Sunnmørskatten 22.09.2019
Arrangørklubb Sunnmørskatten
Starter 22.09.2019 Slutter 22.09.2019
Påmelding starter 09.03.2019 Påmelding lukkes 28.08.2019
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 08:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 280   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 3910.34.18163
Epost utstilling@sunnmorskatten.com
Sted Borgundhallen, Ålesund
Funksjonærer
Tilleggsinfo

Vi kjører fri burplassering!

Husk at oppdrett, avl, kull, senior og veteran må meldes på separat.

Katter påmeldt i avlsklasse må være til stede i utstillingslokalet selv om den ikke er påmeldt i ordinær klasse. Avlshann/ hunn meldes på i klasse for avl.

Oppdrett påmeldes ved å melde på EN av oppdrettets katter i klassen for oppdrett, i tillegg til at den meldes på i vanlig klasse.

Kull påmeldes ved å melde på kun EN av kullets kattunger i klasse for kull.

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 78 75 0 0 3
2 100 91 0 0 9
3 38 33 0 0 5
4 33 29 0 0 4
Huskatter 8 5 0 0 3
Totalt 257 233 0 0 24

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n 22 NO*L'Arnestad's Ronaldo 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
2 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 1 (SC) Billing Jørgen HP NOM BIS
3 PER n Heaven Sent Attitude of Du Monet 1 Hannkatt 3 (GIC) Billing Jørgen Abs
4 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 2 (SP) Billing Jørgen Abs
4 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 17a (Senior) Edvardsen Geir Johan Abs
5 PER n 22 NO*L'Arnestad's Rambo 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
6 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio Abs
7 PER f 02 62 (N) Lord Bute's Macarena My Love 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen Abs
8 PER g 03 (N) Lord Bute's Lay All Your Love On Me 1 Hunnkatt 5 (IC) Billing Jørgen Abs
9 RAG n NO*Staras Dolls Cornelius 1 Hannkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX2
10 RAG n Braya Miss Mary Goodnight 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM BIS
11 RAG n NO*KystDolls Castor 1 Hannkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
12 RAG a (N) Happy Pops Zevs Archigos 1 Hannkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX1 CAC
13 RAG a (N) Happy Pops Ela 1 Hunnkatt 17a (Senior) Edvardsen Geir Johan 1 Beste hunn
13 RAG a (N) Happy Pops Ela 1 Hunnkatt 2 (SP) Rautio Kristiina HP NOM BIS
14 RAG b NO*KystDolls Electra 1 Hunnkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
15 RAG n 03 NO*Elins Diamanter Storm 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
16 RAG n 03 (N) Eirik's O'Boy 1 Hannkatt 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS NOM
17 RAG n 03 (N) Happy Pops Felix 1 Hannkatt 17a (Senior) Edvardsen Geir Johan 2
18 RAG n 04 NO*Fabled Olivin's Embla 1 Hunnkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
19 RAG n 04 NO*Elins Diamanter Quanta 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
19 RAG n 04 NO*Elins Diamanter Quanta 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2. oppdrett
20 RAG n 04 NO*Staras Dolls Conrad 1 Hannkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM BIS
21 RAG a 03 (N) Diadem's Christmas Melody 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen Abs
22 RAG a 03 NO*Elins Diamanter Karamell 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC
23 RAG a 03 NO*Fagerlis Amarone 1 Hunnkatt 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB BIV NOM
24 RAG a 03 NO*Elins Diamanter Romantica 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1 NOM
25 RAG a 03 (N) Diadem's Oliver Light Blue 1 Hannkatt 17a (Senior) Edvardsen Geir Johan NOM BIS
25 RAG a 03 (N) Diadem's Oliver Light Blue 1 Hannkatt 2 (SP) Billing Jørgen HP NOM
26 RAG a 03 NO*Elins Diamanter Nikobar 1 Hannkatt 10 (KAS) Billing Jørgen Abs
27 RAG a 04 NO*Elins Diamanter Pistasj 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Rautio Kristiina EX1 NOM
28 RAG a 04 Braya Whatever NeverMind 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Rautio Kristiina EX1
29 RAG a 04 DK Cat2Be Rock - Iggy Pop 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
30 RAG a 04 NO*Dan Dara's Let’s turn up the heat! 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX2
