Smaalenene KK 15.06.2019
Arrangørklubb Smaalenene Katteklubb
Starter 15.06.2019 Slutter 15.06.2019
Påmelding starter 11.02.2019 Påmelding lukkes 20.05.2019
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 400   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 05300940171
Epost show@smaalenene-kk.no
Sted Ski Ishall, Teglveien 4, 1400 SKI
Funksjonærer
Info:
Kine Gundersen, tlf. +47 40 04 51 48
Roald Westre, tlf. +47 90 99 10 89
Else Bjerke Westre, tlf. +47 97 12 98 04

HUSK at klassene Oppdrett, Kull, Avlshann, Avlshunn, Senior, Veteran og Fargebedømming skal meldes på separat.

Tilleggsinfo
Burplassering:  Hver rase er tildelt plass i sin burrad/seksjon. Du velger selv hvilket bur du vil ha der din rase er plassert i lokalet.
Har du to/flere raser, velger du selv seksjon.
Kun NRR-bur benyttes.

Dommerfordelingen legges ut ca. en uke før utstillingen.

GDPR (Personvernforordningen): 
Har du reservasjoner her (fotografering, navneopprop, etc.), gi beskjed.

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 76 62 0 0 14
2 136 124 0 0 12
3 57 52 0 0 5
4 63 59 0 0 4
Huskatter 8 8 0 0 0
Totalt 340 305 0 0 35

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n Shuturi's Qa-Ching 1 Hannkatt 7 (CH) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CACIB NOM BIS
2 EXO n Dom Perignon del Falco d'Oro*IT 1 Hannkatt 9 (Åpen) Burani Ferrari Argia Laura Abs
3 EXO g Gozels Bethany 1 Hunnkatt 7 (CH) Burani Ferrari Argia Laura Abs
4 EXO n 22 Sweeti av Persicum 1 Hunnkatt 6 (IP) Burani Ferrari Argia Laura Abs
4 EXO n 22 Sweeti av Persicum 1 Hunnkatt 17a (Senior) Lis Helene Abs
5 EXO n 03 (N) Stargate's Special Surprice 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1 NOM
6 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro HP NOM
7 PER n FI*Mimosan Ronaldo 1 Hannkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro Abs
8 PER n (N) Lea Blue Storm 1 Hannkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro Abs
9 PER n Gozels Bernadette 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro Abs
10 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 3 (GIC) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CACS BIV
11 PER d (N) Bombalurina's John Mcenroe 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Burani Ferrari Argia Laura EX1 NOM
11 PER d (N) Bombalurina's John Mcenroe 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
12 PER d NO*L'Arnestad's OleJo Forever In My Heart 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Burani Ferrari Argia Laura EX2
13 PER f (N) Du Monet Gucci Girl 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina Abs
14 PER f (N) Stargate's Phoibe 1 Hunnkatt 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB NOM
15 PER n 22 IT*Dalidà Del Falco d'Oro 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC
16 PER ns 11 Lion Blanc Here Comes The Sun 1 Hannkatt 9 (Åpen) Hauge Aina Abs
17 PER ay 11 (N) Lea Blue Blues View 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Burani Ferrari Argia Laura Abs
18 PER n 03 S*Shahi's Nina Ricci 1 Hunnkatt 3 (GIC) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CACS NOM
19 PER d 02 62 Led Zeppelin av Reffsgård (N) 1 Hannkatt 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB NOM
20 PER d 02 62 Beliz av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan EX1 CAC
20 PER d 02 62 Beliz av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
21 PER fs 03 22 Boggie's Alva 1 Hunnkatt 6 (IP) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAGPIB NOM
22 PER d 21 33 (N) Purrbox Helios 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Burani Ferrari Argia Laura Abs
23 RAG n 03 NO*Fagerlis Storm 1 Hannkatt 7 (CH) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CACIB BIV
24 RAG n 03 (N) Ragedy's Ypperlige Yummy 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Burani Ferrari Argia Laura EX1
25 RAG n 03 (N) Amasing Star's Hermes of Malibu 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Burani Ferrari Argia Laura EX1
26 RAG a 03 Eulalie Roxanne 1 Hunnkatt 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS BIV NOM BIS
27 RAG a 03 (N) Ragedy's Zoom in Zacarias 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX1 NOM BIS
28 RAG a 03 NO*Fagerlis Jasmine 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX1
