NORAKs utstilling 11. mai 2019
Arrangørklubb NORAK
Starter 11.05.2019 Slutter 11.05.2019
Påmelding starter 01.02.2019 Påmelding lukkes 28.04.2019
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:30 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 430   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS NFO Minimum antall katter for rase-BIS 50
Bankkontonummer
Epost show@norak.no
Sted Furuset Forum, Søren Bulls vei 4, 1051 OSLO
Funksjonærer Svein Grøtness, tel 91576242
Trine Johansen, tel 91123076
Eva Dahl Eide, tel 97689786
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 84 69 0 0 15
2 183 159 0 0 24
3 77 71 0 0 6
4 71 64 0 0 7
Huskatter 7 7 0 0 0
Totalt 422 370 0 0 52

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO a Bhakti Maximus 1 Hannkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira EX1 CAC
2 EXO f (N) Stalusan Sissi 1 Hunnkatt 17a (Senior) Saarela Veikko 2
3 EXO n 22 Sweeti av Persicum 1 Hunnkatt 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
4 EXO a 24 (N) Stargate's Kornelia 1 Hunnkatt 5 (IC) Fonsén Mira Utgår Utgår
5 EXO fs 24 62 (N) Almodovar Tornerose 1 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
6 EXO n 01 62 Soroya's Snowflake Princess 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM
7 EXO n 03 (N) Stargate's Special Surprice 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Ottino Mario EX1
8 PER w 62 Abele del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP NOM
9 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
9 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 17a (Senior) Saarela Veikko 3
10 PER n (N) Avonlea Dream's Ulrikke 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
11 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 3 (GIC) Ottino Mario EX1 CACS NOM BIS
12 PER d Delfief Djengis 1 Hannkatt 7 (CH) Ottino Mario EX1 CACIB
13 PER f (N) Stargate's Phoibe 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira EX1 CAC
14 PER n 22 IT*Dalidà Del Falco d'Oro 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
15 PER d 22 DK*DiKeRo's Kiss'n Hug 1 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
16 PER f 22 (N) Stargate's Phedra 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC
17 PER ns 11 Lion Blanc Here Comes The Sun 1 Hannkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira EX1 CAC
18 PER ns 11 S*Abo Volo's Ivory 1 Hannkatt 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
19 PER ny 11 Basium de Kawena 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1
20 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
20 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 1 BIS Beste Veteran
21 PER d 02 62 Led Zeppelin av Reffsgård (N) 1 Hannkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC
22 PER d 02 62 Driving Miss Daisy av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC
23 PER d 03 (N) Stargate's Rheta 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Fonsén Mira EX1
24 PER e 02 62 Indian Summer av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira EX1 CAC
24 PER e 02 62 Indian Summer av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
25 PER e 03 S*Freeloader's Snoopi 1 Hannkatt 1 (SC) Berner Annika HP NOM
26 PER g 02 62 Touch of Heaven av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB
27 PER n 33 (N) Supergranny Eminem 1 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
28 PER g 33 (N) Supergranny Donatella 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
29 PER d 21 33 (N) Purrbox Helios 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Ottino Mario EX1 NOM
30 RAG n S*Ohana's Nani Mattis 1 Hannkatt 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
31 RAG n Braya Miss Mary Goodnight 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Fonsén Mira EX1
32 RAG n 03 NO*Glassrosens McQueen 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Ottino Mario EX1 CAC NOM
33 RAG n 03 (N) Ragedy's Ypperlige Yummy 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ottino Mario EX1 NOM
34 RAG n 04 (N) Happy Pops Yulia 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM
35 RAG a 03 NO*Fagerlis Arete 1 Hunnkatt 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB NOM BIS
36 RAG a 03 DollyBirds "Pour Elle"Sollis 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika Abs
37 RAG a 03 NO*Fagerlis Amarone 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX1 NOM
38 RAG a 03 NO*Fagerlis Jasmine 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX1 BIV
39 RAG a 03 S*Dan Dara's Dexter 1 Hannkatt 2 (SP) Berner Annika HP NOM BIS
40 RAG a 03 (N) Diadem's Daisy Doll 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
41 RAG a 04 S*Grand Gathinoz Qoola Qonrad 1 Hannkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC
