VKK 8.juni 2019
Arrangørklubb Vestlandets KatteKlubb
Starter 08.06.2019 Slutter 08.06.2019
Påmelding starter 08.01.2019 Påmelding lukkes 27.05.2019
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:30
Veterinærsjekk starter 07:30 Veterinærsjekk slutter 09:00
Bedømmelse starter 09:30 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter    Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 36333561535
Epost katrine.strandos@hotmail.com
Sted Voss Idrettshall, Idrottsvegen 13, 5700 Voss
Funksjonærer Utstillingssekretær: Katrine Lie Strandos, telefon: 481 74 908
Tilleggsinfo
Hugs at oppdrett, avl, kull, senior og veteran må meldast på med eige påmeldingsskjema. Det blir ikkje registrert om ein berre krysser av i avgiftsboksen på den gjeldande katte på den ordinære påmeldinga.

Melder du på til Avl, skal avlskatten vere til stade i utstillingslokalet, sjølv om den ikkje er påmeldt i vanleg klasse.

Oppdrett meldast på ved å melde på ein katt frå eige oppdrett i klassen for oppdrett - i tillegg må den meldast på i vanleg klasse.

Avlshann/hunn meldast på i klasse for Avl. 

Kull meldast på ved å melde på 1 - kun 1 - av kattungane i kullklassen.

Senior (7-10 år) og Veteran(10 år +) blei delt i to klassar igjen frå 01.01.19. Ver obs på dette når du melder på veteran og senior.

Trenger du dobbeltbur til ein katt gjer du dette ved å markere det i påmeldinga for katten dette gjelder. Dette må gjerast på begge påmeldingane om katten stiller ut begge dagane.

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 47 45 0 0 2
2 114 110 0 0 4
3 31 29 0 0 2
4 34 25 0 0 9
Huskatter 4 4 0 0 0
Totalt 230 213 0 0 17

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO f (N) Avonlea Dream's Shakira 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Capra Flavia EX1 CAC
2 EXO ns 24 62 Sølvfaks av Flamingo (N) 1 Hannkatt 2 (SP) Ghibaudo Alessandro HP NOM
3 PER w 62 (N) Du Monet Diamonds Are Forever 1 Hunnkatt 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB NOM BIS
3 PER w 62 (N) Du Monet Diamonds Are Forever 1 Hunnkatt 17a (Senior) Ghibaudo Alessandro 1 BIS
4 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 1 (SC) Pacheco Rui HP NOM BIS
5 PER n Redfire Night Wish 1 Hunnkatt 1 (SC) Pacheco Rui HP
5 PER n Redfire Night Wish 1 Hunnkatt 17a (Senior) Ghibaudo Alessandro 3
6 PER n IT*Welcome Diabolik *** 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Pacheco Rui EX1 BIV NOM BIS
7 PER n (N) Sécurité Montifaud Noir 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Pacheco Rui EX1
7 PER n (N) Sécurité Montifaud Noir 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
8 PER n (N) Avonlea Dream's Ulrikke 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pacheco Rui EX1 NOM BIS
9 PER n (N) Sécurité Melanie 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pacheco Rui EX2
9 PER n (N) Sécurité Melanie 1 Hunnkatt 19 (Kull) Capra Flavia Beste kull
10 PER n (N) Sécurité Zoe 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pacheco Rui EX3
11 PER a Foggy Dew Ballistic Blue Heaven 1 Hannkatt 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB NOM
12 PER d (N) Sécurité Molin Rouge 1 Hunnkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
13 PER d (N) Sécurité Passepartout 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX2
14 PER d NO*L'Arnestad's OleJo Forever In My Heart 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1 BIV NOM
15 PER d (N) Du Monet All Eyes On You 1 Hannkatt 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP NOM BIS
15 PER d (N) Du Monet All Eyes On You 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
16 PER f FI*Mimosan Remix Edition 1 Hunnkatt 3 (GIC) Pacheco Rui EX1 CACS
17 PER f NO*Dilectis Triana 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Pacheco Rui EX1 CAC NOM
18 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 2 (SP) Pacheco Rui HP NOM
18 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 17a (Senior) Ghibaudo Alessandro 2
19 PER f (N) Du Monet Dressed Like A Diva 1 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn
20 PER fs (N) Du Monet Minnie The Mouse 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Ghibaudo Alessandro Abs
21 PER n 22 IT*Dalidà Del Falco d'Oro 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC NOM BIS
22 RAG n Braya Miss Mary Goodnight 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Capra Flavia EX1 NOM
23 RAG n 04 NO*Noble Origins' Playful Pluto 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
24 RAG a 04 Braya Whatever NeverMind 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
25 SBI n NO*Fruitblossom's Herkules 1 Hannkatt 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB NOM
26 SBI n NO*Fruitblossom's Filippa 1 Hunnkatt 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB BIV NOM
26 SBI n NO*Fruitblossom's Filippa 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