29 RAG a 03 S*Dan Dara's Dexter 1 Hannkatt 2 (SP) Memedov Zvezdan HP
30 RAG a 03 S*Eurovisions Toy 1 Hannkatt 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
31 RAG b 04 (N) Miragg's The King 1 Hannkatt 5 (IC) Burani Ferrari Argia Laura EX1 No Cert
32 RAG a 03 21 Jesse Pinkman Lechatteragdoll*ES 1 Hannkatt 9 (Åpen) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAC
33 SBI n (N) Totenkatten's Kastiel 1 Hannkatt 1 (SC) Hauge Aina HP
34 SBI n NO*Stalderkattens Jackpot 1 Hannkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS NOM
35 SBI n NO*Stalderkattens Jackie 1 Hunnkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS
36 SBI n (N) Fyttikattas Blackstar 1 Hunnkatt 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB
37 SBI n (N) Almighty Luna Lovegood 1 Hunnkatt 7 (CH) Hauge Aina EX2
38 SBI n S*Kilenskogens Tindra 1 Hunnkatt 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB BIV
39 SBI n (N) Prekestolen's Sokrates 1 Hannkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC
40 SBI n NO*Stalderkattens Niccoline 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1 NOM BIS
41 SBI a Tin May av Ontario 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
42 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro HP NOM
42 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Lis Helene 1 BIS Beste Veteran
43 SBI a DK*Khin-Mya's Shogun 1 Hannkatt 8 (PR) Saetre Raymond Alessandro Abs
43 SBI a DK*Khin-Mya's Shogun 1 Hannkatt 17a (Senior) Lis Helene Abs
44 SBI a (N) Tonefjellet's Olivia 1 Hunnkatt 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
45 SBI b S*Kilenskogens Yamina 1 Hunnkatt 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB
46 SBI e S*Kilenskogens Ånja 1 Hunnkatt 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
47 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 2 (SP) Memedov Zvezdan HP NOM BIS
47 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
48 SBI f (N) Prekestolen's Thiara 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC
49 SBI f IT*Desirèe Finibus Terrae 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX2
50 SBI g S*Ida's Abracadabra 1 Hunnkatt 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB
51 SBI a 21 (N) Eikerskogens Kalesi 1 Hunnkatt 10 (KAS) Hauge Aina EX1 CAP
52 SBI b 21 S*Ma'ha Gita LucyintheSkywithDiamonds 1 Hunnkatt 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB
53 SBI c 21 (N) Eikerskogens Rawalpindi 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
54 SBI f 21 S*Ida's Amaryllis 1 Hunnkatt 8 (PR) Hauge Aina EX1 CAPIB NOM BIS
54 SBI f 21 S*Ida's Amaryllis 1 Hunnkatt 17a (Senior) Lis Helene 1 BIS Beste Senior
55 SBI cs 21 Suzi von Oldima 1 Hunnkatt 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB
56 LPL X / LPL b 21 33 Nyponrosen's BC Oogie Boogie 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
56 LPL X / LPL b 21 33 Nyponrosen's BC Oogie Boogie 2 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Burani Ferrari Argia Laura Fargeedret
57 MCO I / MCO n NO*SaucerfulSecret Alfred Cat 2 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB BIV NOM
58 MCO I / MCO n NO*Ejsten Miss Liberty 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
59 MCO I / MCO a NO*Lythrum Piccolo 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan Abs
60 MCO I / MCO a NO*SaucerfulSecret Djengis Cat 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
61 MCO I / MCO n SE*DärUte's Tuffa Herbert 2 Hannkatt 8 (PR) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPIB
62 MCO II / MCO n 03 S*Stortassen's Daniel 2 Hannkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
63 MCO III / MCO n 23 Glamour Next Level*PL 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX2
64 MCO III / MCO n 22 NO*Ejsten Atlantiz 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX1
65 MCO III / MCO n 22 NO*Old Orchard Bohemian Rhapsody 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX3
66 MCO III / MCO n 22 NO*Gullhalen's Hugo Boss 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1 BIV
67 MCO III / MCO n 22 NO*Gullhalen's Hermine 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1
68 MCO III / MCO a 24 NO*Alvøkatten Aslan of Narnia 2 Hannkatt 6 (IP) Memedov Zvezdan EX1 CAGPIB
