Min katt
Agderkatten 7. juli 2019
Arrangørklubb Agderkatten
Starter 07.07.2019 Slutter 07.07.2019
Påmelding starter 01.01.2019 Påmelding lukkes 05.07.2019
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 08:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 300   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 2895.11.31816
Epost agderkattenutstilling@hotmail.com
Sted Nedeneshallen, Arendal
Funksjonærer
Tilleggsinfo Husk at katter som skal stille som veteran/ senior, avl i tillegg til ordinær klasse må meldes på i denne klassen også.

Avlskatter som kun stiller i avlsklassen skal være til stede på utstillingen

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 63 58 0 0 5
2 130 109 0 1 20
3 88 79 0 0 9
4 66 59 0 0 7
Huskatter 19 17 0 0 2
Totalt 366 322 0 1 43

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO fs 24 62 (N) Almodovar Tornerose 1 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
2 PER n Redfire Night Wish 1 Hunnkatt 1 (SC) Edström Michael HP
2 PER n Redfire Night Wish 1 Hunnkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 2
3 PER n IT*Welcome Diabolik 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
4 PER n (N) Avonlea Dream's Ulrikke 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1
5 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 1 (SC) Preiss Karl HP BIV NOM BIS
6 PER d Delfief Djengis 1 Hannkatt 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
7 PER d DK*DiKeRo's Legolas 1 Hannkatt 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
8 PER f FI*Mimosan Remix Edition 1 Hunnkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
9 PER f (N) Stargate's Phoibe 1 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
10 PER n 22 IT*Dalidà Del Falco d'Oro 1 Hunnkatt 5 (IC) Preiss Karl Abs
11 PER n 02 62 S*Livanda's Ballantines 1 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
12 PER d 02 62 Driving Miss Daisy av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
13 PER d 03 (N) Stargate's Rheta 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1
14 PER n 02 21 62 IDP*Schneider's Don Juan 1 Hannkatt 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM
15 PER d 03 22 BR*Lotie Lionel Luthor 1 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
16 PER f 03 22 IDP*Schneider's Madicken 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1
17 PER n 33 (N) Supergranny Eminem 1 Hannkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
18 PER g 33 (N) Supergranny Donatella 1 Hunnkatt 7 (CH) Preiss Karl Abs
19 PER d 21 33 (N) Purrbox Helios 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1 NOM
20 PER f 21 33 St.Jude Chloe of Purrboxes 1 Hunnkatt 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
21 RAG n SE*Frums Foster 1 Hannkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM
22 RAG n SE*Frums Toohey's 1 Hunnkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
23 RAG n NO*Stagedolls Cindy 1 Hunnkatt 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
24 RAG a SE*Frums Westvleteren 1 Hunnkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
25 RAG n 03 S*Cazmirau's Napa Smith 1 Hunnkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS NOM
26 RAG n 03 NO*Sevgi's Rosa Nitida 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
27 RAG n 04 SE*Wendeltassens Echo 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
28 RAG n 04 NO*Noble Origins' Playful Pluto 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1
29 RAG a 03 NO*Fagerlis Arete 1 Hunnkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM BIS
30 RAG a 04 S*Mabi'z Comte Toulouse 1 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB NOM
31 RAG n 04 21 Cubra's Joleen 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC
32 SBI n NO*Fruitblossom's Edda 1 Hunnkatt 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
33 SBI n NO*Fruitblossom's Filippa 1 Hunnkatt 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB NOM
33 SBI n NO*Fruitblossom's Filippa 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
34 SBI n Nerey Adoration*RU 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1 BIV
35 SBI n NO*Fruitblossom's Jazmin 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1
36 SBI n NO*Stalderkattens Niccoline 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1 NOM BIS
37 SBI n Zelda of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX2
38 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Preiss Karl HP
38 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Veland Anne 1 BIS
39 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 1 BIS
39 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
40 SBI a Sweetnes Desaleen av Ontario 1 Hunnkatt 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP BIV NOM BIS
