Adelkattens Winter Show 09.02 2019
Arrangørklubb Adelkatten
Starter 09.02.2019 Slutter 09.02.2019
Påmelding starter 14.11.2018 Påmelding lukkes 22.01.2019
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 500   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost agber@online.no
Sted LetoHallen, Dal, Norge
Funksjonærer
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 98 94 0 0 4
2 179 167 0 0 12
3 72 64 0 0 8
4 115 104 0 0 11
Huskatter 14 14 0 0 0
Totalt 478 443 0 0 35

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n (N) Almodovar Tiger Woods 1 Hannkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP NOM
2 EXO n Dom Perignon del Falco d'Oro*IT 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
3 EXO a NO*Cosmopolitan's Tallulah Belle 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
3 EXO a NO*Cosmopolitan's Tallulah Belle 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
4 EXO d NO*L'Arnestad's Beauty Diamantos 1 Hannkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
5 EXO f (N) Almodovar Ynde 1 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
6 EXO a 24 (N) Stargate's Kornelia 1 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
7 EXO g 24 (N) Stargate's Odelia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
8 EXO fs 24 62 (N) Almodovar Tornerose 1 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone Ikke resultat
9 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
9 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 17a (Senior) Hornell Henry 1 BIS Beste hunn senior
10 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS NOM BIS
11 PER n FI*Mimosan Ronaldo 1 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX2
12 PER n (N) Sécurité Dressed Like Armani 1 Hannkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
12 PER n (N) Sécurité Dressed Like Armani 1 Hannkatt 17a (Senior) Hornell Henry 1 BIS Beste senior kat 1
13 PER d Delfief Djengis 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro Abs
14 PER d (N) Sécurité Molin Rouge 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
16 PER d (N) Bombalurina's John Mcenroe 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
17 PER e (N) Bombalurina's Vanilla Cream 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
18 PER f (N) Stargate's Phoibe 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
19 PER f (N) Du Monet Gucci Girl 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 BIV
20 PER f NO*L'Arnestad's NusseSusse 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
21 PER n 22 (N) Purrbox Thunderstruck 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
22 PER n 22 IT*Dalidà Del Falco d'Oro 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM
23 PER a 23 (N) Purrbox Royal Flush 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1
24 PER d 22 DK*DiKeRo's Kiss'n Hug 1 Hunnkatt 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB NOM
25 PER f 22 (N) Stargate's Phedra 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
26 PER ns 11 S*Ogopogo's Hold Your Horses 1 Hannkatt 6 (IP) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
27 PER ny 11 S*Ogopogo's Jambalaya 1 Hunnkatt 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
28 PER ny 12 S*Ogopogo's Zavannah Sunrise 1 Hunnkatt 3 (GIC) Lund Lone Abs
29 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
29 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 17b (Veteran) Gustaitiene Jurgita 1 BIS Beste veteran kat 1
30 PER n 02 62 (N) Bombalurina's Jack Sparrow 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
30 PER n 02 62 (N) Bombalurina's Jack Sparrow 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2 kat 1
31 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
32 PER a 03 (N) Bombalurina's Abby Sciuto 1 Hunnkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro Abs
33 PER d 02 62 Led Zeppelin av Reffsgård (N) 1 Hannkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
34 PER d 02 62 (N) Lord Bute's Hugo Boss 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
35 PER e 02 62 (N) Bombalurina's Valentino Rossi 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
36 PER e 02 62 Indian Summer av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
37 PER e 03 S*Freeloader's Snoopi 1 Hannkatt 1 (SC) Stoa Caroline HP
38 PER g 02 62 Touch of Heaven av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
38 PER g 02 62 Touch of Heaven av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 3 kat 1
39 PER g 03 NO*Mimix Princess 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
40 PER g 03 NO*Mimix Hope 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
41 PER g 21 33 (N) Purrbox Gaia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline Abs
42 RAG n Adenragdoll Freyja 1 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
43 RAG n (N) Azzi's Prada 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
43 RAG n (N) Azzi's Prada 1 Hunnkatt 19 (Kull) Westerlund Marie Beste kull kategori 1
43 RAG n (N) Azzi's Prada 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kat 1
44 RAG n 03 NO*Fagerlis Storm 1 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
45 RAG n 03 (N) Amasing Star's Yue-Yan of Milo 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC BIV NOM
46 RAG n 03 NO*Glassrosens McQueen 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX2
47 RAG n 03 (N) Diadem's Ozzy 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 NOM
48 RAG n 03 (N) Ragedy's Ypperlige Yummy 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline Abs
49 RAG n 03 S*Pussels Rebell 1 Hannkatt 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
50 RAG n 04 NO*Fabled Olivin's Embla 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS BIV NOM