27 SBI n NO*Fruitblossom's Jazmin 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Capra Flavia EX1
28 SBI a (N) Veiten's Kira 1 Hunnkatt 3 (GIC) Pacheco Rui EX1 CACS
28 SBI a (N) Veiten's Kira 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
29 SBI a (N) Veiten's Natasha 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Pacheco Rui Abs
30 SBI a (N) Veiten's Harry Potter 1 Hannkatt 2 (SP) Pacheco Rui HP NOM
30 SBI a (N) Veiten's Harry Potter 1 Hannkatt 17a (Senior) Ghibaudo Alessandro 1
31 SBI b NO*Urkedalskatten Chanell 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC NOM
32 SBI c (N) Pusenes's Baynilla Wambalano 1 Hunnkatt 2 (SP) Pacheco Rui HP NOM
32 SBI c (N) Pusenes's Baynilla Wambalano 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Capra Flavia 1 BIS
33 SBI f (N) Veiten's Dina 1 Hunnkatt 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS NOM
34 SBI a 21 (N) Zazzario Munti 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 NOM
35 SBI b 21 NO*Urkedalskatten Amadeus 1 Hannkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS NOM
36 MCO I / MCO n NO*Jordalstufsa's Brutus 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Ghibaudo Alessandro Abs
37 MCO I / MCO n (N) Big Kitty Fie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ghibaudo Alessandro EX1
38 MCO II / MCO n 09 NO*Royal Raccoon's Tiara Saabrina 2 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB NOM
39 MCO II / MCO a 03 (N) Spellbound's Abe 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
40 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Maya Mi 2 Hunnkatt 1 (SC) Pacheco Rui HP BIV NOM
40 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Maya Mi 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
41 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Marco Polo 2 Hannkatt 3 (GIC) Pacheco Rui EX1 CACS NOM
42 MCO III / MCO a 22 (N) Big Kitty Knerten 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Pacheco Rui EX1
42 MCO III / MCO a 22 (N) Big Kitty Knerten 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 6
43 MCO III / MCO n 22 NO*Jordalstufsa's Albert 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Pacheco Rui EX2
44 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Tipsy 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pacheco Rui EX1
45 MCO III / MCO a 24 NO*Alvøkatten Aslan of Narnia 2 Hannkatt 6 (IP) Pacheco Rui EX1 CAGPIB
46 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Royal Raccoon's Lilo Ambrosia 2 Hunnkatt 2 (SP) Pacheco Rui HP NOM
47 MCO V / MCO e 24 (N) Sacred Spirit's Olander 2 Hannkatt 1 (SC) Capra Flavia HP BIV NOM
47 MCO V / MCO e 24 (N) Sacred Spirit's Olander 2 Hannkatt 17a (Senior) Westerlund Marie 1 NOM
48 MCO V / MCO f 23 NO*Alvøkatten Ayla of the Earth 2 Hunnkatt 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS
49 MCO V / MCO d NO*Fjordlynx Arctic Sunset 2 Hannkatt 9 (Åpen) Capra Flavia EX1 CAC
49 MCO V / MCO d NO*Fjordlynx Arctic Sunset 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
50 MCO V / MCO e 22 (N) Big Kitty Tango 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Capra Flavia EX1
51 MCO V / MCO g 24 (N) Big Kitty Mie 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Capra Flavia EX2
52 MCO V / MCO f (N) Big Kitty Tiara 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Capra Flavia EX1 BIV
53 MCO V / MCO d 22 (N) Big Kitty Chilli 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Capra Flavia EX1 NOM
54 MCO VI / MCO f 09 25 NO*Stormjegerens Qarma 2 Hunnkatt 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
55 MCO VII / MCO ns 25 (N) Afelio Hennessy 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
56 MCO VII / MCO fs 22 Afelio Isa 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ghibaudo Alessandro EX2
57 MCO VII / MCO fs NO*Fjordlynx Bold and Beautiful 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC BIV NOM
58 MCO VII / MCO ns 22 NO*Fjordlynx Charlene the Olympic Princess 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ghibaudo Alessandro EX1
59 MCO VII / MCO ns NO*Vettekatten Lion King Mufasa 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM
60 MCO VII / MCO es (N) Noja's Vaiana 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ghibaudo Alessandro EX1
61 MCO VII / MCO ns NO*Agderpuz Cobra 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ghibaudo Alessandro EX2
62 MCO III / MCO n 22 NO*Agderpuz Connie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pacheco Rui EX2
63 MCO VIII / MCO as 09 22 (N) Noja's Maui 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX1
64 NEM I / NEM ns 21 NO*Pearl of Coast Czar 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1
65 NEM I / NEM a 21 NO*Anjas Beloved Fillipha 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pacheco Rui EX1 NOM BIS