69 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Mydele's Erik 2 Hannkatt 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB NOM
69 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Mydele's Erik 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
70 MCO IV / MCO a 09 22 SE*Luddtassens Mungojerrie 2 Hannkatt 7 (CH) Tausen Marteinn EX2
71 MCO IV / MCO n 09 22 Becca av Åsly 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Tausen Marteinn EX1 CAC
72 MCO IV / MCO n 03 22 S*Topzy Tail's USA's JR 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Tausen Marteinn EX1 BIV NOM
73 MCO V / MCO e 24 (N) Sacred Spirit's Olander 2 Hannkatt 1 (SC) Tausen Marteinn HP
73 MCO V / MCO e 24 (N) Sacred Spirit's Olander 2 Hannkatt 17a (Senior) Burani Ferrari Argia Laura 1 BIS Beste Senior
73 MCO V / MCO e 24 (N) Sacred Spirit's Olander 2 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Burani Ferrari Argia Laura Fargebedømt
74 MCO V / MCO f 23 NO*Alvøkatten Ayla of the Earth 2 Hunnkatt 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
75 MCO V / MCO d 22 Maine Lord Spenser av Persicum 2 Hannkatt 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
76 MCO V / MCO f 22 SE*Luddtassens Esme 2 Hunnkatt 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB BIV NOM
77 MCO V / MCO f 22 NO*Stormjegerens Ran 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Tausen Marteinn Abs
78 MCO V / MCO g 23 NO*WesterosCat Helaena Targaryen 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Tausen Marteinn EX1
79 MCO V / MCO d 22 (N) Golden Sunset Garfield 2 Hannkatt 2 (SP) Tausen Marteinn HP
80 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro Abs
81 MCO VI / MCO d 03 22 Maine Valentino av Persicum 2 Hannkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB BIV
82 MCO VI / MCO e 09 22 SE*Blue Eagle's Prinz 2 Hannkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX2
83 MCO VI / MCO g 02 21 62 NO*WesterosCat Gersimi the Goddess 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
84 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro HP
85 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Ladejarlen White Moon 2 Hannkatt 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro Abs
86 MCO VI / MCO f 09 22 SE*Sankt Halvard's RoxAnne 2 Hunnkatt 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB BIV NOM
87 MCO VI / MCO g 09 22 SE*Luddtassens Bombalurina 2 Hunnkatt 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
88 MCO VII / MCO ds 22 UA*Bluesmaine Edelweiss 2 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
89 MCO VII / MCO es 11 SE*Luddtassens Ur so gay 2 Hannkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
90 MCO VII / MCO ns NO*Gullhalen's Kenai 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
91 MCO VII / MCO fs 24 (N) Nordic Lynx's Happy Heart 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX2
92 MCO VII / MCO fs 22 Afelio Isa 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
93 MCO VII / MCO ns 23 NO*Nordic Leon's Dixie Chick 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
94 MCO VII / MCO ns NO*Vettekatten Lion King Mufasa 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
95 MCO VII / MCO ns 22 NO*Tinneberget Birte 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
96 MCO VIII / MCO ns 03 (N) Spellbound's Weisor 2 Hannkatt 5 (IC) Memedov Zvezdan Abs
97 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB NOM
98 MCO VIII / MCO fs 09 22 SE*Blue Eagle's Gucci 2 Hunnkatt 7 (CH) Memedov Zvezdan Abs
99 MCO VIII / MCO ns 09 22 NO*Wonderbar Artemis 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan EX1 CAC
100 MCO II / MCO a 03 (N) Spellbound's Abe 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
101 MCO VIII / MCO ds 09 11 Afelio Karma 2 Hannkatt 6 (IP) Memedov Zvezdan EX1 CAGPIB NOM
102 MCO IX / MCO w 62 (N) Shereniz Luna Lovegood 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
103 MCO IX / MCO w 62 SE*DärUte's Luciano 2 Hannkatt 8 (PR) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPIB
104 NEM I / NEM a NO*Blue Stella Scorpius 2 Hannkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
105 NEM I / NEM e 21 S*Robotorpets Snow 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro Abs
106 NEM I / NEM a NO*FurryBlessings Crescenda 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