42 RAG a 04 Braya Whatever NeverMind 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX1 NOM
43 RAG b 04 (N) Miragg's The King 1 Hannkatt 5 (IC) Ottino Mario EX1 CAGCIB
44 RAG c 04 S*Ohana's Nani Zanna 1 Hunnkatt 7 (CH) Ottino Mario EX1 CACIB
45 SBI n (N) Fyttikattas Blackstar 1 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
46 SBI n (N) Prekestolen's Sokrates 1 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
47 SBI n SE*Silverdimman's Ivoiré 1 Hunnkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM BIS
48 SBI a S*Respons Beataful 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Ottino Mario EX1 CAC
49 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Ottino Mario HP
49 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 1
50 SBI a SE*FireHeart's TsuTey 1 Hannkatt 4 (GIP) Ottino Mario EX1 CAPS
51 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 6 (IP) Ottino Mario EX1 CAGPIB BIV NOM
51 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 17a (Senior) Saarela Veikko 1 BIS Beste Senior
52 SBI a SE*Sagotrollas Nallemaja 1 Hunnkatt 8 (PR) Ottino Mario EX1 CAPIB
53 SBI b S*Apple Road's Chokeberry 1 Hannkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC
55 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 4 (GIP) Ottino Mario EX1 CAPS NOM
55 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
56 SBI f IT*Desirèe Finibus Terrae 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
57 SBI n 21 Skogshöjdens Andante 1 Hannkatt 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB NOM
58 SBI n 21 S*Respons Tarzina Gull 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira EX1 CAC
59 SBI n 21 S*Ma'ha Gita Humpty Dumpty 1 Hannkatt 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM
60 SBI a 21 (N) Eikerskogens Kalesi 1 Hunnkatt 10 (KAS) Berner Annika EX1 CAP
61 SBI b 21 Queen Conchita av Ontario 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
62 SBI c 21 (N) Eikerskogens Rawalpindi 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Ottino Mario EX1 CAC
63 SBI a 21 Suzi von Oldima 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 No Cert
64 MCO I / MCO n NO*SaucerfulSecret Alfred Cat 2 Hannkatt 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
65 MCO II / MCO n 09 (N) Big Kitty Carla 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
66 MCO I / MCO n NO*Nordic Leon's Emmylou 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Turpeinen Riikka Abs
67 MCO I / MCO a NO*Lythrum Piccolo 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Turpeinen Riikka EX2
68 MCO I / MCO a NO*SaucerfulSecret Djengis Cat 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Turpeinen Riikka EX1 BIV
69 MCO I / MCO a (N) Innocent Rose's Dr.Jekyll & Mr. Hyde 2 Hannkatt 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
69 MCO I / MCO a (N) Innocent Rose's Dr.Jekyll & Mr. Hyde 2 Hannkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1 BIS Beste Veteran
70 MCO II / MCO a 09 NO*Lythrum Ollivander 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC NOM
71 MCO II / MCO n 09 (N) Mydele's Dina 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
72 MCO III / MCO n 22 DK*Lyngkatten's Gravity 2 Hannkatt 9 (Åpen) Turpeinen Riikka Abs
73 MCO III / MCO n 23 NO*Nordic Leon's Fenris 2 Hannkatt 9 (Åpen) Turpeinen Riikka EX1 CAC
74 MCO III / MCO n 23 Glamour Next Level*PL 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Turpeinen Riikka EX1
75 MCO III / MCO n 22 NO*Gullhalen's Hugo Boss 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka EX1 BIV NOM
76 MCO III / MCO n 23 NO*Sula's Stjerne Esme 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka EX1
77 MCO III / MCO n 23 IDP*General Coon's Coppersmith 2 Hannkatt 4 (GIP) Turpeinen Riikka Abs
78 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Ewan Rossy 2 Hannkatt 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
79 MCO IV / MCO n 09 22 Becca av Åsly 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC NOM
80 MCO V / MCO d 22 (N) Big Kitty Mellie 2 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX2
81 MCO V / MCO f 22 (N) Merridancers Rihanna 2 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB BIV NOM
82 MCO V / MCO d 22 Maine Lord Spenser av Persicum 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
83 MCO V / MCO f 22 Maine Luna av Persicum 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX3
84 MCO V / MCO f NO*Ejsten Echo 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
85 MCO V / MCO f 22 NO*Stormjegerens Ran 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX2
86 MCO V / MCO f (N) Mydele's Astrid 2 Hunnkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB NOM BIS
87 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Stormjegerens Khal Drogo 2 Hannkatt 3 (GIC) Ottino Mario EX1 CACS