51 RAG n 04 (N) Azzi's Presley 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
52 RAG n 04 (N) Happy Pops Yulia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
53 RAG n 04 S*Asterion's Friday I'm In Love 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro Abs
54 RAG n 04 SE*Lil'Magics Cayenne 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX2
55 RAG n 04 IRYS Milkyland*PL *** 1 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX2
56 RAG n 04 NO*Raggedly Yours Wolfgang 1 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP NOM
57 RAG a 03 NO*Fagerlis Sunshine 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
58 RAG a 03 (N) Ragedy's Yojo 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX3
59 RAG a 03 NO*Fagerlis Amarone 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 BIV NOM
60 RAG a 03 NO*Silkypaws Gigi Grant me a Wish 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX2
61 RAG a 03 S*Dan Dara's Dexter 1 Hannkatt 2 (SP) Lund Lone HP NOM
62 RAG a 03 NO*Kjernekroken's MorBel Toulouse 1 Hannkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
63 RAG a 04 S*Grand Gathinoz Qoola Qonrad 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
64 RAG a 04 (N) Azzi's Olivia 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 BIV NOM BIS
65 RAG a 04 (N) Azzi's Poseidon 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
66 RAG b 04 (N) Miragg's The King 1 Hannkatt 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB NOM
67 RAG a 03 21 ES*LechatteRagdoll Rick Grimes 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
68 RAG a 03 21 Jesse Pinkman Lechatteragdoll*ES 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
69 RAG a 04 21 (N) Azzi's Oline Pernille 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
70 SBI n S*Calmiza's Iza 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 NOM BIS
71 SBI a (N) Santogato's Coco Chanel 1 Hunnkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
72 SBI a NO*Scorpio Nebula Zultan 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1
73 SBI a Giorgio Armani av Kosepus (N) 1 Hannkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP NOM
74 SBI b S*Apple Road's Chokeberry 1 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC NOM
75 SBI b (N) Almetun Cat's Chanel Sabella 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX2
76 SBI b Queen Amidala of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC BIV NOM BIS
77 SBI b (N) Almighty Remus Lupin 1 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Utenfor Bedømmelse selskapskatt
78 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM BIS
78 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
79 SBI f (N) Cat Baloo's Mille Fleur 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
80 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
81 SBI b 21 NO*Condotti's Iridessa 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
82 SBI c 21 Lavendel Lilly av Ontario 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
83 SBI cs 21 Suzi von Oldima 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
84 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 S*Lejongapet's Meta Metronidazol 1 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
85 TUV e 61-63 / TUV e 62 Vanadu's Nothing Else Matters 1 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
86 TUV f 61-63 / TUV f 62 S*Rytorps Blaze of Glory 1 Hunnkatt 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB NOM BIS
87 MCO I / MCO n NO*SaucerfulSecret Alfred Cat 2 Hannkatt 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB BIV
88 MCO I / MCO a DK Gentle Cat Eyes Miss Moneypenny 2 Hunnkatt 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
89 MCO I / MCO a NO*Lythrum Ollivander 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
90 MCO I / MCO n NO*Nordic Leon Freya 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX1
91 MCO I / MCO a NO*Lythrum Piccolo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1
92 MCO I / MCO n 22 Lynx Lynx Frodo 2 Hannkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
93 MCO II / MCO n 09 NO*Pilts Army Bombadilla Lady 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1
94 MCO III / MCO n 22 NO*Brookvalleys Dancing Queen 2 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone Abs
95 MCO III / MCO n 22 NO*Ejsten Atlantiz 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 BIV
96 MCO III / MCO n 22 NO*Pilts Army Billie Jean 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX2
97 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Ewan Rossy 2 Hannkatt 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB
98 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Mydele's Erik 2 Hannkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC BIV NOM
99 MCO IV / MCO a 09 22 Christopher Szarotka*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX2
100 MCO IV / MCO n 03 24 (N) Endless Callista 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX3
101 MCO IV / MCO n 09 22 (N) Mydele's Ella 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC NOM
101 MCO IV / MCO n 09 22 (N) Mydele's Ella 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kat 2 (delt)
102 MCO IV / MCO n 09 22 Becca av Åsly 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX2
103 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Pilts Army Adele 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX4
104 MCO IV / MCO n 03 22 Umberto Vivacoon*PL 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita Abs
105 MCO V / MCO f SE*Sankt Halvard's Greta Garbo 2 Hunnkatt 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
106 MCO V / MCO d 25 (N) Mydele's Joker 2 Hannkatt 9 (Åpen) Askett Mats Abs