106 NEM I / NEM a NO*FurryBlessings Crescenda 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Burani Ferrari Argia Laura Fargebedømt
107 NEM I / NEM a 21 NO*CreamPuff's Evita 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
108 NEM I / NEM a 21 NO*Anjas Beloved Fillipha 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
109 NEM II / NEM n 03 21 S*Solsibs Gizon Aslanov 2 Hannkatt 7 (CH) Tausen Marteinn Abs
110 NEM II / NEM a 09 21 NO*NevaSky's Herr Snøstorm 2 Hannkatt 9 (Åpen) Tausen Marteinn EX1 CAC
111 NEM II / NEM a 09 21 NO*Periwinkle's Nippet 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Tausen Marteinn EX1 CAC
112 NEM II / NEM g 03 21 Henrietta Snejnaya Zima 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Tausen Marteinn EX1 BIV
113 NEM II / NEM n 09 NO*Dege's Albertine 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Tausen Marteinn EX2
114 NFO I / NFO a S*Gräddhyllans Hermione 2 Hunnkatt 5 (IC) Tausen Marteinn Abs
115 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Tarzan 2 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
116 NFO II / NFO n 03 S*Gräddhyllans Calleigh 2 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan Abs
117 NFO II / NFO n 09 S*Milda Ma Tildes Vill Gott 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
118 NFO II / NFO n 03 SE*Fursterikets Double Trouble 2 Hannkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB NOM
119 NFO II / NFO a 09 (N) Tingoskattens Betty Boop 2 Hunnkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan Abs
119 NFO II / NFO a 09 (N) Tingoskattens Betty Boop 2 Hunnkatt 17a (Senior) Burani Ferrari Argia Laura Abs
120 NFO II / NFO n 03 S*Little L's Guess 2 Hannkatt 8 (PR) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPIB
121 NFO II / NFO n 09 S*Gräddhyllans Etna 2 Hunnkatt 8 (PR) Edvardsen Geir Johan Abs
122 NFO III / NFO n 24 S*Milda ma Tildes Alvar Al 2 Hannkatt 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
123 NFO III / NFO n 22 (N) Tingoskattens Storm 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Tausen Marteinn EX1
124 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 2 (SP) Tausen Marteinn HP BIV
125 NFO III / NFO n 24 S*Spin Engine's Milolii 2 Hannkatt 8 (PR) Tausen Marteinn EX2
126 NFO III / NFO a 22 SE*Mästerbos de Havilland Tiger Moth 2 Hannkatt 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB
127 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Migoto's Yohannes 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
128 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC BIV NOM
128 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
129 NFO IV / NFO a 09 24 NO*Zeras Line 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX2
130 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Skaujenta's Ymir 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX2
131 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Tumay's Prince 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan Abs
132 NFO IV / NFO n 03 22 S*Rockringen's Unplugged 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan BIV NOM
133 NFO IV / NFO n 03 24 NO*Zeras Newton 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
134 NFO V / NFO f 23 (N) Fiskerjenta's Spurv 2 Hunnkatt 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB NOM
135 NFO V / NFO f 22 SE*Kattzelius Dalelia de Alba 2 Hunnkatt 5 (IC) Memedov Zvezdan EX2
136 NFO V / NFO d 22 S*Gracelin's Eros 2 Hannkatt 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
137 NFO V / NFO d 22 Muffin's Will 2 Hannkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan EX1 CAC
138 NFO V / NFO f 23 NO*Loza's Brianna 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1 BIV NOM BIS
139 NFO V / NFO e 22 SE*Thojoni's Bright Cover 2 Hannkatt 8 (PR) Memedov Zvezdan EX1 CAPIB
140 NFO VI / NFO f 03 23 S*Myselisia's Faith 2 Hunnkatt 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro HP BIV NOM BIS
141 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Alneskatten's Harley Davidson 2 Hannkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
142 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Mestro's Obelix 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX2 CAC
143 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Konnerudpusen's Frigg 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