88 MCO VI / MCO d 09 22 S*Magoria's Corroded 2 Hannkatt 7 (CH) Ottino Mario EX1 CACIB BIV
89 MCO VI / MCO d 03 22 Maine Valentino av Persicum 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ottino Mario EX1 CAC
90 MCO VI / MCO d 09 22 (N) Merridancers Lagertha 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ottino Mario EX1 CAC
91 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Merridancers Fenrir 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ottino Mario EX1
92 MCO VI / MCO d 09 22 NO*Sula's Stjerne Cognac 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Ottino Mario EX1 BIV NOM
93 MCO VI / MCO f 03 22 Soroya's Coon Jenny 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ottino Mario EX1
94 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Ottino Mario HP NOM BIS
95 MCO VII / MCO ds 22 UA*Bluesmaine Edelweiss 2 Hannkatt 3 (GIC) Ottino Mario EX1 CACS BIV NOM BIS
96 MCO VII / MCO ns NO*Gullhalen's Kenai 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ottino Mario Abs
97 MCO VII / MCO ds 22 NO*Lythrum Oliver 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ottino Mario EX1 CAC
98 MCO VII / MCO ns 23 NO*Nordic Leon's Dixie Chick 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ottino Mario Abs
99 MCO VII / MCO ds 24 (N) Afelio Zaccai 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ottino Mario Abs
100 MCO VII / MCO ns 22 (N) Hringariki Brage 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ottino Mario Abs
101 MCO VII / MCO ns 22 NO*Ejsten Atlaz 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ottino Mario EX1 NOM
102 MCO VII / MCO ns 22 NO*Frostheim's Charming Prince 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ottino Mario EX2
103 MCO VII / MCO fs 22 (N) Afelio Zatanna 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ottino Mario EX1
104 MCO VIII / MCO fs 09 (N) Quiet's Milla 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ottino Mario EX1
105 MCO VII / MCO ns 22 (N) Quiet's Nemo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Ottino Mario EX1 BIV
106 MCO VII / MCO ns NO*Vettekatten Lion King Mufasa 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Ottino Mario EX2
107 MCO VII / MCO es (N) Noja's Vaiana 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ottino Mario EX1
108 MCO VII / MCO ns 22 Jessica NoBabyGlare*RU 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ottino Mario EX2
109 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB BIV NOM
110 MCO VIII / MCO ds 09 22 NO*Lady Sansa's Daenerys Targaryen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Turpeinen Riikka EX1 CAC NOM
111 MCO VIII / MCO as 09 22 (N) Noja's Maui 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka EX3
112 MCO VIII / MCO as 03 (N) Spellbound's Abe 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka EX2
113 MCO VIII / MCO ds 03 22 (N) Spellbound's Amos 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka EX1
114 MCO VII / MCO ns 22 NO*Tinneberget Birte 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka EX3
115 MCO VIII / MCO ds 09 11 Afelio Karma 2 Hannkatt 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP NOM
116 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Eloise 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio Abs
117 MCO IX / MCO w 62 (N) Shereniz Luna Lovegood 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
118 MCO IX / MCO w 63 NO*Iståke Izora 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio Abs
119 MCO IX / MCO w 62 NO*Lady Sansa's Gilly 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX2
120 MCO IX / MCO w 62 Winona av Åsly 2 Hunnkatt 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
121 NEM I / NEM a NO*Blue Stella Scorpius 2 Hannkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
122 NEM I / NEM as 21 Yaroslav of White Frost 2 Hannkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM
123 NEM I / NEM as 21 Zahar of White Frost 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
124 NEM I / NEM n Mara z Dalekiej Polnocy*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX2
125 NEM I / NEM ns 21 Tbilisi Snezhniy Bars,HR 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
126 NEM I / NEM a 21 NO*CreamPuff's Evita 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
127 NEM I / NEM as 21 NO*Arietta Ava Adore 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
128 NEM I / NEM n NO*NevaSky's Ebo 2 Hannkatt 10 (KAS) Edström Michael Abs
129 NEM II / NEM a 09 21 Dunai Snejnaya Zima 2 Hannkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
130 NEM II / NEM n 03 21 Watson Vizantiysky Podarok 2 Hannkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 No Cert