66 NEM II / NEM g 03 21 Henrietta Snejnaya Zima 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 NOM
67 NFO I / NFO a (N) Stiv Kuling's Usain Bolt 2 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC BIV
67 NFO I / NFO a (N) Stiv Kuling's Usain Bolt 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
68 NFO I / NFO n NO*Loza's Bilbao 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
69 NFO I / NFO n NO*Loza's Belle 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
70 NFO II / NFO n 03 (N) Fodnaheia's Nevada 2 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
71 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
72 NFO II / NFO a 09 (N) Stiv Kuling's Vincent 2 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC BIV NOM
73 NFO VIII / NFO as 09 (N) Kloa's Happy 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Pacheco Rui EX3
74 NFO II / NFO n 03 (N) Kloa's Hedda 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
75 NFO II / NFO n 09 (N) Ravnklo's Georges 2 Hannkatt 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS NOM
76 NFO III / NFO n 22 (N) Benzn Hakuna Matata 2 Hunnkatt 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB BIV
77 NFO III / NFO n 22 (N) Stølsgarden Ulva 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Capra Flavia EX1 CAC
78 NFO III / NFO n 22 Robin av Oseberg (N) 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Capra Flavia EX1
79 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 2 (SP) Capra Flavia HP
80 NFO III / NFO n 24 S*Zygot's Zakk Wyld 2 Hannkatt 4 (GIP) Capra Flavia EX1 CAPS NOM BIS
81 NFO III / NFO n 22 (N) Fodnaheia's Patrizia 2 Hunnkatt 17a (Senior) Westerlund Marie 1 NOM BIS
82 NFO IV / NFO a 09 24 (N) Fodnaheia's Dominika 2 Hunnkatt 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
82 NFO IV / NFO a 09 24 (N) Fodnaheia's Dominika 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
83 NFO IV / NFO n 01 21 62 Navarre de Laïloken*F 2 Hannkatt 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
84 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Zelda 2 Hunnkatt 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
85 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tingoskattens Tina 2 Hunnkatt 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX2
86 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Sogningen Alfred 2 Hannkatt 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB BIV NOM
87 NFO IV / NFO n 03 24 DK*Smedegaard's Too-Ticki 2 Hunnkatt 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB BIV
88 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Ravnklo's On This Earth, A Shadow Falls 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ghibaudo Alessandro EX2
89 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tumay's Pearl 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
90 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 2 (SP) Ghibaudo Alessandro HP NOM
91 NFO V / NFO f (N) Tingoskattens Nala 2 Hunnkatt 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
92 NFO V / NFO f 23 NO*Loza's Brianna 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX1 NOM
92 NFO V / NFO f 23 NO*Loza's Brianna 2 Hunnkatt 19 (Kull) Westerlund Marie Beste kull
93 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS BIV NOM
94 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Siri 2 Hunnkatt 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS
94 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Siri 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5
95 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Sira 2 Hunnkatt 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB
96 NFO VI / NFO g 09 24 (N) Stiv Kuling's Vidiya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Capra Flavia EX1 CAC NOM BIS
97 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Fiskerjenta's Blomst 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Capra Flavia EX1 NOM
98 NFO VI / NFO f 09 (N) Migoto's Eva 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Capra Flavia EX1
99 NFO VI / NFO f 03 24 S*Pysida's Zinnia 2 Hunnkatt 6 (IP) Capra Flavia EX1 CAGPIB NOM BIS
100 NFO VII / NFO fs 24 (N) Alneskatten's Tula 2 Hunnkatt 1 (SC) Bruin Stephe Abs
101 NFO VII / NFO ds 24 (N) Alneskatten's Beautiful Day 2 Hannkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC
101 NFO VII / NFO ds 24 (N) Alneskatten's Beautiful Day 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 7
102 NFO VII / NFO ns 24 (N) Ravnklo's Dhyana 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1
103 NFO VII / NFO ns 23 (N) Kloa's Eros 2 Hannkatt 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB NOM
103 NFO VII / NFO ns 23 (N) Kloa's Eros 2 Hannkatt 17a (Senior) Westerlund Marie 2
104 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 3 (GIC) Pacheco Rui EX1 CACS