41 SBI b Queen Amidala of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
41 SBI b Queen Amidala of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
42 SBI b Mamma Mia of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
43 SBI c NO*Alvedansen Lady Sansa 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
44 SBI c Lucky One of Sembelance (N) 1 Hannkatt 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS NOM BIS
45 SBI c NO*Zaphirpusen Zalto 1 Hannkatt 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
46 SBI f (N) Cat Baloo's Mille Fleur 1 Hunnkatt 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
47 SBI n 21 NO*Fruitblossom's Fiesta 1 Hunnkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
48 SBI n 21 Belle av Nathal (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1 NOM
49 SBI b 21 NO*Urkedalskatten Amadeus 1 Hannkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
49 SBI b 21 NO*Urkedalskatten Amadeus 1 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
50 SBI b 21 Queen Conchita av Ontario 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 NOM
51 SBI b 21 Bianca av Nathal (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM
52 LPL X / LPL a 33 S*divineCURLYcats Äkta 2 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
53 MCO I / MCO n SE*Tippy Wee's Sagogryn 2 Hunnkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
54 MCO II / MCO n 09 (N) Big Kitty Carla 2 Hunnkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
55 MCO I / MCO a NO*Lythrum Piccolo 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1
56 MCO I / MCO n NO*Sula's Stjerne Estelle 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1 BIV
57 MCO I / MCO n (N) Bargello Zero 2 Hunnkatt 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB NOM
57 MCO I / MCO n (N) Bargello Zero 2 Hunnkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 1 BIS
57 MCO I / MCO n (N) Bargello Zero 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
58 MCO II / MCO a 03 (N) Spellbound's Abe 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 NOM
59 MCO III / MCO a 25 NO*Stormjegerens Randalin 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
60 MCO III / MCO n 22 NO*Agderpuz Connie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 BIV
60 MCO VII / MCO n 22 NO*Agderpuz Connie 2 Hunnkatt 19 (Kull) Jones Steven L. 3
60 MCO VII / MCO n 22 NO*Agderpuz Connie 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5
61 MCO III / MCO n 24 NO*Sula's Stjerne Esme 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 BIV
62 MCO IV / MCO n 09 22 LV*Rigavip Emir 2 Hannkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
63 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Agderpuz Big Mufasa 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
64 MCO V / MCO d Langstteich's Vamos 2 Hannkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
65 MCO V / MCO d 22 Battle Creek's Michigan*DE 2 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC BIV NOM
66 MCO V / MCO f 22 Alba av Dølbakken (N) 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX2
67 MCO V / MCO f 22 NO*Stormjegerens Ran 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
68 MCO V / MCO f (N) Big Kitty Tiara 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1
69 MCO VI / MCO d 09 22 NO*Sula's Stjerne Cognac 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
69 MCO VI / MCO d 09 22 NO*Sula's Stjerne Cognac 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
70 MCO VI / MCO f 09 22 (N) Bargello Dara 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 BIV
71 MCO VI / MCO f 09 22 NO*Torungens Fight 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX2
72 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Jones Steven L. HP NOM
73 MCO VII / MCO as 24 (N) Quiet's Buddy 2 Hannkatt 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
74 MCO VII / MCO ns (N) Snødekatten Thai Pernille 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC BIV NOM
75 MCO III / MCO a 24 Big-Hannibals Taffy to Taste*DE 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX1 CAC
76 MCO VII / MCO ns 23 NO*Nordic Leon's Dixie Chick 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Jones Steven L. EX2
77 MCO VII / MCO ns 22 (N) Bargello Iban 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1 BIV NOM
78 MCO VII / MCO ns 22 NO*Tinneberget Birte 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
79 MCO VII / MCO ns NO*Vettekatten Lion King Mufasa 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
80 MCO VII / MCO ns 22 NO*Agderpuz Carmen 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX2
81 MCO VII / MCO ns 22 NO*Agderpuz Claudia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1
