Sunnmørskatten 21.09.2019
Arrangørklubb Sunnmørskatten
Starter 21.09.2019 Slutter 21.09.2019
Påmelding starter 09.03.2019 Påmelding lukkes 28.08.2019
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 17:00
Veterinærsjekk starter 08:00 Veterinærsjekk slutter 09:30
Bedømmelse starter 10:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 300   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 3910.34.18163
Epost utstilling@sunnmorskatten.com
Sted Borgundhallen, Ålesund
Funksjonærer
Tilleggsinfo

Vi kjører fri burplassering!

Husk at oppdrett, avl, kull, senior og veteran må meldes på separat.

Katter påmeldt i avlsklasse må være til stede i utstillingslokalet selv om den ikke er påmeldt i ordinær klasse. Avlshann/ hunn meldes på i klasse for avl.

Oppdrett påmeldes ved å melde på EN av oppdrettets katter i klassen for oppdrett, i tillegg til at den meldes på i vanlig klasse.

Kull påmeldes ved å melde på kun EN av kullets kattunger i klasse for kull.

Det blir arrangert Norsk skogkattspesial! Påmelding til spesial gjøres lørdag morgen

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 76 73 0 0 3
2 120 108 0 0 12
3 51 42 0 0 9
4 34 31 0 0 3
Huskatter 9 6 0 0 3
Totalt 290 260 0 0 30

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n 22 NO*L'Arnestad's Ronaldo 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
2 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP NOM BIS
3 PER n Heaven Sent Attitude of Du Monet 1 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan Abs
4 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 2 (SP) Rautio Kristiina Abs
4 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 17a (Senior) Rautio Kristiina Abs
5 PER n 22 NO*L'Arnestad's Rambo 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1 NOM BIS
6 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan Abs
7 PER f 02 62 (N) Lord Bute's Macarena My Love 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin Abs
8 PER g 03 (N) Lord Bute's Lay All Your Love On Me 1 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio Abs
9 RAG n NO*Staras Dolls Cornelius 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
10 RAG n Braya Miss Mary Goodnight 1 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Abs
10 RAG n Braya Miss Mary Goodnight 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC NOM
11 RAG n NO*KystDolls Castor 1 Hannkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
12 RAG a (N) Happy Pops Zevs Archigos 1 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
13 RAG a (N) Happy Pops Ela 1 Hunnkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP NOM BIS
14 RAG b NO*KystDolls Electra 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX1 CAC NOM
15 RAG n 03 (N) Happy Pops Goe Gabriella 1 Hunnkatt 1 (SC) Edvardsen Geir Johan HP
15 RAG n 03 (N) Happy Pops Goe Gabriella 1 Hunnkatt 17a (Senior) Rautio Kristiina 1
16 RAG n 03 NO*Elins Diamanter Storm 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
17 RAG n 03 (N) Happy Pops Felix 1 Hannkatt 17a (Senior) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
18 RAG n 04 NO*Fabled Olivin's Embla 1 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
19 RAG n 04 NO*Elins Diamanter Quanta 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
19 RAG n 04 NO*Elins Diamanter Quanta 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3. oppdrett
20 RAG n 04 NO*Staras Dolls Conrad 1 Hannkatt 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB NOM BIS
21 RAG a 03 (N) Diadem's Christmas Melody 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan Abs
22 RAG a 03 NO*Elins Diamanter Karamell 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX2
23 RAG a 03 NO*Fagerlis Amarone 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
24 RAG a 03 NO*Elins Diamanter Romantica 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 BIV
25 RAG a 03 (N) Diadem's Oliver Light Blue 1 Hannkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP NOM
26 RAG a 03 NO*Elins Diamanter Nikobar 1 Hannkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan Abs
27 RAG a 04 NO*Elins Diamanter Pistasj 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1
28 RAG a 04 Braya Whatever NeverMind 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM BIS
29 RAG a 04 DK Cat2Be Rock - Iggy Pop 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
30 RAG a 04 NO*Dan Dara's Let’s turn up the heat! 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 NOM
31 RAG a 04 NO*Fabled Olivin's Kira 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX2
32 RAG a 04 ES*Brugidolls Chiquita of Happy Pops 1 Hunnkatt 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
