Adelkattens Winter Show 10.02.2019
Arrangørklubb Adelkatten
Starter 10.02.2019 Slutter 10.02.2019
Påmelding starter 14.11.2018 Påmelding lukkes 22.01.2019
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 08:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 500   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost agber@online.no
Sted LetoHallen, Dal, Norge
Funksjonærer
Tilleggsinfo Mer info kommer når det åpnes for påmeldinger

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 103 99 0 0 4
2 169 157 0 0 12
3 70 64 0 0 6
4 110 101 0 0 9
Huskatter 15 15 0 0 0
Totalt 467 436 0 0 31

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n (N) Almodovar Tiger Woods 1 Hannkatt 1 (SC) Askett Mats HP NOM BIS
2 EXO n Dom Perignon del Falco d'Oro*IT 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX1 NOM
3 EXO a NO*Cosmopolitan's Tallulah Belle 1 Hunnkatt 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
3 EXO a NO*Cosmopolitan's Tallulah Belle 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
4 EXO d NO*L'Arnestad's Beauty Diamantos 1 Hannkatt 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP NOM
5 EXO f (N) Almodovar Ynde 1 Hunnkatt 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB NOM
6 EXO a 24 (N) Stargate's Kornelia 1 Hunnkatt 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
7 EXO g 24 (N) Stargate's Odelia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC
8 EXO fs 24 62 (N) Almodovar Tornerose 1 Hunnkatt 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
9 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
9 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 17a (Senior) Edstrøm Anne-Gro 2
10 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 1 (SC) Wittich Soojarit Alfred HP BIV NOM
11 PER n FI*Mimosan Ronaldo 1 Hannkatt 3 (GIC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACS
12 PER n (N) Lea Blue Storm 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1
13 PER n (N) Sécurité Dressed Like Armani 1 Hannkatt 8 (PR) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAPIB
13 PER n (N) Sécurité Dressed Like Armani 1 Hannkatt 17a (Senior) Edstrøm Anne-Gro 1
14 PER d Delfief Djengis 1 Hannkatt 9 (Åpen) Paloluoma Anne Abs
15 PER d (N) Sécurité Molin Rouge 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Paloluoma Anne EX1 CAC
17 PER d (N) Bombalurina's John Mcenroe 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX1 NOM
18 PER e (N) Bombalurina's Vanilla Cream 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1
19 PER f (N) Stargate's Phoibe 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV
20 PER f (N) Du Monet Gucci Girl 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Paloluoma Anne EX1
21 PER f NO*L'Arnestad's NusseSusse 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne EX1
22 PER ns 62 (N) Avonlea Dream's Oliver 1 Hannkatt 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB NOM
23 PER n 22 (N) Purrbox Thunderstruck 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1
24 PER n 22 IT*Dalidà Del Falco d'Oro 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1 NOM
25 PER a 23 (N) Purrbox Royal Flush 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 NOM
26 PER d 22 DK*DiKeRo's Kiss'n Hug 1 Hunnkatt 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB NOM
27 PER e 22 (N) Vogata Kristoffer Robin 1 Hannkatt 6 (IP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGPIB
28 PER f 22 (N) Stargate's Phedra 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
29 PER ay 11 DK*Mellow Rose's Lolipop 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
30 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS NOM
30 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 17b (Veteran) Westerlund Marie BIS Beste Veteran kat. 1
31 PER n 02 62 (N) Bombalurina's Jack Sparrow 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1
31 PER n 02 62 (N) Bombalurina's Jack Sparrow 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2 kat 1
32 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
33 PER d 02 62 Led Zeppelin av Reffsgård (N) 1 Hannkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
34 PER d 02 62 (N) Lord Bute's Hugo Boss 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1
35 PER e 02 62 (N) Bombalurina's Valentino Rossi 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Schmid Camenisch Helena Abs
36 PER e 02 62 Indian Summer av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Schmid Camenisch Helena EX1 NOM
37 PER e 03 S*Freeloader's Snoopi 1 Hannkatt 1 (SC) Schmid Camenisch Helena HP NOM
38 PER g 02 62 Touch of Heaven av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 7 (CH) Schmid Camenisch Helena EX1 CACIB
38 PER g 02 62 Touch of Heaven av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kat 1
39 PER f 33 NO*Mickeybell Melody 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
40 PER g 33 (N) Supergranny Donatella 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
41 PER g 21 33 (N) Purrbox Gaia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats Abs
42 RAG n Adenragdoll Freyja 1 Hunnkatt 3 (GIC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACS
43 RAG n (N) Azzi's Prada 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1
43 RAG n (N) Azzi's Prada 1 Hunnkatt 19 (Kull) Edstrøm Anne-Gro Beste Kull Kat 1
43 RAG n (N) Azzi's Prada 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 3 kat 1
44 RAG n 03 NO*Fagerlis Storm 1 Hannkatt 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB NOM
45 RAG n 03 (N) Amasing Star's Yue-Yan of Milo 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV NOM BIS
46 RAG n 03 (N) Diadem's Ozzy 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Paloluoma Anne EX1 NOM BIS