82 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB BIV NOM
83 MCO VIII / MCO ns 09 22 NO*Wonderbar Artemis 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
84 MCO VIII / MCO ds 03 22 (N) Spellbound's Amos 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1
85 MCO VIII / MCO ds 09 11 Afelio Karma 2 Hannkatt 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM
86 NEM I / NEM a NO*Blue Stella Scorpius 2 Hannkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
87 NEM I / NEM n 21 Alloa Winter Fantasy*PL 2 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB BIV
88 NEM I / NEM as 21 (D)Nevalions Paloma 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
89 NEM I / NEM a 21 NO*CreamPuff's Evita 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
90 NEM I / NEM n NO*Hemakri Cebelius 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
91 NEM I / NEM a 21 NO*Anjas Beloved Fillipha 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 BIV NOM BIS
92 NEM II / NEM a 09 21 Hubba Bubba Mizar Land*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
93 NFO I / NFO n NO*Loza's Bilbao 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1 NOM
94 NFO I / NFO n NO*Loza's Belle 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1
95 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
96 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Fia Zarine 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
97 NFO II / NFO a 09 (N) Tingoskattens Betty Boop 2 Hunnkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 3
98 NFO III / NFO n 22 (N) Stølsgarden Ulva 2 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB NOM
99 NFO III / NFO n 22 HU*Gallifrey's Copper Glow 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX2
100 NFO III / NFO n 22 Robin av Oseberg (N) 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM
102 NFO III / NFO n 22 (N) Fodnaheia's Patrizia 2 Hunnkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 2
103 NFO IV / NFO n 01 21 62 Navarre de Laïloken*F 2 Hannkatt 5 (IC) Edström Michael EX2
104 NFO IV / NFO n 09 24 SE*Lisselbacks Giovanni 2 Hannkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
105 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tumay's Oscar 2 Hannkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
106 NFO IV / NFO n 03 22 Norsvana Heddal 2 Hannkatt 5 (IC) Edström Michael EX3
107 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Albert 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC BIV
107 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Albert 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
108 NFO IV / NFO a 09 24 NO*Zeras Line 2 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
109 NFO IV / NFO n 03 23 (N) Mariskogens Timian 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael Abs
110 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Tumay's Prince 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
111 NFO IV / NFO n 03 24 NO*Zeras Newton 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX2
112 NFO IV / NFO n 03 24 S*Little L's Rock 'n' Roll Dream 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1
113 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Wario 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
114 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's FIFA 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX2
115 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 2 (SP) Edström Michael HP NOM BIS
116 NFO V / NFO f 24 (N) Stiv Kuling's Maleficent 2 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
117 NFO V / NFO f 22 (N) Migoto's Yvonne 2 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna Abs
118 NFO V / NFO d 22 Muffin's Will 2 Hannkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB NOM
119 NFO V / NFO f 23 NO*Loza's Brianna 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 BIV
119 NFO V / NFO f 23 NO*Loza's Brianna 2 Hunnkatt 19 (Kull) Jones Steven L. Beste kull
120 NFO VI / NFO d 02 21 62 S*Pax' Icon 2 Hannkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB NOM
121 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
121 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
122 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Mestro's Obelix 2 Hannkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
123 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Konnerudpusen's Frigg 2 Hunnkatt 7 (CH) Veland Anne EX2
124 NFO VI / NFO f 03 (N) Stiv Kuling's Queenie 2 Hunnkatt 7 (CH) Veland Anne Abs
125 NFO VI / NFO g 09 24 NO*Zeras Janina 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC
126 NFO VI / NFO f 03 23 S*Myselisia's Faith 2 Hunnkatt 1 (SC) Veland Anne HP