33 RAG a 04 (N) Azzi's Poseidon 1 Hannkatt 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
34 SBI n (N) Prekestolen's Just 1 Kiss 1 Hannkatt 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB NOM
35 SBI n (N) Prekestolen's Sheriff 1 Hannkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina Abs
36 SBI n (N) Ella Moras Sammy 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX2
37 SBI n Shapur Arwen 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX1 CAC
38 SBI n Zetus Quintero av Ontario 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Rautio Kristiina EX1
39 SBI n (N) Kvernkatten's Oline 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Rautio Kristiina EX1 NOM
40 SBI n (N) Prekestolen's Frøya 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX3
40 SBI n (N) Prekestolen's Frøya 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2. oppdrett
41 SBI n NO*Waterfront Cala Jade 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
42 SBI n Shapur Ayala 1 Hunnkatt 19 (Kull) Edvardsen Geir Johan Abs
42 SBI n Shapur Ayala 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX2
43 SBI n S*Vita Husets Silverado 1 Hannkatt 2 (SP) Rautio Kristiina HP NOM
43 SBI n S*Vita Husets Silverado 1 Hannkatt 17b (Veteran) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
44 SBI n (N) Keinaphel's Abigail 1 Hunnkatt 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB NOM
45 SBI a GR*Art of Feline Yolo 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1 NOM
46 SBI a S*Snow Road Amor Monsieur Alta'ir 1 Hannkatt 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB NOM
47 SBI b NO*Urkedalskatten Chanell 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX2
48 SBI b Shapur Rose 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
49 SBI b Shapur Mercier 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin Abs
50 SBI b Shapur Chrysantemum 1 Hunnkatt 2 (SP) Kabina Martin HP NOM
50 SBI b Shapur Chrysantemum 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
51 SBI c Shapur Stardust 1 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS NOM BIS
52 SBI c (N) Prekestolen's Undina Rose 1 Hunnkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
53 SBI n 21 (N) Prekestolen's Diamond Star 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
54 SBI n 21 Dreamheart Mirabell av Ontario 1 Hunnkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB NOM
55 SBI n 21 NO*Ped Alba Amora 1 Hunnkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan Abs
55 SBI n 21 NO*Ped Alba Amora 1 Hunnkatt 17a (Senior) Rautio Kristiina Abs
56 SBI a 21 S*Mementos Ladybird 1 Hunnkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB NOM
57 SBI a 21 (N) Zazzario Munti 1 Hannkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
58 SBI b 21 NO*Urkedalskatten Amadeus 1 Hannkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS BIV NOM
59 SBI b 21 NO*Condotti's Athena 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
60 SBI b 21 Shapur Kowloon 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX2
61 SBI b 21 NO*Condotti's Tarzan 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
62 SBI b 21 Bianca av Nathal (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
63 SBI b 21 NO*Condotti's Rulle 1 Hannkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP NOM
64 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 S*Wi'nte Sams Super Simon 1 Hannkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC NOM
65 MCO I / MCO a (N) Ladejarlen Storm 2 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
66 MCO I / MCO n NO*Sula's Stjerne Estelle 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1
67 MCO I / MCO n (N) Endless Goliat 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
68 MCO I / MCO n NO*Never Naked Fenris 2 Hannkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM BIS
69 MCO II / MCO n 09 DK Coogan's Mathilde 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
70 MCO III / MCO n 22 Aislinn's Nespresso 2 Hannkatt 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
71 MCO III / MCO n 23 NO*Majavi Nekhbeth 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX1 CAC
73 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Nordic Lynx's Lambohrgini 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1 NOM
74 MCO V / MCO d 22 IT*Ankh Caronte 2 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB NOM
74 MCO V / MCO d 22 IT*Ankh Caronte 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
75 MCO V / MCO d 22 NO*Fjordlynx Arctic Sunset 2 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX2
76 MCO V / MCO d (N) Ladejarlen Sai Che 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
76 MCO V / MCO d 22 (N) Ladejarlen Sai Che 2 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Billing Jørgen Endret til MCO d
