NORAKs utstilling 12 mai 2019
Arrangørklubb NORAK
Starter 12.05.2019 Slutter 12.05.2019
Påmelding starter 01.02.2019 Påmelding lukkes 28.04.2019
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 17:00
Veterinærsjekk starter 08:00 Veterinærsjekk slutter 09:00
Bedømmelse starter 09:30 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 430   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost show@norak.no
Sted Furuset Forum, Søren Bulls vei 4, 1051 OSLO
Funksjonærer Svein Grøtness, tel 91576242
Trine Johansen, tel 91123076
Eva Dahl Eide, tel 97689786
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 87 74 0 0 13
2 185 161 0 0 24
3 87 82 0 0 5
4 63 56 0 0 7
Huskatter 10 10 0 0 0
Totalt 432 383 0 0 49

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO a Bhakti Maximus 1 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 No Cert
2 EXO f (N) Stalusan Sissi 1 Hunnkatt 17a (Senior) Brambilla Fabio 1 BIS Beste Senior
3 EXO n 22 Sweeti av Persicum 1 Hunnkatt 6 (IP) Ottino Mario EX1 CAGPIB NOM
4 EXO a 24 (N) Stargate's Kornelia 1 Hunnkatt 5 (IC) Berner Annika Utgår Utgår
5 EXO fs 24 62 (N) Almodovar Tornerose 1 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
6 EXO n 01 62 Soroya's Snowflake Princess 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX1
7 EXO n 03 (N) Stargate's Special Surprice 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
8 PER w 62 Abele del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 1 (SC) Ottino Mario HP NOM
9 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 17a (Senior) Brambilla Fabio 3
9 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 3 (GIC) Ottino Mario EX1 CACS
10 PER n (N) Lea Blue Storm 1 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
11 PER n (N) Avonlea Dream's Ulrikke 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 NOM
12 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 3 (GIC) Berner Annika EX1 CACS NOM BIS
13 PER d Delfief Djengis 1 Hannkatt 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB
14 PER d (N) Bombalurina's John Mcenroe 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX1 BIV NOM
15 PER f (N) Stargate's Phoibe 1 Hunnkatt 7 (CH) Ottino Mario EX1 CACIB NOM BIS
16 PER n 22 IT*Dalidà Del Falco d'Oro 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 NOM
17 PER n 22 (N) Vogata Simba 1 Hannkatt 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
18 PER d 22 DK*DiKeRo's Kiss'n Hug 1 Hunnkatt 5 (IC) Berner Annika Abs
19 PER e 22 (N) Vogata Kristoffer Robin 1 Hannkatt 4 (GIP) Ottino Mario EX1 CAPS
20 PER f 22 (N) Stargate's Phedra 1 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB NOM
21 PER ns 11 Lion Blanc Here Comes The Sun 1 Hannkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC
22 PER ns 11 S*Abo Volo's Ivory 1 Hannkatt 8 (PR) Berner Annika EX1 CAPIB
23 PER ny 11 Basium de Kawena 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX1
24 PER as 24 64 DK*Mellow Rose's Lolipop 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC
25 PER ay 11 (N) Lea Blue Blues View 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
26 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM
26 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 17b (Veteran) Brambilla Fabio 1
27 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 5 (IC) Ottino Mario EX1 CAGCIB
28 PER d 02 62 Driving Miss Daisy av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC NOM
29 PER d 03 (N) Stargate's Rheta 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1
30 PER e 03 S*Freeloader's Snoopi 1 Hannkatt 1 (SC) Ottino Mario HP
31 PER n 33 (N) Supergranny Eminem 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
32 PER g 33 (N) Supergranny Donatella 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
33 PER d 21 33 (N) Purrbox Helios 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX1 NOM
34 RAG n S*Ohana's Nani Mattis 1 Hannkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
35 RAG n Braya Miss Mary Goodnight 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1 NOM BIS
36 RAG n 03 (N) Ragedy's Ypperlige Yummy 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael Abs
37 RAG a 03 NO*Fagerlis Arete 1 Hunnkatt 7 (CH) Ottino Mario EX1 CACIB BIV
38 RAG a 03 S*Gunbertus Nikki Amini 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Ottino Mario EX1 CAC
39 RAG a 03 DollyBirds "Pour Elle"Sollis 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Ottino Mario Abs
40 RAG a 03 NO*Fagerlis Amarone 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ottino Mario EX1 NOM BIS
41 RAG a 03 NO*Silkypaws Gigi Grant me a Wish 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ottino Mario EX2
42 RAG a 03 NO*Fagerlis Jasmine 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ottino Mario EX1 NOM
43 RAG a 03 S*Dan Dara's Dexter 1 Hannkatt 2 (SP) Ottino Mario HP NOM BIS
44 RAG a 03 S*Eurovisions Toy 1 Hannkatt 10 (KAS) Ottino Mario EX1 CAP
45 RAG a 03 (N) Diadem's Daisy Doll 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