107 MCO V / MCO d 22 Maine Lord Spenser av Persicum 2 Hannkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
108 MCO V / MCO f 22 (N) Merridancers Rihanna 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
109 MCO V / MCO f 22 NO*Stormjegerens Ran 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX2
110 MCO V / MCO g DK*Westpricecats Freya 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX1 BIV NOM
111 MCO V / MCO d 22 (N) Golden Sunset Garfield 2 Hannkatt 2 (SP) Askett Mats HP
112 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Stormjegerens Khal Drogo 2 Hannkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB BIV NOM
113 MCO VI / MCO f 09 22 DK Yoon Coon's Ellie Benelli 2 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB NOM
114 MCO VI / MCO d 03 22 Maine Valentino av Persicum 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
115 MCO VI / MCO d 09 22 Uslav Akella Leader 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
116 MCO VI / MCO f 09 22 Tarantella Azarius Prime 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro Abs
117 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Merridancers Fenrir 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
118 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro HP NOM
119 MCO VII / MCO ds 22 UA*Bluesmaine Edelweiss 2 Hannkatt 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB BIV NOM
120 MCO VII / MCO as 24 (N) Quiet's Buddy 2 Hannkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
121 MCO VII / MCO ns 23 NO*Nordic Leon's Dixie Chick 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
122 MCO VII / MCO ds 22 NO*Lythrum Oliver 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
123 MCO VII / MCO ns 25 (N) Mydele's Vilde 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 BIV NOM
124 MCO VII / MCO fs 24 (N) Nordic Lynx's Happy Heart 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX3
125 MCO VII / MCO fs 11 (N) Nordic Lynx's Heartbreaker 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX2
126 MCO VII / MCO ns 22 (N) Hringariki Brage 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Laskowska-Malaga Grazyna EX2
127 MCO VII / MCO ns 22 NO*Ejsten Atlaz 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 NOM
127 MCO VII / MCO ns 22 NO*Ejsten Atlaz 2 Hannkatt 19 (Kull) Stoa Caroline Kull nr 2
128 MCO VII / MCO ns 22 NO*Ejsten Kon-Tiki 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Laskowska-Malaga Grazyna EX3
129 MCO VII / MCO ns 22 (N) Hringariki Frøya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
129 MCO VII / MCO ns 22 (N) Hringariki Frøya 2 Hunnkatt 19 (Kull) Stoa Caroline Beste Kull kategori 2
130 MCO VIII / MCO gs (N) Quiet's Milla 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1 BIV
131 MCO VII / MCO ns (N) Arctic Coon's Tahiti 2 Hunnkatt 2 (SP) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
131 MCO VII / MCO ns (N) Arctic Coon's Tahiti 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline Abs
132 MCO VII / MCO gs Miracle av Tussepus (N) 2 Hunnkatt 6 (IP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGPIB NOM
133 MCO VIII / MCO gs 03 25 UA*Arine Neytiri 2 Hunnkatt 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
134 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
135 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Bernini 2 Hannkatt 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
136 MCO n 23 Odetta Eshkin Kot*RU 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1
138 NEM I / NEM a NO*Blue Stella Scorpius 2 Hannkatt 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB BIV
139 NEM I / NEM a 21 NO*CreamPuff's Chloé 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC NOM
140 NEM I / NEM a 21 NO*CreamPuff's Elvira 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1 NOM
141 NEM I / NEM n NO*NevaSky's Ebo 2 Hannkatt 10 (KAS) Askett Mats Abs
142 NEM II / NEM a 09 21 Dunai Snejnaya Zima 2 Hannkatt 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB BIV
143 NEM II / NEM n 09 21 SE*Aurora Stars Beauty 2 Hunnkatt 7 (CH) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACIB
144 NEM II / NEM n 03 21 Watson Vizantiysky Podarok 2 Hannkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
146 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Tarzan 2 Hannkatt 5 (IC) Askett Mats EX2
147 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Hannkatt 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB BIV NOM
148 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Zorro 2 Hannkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
149 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
149 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 5 kat 2
150 NFO II / NFO a 09 NO*Kerrs Pink's Elena 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1
151 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Hannkatt 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB NOM
152 NFO II / NFO a 09 (N) Tingoskattens Betty Boop 2 Hunnkatt 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB NOM
153 NFO III / NFO n 22 (N) Fodnaheia's Patrizia 2 Hunnkatt 1 (SC) Lund Lone Abs
153 NFO III / NFO n 22 (N) Fodnaheia's Patrizia 2 Hunnkatt 17a (Senior) Stoa Caroline Abs
154 NFO III / NFO n 22 (N) Fiskerjenta's Erle 2 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
155 NFO III / NFO n 22 (N) Tingoskattens Storm 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 BIV NOM
156 NFO III / NFO n 22 (N) Stølsgarden Ulva 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
157 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS NOM
158 NFO III / NFO a 22 (N) Migoto's Viola 2 Hunnkatt 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP NOM
159 NFO IV / NFO n 09 22 S*Golden Oracle's Breeze 2 Hunnkatt 3 (GIC) Westerlund Marie Abs