47 RAG n 03 (N) Ragedy's Ypperlige Yummy 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne Abs
48 RAG n 03 S*Pussels Rebell 1 Hannkatt 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
49 RAG n 04 NO*Fabled Olivin's Embla 1 Hunnkatt 3 (GIC) Schmid Camenisch Helena EX1 CACS BIV NOM
50 RAG n 04 (N) Azzi's Presley 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Schmid Camenisch Helena EX1
51 RAG n 04 S*Asterion's Friday I'm In Love 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Schmid Camenisch Helena Abs
52 RAG n 04 SE*Lil'Magics Cayenne 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Schmid Camenisch Helena EX1 NOM
53 RAG n 04 IRYS Milkyland*PL *** 1 Hannkatt 10 (KAS) Schmid Camenisch Helena Abs
54 RAG n 04 NO*Raggedly Yours Wolfgang 1 Hannkatt 8 (PR) Schmid Camenisch Helena EX1 CAPIB NOM
55 RAG a 03 NO*Fagerlis Sunshine 1 Hunnkatt 7 (CH) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACIB BIV NOM
56 RAG a 03 S*Eurovisions Toy 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1 NOM
57 RAG a 03 (N) Ragedy's Yojo 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX2
58 RAG a 03 NO*Fagerlis Amarone 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX3
59 RAG a 03 NO*Silkypaws Gigi Grant me a Wish 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1 NOM
60 RAG a 03 S*Dan Dara's Dexter 1 Hannkatt 2 (SP) Wittich Soojarit Alfred HP NOM
61 RAG a 03 NO*Kjernekroken's MorBel Toulouse 1 Hannkatt 8 (PR) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAPIB
62 RAG a 04 S*Grand Gathinoz Qoola Qonrad 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry EX1 BIV NOM
63 RAG a 04 (N) Azzi's Olivia 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry EX1
64 RAG a 04 (N) Azzi's Poseidon 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1
65 RAG a 03 21 ES*LechatteRagdoll Rick Grimes 1 Hannkatt 9 (Åpen) Schmid Camenisch Helena Abs
66 RAG a 03 21 Jesse Pinkman Lechatteragdoll*ES 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Schmid Camenisch Helena EX1
67 RAG a 04 21 (N) Azzi's Oline Pernille 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Schmid Camenisch Helena EX1
68 SBI n (N) Prekestolen's Sokrates 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry EX1
69 SBI n SE*Wilhelmshage's Plopp 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry Abs
70 SBI n (N) Prekestolen's Umbro 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry Abs
71 SBI n S*Calmiza's Iza 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1 NOM BIS
72 SBI a NO*Scorpio Nebula Zircon 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Paloluoma Anne EX2
73 SBI a NO*Scorpio Nebula Zultan 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Paloluoma Anne EX1
74 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Paloluoma Anne HP NOM BIS
74 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Westerlund Marie 1
75 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
75 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 17a (Senior) Edstrøm Anne-Gro 1 BIS Beste senior
76 SBI b Berlioz 1 Hannkatt 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB NOM
77 SBI b (N) Almetun Cat's Chanel Sabella 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX2
78 SBI b Queen Amidala of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC BIV
80 SBI c DK*Liljebacken Sweet Never Let You Go 1 Hunnkatt 1 (SC) Laskowska-Malaga Grazyna HP NOM
81 SBI c NO*Zaphirpusen Zalto 1 Hannkatt 6 (IP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGPIB
82 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS NOM BIS
82 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
83 SBI f (N) Cat Baloo's Mille Fleur 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
84 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
85 SBI n 21 (N) Eikerskogens Villblomst 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 NOM
86 SBI b 21 NO*Condotti's Iridessa 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
87 SBI c 21 Lavendel Lilly av Ontario 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC
88 SBI c 21 (N) Eikerskogens Rawalpindi 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry EX1
89 SBI cs 21 Suzi von Oldima 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Schmid Camenisch Helena EX1
90 MCO I / MCO n NO*SaucerfulSecret Alfred Cat 2 Hannkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB BIV
91 MCO I / MCO n NO*Nordic Leon Freya 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
92 MCO I / MCO a NO*Lythrum Piccolo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
93 MCO III / MCO n 22 Lynx Lynx Frodo 2 Hannkatt 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB
94 MCO II / MCO n 09 NO*Pilts Army Bombadilla Lady 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
95 MCO III / MCO n 22 NO*Brookvalleys Dancing Queen 2 Hunnkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita Abs
96 MCO III / MCO n 22 Afelio Dream Player 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita Abs
97 MCO III / MCO n 22 NO*Ejsten Atlantiz 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1
98 MCO III / MCO n 22 NO*Pilts Army Billie Jean 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX2
99 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Ewan Rossy 2 Hannkatt 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
100 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Mydele's Erik 2 Hannkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC BIV
101 MCO IV / MCO a 09 22 Christopher Szarotka*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX2
102 MCO IV / MCO n 03 24 (N) Endless Callista 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX2