127 NFO VI / NFO f 09 22 Sash Silva's Tribe 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX2
128 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Fiskerjenta's Blomst 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX2
129 NFO VI / NFO f 03 (N) Mariskogens Tyttebær 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne Abs
130 NFO VI / NFO f 09 (N) Migoto's Eva 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1 NOM
131 NFO VI / NFO d 03 23 S*Myselisia's Dagg 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1
132 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Tingoskattens Wivi 2 Hunnkatt 19 (Kull) Jones Steven L. 2
132 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Tingoskattens Wivi 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1 BIV
133 NFO VI / NFO f 02 21 62 S*Myselisia's Disa 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne Abs
134 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Magnus Elias 2 Hannkatt 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB NOM
135 NFO VII / NFO fs 22 (N) Tingoskattens Wanda 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1 NOM
136 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP
138 NFO VIII / NFO gs 09 24 SE*Lisselbacks Grace 2 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
139 NFO VIII / NFO ns 09 23 DK*Chrisycats Queen 2 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX2
140 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC BIV NOM
141 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Ruskekattens Miss Sophie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
142 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM BIS
143 SIB II / SIB a 09 NO*Vindbrest Rexie Bluestar 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
144 SIB III / SIB n 24 Damman Amur Mika 2 Hannkatt 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM BIS
145 SIB III / SIB n 22 NO*Smaragd Hjerte Dolce Vita 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Jones Steven L. EX1
146 SIB VII / SIB ns 22 NO*Smaragd Hjerte Czarina 2 Hunnkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
147 SIB VII / SIB fs 24 Figa Rys od Kròlowych*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
148 SIB VII / SIB fs 24 NO*Grensedalen Emily 2 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB BIV NOM
149 SIB VII / SIB ns 24 od Królowych*PL Omar Xan od Królowych*PL 2 Hannkatt 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
150 SIB VIII / SIB gs 09 11 NO*Tangenpus Adorable Anastasia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Jones Steven L. EX1 NOM
151 SIB IX / SIB w 64 (N) Djenghis Cat Evita ZiZa 2 Hunnkatt 5 (IC) Jones Steven L. Abs
152 BEN n 22 NO*Majormoen's Kiara 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
152 BEN n 22 NO*Majormoen's Kiara 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
153 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB BIV NOM
154 BEN n 24 (N) Ingøy's Soulspring 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Scholten Laura EX1 CAC NOM
155 BEN n 24 NO*Majormoen's Maui 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1 NOM
156 BEN n 22 32 BastetExotics Lily Angel 3 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir Abs
157 BEN n 22 33 NO*Nuria's You're So Fine 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1 NOM
158 BML I / BML ns 11 31 Baheras Wb Annika 3 Hunnkatt 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
159 BSH a Oxford of Britney Shache*RU 3 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
160 BSH c NO*Aalta Nor Amy 3 Hunnkatt 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB NOM BIS
161 BSH c Majki Berni Cattus*PL 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl Abs
162 BSH c Amanda av Ramsdal (N) 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1 NOM BIS
163 BSH ns 11 Roserita Silver Melchior 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
164 BSH ns 22 62 Lady Mary's Silver Sasha 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Scholten Laura Abs
165 BSH ns 22 62 NO*Proud-Love Alice 3 Hunnkatt 7 (CH) Scholten Laura EX1 No Cert
166 BSH ns 22 62 Lady Mary's Silver Ulicia 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1 NOM
167 BSH ns 22 62 Golden Crystal Flower Fairy 3 Hunnkatt 19 (Kull) Isakov Vladimir Beste kull
167 BSH ns 22 62 Golden Crystal Flower Fairy 3 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn
167 BSH ns 22 62 Golden Crystal Flower Fairy 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
168 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qamaro 3 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