144 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Vargskogens Ametyst 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX2
145 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Fiskerjenta's Blåsippa 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
146 NFO VI / NFO f 01 62 S*Hemligheten's Doris 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro Abs
147 NFO VI / NFO d 03 23 S*Myselisia's Dagg 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
148 NFO VI / NFO e 09 22 SE*Kattzelius Freswick de Alba 2 Hannkatt 8 (PR) Memedov Zvezdan EX1 CAPIB
149 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Konnerudpusen's Brage 2 Hannkatt 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX2
150 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Magnus Elias 2 Hannkatt 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP BIV
151 NFO VII / NFO ns 24 S*Tante Bluhme's Flisa Hedenhös 2 Hunnkatt 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
152 NFO VII / NFO ns NO*Liljerikets Ardwinna 2 Hunnkatt 7 (CH) Tausen Marteinn EX2
153 NFO VII / NFO fs 22 S*Dalkullans Jamazon 2 Hunnkatt 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB BIV
154 NFO VII / NFO as 23 Onirick de L'Anse des Pins 2 Hannkatt 9 (Åpen) Tausen Marteinn EX1 CAC
155 NFO VII / NFO ns S*Lothloriens Thir Robin 2 Hannkatt 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB
156 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 1 (SC) Memedov Zvezdan HP
157 NFO VIII / NFO ns 02 21 62 S*Pax' Kaligula 2 Hannkatt 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
158 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX1 BIV NOM BIS
159 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Una 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1
160 NFO VIII / NFO ns 02 21 62 S*Sun Mountain Sweetwater 2 Hannkatt 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
161 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Iver 2 Hannkatt 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro HP NOM BIS
162 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS NOM BIS
163 SIB II / SIB n 09 Tino Rossi Nový vek*CZ 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
164 SIB III / SIB n 24 S*Spinnsibbs Ottilija Timf 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
165 SIB III / SIB n 22 NO*Smaragd Hjerte Dolce Vita 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
166 SIB III / SIB n 22 NO*Hinikas Idefix 2 Hannkatt 8 (PR) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPIB
167 SIB IV / SIB n 09 22 S*Klintgården's Pjotr Timf 2 Hannkatt 2 (SP) Tausen Marteinn HP NOM
168 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Edalunds Elsie 2 Hunnkatt 2 (SP) Tausen Marteinn HP NOM BIS
169 SIB VII / SIB ns 24 SE*Kreivi's Petit-Prince moon of Aleks 2 Hannkatt 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
170 SIB VII / SIB fs 24 Tyché White Witch*CZ 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Tausen Marteinn EX1 CAC
171 SIB VIII / SIB ns 09 SE*Ajca's Söta Suzzie 2 Hunnkatt 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
172 SIB VIII / SIB ns 03 24 S*Sibelinaz Rara Rebella 2 Hunnkatt 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB
173 BEN n 22 S*Leopardettes Florence Braveheart 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina Abs
174 BEN n 22 NO*Majormoen's Kiara 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1 NOM BIS
175 BEN n 24 Yves Saint-Laurent Angel Felis*CZ 3 Hannkatt 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
176 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 5 (IC) Hoffner Elin Abs
177 BEN n 24 NO*Mystic Marsi Leonardo 3 Hannkatt 9 (Åpen) Hoffner Elin EX1 CAC NOM BIS
178 BEN n 24 NO*Majormoen's Maui 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hoffner Elin EX1 NOM
179 BEN n 24 S*Dazlious Mirakel 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1 BIV NOM
180 BEN n 24 (N) Kelam's Fanny 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1
181 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) Hoffner Elin HP
181 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 17b (Veteran) Burani Ferrari Argia Laura 1 BIS Beste Veteran
182 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 1 (SC) Hauge Aina HP NOM