76 MCO V / MCO d 22 (N) Ladejarlen Sai Che 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2. oppdrett
77 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Cinderella 2 Hunnkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
78 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Carpe Diem Baby 2 Hunnkatt 17a (Senior) Edvardsen Geir Johan NOM BIS
79 MCO VI / MCO d 09 22 NO*Sula's Stjerne Cognac 2 Hannkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX1 CAC BIV
80 MCO VI / MCO f 03 NO*MyraLyngen's Betty 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX1 CAC
80 MCO VI / MCO f 03 NO*MyraLyngen's Betty 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
81 MCO VI / MCO d 09 22 NO*Stormjegerens Java 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX2
82 MCO VI / MCO f 09 NO*Hell's Kitchen Gaia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Rautio Kristiina EX1
83 MCO VI / MCO f 09 (N) Ladejarlen Anna 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
84 MCO VI / MCO f 09 (N) Ladejarlen Elsa 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX2
85 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 2 (SP) Rautio Kristiina HP
85 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 1 NOM BIS
86 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Ladejarlen White Moon 2 Hannkatt 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM
87 MCO VII / MCO ds 22 (N) Big Kitty Noah 2 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
88 MCO VII / MCO fs NO*Fjordlynx Bold and Beautiful 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC NOM
89 MCO VIII / MCO ns 03 (N) Spellbound's Weisor 2 Hannkatt 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB NOM BIS
90 MCO IX / MCO w 62 NO*MyraLyngen's Amira 2 Hunnkatt 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
91 NEM I / NEM a 21 Bajka Gravin Kat*PL 2 Hunnkatt 7 (CH) Billing Jørgen Abs
92 NEM I / NEM ns 21 NO*Pearl of Coast Czar 2 Hannkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC
93 NEM I / NEM ns 21 Timyan Hatanga 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen EX1 BIV
94 NEM I / NEM n 21 SE*Corda Dreams' La Baronesse 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1
95 NFO I / NFO n NO*Loza's Bilbao 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
96 NFO I / NFO n (N) Tigersmilets Milla Makron 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1
97 NFO II / NFO n 09 (N) Fodnaheia's San Miquel 2 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
97 NFO II / NFO n 09 (N) Fodnaheia's San Miquel 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse 2. avlshann
98 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
99 NFO II / NFO n 09 (N) Trollvetta's Qubik 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
100 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Fia Zarine 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 BIV
101 NFO II / NFO n 03 (N) Trollvetta's Qellie 2 Hunnkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
101 NFO II / NFO n 03 (N) Trollvetta's Qellie 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4. oppdrett
102 NFO III / NFO a 23 (N) Skaujenta's Hedda 2 Hunnkatt 2 (SP) Kabina Martin Abs
102 NFO III / NFO a 23 (N) Skaujenta's Hedda 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan Abs
103 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
103 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3. oppdrett
104 NFO IV / NFO n 01 21 62 Navarre de Laïloken*F 2 Hannkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
105 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Albert 2 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC BIV NOM
106 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Skaujenta's Yngvild 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
107 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Øytun's Conny 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio Abs
108 NFO IV / NFO n 03 24 Nimbus av Senit (N) 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1
109 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's FIFA 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
110 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Valhaugen's Freja 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio Abs
111 NFO V / NFO f 23 NO*Loza's Brianna 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM
112 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Zeras Fia 2 Hunnkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB BIV NOM
113 NFO VI / NFO f 09 23 (N) Fiskerjenta's Perle 2 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