160 NFO IV / NFO n 02 21 62 S*Myselisia's Vienetta 2 Hunnkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS BIV NOM BIS
161 NFO IV / NFO n 03 22 Norsvana Heddal 2 Hannkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
162 NFO IV / NFO n 02 21 61 S*Myselisia's Yakimo 2 Hannkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC NOM
163 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Zelda 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC
164 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's Yali 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX2
165 NFO IV / NFO a 09 22 (N) Tingoskattens Rolle 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1
166 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tumay's Oscar 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie Abs
167 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 BIV NOM
167 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdret kat 2 (delt)
168 NFO IV / NFO n 03 24 DK*Smedegaard's Too-Ticki 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie Abs
169 NFO IV / NFO a 09 24 NO*Zeras Line 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX3
170 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Tumay's Prince 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1 NOM
171 NFO IV / NFO n 09 23 NO*Ignarikets Andrius 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX2
172 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Øytun's Camelia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX2
173 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 2 (SP) Westerlund Marie Abs
174 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB NOM
174 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline 1 BIS Beste veteran kat 2
175 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Hunnkatt 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB NOM
176 NFO V / NFO f 24 (N) Stiv Kuling's Maleficent 2 Hunnkatt 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
176 NFO V / NFO f 24 (N) Stiv Kuling's Maleficent 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 4 kat 2
177 NFO V / NFO f 23 (N) Fiskerjenta's Spurv 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC BIV NOM
178 NFO V / NFO d 22 Muffin's Will 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1
179 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Magnus Elias 2 Hannkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
180 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX2
181 NFO VI / NFO f 03 24 (N) Migoto's Embla 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
182 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Alneskatten's Harley Davidson 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX2
183 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Fodnaheia's Niccolo 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC BIV
184 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Mestro's Obelix 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX3
185 NFO VI / NFO d 02 21 62 S*Myselisia's Avicii 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX
186 NFO VI / NFO f 03 22 NO*Havstrilens Gwen Stefani 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
187 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Konnerudpusen's Frigg 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX3
188 NFO VI / NFO g 09 24 (N) Stiv Kuling's Vidiya 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX2
189 NFO VI / NFO f 09 23 (N) Fiskerjenta's Perle 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV NOM
190 NFO VI / NFO f 01 62 S*Hemligheten's Doris 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX2
191 NFO VI / NFO f 03 22 Azalea´s Athena 2 Hunnkatt 17a (Senior) Stoa Caroline 1 BIS Beste senior
191 NFO VI / NFO f 03 22 Azalea´s Athena 2 Hunnkatt 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPS
192 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Tingoskattens Noddy 2 Hannkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB BIV
193 NFO VI / NFO f 09 22 S*Viento's Tequila Rose 2 Hunnkatt 8 (PR) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPIB NOM BIS
194 NFO VI / NFO d 09 24 NO*Zeras Gemini 2 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP
195 NFO VII / NFO as DK*Kastbjerg's Izabell Maise 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Paloluoma Anne EX1 NOM
196 NFO VII / NFO ns S*Toemas Frasse 2 Hannkatt 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
197 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS BIV NOM
198 NFO VIII / NFO ds 09 24 (N) Tingoskattens Joppe 2 Hannkatt 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB NOM
199 NFO VIII / NFO as 03 22 NO*Brolandskogen's Jaran 2 Hannkatt 9 (Åpen) Paloluoma Anne EX1 CAC
200 NFO VIII / NFO ns 03 24 (N) Migoto's Åsta 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Paloluoma Anne EX1 CAC
201 NFO VIII / NFO ds 03 22 S*Djupbäcken's Citronmeliss 2 Hunnkatt 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
202 NFO VIII / NFO ds 03 24 (N) Konnerudpusen's Brage 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
203 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
204 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Ravnklo's Dhyana 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX1
205 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Ravnklo's Shanti 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX3
206 NFO VIII / NFO fs 09 S*Hemligheten's Dimma 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX2
207 NFO VIII / NFO ns 09 S*Luna Fortuna Nightshadow 2 Hannkatt 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB NOM
208 NFO VIII / NFO ns 02 21 63 (N) Migoto's Riana 2 Hunnkatt 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP BIV NOM