31 RAG a 04 NO*Fabled Olivin's Kira 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX1
32 RAG a 04 ES*Brugidolls Chiquita of Happy Pops 1 Hunnkatt 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 No Cert
33 RAG a 04 (N) Azzi's Poseidon 1 Hannkatt 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB NOM
34 SBI n (N) Prekestolen's Just 1 Kiss 1 Hannkatt 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB BIV NOM
35 SBI n (N) Prekestolen's Sheriff 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan Abs
36 SBI n (N) Ella Moras Sammy 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
37 SBI n Shapur Arwen 1 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
38 SBI n Zetus Quintero av Ontario 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
39 SBI n (N) Kvernkatten's Oline 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM BIS
40 SBI n (N) Prekestolen's Frøya 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX3
40 SBI n (N) Prekestolen's Frøya 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3. oppdrett
41 SBI n NO*Waterfront Cala Jade 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX2
42 SBI n Shapur Ayala 1 Hunnkatt 19 (Kull) Rautio Kristiina Abs
42 SBI n Shapur Ayala 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
43 SBI n S*Vita Husets Silverado 1 Hannkatt 17b (Veteran) Edvardsen Geir Johan 1 NOM BIS
43 SBI n S*Vita Husets Silverado 1 Hannkatt 2 (SP) Edvardsen Geir Johan HP NOM
44 SBI n (N) Keinaphel's Abigail 1 Hunnkatt 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB BIV NOM
45 SBI n NO*Ped Alba Winter Princess 1 Hunnkatt 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
46 SBI a S*Snow Road Amor Monsieur Alta'ir 1 Hannkatt 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB
47 SBI a GR*Art of Feline Yolo 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen EX1 NOM
48 SBI b NO*Urkedalskatten Chanell 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
49 SBI b Shapur Rose 1 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB BIV
50 SBI b NO*Ped Alba Fia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
51 SBI b Shapur Mercier 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan Abs
52 SBI b Shapur Chrysantemum 1 Hunnkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP NOM
52 SBI b Shapur Chrysantemum 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
53 SBI c Shapur Stardust 1 Hunnkatt 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS NOM
54 SBI c (N) Prekestolen's Undina Rose 1 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
55 SBI n 21 (N) Prekestolen's Diamond Star 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
56 SBI n 21 Dreamheart Mirabell av Ontario 1 Hunnkatt 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS NOM
57 SBI n 21 NO*Ped Alba Amora 1 Hunnkatt 17a (Senior) Edvardsen Geir Johan Abs
57 SBI n 21 NO*Ped Alba Amora 1 Hunnkatt 10 (KAS) Brambilla Fabio Abs
58 SBI a 21 S*Mementos Ladybird 1 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB NOM
59 SBI a 21 (N) Zazzario Munti 1 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC NOM
60 SBI b 21 NO*Urkedalskatten Amadeus 1 Hannkatt 1 (SC) Rautio Kristiina HP NOM
61 SBI b 21 NO*Condotti's Athena 1 Hunnkatt 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
62 SBI b 21 Shapur Kowloon 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX1 CAC BIV NOM
63 SBI b 21 NO*Condotti's Tarzan 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX1
64 SBI b 21 Bianca av Nathal (N) 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX1
65 SBI b 21 NO*Condotti's Rulle 1 Hannkatt 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
66 TUV d 61-63 / TUV d 21 62 S*Wi'nte Sams Super Simon 1 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
67 MCO I / MCO a (N) Ladejarlen Storm 2 Hannkatt 3 (GIC) Billing Jørgen EX1 CACS
68 MCO I / MCO n NO*Sula's Stjerne Estelle 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen Abs
69 MCO I / MCO n (N) Endless Goliat 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1
70 MCO I / MCO n NO*Never Naked Fenris 2 Hannkatt 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB NOM BIS