46 RAG a 04 S*Grand Gathinoz Qoola Qonrad 1 Hannkatt 9 (Åpen) Ottino Mario EX1 CAC
47 RAG a 04 Braya Whatever NeverMind 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ottino Mario EX1
48 RAG c 04 S*Ohana's Nani Zanna 1 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
49 RAG n 04 21 Amayetas Dakini 1 Hunnkatt 13d (Avlsgodkjenning) Utenfor Bedømmelse Avlsgodkjent
50 SBI n (N) Fyttikattas Blackstar 1 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
51 SBI n (N) Prekestolen's Sokrates 1 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
52 SBI n SE*Silverdimman's Ivoiré 1 Hunnkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP NOM BIS
53 SBI a S*Respons Beataful 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
54 SBI a Tin May av Ontario 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
55 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Edström Michael HP
55 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Brambilla Fabio 1 BIS Beste Veteran
56 SBI a SE*FireHeart's TsuTey 1 Hannkatt 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM
57 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 6 (IP) Edström Michael EX2
57 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 17a (Senior) Brambilla Fabio 2
58 SBI a SE*Sagotrollas Nallemaja 1 Hunnkatt 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB BIV NOM
59 SBI a NO*Scorpio Nebula Zircon 1 Hannkatt 10 (KAS) Edström Michael Abs
60 SBI b S*Apple Road's Chokeberry 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC NOM
61 SBI b (N) Almighty Remus Lupin 1 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Utenfor Bedømmelse Utgår
62 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 2 (SP) Berner Annika HP NOM
62 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
63 SBI f IT*Desirèe Finibus Terrae 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
64 SBI n 21 Skogshöjdens Andante 1 Hannkatt 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB
65 SBI n 21 S*Respons Tarzina Gull 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC NOM
66 SBI n 21 S*Ma'ha Gita Humpty Dumpty 1 Hannkatt 4 (GIP) Berner Annika EX1 CAPS
67 SBI b 21 Queen Conchita av Ontario 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
68 SBI c 21 (N) Eikerskogens Rawalpindi 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
69 SBI cs 21 Suzi von Oldima 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
70 MCO I / MCO n NO*SaucerfulSecret Alfred Cat 2 Hannkatt 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB NOM
71 MCO II / MCO n 09 (N) Big Kitty Carla 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC
72 MCO I / MCO n NO*Nordic Leon's Emmylou 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC
73 MCO I / MCO a NO*Lythrum Piccolo 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX1 BIV NOM
74 MCO I / MCO a NO*SaucerfulSecret Djengis Cat 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX2
75 MCO I / MCO a (N) Innocent Rose's Dr.Jekyll & Mr. Hyde 2 Hannkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1 BIS Beste Veteran
76 MCO II / MCO n 09 Firedevils Johnny Walker*DE 2 Hannkatt 7 (CH) Berner Annika EX1 No Cert
77 MCO II / MCO a 09 NO*Lythrum Ollivander 2 Hannkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC BIV
78 MCO II / MCO n 09 (N) Mydele's Dina 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
79 MCO III / MCO n 22 DK*Lyngkatten's Gravity 2 Hannkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira Abs
80 MCO III / MCO n 23 NO*Nordic Leon's Fenris 2 Hannkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira EX1 CAC
81 MCO III / MCO n 23 HoneyDevil Cool Girl 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira EX1 CAC NOM
82 MCO III / MCO n 23 Glamour Next Level*PL 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Fonsén Mira EX1 NOM
83 MCO III / MCO n 22 NO*Gullhalen's Hugo Boss 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
84 MCO III / MCO n 23 NO*Sula's Stjerne Esme 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Fonsén Mira EX1
85 MCO III / MCO n 23 IDP*General Coon's Coppersmith 2 Hannkatt 4 (GIP) Fonsén Mira Abs
86 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Ewan Rossy 2 Hannkatt 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM
87 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Mydele's Erik 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
88 MCO IV / MCO n 09 22 Becca av Åsly 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
89 MCO V / MCO d 22 (N) Big Kitty Mellie 2 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir Fargeendret
90 MCO V / MCO f 22 (N) Merridancers Rihanna 2 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV
91 MCO V / MCO f 22 Maine Luna av Persicum 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX2
92 MCO V / MCO f 22 NO*Stormjegerens Ran 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
93 MCO V / MCO f (N) Mydele's Astrid 2 Hunnkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM BIS