114 NFO VI / NFO d 03 23 PT*Winter's Place Shiveluch 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
115 NFO VI / NFO f 02 21 64 Heidi av Oseberg (N) 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
116 NFO VI / NFO d 03 23 S*Myselisia's Dagg 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
117 NFO VI / NFO f 09 (N) Migoto's Eva 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
118 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Hugo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan Abs
119 NFO VI / NFO g 09 22 (N) Migoto's Himmel 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
120 NFO VI / NFO f 03 (N) Valhaugen's Dis 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX2
121 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Øytun's Colargol 2 Hannkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB NOM
122 NFO VI / NFO f 09 22 S*Viento's Tequila Rose 2 Hunnkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS NOM
123 NFO VIII / NFO ns 09 (N) Trollvetta's Umi-Zumi 2 Hunnkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
124 NFO VIII / NFO ns 09 23 DK*Chrisycats Queen 2 Hunnkatt 7 (CH) Kabina Martin EX2
125 NFO VIII / NFO fs 03 22 NO*Arantos Verona 2 Hunnkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB BIV NOM
126 NFO VIII / NFO ns 09 (N) Trollvetta's Qwanda 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
127 NFO VIII / NFO gs 09 23 NO*Huldrejenta's Villemo Bertine 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX2
128 NFO VIII / NFO ds 09 22 SE*Lisselbacks Jaxon 2 Hannkatt 8 (PR) Kabina Martin EX1 CAPIB NOM
129 NFO VIII / NFO ds 09 23 (N) Sandøy Hårek 2 Hannkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 1
130 NFO IX / NFO w 64 NO*Havstrilens Phoenix 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
131 SIB III / SIB ny 22 (N) CarilloCat Gold Fever 2 Hannkatt 3 (GIC) Billing Jørgen EX1 CACS BIV NOM
132 SIB III / SIB ny 22 Madame Aryskotracja*PL 2 Hunnkatt 3 (GIC) Billing Jørgen EX1 CACS
133 SIB III / SIB n 22 NO*Grensedalen Raven 2 Hunnkatt 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
134 SIB III / SIB n 24 Daromir Foresthunter 2 Hannkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC
135 SIB III / SIB n 24 Ulsan Dysgarden*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX2
136 SIB III / SIB n 24 SE*Edalunds Ram it down 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen EX1 NOM
137 SIB III / SIB n 24 Krucha Sladkoe Pyatnyshko 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen EX1
138 SIB III / SIB n 22 NO*Vindbrest Gloria 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen Abs
139 SIB III / SIB n 24 NO*Lindviksmoen Maxima 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1 BIV
139 SIB III / SIB n 24 NO*Lindviksmoen Maxima 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
140 SIB III / SIB ny 24 NO*Grensedalen Orion 2 Hannkatt 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB NOM
141 SIB III / SIB ny 22 (N) Nordskjæret's Weird Diamond Filosen 2 Hunnkatt 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB NOM
142 SIB IV / SIB n 09 22 NO*Grensedalen Unique 2 Hunnkatt 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB BIV NOM BIS
143 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Siberikos Ciara 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX1 CAC
144 SIB IV / SIB n 03 24 Viola Dysgarden*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX2
144 SIB IV / SIB n 03 24 Viola Dysgarden*PL 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Abs
145 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Edalunds Turbo Lover 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Rautio Kristiina EX1 NOM
146 SIB IV / SIB n 02 21 64 (N) Einhaugen's Tilde Sabine GeGedatter 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX1
147 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Hemakri Duchess 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina Abs
148 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Einhaugen's Mille Mari Napoleonsen 2 Hunnkatt 2 (SP) Rautio Kristiina HP NOM BIS
149 SIB V / SIB fy 22 (N) Nordskjæret's Princess Pandora Rubin 2 Hunnkatt 1 (SC) Billing Jørgen HP NOM
150 SIB VII / SIB fs (N) Solstorms Kiitos Tiina 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS BIV
151 SIB VII / SIB ns 22 (N) Siberikos Beatrix 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
152 SIB VII / SIB ns 24 NO*Grensedalen Zizzi 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
152 SIB VII / SIB ns 24 NO*Grensedalen Zizzi 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
153 SIB VII / SIB ns 22 NO*Lindviksmoen Rhea 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX2