169 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qiara 3 Hunnkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
170 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Ulric 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 BIV
171 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Una 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
172 BSH ny 11 Roserita Golden Adele 3 Hunnkatt 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
173 BSH ny 11 Roserita Golden Caspar 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1
174 BSH ny 11 Golden Thanika Kafidim 3 Hunnkatt 2 (SP) Preiss Karl HP NOM
175 BSH ds 22 62 NO*Proud-Love Bagheera 3 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
176 BSH ds 24 62 NO*Proud-Love Aslan 3 Hannkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC
176 BSH ds 24 62 NO*Proud-Love Aslan 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
177 BSH fs 22 62 Lady Mary's Ellie Eugenia 3 Hunnkatt 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
177 BSH fs 22 62 Lady Mary's Ellie Eugenia 3 Hunnkatt 17a (Senior) Jones Steven L. 1 BIS
178 BUR n Templebar Cullinan V for Morgan 3 Hannkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC NOM
179 BUR n (N) Kattehula's Ulla 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC
180 BUR n Elvis av Simonstad (N) 3 Hannkatt 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB NOM
180 BUR n Elvis av Simonstad (N) 3 Hannkatt 17a (Senior) Jones Steven L. 2
181 BUR n Katalin Eva Nala Altana 3 Hunnkatt 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
182 BUR h (N) Kattehula's Yippi 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
183 BUR h NO*Plushies Emina 3 Hunnkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
184 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 1 (SC) Preiss Karl HP
185 KBL IV / KBL d 03 22 Bearberry Niniko Star 3 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
186 KBL IV / KBL e 02 21 64 SE*Farm Moggie's Elliot 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
187 KBS I / KBS ny 22 DonFlock Jazzie 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM
188 KBS II / KBS n 03 22 Dinamit Island Julapp 3 Hannkatt 4 (GIP) Scholten Laura EX1 CAPS NOM
189 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Wilczek Anna Abs
190 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Wilczek Anna Abs
190 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Jones Steven L. Abs
191 KOR S*Mästertassen Lussi 3 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM
192 KOR S*Mästertassen Meja 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
193 KOR (N) Jona's Sirius 3 Hannkatt 6 (IP) Wilczek Anna Abs
194 KOR S*Mästertassen Nadee 3 Hunnkatt 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM BIS
195 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
196 MAU ns 24 NO*Gooseberry Prancer 3 Hannkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP NOM
196 MAU ns 24 NO*Gooseberry Prancer 3 Hannkatt 17a (Senior) Jones Steven L. 1 BIS
197 MAU ns 24 NO*Gooseberry Infinity 3 Hunnkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
198 OCI n 24 FI*Amare-Cattus FI*Amare-Cattus Brage The Brave 3 Hannkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP
199 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus I'll sleep when I'm dead 3 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB BIV
200 OCI n 24 SE*Alsmarks Allyx 3 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM
201 OCI n 24 NO*Spotted Warrior Rolex 3 Hannkatt 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
202 OCI b 24 NO*Spotted Warrior Starscream 3 Hunnkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB BIV
203 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
204 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Soldier's gun 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM
205 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Heart to heart 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna Abs
206 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Love don't bother me 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna Abs
206 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Love don't bother me 3 Hunnkatt 19 (Kull) Isakov Vladimir Abs
207 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Friend called Fred 3 Hannkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM BIS
208 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Wrong side of Heaven 3 Hunnkatt 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
209 OCI c 24 NO*Bakste Pus Darwin 3 Hannkatt 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM BIS
210 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Kicking Pidgeons 3 Hunnkatt 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