94 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Stormjegerens Khal Drogo 2 Hannkatt 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS
95 MCO VI / MCO d 03 22 Maine Valentino av Persicum 2 Hannkatt 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB BIV
96 MCO VI / MCO d 09 22 (N) Merridancers Lagertha 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Turpeinen Riikka EX1 CAC
97 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Merridancers Fenrir 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Turpeinen Riikka EX1 BIV
98 MCO VI / MCO d 09 22 NO*Sula's Stjerne Cognac 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka EX1
99 MCO VI / MCO f 03 22 Soroya's Coon Jenny 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka EX1
100 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Turpeinen Riikka HP NOM
101 MCO VII / MCO ds 22 UA*Bluesmaine Edelweiss 2 Hannkatt 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV NOM
102 MCO VII / MCO ds 22 NO*Lythrum Oliver 2 Hannkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira EX1 CAC
103 MCO VII / MCO fs 24 (N) Nordic Lynx's Happy Heart 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira EX1 CAC
104 MCO VII / MCO ns 23 NO*Nordic Leon's Dixie Chick 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira Abs
105 MCO VII / MCO ns 22 (N) Hringariki Brage 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Fonsén Mira Abs
107 MCO VIII / MCO fs 09 (N) Quiet's Milla 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 NOM
108 MCO VII / MCO ns 22 Alwaro Visa*PL 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Fonsén Mira EX1
109 MCO VII / MCO ns 22 (N) Quiet's Nemo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Fonsén Mira EX1 BIV
110 MCO VII / MCO ns NO*Vettekatten Lion King Mufasa 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Fonsén Mira EX2
111 MCO VII / MCO es (N) Noja's Vaiana 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Fonsén Mira EX2
112 MCO VII / MCO ns 22 Jessica NoBabyGlare*RU 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Fonsén Mira EX1
113 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 7 (CH) Saarela Veikko Abs
114 MCO VIII / MCO ds 09 22 NO*Lady Sansa's Daenerys Targaryen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC BIV NOM
115 MCO VIII / MCO as 09 22 (N) Noja's Maui 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX3
116 MCO VIII / MCO as 03 (N) Spellbound's Abe 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX2
117 MCO VIII / MCO ds 03 22 (N) Spellbound's Amos 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
118 MCO VIII / MCO ds 09 11 Afelio Karma 2 Hannkatt 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB NOM BIS
119 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Eloise 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Turpeinen Riikka Abs
120 MCO IX / MCO w 62 (N) Shereniz Luna Lovegood 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka EX1
121 MCO IX / MCO w 63 NO*Iståke Izora 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka Abs
122 MCO IX / MCO w 62 NO*Lady Sansa's Gilly 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka EX2
123 MCO IX / MCO w 62 Winona av Åsly 2 Hunnkatt 8 (PR) Turpeinen Riikka EX1 CAPIB NOM
124 NEM I / NEM a NO*Blue Stella Scorpius 2 Hannkatt 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
125 NEM I / NEM as 21 Yaroslav of White Frost 2 Hannkatt 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB BIV
126 NEM I / NEM a SE*Saltsjö-Boos Eskil 2 Hannkatt 9 (Åpen) Turpeinen Riikka EX1 CAC
127 NEM I / NEM n 21 NO*NevaSky's Eowyn Ivi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Turpeinen Riikka EX2
128 NEM I / NEM a 21 NO*NevaSky's Prada`s Håp 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Turpeinen Riikka EX1 CAC
128 NEM I / NEM a 21 NO*NevaSky's Prada`s Håp 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4
129 NEM I / NEM a 21 NO*CreamPuff's Evita 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Turpeinen Riikka EX1
130 NEM I / NEM a NO*NevaSky's Hermine 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Turpeinen Riikka EX2
131 NEM I / NEM a 21 (N) Majmel's Kendra 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka EX1 BIV
132 NEM II / NEM a 09 21 Dunai Snejnaya Zima 2 Hannkatt 3 (GIC) Berner Annika EX1 CACS
133 NEM II / NEM ns 09 21 Angara Amora of Silver Soul 2 Hunnkatt 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB NOM
134 NEM II / NEM ns 09 21 Fiona Duma Pawla*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX2
135 NEM II / NEM a 09 21 NO*Periwinkle's Nippet 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Berner Annika EX1 CAC
136 NEM II / NEM a 09 21 NO*NevaSky's Herr Snøstorm 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX1
137 NEM II / NEM g 03 21 Henrietta Snejnaya Zima 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX1 BIV
138 NEM II / NEM n 09 NO*Dege's Albertine 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Berner Annika Abs
