 HCL Charlie Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Preiss Karl 1 BIS
269 HCL Charlie Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Sjöbom Glenn 1 BIS
270 HCL Diesel Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Preiss Karl 2
271 HCL Luna Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edström Michael 3
272 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Jones Steven L. 3
272 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 17a (Senior) Scholten Laura 1 BIS
273 HCS Calum Thomas Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Scholten Laura 5
274 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Scholten Laura 1 NOM
275 HCS Lollipop Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Scholten Laura 3
276 HCS Oliver Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Scholten Laura 4
277 HCS Trixi Anabel Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Jones Steven L. 2
278 HCS Rollo Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Scholten Laura 2
279 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Jones Steven L. 1 BIS
280 BEN n 24 Batifoleurs Yaro 3 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX2
280 BEN n 24 Batifoleurs Yaro 3 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse 2
281 BEN n 24 Mainstreet BlackJack 3 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
282 BEN n 24 Majesticpride Wild in Monaco 3 Hannkatt 5 (IC) Jones Steven L. EX2
283 BEN n 24 NO*Majormoen's Estrella 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
284 BEN n 24 NO*Majormoen's Jack Sparrow 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
285 SRL IV / SRL e 03 S*Tiddlywinks Chinese Fireball 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn Abs
320 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Edström Michael LPL X, MCO I, MCO II, MCO IV, MCO VII, NFO IX, NFO V, SIB III, HCL 26
Isakov Vladimir PER f 21 33, PER g 33, PER n, PER n 02 21 62, RAG a, RAG a 04, SBI b, SBI n, MCO III, MCO VI, MCO VII, NFO II, NFO V, NFO VI, NFO VIII, SIB VIII 38
Jones Steven L. EXO fs 24 62, PER d, PER d 02 62, PER d 03, PER d 03 22, PER f 02 21 62, RAG n, SBI a, SBI a 21, SBI f, SBI n 21, BEN n 24, BSH c, BSH fs 22 62, OCI b 24, HCS, VETA 1 41
Karpinska Ksenia ABY n, ABY p, BAL n, DRX V, OSH f, OSH n 03 24, SIA e 21, SOM a, SOM o, VETA 4 26
Preiss Karl MCO V, MCO VIII, NEM I, NFO I, NFO III, SIB II, HCL 25
Scholten Laura MCO I, NEM II, NFO VII, SIB IX, SIB V, SIB VIII, BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 22 33, BML I, BSH ny 11, BUR h, KBL II, KBS I, OCI n 24, HCS, VETA 2, VETA Huskatter, VETB 1, VETB 3 35
Sjöbom Glenn MCO II, NFO IV, SIB VII, BSH ns 24 62, BSH ns 24 64, BUR n, KBL IV, KOR, OCI c 24, SRL IV, VETB Huskatter 37
Utenfor Bedømmelse SBI b, SBI n, MCO I, MCO VI, MCO VII, NFO IV, NFO VI, BEN n 22, BEN n 24, BSH ns 22 62, OCI n 24, OCI o 24, DRX IV, SOM n 15
Veland Anne PER d 21 33, PER f, PER g 02 62, PER n 02 62, PER n 22, PER n 33, RAG a 03, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI b 21, SBI c, BSH ns 22 62, OCI b 24, ABY a, CRX I, DRX IV, OSH b 25, OSH n 22, RUS, SIA n, SOM n, VETA 3 39
Wilczek Anna NFO VI, BSH a, BSH ns 11, BSH ns 22 62, KBS II, MAU ns 24, OCI o 24, ABY o, DRX II, OLH b, OSH c 22, OSH d 24, OSH j, OSH n, SPH I 39
10 dommere