71 MCO II / MCO n 09 DK Coogan's Mathilde 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
72 MCO III / MCO n 22 Aislinn's Nespresso 2 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
73 MCO III / MCO n 23 NO*Majavi Nekhbeth 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
75 MCO IV / MCO n 09 25 (N) Nordic Lynx's Lambohrgini 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
76 MCO V / MCO d 22 IT*Ankh Caronte 2 Hannkatt 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB BIV NOM
76 MCO V / MCO d 22 IT*Ankh Caronte 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
77 MCO V / MCO d 22 NO*Fjordlynx Arctic Sunset 2 Hannkatt 5 (IC) Billing Jørgen EX2
78 MCO V / MCO d (N) Ladejarlen Sai Che 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen EX1
78 MCO V / MCO d 22 (N) Ladejarlen Sai Che 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2. oppdrett
79 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Cinderella 2 Hunnkatt 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB NOM
80 MCO V / MCO f 22 (N) Ladejarlen Carpe Diem Baby 2 Hunnkatt 17a (Senior) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
81 MCO VI / MCO d 09 22 NO*Sula's Stjerne Cognac 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC BIV NOM
82 MCO VI / MCO f 03 NO*MyraLyngen's Betty 2 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
82 MCO VI / MCO f 03 NO*MyraLyngen's Betty 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
83 MCO VI / MCO d 09 22 NO*Stormjegerens Java 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
84 MCO VI / MCO f 09 NO*Hell's Kitchen Gaia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1
85 MCO VI / MCO f 09 (N) Ladejarlen Anna 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
86 MCO VI / MCO f 09 (N) Ladejarlen Elsa 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX2
87 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
87 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Hunnkatt 2 (SP) Edvardsen Geir Johan HP NOM
88 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Ladejarlen White Moon 2 Hannkatt 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS NOM
89 MCO VII / MCO ds 22 (N) Big Kitty Noah 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
90 MCO VII / MCO fs NO*Fjordlynx Bold and Beautiful 2 Hunnkatt 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB NOM
91 MCO VIII / MCO ns 03 (N) Spellbound's Weisor 2 Hannkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB NOM BIS
92 MCO IX / MCO w 62 NO*MyraLyngen's Amira 2 Hunnkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
93 NEM I / NEM ns 21 NO*Pearl of Coast Czar 2 Hannkatt 9 (Åpen) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
94 NEM I / NEM ns 21 Timyan Hatanga 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
95 NEM I / NEM n 21 SE*Corda Dreams' La Baronesse 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edvardsen Geir Johan EX1
96 NFO I / NFO n (N) Tigersmilets Milla Makron 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC
97 NFO I / NFO n NO*Loza's Bilbao 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen EX1 NOM BIS
98 NFO II / NFO a 03 NO*Havstrilens Macy Gray 2 Hunnkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
99 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Fia Zarine 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1
100 NFO III / NFO a 23 (N) Skaujenta's Hedda 2 Hunnkatt 17b (Veteran) Rautio Kristiina Abs
100 NFO III / NFO a 23 (N) Skaujenta's Hedda 2 Hunnkatt 2 (SP) Brambilla Fabio Abs
101 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS
101 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Nils Pils 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3. oppdrett
102 NFO IV / NFO n 01 21 62 Navarre de Laïloken*F 2 Hannkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
103 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Albert 2 Hannkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB BIV
104 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Skaujenta's Yngvild 2 Hunnkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
105 NFO IV / NFO n 03 24 Nimbus av Senit (N) 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1