209 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zona 2 Hunnkatt 10 (KAS) Paloluoma Anne EX2
210 NFO IX / NFO w 62 (N) Stølsgarden Umtiti 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1
211 NFO IX / NFO w 61 S*Luna Fortuna Figlio della Luna 2 Hannkatt 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
212 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB NOM BIS
213 SIB III / SIB n 22 (N) Einhaugen's Adrian Fenrisen 2 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB BIV NOM
214 SIB III / SIB a 22 SE*Lurvtrollets Fröken Ellie 2 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
215 SIB III / SIB n 22 NO*Heggdalkatten Lo Zudatter 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC NOM
216 SIB III / SIB n 23 NO*Vinduskarmens Gnist 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1 BIV NOM
217 SIB III / SIB n 24 NO*KeylaKatt Lucy 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
218 SIB III / SIB n 24 S*AmiliiSibiri's Aleksandra Kollontaj 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX2
219 SIB III / SIB n 22 S*Sibelinaz Oryx 2 Hannkatt 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
220 SIB IV / SIB n 09 24 Kedr Onix Gloria*RU 2 Hannkatt 1 (SC) Hornell Henry HP BIV NOM BIS
221 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Kongskogens Tyrihans 2 Hannkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC
222 SIB IV / SIB n 09 24 Esenia Zaimka*UA 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry EX1 NOM BIS
223 SIB IV / SIB n 09 22 NO*Dronningbergets Alinea Spring 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry EX2
224 SIB V / SIB f (N) Fjascho's Kaitcina 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hornell Henry Abs
225 SIB V / SIB f 24 NO*Vinduskarmens Europa 2 Hunnkatt 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS NOM
226 SIB VI / SIB f 09 (N) Solstorms Magda-Min Midtsommernattsdrøm 2 Hunnkatt 3 (GIC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACS NOM
227 SIB VI / SIB fy 09 24 Jewerly Flower Vivalavita*RU 2 Hunnkatt 7 (CH) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACIB
228 SIB VII / SIB fs (N) CarilloCat Dobronega 2 Hunnkatt 1 (SC) Gustaitiene Jurgita HP
229 SIB VII / SIB ds 11 SE*Gongroff's Dynamit Harry 2 Hannkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita Abs
230 SIB VII / SIB ns 22 NO*Smaragd Hjerte Czarina 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
231 SIB VII / SIB fs 22 (N) Siberikos Born To Be My Baby 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV
232 SIB VII / SIB es 22 NO*Hachiko Cuddles 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX2
233 SIB VII / SIB ns NO*Heggdalkatten Monster My Darling 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
234 SIB VII / SIB ns 24 NO*Heggdalkatten Mia My Darling 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1
234 SIB VII / SIB ns 24 NO*Heggdalkatten Mia My Darling 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 3 kat 2
235 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB BIV
236 SIB VIII / SIB ns 09 S*Silveråsen's MELISSA Spilloffsia 2 Hunnkatt 7 (CH) Hornell Henry EX2
237 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Lindviksmoen Harriet 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC
238 SIB VIII / SIB fs 09 23 Tyché White Witch*CZ 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1
239 SIB IX / SIB w 64 Mount Blanc Vistula*PL 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1 NOM BIS
240 TUA II / TUA n 09 FI*Elekatin Pulun Taavi 2 Hannkatt 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
241 TUA VI / TUA f 09 S*Wi'nte Sams Désirée 2 Hunnkatt 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
242 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Biernaczyk Marcin HP BIV NOM
243 BEN n 22 Artizto Catz Mo Farah 3 Hannkatt 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX2
244 BEN n 22 S*Leopardettes Firestarter 3 Hannkatt 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
245 BEN n 22 S*Leopardettes Florence Braveheart 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
246 BEN n 24 Yves Saint-Laurent Angel Felis*CZ 3 Hannkatt 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
247 BEN n 24 (N) Ingøy's Timeless 3 Hunnkatt 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
248 BEN n 24 S*KungsgardenCats Panda Whale 3 Hannkatt 7 (CH) Paloluoma Anne EX2
249 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB BIV NOM BIS
250 BEN n 24 NO*Majormoen's Argon 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX3
251 BEN n 24 NO*Majormoen's Atlas 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX2
252 BEN n 24 NO*Mystic Marsi Leonardo 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX1 NOM
253 BEN n 24 (N) Ingøy's Soulspring 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX1
254 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) Paloluoma Anne HP NOM
254 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 17b (Veteran) Lund Lone 1 Beste hann veteran
255 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 1 (SC) Westerlund Marie HP
256 BEN n 24 32 NO*Bella Belissimo Baileys 3 Hannkatt 9 (Åpen) Paloluoma Anne EX1 CAC
257 BEN n 24 33 Frodo vom Rittersaal*D 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 NOM
258 BLH d 03 IDP*Rozehip's Gimli 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1
259 BLH f 03 S*Ullstrumpans Älva 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1
260 BLH ns 21 33 Unbelivable Uma of Golden Esperanza 3 Hunnkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin Abs
261 BML I / BML ns 11 SE*Miss World's New York 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1