154 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Myrbærhaugen's Baileys 2 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS BIV
155 SIB VIII / SIB as 09 22 SE*Tsarhegens Misam 2 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
156 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Fredtun Drogon Daughter of Khaleesi 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
157 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Lindviksmoen Jelly Ice-Punk 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan Abs
158 TUA II / TUA n 03 (N) Sirena's Double Trouble Bibbson 2 Hannkatt 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB NOM
159 TUA VIII / TUA fs 09 24 (N) Sirena's Abigail 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
160 BEN n 24 Sofus av Linnøy (N) 3 Hannkatt 10 (KAS) Billing Jørgen EX1 CAP NOM
161 BEN n 22 33 NO*Nuria's You're So Fine 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM
162 BLH b Damir La*Noory 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1 NOM
163 BLH f 03 S*Ullstrumpans Älva 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC NOM
164 BML I / BML ns 11 31 SE*Tevala's Algiz 3 Hunnkatt 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS NOM
165 BSH a Diadora's Isaac Issachar 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen EX1 BIV NOM BIS
166 BSH a ES*Canción de Cuna (III) Ultramarina 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1 NOM
167 BSH a Tayga Style of Provence *** 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX2
168 BSH e Diadora's Golden Guzzi 3 Hannkatt 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
169 BSH g Diadora's Eyeshadow 3 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM
169 BSH g Diadora's Eyeshadow 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2. oppdrett
170 BSH j Diadora's Joufflu 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
171 BSH ay 25 NO*Golden Poem Jamie 3 Hannkatt 19 (Kull) Brambilla Fabio Beste kull
172 BSH as 21 33 NeoLit Silver Point Musa 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
173 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 1 (SC) Roca Folch Yan Abs
174 BUR n DK*Nadikat's Ganzani 3 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
175 BUR n NO*Burcantiks Aldan 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
176 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP NOM BIS
177 BUR e (N) Nalayana's Yucatán 3 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
177 BUR e (N) Nalayana's Yucatán 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
178 BUR e Alba Regia Elio Roscoe ** 3 Hannkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB NOM BIS
179 BUR g (N) Nalayana's Yvette I´adorable 3 Hunnkatt 1 (SC) Billing Jørgen HP BIV NOM BIS
180 BUR g NO*Snotras Embla 3 Hunnkatt 1 (SC) Billing Jørgen HP
180 BUR g NO*Snotras Embla 3 Hunnkatt 17a (Senior) Roca Folch Yan 1 BIS
181 BUR g (N) Nalayana's Xenia Noh 3 Hunnkatt 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
182 BUR h Medea Freya Way*RU 3 Hunnkatt 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
183 KBL II / KBL n 09 24 (N) RGJ Cat's Kurazh 3 Hannkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC NOM BIS
184 KOR (N) Ayram Spring 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1
185 MAU ns 24 SE*Broqvist Daenerys 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
186 MAU ns 24 NO*Gooseberry Give Me Goosebumps 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
187 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 1 (SC) Kabina Martin HP BIV NOM
187 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
188 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Bogdan 3 Hannkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
189 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
189 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3. oppdrett
190 SRL I / SRL b Hermes Yummy-Ami 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
191 SRL I / SRL n DK*SelrexWin Berry 3 Hannkatt 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP NOM
192 SRL III / SRL g NO*Emlakiros Arylla 3 Hunnkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
193 SRL VIII / SRL n 03 33 Quizzicurl Rambouillet 3 Hannkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC
194 SRS NO*Chibinichi Fontex 3 Hannkatt 13b (Kontroll) Billing Jørgen Godkjent
194 SRS III / SRS ds 11 NO*Chibinichi Fontex 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1
195 SRS I / SRS b NO*Chibinichi Fetzima 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1 NOM
196 CRX VI / CRX ns 01 21 64 SE*Arextocats Selina Kyle 4 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
197 DRX I / DRX n JoJo Dudoland*PL ** 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