106 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's FIFA 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1 NOM
107 NFO V / NFO f 23 NO*Loza's Brianna 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
108 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Zeras Fia 2 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
109 NFO VI / NFO f 09 23 (N) Fiskerjenta's Perle 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan Abs
110 NFO VI / NFO d 03 23 PT*Winter's Place Shiveluch 2 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM
111 NFO VI / NFO f 02 21 64 Heidi av Oseberg (N) 2 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
112 NFO VI / NFO d 03 23 S*Myselisia's Dagg 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM
113 NFO VI / NFO f 09 (N) Migoto's Eva 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1
114 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Hugo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan Abs
115 NFO VI / NFO g 09 22 (N) Migoto's Himmel 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
116 NFO VI / NFO f 03 (N) Valhaugen's Dis 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX2
117 NFO VI / NFO f 09 22 S*Viento's Tequila Rose 2 Hunnkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM BIS
118 NFO VIII / NFO ns 09 23 DK*Chrisycats Queen 2 Hunnkatt 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB NOM
119 NFO VIII / NFO gs 09 23 NO*Huldrejenta's Villemo Bertine 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Billing Jørgen EX1 CAC
120 NFO VIII / NFO ds 09 23 (N) Sandøy Hårek 2 Hannkatt 17b (Veteran) Rautio Kristiina 1
121 NFO IX / NFO w 64 NO*Havstrilens Phoenix 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1 NOM
122 SIB III / SIB ny 22 Madame Aryskotracja*PL 2 Hunnkatt 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS NOM
123 SIB III / SIB n 24 Damman Amur Mika 2 Hannkatt 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS BIV NOM
124 SIB III / SIB n 22 NO*Grensedalen Raven 2 Hunnkatt 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
125 SIB III / SIB n 24 Daromir Foresthunter 2 Hannkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX1 CAC
126 SIB III / SIB n 24 Ulsan Dysgarden*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX2
127 SIB III / SIB n 24 SE*Edalunds Ram it down 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Rautio Kristiina EX1
128 SIB III / SIB n 24 Krucha Sladkoe Pyatnyshko 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
129 SIB III / SIB n 22 NO*Vindbrest Gloria 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Rautio Kristiina Abs
130 SIB III / SIB n 24 NO*Lindviksmoen Maxima 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX1 NOM
130 SIB III / SIB n 24 NO*Lindviksmoen Maxima 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
131 SIB III / SIB ny 24 NO*Grensedalen Orion 2 Hannkatt 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM
132 SIB III / SIB ny 22 (N) Nordskjæret's Weird Diamond Filosen 2 Hunnkatt 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB NOM
133 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Siberikos Ciara 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC BIV NOM
134 SIB IV / SIB n 03 24 Viola Dysgarden*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX2
135 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Edalunds Turbo Lover 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1 NOM
136 SIB IV / SIB n 02 21 64 (N) Einhaugen's Tilde Sabine GeGedatter 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1
137 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Einhaugen's Mille Mari Napoleonsen 2 Hunnkatt 2 (SP) Kabina Martin HP NOM
138 SIB V / SIB fy 22 (N) Nordskjæret's Princess Pandora Rubin 2 Hunnkatt 1 (SC) Brambilla Fabio HP
139 SIB VII / SIB fs (N) Solstorms Kiitos Tiina 2 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS BIV NOM
140 SIB VII / SIB ns 22 (N) Siberikos Beatrix 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
141 SIB VII / SIB ns 24 NO*Grensedalen Zizzi 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
141 SIB VII / SIB ns 24 NO*Grensedalen Zizzi 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