103 MCO IV / MCO n 09 22 (N) Mydele's Ella 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
103 MCO IV / MCO n 09 22 (N) Mydele's Ella 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 4 kat 2
104 MCO IV / MCO n 09 22 Becca av Åsly 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX3
105 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Pilts Army Adele 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX4
106 MCO IV / MCO n 09 23 Emir II Next Level*PL 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX1
107 MCO V / MCO d 22 (N) Mydele's Rind 2 Hunnkatt 3 (GIC) Schmid Camenisch Helena EX2
108 MCO V / MCO f SE*Sankt Halvard's Greta Garbo 2 Hunnkatt 3 (GIC) Schmid Camenisch Helena EX1 CACS NOM
109 MCO V / MCO d 25 (N) Mydele's Joker 2 Hannkatt 9 (Åpen) Schmid Camenisch Helena Abs
110 MCO V / MCO f 22 (N) Merridancers Rihanna 2 Hunnkatt 7 (CH) Schmid Camenisch Helena EX1 CACIB
111 MCO V / MCO f 22 NO*Stormjegerens Ran 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
112 MCO V / MCO g DK*Westpricecats Freya 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Schmid Camenisch Helena EX1 BIV NOM
113 MCO V / MCO d 22 (N) Golden Sunset Garfield 2 Hannkatt 2 (SP) Schmid Camenisch Helena HP NOM
114 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Stormjegerens Khal Drogo 2 Hannkatt 3 (GIC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACS
115 MCO VI / MCO f 03 22 (N) Afelio Pia Peon 2 Hunnkatt 7 (CH) Wittich Soojarit Alfred Abs
116 MCO VI / MCO f 09 22 DK Yoon Coon's Ellie Benelli 2 Hunnkatt 7 (CH) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACIB
117 MCO VI / MCO d 03 22 Maine Valentino av Persicum 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
118 MCO VI / MCO d 09 22 Uslav Akella Leader 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1
119 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Merridancers Fenrir 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1 BIV
120 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Wittich Soojarit Alfred HP
121 MCO VII / MCO ds 22 UA*Bluesmaine Edelweiss 2 Hannkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB BIV NOM
122 MCO VII / MCO as 24 (N) Quiet's Buddy 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
123 MCO VII / MCO ns 23 NO*Nordic Leon's Dixie Chick 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
124 MCO VII / MCO ns 25 (N) Mydele's Vilde 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV NOM
125 MCO VII / MCO fs 11 (N) Nordic Lynx's Heartbreaker 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX2
126 MCO VII / MCO ns 22 (N) Hringariki Brage 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX3
127 MCO VII / MCO ns 22 NO*Ejsten Atlaz 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
128 MCO VII / MCO ns 22 NO*Ejsten Kon-Tiki 2 Hannkatt 19 (Kull) Hornell Henry Beste kull
128 MCO VII / MCO ns 22 NO*Ejsten Kon-Tiki 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX2
129 MCO VII / MCO ns 22 (N) Hringariki Frøya 2 Hunnkatt 19 (Kull) Hornell Henry kull nr 2
129 MCO VII / MCO ns 22 (N) Hringariki Frøya 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
130 MCO VII / MCO ns (N) Arctic Coon's Tahiti 2 Hunnkatt 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro Abs
130 MCO VII / MCO ns (N) Arctic Coon's Tahiti 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Lund Lone Abs
131 MCO VII / MCO gs Miracle av Tussepus (N) 2 Hunnkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB
132 MCO VIII / MCO gs 03 25 UA*Arine Neytiri 2 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
133 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC NOM
134 MCO n 23 Odetta Eshkin Kot*RU 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV
136 NEM I / NEM a NO*Blue Stella Scorpius 2 Hannkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
137 NEM I / NEM a SE*Saltsjö-Boos Eskil 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
138 NEM I / NEM n 21 NO*NevaSky's Eowyn Ivi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX2
139 NEM I / NEM a 21 NO*CreamPuff's Elvira 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
140 NEM I / NEM n NO*NevaSky's Ebo 2 Hannkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro Abs
141 NEM II / NEM a 09 21 Dunai Snejnaya Zima 2 Hannkatt 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
142 NEM II / NEM n 21 SE*Aurora Stars Beauty 2 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
143 NEM II / NEM n 03 21 Watson Vizantiysky Podarok 2 Hannkatt 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
144 NEM II / NEM a 09 21 NO*Periwinkle's Nippet 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV
145 NEM II / NEM n 09 21 Imageblaze Jordane 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
147 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Tarzan 2 Hannkatt 5 (IC) Schmid Camenisch Helena EX1 CAGCIB
148 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Hannkatt 3 (GIC) Schmid Camenisch Helena EX1 CACS BIV NOM
149 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Zorro 2 Hannkatt 9 (Åpen) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
150 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Schmid Camenisch Helena EX1 CAC
150 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 5 kat 2
151 NFO II / NFO a 09 NO*Kerrs Pink's Elena 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Schmid Camenisch Helena EX1
152 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Hannkatt 6 (IP) Schmid Camenisch Helena EX1 CAGPIB
153 NFO II / NFO a 09 (N) Tingoskattens Betty Boop 2 Hunnkatt 6 (IP) Schmid Camenisch Helena EX1 CAGPIB NOM