262 BSH n S*Eel Frank's Chicago 3 Hannkatt 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
263 BSH a NO*Aalta Nor Sabato 3 Hannkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin Abs
264 BSH a Oxford of Britney Shache*RU 3 Hannkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
265 BSH a DK*Apiatif's Blue Lady Adele 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin Abs
266 BSH a NO*Mimmi's Katteri Picasso 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1
267 BSH b SE*BaraBus Bubbles Devere 3 Hunnkatt 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB NOM
268 BSH c Harold Kingdom of Monako*RU 3 Hannkatt 3 (GIC) Westerlund Marie Abs
269 BSH c Amanda av Ramsdal (N) 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1 NOM BIS
270 BSH b 24 SE*BaraBus Jelly Bomb 3 Hunnkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
271 BSH ns 11 Holtas Apache Princess 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Lund Lone 1 BIS Beste veteran kat 3
272 BSH ns 22 64 (N) Fanatrollet Ada 3 Hunnkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB NOM
273 BSH ny 11 Golden Thanika Kafidim 3 Hunnkatt 2 (SP) Westerlund Marie HP NOM
274 BSH ay 11 Anjei Aelle Gatto deRey*RU 3 Hannkatt 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
275 BSH ay 25 NO*Golden Poem Gianni 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1
276 BSH j 33 Kruzinkal Cathinka 3 Hunnkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
276 BSH j 33 Kruzinkal Cathinka 3 Hunnkatt 17a (Senior) Gustaitiene Jurgita 1 BIS Beste senior kat 3
277 BUR n DK*Nadikat's Ganzani 3 Hannkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB NOM
278 CYM 51-52 / CYM n 09 52 FI*Pikkeen Mignon 3 Hunnkatt 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
279 KBL I / KBL n Malenkaya Rozinka av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
280 KBL II / KBL ns 09 22 DK Silky Catz Flora Danica 3 Hunnkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
281 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
282 KBL II / KBL n 09 Malenkaya Moya av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
283 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Biernaczyk Marcin HP NOM
283 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Lund Lone 2
284 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
285 KOR (N) Ayram Chantana 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM
286 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 2 (SP) Biernaczyk Marcin HP NOM
287 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 2 (SP) Biernaczyk Marcin HP
288 MAU ns NO*Gooseberry Shh.. It's Top Secret! 3 Hannkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC
289 MAU ns NO*Gooseberry Be More Pacific 3 Hannkatt 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS NOM BIS
290 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB NOM BIS
290 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kat 3
291 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 2 (SP) Paloluoma Anne HP NOM BIS
292 MAU ns 24 NO*Gooseberry Prancer 3 Hannkatt 17a (Senior) Gustaitiene Jurgita 1 Beste hann senior
294 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus Bad Medicine 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Paloluoma Anne VG1
295 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus I'll sleep when I'm dead 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Paloluoma Anne EX1 NOM BIS
296 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Blaze of Glory 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX2
297 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
297 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2 kat 3
298 OCI c 24 NO*Bakste Pus Darwin 3 Hannkatt 9 (Åpen) Paloluoma Anne EX1 CAC
299 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
300 XLH n 24 NO*Bella Belissimo Damita 3 Hunnkatt 18 (Utenfor konkurranse) Paloluoma Anne 1 utenfor konkurranse
301 ABY n (N) Mayas Pride Oona 4 Hunnkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred Abs
302 ABY n S*Cat Claw's Master-Piece 4 Hannkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
303 ABY n (N) Hakrilas Hera 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
304 ABY n S*Cat Claw's Master-Class 4 Hunnkatt 7 (CH) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACIB BIV NOM
305 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 2 (SP) Wittich Soojarit Alfred Abs
305 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17a (Senior) Westerlund Marie Abs
306 ABY n (N) Coconille's Cornelias Marie 4 Hunnkatt 4 (GIP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAPS
306 ABY n (N) Coconille's Cornelias Marie 4 Hunnkatt 17a (Senior) Westerlund Marie 4
307 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 8 (PR) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAPIB BIV
307 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 17a (Senior) Westerlund Marie 2 Senior nr 2
308 ABY n IT*Solarian Valentino 4 Hannkatt 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred Abs
309 ABY n Ingave's Nadina 4 Hunnkatt 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred EX2
309 ABY n Ingave's Nadina 4 Hunnkatt 17a (Senior) Westerlund Marie 2
310 ABY n Ingave's Una 4 Hunnkatt 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAP
311 ABY n Thamos Timbuktu 4 Hannkatt 17b (Veteran) Hornell Henry 1 BIS Beste veteran
312 ABY a S*Backilandets Adela von Ekorntorp 4 Hunnkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
313 ABY o (N) Mayas Pride Noah 4 Hannkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB NOM
314 ABY o SE*Sockerkringlans Esmeralda 4 Hunnkatt 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
315 ABY o SE*Guapisima's Bounze 4 Hannkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita Abs