131 NEM II / NEM ns 09 21 Angara Amora of Silver Soul 2 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
132 NEM II / NEM a 09 21 NO*Periwinkle's Nippet 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC BIV
133 NEM II / NEM g 03 21 Henrietta Snejnaya Zima 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
134 NEM II / NEM n 09 NO*Dege's Albertine 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro Abs
135 NFO I / NFO a (N) Stiv Kuling's Usain Bolt 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
136 NFO I / NFO n NO*Loza's Bilbao 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM
137 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 7 (CH) Stoa Caroline Abs
137 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
138 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Zorro 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CACIB
139 NFO II / NFO a 09 (N) Kloa's Happy 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline Abs
140 NFO II / NFO n 03 (N) Kloa's Hedda 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline Abs
141 NFO II / NFO at 09 NO*Havstrilens Melody Gardot 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
142 NFO II / NFO n 09 (N) Ravnklo's Georges 2 Hannkatt 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
143 NFO III / NFO n 22 (N) Tingoskattens Storm 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1
144 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 2 (SP) Stoa Caroline HP
145 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 3 (GIC) Edström Michael Abs
145 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
146 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Migoto's Yohannes 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX2
147 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Sogningen Alfred 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC BIV NOM BIS
148 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Skaujenta's Ymir 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX2
149 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Tumay's Prince 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1
150 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Fiskerjenta's Bamse Brakar 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
151 NFO IV / NFO n 03 24 S*Little L's Rock 'n' Roll Dream 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
152 NFO IV / NFO n 02 21 62 DK*Silverleaf's I Have A Dream 2 Hunnkatt 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM BIS
153 NFO V / NFO f (N) Tingoskattens Nala 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
154 NFO V / NFO f 24 S*Just Catnap's Sassenach 2 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX2
155 NFO V / NFO f 23 (N) Fiskerjenta's Spurv 2 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM
156 NFO V / NFO f NO*Loza's Betina 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael Abs
156 NFO V / NFO f NO*Loza's Betina 2 Hunnkatt 19 (Kull) Brambilla Fabio Abs
157 NFO V / NFO f 23 NO*Loza's Brianna 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1 BIV NOM
158 NFO V / NFO d 23 (N) Sandøy Frank 2 Hannkatt 2 (SP) Edström Michael HP
158 NFO V / NFO d 23 (N) Sandøy Frank 2 Hannkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 2
159 NFO VI / NFO g 02 21 64 DK*Naturell's Sofie GasArm 2 Hunnkatt 1 (SC) Berner Annika HP
160 NFO VI / NFO f 03 23 S*Myselisia's Faith 2 Hunnkatt 1 (SC) Berner Annika HP
161 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Siri 2 Hunnkatt 3 (GIC) Berner Annika EX1 CACS
161 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Siri 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
162 NFO VI / NFO d 02 21 62 S*Myselisia's Avicii 2 Hannkatt 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB BIV NOM
163 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Sira 2 Hunnkatt 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB NOM BIS
164 NFO VI / NFO f 09 24 SE*Entourage's Matilde 2 Hunnkatt 5 (IC) Berner Annika EX2
165 NFO VI / NFO g 09 24 (N) Stiv Kuling's Vidiya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX2
166 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Havstrilens Neneh Cherry 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC
167 NFO VI / NFO f 09 22 Sash Silva's Tribe 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX3
168 NFO VI / NFO f 09 23 (N) Fiskerjenta's Perle 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika Abs
169 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Vargskogens Ametyst 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX1 NOM
170 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Fiskerjenta's Blomst 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX1 BIV NOM BIS
171 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Migoto's Dalina 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX2