105 NFO VIII / NFO ns 03 (N) Stiv Kuling's Pacino 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
105 NFO VIII / NFO ns 03 (N) Stiv Kuling's Pacino 2 Hannkatt 5 (IC) Pacheco Rui EX1 CAGCIB
106 NFO VIII / NFO fs 09 (N) Stiv Kuling's Penelope 2 Hunnkatt 7 (CH) Pacheco Rui EX1 CACIB
107 NFO VIII / NFO ns 03 22 (N) Stiv Kuling's Wasabi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Pacheco Rui EX2
108 NFO VIII / NFO ns 09 23 DK*Chrisycats Queen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Pacheco Rui EX1 CAC
109 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Alneskatten's Absolut Pleasure 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Pacheco Rui EX2
110 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Pacheco Rui EX1 BIV NOM BIS
111 NFO VIII / NFO fs 09 (N) Kloa's Cleopatra 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Westerlund Marie 1 NOM BIS
111 NFO VIII / NFO fs 09 (N) Kloa's Cleopatra 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
112 NFO IX / NFO w 64 (N) Stølsgarden Svanhvit 2 Hunnkatt 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
113 SIB II / SIB n 09 NO*Soltrollet Sofia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1
114 SIB III / SIB n 24 Damman Amur Mika 2 Hannkatt 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS NOM BIS
115 SIB III / SIB n 24 NO*Fredtun Monster 2 Hunnkatt 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB NOM
116 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Tulla 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1 BIV NOM
117 SIB III / SIB n 24 NO*KeylaKatt Lucy 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX2
118 SIB V / SIB f 24 NO*Soltrollet Queen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Pacheco Rui EX1 CAC
119 SIB VII / SIB fs (N) Solstorms Kiitos Tiina 2 Hunnkatt 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB
120 SIB VII / SIB fs 24 NO*Grensedalen Emily 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Capra Flavia EX1 CAC BIV
121 SIB VII / SIB fs 24 Tyché White Witch*CZ 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Capra Flavia EX2
122 SIB VII / SIB es 24 Harley Siber Felis*PL 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Capra Flavia EX1
123 SIB VIII / SIB ns 09 24 SE*Simplicity Lynx Zedric 2 Hannkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
124 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Dollaråsen Aria 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
125 SIB VIII / SIB ns 02 21 64 NO*Myrbærhaugen's Ice Diamond 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX2
126 SIB VIII / SIB fs 09 NO*Soltrollet Tinka 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM
127 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Sjöbom Glenn HP NOM BIS
128 BEN n 24 Yves Saint-Laurent Angel Felis*CZ 3 Hannkatt 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS NOM
129 BEN n 24 (N) Kelam's Vixen 3 Hunnkatt 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
130 BLH b 24 SE*XLNT Highland's Beata 3 Hunnkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
131 BSH a Fernando Amazing Aisha*PL 3 Hannkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB NOM
132 BSH a NO*Mimmi's Katteri Picasso 3 Hannkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC
133 BSH b DK*Iljin Marmelade 3 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn Abs
134 BSH c NO*Aalta Nor Amy 3 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
135 BSH c Amadeus av Ramsdal (N) 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1
136 BSH c Amanda av Ramsdal (N) 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM
137 BSH e Heartbreaker from Kingsyard 3 Hannkatt 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
138 BSH e Diadora's I-Catcher 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX1 NOM BIS
139 BSH j Grandroshell Ponochka 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC NOM
140 BSH a 22 NO*Mimmi's Katteri Kissmo 3 Hannkatt 6 (IP) Westerlund Marie Abs
141 BSH a 24 NO*Mimmi's Katteri Nadine 3 Hunnkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB NOM
142 BSH c 24 NO*Mimmi's Katteri Qi Qi 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 NOM BIS
142 BSH c 24 NO*Mimmi's Katteri Qi Qi 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
143 BSH e 24 NO*Mimmi's Katteri Oliver 3 Hannkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC
144 BSH ns 22 64 SE*Forever Loved Mums-Mums 3 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
145 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Paddington 3 Hannkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC
146 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
147 BUR n Lerandel Young Zorro 3 Hannkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
148 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Westerlund Marie HP NOM BIS