154 NFO III / NFO n 22 (N) Fodnaheia's Patrizia 2 Hunnkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro Abs
154 NFO III / NFO n 22 (N) Fodnaheia's Patrizia 2 Hunnkatt 17a (Senior) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
155 NFO III / NFO n 22 (N) Fiskerjenta's Erle 2 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB NOM
156 NFO III / NFO n 22 (N) Tingoskattens Storm 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
157 NFO III / NFO n 22 (N) Stølsgarden Ulva 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 BIV NOM
158 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro HP NOM
159 NFO III / NFO a 22 (N) Migoto's Viola 2 Hunnkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP NOM BIS
160 NFO IV / NFO n 09 22 S*Golden Oracle's Breeze 2 Hunnkatt 3 (GIC) Askett Mats Abs
161 NFO IV / NFO n 02 21 62 S*Myselisia's Vienetta 2 Hunnkatt 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS BIV NOM
162 NFO IV / NFO n 03 22 Norsvana Heddal 2 Hannkatt 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
163 NFO IV / NFO n 02 21 61 S*Myselisia's Yakimo 2 Hannkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC NOM
164 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Zelda 2 Hunnkatt 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
165 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's Yali 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
166 NFO IV / NFO a 09 22 (N) Tingoskattens Rolle 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX1
167 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tumay's Oscar 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats Abs
168 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX1 BIV NOM
168 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kat 2 (delt)
169 NFO IV / NFO n 03 24 DK*Smedegaard's Too-Ticki 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats Abs
170 NFO IV / NFO a 09 24 NO*Zeras Line 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX2
171 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Tumay's Prince 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1 NOM
172 NFO IV / NFO n 09 23 NO*Ignarikets Andrius 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX2
173 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Øytun's Camelia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX3
174 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 2 (SP) Askett Mats Abs
175 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB NOM
175 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 17b (Veteran) Lund Lone 1 NOM BIS
176 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Hunnkatt 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB NOM
177 NFO V / NFO f 24 (N) Stiv Kuling's Maleficent 2 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
177 NFO V / NFO f 24 (N) Stiv Kuling's Maleficent 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 3 kat 2
178 NFO V / NFO f 23 (N) Fiskerjenta's Spurv 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
179 NFO V / NFO d 22 Muffin's Will 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 BIV NOM
180 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Magnus Elias 2 Hannkatt 1 (SC) Gustaitiene Jurgita HP
181 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
182 NFO VI / NFO f 03 24 (N) Migoto's Embla 2 Hunnkatt 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS NOM
183 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Alneskatten's Harley Davidson 2 Hannkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC BIV NOM
184 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Fodnaheia's Niccolo 2 Hannkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita Abs
185 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Mestro's Obelix 2 Hannkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX2
186 NFO VI / NFO d 02 21 62 S*Myselisia's Avicii 2 Hannkatt 9 (Åpen) Gustaitiene Jurgita EX3
187 NFO VI / NFO f 03 22 NO*Havstrilens Gwen Stefani 2 Hunnkatt 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
188 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Konnerudpusen's Frigg 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita EX2
189 NFO VI / NFO g 09 24 (N) Stiv Kuling's Vidiya 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV NOM BIS
190 NFO VI / NFO f 09 23 (N) Fiskerjenta's Perle 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM BIS
191 NFO VI / NFO f 01 62 S*Hemligheten's Doris 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX2
192 NFO VI / NFO f 03 22 Azalea´s Athena 2 Hunnkatt 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS NOM
192 NFO VI / NFO f 03 22 Azalea´s Athena 2 Hunnkatt 17a (Senior) Laskowska-Malaga Grazyna 1 BIS
193 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Tingoskattens Noddy 2 Hannkatt 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
194 NFO VI / NFO d 09 24 NO*Zeras Gemini 2 Hannkatt 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP BIV
195 NFO VII / NFO ns NO*Liljerikets Ardwinna 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
196 NFO VII / NFO as 23 Onirick de L'Anse des Pins 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1
197 NFO VII / NFO as DK*Kastbjerg's Izabell Maise 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1
198 NFO VII / NFO ns S*Toemas Frasse 2 Hannkatt 6 (IP) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGPIB NOM
199 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS NOM
200 NFO VIII / NFO ds 09 24 (N) Tingoskattens Joppe 2 Hannkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB BIV NOM
201 NFO VIII / NFO as 03 22 NO*Brolandskogen's Jaran 2 Hannkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC
202 NFO VIII / NFO ds 03 22 S*Djupbäcken's Citronmeliss 2 Hunnkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
203 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1 BIV NOM
204 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Ravnklo's Dhyana 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wittich Soojarit Alfred EX1 BIV NOM
205 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Ravnklo's Shanti 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX3
206 NFO VIII / NFO fs 09 S*Hemligheten's Dimma 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX2
207 NFO VIII / NFO ns 09 S*Luna Fortuna Nightshadow 2 Hannkatt 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS NOM
208 NFO VIII / NFO ns 02 21 63 (N) Migoto's Riana 2 Hunnkatt 10 (KAS) Westerlund Marie EX2
209 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zona 2 Hunnkatt 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP BIV NOM
210 NFO IX / NFO w 62 (N) Stølsgarden Umtiti 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1
211 NFO IX / NFO w 61 S*Luna Fortuna Figlio della Luna 2 Hannkatt 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX2
212 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS NOM BIS
213 SIB II / SIB n 09 Tino Rossi Nový vek*CZ 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 NOM
214 SIB III / SIB n 22 (N) Einhaugen's Adrian Fenrisen 2 Hannkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
215 SIB III / SIB a 22 SE*Lurvtrollets Fröken Ellie 2 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
216 SIB III / SIB n 22 NO*Heggdalkatten Lo Zudatter 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC BIV NOM BIS
217 SIB III / SIB n 24 NO*KeylaKatt Lucy 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
218 SIB III / SIB n 24 S*AmiliiSibiri's Aleksandra Kollontaj 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX2
219 SIB III / SIB n 22 S*Sibelinaz Oryx 2 Hannkatt 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM
220 SIB IV / SIB n 09 24 Kedr Onix Gloria*RU 2 Hannkatt 1 (SC) Wittich Soojarit Alfred HP BIV NOM BIS
221 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Kongskogens Tyrihans 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAC
222 SIB IV / SIB n 09 24 Esenia Zaimka*UA 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX1 NOM
223 SIB IV / SIB n 09 22 NO*Dronningbergets Alinea Spring 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Wittich Soojarit Alfred EX2
224 SIB VI / SIB f 09 (N) Solstorms Magda-Min Midtsommernattsdrøm 2 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
225 SIB VI / SIB fy 09 24 Jewerly Flower Vivalavita*RU 2 Hunnkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
226 SIB VII / SIB fs (N) CarilloCat Dobronega 2 Hunnkatt 1 (SC) Schmid Camenisch Helena Abs
227 SIB VII / SIB ns 22 NO*Smaragd Hjerte Czarina 2 Hunnkatt 7 (CH) Schmid Camenisch Helena EX1 CACIB
228 SIB VII / SIB fs 22 (N) Siberikos Born To Be My Baby 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Schmid Camenisch Helena EX1 BIV
229 SIB VII / SIB ns NO*Heggdalkatten Monster My Darling 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Schmid Camenisch Helena EX1
230 SIB VII / SIB ns 24 NO*Heggdalkatten Mia My Darling 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Schmid Camenisch Helena EX1 NOM
230 SIB VII / SIB ns 24 NO*Heggdalkatten Mia My Darling 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kat 2 (delt)
231 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 5 (IC) Wittich Soojarit Alfred EX1 CAGCIB NOM
232 SIB VIII / SIB ns 09 S*Silveråsen's MELISSA Spilloffsia 2 Hunnkatt 7 (CH) Wittich Soojarit Alfred EX1 CACIB
233 SIB VIII / SIB fs 09 23 Tyché White Witch*CZ 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Schmid Camenisch Helena EX2
234 SIB IX / SIB w 64 Mount Blanc Vistula*PL 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Gustaitiene Jurgita EX1
235 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Paloluoma Anne HP NOM
236 BEN n 22 Artizto Catz Mo Farah 3 Hannkatt 3 (GIC) Paloluoma Anne EX2
237 BEN n 22 S*Leopardettes Firestarter 3 Hannkatt 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
238 BEN n 22 S*Leopardettes Florence Braveheart 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Paloluoma Anne EX1 CAC
239 BEN n 24 Yves Saint-Laurent Angel Felis*CZ 3 Hannkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
240 BEN n 24 S*KungsgardenCats Panda Whale 3 Hannkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB BIV NOM BIS
241 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX2
242 BEN n 24 NO*Majormoen's Argon 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX3
243 BEN n 24 NO*Majormoen's Atlas 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX2
244 BEN n 24 NO*Mystic Marsi Leonardo 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM BIS
245 BEN n 24 (N) Ingøy's Soulspring 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1
246 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) Biernaczyk Marcin HP NOM
246 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1
247 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 1 (SC) Lund Lone HP
248 BEN n 24 32 NO*Bella Belissimo Baileys 3 Hannkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC
249 BEN n 24 33 Frodo vom Rittersaal*D 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1
250 BLH d 03 IDP*Rozehip's Gimli 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Paloluoma Anne Abs
250 BLH d 03 IDP*Rozehip's Gimli 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Paloluoma Anne Abs
251 BLH f 03 S*Ullstrumpans Älva 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry EX1
252 BLH ns 21 33 Unbelivable Uma of Golden Esperanza 3 Hunnkatt 5 (IC) Hornell Henry Abs