172 NFO VI / NFO f 09 (N) Migoto's Eva 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX3
173 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Konnerudpusen's Brage 2 Hannkatt 10 (KAS) Berner Annika EX2
174 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Magnus Elias 2 Hannkatt 10 (KAS) Berner Annika EX1 CAP BIV NOM
175 NFO VI / NFO d 09 24 NO*Zeras Gemini 2 Hannkatt 10 (KAS) Berner Annika EX2
176 NFO VII / NFO as 24 SE*Backstugans Ragnar 2 Hannkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
177 NFO VII / NFO as 23 Onirick de L'Anse des Pins 2 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
178 NFO VII / NFO ns NO*Liljerikets Ardwinna 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC NOM
179 NFO VII / NFO ns (N) Tumay's Lucky Lady 2 Hunnkatt 4 (GIP) Stoa Caroline Abs
180 NFO VII / NFO ns 24 SE*Dear Johns Miss Mistofeles 2 Hunnkatt 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB NOM
181 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
182 NFO VII / NFO ns 24 (N) Ravnklo's Dhyana 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 BIV NOM
183 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Ravnklo's Shanti 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX3
184 NFO VIII / NFO ns 09 23 DK*Chrisycats Queen 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX2
185 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
186 NFO VIII / NFO fs 09 S*Hemligheten's Dimma 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael Abs
187 NFO VIII / NFO ns 09 22 S*Segersjös Vira 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
188 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Iver 2 Hannkatt 1 (SC) Stoa Caroline HP NOM
189 NFO IX / NFO w 62 SE*Lells Nordic princess 2 Hunnkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
190 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM BIS
191 SIB II / SIB n 09 Tino Rossi Nový vek*CZ 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
192 SIB II / SIB a 09 NO*Skrimstad Luna 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael Abs
193 SIB III / SIB n 24 Damman Amur Mika 2 Hannkatt 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS BIV
194 SIB III / SIB n 24 NO*KeylaKatt Lucy 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Turpeinen Riikka EX1 NOM
195 SIB III / SIB n 24 Kudeyar Sladkoe Pyatnyshko 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka EX1
196 SIB III / SIB n 22 NO*Rødrev Lucia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka EX1
197 SIB III / SIB n 22 NO*Smaragd Hjerte Dolce Vita 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka EX2
198 SIB III / SIB n 24 NO*Heggdalkatten Irina Nikitova 2 Hunnkatt 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP NOM
199 SIB IV / SIB n 09 24 Kedr Onix Gloria*RU 2 Hannkatt 1 (SC) Brambilla Fabio Abs
200 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Kongskogens Tyrihans 2 Hannkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB NOM
201 SIB IV / SIB n 09 24 Esenia Zaimka*UA 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
202 SIB V / SIB f 24 NO*Sibirpoten's Iriz 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1 NOM
203 SIB VI / SIB d 09 23 SE*Hökhöjdens Goldeen 2 Hunnkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
204 SIB VI / SIB d 09 SE*Hökhöjdens Marwin de Lossian 2 Hannkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
205 SIB VI / SIB d 09 SE*Hökhöjdens Naomi de Lossian 2 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB BIV
206 SIB VII / SIB ns 22 NO*Smaragd Hjerte Czarina 2 Hunnkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 No Cert
207 SIB VII / SIB es 24 Leonardo Siberian Sapphire 2 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
208 SIB VII / SIB fs 24 Figa Rys od Kròlolwych*PL 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX2
209 SIB VII / SIB ns 24 NO*Heggdalkatten Mia My Darling 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM
210 SIB VII / SIB fs 24 Tyché White Witch*CZ 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX3
211 SIB VII / SIB ns 22 (N) CarilloCat Silver Smith 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio Abs
212 SIB VII / SIB fs 24 NO*Rødrev Malin 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
213 SIB VII / SIB fs 24 NO*Sibirpoten's Sarabi 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio Abs
214 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM BIS
215 SIB IX / SIB w 64 Mount Blanc Vistula*PL 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro Abs
216 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Saarela Veikko HP
217 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB BIV