142 SIB VII / SIB ns 22 NO*Lindviksmoen Rhea 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX2
143 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Myrbærhaugen's Baileys 2 Hannkatt 1 (SC) Rautio Kristiina HP
144 SIB VIII / SIB as 09 22 SE*Tsarhegens Misam 2 Hunnkatt 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
145 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Fredtun Drogon Daughter of Khaleesi 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX1 BIV
146 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Lindviksmoen Jelly Ice-Punk 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina Abs
147 TUA II / TUA n 03 (N) Sirena's Double Trouble Bibbson 2 Hannkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB NOM
148 TUA VIII / TUA fs 09 24 (N) Sirena's Abigail 2 Hunnkatt 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
149 BEN n 24 Sofus av Linnøy (N) 3 Hannkatt 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP NOM
150 BEN n 22 33 NO*Nuria's You're So Fine 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1 NOM BIS
151 BLH b Damir La*Noory 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Billing Jørgen EX1 NOM
152 BLH f 03 S*Ullstrumpans Älva 3 Hunnkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB NOM
153 BML I / BML ns 11 31 SE*Tevala's Sigyn 3 Hunnkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
154 BML I / BML ns 11 31 SE*Tevala's Algiz 3 Hunnkatt 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS NOM
155 BSH ay 25 NO*Golden Poem Jamie 3 Hannkatt 19 (Kull) Kabina Martin Beste kull
156 BSH as 21 33 NeoLit Silver Point Musa 3 Hunnkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
157 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 1 (SC) Brambilla Fabio Abs
158 BUR n DK*Nadikat's Ganzani 3 Hannkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
159 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Kabina Martin HP NOM BIS
160 BUR e (N) Nalayana's Yucatán 3 Hannkatt 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS
160 BUR e (N) Nalayana's Yucatán 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2. oppdrett
161 BUR e Alba Regia Elio Roscoe ** 3 Hannkatt 8 (PR) Kabina Martin Abs
162 BUR g (N) Nalayana's Yvette I´adorable 3 Hunnkatt 1 (SC) Kabina Martin HP
163 BUR g NO*Snotras Embla 3 Hunnkatt 17a (Senior) Billing Jørgen 1 NOM BIS
163 BUR g NO*Snotras Embla 3 Hunnkatt 1 (SC) Kabina Martin HP BIV NOM
164 BUR g (N) Nalayana's Xenia Noh 3 Hunnkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
165 BUR h Medea Freya Way*RU 3 Hunnkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
166 KBL II / KBL n 09 24 (N) RGJ Cat's Kurazh 3 Hannkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC NOM BIS
167 KOR (N) Ayram Spring 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
168 MAU ns 24 NO*Gooseberry Give Me Goosebumps 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
169 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 1 (SC) Billing Jørgen HP
169 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann
170 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Bogdan 3 Hannkatt 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB NOM
171 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
171 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett
172 SRL I / SRL b Hermes Yummy-Ami 3 Hunnkatt 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
173 SRL I / SRL n DK*SelrexWin Berry 3 Hannkatt 8 (PR) Billing Jørgen EX1 CAPIB NOM BIS
174 SRL III / SRL g NO*Emlakiros Arylla 3 Hunnkatt 7 (CH) Billing Jørgen Abs
175 SRL VIII / SRL n 03 33 Quizzicurl Rambouillet 3 Hannkatt 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB NOM
176 SRS III / SRS ds 11 NO*Chibinichi Fontex 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1 NOM
177 SRS I / SRS b NO*Chibinichi Fetzima 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Billing Jørgen EX1 NOM
178 CRX VI / CRX ns 01 21 64 SE*Arextocats Selina Kyle 4 Hunnkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
179 DRX I / DRX n JoJo Dudoland*PL ** 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
180 DRX II / DRX ns 09 (N) Santala's Celia ** 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