253 BML I / BML ns 11 SE*Miss World's New York 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1
254 BSH n S*Eel Frank's Chicago 3 Hannkatt 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS NOM
255 BSH a NO*Aalta Nor Sabato 3 Hannkatt 9 (Åpen) Paloluoma Anne Abs
256 BSH a Oxford of Britney Shache*RU 3 Hannkatt 9 (Åpen) Paloluoma Anne EX1 CAC
257 BSH a DK*Apiatif's Blue Lady Adele 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Paloluoma Anne Abs
258 BSH a NO*Mimmi's Katteri Picasso 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Paloluoma Anne EX1 NOM
259 BSH b SE*BaraBus Bubbles Devere 3 Hunnkatt 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
260 BSH c Harold Kingdom of Monako*RU 3 Hannkatt 3 (GIC) Hornell Henry Abs
261 BSH c Amanda av Ramsdal (N) 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hornell Henry EX1 NOM
262 BSH b 24 SE*BaraBus Jelly Bomb 3 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
263 BSH ns 11 Holtas Apache Princess 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 2
264 BSH ns 22 64 (N) Fanatrollet Ada 3 Hunnkatt 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
265 BSH ns 22 64 (N) Cavallino's Argenta Lana 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Hornell Henry EX1 CAC
266 BSH ny 11 Golden Thanika Kafidim 3 Hunnkatt 2 (SP) Hornell Henry HP
267 BSH ay 11 Anjei Aelle Gatto deRey*RU 3 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone Abs
268 BSH ay 25 NO*Golden Poem Gianni 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry EX1 NOM
269 BSH j 33 Kruzinkal Cathinka 3 Hunnkatt 17a (Senior) Westerlund Marie 1 Beste hunn senior
269 BSH j 33 Kruzinkal Cathinka 3 Hunnkatt 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
270 BUR n DK*Nadikat's Ganzani 3 Hannkatt 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS NOM
271 KBL I / KBL n Malenkaya Rozinka av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 8 (PR) Hornell Henry EX1 CAPIB NOM
272 KBL II / KBL n 09 Medvezhonok av Yedikule (N) 3 Hannkatt 1 (SC) Biernaczyk Marcin HP
273 KBL II / KBL ns 09 22 DK Silky Catz Flora Danica 3 Hunnkatt 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS BIV
274 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
275 KBL II / KBL n 09 Malenkaya Moya av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP NOM
276 KBL III / KBL f 23 SE*Kot-à-Kuril Arwen Undómiel 3 Hunnkatt 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB NOM
277 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Lund Lone HP
277 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1 NOM BIS Beste Veteran
278 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 1 (SC) Lund Lone HP
279 KOR (N) Ayram Chantana 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 BIV NOM
280 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 2 (SP) Lund Lone HP
281 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 2 (SP) Lund Lone HP
282 MAU ns NO*Gooseberry Shh.. It's Top Secret! 3 Hannkatt 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB NOM
283 MAU ns NO*Gooseberry Be More Pacific 3 Hannkatt 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS NOM BIS
284 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB NOM BIS
284 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kat 3
285 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 2 (SP) Lund Lone HP NOM BIS
286 MAU ns 24 NO*Gooseberry Prancer 3 Hannkatt 17a (Senior) Westerlund Marie 1 BIS Beste senior
287 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus Bad Medicine 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry Abs
288 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus I'll sleep when I'm dead 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hornell Henry EX1
289 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Blaze of Glory 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX2
290 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1 NOM BIS
290 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2 kat 3
291 OCI c 24 NO*Bakste Pus Darwin 3 Hannkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin Abs
292 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS NOM
293 ABY n (N) Mayas Pride Oona 4 Hunnkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
294 ABY n S*Cat Claw's Master-Piece 4 Hannkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC NOM
295 ABY n (N) Hakrilas Hera 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
296 ABY n (N) Kiachero Verona 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX2
297 ABY n S*Cat Claw's Master-Class 4 Hunnkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB BIV
298 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 2 (SP) Biernaczyk Marcin Abs
298 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17a (Senior) Hornell Henry Abs
299 ABY n (N) Coconille's Cornelias Marie 4 Hunnkatt 4 (GIP) Biernaczyk Marcin Abs
299 ABY n (N) Coconille's Cornelias Marie 4 Hunnkatt 17a (Senior) Hornell Henry Abs
300 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX2
300 ABY n (N) Tarquinias Iliana 4 Hunnkatt 17a (Senior) Hornell Henry 2 Senior nr 2
301 ABY n Ingave's Nadina 4 Hunnkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
301 ABY n Ingave's Nadina 4 Hunnkatt 17a (Senior) Hornell Henry 1 Beste senior hunn
302 ABY n Ingave's Una 4 Hunnkatt 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB BIV NOM
303 ABY n Thamos Timbuktu 4 Hannkatt 17b (Veteran) Stoa Caroline NOM BIS Beste Veteran kat 4
304 ABY a S*Backilandets Adela von Ekorntorp 4 Hunnkatt 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
305 ABY a Velvetdamour Alesandro 4 Hannkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC NOM