218 BEN n 24 Yves Saint-Laurent Angel Felis*CZ 3 Hannkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX2
219 BEN n 24 Magic Miracle Jaguar Jangle 3 Hannkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
220 BEN n 24 (N) Ingøy's Soulspring 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM
221 BEN n 24 NO*Mystic Marsi Tanzila 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin VG1
222 BEN n 24 NO*Majormoen's Maui 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1
223 BEN n 22 33 Laskalinas Kent 3 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
224 BEN n 24 33 Frodo vom Rittersaal*D 3 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
225 BEN n 24 33 Asianleopardcat Honey 3 Hunnkatt 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPS NOM
226 BSH a Oxford of Britney Shache*RU 3 Hannkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
227 BSH b (N) Zipp Marine Quin 3 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
228 BSH c Majki Berni Cattus*PL 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM
229 BSH e Diadora's I-Catcher 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
230 BSH a 24 S*Bokbackens Marängen 3 Hunnkatt 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
231 BSH b 24 SE*Lintrollets Bumble-Bee 3 Hannkatt 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
232 BSH e 24 S* Onsängens Gold Fever 3 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
233 BSH ns 11 Roserita Silver Balthazar 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX2
233 BSH ns 11 Roserita Silver Balthazar 3 Hannkatt 19 (Kull) Edstrøm Anne-Gro Beste Kull
234 BSH ns 11 Roserita Silver Melchior 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
235 BSH ns 22 64 SE*Lindhouse Helga Hufflepuff 3 Hunnkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB BIV NOM
236 BSH ns 22 64 (N) Cavallino's Argento Leonardo 3 Hannkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
237 BSH ns 22 64 LV*Ice Florence Verona 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
238 BSH ns 22 64 LV*Ice Florence Ceceron 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX2
239 BSH ns 22 64 SE*Forever Loved Stitch 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
240 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qamaro 3 Hannkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
241 BSH ny 11 Roserita Golden Adele 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
242 BSH ny 11 Roserita Golden Caspar 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
243 BSH ny 11 Golden Thanika Kafidim 3 Hunnkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP NOM
244 BSH ay 25 NO*Golden Poem Gianni 3 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC NOM
245 BUR n Securitazz Uzi 3 Hunnkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB BIV
246 BUR n Templebar Cullinan V for Morgan 3 Hannkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
247 BUR n (N) Kattehula's Ulla 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
248 BUR n Shai-San-War's Veikko 3 Hannkatt 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB NOM BIS
249 BUR c (N) Kattehula's Ronja 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
250 BUR g (N) Kattehula's Maja 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
251 BUR j (N) Kattehula's Ida 3 Hunnkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP NOM
252 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
253 KBL II / KBL n 09 24 (N) RGJ Cat's Kurazh 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
254 KBS I / KBS n 24 (N) RGJ Cat's Jegoza 3 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
255 KBS II / KBS n 09 23 NO*RGJ Cat's Laskovyj Zver 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
256 KBS II / KBS n 03 22 Dinamit Island Julapp 3 Hannkatt 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
257 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Saarela Veikko HP
257 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1 BIS Beste Veteran
258 KOR (N) Ayram Chantana 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 NOM
259 KOR S*Mästertassen Meja 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 BIV NOM BIS
260 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP NOM
261 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 1
261 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP
262 KOR S*Mästertassen Nadee 3 Hunnkatt 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP BIV NOM BIS
263 MAU ns NO*Gooseberry Shh.. It's Top Secret! 3 Hannkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB NOM
264 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB NOM BIS
264 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
265 MAU ns 24 NO*Gooseberry Prancer 3 Hannkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 1 BIS Beste Senior