183 BEN n 22 33 NO*Nuria's You're So Fine 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1
184 BEN n 24 33 Nattregnets Rocket Raccoon 3 Hannkatt 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
185 BEN ns 24 33 Frodo vom Rittersaal*D 3 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Lis Helene Bedømt
186 BEN n 24 33 Arcticbengals White Secret 3 Hunnkatt 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
187 BLH f 24 S*Trollvippan's Indra of Islay 3 Hunnkatt 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
188 BSH a NO*Mimmi's Katteri Rosa 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1
189 BSH a NO*Mimmi's Katteri Roxy 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX2
190 BSH c NO*KeepCalm Sweet Suzanne 3 Hunnkatt 5 (IC) Hoffner Elin EX1 No Cert
191 BSH f S*Javeliner's Islay mist 3 Hunnkatt 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
192 BSH a 22 NO*Mimmi's Katteri Kissmo 3 Hannkatt 6 (IP) Lis Helene DISQ AGR.
193 BSH c 24 NO*Mimmi's Katteri Qi Qi 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lis Helene EX1 NOM
193 BSH c 24 NO*Mimmi's Katteri Qi Qi 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
194 BSH ns 22 64 (N) Cavallino's Argenta Lana 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC
195 BSH ns 22 64 LV*Ice Florence Verona 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX2
196 BSH ns 22 64 LV*Ice Florence Ceceron 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hauge Aina EX1 BIV NOM BIS
197 BSH ay 25 NO*Golden Poem Gianni 3 Hannkatt 9 (Åpen) Hoffner Elin EX1 CAC
198 BUR n Templebar Cullinan V for Morgan 3 Hannkatt 9 (Åpen) Lis Helene Abs
199 BUR n (N) Kattehula's Ulla 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Lis Helene Abs
200 BUR n Stjärnviks Tirawas Caiza 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lis Helene Abs
202 BUR c Stjärnviks Fair Niobe 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Hoffner Elin Abs
203 BUR h (N) Kattehula's Yippi 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin Abs
204 CYM 51-52 / CYM n 09 52 FI*Pikkeen Mignon 3 Hunnkatt 5 (IC) Hoffner Elin Abs
205 KBL I / KBL n Malenkaya Rys av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 10 (KAS) Hoffner Elin Abs
206 KBL II / KBL n 09 Malenkaya Moya av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 10 (KAS) Lis Helene Abs
207 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Lis Helene Abs
208 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Lis Helene HP
208 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Burani Ferrari Argia Laura 1
209 KOR FI*Mythai Hoo Dee Dee 3 Hannkatt 9 (Åpen) Lis Helene EX1 CAC NOM
210 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 2 (SP) Lis Helene HP NOM
211 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 2 (SP) Lis Helene HP NOM BIS
211 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 17a (Senior) Burani Ferrari Argia Laura 1 BIS Beste Senior
212 MAU ns NO*Gooseberry Be More Pacific 3 Hannkatt 2 (SP) Hoffner Elin HP NOM BIS
213 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS NOM
213 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
214 OCI n 24 S*Pagngle's My Love 3 Hunnkatt 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB NOM
215 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Blaze of Glory 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Lis Helene EX1 CAC
216 OCI b 24 S*Pagngle's Charley's Girl 3 Hunnkatt 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB NOM BIS
217 OCI b 24 S*Pagngle's True Love 3 Hunnkatt 10 (KAS) Lis Helene Abs
217 OCI b 24 S*Pagngle's True Love 3 Hunnkatt 17a (Senior) Burani Ferrari Argia Laura Abs
218 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 1 (SC) Hauge Aina HP
219 SRL II / SRL b 03 DK*SelrexWin Cahmille 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC
220 ABY n (N) Mayas Pride Oona 4 Hunnkatt 5 (IC) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAGCIB BIV NOM
221 ABY n S*Primuz-Zezam Luzia 4 Hunnkatt 5 (IC) Burani Ferrari Argia Laura EX2
222 ABY n S*Cat Claw's Master-Piece 4 Hannkatt 9 (Åpen) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAC
223 ABY n Ngorongoro af Khartoum 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Burani Ferrari Argia Laura EX1 BIV NOM BIS
224 ABY n NO*Aithalos Fortuna 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Burani Ferrari Argia Laura EX1
225 ABY n Ingave's Liza 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Burani Ferrari Argia Laura Abs
226 ABY n Sanddrop's Jazira 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Burani Ferrari Argia Laura EX1
227 ABY n Thamos Timbuktu 4 Hannkatt 17b (Veteran) Lis Helene 1 BIS Beste Veteran
228 ABY a Ingave's Vilje 4 Hunnkatt 1 (SC) Burani Ferrari Argia Laura Abs
228 ABY a Ingave's Vilje 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
229 ABY o Sanddrop's Chiara 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Hoffner Elin EX1 CAC
230 ABY o NO*Aithalos Luna 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hoffner Elin EX1 BIV NOM
231 ABY o (N) Mayas Pride Ravn 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1
232 ABY o Cervo Cerale av Rubicon 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX2
232 ABY o Cervo Cerale av Rubicon 4 Hannkatt 19 (Kull) Hauge Aina 2
232 ABY o Cervo Cerale av Rubicon 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
233 ABY o China Chablis av Rubicon 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX3
234 ABY o Cilla Cinderella av Rubicon 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1
235 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 17a (Senior) Lis Helene 1 BIS Beste Senior
235 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 2 (SP) Hoffner Elin HP
236 ABY p Ingave's Winnie 4 Hunnkatt 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
237 BAL n 21 Nordiksnow Aurora 4 Hunnkatt 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
238 DRX I / DRX a SE*Tinica's Lady Lizzy La Kriss 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lis Helene EX1
239 DRX II / DRX a 03 (N) Tingerling's Eddie 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX1
240 DRX II / DRX a 03 (N) Tingerling's Eddie 4 Hannkatt 19 (Kull) Hauge Aina Beste Kull
240 DRX II / DRX a 03 (N) Tingerling's Eddie 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
240 DRX III / DRX f S*Fairycoons Lady Darjeeling 4 Hunnkatt 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB NOM
241 DRX III / DRX g 24 (N) Diamond Heart's Jacklin 4 Hunnkatt 6 (IP) Hoffner Elin EX1 No Cert
242 DRX IV / DRX f 09 24 S*British Dream's Wanheda 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Burani Ferrari Argia Laura Abs
243 DRX IV / DRX d 03 (N) Tingerling's Edward 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Burani Ferrari Argia Laura EX1 BIV NOM
244 DRX IV / DRX g 09 (N) Tingerling's Daisy 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Burani Ferrari Argia Laura EX1
245 DRX IV / DRX g 03 (N) Tingerling's Ellie 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Burani Ferrari Argia Laura EX2
246 DRX V / DRX n 24 NO*Beautiful Hearts Alvin Amadeus 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Burani Ferrari Argia Laura EX1
247 DRX V / DRX n 24 SE*Derexified Neville Longbottom 4 Hannkatt 8 (PR) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAPIB NOM
248 DRX VI / DRX n 09 24 NO*Beautiful Hearts Anastasia 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1 NOM
249 DRX VI / DRX b 09 24 Guntilla's Gaute 4 Hannkatt 10 (KAS) Hoffner Elin Abs
250 DRX VII / DRX n 21 33 (N) Diamond Heart's Odin 4 Hannkatt 9 (Åpen) Lis Helene EX1 CAC