210 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Kicking Pidgeons 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
211 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Jump on demand 3 Hannkatt 9 (Åpen) Scholten Laura EX1 CAC
212 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Heatseeker 3 Hunnkatt 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP NOM
213 ABY n S*Amber Eyes Enchanting Ezmae 4 Hunnkatt 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
214 ABY n (N) Nature's Flicka 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Scholten Laura Abs
215 ABY n Just in Case aus Abusir 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Scholten Laura EX1 CAC NOM
216 ABY n Thamos Zelda 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Scholten Laura Abs
217 ABY n Ngorongoro af Khartoum 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1 BIV NOM
218 ABY n Sanddrop's Jazira 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1
219 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 2 (SP) Scholten Laura HP NOM
219 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17a (Senior) Veland Anne 1 BIS
220 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 8 (PR) Scholten Laura EX1 CAPIB NOM
220 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 17a (Senior) Veland Anne 3
221 ABY a (N) Nature's Kalugha 4 Hannkatt 2 (SP) Karpinska Ksenia HP
221 ABY a (N) Nature's Kalugha 4 Hannkatt 17a (Senior) Veland Anne 2
222 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 17a (Senior) Veland Anne Abs
222 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 2 (SP) Karpinska Ksenia Abs
223 ABY a (N) Tarquinias Imala Fortuna 4 Hunnkatt 2 (SP) Karpinska Ksenia HP
223 ABY a (N) Tarquinias Imala Fortuna 4 Hunnkatt 17a (Senior) Veland Anne 2
224 ABY a Dame Edna aus Abusir 4 Hunnkatt 8 (PR) Karpinska Ksenia EX1 CAPIB BIV NOM
225 ABY o Sanddrop's Chiara 4 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
226 ABY o (N) Nature's Joana Chanel 4 Hunnkatt 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
227 ABY o S*Jabari's Ziggy Stardust 4 Hannkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
228 ABY p (N) Nature's Jobino 4 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir Abs
229 ABY p (N) Nature's Enzita 4 Hunnkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
230 BAL n Yang av Ramithi (N) 4 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
231 CRX I / CRX n S*Vox Bauers Hpnotiq Harmony Design 4 Hunnkatt 5 (IC) Karpinska Ksenia EX1 CAGCIB NOM
232 DRX II / DRX n 03 Iris av Jamas (N) 4 Hunnkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP NOM BIS
233 DRX III / DRX f Chelona av Jamas (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Scholten Laura Abs
234 DRX IV / DRX f 01 64 Ekplixi av Jamas (N) 4 Hunnkatt 7 (CH) Karpinska Ksenia EX1 CACIB BIV
235 DRX IV / DRX g 09 (N) Tingerling's Daisy 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Karpinska Ksenia EX1
236 DRX IV / DRX f 03 Xandra Kardiá av Jamas (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Karpinska Ksenia EX1
236 DRX IV / DRX f 03 Xandra Kardiá av Jamas (N) 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
237 DRX V / DRX n 23 S*Fiddlestix Elijah 4 Hannkatt 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB BIV NOM
238 DRX V / DRX n 22 NO*Lindormens Ilia 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1 NOM BIS
239 DRX V / DRX n 24 NO*Lindormens Jessie 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX2
240 OLH b S*Milliminas Edith 4 Hunnkatt 10 (KAS) Karpinska Ksenia Abs
241 OSH n Sweet Cats Game, Set and Match 4 Hannkatt 3 (GIC) Karpinska Ksenia Abs
242 OSH n S*Labolina's You Are My Heart 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Karpinska Ksenia EX1 NOM
243 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM BIS
244 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 5 (IC) Karpinska Ksenia Abs
245 OSH n 22 Isis Angel Felis*CZ 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Karpinska Ksenia EX1 NOM BIS
246 OSH b 25 NO*Ennakeem's Hector Barbossa 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Karpinska Ksenia Abs
247 OSH c 22 Sander Bambola Ostrava*CZ 4 Hannkatt 8 (PR) Scholten Laura EX1 No Cert
248 OSH d 24 NO*Whinerz Balder 4 Hannkatt 17a (Senior) Veland Anne Abs
248 OSH d 24 NO*Whinerz Balder 4 Hannkatt 8 (PR) Scholten Laura Abs
250 OSH n 03 24 O*Kay Shon Galaxy Cat 4 Hannkatt 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
251 RUS S*Vatulands Igor 4 Hannkatt 1 (SC) Isakov Vladimir Abs
252 RUS (N) Little Merlin's Amanda 4 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
252 RUS (N) Little Merlin's Amanda 4 Hunnkatt 17a (Senior) Veland Anne 1 NOM