149 BUR f Urd av Sagastaden (N) 3 Hunnkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS NOM BIS
150 KBL II / KBL n 09 24 (N) RGJ Cat's Jezhevika 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe Abs
151 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
152 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Bogdan 3 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
153 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC BIV
154 SRL VIII / SRL n 03 33 Quizzicurl Rambouillet 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1 NOM
155 ABY n Ingave's Amon 4 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAP NOM
156 ABY a S*Backilandets Adela von Ekorntorp 4 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
157 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 2 (SP) Sjöbom Glenn HP
157 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 17a (Senior) Bruin Stephe 1 NOM BIS
158 ABY o (N) Nature's Joana Chanel 4 Hunnkatt 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP NOM
159 ABY p (N) Nature's Enzita 4 Hunnkatt 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB NOM
160 DRX IV / DRX ds 03 24 Axel Mondodevon-Rex*PL 4 Hannkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
161 DRX IV / DRX f 01 64 Ekplixi av Jamas (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC
162 DRX VIII / DRX a 09 21 33 Vasili av Jamas (N) 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1
163 OSH w 61 Over The Moon Des Touch Too Much 4 Hannkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC NOM
164 OSH n Sweet Cats Game, Set and Match 4 Hannkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
165 OSH n FI*BlackDevil's Charming Casanova 4 Hannkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC NOM
166 OSH n 24 (N) Almazonas Medusa Versace 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
167 OSH a 25 Katzwijm's Enrico Caruso 4 Hannkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS NOM BIS
168 OSH b 25 NO*Ennakeem's Hector Barbossa 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Bruin Stephe EX1 NOM BIS
169 OSH f 24 Tiril Olympia av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC NOM BIS
170 PEB I / PEB w 63 Nevagrace Michelle 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC NOM
171 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
172 SIA h NO*Zamaradi Caja 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 NOM BIS
173 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS NOM BIS
174 SIA n 03 21 NO*Ennakeem's Laguna 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC NOM
175 SPH I / SPH n Mercedes Dejlig*PL 4 Hunnkatt 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
176 SPH I / SPH n NO*Xollos Loke 4 Hannkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC
177 SPH I / SPH a S*Piapizzi's Venice Queen 4 Hunnkatt 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS NOM BIS
177 SPH I / SPH a S*Piapizzi's Venice Queen 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Westerlund Marie 1 NOM BIS
178 HCS Blue Bell 3. av Opelandshaugen Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Pacheco Rui 1 NOM
179 HCS Lollipop Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Pacheco Rui 2
180 HCS Trixi Anabel Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Capra Flavia 1 NOM BIS
181 HCS Hetti von Rosenknopp Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Capra Flavia 2
182 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Alneskatten's Nexus 2 Hannkatt 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
183 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Stiv Kuling's Ingolf Kvamme 2 Hannkatt 8 (PR) Pacheco Rui EX1 CAPIB NOM
208 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Bruin Stephe MCO VIII, NFO V, NFO VII, SIB III, BEN n 24, BSH e, BSH e 24, BSH j, KBL II, SRL VIII, DRX VIII, OSH b 25, OSH f 24, OSH w 61, SPH I, VETA 4 27
Capra Flavia EXO f, PER n, RAG n, SBI n, MCO V, NFO III, NFO VI, SIB VII, HCS, VETB 1 32
Ghibaudo Alessandro EXO ns 24 62, PER a, PER fs, RAG a 04, RAG n 04, SBI b, SBI f, MCO I, MCO VI, MCO VII, NFO IV, NFO IX, VETA 1 32
Pacheco Rui PER f, PER n, SBI a, SBI c, MCO III, MCO IV, NEM I, NFO VIII, SIB V, HCS 35
Sjöbom Glenn MCO II, NEM I, NEM II, NFO I, NFO II, SIB II, SIB VIII, BEN n 22, BSH b, BSH c, BSH ns 22 64, BUR f, SRL I, ABY a, ABY n, ABY o, OSH a 25, OSH n 24, SIA n 03 21 34
Utenfor Bedømmelse NFO VIII (13c), MCO VII (13c), NEM II (13c), SIB VIII (13c), NFO II (13c), PER d, PER f, PER n, SBI a, SBI n, MCO III, MCO V, NFO I, NFO IV, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, BSH c 24 20
Westerlund Marie PER d, PER n 22, PER w 62, SBI a 21, SBI b 21, NFO V, BLH b 24, BSH a, BSH a 22, BSH a 24, BSH ay 11, BSH c 24, BUR b, BUR n, ABY p, DRX IV, OSH n, PEB I, SIA h, SIA n, SIA o 21, VETA 2, VETB 2, VETB 4 33
7 dommere