139 NFO I / NFO a (N) Stiv Kuling's Usain Bolt 2 Hannkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira EX1 CAC BIV
140 NFO I / NFO n NO*Loza's Bilbao 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Fonsén Mira EX1
141 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Tarzan 2 Hannkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
142 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko Abs
142 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
143 NFO II / NFO a 09 (N) Kloa's Happy 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko Abs
144 NFO II / NFO n 03 (N) Kloa's Hedda 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko Abs
145 NFO II / NFO at 09 NO*Havstrilens Melody Gardot 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX2 CAC
146 NFO II / NFO a 09 NO*Memoja's Hope 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX2
147 NFO II / NFO n 09 NO*Memoja's Jocelyn Flores 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 BIV
148 NFO II / NFO n 09 (N) Ravnklo's Georges 2 Hannkatt 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
149 NFO III / NFO n 22 (N) Tingoskattens Storm 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM
150 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP NOM
151 NFO III / NFO n 22 NO*Memoja's Mons 2 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir VG1
152 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 3 (GIC) Turpeinen Riikka Abs
152 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
153 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Migoto's Yohannes 2 Hannkatt 9 (Åpen) Turpeinen Riikka EX1 CAC
154 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Sogningen Alfred 2 Hannkatt 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB BIV NOM BIS
155 NFO IV / NFO n 03 22 NO*Haapsdatter's Clara Schumann 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Turpeinen Riikka EX2
156 NFO IV / NFO a 09 24 NO*Zeras Line 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Turpeinen Riikka EX1 CAC
157 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Tumay's Prince 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Turpeinen Riikka EX1 NOM BIS
158 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Fiskerjenta's Bamse Brakar 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka Abs
159 NFO IV / NFO a 09 24 NO*Memoja's Moonlight 2 Hunnkatt 19 (Kull) Turpeinen Riikka 1 Beste kull
159 NFO IV / NFO a 09 24 NO*Memoja's Moonlight 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka EX2
160 NFO IV / NFO n 03 24 S*Little L's Rock 'n' Roll Dream 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Turpeinen Riikka EX1 NOM
161 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Haapsdatter's Batgirl 2 Hunnkatt 8 (PR) Turpeinen Riikka EX1 CAPIB
162 NFO V / NFO f (N) Tingoskattens Nala 2 Hunnkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
163 NFO V / NFO f 24 S*Just Catnap's Sassenach 2 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
164 NFO V / NFO f 23 (N) Fiskerjenta's Spurv 2 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX2
165 NFO V / NFO f 23 NO*Loza's Brianna 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
166 NFO VI / NFO g 02 21 64 DK*Naturell's Sofie GasArm 2 Hunnkatt 1 (SC) Ottino Mario HP
167 NFO VI / NFO f 03 23 S*Myselisia's Faith 2 Hunnkatt 1 (SC) Ottino Mario HP NOM BIS
168 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Siri 2 Hunnkatt 3 (GIC) Ottino Mario EX1 CACS
168 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Siri 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
169 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Sira 2 Hunnkatt 5 (IC) Ottino Mario EX1 CAGCIB
170 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Alneskatten's Harley Davidson 2 Hannkatt 7 (CH) Ottino Mario EX1 CACIB
171 NFO VI / NFO d 02 21 62 S*Myselisia's Avicii 2 Hannkatt 5 (IC) Ottino Mario EX1 CAGCIB BIV
172 NFO VI / NFO g 09 24 (N) Stiv Kuling's Vidiya 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ottino Mario EX1 CAC
173 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Havstrilens Neneh Cherry 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ottino Mario EX3
174 NFO VI / NFO f 09 22 Sash Silva's Tribe 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ottino Mario EX2
175 NFO VI / NFO f 09 23 (N) Fiskerjenta's Perle 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ottino Mario Abs
176 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Fiskerjenta's Blomst 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ottino Mario EX1 BIV NOM BIS
177 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Migoto's Dalina 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ottino Mario EX2
178 NFO VI / NFO f 09 (N) Migoto's Eva 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Ottino Mario EX3
179 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Konnerudpusen's Brage 2 Hannkatt 10 (KAS) Ottino Mario EX2
180 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Magnus Elias 2 Hannkatt 10 (KAS) Ottino Mario EX1 CAP NOM