253 RUS Katzenhof Silver Lining 4 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
254 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 3 (GIC) Scholten Laura Abs
255 SIA e 21 Blond Unique 4 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM
256 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 3 (GIC) Karpinska Ksenia EX1 CACS NOM BIS
257 SOM n (N) Kiachero Ziimo 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Karpinska Ksenia EX1
258 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 6 (IP) Karpinska Ksenia EX1 CAGPIB NOM BIS
258 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
259 SOM a S*Helinka's Yzantos 4 Hannkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP
259 SOM a S*Helinka's Yzantos 4 Hannkatt 17a (Senior) Veland Anne 3
260 SOM o (N) Kiachero Ziro Zorroto 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1
261 SPH I / SPH a SE*Naked Magic Emerald 4 Hannkatt 8 (PR) Karpinska Ksenia EX1 CAPIB
262 HCL Embla Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Karpinska Ksenia 2
263 HCL Missy Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Karpinska Ksenia 1 NOM
264 HCL Pi Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Karpinska Ksenia Abs
265 HCL Charlie Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jones Steven L. 1 NOM BIS
265 HCL Charlie Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Karpinska Ksenia 1 BIS
266 HCL Diesel Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jones Steven L. 2
267 HCL Luna Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Karpinska Ksenia 3
268 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Scholten Laura 3
268 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 17a (Senior) Karpinska Ksenia 1 BIS
269 HCS Calum Thomas Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jones Steven L. Abs
270 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jones Steven L. 2
271 HCS Lollipop Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jones Steven L. 3
272 HCS Oliver Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jones Steven L. 4
273 HCS Kitty Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Scholten Laura Abs
274 HCS Trixi Anabel Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Scholten Laura 2
275 HCS Rollo Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Jones Steven L. 1 NOM BIS
276 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Scholten Laura 1
277 BEN n 24 Batifoleurs Yaro 3 Hannkatt 7 (CH) Scholten Laura Abs
278 BEN n 24 Mainstreet BlackJack 3 Hannkatt 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
279 BEN n 24 Majesticpride Wild in Monaco 3 Hannkatt 5 (IC) Scholten Laura EX2
280 BEN n 24 NO*Majormoen's Estrella 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura Abs
281 BEN n 24 NO*Majormoen's Jack Sparrow 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1
282 NFO VI / NFO g 09 24 (N) Stiv Kuling's Vidiya 2 Hunnkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
283 SRL IV / SRL e 03 S*Tiddlywinks Chinese Fireball 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura Abs
284 SBI a 21 (N) Temms Ultra 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
318 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Edström Michael PER d 02 62, PER d 03, PER n, PER n 02 21 62, PER n 33, RAG a, RAG a 03, RAG n, RAG n 04, SBI a 21, SBI n 21, MCO VIII, NFO IV, NFO VII, SIB VII 39
Isakov Vladimir BEN n 22, BEN n 22 32, BSH a, BSH ns 11, BSH ns 22 62, BUR h, KBL IV, KBS I, MAU ns 24, OCI b 24, OCI n 24, ABY o, ABY p, BAL n, DRX II, OSH f, OSH n 03 24, RUS, SIA e 21, SOM a, VETA 1, VETA 2 37
Jones Steven L. MCO III, MCO IV, MCO VI, MCO VII, NFO V, NFO VI, SIB III, SIB IX, SIB VIII, HCL, HCS, VETA 3, VETB 3 34
Karpinska Ksenia ABY a, CRX I, DRX IV, OLH b, OSH b 25, OSH j, OSH n, OSH n 22, SOM n, SPH I, HCL, VETA Huskatter, VETB Huskatter 24
Preiss Karl PER d, PER d 21 33, PER f 21 33, PER g 33, PER n 22, RAG n 04 21, SBI a, SBI f, SBI n, BEN n 22 33, BML I, BSH c, BSH ds 24 62, BSH fs 22 62, BSH ny 11, BUR n, KBL II 33
Scholten Laura BEN n 24, BSH ns 22 62, KBS II, OCI o 24, SRL IV, ABY n, DRX III, DRX V, OSH c 22, OSH d 24, SIA n, SOM o, HCS 36
Sjöbom Glenn EXO fs 24 62, PER d 03 22, PER f, PER f 02 21 62, PER n 02 62, RAG a 04, RAG n 03, SBI b, SBI b 21, SBI c, LPL X, MCO II, MCO III, MCO V, NEM II, NFO III, SIB II 31
Utenfor Bedømmelse SBI b, SBI b 21, SBI n, MCO I, MCO VI, MCO VII, NFO IV, NFO V, NFO VI, BEN n 22, BEN n 24, BSH ds 24 62, BSH ns 22 62, OCI n 24, OCI o 24, ABY a, DRX IV, SOM n 19
Veland Anne MCO I, MCO II, NFO I, NFO VI, VETA 4, VETB 1 32
Wilczek Anna NEM I, NFO II, NFO IX, NFO V, NFO VIII, BSH ds 22 62, BSH ns 24 62, BSH ns 24 64, KOR, OCI b 24, OCI c 24 37
10 dommere