306 ABY o SE*Sockerkringlans Esmeralda 4 Hunnkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
307 ABY o SE*Guapisima's Bounze 4 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline Abs
308 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 2 (SP) Stoa Caroline HP
308 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 17a (Senior) Hornell Henry 2 Senior nr 2
309 ABY o S*Jabari's Ziggy Stardust 4 Hannkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
310 ABY p Thamos Fatima Blush 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
311 BAL n IT*Bill Kenny Orobie Diva's 4 Hannkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
312 BAL b Brunilde Felis Cou-Cou*IT 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin VG
313 CRX VI / CRX ns 01 21 64 SE*Arextocats Selina Kyle 4 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
314 DRX I / DRX n NO*Ticonias Bell P-39 Airacobra 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC NOM
315 DRX II / DRX n 03 NO*Ticonias Lisa Lashes 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lund Lone EX1 NOM
317 DRX III / DRX g 24 (N) Diamond Heart's Jacklin 4 Hunnkatt 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB
318 DRX IV / DRX f 09 CHI*Doduni*PL 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
319 DRX IV / DRX g 03 24 SE*Recce Pod Militsiya 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC NOM BIS
320 DRX V / DRX a 24 SE*Recce Pod Super Zajtjik 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1
321 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod Harpalt 2.0 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lund Lone EX1 NOM BIS
322 DRX VI / DRX n 09 24 Guntilla's Hassel 4 Hunnkatt 7 (CH) Lund Lone Abs
323 DRX VI / DRX n 09 24 Guntilla's Ivan 4 Hannkatt 9 (Åpen) Lund Lone Abs
324 DRX VII / DRX n 21 33 (N) Diamond Heart's Odin 4 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX2
325 DRX VII / DRX n 21 32 S*Fairycoons Notting Hill 4 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
326 DRX VIII / DRX f 09 21 33 SE*Recce Pod Lalunia 4 Hunnkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
327 DRX IX / DRX w 62 SE*Aftonlötens Doris 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1 NOM BIS
328 OSH w 64 B'Ellephant Cristall 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1
329 OSH n Sweet Cats Game, Set and Match 4 Hannkatt 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS BIV NOM BIS
330 OSH n NO*Intelligent Apollo 4 Hannkatt 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
331 OSH n NO*Tauriel Bree 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Lund Lone EX1 CAC
332 OSH n NO*Tauriel Athelas 4 Hannkatt 19 (Kull) Lund Lone Beste kull
332 OSH n NO*Tauriel Athelas 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Oppdrett nr 2 kat 4
333 OSH b FI*LoveOriental Ustin 4 Hannkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
334 OSH c PL*Divine Madness Daario Naharis 4 Hannkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
335 OSH e S*Limericks Fraser 4 Hannkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP NOM
336 OSH f Wi-Wi by Eastern Nymph 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
337 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 8 (PR) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPIB NOM BIS
338 OSH g NO*Tauriel Arkenstone 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM
339 OSH h Anastasiya Olympia av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX2
340 OSH h PL*Divine Madness PL*Divine Madness Triss Merigold 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
341 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB NOM
342 OSH n 24 (N) Almazonas Medusa Versace 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1
344 OSH b 22 O*Kay Kantri Park's Da Vinci 4 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX2
345 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS BIV NOM
346 OSH b 22 S*Jean Dark Giselle 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
347 OSH b 24 HR*Cat Global Thor 4 Hannkatt 9 (Åpen) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
348 OSH d 22 S*Broddan's Pink Floyd 4 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
349 OSH f 24 S*Tammee's Golden Ginny 4 Hunnkatt 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
350 OSH o 03 NO*Ennakeem's Madama Butterfly 4 Hunnkatt 3 (GIC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACS
351 OSH n 03 24 O*Kay Shon Galaxy Cat 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 NOM
352 RUS NO*Kramola Bella 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 NOM
353 RUS S*Sirius Watch That Man 4 Hannkatt 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS
354 SIA w 67 NO*Aceso My Hero Aslan 4 Hannkatt 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM
354 SIA w 67 NO*Aceso My Hero Aslan 4 Hannkatt 17a (Senior) Hornell Henry 1 BIS Beste senior
355 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
356 SIA a NO*Tauriel Belladonna 4 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS NOM
357 SIA b NO*Vinaya Tiffany 4 Hunnkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
357 SIA b NO*Vinaya Tiffany 4 Hunnkatt 17a (Senior) Hornell Henry 3 Senior nr 3
358 SIA d Rushana Lunar Kedi 4 Hunnkatt 5 (IC) Lund Lone EX1 No Cert
359 SIA h NO*Zamaradi Caja 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 NOM
360 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS NOM BIS
361 SOM n Vidama's Shakyra 4 Hunnkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
362 SOM n Bella Bonita av Rubicon 4 Hunnkatt 7 (CH) Westerlund Marie Abs
363 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB BIV NOM