251 DRX VII / DRX hs 32 SE*Ronja Mi's Obviously Olga O'starpus 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lis Helene Abs
252 OSH n 22 Isis Angel Felis*CZ 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX1 NOM BIS
253 OSH a 25 Katzwijm's Enrico Caruso 4 Hannkatt 3 (GIC) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CACS NOM
254 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 1 (SC) Burani Ferrari Argia Laura HP
255 PEB I / PEB w 63 Nevagrace Michelle 4 Hunnkatt 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB NOM BIS
256 RUS NO*Kramola Bella 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Lis Helene Abs
257 SIA a 21 SE*Truffles Adorable Ava 4 Hunnkatt 7 (CH) Hoffner Elin Abs
258 SIA d 21 S*Yzing's Santoz 4 Hannkatt 4 (GIP) Hoffner Elin EX1 CAPS
259 SIA n 03 21 Timille Rebel 4 Hannkatt 9 (Åpen) Hoffner Elin EX1 CAC
260 SOM n Yasha vom Zankelstein*D 4 Hannkatt 1 (SC) Hoffner Elin HP
261 SOM n Saga av Revebo (N) 4 Hunnkatt 1 (SC) Hoffner Elin HP
262 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS BIV NOM BIS
263 SOM n Willy Wonka av Revebo (N) 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1
264 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 6 (IP) Hoffner Elin EX1 CAGPIB NOM BIS
264 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
266 SOM n Nemi av Revebo (N) 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
267 SOM a NO*Triforce Vixen 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX2
268 SOM a Wendy Mi Amore av Revebo (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX1
269 SOM o (N) Kiachero Ziro Zorroto 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lis Helene EX1 NOM
270 HCL Embla Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saetre Raymond Alessandro 2
271 HCL Tiril Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saetre Raymond Alessandro 3
272 HCL Eline Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saetre Raymond Alessandro 1 NOM BIS
272 HCL Eline Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Lis Helene 1 BIS Beste Veteran
273 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Edvardsen Geir Johan 1 NOM
273 HCS Rocky Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Lis Helene 1 BIS Beste Senior
274 HCS Muffin Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edvardsen Geir Johan 2
275 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edvardsen Geir Johan 1 NOM BIS
302 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Burani Ferrari Argia Laura LPL X (13c), NEM I (13c), MCO V (13c), EXO g, EXO n, EXO n 22, PER ay 11, PER d, PER d 21 33, PER fs 03 22, PER n 03, RAG a 03 21, RAG b 04, RAG n 03, ABY a, ABY n, DRX IV, DRX V, OSH a 25, OSH b 22, VETA 2, VETA 3, VETB 3 41
Edvardsen Geir Johan LPL X, MCO I, MCO II, MCO VII, NFO II, NFO IV, SIB II, SIB III, HCS 37
Hauge Aina PER f, PER n 22, PER ns 11, SBI a 21, SBI b, SBI b 21, SBI cs 21, SBI f, SBI f 21, SBI g, SBI n, BEN n 22, BEN n 22 33, BSH ns 22 64, OCI n 24, OCI o 24, SRL II, ABY o, DRX II 32
Hoffner Elin BEN n 24, BSH a, BSH ay 25, BSH c, BSH f, BUR c, BUR h, CYM 51-52, KBL I, MAU ns, MAU ns 24, ABY o, ABY p, DRX III, DRX VI, SIA a 21, SIA d 21, SIA n 03 21, SOM n 38
Lis Helene BEN n 24 33, BEN ns 24 33, BLH f 24, BSH a 22, BSH c 24, BUR n, KBL II, KOR, OCI b 24, BAL n 21, DRX I, DRX II, DRX VII, OSH n 22, PEB I, RUS, SOM a, SOM o, VETA 1, VETA 4, VETA Huskatter, VETB 1, VETB 4, VETB Huskatter 37
Memedov Zvezdan EXO n 03, PER d 02 62, RAG a 03, SBI e, MCO III, MCO VIII, NFO V, NFO VI, NFO VIII 35
Saetre Raymond Alessandro PER n, SBI a, SBI c 21, MCO IX, MCO VI, NEM I, NFO IX, NFO VI, HCL 37
Tausen Marteinn MCO IV, MCO V, NEM II, NFO I, NFO III, NFO VII, SIB IV, SIB VII, SIB VIII 33
Utenfor Bedømmelse PER d, PER d 02 62, SBI e, MCO IV, NFO IV, BSH c 24, MAU ns 24, ABY a, ABY o, DRX II, DRX III, SOM n 15
9 dommere