VKK 9. juni 2019
Arrangørklubb Vestlandets KatteKlubb
Starter 09.06.2019 Slutter 09.06.2019
Påmelding starter 08.01.2019 Påmelding lukkes 27.05.2019
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 08:30 Veterinærsjekk slutter 09:30
Bedømmelse starter 10:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter    Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 36333561535
Epost katrine.strandos@hotmail.com
Sted Voss Idrettshall, Idrottsvegen 13, 5700 Voss
Funksjonærer Utstillingssekretær: Katrine Lie Strandos, telefon: 481 74 908
Tilleggsinfo
Hugs at oppdrett, avl, kull, senior og veteran må meldast på med eige påmeldingsskjema. Det blir ikkje registrert om ein berre krysser av i avgiftsboksen på den gjeldande katte på den ordinære påmeldinga.

Melder du på til Avl, skal avlskatten vere til stade i utstillingslokalet, sjølv om den ikkje er påmeldt i vanleg klasse.

Oppdrett meldast på ved å melde på ein katt frå eige oppdrett i klassen for oppdrett - i tillegg må den meldast på i vanleg klasse.

Avlshann/hunn meldast på i klasse for Avl. 

Kull meldast på ved å melde på 1 - kun 1 - av kattungane i kullklassen.

Senior (7-10 år) og Veteran(10 år +) blei delt i to klassar igjen frå 01.01.19. Ver obs på dette når du melder på veteran og senior.

Trenger du dobbeltbur til ein katt gjer du dette ved å markere det i påmeldinga for katten dette gjelder. Dette må gjerast på begge påmeldingane om katten stiller ut begge dagane.

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 37 36 0 0 1
2 102 99 0 0 3
3 31 28 0 0 3
4 33 24 0 0 9
Huskatter 5 5 0 0 0
Totalt 208 192 0 0 16

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO f (N) Avonlea Dream's Shakira 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Pacheco Rui EX1 CAC
2 EXO f 22 (N) Avonlea Dream's Nikita 1 Hunnkatt 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS NOM
3 EXO ns 24 62 Sølvfaks av Flamingo (N) 1 Hannkatt 2 (SP) Ghibaudo Alessandro HP NOM
4 PER w 62 (N) Du Monet Diamonds Are Forever 1 Hunnkatt 17a (Senior) Bruin Stephe 2
5 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 1 (SC) Capra Flavia HP NOM BIS
6 PER n Redfire Night Wish 1 Hunnkatt 1 (SC) Capra Flavia HP
6 PER n Redfire Night Wish 1 Hunnkatt 17a (Senior) Bruin Stephe 3
7 PER n IT*Welcome Diabolik *** 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Capra Flavia EX1 BIV NOM BIS
8 PER n (N) Sécurité Montifaud Noir 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Capra Flavia EX1
9 PER n (N) Avonlea Dream's Ulrikke 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Capra Flavia EX1 BIV NOM BIS
10 PER n (N) Sécurité Melanie 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Capra Flavia EX2
10 PER n (N) Sécurité Melanie 1 Hunnkatt 19 (Kull) Ghibaudo Alessandro Beste kull
11 PER n (N) Sécurité Zoe 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Capra Flavia EX3
12 PER d (N) Sécurité Passepartout 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Pacheco Rui EX2
13 PER d NO*L'Arnestad's OleJo Forever In My Heart 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Pacheco Rui EX1
14 PER d (N) Du Monet All Eyes On You 1 Hannkatt 10 (KAS) Pacheco Rui EX1 CAP NOM BIS
14 PER d (N) Du Monet All Eyes On You 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
15 PER f FI*Mimosan Remix Edition 1 Hunnkatt 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
16 PER f (N) Du Monet All That Fuzz 1 Hunnkatt 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
17 PER f NO*Dilectis Triana 1 Hunnkatt 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB BIV NOM
18 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 2 (SP) Ghibaudo Alessandro HP NOM BIS
18 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 17a (Senior) Bruin Stephe 1 BIS
19 PER fs (N) Du Monet Minnie The Mouse 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Capra Flavia Abs
20 PER n 22 IT*Dalidà Del Falco d'Oro 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Pacheco Rui EX1 CAC NOM BIS
21 RAG n Braya Miss Mary Goodnight 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
22 RAG n 04 NO*Noble Origins' Playful Pluto 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Pacheco Rui EX1 NOM
23 RAG a 04 Braya Whatever NeverMind 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pacheco Rui EX1 NOM
24 SBI n NO*Fruitblossom's Herkules 1 Hannkatt 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB BIV NOM