363 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann kat 4
364 SOM n (N) Kiachero Unike Tallulah 4 Hunnkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB NOM
365 SOM n (N) Kiachero Wiania 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC
366 SOM n FI*Amajan Roda Roselina 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie Abs
367 SOM n NO*Oyapus Dakila 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie Abs
368 SOM n NO*Oyapus Fea 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie Abs
369 SOM n SE*Eldvaktarns Bilimbi 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 BIV NOM
370 SOM n (N) Kiachero Amilo Acai 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1
371 SOM n (N) Kiachero Aza'kio 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie Abs
372 SOM n (N) Kiachero Alila Timina 4 Hunnkatt 19 (Kull) Lund Lone Abs
372 SOM n (N) Kiachero Alila Timina 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1 NOM
373 SOM n SE*Vesselkattens Skrållan 4 Hunnkatt 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB
374 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP NOM
374 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett kat 4
375 SOM n (N) Kiachero Náyah Leona 4 Hunnkatt 10 (KAS) Westerlund Marie Abs
377 SOM a SE*Guapisima's Ramona 4 Hunnkatt 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB NOM
378 SOM o (N) Kiachero Ziro Zorroto 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
379 SOM ns NO*Triforce Shy Guy 4 Hannkatt 5 (IC) Lund Lone Abs
380 SPH I / SPH a SE*Naked Magic Emerald 4 Hannkatt 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
381 SPH II / SPH n 02 62 NO*Elegant Soul Balder 4 Hannkatt 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB
382 HCL Embla Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Laskowska-Malaga Grazyna 4
383 HCL Missy Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Laskowska-Malaga Grazyna 2
384 HCL Tiril Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Laskowska-Malaga Grazyna 3
385 HCL Dina Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Laskowska-Malaga Grazyna 5
386 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Laskowska-Malaga Grazyna 1 NOM BIS
386 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Askett Mats 1 NOM BIS Beste veteran Huskatt
387 HCL Diesel Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Laskowska-Malaga Grazyna 1 NOM
388 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Schmid Camenisch Helena Senior nr 2
388 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Paloluoma Anne 3
389 HCS Muffin Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Paloluoma Anne 3
390 HCS Lollipop Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Paloluoma Anne 2
391 HCS Trixi Anabel Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Paloluoma Anne 2
392 HCS Stefan Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Paloluoma Anne 1 NOM
392 HCS Stefan Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Schmid Camenisch Helena NOM BIS Beste Sennior Huskatt
393 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Paloluoma Anne 1 NOM BIS
394 NEM I / NEM a 21 Barbie z Kociego Domu*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC BIV
395 OSH d 24 Nala Tikokit*LT 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
396 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Havstrilens Neneh Cherry 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Gustaitiene Jurgita EX3
397 DRX IV / DRX f 03 24 Ulica Happymiau*PL 4 Hunnkatt 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
398 DRX IV / DRX d 09 23 Oshina Happymiau*PL 4 Hunnkatt 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB
433 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Askett Mats EXO f, EXO fy 24 62, EXO n, PER a 03, PER g 21 33, PER n 01 62, PER n 02 62, PER n 22, MCO IV, NFO IV, VETB Huskatter 35
Biernaczyk Marcin BEN n 24, KBL II, OCI c 24, OCI o 24, ABY n, BAL b, BAL n, DRX IX, DRX VIII, OSH b, OSH e, OSH f 24, OSH j, OSH n 24 33
Edstrøm Anne-Gro RAG n, MCO I, MCO VII, NEM I, NEM II, NFO III, VETA 1, VETB 3 34
Gustaitiene Jurgita MCO III, MCO n 23, NEM II, NFO IX, NFO VI, SIB IX 31
Hornell Henry EXO a 24, EXO g 24, PER d 22, PER ns 62, RAG a 04, SBI c 21, SBI n, MCO VII, BEN n 24 32, BLH f 03, BLH ns 21 33, BSH ay 25, BSH c, BSH ns 22 64, BSH ny 11, KBL I, KBL III, MAU ns, OCI n 24, VETA 4 37
Laskowska-Malaga Grazyna PER a 23, PER as 24 64, PER e 22, PER f 22, PER f 33, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI e, SBI n 21, ABY a, DRX IV, DRX VIII, OSH b 24, OSH c, OSH f, OSH h, OSH o 03, RUS, SIA h, SIA o 21, HCL, VETA 2 38
Lund Lone BEN n 22 33, BEN ns 24 33, BML I, BSH ay 11, BSH b, BSH b 24, BSH j 33, BSH n, BUR n, KOR, MAU ns 24, OCI b 24, ABY p, CRX VI, DRX I, DRX II, DRX V, DRX VI, OSH d 22, OSH n, SIA d, SIA n, SOM n, SOM ns, VETB 2 37
Paloluoma Anne EXO a, EXO d, PER d, PER f, PER w 62, RAG n 03, SBI a, BEN n 22, BLH d 03, BSH a, HCS 34
Schmid Camenisch Helena PER e 02 62, PER e 03, PER g 02 62, RAG a 03 21, RAG a 04 21, RAG n 04, SBI bs 21, SBI f, SBI g, MCO V, NFO II, SIB VII, VETA Huskatter 38
Stoa Caroline MCO II, MCO VIII, NFO V, SIB III, SIB VI, ABY o, DRX VII, OSH b 22, OSH d 24, OSH g, OSH n 03 24, OSH w 64, SIA a, SIA b, SIA w 67, SOM o, VETB 4 32
Utenfor Bedømmelse EXO a, PER g 02 62, PER n 02 62, RAG n, SBI b, SBI e, MCO IV, NFO II, NFO IV, NFO V, NFO VI, SIB VII, MAU ns 24, OCI b 24, OSH n, SOM n 17
Westerlund Marie NFO VIII, SIB II, DRX III, SOM a, SOM n, SPH I, SPH II, VETA 3, VETB 1 35
Wittich Soojarit Alfred PER d 02 62, PER e, PER g 33, PER n, RAG a 03, RAG n, MCO VI, NFO VII, NFO VIII, SIB IV, SIB VIII 35
13 dommere