181 DRX III / DRX f 24 (N) Santala's Butterfly Kisses Bira ** 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
182 DRX III / DRX g 24 (N) Santala's Pura 4 Hunnkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP NOM BIS
183 DRX IV / DRX d 02 62 Vangelis av Jamas (N) 4 Hannkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
184 DRX IV / DRX f 03 Xandra Kardiá av Jamas (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin EX1 NOM
185 DRX V / DRX a 24 (N) Santala's Zion ** 4 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
186 DRX V / DRX n 24 NO*Beautiful Hearts Alvin Amadeus 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM
187 DRX V / DRX n 23 (N) Santala's Nani 4 Hannkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP NOM BIS
188 DRX VIII / DRX n 09 33 (N) Santala's Chanikan ** 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Kabina Martin Abs
189 OSH n FI*BlackDevil's Charming Casanova 4 Hannkatt 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB NOM
191 OSH ns NO*RoGis Fairytale Bagheera 4 Hannkatt 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP NOM
192 OSH n 24 HU*Shagio-Chen Mashli 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC NOM
193 OSH n 24 HU*Okonor Ludas Matyi 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kabina Martin EX1 NOM BIS
194 OSH n 25 NO*RoGis Fairytale Belle 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
195 OSH b 22 LV*La Lune D'Or Ozols 4 Hannkatt 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS NOM BIS
196 OSH b 24 HR*Cat Global Thor 4 Hannkatt 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
197 OSH h 24 Sarra Donna 4 Hunnkatt 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB NOM
198 OSH ns 25 S*Splendid's La Marca 4 Hunnkatt 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB NOM BIS
199 RUS NO*Alrek's Akela 4 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
200 SIA n Veslegards Lucky Lisa 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Brambilla Fabio EX1 CAC
201 SIA n NO*Fjordpus Avalon 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1
202 SIA n Teta Snape*CZ 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Brambilla Fabio EX1 NOM
203 SIA b UA*Gyulchataj Ulitka 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Kabina Martin EX1 CAC
204 SIA d NO*Fjordpus Aslan 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
205 SIA a 21 NO*Senbonzakura Edgar 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Brambilla Fabio EX1 NOM
206 SPH II / SPH n 02 62 NO*Elegant Soul Balder 4 Hannkatt 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS NOM
207 HCL Lucifer Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Roca Folch Yan 1 NOM
208 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
208 HCL Nissan Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Billing Jørgen NOM BIS
209 HCS Cleocatra Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Kabina Martin 1 NOM
210 HCS Hymers Mascot Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Kabina Martin 1 NOM BIS
230 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Billing Jørgen PER f, PER f 02 62, PER g 03, PER n, RAG a 03, SBI a, MCO I, MCO V, NFO I, NFO IX, NFO VIII, BLH b, SRL I, SRL III, SRS I, VETA 3, VETB Huskatter 36
Brambilla Fabio PER a 03, PER n 22, RAG b, RAG n 03, SBI a 21, SBI n 21, MCO II, MCO IV, NFO III, SIB V, SIB VII, BEN n 24, BLH f 03, BML I, BUR h, BUR n, KBL II, KOR, MAU ns 24, DRX II, OSH b 22, OSH b 24, OSH ns 25, SIA a 21, SIA n, SPH II 37
Edvardsen Geir Johan EXO n 22, SBI c, SBI n, MCO VI, MCO VII, NEM I, NFO V, VETA 1, VETB 1 35
Kabina Martin MCO IX, MCO VIII, NFO II, NFO IV, SIB IV, BEN n 22 33, BSH as 21 33, BSH ay 25, BUR b, BUR e, BUR g, SRL VIII, SRS III, DRX IV, DRX VIII, OSH h 24, OSH n, OSH n 24, OSH ns, SIA b, HCS 37
Rautio Kristiina RAG a, RAG a 04, SBI b 21, SBI n, SIB III, SIB VIII, TUA VIII, VETA 2, VETB 2 36
Roca Folch Yan RAG n, RAG n 04, SBI b, TUV d 61-63, MCO III, NFO VI, TUA II, CRX VI, DRX I, DRX III, DRX V, OSH n 25, RUS, SIA d, HCL 37
Utenfor Bedømmelse RAG n 04, SBI b, SBI n, MCO III, MCO V, MCO VI, NFO IV, SIB III, SIB VII, BUR e, SRL I, OSH n 15
7 dommere