25 SBI n NO*Fruitblossom's Filippa 1 Hunnkatt 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
25 SBI n NO*Fruitblossom's Filippa 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
26 SBI n NO*Fruitblossom's Jazmin 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
27 SBI a (N) Veiten's Harry Potter 1 Hannkatt 2 (SP) Capra Flavia HP NOM
27 SBI a (N) Veiten's Harry Potter 1 Hannkatt 17a (Senior) Bruin Stephe 1
28 SBI b NO*Urkedalskatten Chanell 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Pacheco Rui EX1 CAC
29 SBI a 21 (N) Zazzario Munti 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Capra Flavia EX1
30 SBI b 21 NO*Urkedalskatten Amadeus 1 Hannkatt 3 (GIC) Pacheco Rui EX1 CACS NOM
31 MCO I / MCO n NO*Jordalstufsa's Brutus 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Pacheco Rui Abs
32 MCO I / MCO n (N) Big Kitty Fie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pacheco Rui EX1
33 MCO II / MCO n 09 NO*Royal Raccoon's Tiara Saabrina 2 Hunnkatt 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB
34 MCO II / MCO a 03 (N) Spellbound's Abe 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Capra Flavia EX1
35 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Maya Mi 2 Hunnkatt 1 (SC) Sjöbom Glenn HP BIV NOM
35 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Maya Mi 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
36 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Marco Polo 2 Hannkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
37 MCO III / MCO a 22 (N) Big Kitty Knerten 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 NOM
37 MCO III / MCO a 22 (N) Big Kitty Knerten 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
38 MCO III / MCO n 22 NO*Jordalstufsa's Albert 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX2
39 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Tipsy 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
40 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Royal Raccoon's Lilo Ambrosia 2 Hunnkatt 2 (SP) Sjöbom Glenn HP NOM BIS
41 MCO V / MCO d NO*Fjordlynx Arctic Sunset 2 Hannkatt 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
41 MCO V / MCO d NO*Fjordlynx Arctic Sunset 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 6
42 MCO V / MCO e 22 (N) Big Kitty Tango 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ghibaudo Alessandro EX1
43 MCO V / MCO g 24 (N) Big Kitty Mie 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ghibaudo Alessandro EX2
44 MCO V / MCO f (N) Big Kitty Tiara 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
45 MCO V / MCO d 22 (N) Big Kitty Chilli 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV
46 MCO VI / MCO f 09 25 NO*Stormjegerens Qarma 2 Hunnkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
47 MCO VII / MCO ns 25 (N) Afelio Hennessy 2 Hannkatt 9 (Åpen) Capra Flavia EX1 CAC BIV
48 MCO VII / MCO fs NO*Fjordlynx Bold and Beautiful 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Capra Flavia EX1 CAC
49 MCO VII / MCO ns 22 NO*Fjordlynx Charlene the Olympic Princess 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Capra Flavia EX1
50 MCO VII / MCO ns NO*Vettekatten Lion King Mufasa 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Capra Flavia EX1 BIV
51 MCO VII / MCO es (N) Noja's Vaiana 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Capra Flavia EX1
52 MCO VII / MCO ns NO*Agderpuz Cobra 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Capra Flavia EX2
53 MCO VII / MCO ns 22 NO*Agderpuz Connie 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX2
54 MCO VIII / MCO as 09 22 (N) Noja's Maui 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Capra Flavia EX1 NOM
55 NEM I / NEM ns 21 NO*Pearl of Coast Czar 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Capra Flavia Utgår
56 NEM I / NEM a 21 NO*Anjas Beloved Fillipha 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM BIS
57 NEM II / NEM g 03 21 Henrietta Snejnaya Zima 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Capra Flavia EX1
58 NFO I / NFO a (N) Stiv Kuling's Usain Bolt 2 Hannkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
59 NFO I / NFO n NO*Loza's Bilbao 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1 BIV NOM
60 NFO I / NFO n NO*Loza's Belle 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1
61 NFO II / NFO n 03 (N) Fodnaheia's Nevada 2 Hannkatt 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
62 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