181 NFO VI / NFO d 09 24 NO*Zeras Gemini 2 Hannkatt 8 (PR) Ottino Mario Abs
182 NFO VII / NFO as 24 SE*Backstugans Ragnar 2 Hannkatt 5 (IC) Ottino Mario EX1 CAGCIB BIV NOM
183 NFO VII / NFO as 23 Onirick de L'Anse des Pins 2 Hannkatt 9 (Åpen) Ottino Mario EX1 CAC
184 NFO VII / NFO ns NO*Liljerikets Ardwinna 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Ottino Mario EX1 CAC
185 NFO I / NFO n (N) Tigersmilets Milla Makron 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Fonsén Mira EX1
186 NFO VII / NFO ns (N) Tumay's Lucky Lady 2 Hunnkatt 4 (GIP) Ottino Mario Abs
187 NFO VII / NFO ns 24 SE*Dear Johns Miss Mistofeles 2 Hunnkatt 8 (PR) Ottino Mario EX1 CAPIB NOM
188 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 3 (GIC) Berner Annika EX1 CACS
189 NFO VII / NFO ns 24 (N) Ravnklo's Dhyana 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Ottino Mario EX1 NOM
190 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Ravnklo's Shanti 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX3
191 NFO VIII / NFO ns 09 23 DK*Chrisycats Queen 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX2
192 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Berner Annika EX1 BIV
193 NFO VIII / NFO ds 09 22 (N) Tigersmilets Nils 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX1 NOM
194 NFO VIII / NFO ns 09 22 S*Segersjös Vira 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Berner Annika EX2
195 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Iver 2 Hannkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP
196 NFO IX / NFO w 62 SE*Lells Nordic princess 2 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB NOM
197 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPS NOM
198 SIB I / SIB n NO*Smaragd Hjerte Azalia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro Abs
199 SIB II / SIB n 09 Tino Rossi Nový vek*CZ 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
200 SIB II / SIB a 09 NO*Skrimstad Luna 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro Abs
201 SIB III / SIB n 24 Damman Amur Mika 2 Hannkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS BIV NOM
202 SIB III / SIB n 24 NO*KeylaKatt Lucy 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
203 SIB III / SIB n 24 Kudeyar Sladkoe Pyatnyshko 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
204 SIB III / SIB n 24 (N) Majmel's Lykke 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
205 SIB III / SIB n 22 NO*Rødrev Lucia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro Abs
206 SIB III / SIB n 22 NO*Smaragd Hjerte Dolce Vita 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX2
207 SIB III / SIB n 24 NO*Heggdalkatten Irina Nikitova 2 Hunnkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP NOM
208 SIB IV / SIB n 09 24 Kedr Onix Gloria*RU 2 Hannkatt 1 (SC) Turpeinen Riikka Abs
209 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Kongskogens Tyrihans 2 Hannkatt 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB
210 SIB IV / SIB n 09 24 Esenia Zaimka*UA 2 Hunnkatt 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB NOM
211 SIB VI / SIB d 09 23 SE*Hökhöjdens Goldeen 2 Hunnkatt 3 (GIC) Berner Annika EX1 CACS BIV
212 SIB VI / SIB d 09 SE*Hökhöjdens Marwin de Lossian 2 Hannkatt 5 (IC) Berner Annika EX1 CAGCIB
213 SIB VI / SIB d 09 SE*Hökhöjdens Naomi de Lossian 2 Hunnkatt 7 (CH) Berner Annika EX1 CACIB
214 SIB VII / SIB ns 22 NO*Smaragd Hjerte Czarina 2 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
215 SIB VII / SIB es 24 Leonardo Siberian Sapphire 2 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
216 SIB VII / SIB fs 24 Figa Rys od Kròlolwych*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC BIV
217 SIB VII / SIB ns 24 NO*Heggdalkatten Mia My Darling 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 BIV
218 SIB VII / SIB fs 24 Tyché White Witch*CZ 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX2
219 SIB VII / SIB ns 22 (N) CarilloCat Silver Smith 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir Abs
220 SIB VII / SIB fs 24 NO*Rødrev Malin 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM
221 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
222 SIB IX / SIB w 64 Mount Blanc Vistula*PL 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir Abs
223 TUA VII / TUA es 24 (N) Sirena's Iselin 2 Hunnkatt 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB
224 TUA VIII / TUA ds 09 24 (N) Sirena's Mackenzie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
225 TUA IX / TUA w 62 Barry von Al Rashiga 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
226 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB BIV NOM
227 BEN n 24 Magic Miracle Jaguar Jangle 3 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
228 BEN n 24 NO*Mystic Marsi Leonardo 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
229 BEN n 24 (N) Ingøy's Soulspring 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