198 DRX II / DRX ns 09 (N) Santala's Celia ** 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1 NOM BIS
199 DRX III / DRX f 24 (N) Santala's Butterfly Kisses Bira ** 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1
200 DRX III / DRX g 24 (N) Santala's Pura 4 Hunnkatt 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS NOM BIS
201 DRX IV / DRX f 01 64 Ekplixi av Jamas (N) 4 Hunnkatt 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
201 DRX IV / DRX f 01 64 Ekplixi av Jamas (N) 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
202 DRX IV / DRX d 02 62 Vangelis av Jamas (N) 4 Hannkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC BIV
203 DRX IV / DRX f 03 Xandra Kardiá av Jamas (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1
204 DRX V / DRX a 24 (N) Santala's Zion ** 4 Hannkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
205 DRX V / DRX n 24 NO*Beautiful Hearts Alvin Amadeus 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1
206 DRX V / DRX n 23 (N) Santala's Nani 4 Hannkatt 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP NOM
207 DRX VIII / DRX n 09 33 (N) Santala's Chanikan ** 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
208 OSH n FI*BlackDevil's Charming Casanova 4 Hannkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB NOM
209 OSH n NO*Intelligent Apollo 4 Hannkatt 18 (Utenfor konkurranse) Utenfor Bedømmelse Selskapskatt
210 OSH ns NO*RoGis Fairytale Bagheera 4 Hannkatt 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP NOM BIS
211 OSH n 24 HU*Shagio-Chen Mashli 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC NOM
212 OSH n 24 HU*Okonor Ludas Matyi 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
213 OSH n 25 NO*RoGis Fairytale Belle 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
214 OSH b 22 LV*La Lune D'Or Ozols 4 Hannkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB NOM BIS
215 OSH b 24 HR*Cat Global Thor 4 Hannkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC NOM
216 OSH h 24 Sarra Donna 4 Hunnkatt 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB NOM
217 OSH ns 25 S*Splendid's La Marca 4 Hunnkatt 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB NOM BIS
218 RUS NO*Alrek's Akela 4 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
219 SIA n Veslegards Lucky Lisa 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC NOM
220 SIA n NO*Fjordpus Avalon 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1 BIV NOM
221 SIA n Teta Snape*CZ 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1
222 SIA b UA*Gyulchataj Ulitka 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC
223 SIA d NO*Fjordpus Aslan 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 NOM
224 SIA a 21 NO*Senbonzakura Edgar 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen EX1
225 SPH II / SPH n 02 62 NO*Elegant Soul Balder 4 Hannkatt 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS NOM
226 HCL Lucifer Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Rautio Kristiina 1 NOM
227 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
227 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Brambilla Fabio NOM BIS
228 HCL Eriklias Ares Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Rautio Kristiina Abs
229 HCS Cleocatra Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edvardsen Geir Johan 1 NOM BIS
230 HCS Hymers Mascot Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Edvardsen Geir Johan 1 NOM
258 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Billing Jørgen MCO IV, MCO IX, NEM I, SIB III, SIB V, BEN n 24, BSH a, BSH e, BUR g, BUR h, KBL II, SRL VIII, SRS III, DRX II, DRX IV, OSH b 24, OSH h 24, OSH ns 25, SIA a 21, SIA b, SPH II 40
Brambilla Fabio PER g 03, RAG a 04, RAG n 04, SBI c, MCO VII, NFO I, NFO IV, NFO IX, TUA II, TUA VIII, BSH ay 25, CRX VI, DRX I, DRX VIII, OSH n, OSH n 24, OSH ns, RUS, SIA d, VETB Huskatter 39
Edvardsen Geir Johan RAG n, RAG n 03, SBI b 21, SBI n, SBI n 21, MCO V, NFO VI, SIB VII, HCS, VETA 2, VETB 2 40
Kabina Martin PER f 02 62, PER n 22, SBI a, SBI a 21, SBI b, TUV d 61-63, NFO III, NFO VIII, BLH b, BLH f 03, BML I, KOR, SRL I, SRL III, SRS I, DRX III, DRX V, OSH b 22, OSH n 25, SIA n 39
Rautio Kristiina PER f, RAG b, SBI n, MCO III, MCO VI, MCO VIII, SIB IV, HCL, VETA 1, VETB 1 39
Roca Folch Yan EXO n 22, PER a 03, PER n, RAG a, RAG a 03, MCO I, MCO II, NFO II, NFO V, SIB VIII, BEN n 22 33, BSH as 21 33, BSH g, BSH j, BUR b, BUR e, BUR n, MAU ns 24, VETA 3 40
Utenfor Bedømmelse RAG n (13c), SIB IV (13c), MCO V (13c), SRS ds 24 (13b), RAG n 04, SBI b, SBI n, MCO III, MCO V, MCO VI, NFO II, NFO IV, SIB III, SIB VII, BSH g, BUR e, SRL I, DRX IV, OSH n 23
7 dommere