316 ABY o Sanddrop's Chiara 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita Abs
317 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 2 (SP) Gustaitiene Jurgita HP
317 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 17a (Senior) Westerlund Marie 2 Seniorhann nr 2
318 ABY o S*Jabari's Ziggy Stardust 4 Hannkatt 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP NOM
319 CRX VI / CRX ns 01 21 64 SE*Arextocats Selina Kyle 4 Hunnkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
320 DRX I / DRX n NO*Ticonias Bell P-39 Airacobra 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
321 DRX II / DRX n 03 Iris av Jamas (N) 4 Hunnkatt 1 (SC) Gustaitiene Jurgita Abs
321 DRX II / DRX n 03 Iris av Jamas (N) 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
322 DRX II / DRX n 03 NO*Ticonias Lisa Lashes 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita EX1
324 DRX III / DRX g 24 (N) Diamond Heart's Jacklin 4 Hunnkatt 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
325 DRX IV / DRX f 09 CHI*Doduni*PL 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX2
326 DRX IV / DRX g 03 24 SE*Recce Pod Militsiya 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC BIV
327 DRX IV / DRX f 01 64 Ekplixi av Jamas (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred Abs
328 DRX IV / DRX f 03 Tasia av Jamas (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1
328 DRX IV / DRX f 03 24 Tasia av Jamas (N) 4 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargebedømt
329 DRX IV / DRX d 02 62 Vangelis av Jamas (N) 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1 NOM
330 DRX V / DRX a 24 SE*Recce Pod Super Zajtjik 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1
331 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod Harpalt 2.0 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1 NOM BIS
332 DRX VII / DRX n 21 33 (N) Diamond Heart's Odin 4 Hannkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX3
333 DRX VII / DRX n 21 33 NO*Mutte Hjerte's God of War 4 Hannkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX2
334 DRX VII / DRX n 21 32 S*Fairycoons Notting Hill 4 Hannkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC BIV
335 DRX VIII / DRX f 09 21 33 SE*Recce Pod Lalunia 4 Hunnkatt 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB NOM BIS
336 DRX IX / DRX w 62 SE*Aftonlötens Doris 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry EX1
337 OSH w 64 B'Ellephant Cristall 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1 NOM
338 OSH n Sweet Cats Game, Set and Match 4 Hannkatt 3 (GIC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACS
339 OSH n NO*Intelligent Apollo 4 Hannkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
340 OSH n NO*Tauriel Athelas 4 Hannkatt 19 (Kull) Stoa Caroline Beste Kull kategori 4
340 OSH n NO*Tauriel Athelas 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
341 OSH b FI*LoveOriental Ustin 4 Hannkatt 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
342 OSH c PL*Divine Madness Daario Naharis 4 Hannkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC
343 OSH e S*Limericks Fraser 4 Hannkatt 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
344 OSH f Wi-Wi by Eastern Nymph 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita Abs
345 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB NOM BIS
346 OSH g NO*Tauriel Arkenstone 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1
347 OSH h Anastasiya Olympia av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX2
348 OSH h PL*Divine Madness PL*Divine Madness Triss Merigold 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC NOM
349 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB
350 OSH n 24 (N) Almazonas Medusa Versace 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita EX1
352 OSH b 22 O*Kay Kantri Park's Da Vinci 4 Hannkatt 3 (GIC) Hornell Henry EX2
353 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS BIV
354 OSH b 22 S*Jean Dark Giselle 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC
355 OSH b 24 HR*Cat Global Thor 4 Hannkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita Abs
356 OSH d 22 S*Broddan's Pink Floyd 4 Hannkatt 7 (CH) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACIB
357 OSH f 24 S*Tammee's Golden Ginny 4 Hunnkatt 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
358 OSH o 03 NO*Ennakeem's Madama Butterfly 4 Hunnkatt 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB NOM
359 OSH n 03 24 O*Kay Shon Galaxy Cat 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry EX1 NOM BIS
360 PEB I / PEB w 63 Nevagrace Michelle 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
361 RUS S*Wildtbergs Venus Verus 4 Hunnkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB
362 RUS NO*John d'Angelo Blue Baloo Bobrov 4 Hannkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB
363 RUS S*Wildtbergs Havamal Exanimo i Norr 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC BIV
364 RUS NO*Kramola Bella 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1
365 RUS S*Sirius Watch That Man 4 Hannkatt 4 (GIP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAPS
366 RUS S*Wildtbergs Elina Slo:sa 4 Hunnkatt 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAP NOM
367 SIA w 67 NO*Aceso My Hero Aslan 4 Hannkatt 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
367 SIA w 67 NO*Aceso My Hero Aslan 4 Hannkatt 17a (Senior) Westerlund Marie 1 NOM BIS Beste senior kat 4
368 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB NOM BIS
369 SIA a NO*Tauriel Belladonna 4 Hunnkatt 3 (GIC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACS
370 SIA b NO*Vinaya Tiffany 4 Hunnkatt 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