230 BEN n 24 NO*Mystic Marsi Tanzila 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro Abs
231 BEN n 24 NO*Majormoen's Maui 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
232 BEN n 24 (N) Kelam's Fanny 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
233 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) Edstrøm Anne-Gro HP
233 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 17b (Veteran) Fonsén Mira 1 BIS Beste Veteran
234 BEN a 22 Artizto Catz Daphne Schippers 3 Hunnkatt 19 (Kull) Biernaczyk Marcin 1 Beste kull
235 BEN n 22 32 NO*Nuria's Your Biggest Fan 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1
236 BEN n 22 33 NO*Nuria's You're So Fine 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Fonsén Mira EX1 NOM
237 BEN n 22 33 Laskalinas Kent 3 Hannkatt 8 (PR) Fonsén Mira Abs
238 BEN ns 24 33 Frodo vom Rittersaal*D 3 Hannkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira EX1 No Cert
239 BEN n 24 33 Asianleopardcat Honey 3 Hunnkatt 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM
240 BLH a DK*Wiki's Molly 3 Hunnkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
241 BSH a Oxford of Britney Shache*RU 3 Hannkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
242 BSH b (N) Zipp Marine Quin 3 Hannkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
243 BSH c Majki Berni Cattus*PL 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1
244 BSH e Diadora's I-Catcher 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Fonsén Mira EX1
245 BSH a 24 S*Bokbackens Marängen 3 Hunnkatt 8 (PR) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPIB
246 BSH b 24 SE*Lintrollets Bumble-Bee 3 Hannkatt 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
247 BSH e 24 S* Onsängens Gold Fever 3 Hannkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB NOM
248 BSH ns 11 Roserita Silver Balthazar 3 Hannkatt 19 (Kull) Biernaczyk Marcin 2
248 BSH ns 11 Roserita Silver Balthazar 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX2
249 BSH ns 11 Roserita Silver Melchior 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
250 BSH ns 22 62 Lady Mary's Silver Rubin 3 Hannkatt 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
251 BSH ns 22 64 SE*Lindhouse Helga Hufflepuff 3 Hunnkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB BIV NOM BIS
252 BSH ns 22 64 (N) Cavallino's Argenta Lana 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
253 BSH ns 22 64 LV*Ice Florence Verona 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX2
254 BSH ns 22 64 LV*Ice Florence Ceceron 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX2
255 BSH ns 22 64 SE*Forever Loved Stitch 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
256 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qamaro 3 Hannkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
257 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Quinn 3 Hannkatt 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB BIV
258 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Takoda 3 Hannkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX2
259 BSH ns 24 62 NO*Vallegra Valiant 3 Hannkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
260 BSH ny 11 Roserita Golden Adele 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
261 BSH ny 11 Roserita Golden Caspar 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 NOM
262 BSH ny 11 Golden Thanika Kafidim 3 Hunnkatt 2 (SP) Brambilla Fabio HP NOM
263 BSH ay 25 NO*Golden Poem Gianni 3 Hannkatt 9 (Åpen) Fonsén Mira EX1 CAC
264 BUR n Securitazz Uzi 3 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
265 BUR n Templebar Cullinan V for Morgan 3 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
266 BUR n (N) Kattehula's Ulla 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC BIV NOM
267 BUR n Shai-San-War's Veikko 3 Hannkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB NOM
268 BUR c (N) Kattehula's Ronja 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
269 BUR g (N) Kattehula's Maja 3 Hunnkatt 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
270 BUR j (N) Kattehula's Ida 3 Hunnkatt 10 (KAS) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAP NOM
271 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
272 KBL II / KBL n 09 24 (N) RGJ Cat's Kurazh 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1
273 KBL II / KBL n 09 22 DK*Korzhik's Maxime Trijol 3 Hunnkatt 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
274 KBL III / KBL f 23 SE*Kot-à-Kuril Arwen Undómiel 3 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
275 KBS I / KBS n 24 (N) RGJ Cat's Jegoza 3 Hunnkatt 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
276 KBS II / KBS n 09 23 NO*RGJ Cat's Laskovyj Zver 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Fonsén Mira EX1
277 KBS II / KBS n 03 22 Dinamit Island Julapp 3 Hannkatt 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM
278 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Biernaczyk Marcin Abs