63 NFO II / NFO n 03 (N) Kloa's Hedda 2 Hunnkatt 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
64 NFO II / NFO a 09 (N) Stiv Kuling's Vincent 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC BIV NOM
65 NFO II / NFO a 09 (N) Kloa's Happy 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Capra Flavia EX3
66 NFO II / NFO n 09 (N) Ravnklo's Georges 2 Hannkatt 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS NOM
67 NFO III / NFO n 22 (N) Benzn Hakuna Matata 2 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
68 NFO III / NFO n 22 (N) Stølsgarden Ulva 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
69 NFO III / NFO n 22 Robin av Oseberg (N) 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM
70 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 2 (SP) Sjöbom Glenn HP NOM BIS
71 NFO III / NFO n 24 S*Zygot's Zakk Wyld 2 Hannkatt 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS
72 NFO III / NFO n 22 (N) Fodnaheia's Patrizia 2 Hunnkatt 17a (Senior) Bruin Stephe 1 BIS
73 NFO IV / NFO a 09 24 (N) Fodnaheia's Dominika 2 Hunnkatt 3 (GIC) Pacheco Rui EX1 CACS NOM
73 NFO IV / NFO a 09 24 (N) Fodnaheia's Dominika 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
74 NFO IV / NFO n 01 21 62 Navarre de Laïloken*F 2 Hannkatt 5 (IC) Pacheco Rui EX1 CAGCIB
75 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Zelda 2 Hunnkatt 5 (IC) Pacheco Rui EX1 CAGCIB
76 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tingoskattens Tina 2 Hunnkatt 5 (IC) Pacheco Rui EX2
77 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Sogningen Alfred 2 Hannkatt 7 (CH) Pacheco Rui Not in competition
78 NFO IV / NFO n 03 24 DK*Smedegaard's Too-Ticki 2 Hunnkatt 7 (CH) Pacheco Rui EX1 CACIB
79 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Ravnklo's On This Earth, A Shadow Falls 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Pacheco Rui EX2
80 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tumay's Pearl 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Pacheco Rui EX1 BIV NOM
81 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 2 (SP) Pacheco Rui HP NOM
82 NFO V / NFO f (N) Tingoskattens Nala 2 Hunnkatt 1 (SC) Ghibaudo Alessandro HP
83 NFO V / NFO f 24 (N) Stiv Kuling's Maleficent 2 Hunnkatt 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS NOM
83 NFO V / NFO f 24 (N) Stiv Kuling's Maleficent 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
84 NFO V / NFO f 23 NO*Loza's Brianna 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV
84 NFO V / NFO f 23 NO*Loza's Brianna 2 Hunnkatt 19 (Kull) Bruin Stephe Beste kull
85 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
86 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Siri 2 Hunnkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
86 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Siri 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5
87 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Sira 2 Hunnkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
88 NFO VI / NFO g 09 24 (N) Stiv Kuling's Vidiya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC NOM BIS
89 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Fiskerjenta's Blomst 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 BIV NOM
90 NFO VI / NFO f 09 (N) Migoto's Eva 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1
91 NFO VI / NFO f 03 24 S*Pysida's Zinnia 2 Hunnkatt 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB NOM
92 NFO VII / NFO fs 24 (N) Alneskatten's Tula 2 Hunnkatt 1 (SC) Westerlund Marie Abs
93 NFO VII / NFO ds 24 (N) Alneskatten's Beautiful Day 2 Hannkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC NOM BIS
93 NFO VII / NFO ds 24 (N) Alneskatten's Beautiful Day 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
94 NFO VII / NFO ns 24 (N) Ravnklo's Dhyana 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1
95 NFO VII / NFO ns 23 (N) Kloa's Eros 2 Hannkatt 8 (PR) Westerlund Marie EX1 CAPIB NOM
95 NFO VII / NFO ns 23 (N) Kloa's Eros 2 Hannkatt 17a (Senior) Bruin Stephe 1
96 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS NOM
97 NFO VIII / NFO ns 03 (N) Stiv Kuling's Pacino 2 Hannkatt 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB NOM
97 NFO VIII / NFO ns 03 (N) Stiv Kuling's Pacino 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
98 NFO VIII / NFO fs 09 (N) Stiv Kuling's Penelope 2 Hunnkatt 7 (CH) Capra Flavia EX1 CACIB