370 SIA b NO*Vinaya Tiffany 4 Hunnkatt 17a (Senior) Westerlund Marie 1 Beste hunn senior
371 SIA d Rushana Lunar Kedi 4 Hunnkatt 7 (CH) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACIB
372 SIA h NO*Zamaradi Caja 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
373 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS NOM BIS
374 SIA n 03 21 Timille Rebel 4 Hannkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC NOM
375 SOM n Vidama's Shakyra 4 Hunnkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
376 SOM n Bella Bonita av Rubicon 4 Hunnkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin Abs
377 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB NOM
378 SOM n (N) Kiachero Unike Tallulah 4 Hunnkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
379 SOM n (N) Kiachero Wiania 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
380 SOM n FI*Amajan Roda Roselina 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin Abs
381 SOM n NO*Oyapus Dakila 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin Abs
382 SOM n NO*Oyapus Fea 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin Abs
383 SOM n SE*Eldvaktarns Bilimbi 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM
384 SOM n (N) Kiachero Ziimo 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1
385 SOM n SE*Vesselkattens Skrållan 4 Hunnkatt 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB NOM
386 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
386 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kat 4
387 SOM n (N) Kiachero Náyah Leona 4 Hunnkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin Abs
389 SOM a SE*Guapisima's Ramona 4 Hunnkatt 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
390 SOM o (N) Kiachero Ziro Zorroto 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1
391 SOM ns NO*Triforce Shy Guy 4 Hannkatt 5 (IC) Hornell Henry Abs
392 SPH I / SPH a SE*Naked Magic Emerald 4 Hannkatt 10 (KAS) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAP NOM
393 SPH II / SPH n 02 62 NO*Elegant Soul Balder 4 Hannkatt 6 (IP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGPIB
394 HCL Embla Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Paloluoma Anne 2
395 HCL Missy Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Paloluoma Anne 4
396 HCL Tiril Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Paloluoma Anne 3
397 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline NOM BIS Beste veteran huskatt
397 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Paloluoma Anne 1 NOM
398 HCL Diesel Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Paloluoma Anne 1 NOM BIS
399 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Biernaczyk Marcin 2
399 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Stoa Caroline 2
400 HCS Muffin Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Stoa Caroline 1 NOM
401 HCS Lollipop Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Stoa Caroline 3
402 HCS Trixi Anabel Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Stoa Caroline 2
403 HCS Stefan Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Stoa Caroline 1 NOM BIS
403 HCS Stefan Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Biernaczyk Marcin 1 NOM BIS Beste senior Huskatt
404 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Stoa Caroline 3
405 OSH d 24 Nala Tikokit*LT 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
406 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Havstrilens Neneh Cherry 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
407 DRX IV / DRX d 09 23 Oshina Happymiau*PL 4 Hunnkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB
439 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Askett Mats MCO I, MCO IX, MCO V, MCO VIII, NEM I, NFO II, TUA II, TUA VI 28
Biernaczyk Marcin BEN n 22, BLH f 03, BLH ns 21 33, BSH a, BSH ay 25, BSH b, KBL I, KOR, OCI b 24, OSH g, OSH h, SIA h, SIA o 21, SOM n, VETA Huskatter 40
Edstrøm Anne-Gro EXO a, EXO n, PER a 03, PER d, PER w 62, RAG n 04, MCO VI, NFO VI 41
Gustaitiene Jurgita MCO II, MCO IV, SIB VII, ABY a, ABY o, CRX VI, DRX I, DRX II, DRX III, DRX VIII, OSH b 24, OSH d 24, OSH f, OSH f 24, OSH n 24, PEB I, VETA 3, VETB 1 39
Hornell Henry NFO IX, NFO V, SIB IV, SIB IX, SIB V, SIB VIII, DRX IX, DRX V, DRX VII, OSH b, OSH b 22, OSH c, OSH e, OSH n 03 24, OSH o 03, SIA b, SIA n, SIA w 67, SOM a, SOM ns, SOM o, VETA 1, VETB 4 40
Laskowska-Malaga Grazyna PER d 02 62, PER d 22, PER e, PER e 02 62, PER g 03, PER ns 11, PER ny 11, RAG a 03 21, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG b 04, SBI cs 21, SBI f, SBI n, MCO VII, NEM II, SIB VI 38
Lund Lone EXO f, EXO fs 24 62, EXO g 24, PER f 22, PER g 02 62, PER ny 12, RAG a 03, SBI b, SBI b 21, SBI c 21, SBI g, TUV d 61-63, TUV e 61-63, TUV f 61-63, MCO I, MCO III, MCO n 23, NFO III, SIB III, VETB 3 43
Paloluoma Anne NFO VII, NFO VIII, BEN n 24, BEN n 24 32, BSH ay 11, CYM 51-52, MAU ns 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI o 24, XLH n 24, HCL 38
Stoa Caroline EXO a 24, EXO d, PER a 23, PER e 03, PER f, PER g 21 33, PER n, PER n 01 62, PER n 02 62, PER n 22, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI e, MCO VII, OSH n, HCS, VETA 2, VETB 2, VETB Huskatter 41
Utenfor Bedømmelse MCO IV (13c), DRX IV (13c), EXO a, PER g 02 62, PER n 02 62, RAG n, SBI b, SBI e, MCO IV, NFO II, NFO IV, NFO V, NFO VI, SIB VII, MAU ns 24, OCI b 24, DRX II, OSH n, SOM n 21
Westerlund Marie RAG n, NFO IV, BEN n 22 33, BEN ns 24 33, BLH d 03, BML I, BSH b 24, BSH c, BSH j 33, BSH n, BSH ns 22 64, BSH ny 11, BUR n, KBL II, MAU ns, VETA 4 42
Wittich Soojarit Alfred ABY n, DRX IV, OSH d 22, OSH j, OSH n, OSH w 64, RUS, SIA a, SIA d, SIA n 03 21, SPH I, SPH II 32
12 dommere