265 MAU ns 24 NO*Gooseberry Prancer 3 Hannkatt 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro HP NOM
266 OCI n 24 SE*Alsmarks Imryldeen 3 Hunnkatt 1 (SC) Isakov Vladimir HP NOM
267 OCI n 24 SE*Alsmarks Ascalon 3 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM
268 OCI n 24 SE*Alsmarks Allyx 3 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
269 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus I'll sleep when I'm dead 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
269 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus I'll sleep when I'm dead 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
270 OCI n 24 SE*Alsmarks Ezoola 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
271 OCI n 24 SE*Alsmarks Dajkah 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM BIS
272 OCI a 24 SE*Alsmarks Elona 3 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
273 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Blaze of Glory 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
274 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Wrong side of Heaven 3 Hunnkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
275 OCI c 24 NO*Bakste Pus Darwin 3 Hannkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB NOM BIS
276 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
277 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Kicking Pidgeons 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
278 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
279 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Bogdan 3 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
280 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 BIV
281 ABY n (N) Mayas Pride Oona 4 Hunnkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB BIV
282 ABY n S*Cat Claw's Master-Piece 4 Hannkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin Abs
283 ABY n Katniss Everdeen Housetiger*PL 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1
284 ABY n Sanddrop's Jazira 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX2
285 ABY n (N) Coconille's Cornelias Marie 4 Hunnkatt 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
286 ABY n Ingave's Una 4 Hunnkatt 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB NOM
286 ABY n Ingave's Una 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
287 ABY n Ingave's Amon 4 Hannkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP NOM
288 ABY n IT*Solarian Valentino 4 Hannkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX2
289 ABY n Thamos Timbuktu 4 Hannkatt 17b (Veteran) Fonsén Mira 1 BIS Beste Veteran
290 ABY a Ingave's Vilje 4 Hunnkatt 1 (SC) Brambilla Fabio Abs
291 ABY o Sanddrop's Chiara 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC NOM
292 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 2 (SP) Brambilla Fabio HP NOM
293 ABY p (N) Nature's Enzita 4 Hunnkatt 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
294 CRX I / CRX n SE*PrimaRex Zinger 4 Hannkatt 2 (SP) Brambilla Fabio HP
295 CRX I / CRX a S*Chagris Blue Velvet 4 Hannkatt 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
296 DRX I / DRX a SE*Tinica's Lady Lizzy La Kriss 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Fonsén Mira EX1 NOM
297 DRX III / DRX f S*Fairycoons Lady Darjeeling 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira EX1 CAC NOM BIS
298 DRX III / DRX g 24 (N) Diamond Heart's Jacklin 4 Hunnkatt 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM
299 DRX IV / DRX ds 03 24 Axel Mondodevon-Rex*PL 4 Hannkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB BIV NOM
300 DRX IV / DRX fs 09 24 Peking Cat Fenja 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
301 DRX IV / DRX f 09 24 S*British Dream's Wanheda 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 NOM
302 DRX VI / DRX ns 09 24 NO*Ticonias Lolita Lempica 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira EX1 CAC
303 DRX VII / DRX n 21 33 (N) Diamond Heart's Odin 4 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
304 DRX IX / DRX w 64 Hallvard Dudoland*PL 4 Hannkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira EX1 CAC
305 OSH n Sweet Cats Game, Set and Match 4 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
306 OSH b S*Jean Dark Abra Kadrabra 4 Hannkatt 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
307 OSH c PL*Divine Madness Daario Naharis 4 Hannkatt 10 (KAS) Stoa Caroline Abs
308 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM BIS
309 OSH h PL*Divine Madness PL*Divine Madness Triss Merigold 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline Abs
310 OSH n 24 (N) Almazonas Medusa Versace 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline Abs