99 NFO VIII / NFO ns 03 22 (N) Stiv Kuling's Wasabi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Capra Flavia EX2
100 NFO VIII / NFO ns 09 23 DK*Chrisycats Queen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Capra Flavia EX1 CAC
101 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Alneskatten's Absolut Pleasure 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Capra Flavia EX2
102 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Capra Flavia EX1 BIV NOM BIS
103 NFO VIII / NFO fs 09 (N) Kloa's Cleopatra 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Bruin Stephe 1 BIS
103 NFO VIII / NFO fs 09 (N) Kloa's Cleopatra 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
104 NFO IX / NFO w 64 (N) Stølsgarden Svanhvit 2 Hunnkatt 7 (CH) Capra Flavia EX1 CACIB
105 SIB II / SIB n 09 NO*Soltrollet Sofia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Pacheco Rui EX1
106 SIB III / SIB n 24 Damman Amur Mika 2 Hannkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS BIV NOM
107 SIB III / SIB n 24 NO*Fredtun Monster 2 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
108 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Tulla 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX2
109 SIB III / SIB n 24 NO*KeylaKatt Lucy 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1
110 SIB V / SIB f 24 NO*Soltrollet Queen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
111 SIB VII / SIB fs (N) Solstorms Kiitos Tiina 2 Hunnkatt 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
112 SIB VII / SIB fs 24 NO*Grensedalen Emily 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC BIV
113 SIB VII / SIB fs 24 Tyché White Witch*CZ 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX2
114 SIB VII / SIB es 24 Harley Siber Felis*PL 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1
115 SIB VIII / SIB ns 09 24 SE*Simplicity Lynx Zedric 2 Hannkatt 7 (CH) Pacheco Rui EX1 CACIB BIV NOM
116 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Dollaråsen Aria 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Pacheco Rui EX1 CAC
117 SIB VIII / SIB ns 02 21 64 NO*Myrbærhaugen's Ice Diamond 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pacheco Rui EX2
118 SIB VIII / SIB fs 09 NO*Soltrollet Tinka 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Pacheco Rui EX1 NOM
119 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Bruin Stephe HP NOM BIS
120 BEN n 24 Yves Saint-Laurent Angel Felis*CZ 3 Hannkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
121 BEN n 24 (N) Kelam's Vixen 3 Hunnkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
122 BEN n 24 Hakeem Aloona*PL 3 Hannkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB BIV NOM
123 BSH a Fernando Amazing Aisha*PL 3 Hannkatt 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
123 BSH a Fernando Amazing Aisha*PL 3 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
124 BSH a NO*Mimmi's Katteri Picasso 3 Hannkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC
125 BSH a NO*Mimmi's Katteri Qelsy 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1 BIV
126 BSH c Amadeus av Ramsdal (N) 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1
127 BSH c Amanda av Ramsdal (N) 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 NOM BIS
128 BSH e Heartbreaker from Kingsyard 3 Hannkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
129 BSH e Diadora's I-Catcher 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1 NOM BIS
130 BSH j Grandroshell Ponochka 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC
131 BSH a 22 NO*Mimmi's Katteri Kissmo 3 Hannkatt 6 (IP) Bruin Stephe Abs
132 BSH a 24 NO*Mimmi's Katteri Nadine 3 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB NOM
133 BSH c 24 NO*Mimmi's Katteri Qi Qi 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1 NOM
133 BSH c 24 NO*Mimmi's Katteri Qi Qi 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
134 BSH e 24 NO*Mimmi's Katteri Oliver 3 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
135 BSH ns 22 64 SE*Forever Loved Mums-Mums 3 Hannkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC
136 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Paddington 3 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
137 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS NOM
138 BUR n Lerandel Young Zorro 3 Hannkatt 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
139 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Bruin Stephe HP NOM BIS