278 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Fonsén Mira Abs
279 KOR (N) Ayram Chantana 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin Abs
280 KOR S*Mästertassen Meja 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Biernaczyk Marcin EX1 NOM BIS
281 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 2 (SP) Biernaczyk Marcin HP
282 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 2 (SP) Biernaczyk Marcin HP
282 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 17a (Senior) Edstrøm Anne-Gro 1
283 KOR S*Mästertassen Nadee 3 Hunnkatt 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB BIV NOM BIS
284 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB NOM
284 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
285 MAU ns 24 NO*Gooseberry Prancer 3 Hannkatt 2 (SP) Biernaczyk Marcin HP NOM BIS
285 MAU ns 24 NO*Gooseberry Prancer 3 Hannkatt 17a (Senior) Edstrøm Anne-Gro 1 BIS Beste Senior
286 OCI n 24 SE*Alsmarks Imryldeen 3 Hunnkatt 1 (SC) Brambilla Fabio HP BIV
287 OCI n 24 SE*Alsmarks Ascalon 3 Hannkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
288 OCI n 24 SE*Alsmarks Allyx 3 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC NOM
289 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus I'll sleep when I'm dead 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
289 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus I'll sleep when I'm dead 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
290 OCI n 24 SE*Alsmarks Ezoola 3 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
291 OCI n 24 SE*Alsmarks Dajkah 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
292 OCI a 24 SE*Alsmarks Elona 3 Hunnkatt 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB NOM
293 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Blaze of Glory 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
294 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Wrong side of Heaven 3 Hunnkatt 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
295 OCI c 24 NO*Bakste Pus Darwin 3 Hannkatt 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB NOM BIS
296 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 1 (SC) Biernaczyk Marcin HP
297 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Kicking Pidgeons 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
298 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
299 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Bogdan 3 Hannkatt 9 (Åpen) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
300 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM
301 ABY n (N) Mayas Pride Oona 4 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
302 ABY n S*Primuz-Zezam Luzia 4 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX2
303 ABY n S*Cat Claw's Master-Piece 4 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio Abs
304 ABY n Katniss Everdeen Housetiger*PL 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM BIS
305 ABY n Sanddrop's Jazira 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio Abs
306 ABY n Thamos Timbuktu 4 Hannkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko Abs
307 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17a (Senior) Saarela Veikko 3
308 ABY a Ingave's Vilje 4 Hunnkatt 1 (SC) Edström Michael Abs
308 ABY a Ingave's Vilje 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
309 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 17a (Senior) Saarela Veikko 2
309 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 2 (SP) Edström Michael HP
310 ABY o NO*Aithalos Luna 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
311 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP BIV
311 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 17a (Senior) Saarela Veikko 1
312 ABY o S*Jabari's Ziggy Stardust 4 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
313 ABY o (N) Nature's Joana Chanel 4 Hunnkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
314 ABY p Ingave's Winnie 4 Hunnkatt 5 (IC) Edström Michael Abs
315 ABY p (N) Nature's Enzita 4 Hunnkatt 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
316 CRX I / CRX n SE*PrimaRex Zinger 4 Hannkatt 2 (SP) Edström Michael HP NOM
317 CRX I / CRX a S*Chagris Blue Velvet 4 Hannkatt 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
318 DRX I / DRX a SE*Tinica's Lady Lizzy La Kriss 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
319 DRX III / DRX g 24 (N) Diamond Heart's Jacklin 4 Hunnkatt 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
320 DRX V / DRX n 23 S*Fiddlestix Elijah 4 Hannkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
321 DRX VI / DRX ns 03 24 NO*Ticonias Lolita Lempica 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC NOM
322 DRX VII / DRX n 21 33 (N) Diamond Heart's Odin 4 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
323 OSH n Sweet Cats Game, Set and Match 4 Hannkatt 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS NOM
324 OSH c PL*Divine Madness Daario Naharis 4 Hannkatt 10 (KAS) Edström Michael Abs