311 OSH a 25 Katzwijm's Enrico Caruso 4 Hannkatt 5 (IC) Stoa Caroline Abs
312 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
313 OSH b 25 NO*Ennakeem's Hector Barbossa 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
314 OSH c 22 Sander Bambola Ostrava*CZ 4 Hannkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
315 OSH o 03 NO*Ennakeem's Madama Butterfly 4 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS NOM
316 OSH n 03 24 O*Kay Shon Galaxy Cat 4 Hannkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
317 RUS (N) Little Merlin's Amanda 4 Hunnkatt 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
317 RUS (N) Little Merlin's Amanda 4 Hunnkatt 17a (Senior) Fonsén Mira 1 BIS Beste Senior
318 RUS BluEudemonia's Bubble Bobble 4 Hunnkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB NOM
319 RUS S*Ärke Ängelns Demelza 4 Hunnkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin Abs
320 RUS Wynterwynd Silver Arrow 4 Hannkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB BIV NOM
321 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM BIS
322 SIA h NO*Zamaradi Caja 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
323 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM BIS
324 SIA n 03 21 NO*Ennakeem's Laguna 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Stoa Caroline Abs
325 SOM n Yasha vom Zankelstein*D 4 Hannkatt 1 (SC) Fonsén Mira HP
326 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB BIV NOM
327 SOM n Zorro av Rubicon 4 Hannkatt 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
328 SOM n (N) Kiachero Wiania 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira EX1 CAC
329 SOM n (N) Kiachero Amilo Acai 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Fonsén Mira Abs
330 SOM n (N) Kiachero Ziimo 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Fonsén Mira EX1 NOM
331 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB NOM
331 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
332 SOM a NO*Triforce Vixen 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin Abs
333 SOM a Wendy Mi Amore av Revebo (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
334 SOM o (N) Kiachero Ziro Zorroto 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
335 SOM ns NO*Triforce Toad 4 Hannkatt 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
336 SPH II / SPH n 03 21 Sinah av Ulse (N) 4 Hunnkatt 2 (SP) Biernaczyk Marcin HP
337 HCL Zita Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saarela Veikko Abs
338 HCL Tiril Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saarela Veikko 1 NOM
339 HCL Snorre Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Saarela Veikko Abs
340 HCL Diesel Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Saarela Veikko 1 NOM BIS
341 HCS Muffin Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 2
342 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 1 NOM
343 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 1 NOM BIS
344 DRX I / DRX n Israfel Mysterious ELF*RU 4 Hannkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira EX1 CAC
364 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Berner Annika PER d 02 62, PER e 03, PER f 22, PER g 02 62, RAG a 03, RAG a 04, SBI a 21, SBI b, NFO VI 32
Biernaczyk Marcin BEN n 24, BSH ns 22 64, BUR j, BUR n, MAU ns, ABY n, RUS, SOM a, SOM o, SPH II 33
Brambilla Fabio MCO IV, MCO IX, NFO V, SIB IV, SIB VII, ABY a, ABY o, ABY p, CRX I, DRX IV, DRX VII, SOM ns 29
Edstrøm Anne-Gro MCO II, MCO V, NEM II, SIB IX, BEN n 24 33, BEN ns 24 33, BSH ay 25, BSH e, BSH ns 11, BSH ns 24 62, MAU ns 24, OCI a 24, HCS, VETB 2, VETB 3 31
Edström Michael NEM I, NFO IV, NFO V, NFO VIII, SIB II, SIB V, SIB VI, SIB VIII 35
Fonsén Mira EXO a, EXO a 24, PER d 03, PER e 02 62, PER f, PER n, PER n 01 62, PER n 22, PER ns 11, RAG n, SBI n 21, DRX I, DRX III, DRX IX, DRX VI, SOM n, VETA 4, VETB 4 33
Isakov Vladimir EXO fs 24 62, EXO n 01 62, EXO n 22, PER d 22, PER g 33, PER n 33, PER ny 11, PER w 62, RAG n 04, SBI b 21, SBI f, SBI n, BEN n 22 33, BSH b, BSH c, BSH e 24, BSH ny 11, BUR g, KBL II, OCI b 24, OCI n 24, VETA 3 35
Ottino Mario EXO n 03, PER d, PER d 21 33, RAG b 04, RAG c 04, RAG n 03, SBI a, SBI c 21, SBI e, MCO VI, MCO VII, MCO VIII 37
Saarela Veikko BEN n 22, BSH a, BSH a 24, BSH b 24, BSH ns 11, BUR c, KBS I, KBS II, KOR, OCI c 24, OCI o 24, SRL I, HCL, VETA 1, VETB 1 31
Stoa Caroline NFO I, NFO II, NFO III, NFO IX, NFO VII, OSH a 25, OSH b, OSH b 22, OSH b 25, OSH c, OSH c 22, OSH f, OSH h, OSH n, OSH n 03 24, OSH n 24, OSH o 03, SIA h, SIA n, SIA n 03 21, SIA o 21 35
Turpeinen Riikka MCO I, MCO III, MCO VII, MCO VIII, SIB III 25
Utenfor Bedømmelse PER e 02 62, RAG a 03, SBI e, MCO II, NFO II, NFO IV, NFO VI, MAU ns 24, OCI n 24, ABY n, SOM n 12
12 dommere