140 KBL II / KBL n 09 24 (N) RGJ Cat's Jezhevika 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn Abs
141 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
142 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Bogdan 3 Hannkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB NOM
143 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC BIV NOM BIS
144 SRL VIII / SRL n 03 33 Quizzicurl Rambouillet 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 NOM
145 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 2 (SP) Westerlund Marie HP NOM
145 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 17a (Senior) Sjöbom Glenn 1 BIS
146 ABY o (N) Nature's Joana Chanel 4 Hunnkatt 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP NOM
147 ABY p (N) Nature's Enzita 4 Hunnkatt 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB NOM
148 DRX IV / DRX ds 03 24 Axel Mondodevon-Rex*PL 4 Hannkatt 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
149 DRX IV / DRX f 01 64 Ekplixi av Jamas (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC NOM
150 DRX VIII / DRX a 09 21 33 Vasili av Jamas (N) 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1
151 OSH w 61 Over The Moon Des Touch Too Much 4 Hannkatt 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
152 OSH n Sweet Cats Game, Set and Match 4 Hannkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS NOM BIS
153 OSH h NO*Intelligent Coco Chanel 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Westerlund Marie EX1 NOM
154 OSH n 24 (N) Almazonas Medusa Versace 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CAC
155 OSH a 25 Katzwijm's Enrico Caruso 4 Hannkatt 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS NOM
156 OSH b 25 NO*Ennakeem's Hector Barbossa 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Westerlund Marie EX1 NOM BIS
156 OSH b 25 NO*Ennakeem's Hector Barbossa 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
157 OSH f 24 Tiril Olympia av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Westerlund Marie EX1 CACIB NOM
158 PEB I / PEB w 63 Nevagrace Michelle 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
159 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS NOM
160 SIA h NO*Zamaradi Caja 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Bruin Stephe EX1 NOM BIS
161 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS NOM BIS
162 SIA n 03 21 NO*Ennakeem's Laguna 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Bruin Stephe EX1 CAC
163 SPH I / SPH n Mercedes Dejlig*PL 4 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB NOM BIS
164 SPH I / SPH n NO*Xollos Loke 4 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
165 SPH I / SPH a S*Piapizzi's Venice Queen 4 Hunnkatt 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS NOM BIS
165 SPH I / SPH a S*Piapizzi's Venice Queen 4 Hunnkatt 17b (Veteran) Bruin Stephe 1 BIS
166 HCS Arwen Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Ghibaudo Alessandro 3
167 HCS Blue Bell 3. av Opelandshaugen Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Bruin Stephe 1 NOM
168 HCS Lollipop Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Bruin Stephe 2
169 HCS Trixi Anabel Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Ghibaudo Alessandro 1 NOM BIS
170 HCS Hetti von Rosenknopp Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Ghibaudo Alessandro 2
192 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Bruin Stephe NFO V, BEN n 22, BSH a, BSH a 22, BSH c 24, BSH ns 22 64, BUR b, BUR n, ABY p, DRX IV, SIA h, SIA n, SIA n 03 21, SIA o 21, HCS, VETA 1, VETA 2, VETB 2, VETB 4 28
Capra Flavia EXO f 22, PER fs, PER n, SBI a, SBI a 21, MCO II, MCO VII, MCO VIII, NEM I, NEM II, NFO II, NFO IX, NFO VIII 31
Ghibaudo Alessandro EXO ns 24 62, PER f, PER n, RAG n, SBI n, MCO V, NEM I, NFO II, NFO V, SIB V, HCS 28
Pacheco Rui EXO f, PER d, PER n 22, RAG a 04, RAG n 04, SBI b, SBI b 21, MCO I, NFO IV, SIB II, SIB VIII 25
Sjöbom Glenn MCO III, MCO IV, MCO VII, NFO III, SIB III, BEN n 24, BSH a 24, BSH ay 11, BSH e 24, KBL II, SRL VIII, DRX VIII, OSH n, PEB I, SPH I, VETA 4 31
Utenfor Bedømmelse PER d, SBI n, MCO III, MCO V, NFO IV, NFO V, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, BSH a, BSH c 24, OSH b 25 14
Westerlund Marie MCO VI, NFO I, NFO VI, NFO VII, SIB VII, BSH c, BSH e, BSH j, SRL I, ABY a, ABY o, OSH a 25, OSH b 25, OSH f 24, OSH h, OSH n 24, OSH w 61 35
7 dommere