325 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM BIS
326 OSH h PL*Divine Madness PL*Divine Madness Triss Merigold 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael Abs
327 OSH h Honey Bunny av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael Abs
328 OSH n 24 (N) Almazonas Medusa Versace 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
329 OSH a 25 Katzwijm's Enrico Caruso 4 Hannkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
330 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir Abs
331 OSH b 25 NO*Ennakeem's Hector Barbossa 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM
332 OSH c 22 Sander Bambola Ostrava*CZ 4 Hannkatt 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
333 OSH o 03 NO*Ennakeem's Madama Butterfly 4 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
334 OSH n 03 24 O*Kay Shon Galaxy Cat 4 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
335 PEB I / PEB w 63 Nevagrace Michelle 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC NOM BIS
336 RUS (N) Little Merlin's Amanda 4 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
336 RUS (N) Little Merlin's Amanda 4 Hunnkatt 17a (Senior) Saarela Veikko 1 BIS Beste Senior
337 RUS BluEudemonia's Bubble Bobble 4 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir Abs
338 RUS S*Ärke Ängelns Demelza 4 Hunnkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV NOM
339 RUS Wynterwynd Silver Arrow 4 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
340 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM BIS
341 SIA h NO*Zamaradi Caja 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
342 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS NOM BIS
343 SIA n 03 21 NO*Ennakeem's Laguna 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio Abs
344 SOM n Yasha vom Zankelstein*D 4 Hannkatt 1 (SC) Brambilla Fabio HP
345 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB BIV NOM
346 SOM n Zorro av Rubicon 4 Hannkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
347 SOM n (N) Kiachero Ziimo 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 NOM
348 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
349 SOM a Wendy Mi Amore av Revebo (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
350 SOM o (N) Kiachero Ziro Zorroto 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1 NOM
351 HCL Embla Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
352 HCL Zita Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Isakov Vladimir Abs
353 HCL Tiril Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Isakov Vladimir 2
354 HCL Snorre Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Biernaczyk Marcin Abs
355 HCL Diesel Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Biernaczyk Marcin 1 NOM
356 HCS Muffin Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saarela Veikko 3
357 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Biernaczyk Marcin 1 NOM BIS
358 HCS Lollipop Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Biernaczyk Marcin 2
359 HCS Trixi Anabel Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saarela Veikko 1 NOM
360 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saarela Veikko 2
361 DRX I / DRX n Israfel Mysterious ELF*RU 4 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
381 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Berner Annika EXO a 24, EXO n 01 62, PER as 24 64, PER d, PER d 21 33, PER d 22, PER ns 11, PER ny 11, SBI e, SBI n 21, MCO I, MCO II, NEM II, NFO VIII, SIB VI 38
Biernaczyk Marcin BEN a 22, BEN n 22 32, BLH a, BSH c, BSH e 24, BSH ns 11, BSH ns 24 62, BUR c, BUR g, KBL II, KOR, MAU ns 24, OCI b 24, OCI o 24, SRL I, HCL, HCS 34
Brambilla Fabio BSH a, BSH b, BSH b 24, BSH ns 22 62, BSH ns 22 64, BSH ny 11, OCI n 24, ABY n, DRX I, DRX VI, OSH a 25, OSH c 22, SIA n 03 21, SIA o 21, SOM n, VETA 1, VETB 1 39
Edstrøm Anne-Gro MCO IV, NFO IX, SIB I, SIB II, SIB III, TUA IX, TUA VIII, BEN n 24, BSH a 24, BSH ns 11, BUR j, BUR n, KBL III, VETA 3 36
Edström Michael EXO n 03, PER d 02 62, PER g 33, PER n 33, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI c 21, SBI cs 21, SBI f, ABY a, ABY p, CRX I, DRX III, DRX V, OSH c, OSH f, OSH h, OSH n, PEB I, SOM o 34
Fonsén Mira MCO III, MCO VII, NFO I, BEN n 22 33, BEN n 24 33, BEN ns 24 33, BSH ay 25, BSH e, KBS I, KBS II, OCI a 24, OCI c 24, VETB 3 35
Isakov Vladimir MCO V, NFO III, SIB IX, SIB VII, SIB VIII, ABY o, DRX VII, OSH b 22, OSH b 25, OSH n 03 24, OSH n 24, OSH o 03, RUS, SIA h, SIA n, SOM a, HCL, VETB 2 38
Ottino Mario EXO n 22, PER a 03, PER e 03, PER e 22, PER f, PER w 62, RAG a 03, RAG a 04, NFO VI, NFO VII 39
Saarela Veikko EXO a, EXO fs 24 62, PER ay 11, PER d 03, PER f 22, PER n, PER n 01 62, PER n 22, RAG c 04, SBI n, MCO VIII, NFO II, NFO V, HCS, VETA 4, VETB 4 41
Turpeinen Riikka MCO IX, MCO VI, NEM I, NFO IV, SIB IV, TUA VII 35
Utenfor Bedømmelse RAG a 03, SBI b, SBI e, MCO II, NEM I, NFO II, NFO IV, NFO VI, MAU ns 24, OCI n 24, ABY a, SOM n 13
11 dommere